DANSEN Tlecktestcaai 42 een noodwinket yeepend Voor de vele blijken van belangstelling, bij mijn terugkeer uit Duitschland, onder vonden, betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank. F. J. Deckwitz. De Rijp, Juni 1945. Voor de buitengewoon vele en spontane blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn terugkeer in De Rijp, dank ik alle ingezetenen, ook namens mijn ouders, recht hartelijk. J. G. Muller, Matroos le klas K. M. De Rijp, Juni 1945. Gelegenheid tot inschrijving voor een Dokscucsuj met nieuwe Engelsche passen, te geven door BEN HARMS, op Zaterdagavond voor gevorderden en beginnelingen in Café C. v. d. Oord, Schermerhorn De inschrijving wordt Maandag 18 Juni gesloten. Café Kramer WEST-GRAFTDIJK Zondag 17 Juni a.s. Aanvang half drie Expeditie Jac. Molenaar Alkmaar - Grootschermer - De Rijp v.v. Voorloopigc Autodienst des Vrijdags Verder voor kleine bestellingen des Maandags- en Woensdagsmorgens Boodschappen worden aangenomen in café Lenferink Terstond gevraagd: meisje voor halve of werkster voor één of twee dagen DE RÜITER, Tuinbuurt 417, de Rijp. Eenvoudige juffrouw zoekt kamer met keuken Eigen meubilair. Is ook genegen tot samenwonen met dito juffrouw. Br. onder letter B.B. aan het bureau van dit blad. In ruil aangeboden: lpaarhoogeenlpaarlageschoenen pas nieuw verzoold, maat 2829, voor in goede staat zijnde schoenen maat 3334, eventueel bijbetalen. C. KORVER, Korendijk B 37, Grootschermer. Ter overname gevraagd: tafelkleed Br. onder no. 10 aan 't bur. van dit blad. Door omstandigheden voorloopig alleen 's middags van 25 uur Betreffende de drogisterij hopen we spoedig door nieuwe aanvoer onze artikelen-reeks uit te breiden. In de afdeeling optiek kunnen we weer alle orders aannemen. Glazen zijn in alle sterkten leverbaar Levering ziekenfonds-leden tegen officiéél vastgestelde condities Tot onze spijt moet onze afdeeling fotografie wegens gebrek aan stroom en materiaal nog eenige tijd buiten werking blijven A. KUIN, Apoth. Ass. - Drogisterij - Optiek - Fotografie - De Rijp

Rijper Courant | 1945 | | pagina 4