BAL Met deze zeggen wij hartelijk dank, aan al diegenen, die bij ons huwelijk hun belangstelling getoond hebben. H. Th. Smorenberg. A. J. J. Smorenberg-Langendijk. Alkmaar, 30 Mei 1945. Kinheimstraat 29. Voor de groote belangstelling bij ons 40-jarige echtvereeniging, betuigen wij allen, die blijken van medeleven gaven, onze hartelijke dank. In 't bijzonder de Coöp. Boerenleenbank te West-Graftdijk en het Polderbestuur van het Waterschap „De Starnmeer" en „Kamerhop". K. van der Meer. W. van der Meer-Woud. Starnmeer, Juni 1945. Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling bij onze 40-jarige echt vereeniging ondervonden. J. Kalis, S. KalisBakker. De Rijp, Juni 1945. Met deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling op onze 25-jarige huwelijksdag ondervonden. H. H. van Truijen M. van TruijenKieft en kinderen. Groot-Schermer, Juni 1945. Voor de vele blijken van belangstelling bij mijn terugkeer uit Duitschland onder vonden, betuig ik, ook namens mijn ouders, mijn hartelijke dank. J. C. BROUWER. De Rijp, Juni 1945. Kano-Ver. „De Argonauten" Afnemen Zwemproef op Zond. 15 Juli a.s. Vereist: 25 M gekleed zwemmen; 100 M. schoolslag en 25 M. rugzwemmen. Nadere inl. bij Secretaris Leden bereidt U voor! De burgemeester der gemeenten de Rijp en Graft roept sollicitanten op voor de betrekking van Gemeente-bode en havenmeester dier gemeenten, op arbeidscontract, op een salaris van totaal f 600.per jaar. Indiensttreding zoo spoedig mogelijk. Leeftijd niet boven 45 jaren. Sollici taties in te zenden aan den burgemees ter vóór 15 Juni a.s. Inlichtingen ter gemeente-secretarie verkrijgbaar. A.s. Zondag 10 Juni in Café van der Oord, Schermerhorn van 36 en van 710 uur Beneden 16 jaar geen toegang Music of the melody knights. (9 personen) Terstond gevraagd bekwaam timmerman bij IJ. Molenaar, Grootschermer. Gevraagd nette jongen (15 jaar) voor het bezorgen van melk. Melkhandel Jac. van Straten, Grootschermer. Gevraagd een meisjesfiets voorzien van binnen- en buitenbanden, zoo mogelijk in ruil tegen een heeren- fiets met binnenbanden. Aanbiedingen aan 't adres: J. Dalenberg, Westeinde 2a. Ter overname gevraagd: een kinderledikant, liefst met dekentjes, en keukenstoelen met tafel. Br. bur. v. d. blad, onder no. 9

Rijper Courant | 1945 | | pagina 3