HANDBAL Zondag 13 september begint de handbalcompetitie. De eer ste wedstrijd is Meervogels-Petten,om 12 uur. We hopen, dat jullie allemaal op tijd zijn. De opstelling hangt bij Broersen in het kastje. Het programma voor de eerste drie wedstrijden ziet er als volgt uit: 13 september: Meervogels-Pettenaanvang 12 uur. 20 september: W.G.W.-Meervogelsaanvang 12 uur. 27 september: Meervogels-A.V.A. Komt astublieft zoveel mogelijk trainen! Bestuur !L5_?_2LY_2_9_?_Ï'_2 Meervogels kan weer op een goede jaarvergadering terug zien. Als de punten die besproken zijn door eenieder wor den nagekomenkan het niet anders of het komende jaar vrordt een vruchtbaar jaar. Het is goed nog even de aan dacht te vestigen op een enkel punt uit de woorden van de voorzitter. Dit is de dank van de vereniging aan de kerke lijke en de gemeentelijke instanties voor hun financiële steun! Dat deze voor Meervogels van onschatbare waarde is kwam -wel duidelijk naar voren uit het verslag van de pen ningmeester. Daarom is deze dankbaarheid ten volle ver diend en waard even openbaar vermeld te worden! Zondag start de competitie voor het eerste en tweede elf tal. Het standaard-elftal gaat naar U.S.V.U. Het zal niet gemaakkelijk zijn,maar we zijn vol vertrouwen. Het tweede ontvangt thuis De Pijp 2'. Eerlijk gezegd, er vrordt dit jaar heel veel van het tweede vervracht. Daarom wordt op winst gerekend! G.Krom,secr. LAND- ENTUINBOUWBQND AKERSLOOT Op dinsdag 15 september zal te Heiloo bij O.L.Vrouw ter Nood de plechtige oogstdankdag gehouden worden voor alle land- en tuinbouwers uit Alkmaar en omgeving. Wie op deze dag verhinderd mocht zijn laten we weten,als dat op woens dag 16 en donderdag 17 september de oogstdankdag voor an dere kringen plaatsvindtwaaraan u ook deel kunt nemen. Dat er voor ons volop reden is om tegenover onze Schepper dank te gaan brengen voor de genoten groei en oogst, staat voor eenieder wel vast. Dus laten we dit dan ook laten blijken door een grote opkomst te Heiloo. De plech tige Eucharistieviering begint om 10 uur. De rest van het programma wordt ter plaatse'bekend gemaakt. P.K.secretaris

Op De Hoek, weekblad voor Akersloot | 1964 | | pagina 4