een flinke jongen 2 MvanoMetselaars, Ira Mimne Tiiitta, Boerderij te Huur. 2 l BAL G. Hoogvorst, Farfadet" Dienstbode, Dienstbode, 01 Ter dt kling telikta: Werner, Telegrafisch Weerbericht, Een vast Werkman Burgerlijke Stand. Plaatselijk Nieuws. een Schippersknecht VAST WERKMAN, Schilder, Glazenmaker en Kamerbehanger. Behangselpapier Een schuur best Land- hooi De heer Oden daal vraagt nog hoe het komt dat de post „Zorg voor zuiver drinkwater f 75" zoo hoog is, waarop de voorzitter den heer Odendaal toelicht, dat is besloten om langs de Zuidoostzijde van de Ned. Herv. Kerk te Schagerbrug een ijzeren goot te maken, op dat de waterloop grooter wordt en daardoor minder kans voor tekort drinkwater bestaat. Uit het jaarverslag, 't welk der vergadering werd aangeboden door den len secretaris, den heer A. L. Zuidscherwoude, blijkt, dat in het afgeloopen jaar aan 2 gezinnen eieren en melk is verstrekt; dat er 98 poi- tie's ijs zijn afgegeven; dat het aantal leden van 528 is geklommen tot 532 en dat een ligtent voor tuberculose lijders benevens een ziekens'oel is aangeschaft. Als bestuurs'eden moeten aftreden de heeren M. Bos- sen en H. Bakker, die beiden weer worden herkozen en hunne benoeming aannemen. Thans komt ter bespreking de reglementswijziging. Reeds verleden jaar zijn verschillende wijzigingen aan gebracht, doch toen heeft het hoofdbestuur in overwe ging gegeven met de vaststelling te wachten, tot de statuten waren gewijzigd. Thans wordt na eenige dis cussie besloten, deze wijzigingen ter goedkeuring aan het Hoofdbestuur aan te bieden. Alleen wordt nog be sloten, de commissie tot onderzoek der rekening te doen vervallen. Bij de rondvraag wordt op voorstel van den heer Van Levcrink besloten om in het vervolg geen eieren en melk meer te verstrekken, zonder éérst het Alg. Armbestuur of een Diaconie te hebben geraadpleegd, of dit reeds door die college's geschiedde, daar in het afgeloopen jaar dubbele bedoeling heeft plaats gehad. Ook wordt op voorstel van.den heer Van der Werff besloten tot aankoop van 4 zeildoeken-kleeden. De heer Van Loeren brengt in herinnering dat het vorige jaar is besloten om pogingen in het werk te stellen tot 'het houden eener cursus voor eerste hulp bij ongelukken en tot het doen houden van een lezing over tuberculosebestrijding. Hij vraagt, wat het bestuur in deze heeft gedaan. Voorzitter belooft dat dit zoo spoedig mogelijk zal gebeuren. Daar de rondvraag verder niets belangrijks oplevert volgt sluiting. WEINIG KIEVITEN. In Friesland verwacht men in het aanstaande sei zoen niet veel kievitseieren, daar de maadlanden, waar de kieviten gewoon zijn hun eieren te leggen, meerendeels nog diep onder water staan. DOOR EEN PETROLEUMTOESTEL. De bewoonster van de tweede verdieping van pand no. 68 aan de Sophiakade te Rotterdam was gister morgen alleen thuis, toen in de keuken een petroleum kooktoestel in brand raakte. Zij droeg het brandende toestel naar de veranda en zette het daar neder. Hierbij vatte haar kleeding vlam en kreeg zij brand wonden aan de handen en armen. In haar verbijste ring sprong de vrouw over de balustrade der veranda en kwam in het tuintje van de benedenbewoners te recht. Dezen verleenden hulp, doofden de brandende kleeding en riepen geneeskundige hulp in. De vrouw is per brancard naar het St. Franciscusgasthuis ge bracht. Zij is door den val aan de beenen en het hooft -verwond, terwijl men voor een hersenschudding vreest Het begin van brand in haar woning ontstaan, is door de buren gebluscht. WOLVEN IN NEDERLAND? Men meldt uit Woudrichem aan de 's M. Ct.: In het Kraaieveldsche bosch heeft men een wolf ontdekt. De bewoners zijn bevreesd; vooral de veehouders maken zich bezorgd voor hun in 't veld zijnde schapen en lam meren. Er is reeds jacht op gemaakt, echter zonder gevolg. Men vermoedt dat zich daar twee wolven op houden. TUSSCHEN DE BUFFERS. Gisteren tegen den avond geraakte bij het hout laden op het spoorwegstation te Zaandam de werk man H. Muusse, oud 55 jaar en vader van een groot gezin, bekneld tusschen de buffers van twee goederen wagens. Hedenmorgen is de man aan de gevolgen over leden in het ziekenhuis te Amsterdam. BLOEDVERGIFTIGING. De landbouwer D. B., te Barneveld, is gisteren aan bloedvergiftiging overleden. De vorige week had hij een aan een besmettelijke ziekte gestorven rund van de huid ontdaan, terwijl hij een wondje aan een zijner handen had. Weldra zwollen nu hand en -arm zoodanig op, dat een ingeroepen geneeskundige spoe dig inzag, dat hier geen hulp meer kon baten. Broek op Langendqk. Beroepen bij de Ned. Hervormde kerk te Broek op - I.angendijk ds. J. P. Dijk te Nijega en Elahuizen. VERBETERING. Wij meldden in een vorig no., dat het straatwerk van de Banne Barsingerhorn was opgedragen aan den heer Van der Hulst te Schagen en de levering van 't zand aan den heer J. Kuiper te Barsingerhorn. Dit is foutief geweest. Het moest zijn voor de Ban- n e H'a riughuizen. TENTOONSTELLING ZAANDAM. Op de veetentoonstelling te Zaandam behaalden de heeren Spaans en Co. te Barsingerhorn den. len prijs f 40 voor afgewisselde vette koeien; de heer A- Schenk Dz. te Barsingerhorn een eervolle vermel ding; de heer W. Kooijman te Haringhuizen den troostprijs van f 25. In de rubriek niet afgewisselde koeien kreeg het exemplaar van den heer K. de Moor te N. Niedorp eervolle vermelding, 'voor de beste vaars kreeg de zelfde len prijs f 20. VERGIFTIGING? Naar aanleiding van de ziektegevallen onder de maréchaussee te Eindhoven deelt onze correspondent het volgende mede: Eenige dagen geleden werden eenige manschappen der brigade ziek, na het gebruik van soep en vleesch. Zij gebruikten hun maaitijden steeds bij een slager te Gestel bij Eindhoven, alwaar ook eenige burgers in den kost zijn. Op den bewusten middag nu, werd eene hoeveelheid soep uit een kookketel geschept, en in een geëmailleerden eetschotel overgegoten, wel ke hoeveelheid op een gaskomfoor voor de maré chaussees werd warm gehouden. De overblijvende soep werd dadelijk daarna door de hurgerkostgangers genuttigd, zonder dat dezen er den minsten hinder van ondervonden. De maré chaussees echter, die later de voor hen bestemde soep gebruikten, werden kort daarop zeer ernstig 1 ongesteld. Brakingen en buikkrampen deden zich voor terwijl hun gelaat beurtelings groen en blauw kleur de. Onmiddellijk hierop werden van eenige manschap pen de faeces in beslag genomen, daar men ernstig aan vergiftigingsverschijnselen dacht. ln verband hiermede is de officier van justitié uit i 's-Bosch met den heer Hesselink uit Arnhem (schei kundige) overgekomen, teneinde een onderzoek in loco in te stellen. Gebleken is dat de genuttigde soep en het vleesch in deugdelijken toestand verkeerd hebben. Thans legde de gemeentelijke keurmeester van Eindhoven de verklaring af, dat hij het be wuste vleesch nog kort van te voren gekeurd had, en in goeden toestand had bevonden. Er wordt daar om des te sterker vermoed, dat hier beslist een vergiftigingsgeval in het spel moet zijn. Er blijft slechts de vraag over of de vergiftiging ontstaan is door verbinding van oxyde en andere metaalzu- ren, welke zich in den geëmailleerden schotel zou- i den gevormd hebben, of dat de vergiftiging eene 1 misdadige oorzaak zou gehad hebben. Dit moet nog het onderzoek der faecaliën uitwijzen. Acht maréchaussees zijn hersteld, doch doen nog geen vollen dienst, terwijl de negende vrij ernstig ongesteld is. WATERLEIDING IN WESTFRIKSLAND. Door de Gezondheidscommissies te Hoorn, Pin klun zen en Schagen, zijn stappen gedaan ter verkrijging eener hetere drinkwatervoorziening, en is toen door den heer J. van Hasselt, ouddirecteur van de Wa ler- leiding en Publieke Werken te Amsterdam een sludic- ontwerp gemaakt voor een waterleiding in Westfriesland. Er zal nu op Vrijdag 1 April a.s. in „Het Park" 'te Hoorn een vergadering worden gehouden, waartoe zijn uitgenoodigd de Dagclijksche Besturen der bij dit studie- ontwerp betrokken 41 gemeenten, de Gezondheidscom missies, de Westfriesland vertegenwoordigende Kamer- en Statenleden, autoriteiten van het Geneeskundig Staats toezicht, en officieele vertegenwoordigers van den Mi nister van Binnenlandsche Zaken en den heer Commis saris der Koningin in deze provincie, alsmede belang stellenden, zoover de ruimte toelaat.. Als sprekers zullen optreden de heeren Dr. Jennij Wcijerman, secretaris van den Gentralen Gezondheids raad te Utrecht en de heer J. van Hasselt, terwijl ruime gelegenheid zal worden gegeven lot hel stellen van vragen. VERMISTE JONGEN. Men schrijft uit Zeist De afgravingen aan het Zandgat duren nog steeds voort; met 5 man wordt er gegraven en gepeild, tot gisteren echter nog zonder het minste resultaat. Alle fantastische verhalen, die weer de laatste dagen in omloop zijn, maken het ontsteken van licht in deze duistere zaak niet gemakkelijker. De oude Van der Wiel, die nog steeds met aapj- biedingen van somnambules wordt overstelpt, is weer aan zijn werk (bouw van de geniekazerne te Utrecht) gegaan. 1 de Amtrika-reiziger uitgenoodigd zijn garderobe eens te laten inspecteeren. Zoo geschiedde. Eerst eenige sok ken... geen bedenking voor een op weg naar verre lan den zijnd persoon... vier overhemden.... ook al niets bijzonders... maar eindelijk, toen uit de collectie ook een dameshemd te voorschijn kwam, gemerkt met letters, die geheel niet met den naam van het heerschap over eenkwamen... ja, toen begon de politieman het geval bedenkelijker te vinden, fronste eens het voorhoofd, gif zijn bevreemding over zulk een uitzet te kennen met verzoek de reis nog een paar dagen uit te stellen. Dat anderen dit verzoek van den politieman welkom was, bleek wtI uit (le aangifte van den aannemer G., aan den Rijksstraatweg te Velsen, aan wien dit alles ont vreemd was. IIE ERHl' GO W AA RI) Hebben de dammers te Zuidscharwoude en die van hier onlangs hunne krachten gemeten in eerstge noemde plaats, Donderdag a.s. zullen de beide clubs tegen elkaar kampen in het lokaal van den heer Hofdijk alhier. PREMIEKEURINGEN TE BEVERWIJK EN TE HOOFDDORP. Uitslag der premiekeuringen te BEVERWIJKRe- schikbaar i premie van 400 gld 2 subsidiën van f 250 en eene premie van f 100. Aangeboden drie 3-iarige en oudere hengsten. Pro vinciale subsidie van f 250, Arthur, eigenaars Bolt en Biesheuvel te Groningen en Haarlemmermeer, 3 jaar: ras Oldenburgseh. Keuringen te HOOFDDORP: Beschikbaar i premie van f 400 voor hengsten van 3 tot 6 jaar, drie sub sidies van f 250 voor 3-jarige en oudere hengsten; 2 premies van f 100 voor 7-jarige en oudere hengsten. Drie-jarige en oudore hengsten, aangeboden 16. Rijks premie van f 400: Tancred, eigenaars Bolt en Biesheu vel te Groningen en Haarlemmermeer, 3 jaar, ras Ol denburgseh 'opgenomen in het Stamboek). Provinciale subsidie f250, Deminonde. eigen. Nederl. Harddr.- en Ren vereen iging te Amsterdam, 7 jaar, ras Anglo-Nor- mandlsch. Provinciale subsidie f 250. Cicero III, eigenares Ver- eeniging „Vooruit" te Haarlemmermeer. 3 jaar, ras Hol- steinscli-Groningsch. Provinciale subsidie f 250, Elegant II. eigenares Ver- eeniging „Oostzijde" le Haarlemmermeer. 3 jaar, ras Oldenburgseh. Provinciale subsidie f 100, Epicure, eigenares Ver- eeniging Hippos te Nieuwer-Amstel, iO jaar, ras: ge kruist. Provinciale subsidie f lOO. Concurrent, eigenaar Bolt en Biesheuvel te Groningen en Haarlemmermeer, 8 jaar, ras Oldenburgseh. Twee-jarige hengsten. Beschikbaar I aanhoudings-pro- mie van f i50. Aangeboden 2. Premie niet toegekend. Bij de keuringen was veel publiek tegenwoordig. 19 MAART. V»RWACHTING. Meest matige Westelijke tot Zuidwestelijke wind. Toenemende bewolking, waarschijnlijk regenbuien, j Zelfde temperatuur. Delft, zal in deze nommers dc soli zingen. Dc uitvoering geschiedt onder directie van den heer Hulsman. GEMEENTE SCHAGEN. Ingeschreven van 1719 Maart '10. Ondertrouwd: Gerrit Bakker, arbeider, oud 54 ja ren en Maria Nieuwenburg, oud 36 jaren, beiden wo nende alhier. Getrouwd: Jan Krans en Maartje Koofj. Gemeente HOOGWOUD. Ingeschreven van 118 Maart '10. Geboren: 2 Maart. Johanna, dochter van Jan Boots en Johanna de Boer. 4 Maart. Johannes Hermanus, zoon van Dirk Huisman en Reinalda Hand. 12 Maart. Aafje, dochter van Dirk Rood en Maria Breetveld. Getrouwd: 17 Maart. Cornelis Klomp, schilder, oud 29 Jaar, te Haarlem en Anna Kostelijk, zonder be roep, oud 25 jaar, alhier, onlangs te Haarlem. Overleden: 12 Maart. Jan Langedijk, oud 51 jaar, ongehuwd. Gemeente ANNA PAULOWNA. Ondertrouwd: Cornelis Wiggers, oud 26 jaren, en Grietje Zeeman, oud 23 jaren, beiden alhier. Getrouwd: Jan Stammes en Aaltje Kreijger. EEN DRAADLOOZE ZAK-TELEGRAAF. Professor Cerebotani, die eigenlijk priester is aan de Frauenkirche te München, heeft een zaktelegraaf- zonder-draad uitgevonden. Het apparaat is ongeveer zoo groot als een pakje lucifers en om te kunnen telegrafeeren heeft men niets meer noodig dan een stang, die de electrische golvingen opvangt. Aan den voorkant van het toestel bevindt zich een wij zerplaat met de verschillende letters van 't alphabeth. De wijzer wijst de geseinde letters aan. De proeven welke Cerebotani in het bijzijn van verschillende vaklieden nam, slaagden alle uitmuntend. Aan een bepaalde afstand is men bij het telegrafeeren niet gebonden; de werking van het apparaat hangt alleen af van de lengte der electrische golven en de daar mede in verband staande Inschakeling op het sta tion van ontvangst. De aanleiding tot de uitvinding was, zooals Cere botani schertsend verhaalde, een verkeerd bericht in een blad. Toen hij ongeveer een jaar geleden te MQn- chen een voordracht hield over de werking van ge ringe electrische energie-hoeveelheden op grooten af stand, beweerde een Fransch blad, dat hij een draad- looze zaktelegraaf had uitgevonden. De professor pro testeerde, maar op zijn protest werd niet gelet. Nu bleef hem, naar hij verklaarde, niets anders over dan het ding werkelijk uit te vinden. HIJ WILDE NAAR AMERIKA. Men schrijft uit Velsen: Hij wilde naar Amerika. Zoo, althans verklaarde hij aan den politieman, die hem staande hield. Nu, daar had deze niets tegen. Enkel vond hij het nachtelijk uur, waarop hij dit vertrek scheen bepaald te hebben, wat vreemd. En dan zijn bagage! Niet een behoorlijk Perrv-koffertje, maar een gonjezak! Dat was de tweede bevreemding. En, daar politie-agenten in zulke ge-vaL len buitengewone belangstelling blijken te bezitten, werd NATIONALE MILITIE. In het tijdvak van 16 tot 31 Mei a.s. zullen, voor deze Gemeente worden ingeiijid de lotelingen G. Dek ker, D. P. Timmerman en J. A. M. Keet, en in het tijdvak van 16 tot 30 September a.s. de lotelingen A. Breed, G. Oukes en F. Grootes. GESLAAGD. De heer H. L. Oudenhoven te Maastricht, vroeger alhier, is geslaagd voor het examen tweeden stuur man groote stoomvaart. KORFBAL. De korfbal vereen iging alhier, zal hare spelen op het sportterrein \an de ilhelminabaan houden. Op 27 Maart zal het spel een aanvang nemen. GELUKKIG. De heer van Twuijver, debitanl in loten, was ditmaal in onze Paaschtentoons telling-verloting al zeer gelukkig. In zijne collectie vielen 3 koeien, 2 bakwagens, I jachtwagen, 1 driewieldekar, 3 kartuigen, 19 scha-i pen cn 4 varkens. EUTERPE. Op het concert van Euterpe met welwillende mede werking van het Heldersch Mannenkoor, zullen de vol- nde groote nommers gezamenlij"k worden uitgevoerd nderkennung van E. Grieg en In 't Woud van R. Hol. De hetr Bram van der Stap, barriton-zanger te Marktberichten. ALKMAAR, Zaterdag 19 Maart. 13 Paarden f100 4 f 300. 27 Koeien f130 4 f 240. 192 Magere Schapen f 15 f 25. 392 Nuchtere KaJveren f8 f 20. 87 Magere Varkens f 18 4 f 32. 198 Biggen f 10 4 f 17. Kipeieren f 3.25 4 f 3.75 per 100. Boter f 0.75 ,4 f 0.85 per kop. ALKMAAR, 18 Maart. Fabriekskaas fkleine' f 34.50, Boerenkaas kleine f 32, Commissie f 32.50, Middelbare f 33. Aangevoerd 128 stapels, wegende 64520 K.G. Op de graanmarkt van heden werd aangevoerd 994 Hectoliters. Tarwe f 6.4 f 6.70; rogge f 5.30; gerst f4.chev. f5.50 4 f6.25; haver f 2r75 a f 3.80; paardeboonen f 6.25 4 f 7.bruine id. f 11.4 f 14.witte dito f 18.per H.L. BROEK OP LANGENDIJK, 18 Maart. Roode kool f 1.50 4 f 3.25; Gele kool f 2.4 f 4.85; Witte kool f 1.4 f 2.per 100 stuks; Uien f 1.20 4 f 1.45 per 50 K.G. NOORDSCHARWOUDE (Dorp), 19 Maait. Roode kool f 1.50 4 f5.Witte kool fO.S» a f2.Gele kool f 2.4 f.5.50 per 100 stuks; Uien f 1.30 4 f 1.50 per 50 K.G. NIEUW LEVEN, Station NOORDSCHARWOUDE, 18 Maart. Roode kool le soort f 5.25 4 f5.50; 2e soort f 4.4 f 4.'75; klrtnere f 1.25 4 f 3.50; Gele kopt le soort f5.4 f6.50; 2e soort f4.4 f 4.69; kleinere f 1.26 a f3.50; Witte kool le soort ti0 4 f2.66; kleinere f 1.4 f 1.60 per 100 stuk»; Uien f 1.25 4 f 1.45 per 50 K.G. HOORN, 17 Maart. Kleine kaas f34, commissie f32, Fabriekskaae f 84.50. Aangevoerd 23 stapels, wegende 18328 K-6- Handel matig. adv&rtentïen Hypotheek. f Ter drukkerij dezer Courant kan geplaatst worden Loon twee gulden. Gevraagd, voor geruimen tijd werk bij J. Breed Cz., te Wieringerwaard. gevraagd, goed kunnende melken, om 1 Mei in dienst te treden, bij J. Boot jes, Leien Oude Niedorp. Wordt gevraagd met l Mei, een tussohen 16 en 18 jaar, om mee te gaan naar Egmondermeer. Zich aan te mel den Kaarfabriek „de Toekomst'' te Haringhuizen. Gevraagd door N. Potveer, Mr. Timmerman te Uitgeest. Biedt zich aan liefst op motorvaartuig of iets dergelijks. Inlichtiagen aan het bur. v/d blad. GEVRAAGD: l Mei of eerder in dienst te treden, een best kunnende melken, ook ploegen ge- wenscht, doch geen vereischte, bij A. K. SCHE^*" Rursingerweg, Wierin- garwcarc Iemand die opdracht heeft van een groote en rijke Instelling om kapitaal onder verband van Iste Hypotheek te plaatsen, biedt geld aan. Voor mooie posten, zeer billijke rente, met of zonder aflossing. Alle kosten, ook taxatie en en notaris-acte, te zamen slechts f 7.50 tot f 12.50, per f 1000 naar gelang van het bedrag. Geen aanvrage beneden f 10.000. Brieven onder no. 44, bureau Schager Courant. Ondergeteekende be veelt zich beleefd aan als Voor net en degelijk werk wordt ingestaan. op staal verkrijgbaar en in alle prijzen. ANNA PAULOWNA, Kleine Sluis, Benedenbuur!. Bij J. C. HOFDIJK in „de Hengst man" te Heer Hugowaard, staat ter dekking de volbloed Anglo-Nornmn- disclie hengst oud 5 jaar, tegen een dekgeld van f 10.bij den eersten sprong te betalen. Bovenstaande Hengst is het eigendom van het fonds tot bevordering der Paar denfokkerij in Nederland, van de Neder- landsche Harddraverij- en Renvereeui- giag- De Inspi 3teur, P. O L III. Wordt gevraagd Te koop op Donderdag 31 MRT '10 des namiddags 2 uur, in het lokaal van den heer K. Kuileman le Heerhug >waard, een nieuw te houwen woonhuiswerkplaats en rij tuig magazijn voor rekening van den heer F. P. MAM MEN te Heurhugowaard. Best-k en teekeping legt van af 17 Maart in bovengenoemd locaal ter inzage. 99 Door bijzondere omstandigheden nog heden te huur, een kapitale Boer derij met 19Va H.A. uitm Weiland, gelegen op een der beste standen van het dorp Wervershoof. Te bevragen bij den heer G. Wonder, Agent v/h Noordholl. Landbouwcrediet, a/d Kaasmarkt te Hoorn. Wordt gevraagd, tegen 1 Mei aan staande, een die genegen is te helpen melken. Adr. van Kooten, Koegras. aan de nieuw opgerichte Coöperatieve Kaasfabriek te 't Zand (N.-H.) Zich in persoon aan te melden vóór 28 Maart, bij Jb. Groot, Boschweg, 't Zand. In aansluiting met bovenstaande worden degenen, welke hunne melk aan boven genoemde fabriek wenschen te leveren' eveneens verzocht zich te vervoegen bij Jb GROOT, 't Zand. Gevraagd bjj een Noodbollandsche familie in Duitschland een flinke loon f 4 2 per week, bij J. Smit, Kaas- fabriek te Huisberden bjj Cleve, Duitsch land. GEVRAAGD: een Boerenflienstbodp, goed kunnende melken, om 1 April in dienst #te treden bij F. LIEFHEBBER te Oude Niedorp. ader en moeder volbloed Duitsch, Edelzwijn, bij W. Keetman, Winkel. Te koop twee gebuikte M11RIMLM, bij R. Waiboer, Moerbeek. te koop, te Barsiagerhorn, ook bij klei nere hoeveelheid, te bevragen bij A. Slkutml, Schagen. Te koop bjj C. Vlaskamp, Schagen. hij W. Swarthof, Maartensbrug. St. Gevraagd1 April, een P.G goed kunnende melken, bij P. JIM- MINK Jz„ bocht, Wieringerwaard. Wegens benoeming van den tegen woordige, wordt gevraagd met 1 April o eerder, nen kjj C.Baut, Hnringhuiaen. Te koop 30 zak blauwe zaaiers en 60 zak blauwe eet aardappelen e/i3l) blanke bij K. Bakker Pz., Gouw noog»04^' de donkerbruine volbl. Oldenb. Henp bij Jb. TUINMAN, Schagerbrug. üttipld t 10 a coulant- Voor de vele bewijzen van bel*"! stelling ontvangen op 15 Maart de d «mes POSTHUMES hunnen bar^ lijken dank. N.- Niedorp Maart 1910.

Schager Courant | 1910 | | pagina 2