LEDEH-VERGADE1ING Aangifte bedeling een huis en erf SGIf EERMESJES Drogisteiij A. KUIN, Ondeidrukking en Verzet Adspiranten-uitvoering Kerst- en Nieuwjaarskaarten FEESTAVOND DUO Wl-J0~ foto's lijper bevrijdingsfeesten btUtt optUVv Rijper IJsclub Openbare verkooping Heren, opgelet! Nutsspaarbank te Beemster Slot&Ua' Bal na Wasketels, tijlen, emmers enz., roestig! Distributie-kring de Rijp Uitreiking bonkaarten KA tm KE 601. Uitreiking te de Rijp De Rijp Maandag 10 Dec. 9 12 uur letters A t/m K; 1.30—4 uur L t/m Z. Oralt Dinsdag 11 Dec. 9—12 uur. Oost- en West-Grafdljk Dins dag 11 Dec. 1.30—4 uur. Zd. en Nd. Schermer 14 Dec. 9—12 uur lelt. A t/m K( 1.30— 4 uur letters L—Z. Uitreiking te Akersloot Akersloot Woensdag 12 Dec. 9—12 uur letters A t/m Q; 1.30 —3.30 uur letters Ht/mM en Don derdag 13 Dec. 9—12 uur letters N t/m Z en van 1.30—3.30 uur omgeving Akersloot. Zie verder de biljetten. schien kan een gelijk spel bevoch ten worden, PP.C. Reo nieuws Het is het bestuur met veel moeite gelukt 3 nieuwe ballen te kopen. Dus voorlopig kan de bal weer rollen. Ik ben Zaterdagavond een kijk je genomen bij de clubavond, er heerste een gezellige stemming en verschillende spelen werden weer druk beoefend. Jammer vind ik het, dat er zoo weinig Reo-leden aan deel ne men. Deze avonden verdienen heel wat meer belangstelling dan tot nu toe het geval is. Kom Reo-leden, destijds Is het op jullie initiatief van jullie opgericht, en nu zonder meer la ten verlopen kan toch jullie be doeling niet zijn dunkt me. De sportverslaggever. A.V.V. nieuws In de wedstrijd tegen Meervo- gels, heeft De Rijp 1 een onver diende 2—0 nederlaag geleden. Het grootste gedeelte van den strijd had A het beste van het spel, er waren perioden van sterke overwicht, maar voor het doel ontbrak het beslissende schot, was er een schutter geweest, dan zou de strijd in ons voordeel zijn geëindigd. Kroon in het doel, en Spaar- man als spil, speelden beiden een sublieme partij. En al zijn dan de punten we derom verloren gegaan, deson danks zijn wij hoopvol gestemd, want deze strijd heeft bewezen, dat wij ook nog wel eens een overwinning zullen behalen. A.V.V. 11 speelde Ihuis tegen Purmerend II, deze wedstrijd, welke op goed peil stond, had helaas een onaangenaam verloop. 14 minuten voor het einde toen de stand 5—4 in het voordeel van de Rijp 11 was, werd de wedstrijd gestaakt, wegen beenbreuk van de P.-speler Slaman. Het was een droeve loop van omstandig heden, van ruw spel was in het geheel geen sprake. Wij wensen Slaman van harte beterschap toe, en hopen, dat hij er geen nadelige gevolgen van zal ondervinden. Hetprogrammavoora.s. Zondag: de Rijp 1Zilvermeeuwen 1,2 uur Purmerend II—de Rijp II, 2 uur E.V.C- Bde Rijp A, 10.30 uur Zorgt ons eerste voor een enigs zins late, doch daarom niet min der welkomeSt.Nicolaas-surprise? Jédé. Huishoudelijke voorlichting Het Voorlichtingsbureau van den Voedingsraad, de Commissie inzake Huishoudelijke Voorlich ting en Oezinsleiding en de Stich ting voor Huishoudelijke Voorlich ting ten Plattende, die tot taak hebben resp. de voedings- en huis houdelijke voorlicht, zijn thans in ééu gebouw ondergebracht; Ko ninginnegracht 42 te 's-Qraven- hage, tel. 180024 en 180025. De beide eerstgenoemden wa ren tot voor kort gevestigd aan de Dr. Kuyperstraat 8, gebouw Ge zondheidsraad. In het nieuwe gebouw Konin ginnegracht 42 is ook de redac tie en het secretariaat van het Maandblad "Voeding" gevestigd. De gehele algemene ambtelijke landelijke voorlichting op voe dings- en huishoudelijk gebied is dus nu gecentraliseerd. De plaat selijke en persoonlijke voorlich ting geschiedt via de plaatselijke en provinciale commissies en de voorlichtingswinkels. Metalgeme- ne vragen kan men terecht ech ter alleen schriftelijk - aan heta- dres Koninginnegracht 42. Familie-berichten Hiermede vervullen wij de treurige plicht in kennis te stellen van het plotseling over lijden van onzen innig gelief den Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Pieter Poppen, in de ouderdom van 73 jaar G. Poppen KiefI A. Poppen T. Kos Poppen W. Kos en Kleinkinderen Oostwoude 468, 5 Dec. 1945 Post de Rijp De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 8 Decem ber des namiddags 2 uur, te Akersloot Voor de vele blijken van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen lieven Man en Vader, den Heer C. A. van Staveren, betuigen wij onze oprechte dank Familie van Staveren de Rijp, December 1945 Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank, voor de grote deelneming, na het overlij den van onzen geliefden Zoon, Broeder, Behuwd-broeder, Oom en Verloofde Dirk de Boer Uit aller naam, C. C. A. de Boer Beemster, December 1945 Advertentiën op Woensdag 12 December, aanvang 8 uur, in café Lenferink op Maandagmorgen 10 DECEMBER a s., 10 uur De Directeur Maatschappij tot bevordering van nijverheid te Oost-Graftdljk op Donderdag 20 December a.s. des n.m. 2 uur (aanvang 3 uur) bij opbod en afslag in het koffie huis van J. R. de Haan, t.o.v. Notaris Mr. O. J. DE LANGE, van te Oost-Graftdijk. Gem. Graft, sectie D no. 1411, groot 2 A., 22 c.A. beh. tot de nal. van Muus de Jongh. Aanvaarding na betaling. inl. I.k.v. Nots. De Lange en Roos, Breedstraat 10, Alkmaar. Levert uw bon voor de eerstvolgende distributie in bij Apoth. ass. Telefoon 30 de Rijp De kantoren der zullen van Maandag 17 December 1945 af tot en met 1 Januari 1946, in verband met de vele werkzaam heden aan het einde van het jaar, GESLOTEN zijn. HET BESTUUR. Boekhandel G. J. Hoogcarspel Intekening opengesteld op het populaire standaardwerk Nederland in Ooriogstijd Uitgevers: VanLoghum Slaterius' uitgevers-mij N.V. te Arnhem J. M. Meulenhoff te Amsterdam Prijs: in ca. 44 afl. f2.50perafl. compleet f 110.— Vier losse banden 5 f3.—. In vier gebonden delen ca f 122,—Luxe editie, gebonden in perkament of leer f 300. Gymnastiek vereniging „BATO", de Rjjp op ZONDAG 9 DECEMBER in „De Eendracht" Voorverkoop van kaarten en plaats bespreken op Zondagmorgen 9 December aan de zaal 11 uur voor donateurs 12 uur voor bezoekers Prachtige sortering Boekhandel G J. Hoogcarspel GROOT-SCHERMER op Zondag 16 December a.s., bij H. H. VAN TRUIJEN des avonds 7.30 uur Optreden van het gezelschap Entree f 1.50, leden f 0.75 HET BESTUUR De door U bestelde van de zijn gereed en kunnen worden afgehaald Kuin's fotoliandel Telefoon 30, de Rijp Tegen Kerst weder verkrijgbaar TRIENKE B06D West-Friese boerenroman van F. Butter Boekhandel G. J. Hoogcarspel Jong en oud groot en klein maar een ieder zegt moet Je toch maar bij BESSELIJSTG zijn Zendt ze aan het RIJPER WARENHUIS VAN GELDER en hij zendt ze U weer als nieuw verzinkt terug Uw adres voor A. KUIN Opticien de Rijp Telefoon 30 Voor direct gevraagd: flinke hulp in de huishouding Hoogcarspel, de Rijp Degene, die een platte kruiwagen van de wed. Verdonk, de Rijp gehaald heeft, wordt vriendelijk verzocht deze terug te bezorgen bij C. Verdonk, Graft 64

Rijper Courant | 1945 | | pagina 2