DANSEN AFWEZIG Historische foto's Kocht ge uw brood bij den kruidenier inplaats bij van den bakker-? Voor geneesmiddelen en verbandstoffen etc. is nog altijd Uw adresi A. KUIN, Apoth.-ass., De Rijp Voor de vele blijken van belangstelling, bij mijn behouden thuiskomst uit Duitsch- land, betuig ik allen, in het bijzonder pastoor Coppen, pater Van Baarsen, familie, buren, vrienden en kennissen, mijn hartelijke dank. C. N. Konijn. De Rijp, Juni 1945. Zuideinde 336. Voor de zeer vele blijken van belang stelling, bij mijn behouden terugkeer uit Duitschland ondervonden, betuig ik, aan allen, buren, vrienden enkennissen, ook mede namens mijn familie, mijn hartelijke dank. K. Konijn. De Rijp, Juni 1945. Onze hartelijke dank aan familie, kennissen en buren, voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij de behouden thuiskomst uit Duitschland. P. Kweldam en familie. De Rijp, Juni 1945. Voor de overgroote belangstelling, die ik mocht ondervinden bij mijn terugkeer uit Duitschland, betuig ik allen, buren, vrienden en kennissen, ook mede namens mijn ouders, zuster en broer, hartelijk dank. Nico Visser. De Rijp, Juni 1945. Voor de vele en spontane blijken van belangstelling, bij mijn terugkeer uit Berlijn, zeg ik, mede namens mijn ouders, broer en meisje, hartelijk dank. W. Sas. Beemster, Juni 1945. Zondag 24 Juni a s. van 3 tot 10 uur Zaal Van Truijen, Grootschermer van 27 Juni tot 16 Juli Jan van Beers, Tandheelkundige Inundatie omgeving de Rijp, Graft en Beemster Amerikaansche bommenwerper ge daald d.d. 29 Juni 1944 aan de Wormerweg Laagvliegende packet-vliegtuigen Installatie Burg. C. A. van Staveren en feestelijkheden op 5 Mei 1945 (bevrijdingsdag) te de Rijp Bestelbaar bij Jan Oldenburg, Tuingracht 419, de Rijp GevraagdIn het „Tehuis voor Ouden van Dagen" te Middenbeemster een echtpaar of juffrouw met of zonder dochter, geen kinderen tot hun last hebbende en van Prot. gods dienst, ter verzorging van dehuishouding. Br. aan den Secretaris D. Köhne te Middenbeemster. Ondergeteekende, vroeger brug- en sluiswachter in de Rijp, thans liggende in het Purmerender Stadsziekenhuis, verzoekt de burgers van De Rijp, hem te willen helpen aan een hemd, pyama of overhemd Hoogachtend, G. Wolf, Stadsziekenhuis, kamer 30, Purmerend Te koop Spruitkoolplanten en 10 kg.zaaislaboonen z/dr T. Eggers, Wormerweg, Beemster VERLOREN aan de Schermerdijk^ een linnen tasch, met inhoud (model acte-tasch). Gelieve terug te be zorgen R. Bakker, Venbuurt 275a, de Rijp

Rijper Courant | 1945 | | pagina 4