KERMIS BERGING Tan FIETSEN. Oudesluis H 43 «*-' een gouden RING. Café 't „Centrum" KL0MPFN liet, geen Eenden Kinderwagen Sportwagen. V olksconcert eitmimu n mm Groot Bal, Veenhuizen, Hypotheek. Telegrafisch Weerbericht. flarddraverij en Vuurwerk te Sehaien GEBB PHIHTS bergplaats voor Rijmelen, Prachtig Gezicht Plaatselijk Nieuws. Gemengd Nieuws. °P Heerliugowaard. Marktberichten. Advertentiën. eco theodorus van der stok en ariaantje catharina wonder Oude Niedorp, 22 Sept. 1910. Ondertrouwd: MATTHIJS POLDERMANS en WILHELMINA KWELDAM. Schagen, 23 September 1910. Ondertrouwd: CORNELIS SWARTHOF Cz. REMPJE VAN TWISK. Schagerbrug, 23 g tember 1910. Schagen, r Heden overleed onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Groot vader J. Rutsen, na een langdurig doch geduldig lijden, in den ouderdom van ruim 70 jaren. Uit aller naam, A. SCHENK. Wed J. RUTSEN. Nieuwe Niedorp, 23 Sept. 1910. Heden overleed, na een onge steldheid van eenige maanden, onze geliefde Echtgenoot. Vader, Behuwd-en GiootvtiJer Gerrit Krabman, in den ouderdom van 64 jaar en 10 maanden. Uit aller naam Wed. G. KRABMAN-tan Dok. St. Maarten, 23 Sept. 1910 beste Trekhond, Tot mijne diepe droefheid overleed heden zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig lijden, mijn innig geliefde Echtgenoot, de heer Johs. de BEURS, in den ouderdom van 54 jaar en 6 maanden. Mede uit naam der familie, Wed. Johs. DE BEURS—Vijn. Schagen 20 September 1910. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader, Gerrit Rentenaar, in den ouderdom van 79 jaar en 3 ma inden. Uit aller naam Wed. G. RENTENAAR-Oost. Barsingerhorn, 22 Sept. 1910. De ondergeteekenden betuigen bij deze hunnen hartelijken dank, aan alle vrienden en bekenden, voor de vele blijken van belangstelling bij hun 50- jarig huwelijk ondervonden, inzonder heid aan de bureu voor hunne verrassing aan ons gedaan, en aan zoon en klein kinderen. C. CONSTANT, en Echtgenoote. Burgervlotbrug, 23 Sept. 1910. Er biedt zich aan een Dienstmeisje, 16 jaar oud eu R. K. Br. fr. letter A, bureau van dit blad. TE KOOP: een mooie, beste zwarte Ondergeteekende duldt op zijn erf. Men zij gewaarschuwd P. KOOMEN, Noord Schagen. Er biedt zich aan: een vergevorderd Schildersleerling, drie jaar bij het vak, franco brieven letter B. S. Backer postbode Koegras. Gevraagd: een Kaasmakersknecht Kaasfabriek Flevo Anna Paulowna. Vakkennis geen vereischte. Uit de hand te koop: 4 morgen WEI- en BOUWLAND (kleigrond) met WOONHUIS, Hooi berg voor 17 koeien, Stalling voor 11 koeien. Flinke .gelegenheid om 6 of meer H.A. bij te huren ligging omtrek Alkmaar. Br. fr. bureau van dit blad onder no. 333. Te koop: een goed onderhouden met twee duwers en een Inlichtingen bureau dezer courant. van 8CHAGEN's HARMONIEKAPEL, op de MARKT. ZONDAGMIDDAG, van 4-6 uur Ruime gelegenheid tot Aanbevelend, Wed. T. Vader. Noord, Schagen. Ter gelegenheid van bij C. Scheltus op Zondag 25 en Maandag 26 September. Maandagavond optreden van het be- Café „De'Valk", Molenstraat, Schagei. roemde mannenquartet van van Zaandam, in het lokaal van P. SCHAGER VUURWERK GROOT Mz. Aanvang 's avonds 8 uur. V oermeten op bet Vuurwerk, te koop, levering October aan t water, op de bovenzaal en kamers van bij Joh. Nuij, Anna Paulowna. VERLOREN: gemerkt W. F., in de gemeente Winkel. De eerlijke vinder kan op belooning rekenen. Terug te bezorgen bij K. STAPEL, Adver tentiebureau. Winkel. Entrée 25 cent. Tijdens de HARDDRAVERIJ hebben liefhebbers vrij entrée tot bovenzaal. Aanbevelend, Wed. Jobs, de BeuTS; Prachtig gezicht op het Voor le hypotheken uitsluitend op boerderijen met wei- of bouwland is een op de bovenz»al van voornoemd Ca/^ groot kapitaal beschikbaar, in bedragen N B Een kamer te huur voor «6° vanaf f 8000 en hooger, tegen billijke gezelschap. rente en voor jaren lang. Aanbevelend, Br. fr motto „Hypothee- burean v. i d. h' A. Broere. zeer goedkoop. CiAHPKMTIEH teur Léon Verstraeten, lteraar in de aviatiek en be stuurder der vliegschool Sommer, te Mousson, die reeds met zooveel succes vloog in Bergen op Zoom en in wedstrijden te Brussel prijzen behaalde voor het vliegen met passagiers. Op een terrein van de boerderij „Noord West bewoond door den heer Bakker, in de onmiddel lijke nabijheid van het Overbosch, zal de heer Ver straeten minstens vijf maal opstijgen. Het doel is zooveel mogelijk vluchten te houden en getracht zal worden dit aantal op te voeren tot vijftien. Voor de middaguren zijn de vluchten be paald tusschen twee en vijf uur, terwijl voor de morgenuren nader de tijden zullen worden vastge steld. De aviateur maakt gebruik van een tweedekker, waarvoor 'n hangar was opgericht van 14 meter breed, 12 meter lang en 5 meter hoog. UITVOER NAAR BELGIë. In de vorige maand is uit ons land naar België uit gevoerd 358,943 K.G. boter, tegen 347,563 K.G. in de maand Juli van dit jaar en 288,318 K.G. in Augustus 1909. Onze kaashandel met België was in de vorige maand zeer levendig. Onze uitvoer naar België was ruim 150,000 K.G. liooger dan in de maand Juli van dit jaar. Wij verzonden naar België 1,110.882 K.G. kaas tegen 946.664 K.G. in Augustus 1909. In de eerste 8 maanden van dit jaar verzonden wij reeds naar België ongeveer 6.5 mill. K.G. kaas. Van veel belang blijft ook onze eierenuitvoer naar Bel#c. Wij verzonden in de eerste 8 maanden van dit jaar reeds ruim 11 mill. eieren meer naar België dan in hetzelfde tijdvak van 1909. De vorige maand wer den uit ons land naar België 3,439,343 stuks verzonden. ALLEN AAN DE KOEK. ..Keuvelaar" vertelt in de Arnh. Ct. Een Friesche boerin treedt op haar manier op als drankbestrijdster. Een ooggetuige vertelt daarvan het volgende staaltje: De hooiers waren met eenige volge laden wagens thuisgekomen, zij hadden zioh uitstekend geweerd en daarom kwam de boerin op de deel om ze te trakteeren. Onder den eenen arm hield zij. een flesch Berenburg en onder den anderen... een koek. Een helder gelach weerklonk, toen de vrouw het mans volk 4 mannen en 2 jongens toeriep: „Nou. wat willen jelui nou, een borrel of koek." „Koek" BIJGELOOF. In de buurt van Winterswijk heeft men veel last van rupsen. Bij sommigen bestaat het geloof, ldat men van deze rupsenlast verlost kan worden, wan neer men in den schoorsteen een oneven aantal zakjes met rupsen hangt. De veldvruchten worden dan gespaard van rupsenbezoek. MUZIKALE KONIJNEN. Te Oranjewoud bleek dezer dagen dat wilde konij nen groote liefhebbers van muziek zijn. Voor een der villa's liet men eene gramophone spelen en al spoedig kwamen van alle kanten oude en Jonge konijntjes opzetten. Ze kwamen al nader en gingen met gespitste ooren op het gazon voor de villa aandachtig zitten luisteren. Toen de muziek ophield verdween het gehoor. 24 SEPTEMBER. VERWACHTING: Meest matige Westelijke wind. Zwaarbewolkt, mo gelijk enkele regenbuien, zelfde temperatuur. NIET JUIST. De Boerenplaats van de Erven van wijlen mej. Wed. Marees te Barsingerhorn is niet gekocht door de heeren J. en D. Marees, maar alleen door den heer D. Marees. STAATSPENSIONNEERING. Hedenavond zal de algemeene ledenvergadering worden gehouden van de afdeeling Schagen van den Bond voor Staatspensionneering, en wel in het lokaal Cérès van den heer R. Kaan, om 8 uur. Op de agenda komen o. m. voor: Benoeming afgevaardigde voor de Federatieverga dering op 16 October a.s. Behandeling concept Fede ratie-Reglement. Verslag afgevaardigde van de alge meene vergadering te Utrecht. rijkslandbouwwinterschool Degenen, die nog verzuimd mochten hebben zich aan te geven voor de Rijkslandbouwwinterschool te Schagen, worden er op attent gemaakt, dat de ge- riepen drie; .Berenburg 1 klonk uit den mond van twee. jegenheid tot aangifte nog tot uiterlijk 27 Septem- Eén aarzelde, maar toen: „Nou, ik schamje mij emhks ai ber kan p]aats hebben 'n bytsje, mar 'k ha doch 1-eaver koeke en... hij beet gretig in 't toegereikte flink stuk koek. De boerin trok X Schend af, zagend: „Vóór de zomer om is, heb ik Vereeniging ter bevordering van het Vak- ze allemaal aande kodc." onderwijs n West-Friesland zal in dit najaar dag- ambachtsschool te alkmaar. I cursussen in hout- en marmerschilderen openen te B en W hebben in de bekende ambachtsschoolkwes- Hoogwoud en Wervershoof en een schoenmakers- tie (men zal zich herinneren, dat deze loopt over de cursus te Wognum. Voor Schagen en omstreken zijn keuze van een terrein voor een nieuw te stichten am- Plannen voor een volgend jaar in voorbereiding, bachtsschool met burgeravondschool', enz.) thans een dames gymnastiekvereeniging. nader voorstel aan den raad doen toekomen, waarin zij hun standpunt nader uiteenzetten en waarin zij ver klaren vrede te kunnen hebben met de kritiek, welke geleverd is ten opzichte van de plaats, door hun college voor den bouw aanbevolen; alleen wenschen zij hun bezwaren tegen het door het bestuur der ambachtsschool gewenschte terrein aan de Egmonderstraat aan te vullen met de mededeeling. dat dit terrein mede niet gunstig gelegen is wegens de onmiddellijke nabijheid van de rechtbank met hare zittingzaal en talrijke bureaux, die van <je school, als 't ware een verzameling van werk plaatsen, hinder zal kunnen ondervinden. Intusschcn. zoo gaan B. en W. voort, wordt de door den raad te nemen beslissing niet gemakkelijk gemaakt, als het bestuur verklaart, dat de dezerzijds voorgestelde plaats niet kan worden aanvaard, en dat het nog lie ver den tegenwoordigen toestand, hoe onhoudbaar die op den duur ook moge zijn, zou bestendigd zien. dan in het bezit te komen van een nieuw gebouw- op een ter rein lusschen de Hoornsche vaarten. Het ware hun aangenamer geweest, als het bestuur der ambachtsschool, met wien zij tot nu toe in de besle verstandhouding hebben gestaan, zijne zóó overwegen de bezwaren aan hun college was komen mededeelen. AlRchl ware dan. door vriendschappelijke bespreking het middel gevonden om dezen twistappel uit den weg te ruimen. Want liever dan een onverzoenlijke houding aan te nemen, gelijk het bestuur thans doet. geven rij de voorkeur aan hét door den inspecteur van het mid delbaar onderwijs, den heer De Groot, ingenomen stand punt, die van meening is. dat op de keuze van het terrein de zaak niet mag afstuiten. Zij stellen daarom voor. de plaats van Vestiging van het nieuwe schoolgebouw voorshands in het midden te laten Bedriegen zii zich niet, dan zal een overleg tus schen het bestuur der school en het gemeentebestuur in deze tot een oplossing kunnen leiden. Het zal er slechts De alhier bestaande Dames-Gymnastiekvereeniging zal door gebrek aan leden weldra worden opgeheven. VOLKSCONCERT. De Harmoniekapel geeft Zondagmiddag van 4-6 uur een volksconcert op de Marktplaats. GEMEENTE SCHAGEN. Ondertrouwd: Cornelis Swarthof, 30 jaar, koffie huishouder te Zijpe en Rempje van Twisk, 27 jaar alhier. Matthijs Poldermans, manufacturier, 27 jaar en Wilhelmina Kweldam, 22 jaar, beiden alhier. POLITIE. Ter secretarie dezer gemeente worden inlichtin gen verzocht omtrent eenige op de markt van 22 September jl. achtergebleven kippen en omtrent een gevonden jongensbaret. ZONDAG 25 SEPTEMBER. NEDERLANDSCH HERVORMDE GEMEENTE te: Schagen, 's avonds 6.30 uur, Ds. H. Huizinga van Eenigenburg. TRAGISCH. Eergisteren heeft op de lijn van Parijs naar Calais bij Amiens een tragisch ongeluk plaats gehad. Vier werklieden waren aan den arbeid cm> de lijn, toen een hunner een sneltrein zag naderen. Hij waar schuwde zijne kameraden .die zich uit de voeten wilden maken. Van een hunner bleef echter de hand in een rail bekneld, waarop twee arbeiders toesnelden, de een om hem uit zijne hachelijke positie te bevrijden, de ander om den machinist van den naderenden trein het teeken te geven om te stoppen. Het was te laat! Alle drie werden docr den trein vermorseld. Een der ongeinkkigen ademde nog ,toen hij werd opgenomen. aankomen, een plaats te vinden, welke beide partijen doch stierf onderweg, terwijl men hem naar het gast- H r huis vervoerde. kan bevredigen. GEVAARVOLLE LUCHTREIS. Do luchtreizigers in den bestuurbaren ballon Ilayard- Clement. die vroeg in den ochtend met twee andere lucht schepen uit GrandvilBers naar Parijs wilden terugkeeren hebben bange oogenblikken doorleefd. Zij geraakten onderweg in een onweersbui en verkeerden daardoor in p-oot gevaar. Een tijd lang schoten de bliksemstralen aan alle kanten langs den ballon, dien de storm met razende snelheid door donkere wolken dreef, zoodat de bestuurder, kap. Brenot. nu en dan vreesde uit rijn koers Ie raken. Het gelukte echter de bemanning van het luchtschip, zeven personen, op de vlakte van Beuil te landen en den Bavard-Clemcnt in veiligheid te bren gen. De reizigers, onder wie zic-h ook de bouwmeester van het luchtschip Clement bevond, hebben groote geest kracht en koelbloedigheid bewezen. de menschel»kk geur. In een te Stralsund bij G. Hingpt Nachf. verschenen werkje behandelt Fricdo Schmidt „den menschelijken geur en de bekwaamheden van den politiehond". S. komt tot de slotsom, dat de geur, die den mcnsch eigen is. veroorzaakt wordt door vetzuren in het zweet en dal het de geur dier zuren is, welke den politiehond leidt. Inwrijven met of drenken van schoenwerk in sterk riekende sloffen hindert liet opsporingswerk van dien hond volstrekt niet: integendeel, dit schijnt daardoor begunstigd te worden. En niet alleen vindt het dier den gezochten geur onder alle andere door; maar dit is ook het geval, als de gezochte persoon geheel nieuw of vreemd schoeisel heeft aangetrokken. over den simplon gevlogen. Domodossola, 23 September. De aviateur Chaviret is over den Simplon gevlogen, maar hier aankomende is zijn vliegtoestel overgeslagen. Chaviret is gewond, zijn toestel is verpletterd. De Parijsche correspondent der Tel. seint nader over de prachtige vlucht van Chavez over den Sim plon, het volgende: De aviateur Chavez, die den 8en September alle hoogterecords sloeg, een hoogte bereikend van 2587 meter, Is heden den Simplon-pas overgevlogen. Hij steeg Vrijdagmiddag op om 1 uur 25 min. te Brlque (Zwitserland), een plaatsje, gelegen op een hoogte van 870 meter. Chavez, die met een Blériot- monoplaan vloog, bereikte in 19 minuten een hoogte van 2010 meter, stak den Simplon-pas over en streek om 2 uur 15 min. te Domo di Ossola (Italië) neer. Terwijl Chavez nederdaalde en hij op ongeveer vijf meter van den beganen grond was, kantelde zijn monoplaan, en stortte hij omlaag. Door de neer vallende motor geraakt, zou de aviateur, volgens de eerste berichten, zijn beide been en gebroken hebben, en het linkerdijbeen ontwricht. Volgens latere berich- ten heeft Chavez slechts een been gebroken. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis te Domo di Ossola, i waar de geneesheeren zijn toestand niet verontrus- j tend oordeelden, Chavez werd den 13en Juni 1887 uit Peruaansche i ouders te Parijs geboren. Hij behaalde het brevet van j de ,Aeroclub de France" den 15en Februari 1.1. Zondag 2 October zal de alhier beroepen predikant I Ds. Broekema, door den consulent Ds. Kanis, 's mor- gens worden bevestigd, terwijl Z.E.W. 's middags zijn intree zal preeken. langkou k. Door de Vereeniging voor het Vakonderwijs in West-Friesland worden ernstige pogingen aangewend om aan den Langendijk een onderafdeeling te stich ten. Geconfereerd is reeds met de afd. van den Bond van Ned. Onderwijzers en de Winkeliers-, Nering- en Vakvereeniging. Met wat goeden wil kan de afdeeling nog dezen winter nuttig werkzaam zijn. - Kreek op Laugendijb. Te Broek op Langendijk wordt de volgende maand een cursus in tuinbouwkunde geopend. ZU1DSCHARWOUDE. Te Zuidscharwoude is bij den heer A. Kist een kolfwedstrijd gehouden in drie klassen. De uitslag ervan was als volgt: le klasse: le prijs D. Blom, Noordscharwoude met 144 punten. 2e prijs W. Kostelijk, Oudkarspel met 134 p. 3e prijs A .Kist Jr., Zuidscharwoude met 127 p. Serieprijs S. Evers, Oudkarspel met 51 p. 2de klasse: le prijs T. Kostelijk Tz., Zuidschar woude met 125 p., 2e prijs KI. de Boer, Zuidschar woude met 120 p. 3e prijs P. Langedijk, Noordschar woude met 115 p. Serieprijs C. Langedijk Cz., Noord scharwoude met 52 p. 3de klasse: le prijs Jb. Voogd, Zuidscharwoude met 87 p. 2e prijs H. Bückmann, Oudkarspel met 81 p. 3e prijs C. Butter, Oudkarspel met 80 p. Serie prijs R. Luijting, Zuidscharwoude met 35 p. Bij den aldaar gehouden biljartwedstrijd was de uitslag de volgende: le prijs S. Opperdoes te Noord scharwoude, 2e prijs P. Hagenaar te Zuidscharwoud en 3e prijs T. Kostelijk Tz. te Zuidscharwoude ZUIDSCHARWOUDE. Bij den heer J. Boers te Zuidscharwoude is h jaarlijksehe wedstrijd gehouden in het z.g.n. tonknun pelen. Er waren weer heel wat liefhebbers, zooal dit gewoonlijk het geval is. Hieronder volgt de ujt slag: Gemerkte hoep f 2.50 winner J. Hessen, gooier G Mooij. Witte hoep f 5.g. Langedijk en a. Met tes. le groene hoep f 10.P. Hagenaar en d. Jong bloed, le witte hoep f 5.A. Klingeier en K. Buur 2e gemerkte hoep f 2.50, D. Wijnker en d. Jong bloed. le witte hoep f 5.G. Zwaan en d. Jong bloed. le witte hoep f 5.K. Hemke en d. Jong! bloed. 3e kat f 15.A. Kroon en D. Jongbloed le witte hoep f 5.Bras en Jb. Bras. ie witte hoep f 5.S. Parma en Jb. Bras. le witte hoep f 5.G. Bakkum en D. Jongbloed, le witte hoep f 5.K. Bruin en D. Jongbloed. Laatste groene hoep f 25.W. Oudhuis en D. Jongbloed. 2e f25,W. Bergen en A. Mettes. Laatste kat Jb. Bras. NIEUW LEVEN. Station NOORDSCHARWOUDE, 23 September. Gele nep f 3.40 a f 4.Grove uien f 1.50 a fl.S» per 50 KG. Roode kool f 3.a f 3.25. 2e soort f 2.50 a f2.75. Kleinere f 1.a fl.90. Gele kool f4— a f4.25. 2e soort f3.20 a f3.90. Kleinere f2— a f 3.per 100 stuks. NOORDSCHARWOUDE, 23 September. Bloemkool 1ste soort f 2.a f 3.50. 2de soort f 0.40 a f 1.Reuzenbloemkool f3.50 a f5.50. Gele kool f3.a f3.50. per 100. Nep f3.50 a f 3 sj per 50 KG. 24 September. Bloemkool 1ste soort f 2.50 a f 4.80. 2de soort f 0.50 a f 1.Reuzenbloemkool f 4.50 a f 6.50. Roo de kool f2.50 a f3.50 per 100. Nep f3.60 a f3.90 per 50 KG. ANNA PAULOWNA, 23 September. Aardappelen f 1.a f 1.50. Kleine id. f 0.70 a f 1.20 per zak. Snijboonen f 1.50 a fl.70 per 1000. Slaboonen f 5.a f 12.50 per 100 KG. Wortelen f2.20 a f2.70 per 100 bos. Andijvie f 1.a f 1.5». Bloemkool f 5.a f 7.25. Roode kool f 2.75 a f3.25. Witte kool fl.70 a f3.25 per 100. Handel vlug. WINKEL, 23 September 1910. Apelen f 1.20 a f5.40. Peren fl.85 a f5.10 per mand. Snijboonen f 2.Slaboonen f 0.20 a f 0.80 per 1000. Uien f 1.60 a f2.45. Nep f2.10 a f2.50 per baal. Aardappelen f 1.25 per 35 KG. Komkom mers f 1.a f4.—. Roode kool f 1.60 a f2. Bloemkool f 1.50 a f 4.per 100. Wortelen f 1.80 per 100 bos. BROEK OP LANGENDIJK, 23 September. Aardappelen, ronde f 1.25 a f 1.45 per 35 KG. Wor telen f 2.50 a f 3.75 per 100 bos. Bloemkool 1ste soort f 2.50 a f 3.80. 2de soort f 1.20 a f 1.50. Reu zenbloemkool f3.50 a f5.60. Roode kool f2.a f3.80. Gele kool f2.20 a f4.30. Witte kool f 2,« a f 3.90. per 100 stuks. Nep f 3.60 a f 4.15. Uiea f 1.80 a f 2.per 50 KG. Slaboonen f 0.47 per 1004 stuks. HOORN, 22 September. Kleine kaas f 32.commissie f 32.middelbar* f32.fabriekskaas f 31.50. Aangevoerd 235 stapels, wegende 80368 KG. Matig. EIERENVEILING V.P.N. Amsterdam, 23 Sept. Kipeieren f4.10 a f7.Eendeieren f3.90 per 100 stuks. ALKMAAR, 23 September. Kaas. Kleine volvette met rijksmerk f 33.50, kleine fabriekskaas f 31.50, kleine boerenkaas f 32.50, com- missie f 32.middelbare f 32.50. Aangevoerd 35» stapels, wegende 190000 Kilogram. Handel goed. Heden werden ter graanmarkt aangevoerd 5531 HL. Tarwe f7.a f8.rogge (n.) f5.50 a f5.75, gerst chev. f 5.25 a f 5.90, haver f 3.a f 3.65, bruine boonen f 12.a f 16.paarde id. f 7.— a f7.25, citroen id. f 16.a f17.duiven id f 9.witte id. f 20.a f 20.50, rood mosterdzaad f20.a f24.geel id. f 13.75, karwijzaad f 13.— a f 13.25, blauwmaanzaad f 15.50, erwten grexu f 13.a f22.grauwe f15.a f22.vale id f 14.a f 17.per HL. ALKMAAR, 24 September. (Niet ontvangen.) 5 Paarden f 75 k f 100. 101 Koeien f 140 A f 330. 171 Mag. Schapen f 16 ff 28. 45 Nucht. Kalvere» f 8 i ff 24. 25 Mag. Varkens f 20 a f 35. 144 Biggen ff 12 f 20.25 per stuk. Kipeieren f 4.50 f 5 per 100. Boter f 0.60 ff 0.72Vs per kop. Getrouwd: EN Te koop gevraagd •la. te N. Niedorp. mak en vertrouwd bij den weg, prachtig en vlug draver. Met of zonder Jacht- wageu. Witkap-Kar en Tuigen, bij «ÏA.C, Koop, Behagen. te kil Ta« AT TTT T A nn/. D„ ..1 1 «n - - I B het zijn de koffiehuis „De Posthoorn'

Schager Courant | 1910 | | pagina 2