Getrouwd Jan van Tiel en Tilly Wafelbakker Hoofddorp, 22 Juni 1945. Cruqiusdijk 64 (post Vijfhuizen). Ons bereikte het droevige bericht, dat op 31 Maart 1945 in 't concentratie kamp Langenstein (D.) is overleden, onze huisgenoot en vriend Steef Lips, in den leeftijd van 24 jaar. Fam. P. Krijgsman. K. de Rooij. De Rijp, Juni 1945. Heden ontvingen wij het verplet terende bericht, dat twee dagen voor de bevrijding, op 9 April, na lange gevangenschap, is overleden, onze directeur en leider, de Heer H. J. Krüg, in den leeftijd van 32 jaar, in gevangenkamp Kalha, Duitschland. De nagedachtenis aan hem zal in onze vereeniging steeds levendig blijven. Bestuur der gymnastiek-vereen. „Bato". De Rijp, 21 Juni 1945. De begrafenis heeft plaats gevonden in Grosch Uitersdorf, Duitschland. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U in kennis te stellen van het zacht en kalm overlijden, onzer innig geliefde en zorgvolle Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Maartje Prins, Echgenc?ote van J. Blaauw, in den ouderdom van ruim 68 jaar. Uit aller naam: J. Blaauw Azn. Graft, 22 Juni 1945. De teraardebestellingzal plaats hebben Maandag 25 Juni, n.m. 2 uur te Graft. wi De 6e Juli a.s. hopen onze lieve Ouders C. Nap Zoodra er weer films zijn Laat Kuin ze ontwikkelen en Uw afdrukken maken U zult tevreden zijn I en D. Nap Koster hun 25-jarig huwelijksfeest te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen, WIM en ANNIE. Zuid en Noordschermer, Juni 1945. Aan vrienden en kennissen onze hartelijke dank, voor de vele blijken van belangstelling, bij onze thuiskomst uit Duitschland, mede namens onze familie, ondervonden. Henk Bol. Piet Bol. De Rijp, Juni 1945. Voor de buitengewoon vele en spontane blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn terugkeer in Schermerhorn, dank ik alle ingezetenen, ook namens mijn ouders, recht hartelijk. C. J. v. d. Nes. Schermerhorn, Juni 1945. Ondergeteekenden bedanken familie, kennissen en buren, voor hun hartelijke ontvangst, bij hun terugkeer uit Duitsch land. C. Hottentot. W. van Petten. De Rijp, West-Graftdijk, Juni 1945.

Rijper Courant | 1945 | | pagina 3