ONZE MUZE. ANDERIJE1V. IIET EAU DES CARMES STOLL'S DRUPPELEN Zaturdag, 5 October 18G7, onzer Yaderlandsclie dichters der negentiende eeuw. flct schei- en geneeskundig praeparaal I)c oostcrsclic anli-rhumat. kruiden-olie 5 0CT0BER 1867. Openbare "Verliuri ng II. A. M. IIOELANTSte Schiedamgeeft uit ALBUM VAN GEMENGDE ZANGEN Kompleet in t waal f maandeli j ksclie afleveringen INHOUD VAN DE AFLEVERINGEN 1 VII. Dc Prijs per Aflevering is 25 Cents. it een nieuw uitmuntend middel ter versterking van het haar. liftte!re herat in eene jni*te rerhondmg alle bestand- deelen welke hel haar tut Toedsel dieurn mi de hnid ver sterken. Het reinigt het hoofd van de schilfers, belet het uitvallen ra bevordert deo groei der haren is uitmuntend rerfrisscheud en ran het fijnste rarfüin. Prijs per Flacon ft. 20. Tan WARCAHFJIU (iBAtSS vervangt de hofTmans*s droppels met veel erkerder en aangenamer werking in alle voorko mende gevallen. Bij ieder Fleschje wordt eene aanwijzing tot gebruik ftf- gegeveu. Het kleioe Fleschje 50 Cis., het groote ft. is uit vlugtige Planten-Oliën vereend 'met de Cajapeot- Olie, Ie ramen gesteld, en geneest alle Rhumatische ziekten rn verlammingen» pijn in de gewrichten, verstijvingen in de prtrn en andere aandoeningen He inwrijvingeu geschieden tweemaal daags met de vlakke hand het lijdende deel wordt daarna met flanel of baai gedekt, dat voor het vuur warm gemaakt is. bevrijden oogrnblikkelijk van de hevigste kiespijn, men be hoef! slechts een daarmede bevochtigt puntig watje in het oor te stoppen aan de zijde waar do kiespijn is. Het Fleschje kost in f 1. Amsterdam Verkoophuis. Schagen}y. A Hateu. Alkmaar, J, Brongcrs Cs. Beverwijk. D. Alxjsderg. KokhuizenJ. Bienderhoff. Haarlem. JP harthaus wed. de Lange in van Rk Hoogwoud, H. StormHoorn. P. J. Ruitenberg. Koog a/d Zaan, H. de Jager Krommenie, svtd. K. Jv Trcichel. Hledemhlik, h'Idema. AJonuickendara, R. Slot. Nienwrdiep, /F". F. Bruinvis, Care/ A. Jv. Botcndaal' Pu enterende. S. J. Reen. Uitgeest, wed. J. Baas. Zaandam, K. A'ieuwen/tuis. 9 9 C. van Aken. Fo in de bekeude Dépots io de andere steden. 3370 van Meu is voornemens op aan te vangen des voormiddags 10 uur, in de herberg van C. Breed \)i. te BARSINGERUOER in het openbaar, voor een tijdvak van 4 jaren, ingaande 25 December 1807 te verhuren: de navolgende landerijen, welke alle tocbehooren aan de algeineene burgerlijke aruieu der gemeente Barsingerhorii c. a. als: Een perceel Weilandgelegen in den Schring- kaagpoldergemeente Barsingerhorii c. a. groot 1 B. 36 R. 60 E. Sectie B No 217-. bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door K. Slikker. Een perceel Weiland gelegen in den Kaag polderbinnen dezelfde gemeente, groot 46 R. 20 E. Sectie A No 73, bij de laatst gehoude ne verhuring gehuurd ten behoeve der wed. P. Smit. Een perceel Weiland, gelegen in den lloog- laudspolder, binnen dezelfde gemeente, groot 1 B. 89 R. 50 E. Sectie C No. 174; bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door K. Timmer man, Pz. Een perceel W eiland, gelegen in den Kaag-, polder voornoemd, groot 1 B. 84 R. 40 E. Sectie B No. 125bij de laatst gehoudene ver huring gehuurd door S. Vis. Een perceel W eiland gelegen in den Kaag polder voornoemd, groot 61 R. 70 E. Sectie B No. 44bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door C. Kz. Jongejan. Een perceel Weiland gelegen in den Slikven- poldergemeente Barsingerhoru c. a., groot 1 B. 15 R. 10 E' Sectie D No. 112; bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door G. Plevier. Een perceel Weilandgelegen in den Sckring- kaagpolder voornoemd, groot 1 B. 08 R. 50 E. Sectie B No. 226bij de laatst gehoudene ver huring gehuurd door P. Wilms. Een perceel Weilandgelegen in den Schring- kaagpolder voornoemd, groot 1 B. 33 R. 70 E. Sectie B No. 229; bij de laatst gehoudene ver huring gebuurd door C. Jbz. Bood. Een perceel Weilandgelegen in den Hoog- laudspolder voornoemd, groot 1 B. 44 R. 90 E. Sectie C Ko. 176; bij de laatst gehoudene ver huring gehuurd door C. van der Oord. Een perceel W eilandgelegen in den Kaag polder voornoemd groot 1 B. 09 R. 80 E. Sec tic A No. 86bij de laatst gehoudene verhu ring gehuurd door M. Kater. Een perceel Weilandgelegen in den Schring kaagpolder voornoemd, groot 73 R. 70 E. Sectie B No. 216; bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door S. Spaans. Drie pereecleii Weiland gelegen in den Kaag polder voornoemd, Sectie A No 134 groot 1 B. 32 R. 50 E.; No. 135 groot 99 R. 20 E. en No. 136 groot 99 R. 40 E.; bij de laatst ge houdene verhuring gehuurd door P. Oost Een perceel Wreiland gelegen in den Kaagpol- dcr voornoemd, groot 98 R. 80 E. Sectie A No. 372; bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door M. Kater. Een perceel Weilandgelegen in den Kaag- polder voornoemd, groot 1 B. 35 It. 90 E.; Sec tie A No. 366; bij de laatst gehoudene verhu ring gehuurd door A. Rentenaar. Een perceel Weilandgelegen in den Iloog- landspolder voornoemd, groot 51 B. 80 E. Sec tie C No. 374; bij de laatst gehoudene verhu ring gehuurd door S. Mars. Een perceel Bouwland gelegen in den Slikven- poldcr voornoemd, groot 09 11. 70 E. Sectie D No. 75; bij de laatst gehoudene verhuring ge-1 huurd door A. Bood. Een perceel Weilandgelegen in den Iloog- landspolder voornoemd groot 2 B. 32 R. Sectie D. No. 208 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door wijlen C. Sz. Wit. Een perceel Weilandgelegen in den Schring- kaagpolder voornoemd, groot 78 R. 70 E. Sectie B No. 227 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door P. Pool. Een perceel Weilandgelegen in den Kaag- polder voornoemdgroo^ 20 R. Sectie A No. 330 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door M. Kater. Een perceel Weilandgelegen in den Iloog- landspolder voornoemd, groot 79 R. 60 E. Sec tie D No. 286bij de laatst gehoudene verhu ring gehuurd door T. Groot. Een perceel Weilandgelegen in den Kaag polder voornoemd, groot 1 B. l'l R. 70 E. Sec tie A No. 77 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door D. Schenk. Een perceel Weiland, gelegen in den Kaag polder voornoemdgroot 7 7 R. 70 E. Sectie A No. 140 bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door P. Oost. Een perceel Weilandgelegen in den Iloog- landspolder voornoemd groot 78 R. 80 E. Sec tie C No. 15; bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door C. Breed. Een perceel Weilandgelegen in den Schring- kaagpolder voornoemd, groot 51 R. 70 E. Sectie B No. 164 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door Jb. Muller. Nadere informatien zijn verkrijgbaar bij lieeren Regenten der algemeene burgerlijke armen van de gemeente Barsingerhorii c a., alsmede ten kantore van C. Muller Cz. aldaaralwaar tevensge durende de drie laatste aan de verhuring vooraf gaande dagen, inzage van de verhuringsvoorwaar- den kan genomen worden. (3371) Mr. C. r. E. Robidé van der Aa. Herinnering aan onze moeder. Mr. C. M. A. van der Aa. Ilarmen Baal. J. A. Alberdingh Tliijm. Nederlandscbe Schilders. D. Bax. Bij de geboorte van mijn derde zoontje. Mr. J. E. Banck. Aliasverus. A. Beeloo. De vogel. D. J. den Beer Poortugaal. De lente. J. van Beers. Een bloem uit bet volk. Nicolaas Beets. Vaders vedel- dcuutjen bij de wieg. P. T. Helvetius van den Bergh. Jonge dames thee. S. J. van den Bergh. Leven. A. M. Berkhout. Bidden. Mr. Bilderdyk. Graaf Floris de h ierde. Vrouwe K. W. Bilderdyk. Uet Weesjen. II. Binger. Het liedeken van de lansieren. Mr. A. Bogaers. De kermis op de Maas. of Rotterdams ijsvreugd. E. A. Borger. Iets voor mijn kind. M. van Heijningen Bosch. Nachtkusje voor mijn vader van zijnen geliefden Denijs. G. II. I. Elliot Boswel. In //Artis«. Mr. A. Boxman. Amerika. J. Brester Az. De brand. L. van den Broek. Twee liedjes. J. F. Brouwenaar. De bloemen. G. teu Bruggecate Hz. Mozes dood. J. van Oosterwijk Bruijn. De stedeling op zijn buitengoed. A. J. de Buil. Jacob van Cam- pen vertoont een vriend zijn plan voor het Amsterdamsch raadhuis, (thans koninklijk paleis). E. M. Calisch. Mozijk. Frans de Cort. Moeder en kind. Mr. Isaac da Costa. Bij de riviereii van Babel. J. van Dam. Noordewind. E. W. van Dam van Isselt. l)e fleur. J. M. Dautzeu- berg. Heimwee. J. M. E. Dercksen. Eeu uit velen. D. Dorbeck. Een lied van bloemen. 11. Aszoon Doijer. Mijn later leeftijd. Mr. Prudens van Duyse. Verontwaerdiging. Mr. A. W. Engelen. Tafereel uit den tachtigjarigen oorlog. Mr. Rhijnvis Eeith. Het leven. P. A. de Ge- nestet. De liefste plek. J. Chr. Gewin. Lente. F. P. Gisius Nanning. Wederzien. J. J. A. Gouverneur. Wien neem ik? J. ter Gouw. Ode. Mr. J. van 's Gravenweert. Pompeji. F. II. Greb. Geliefde dooden. B. ter Haar. Eliza's Vlucht. A. J. ten Hagen Jz. Bruin en blond. Mr. M. C. van Hall. ItaliëRome. Mr. A. van Halmael Jr. Jan Kanneke. J. van Harderwijk Rzn. God regeert. J. P. Hasebroek. De lof der almagt. J. P. Heije. Vragen. D. E. van Heyst. Retourbilletten. Mevr. E. Hymans Hertzveld. Ten oorlog. Ab des Amorie van der Hoeve. Bij de viering van het tweede eeuwgetijde der doorluchtige school te Amsterdam 1832. W. J. Hofdijk. Gedaalder zonne. A. van der Hoop Jr. De jonge wreker. A. van der Hoop Jrs'zn. Een les bij het Spinnewiel. J. Immerzeel Jr. Het Scheveningsche strand. R. Bennink Jansonius. Nonna. B. Ph. de Kanter. De Pinkstermorgen. J. J. L. ten Kate. De zending ouder de heidenen. A. Kehrer. Een zonnestraal. Mr. J. Kinker. De geboorte van Pallas. B. Klijn Bz. hertrouwen. H. H. Klijn. Weemoed. Mr. H. J. Koenen. De torenbrand te 's Her togenbosch. C. van Enst Koning. Bloemen en Vrouwen. C. de Koning Lz. Tyrus. B. Kuitert Cz. Levenswijsheid. J. A. de Laet. Aan mijn zoontje. K. L Ledeganck. Het graf mijner Moeder. D. J. van Lennep. Hollandsche Duinzang. Mr. J. van Lennep. Kardoes. A. L. Lesturgeon. Eerste schoolgang. H. van Logkem. Het ouderlijk Huis. C. Loots. Het Nachte gaaltje. (3375) - - - - - Dkcxxcuij vax de Wed. P. J. G. DIDERICH tb Schagex.

Schager Courant | 1867 | | pagina 4