ABONNEMENTEN alle meiken VULPENHOUDERS Hoogcarspel Reparaties Boekhandel _jn>jnnjnEjUWj5^ R.E.O.-Nieuw». De uitslagen van de op 21 Maart gespeelde wedstrijden waren: Berdos I—Reo I 1—0, Reo II—St. Jan I 2—2. Beide elftallen hadden de noo- dige invallers. Reo, 1 welke met 4 invallers den bekerwedstrijd in Bergen tegen Berdos I speelde, wist het tot 2 minuten voor 't einde vol te houden, doch toen kwam, na een schermutseling, Berdos aan de winnende goal en keerden onze jongens met lege handen huiswaarts. Dat de voorhoede geen doelpunt gemaakt heeft, was vreemd, daar ze in de com petitie elke wedstrijd 1 of meer doelpunten scoorde. Doch de middenlinie en achterhoede heb ben gewerkt als paarden. Reo 11, welke de buren, St. Jan, op bezoek hadden, kwamen ook al met 3 Jr. uit, doch deze invallers hebben goed voldaan. De wedstrijd was nu niet bepaald mooi, doch spannend tot de laatste minuut. En nu a.s Maandag. Dan speelt Reo II zijn laatsten thniswedstrijd en wel tegen Strandvogels II van Onderdljk. Onze jongens zullen goed doen, zoo volledig moge lijk uit te komen en niet om een nietige reden afberichten te stu ren want jelui hebben het zei! in handen, wat betreft het Kam pioenschap. Daar Strandvogels over een goed elftal beschikt, zal er van begin af direct goed moeten worden aangepakt. De Jr spelen om 1 uur tegen een St. Jan Jr elftal. En dan nog een laatste aan sporing om a.s. Woensdag allen en dan ook allen, Jr zoowel als Senioren, aanwezig te zijn op de buitengewone ledenvergade ring welke zal worden gehou den bij C. Blokdijk op den Dam, waar ook voor de toekomst be langrijke besluiten zullen geno men moeten worden. De Sportverslaggever „V.V. flrootschermer". Het was een prachtige Zondag voor de zwartwitten. Het eerste won met 8—2 en het tweede met 71. Vijftien doelpunten in twee wedstrijden getuigd toch van goede schutters. Het eerste had in Durgerdam anders in de eerste twintig mi nuten niet veel in te brengen, maar toen eenmaal de midden- linie Ingespeeld raakte en den aanval opgestuwd kon worden, toen was het ook gauw 3—0. Daarna maakte DRC kort achter elkaar twee tegenpuntenen kwam de spanning er weer in. Kort voor de rust kopte de midvoor bij een corner over alles heen precies in het hoekje en ging de rust in met 4—2. Na de thee pakte Grootschermer geweldig aan en hadden de roodwitte Durgerdammers niet veel meer in te brengen. Het werd door mooie schoten van Jess en Dirk 8—2. De ster van het veld was ongetwijfeld onze spil „Ijs". Zijn afnemen en aangeven was weer prima. Het tweede speelde tegen Jisp li en had er ook echt zin in. Zij won op verdiende wijze. Goed zoo jongens! Voor de Paasch- dagen staan weer twee wedstrij den op het programma. Het eersle speelt, als de Rijp II het goed vind, Zondag tegen de op Het Nieuwe Modeblad Het Rijk der Vrouw Ladies'Weldon'sJournal Record La Femme Élégante De Prins Het Leven De Katholieke Illustratie De Stad Astra De Lach Panorama - Ons Land Het Amusante Weekblad De Wandelaar en alle andere tijdschriften (FIRMA EISMA) DE RIJP. „Zomerpracht" 60 ct p. exemp. roodblauwe AVV-ers. Dat zal er geducht spannen aan den Wormerweg. Wij zijn met een gelijk spel al zeer tevreden. Mocht echter „De Rijp" be zwaar hebben om op Zondag te spelen, dan word er Maandag middag gespeeld. Het tweede moet naar Water gang en speelt tegen Watergang II op Maandag 29 Maart, aanvang 2 uur. Dat kan een spannende strijd worden en wij gelooven, dat de jongens van Krul minstens een puntje meebrengen. Maar wat er gebeurt, jongens, speelt het spel om het spel. Waardeer het goede van uw tegenstanders en houdt de sport hoog. D. A.Y.Y.-Nieuws. De lente zette goed in voor AVV. Uit twee wedstrijden werd het maximum aantal punten ver overd. Allereerst betrad AVV III het in goede conditie verkeerende speel terrein. Het begin was echter weinig hoopvol daar Watergang al vrij spoedig spoedig de score open de (0—1). Het werd zelfs zoo dat op een gegeven moment de tegenpartij een 3—0 voor sprong had. Even voor de rust slaagde de voorhoede er echter in den achterstand te verkleinen tot 3 1. Het zag er dus niet bepaald rooskleurig uit voor onze ploeg toen met de tweede speel- helft begonnen werd. Doch in tegenstelling met voor de rust nam het derde geheel in handen en ging voortdurend tot de aan val over. Doelpunten bleven dan ook niet uit en na ongeveer een half uur was de stand wederom 3—3, gelijk. Ook hier nam ons elftal geen genoegen mee, nog twee maal was de keeper der tegenpartij verplicht te visschen. zoodat het einde een 5—3 over winning bracht voor de onzen. Voorwaar een mooie prestatie. Onmiddellijk hierna bondAVV II den strijd han met Purmerland I. De waarheid gebiedt te zeg gen, dat P. danig teleur stelde. Het was een zwakke ploeg, die geen oogenblik ons tweede kon bedreigen. Grootendeels speelde de strijd zich af op de Purmer- landhelft. Slechts sporadisch gin gen de bezoekers tot den aan val over. Voornamelijk aan den uitstekend spelenden Lust dankt Purmerland het dat het aantal doelpunten tot vijf beperkt bleef. Deze speler bracht telkens red ding in vele gevaarlijke momen ten. Een kwartier voor het einde redde den Purmerl. midvoor de eer. Het einde bracht AVV II een verdiende 5 1 overwinning. Voor Maandag (2e Paaschdag) Br. in W'land I—de Rijp I 2 uur De Rijp II—Gr.schermer 1 2 uur Zoo zal dan eindelijk bij goed weer de „derby" van het seizoen voor ons tweede elftal plaats vinden. De geduchte kampioens- ploeg uit Grootschermer zal trach ten haar ongeslagen record te handhaver.. De kracht der tegen partij is genoeg bekend. AVV II vecht voor wat je waard bent!!! Houd vol tot het einde en houd de nederlaag zoo klein mogelijk. P.P.C. fi.S.y.-Nieuws. Jl. Zondag speelde GSV 2 na een rustpoos van 20 weken tegen Monnikendam 4. Als de heer Castricum om 1.30 uur beginnen laat, zijn beide elf tallen compleet. Direct zet M. er een vlug tempo in en weet al spoedig de leiding te nemen, om voor de rust nog 3 maal het net te vinden. G. wist slechts 1 maal te scoren. Na de rust scoor de M. nog 4 maal en won met 8-1. GSV 1 benutte haar vrije Zon- deg om een trainingswedstrijd te spelen tegen Akersloot 1, een 2e klasser uitAfd. Alkmaar. Beide elftallen zetten er een goed tem po in, en wisten beide voor de rust 1 maal het net te vinden. Na de rust had G. met pech te kampen, als haar midvoor 3 maal rakelings over schiet. A. daarentegen wist nog 2 maal het MARKT PURMEREND Volvette kaas met Rjjksmerk f 22. Kleine Boerenkaas f 20.f 0. Boter 1 1.42—f 1.49. Kippeneieren f 3.25f 3.75. Eendeneieren f 3. Vette koeien f 0.62f 0.68 p. K.g. Vette varkens f 0.46—f 0.49 p. K.g. COOP. CENTRALE E1ERVEILING PURHERENl) Ö.A. Hotel Paradijs. Afdeeling EIEREN. Aanvoer Prijs 126000 Eendeneieren f 3.10f 3.20 Broedeieren f 0.f 0. 120000 Kippeneieren 246000 Totaal 70-80 Kg. f 0.0.— 65—66 3.70—3.80 63-64 3 60-3.70 60—62 3.30—3.60 58-59 3.25-3.15 56—57 3.25—3.35 53—55 3.20—3.30 50—52 0.0.— 45—49 0—0.— KAASBEU US. Dinsdag 23 Mrt. 1937. Op de gehouden gemeentelijke kaasbeurs werden verhandeld 23 partijen, wegende plm. 44.000 K.G. Handel matig. Hoogste prijs f 20 per 100 pond net te vinden en kwam het einde met een 31 overwinning voor Akersloot 1. Voor Zondag (Ie Paaschdag): 1.30 uur Kwadljk 1 GSV 1 Vertrek om 12.30 uur per bus. Supporters, die mee willen, ge lieve zich zoo spoedig mogelijk op te geven bij de bekende adressen. Gezien het resullaat dat Kwadijk jl. Zondag tegen Purmerstein be haalde, kan dit een spannende wedstrijd worden. Maandag (2e Paaschdag): 1.30 uur GSV 2—Jisp 2 op het GSV-terrein. P.P.C. aan worden goed, vlug en onder garantie uitge voerd door Boekhandel HOOGCARSPEL LIC11T OP yoor AUTO's en RIJWIELEN Van 27 Mrt. t|m 3 April '37 Zaterdag 6.54 uur Zondag 6.55 Maandag 6.57 Dinsdag 6.59 Woensdag 7.01 Donderdag 7.02 Vrydag 7.04 Zaterdag 7.06

Rijper Nieuws- en Advertentieblad | 1937 | | pagina 4