Heden overleed ten huize harer dochter, na een kortstondig gedragen lijden, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Trijntje van Leijen, Wed. van Nicolaas Kroone, in den ouderdom van 75 jaar. De Rijp, C. Akkerman A. Akkerman-Kroone Hoorn, F. Kroone I. Kroone-Knip Hoorn, J. Kroone, C. Kroone-Smit De Rijp, D. Hooijberg G. Hooijberg-Kroone De Rijp, G. Kroone De Rijp, P. Kroone A. Kroone-Bas Kleinkinderen en achterkleinderen. De Rijp, 27 Mei 1945. De begrafenis heeft plaats gehad Woensdag 30 Mei. <ÉjJiy|yty|iyiik De 7de Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders G. Boots Gz. en C. C. Boots Verduin hun 40-jarig Huwelijksfeest te herden ken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wensch van hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. De Rijp, Mei 1945. Abonneert U op dit Blad In dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Diderika Dorothea. N. Hop, N. Hopvan Tiel. Santpoort, 18 Mei 1945. Voor een Mocca-taart naar P. OUDEJANS, de Rijp Voor de vele blijken van belangstelling bij ons GOUDEN huwelijksfeest betoond, betuigen wij aan familie, vrienden en kennissen en allen, die op eenigerlei wijze blijk hebben gegeven van hun medeleven, onze hartelijke dank. In .het bijzonder aan onze buren, die door hun bijstand deze dag voor ons tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. de Bood, T. de BoodHeinis, Kinderen en Kleinkinderen. Groot-Schermer, Mei 1945. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest betoond, betuigen wij, mede namens onze kinde ren, aan allen, die blijk hebben gegeven van hun medeleven, onze hartelijke dank. J. Twint, A. TwintHeijnis. De Rijp, Mei 1945. Voor 'n Crème au beurre-taart naar P. OUDEJANS, de Rijp Voor de vele blijken van belangstelling bij ons Zilveren Huwelijksfeest betoond, betuigen wij aan al onze familie, buren, vrienden en kennissen onze hartelijke dank. D. Beets, N. BeetsKoomen, en kinderen. Beemster, Mei 1945.

Rijper Courant | 1945 | | pagina 3