eei gouden BROCHE, 1 ij. J. E ME Een goed model J. HiyiÉloni, UIL du -oaaiDD, een Huishoudster, f. Zonflag 5 Jaü a.s„ LABELS, Firma TRAPMAN Co., Boerenwagens, Marktberichten. ADVERTENTIEN. J te Schagen is geopend. beste kwaliteit, J. KEUKEN, Uit en voor de pers. Tweede Kamer. wm huberta raijer. Dankbetuiging. VERLOREN: Tl Nappen en Gatenborden VERLOREN J. H. VAN ULSEN. Wester-Blokker, Tot bezoek aanbevelend. C. BOUMAN. De Motorboot Har ia Anna vertrekt des namiddags om halt drie UUT van WIERINGEN, P. Kaan Cz. Wieringen, 2 Juli 1908. Drukkerij, Schagen. nÉBiP' r de Natuur-V/ollen «[Ondergoederen 'FRIEZENVEEN. bij het kleeden van den omvangrijken milicien Geen jas paste 'hem, geen broek of kepi was hem wijd ge noeg. Maar dank zij de handigheid van den garnizoens coupeur kwam de dikke sotdaal toch eindelijk in de kleeren. Toen deed zich echter een nieuw bezwaar voor. Er was geen koppel, wijd genoeg om „buikje',' te omspan nen. Gelukkig wist de sergeant, die zich met de koppe ling van den lastigen recruut had bezig te houden, echter raad. Hij maakte van touwtjes een verlengstukje aan den gesp en wist zóó W'iebe's ranke gestalte te omsluiten. ..7 - Keurig prijkten toen op het blauwe soldatenpak naast de glim mende koperen koppelplaat de heel netjes, kruislings gespannen touwtjes. De sergeant bekeek zijn werk met welgevallen, vond zichzelf blijkbaar een heel handige baas en was zeer voldaan. Wiebe was dat echter in 't geheel niet. De lust tot protesteeren, welke hij jaren lang reeds krachtig had onderdrukt, kwam weer eens boven en de dikke vertelde zijn superieur kort en bondig, dat hij zich met zijn touwtjes-koppel zou laten photographeeren en dat hij de photo als een curiositeit Prins Hendrik zou aanbieden. De ser geant stond paf Verklaarde dat de dikke met zijn ge- iapteit koppel in geen geval de kazerne mocht verlaten en zorgde er voor, dat dikke Wiebe een paar dagen later in het bezit was van een gloednieuwen hoppe 1, wijd genoeg om over het lastige buikje te Worden gespannen. Medemblik, 27 Juni 1908. Aardappelen: Opperdoezer Groote Ronde f 1.80 a f 2.06 per V2 H.L. Kleine Ronde f 1.— a f 1.20 Groote Muizen f 1.80 af!.- Kleine Muizen f 1.— a f 1.20 Blauwe f 0.— a f 0.— Aanvoer 2250 mandon of zakken. 29 Juni 1906. Opperdoezer Groote Ronde f2.— af 2.25 per V2 H.L. Kleine Ronde f 1 20 a f 1.30 Groote Muizen f 1.90 a f 2.10 Kleine Muizen f 1.20 a f 1.30 Blauwe f 0.— af 0.— Aanvoer 800 manden of zakken. 30 Juni 1908. 1 Opperdoezer Groote Ronde f 1.80 a f 2.— per 1/2 H.L. Kleine Ronde f 1.— a f 1.20 Groote Muizen f 1.60 a f 1.80 Kleine Muizen f 1.— a f 1.30 Blauwe f 0.— a f 0.— Aanvoer 2810 manden of zakken. Veiling te Anna Paulowna gehouden Dinsdag 30 Juni, des namiddags 3 uur. Aardappelen. 118 zak per zak f130 a fl.70. Sla. 1200 krop per 100 krop f0.26 a f0.70. Wortelen. 540 bos per 100 bos f2.30 a f2.40. Peulen. 311 pond per pond 4 a 5 cent. Chalotten. 250 bos per 100 bos f2.— a f3.00. Aardbeien. 134 mandjes per mandje 5a6cent. Bloem kool. 490 stuks per stuk 4 a 8 cent. Winkel, 29 Juni 1908. Gr. Muizen f 1.30 a f 135. KI. M. f 0.65 a f 0.70 p.35K.G. Aardbeien 4J a 5J cent per mandje. Peulen 0 a 0 cent per pond. Sla fl.20 a f 0.— per 100 krop. Frambozen 5} cent per potje. Kaas f0.— a f0.— per stuk. Lutjewinkel, 29 Juni 1908. Groote Muizen f 1.40 a f 0.— per V2 H.L. Kleine Muizen f 0.70 a f 0.— Peulen f 0.03$ per pond. Broek op Langendgk, 30 Juni 1908. Aardappelen (gladbi.) f 1.— a f 1 50 per V< H.L. (graadjes) f 0.— a f 0.— (ronde) f 0.70 a f 0.90 (muizen) f 0.75 a f 1.— (kleine) f 0.40 a f 0.50 f 1.70 a f 2.70 per 100 bos. f 6.75 a f 7.25 per 100 stuks, f *0.a f 0. 0 9 9 Hnagsche zedensrhandnal. (Zie 2e blad.) De Hoefijzer-correspondent van het Handelsblad schrijft naar aanleiding van de interpellatie van den sociaal democraat in den Haagschen gemeenteraad over de zedenschandalen daar, het volgende De interpellatie-Hoejenbos heeft bijster weinig resul taat geleverd, vooral ten gevolge van 's Burgemeesters voorwaarde dat er geen debat over zou worden gevoerd. Het resultaat is zelfs zoo gering, dat de vraag rijst, of het, achteraf bezien, niet beter ware geweest als de interpellatie maar in 't geheel niet was gehouden. Immers, opgehelderd en opheldering is toch immers het doel van een interpellatie is er letterlijk niets. Uit de verslagen in de bladen schijnt te blijken, dat de Haagsche politie wat de zaak-Führopp belangt, justitieel vr\j uitgaat, maar dat zegt niets, want het 0. M. kan wegens gebrek aan voldoend houvast van eenige actie hebben afgezien. En daarnaast valt te constateeren, dat de geheim zinnige mededeelingen van den Burgemeester doen ver moeden dat er, zij het dan ook misschien met een andere juffrouw, wel degelijk ergerlijke relaties door een politieambtenaar zijn onderhouden en dat wetens waardigheden welke niet voor die juffrouw bestemd waren, haar in handen zijn gespeeld. Wat er precies gebeurd is, weet men thans echter evenmin als vóór de interpellatie; de Burgemeester schijnt in bijzondere mate de kunst van net Delphische orakel te hebben beoefend. 'tis te hopen dat het hiermee niet zal afloopen en dat men in de Tweede Kamer vooral niet bij wijze van vraag, maar bij interpellatie ten spoedigste van den Minister zal trachten los te krijgen wat de Burgemeester niet meende te moeten zeggen. Het geldt hier een bij uitnemendheid publiek belang. zoover het handelde over de oorlogsbegrooting vóór 1908. hoe fel de heer Patijn tegen den minister van oorlog te keer ging Deze had de Kamers om den tuin geleid, geen klaren wijn geschonken; het zou nl .volgens den heer Patijn gebleken zijn dat de 2200 man noodig als „blijvend gedeelte" alleen bleven om handlangersdienst, d. w. z. corveeën te verrichten. Daar voor dus was de Staal-crisis ontstaan, daarvoor v. Rap- pard en het geheele ministerie de Meester omver ge kegeld; daarvoor gedurende 2 jaar het land in beroering gebracht, de Staatsmachine tot stilstanddaarvoor, voor die handlangersdiensten, moesten de St.-Generaal, die toch heusch genoeg te doen hebben, zoolang worden bezig gehouden II De heer Patijn maakte wel eenige restrictie, wenschte eerst nog minister Sahron te hoor en voor hij zijn eindoordeel uitsprak, maar intusschen zei hij het maar vast en vrij scherp ook. De heer v. Karnebeek achtte zich heden geroe pen een waarschuwend, een vaderlijk woord tot den heer Patijn en de Kamer te richten. De discussiën over oorlogszaken behooren naar zijn opvatting vrij van felheid en hartstochtelijkheid te zijn; alle politieke nasmaak moet er af, anders krijgen we pleidooien in zake „Staal versus Sabron". Ook zakelijk bestrijdt de heer v. Karnebeek des heeren Patijn's opvatting, na er op gewezen te hebben dat de heer Patijn met zijn knaleffecten komt als met mosterd na den maaltijd. Er is lang genoeg over gediscussieerd en iedereen kon zeer goed weten waarom het ging. Wat heeft nu eigenlijk minister Sahron met zijn noodwet gedaan? Hij heeft voor de uitvoering der militiewet gezorgd, wat zijn plicht was. Het waren handlangersdiensten waarvoor we 41/2 ton moesten uitgeven, meende de heer Patijn, maar die voorstelling der dingen is onjuist Onder die handlangersdiensten moet ook verstaan worden, be halve het aandragen van soepketels en kapotjassen dus, het verzorgen der wapenen eh munitie. Het is tijdens de discussie gebleken dat de 2200 bovendien wel dege lijk moeten dienen ter bevordering eener goed geregelde mobilisatie. Indien die zoogenaamde corveeën aan burger-handlangers werden overgelaten, zou het een voudig een Janboel worden. Oo kde heer Thomson kan met den heer Patijn niet medegaan in zijn te scherpe beoordeeling, die niet juist kan 'zijn. De 2200 man dienden naar zijne Wortelen Bloemkool 1ste soort 2de soort Nieuw Leven. Station Noord Srharwoude. 27 Juni. Groote Muizen f 1 35 a f 1.70 per 35 K.G. Kleine Muizen f 0.80 a f 1.05 Kleinste Muizen f 0.40 a f 0.50 Aanvoer 630 zak aardappelen. 29 Juni. Groote Muizen f 1.80 a 1 2.05 per 35 K.G. Kleine Muizen f 0.90 a f 1.30 Kleinste Muizen f 0.40 a f 0.60 Aanvoer 259 zak aardappelen. 30 Juni. Groote Muizen f 1.70 a f 1.90 per 35 K.G. Kleinere Muizen f 0.95 a f 1.20 Kleinste Muizen f 0.40 a f 0.50 Aanvoer 775 zak aardappelen. Zilveruien f4.10 per 50 K.G. Valkooir. Door het bestuur der Polder Valkoog had heden 30 Juni de aanbesteding plaats, van 300 meter paardenpad aan den Valkoogerdijk, de uitslag was als volgt: Jan de Moei, Alkmaar, voor f 427 of f 1.42 per meter; P. Doorn. St. Maartensbrug, voor f 390 of f 1.30 p. meter; Gebrs. J. en A. Ruis, Sehoorldam, voor f 379.99 of f 1.2C p. meter; C. Grootes, St. Maarten, voor f 375 of f 1.2a p. ineter; C. Sluis, St. Maartens brug. voor f 345 ol f 1.15 p. meter. Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. De strgd In 1909. In de Arnhemsche Courant bespreekt V. D. de moge lijkheid, om bij de verkiezingen van 1909meteen partij- groepeering van democraten tegenover conservatieven voor den dag te komen. Aan de linkerzijde - meent hjj kan men op een dergelijke scheiding wel aan- - aebi, jniJ ,ier mobilisatie. *De Sturen Alevel de gesplitste linkergroepen zullen in opvattuig ook ter dege tot dekking aer moDitisaue. ue sturen, aievoi, uo F ««„ïitia vindon welto 1Q05 heer Patijn had dit zelf kunnen zien uit den staat op 1909 dezelfde aaneengesloten coalitie vinden, welke 1905 Kamen; overgeiegd, uit welken staat bleek dat in de 14 grensplaatsen eerst Lagen 229 man en dat die thans zijn gebracht op 1772 man, om te dienen voor dekkings-detachementen bij mobilisatie. Het blijkt dus ook volgens den heer Thomson dat de door den heer Patijn gelanceerde stelling onhoudbaar is. Behalve over het blijvend gedeelte, had ook de heer Patijn zijn meening te kennen gegeven over den pas ingestelden „Raad van Defensie". Een vrij tamme Raad, waarin weinig krachtige personen zitting hebben en waarin tevens een „geestelijk adviseur" heeft zitting genomen, 't Leek wel. had de heer Patijn gezegd of die Raad het Leger tegen de Sta ten-Generaal moest verdedigen. Dat vond de heer v. Karnebeek nu ook een vreemde opvatting. Een Raad van defensie, die het Leger had te verdedigen tegen de Staten-Generaal De Staten-Generaal zijn er om de belangen van het leger juist te behartigen. Deze Raad van defensie is er om het leger meer te onttrekken aan den politieken strijd en meer stabiliteit in het beheer der defensie te vestigen. De heer Thomson vindt dien Raad van defensie een vrij onschuldig vermaak. In dien Raad had de Commandant der N. Hollandsche waterlinie niet mogen ontbreken. Overigens was de afgevaardigde van Leeuwarden, de militaire specialiteit der Liberale Unie, nogal kalm ge stemd. Hij had wel aanmerkingen; zoo a a. op de be noeming van den chef van den generalen staf tot com mandant van het veldleger, omdat die chef boven den commandant moet staans en diens plaats thans door een jonger officier moest bezet worden; ook had hij bezwaren tegen 's ministers opvatting van de militiewet, 1 daarop komt hij later terug maar over 't geheel was de heer Thomson nogal meegaand gestemd. Alleen over de heerschende rechtsbegrippen in het leger was hij zeer slecht te spreken. Verscheidene voor beelden haalde hij aan van kolonels die een bijzondere te aanschouwen heeft gegeven. Moet dan ook nu weer alles gaan als in 1905? Moet wat niet b\j elkaar hoort, weer opnieuw op een hoop worden gedrongen? Niemand onzer, die naar dergelijke misstanden zal trachten. In die verklaring ligt echter nog niet de noodzakelijkheid opgesloten van de klak- kelooze aanvaarding onder de gegeven omstandigheden van de tegenstelling: democratie—conservatisme. Die kan nu noch baat geven aan de democratische politiek in het algemeen, nóch aan onze partij in het bijzonder. Democraten van rechts ze zullen zich niet in een getal, dat maar eenigszins in aanmerking kan komen, bij de nieuwe stembusformatie aansluiten. En de demo craten van links! De sociaaldemocraten? Zouden zij de vruchten van hun beproefde tactiek, die aan hun partij het aureool hecht van de eenig-ware vooruitstre vende partij, gewillig vertrappen? De Unie-liberalen? Mijn vrienden, gij beoogt immers eene democratische formatie 1 Waar zijn in de Unie de echte, betrouwbare, principiëele democraten? Is de afstanden tusschen som migen der vrij-liberalen en eenige der Unie-liberalen, type van Doorn, voldoende om de gewenschte tegenstel ling te kunnen rechtvaardigen? De Liberale Unie, zoo als zij was en is, in een democratische combinatie zou dan ook zeker zijn bezwaren hebben. Voedsel te geven aan het waandenkbeeld van den politicus, die „de Ne derlander" volschrijft, om te komen tot een samensmel ting der Unie-liberalen en vrijzinnig-democraten, ligt toch heusch niet op onzen weg. Welke dan de marschroute der vrijzinnig-democraten in 1909 zal moeten zijn? V. D. antwoordt: Die van een zooveel mogelijk zelfstandige politiek, omdat die alleen waarborgt den vooruitgang der demo cratische politiek in het algemeen, dien onzer partij in het bijzonder. Met het oog op het feit, dat 1909 ons zal geven ter rechterzijde dezelfde formatie ais voorheen, zullen we dienovereenkomstig hebben te handelen. Grootere vijanden dan kerkelijke coalitionnairen, die in de practijk evenzoo conservatief zijn als de vrij liberalen en nog daarenboven van een schadelijke staatsrechterlijke en fiscale leerstelligheid, die dezen althans missen, heb ben we toch niet. Onze eigen beginselen propageeren, eigen candidaten en wor('t mitsdien niet bevorderd, al heerschen"in zijn zooveel mogelijk stellen en zoo krachtig mogelijk hunne compagnie of bataljon de grootste tucht verkiezing bevorderen, dat zij onze eerste en voornaam- 1 Hij? de heer Thomson, herinnerde er aan hoe een ste werkzaamheid log en een vertrouwensbrevet dat hij aan dezen be windsman wenschte uit te reiken. Zeer was hij er mede ingenomen dat thans in vele kazernes „den Schep per en onderhouder van alle dingen gedankt wordt na den maaltijd". De religieuse gevoelens ónzer jonge lingen moeten beschermd worden en daarom hoopt hij, dat daarvan spoedig uit het geven van vaste voor schriften blijken zaL Nog kregen de heeren Passtoors en de Visser het woord, de eerste om met de heeren Smeenge en Sasse v. IJsselt aan te dringen op lotsverbetering der marechaussee en een speciaal onderzoek aan den mi nister te vragen; de tweede om den heer Patijn te bestrijden. De heer de Visser trachtte daarbij uit ver schillende aanhalingen der redevoeringen aan te toonen gelijk trouwens ook al de heeren v. Karnebeek en Thomson gedaan hadden dat de Kamers wel dege lijk wisten dat de 2200 man terdege moesten dienen ter dekking der mobilisatie. De minister heeft niet het debat vertroebeld en de Kamer was niet in onzeker heid. Aangenomen zijn nog in deze vergadering: 1. de Rivierenwet 2. de motor- en rijwielwet Ze werd aangenomen met 43 tegen 28 stemmen, on danks de Ned Automobielenclub in den Haag, die geweldig reclame had gemaakt tegen de weL 3. De wetsontwerpen betrekkelijk den achterstand bij de rechterlijke colleges. De heer de Savornin Lohman zou met z'n vrienden tegen stemmen omdat 8 van de 12 leden bij den Hoogen Raad aangetrokken door de voordeclige pensioensbepalingen, ontslag zullen nemen en zoodoen de de meest ervaren rechters aan de practijk zullen wor den onttrokken. Toch worden de ontwerpen aangenomen met 49 tegen 21 stemmen. De Kamer gaat morgen voort en zal ook Donderdag avond en Zaterdag vergaderen. Alkmaar, 29 Juni 1908. 12 Koeien en ossen f 200.— a 280.—134 vette kalveren f 44.— a 88.—, per Ned. P. f 0.75 a 0.85, 28 nuch tere idem f 8.— a 20.—, 539 vette schapen f 20. a 28.50, 161 vette varkens f 0.38 a 0.44 per P., 12 magere idem f 14.— a f 16.—. Pm-merend, 30 Juni. Aangevoerd 451 runderen, waaronder 302 vette, 60 a 74 cent per kilo. prysh. stug. 149 melke- en gelde- f 130 a 250 per stuk, prgsh. st. 30 stieren 272 vette kalveren 60 a 80 ct. per kilo, handel vlug, 273 nuchtere id. f 10.— a 23.— per stuk, handel matig, 68 paarden, 2031 scha pen f 20.— a f 29.—, prjjsh. stug, 480 lammeren f 9.— a 13. prjjsh. stug, 306 vette varkens 39 a 43 cent per kilo, handel vlug, 38 magere dito f 13.— a 23.— per stuk handel stug, 227 biggen f 4.'— a f 8.— per stuk, stug—ganzen f 0.— a 0.—, zwanen fO.— aO. mand appelen f0.— a 0.—, md. peren f0.— a0.—. Kaas. Kleine f30.—, middelb. f 24.50, Com missie f a 0.—, aangev. 219 stapels, handel vlug. 1880 K.G. boter f 1.15 a 1.25, kipeieren f3.25 a 3.75 eendeieren f3.80. Marktbericht der veiling, gehouden op de gemeente ljjke Oude Vischmarkt, a. d. Nieuwmarkt te Amster- hij aan van kolonels die een bijzondere opvatting van discipline hebben. Er moet gestraft worden. Dat is zoowat het wachtwoord. Een bevelvoerend officier, die niet genoeg straft heeft geen goede opvatting van zijn taak dam, van 30 Juni 1908. Kipeieren Eendeneieren Hoorn, 27 Juni 1908. mud Tarwe Gerst Haver Groene Erwten Grauwe Vale ff Br. Boonen Witte Paarde Mosterdzaad Karweizaad 2.45 a 0.- a 4.65 p.100. 0.- f beter is dan een thans veel gesmade vrije liberalen mist, zich conserva tief te noemen in overeenstemming met haar gezind heid en haar handelen, dat is de andere overweging, die onze tactiek moet bepalen. Elke andere tactiek miskent de werkelijkheid en verhoogt het gevaar, in 1909 een overweldigende en voor lang een onverzettelijke conser- vatief-kerkelijke meerderheid op den troon te helpen. Dinsdag 30 Juni 1908. We hebben gezien in ons vorig overzicht, voor leger in te voeren. Hunne goede conduitelijsten werden teruggenomen en een der officieren, die bij keuze zou worden bevorderd, bleef wat hij was. Daarentegen de man, die eerst bij het artikel een voorwoord had ge schreven, en later het artikel aangevallen, werd bevor derd tot kolonel en generaal. Dat is het stelsel in ons leger, dat verdwijnen moet Het ergste is, dat het schijnt alsof het hier aangegeven rotte stelsel van discipline in dezen minister van oorlog een verdediger heeft gevonden. Een maidenspeech van den heer v. <L Molen volg de. Zij was een verdediging van den minister van oor- 14 stuks Paarden ff Veulens 2 f) Koeien 28 n Schapen n Lammeren 2 n Kalveren n Varkens ft Geiten 96 n Biggen Kipeieren 3875 kop Boter 7.— a 9.— per mud 5.50 a 6.50 3.75 a 4.50 10.50 a 14.- 18.- a 20.- 0 10.50 a 14.- 12.- a 14.- u 0 20.50 a VEE, BOTER" enz. 3 f 70.a 160.p. st. a 210.- a 0 16.- a a 10.- a li 0 0.— a 5.— a 3.50 a 0.55 a 25.- 13.'— 9— 0 3.75 p.100 0.65p.kop PER TELEGRAAF. Hoorn. Het 61e Landhuishoudkundig Congres zal volgend jaar alhier worden gehouden. Geboren: ALLDA PETBONELLA, dochter van H J. GROOT en E. GROOT-Doits. Behagen, 27 JuDi '08. Geboren: ah*lflhl TRIJ"N TT -EU dochter van C. STRIJKER en N. STRIJKER-Ksijzkb. Weere, gem. Winkel, 26 Juni '08. Geboren: CATHARINA ELISABETH MARGARETHA, dochter tan A.HOOIJ eo A. HOOIJ-Plüistkr. Oudeslnis, 30 Jnni 1908 Onde rtrou wd: JAN PAARLBERG Pz. en Tiel, 22 Juni 190g Arcen, Door neze betuigen wij onsen har- telgken dank aan Baren en Ken niseen, en verder aan allen, voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij de ziekte en het overlijden van onze geliefde Eohtgenoote en Moeder. M. koenen. T. THOMABZ-KOEKKN. A. THOMA8Z Callantsoog, 30 Jani 1908. 9 Heden overleed plotseling ons geliefd DOCHTERTJE. Haar diepbedroefde Ouders, T. POORTER Tz. en Eohtgenoote. Blokzijl, 26 Juni 1908. Ondergeteekenden betuigen hunnen oprechten dank voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, ondervon den bij het overigden en de ter-aarde- bestelling van hunnen Zoon JOHANNES Verder onzen dank aan den WelEd. Heer P MAAT3, Arts te Nieiwe Niedorp en aan de Zusters van het Ziekenhuis te Leiden voor de zorgvuldige en min zame behandeling, alsmede aan den ZeevEerw. Heer DOLLE, Kapelaan te 't Veld, voor de troostvolle woorden, waardoor bet verlies ons minder zwaar valt. A. VAN OPHEM en Eohtgenoote. Waarland, Harenkarspel, Jnni '08. De ondergeteekenden brengen hun j hartelgken dank aan het publiek van Behagen en Omstreken, voor hun belangstelling. JACOB KELDER, Purmerend. C. SCHELTU8, Behagen. Juni 1908. den laatsten Zondag van Schager kermis te Behagen. Te bezorgen bij Jb. KLAVER te Win kel, tegen goede belooning. verkrijgt men door 't gebruik van VAN - Onderwijzeres in nattige handwerken en costunmnaaien, te Amsterdam, zal een CURSUS geven in het leertijd 6 weken, leergeld f 15. Aanmelding vóór 10 Jnli a.s. bij den Heer P. ROGGEVEEN, Café het Oude Slot, waar ook circulaires en nadere in- I lichtingen zijn te bekomen. De o derwijzeres, gaande van 8chagen naar Valkoog. De eerlijke vinder wordt beloond. P. WIT, Valkoog. Terstond gevraagd: vakkennis geen vereischte, in de Kaas- fabriek „Nooit gedacht", Anna Paulowna. Te koop: bjj K. KOBBEN Cz., Molen vaart, Anna Paulowna Gevraagd, om zoo spoedig moge lijk in dienst te treden: bij G. LEEUWEN, St Maartensbrug. Te koop: NIEUWE en SOLIEDE GEBRUIKTE bij P.WITLOK,Wagenmaker, Dirkshorn. (Hang-adreskaarten voor Aardappelzakken e n z.) koopt ge het billijkst bij Vraagt monster en prijsopgaaf, speciaal voor flinke aantallen Fabrieks- Merk n verkrygbaar bg te NIEUWE NIEDORP.

Schager Courant | 1908 | | pagina 3