Bioscoop-Theater Kok C» 't Was 1 April Oke Don Juan Verraad Het leven van Emile Zola De Dubbelganger Adverteert in DIT blad SPORTNIEUWS. Uit bet Reo-kamp Reo 1, dat Zondag j.l. haar eersten wedstrljd speelde in de eerste klas, is schitterend gestart. Met niet minder dan 5 1 wist ze E.S.V. 1 een oude eerste klas- ser uit Egmond Binnen „af te maken". En onze mannen kunnen na deze eerste overwinning reeds zeggen, we gaan aan de kop. Of dit zoo zal blijven, daar zullen we het nu nog niet over hebben. Maar wel ben ik opti- mistisch gestemd, wat betreft de verrichtingen van Reo 1, mits ze niet teveel sukkelt met gebles- seerde spelers, Versiagen van de wedstrijden zullen we niet geregeld maken, want een goede sportliefhebber kan zich gerustde moeite getroos- ten, om de thuiswedstrljden van Reo 1 te komen bijwonen. Want zonder te overdrijven, durfikge- rust te zeggen dat het spel, wat Reo 1 demonstreert, opeengoed plji staat, daar ben ik me als een oude voetbalrot, die vroegerjaren bijna alle eerste klassers van het Oosten en Westen heb zien spelen, overtuigd. Daarom is het dan ook te hoopen, dat het publiek van de Rijp en Qraft wat meer meeleeft, met onze plaatselijke voetbalclubs. Reo 2 die S.E.W. 2 uitNibbix- woud op bezoekhad, verloor met 4—2 zij had twee tegenpariijen, nl. S.E.W, en den scheidsrechter en dat is vechten tegen de bier- kaai, Moed houden jongens en alles komt voor elkaar. A.s. Zondag komen 5 elftallen vaa Reo in het veld. Reo 1 heeft wederom een thuiswedstrijd, en krijgt zeker een der sterksten van de eerste klasse op bezoek nl. Zeevogels 1 van Egmond aan de Hoef. Zeevogels wist Zondag jl. haar eersten wedstrljd ook te winnen en wel van W.S. V. uit Wormer. Dus onze mannen wacht a.s. Zondag een zware middag aan- vang 2 nor. Om 12 uur Reo 3—Zouaven 2. Dit is de eerste competitie-wed- strtjd van ons derde elftal. Reo 2 gaat zijn kracht meten met K.G.B. 2 en wel te Boven- karspel. Reo A Jr. trekken naar Purmerend om Purmerend Jr. te ontmoeten en onze BJr. spelen in Ilpendam. Dus het wordt een drukke dag en tot slot nog een Veteranen- wedstrljd tusschen Graftdijk vete- ranen en Reo veteranen om half 3 te Oost-Graftdijk. De Sportverslaggever G.S.Y.-Nienws. J.l. Zondag heeft G.S.V. I de competitie op goede wljze inge- zet. Om 10 uur was G. volledig aanwezig te Purmerend om aldaar Purmerstein 3 partij te geven. G. won de toss en verkoos eerst voor de wind te spelen. Beide ploegen zaten direct goed op de bal met G. iets in de meerder- heid. Na 20 min. kreeg de G.- midvoor een goede pas van de r.binnen en met een onhoudbaar schot verdween de bal in het net. Hierdoor aangemoedigd zette G. eenige goede aanvallen op, het duurde tot 10 min. voor de rust toen de r.binnen met een mooi schot in de bovenhoek de voor- sprong vergrootte. Even voor de rust kreeg P. gelegenheid de achterstand teverkieinen, doordat zij een penally toegewezen kregen, maar deze werd hard tegen de paal geschoten. Na de rust kreeg P. nogmaals een penalty toegewezen, deze werd door Karssen er uitgehou- den. Hierna nam G. het spel weer in handen, en uit een snelle aan- Kermis West-Graftdyk. ZONDAG 25 SEPT. a.s. De Hollandsche succes film: Aanvang 8 en lOVs uur. MAANDAG 26 SEPT. a.s. Het mooie gekleurde filmwerk: Aanvang 8 uur. DINSDAG 27 SEPT. a.s. Het aangrijpende drama: Aanvang 8 uur. WOENSDAG 28 SEPT. a.s. Degrootste succes film aller tijden: met PAUL MUNI. Aanvang 8 uur Zondagmiddag 25 September a.s., 4 uur: Kindervoorstelling met als hoofdnummer: val scoorde Pirn met een hard en prachtig schot pirn. 15 min. voor het einde schoot de G. midvoor hard op het doel, de keeper hield het schot half en hiervan maakte de r.buiten dank- baar gebruik en plaatste de bal kalm in het doel. P. speelde hierna een verloren partij. Als heteind- signaal klonk had G. een ver- diende 4—0 overwinning behaald. Voor Zondag is de wedstrijd G.S.V. 1— Monnikendam 3 ver- vallen. Om 2 uur spelen de G.S.V- veteranen tegen veteranen uit de Rijp en Graft. P.P.C. teeren, opdat van elk elftal althans iets meer kan worden medege- deeld. Aeht men dit niet noodzakeiyk dan zal worden volstaan met enkel de uitslag te vermelden. P.P.C. A.Y.Y.-Nietiws. Hieronder volgt de officieele indeeling van onze 4 vertegen- woordigende elftallen, in alfha- betische volgorde: 2de klasse: Broek in Waterland 1, Groot- Schermer 1, Jisp 1, Knollendam 1, Kwadijk 1, de Rijp 1, Sandow 1 en Watergang 1. 3de klasse: Broek in Waterland 2, EV.C. 3; Graftdijk 1, Kwadijk 2, Monni kendam 3, Purmerland 1, Pur- mersteijn 3 en de Rijp 2. 4de klasse: Beemster 2, Groot-schermer 2, Oudendijk 2, Purmersteijn 4, de Rijp 3 en Sandow 2. Adspiranten: Beemster a, Kwadijk a, Monni kendam a, Oudendijk a, Purmer- mersteijn b, de Rijp a en Sandow a AW 2 heeft inmiddels de com. petitie goed ingezet, door reeds zijn eersten uitwedstrijd tegen Monnikendam 3 met 3—2 te winnen. Voor Zondag 25 Sept. is weer een volledig programma samen- gesteld dat als volgt iuidt: Kwadijk 1—de Rijp 1 2 uur de Rijp 2—Kwadijk 2 2.30 uur Oudendijk 2—de Rijp 3 2 uur Oudendijk a—de Rijp a 12,30 uur Daar de techniek nog niet zoo ver gevorderd is, dat we 4 wed strijden tegelijk kunnen zien, ver- zoeken wij de aanvoerders of een der spelers enkele gegevensom- trent de wedstrijd te willen no- Waadtlsport-Nieuws Daar Zondag jl. de voetbal- competitie weer is begonnen, zul len onze Rijper tippelaars, die naast wandelaars ook nog voet- ballers zijn, niet zooveel meer wandelen. Niettegenstaande dat, zullen we hier nog even een paar enkele wandeltochten vermelden. Zaterdag en Zondag 24 en 25 Sept. houdt V. I. V. O. te Hilver- sum haar Lustrum-tochten, ter gelegenheid van het 5-jarig be- staan. „Ons feest, is uw feest", is de leuze van de bruin-witten wan- delclub. Het is de bedoelingvan deze wandelclub, haar gasten een aangename en goedkoope feest- dag aan te bieden. Ook is het de bedoeling onvergetelijke wandel- dag van te maken, met aardige tippelaars-attraciies, die zeer zeker in de smaak zullen vallen bij de deelnemers. Er wordt ook nog een schitterende herinnering aange- boden, die ,iets aparts beloofd te worden". De groote wisselbeker zal even- eens worden „verwandeld". Het schitterende parcours is 30 K.M. lang. Vertrokken wordt op beide dagen vanaf het gem. sportpark. Zaterdag 14.30 uur en Zondag 11.30 uur. In deze tijd, waarin het eene met het andere concurreert in snelheid; de tijd waarin iedereen haast heeft, is het zooveel te mooier van de mooie natuur te genieten en het nu „kalm aan te doen". Wandelen maakt gezond en brengt de zenuwen tot rust. Velen hebben van wandelen een heel verkeerd begrip, het wordt veelal gedacht als een steeds jachten naar het eind, dit is het echter niet. Wandelen gebeurt altijd heel kalm. Dan is er Zaterdag 1 en Zon dag 2 October nog een schitte rende jubileummarsch in Amster dam, georganiseerd door de W.S. V. •Amsterdam". Dinsdag 20 Sept. 1938. Op de gehouden gemeentelijke kaasbeurs werden verhandeld 17 partijen, wegende pirn. 62.000 K.G. Handel goed. Hoogste prijs f 23.—per 100 pond Start: Zaterdag's vanaf „Schinkelhaven", Amstelvd scheweg 124 te 3 uur n.m. Zondag's, tusschen 10—11 v.m. van bovengenoemd cafS. Elke groep bestaande uit min- stens 12 personen plus leider(ster) ontvangt een fraaie verzilverden beker. Dus Rijpers nu eens allemaal uw bestgedaanengezorgd,dater ook een wandelgroep naar Amsterdam gaat. „Y.Y. Grootschermer". Voor een vrij groot aantal toe- schouwers heeft Grootschermer haar eerste competitie-wedstrijd gespeeld tegen Knollendam 1. Met de uitslag 2—2 kunnen beide partijen zeer tevreden zijn. Als scheidsrechter Verbrugge begln- nen fluit, blijkt dat by den aan- voerder de klok achter is, zoodat even over tijd wordt begonnsn. Grootschermer schept zich al dadelijk een paar mooie kansen, maar haar midvoor faald vol- komen. Knollendam maakt door een paar blunders in de achter- hoede twee doelpunten, terwijl de zwartwitten door een penalty voor de rust het doel der gasten vinden. Ons inziens was die straf te zwaar. Na de rust is Grootscher mer steeds in de meerderheid en weet tien minuten voor het einde gelijk te maken en zoo haar eerste puntje te bemachiigen. Voor Zondag staat de zware uit-wedstrijd op het programma naar Watergang. Jongens houdt de moed er in en breng de puntjes mee naar huis Het is wel een zware wedstrijd, maar er kan gewonnen worden, maar dan aan- pakken en allemaal mondjes dicht. Er is maar een aanvoerder die het woord nog wel doen kan. Dus Zondag allemaal weer precent, maar sportief zwartwitten. D. MARKT PURMEREND - Klelne Boerenkaas f 0.f 25. Volvette kaas met Ryksmerk f 27. Boter I 1.40.f 1.49 Kippeneieien f 4.25f 4.75. Eendeneleren I 3.50. Vette koeien f 0.64f 0.70 p. K.g. Vette varkens f 0.52—f 0.54 p. K.g. COOP. CENTRALE EIERVEIUNG PURMEREND H.A. Hotel Parndljs. Afdeeling EIEREN. Aanvoer Prjji 80000 Eendeneieren f 3.50f 3.80 Broedeieren f 0.f 0.— 60000 Ktppeneieren 140000 Totaal 70 - 80 Kg. f 0.0.— 65-66 4.80-5.— 63-64 4.70-4.85 60—62 4.60-4.80 58-59 4.50-4 70 66-57 4.40-4.50 53-55 4.10-4.40 50—52 3.80 -4.— 40-49 2.80-3.80 KAASBEURS. L1CHT OP Toor AUTO's en RIJWIELEN Van 24 Sept. t|m 1 Oct. '38 Zaterdag 7.24 uur Zondag 7.22 Maandag 7.19 Dinsdag 7.17 Woensdag 7.15 Donderdag 7.13 Vr(jdag 7.10 Zaterdag 7 08 TIP.

Rijper Nieuws- en Advertentieblad | 1941 | | pagina 6