mooie Waakhonden, jij op handerijM. een kleine HIT Goes. OPROEPING. een Vaars, Puin en Grint Dankbetuiging. Wild en dikke Paling. W. F. Stoel Zoon, 2 prachtige een Dienstbode, 2 Meisjes, Nagekomen berichten. Marktberichten. Advertentiën. Maria Elizabeth, dochter van N. Jb. KEIJZER en T. KEIJZER—Doves. Koegras, 6 Nov. 1910. Zaterdag den 12den November 1910 hopen onze geliefde Kinderen, W Broeder en Zuster S. Zomerdijk Jr. M en G. Zomerdijk-Lont jjjj n hunne 12^-jarige Eohtvereeni- ging te herdenken. Dat zij nog v[ W lang gespaard mogen blijven, is de O wensch hunner Ouders, Broeders en Zusters. i 8. ZOMERDIJK Sr. G. ZOMERDIJK-Kaleveld. J. V. KOORN. A. KOORN-Zomerdijk. 8. BAKKER. G. BAKKER-Zomerdijk. Den Oever, op Wieringeu, 8 November 1910. g i e 0 0 Heden overleed zacht en kalm na een kortstondige ongesteldheid, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Frederik Haverkorn Dzt, in den ouderdom van 71 jaar en 9 maanden. Uit aller naam, Wed. F. HAVERKORN—de Vries. Wieringcrwaard, 3 Nov. 1910. Ondergeteekenden betuigen bij deze hunnen oprechten dank aan Familie, Vrienden en Kennissen voor de vele blijken van belangstelling bij ons 12-jarig Huwelijksfeest. J. NANNIS en Echtgenoote. Anna Paulowna, Nov. 1910. Ondergeteekenden betuigen hiermed® hunnen hartelijken dank aan Familie, Vrienden en Bekenden voor de vele blijken van belangstelling bij hun Koperen Huwelijksfeest onder vonden. A. SPEUR en Echtgenoote. Groetpolder, gem. Winkel, November 1910. De Directie der On derlinge Paarden- verzekering-Maatschappij in de Provincie Noord Holland, gevestigdt te OBDAM, maakt bekend, dat de afge treden Commissarissen vervangen zullen worden door de Heeren J. LAKËHAN Fz te Ilpendam. P. WILLIG Jz te Oudendijk, P. MM h te Heerliigowaard. A. CliMüMDEIW Kz te Berkhout. 4 maanden oud, bij K. DE BOER, Kolhorn. Op lio. 3334 in Sommelsdjjk weder een VAARS gewonnen. Koopt nu Loten voor 1 Gulden van de GROOTE PAARDENLOTERIJ Trekt 14 November. A. v. TwuijverSchagen. Zaterdag 12 Nov. a.s., OM Beleefd aanbevelend, C. Schel tus, Molenstraat Schagen. Wie te vorderen heeft van ver schuldigd is aan of borgtochten bezit geteekend door den Heer P. KLOS, vroeger te Dirkshorn, later te Schagen en aldaar overleden 8 October 1910, wordt verzocht daarvan opgave of be taling te doen vóór 15 .November 1910, bij Notaris VRIJBURG te Zijpe. Voor uitsluitend le hypotheek op Hofsteden met 1 anderijen is beschik baar f 284.000 op zeer voordeelige voor waarden en conditiën. Gegadigden zenden hun franco brieven onder motto „Hypotheek", bureau van dit blad. Te Koop: EEN ONFEILBAAR MIDDEL TEGEN HET AFWAAIEN DER DAKPANNEN. ALKMAAR. Uit de hand te koop Te bevragen bij V. BAKKER, Keins- merbrug. Te koop met Bakwagen. Te bevragen onder letter W. Z., bur. Schager Courant. met ruim 5 snees TUIN, aan den Wa- lingsweg te Wieringerwaard. Te bevra gen bij D. Dekker aldaar. voor 6 wekeD, bij D. NIEROP te Warmenhuizen. gemerkt met D, B. Zij die inlichtingen hieromtrent kunnen geven, worden be leefd verzocht dat aan 't bureau v. d. blad op te geven. Gevraagd met Kerstmis bij C. SMIT Gz. te Burgerbrug. te koop, bij A. DROOG, Kolhorn. Een Huishoudster van buiten, P.G, oud 41 jr., met schoolgaand kind; biedt zich aan om terstond in dienst te treden. Liefst in klein gezin. Br. lett. M, Nijgh v. Ditmar's alg. adv. bur. Haarlem. Er biedt zich aan 881 flink persoon P.G., m.l., als baasknecht of knecht, goed kunnende melken, hoog loon wordt niet verlangd. Br. fr. lett. B bur. v/d blad. Ondergeteekeudeii bevelen zich wederom beleefd aan tot het Tan lorra. D. HOORNSMAN, Callantsoog. K. HOORNSMAN, Koegras, Helder. JEr bieden zich aan om de vrouw des huizes bij alle voor komende werkzaamheden behulpzaam te zijn. Adres J. KEPPEL, Lotweg, Anna Paulowna, Mede was ingekomen, aan het Bestuur een uitnoo- diging van de Vereeniging tot Bev. v. Bouwkunst voor Schagen en, Omstreken, tot houden van eene verga dering met haar Bestuur en daar te behandelen de wenschelijkheid en mogelijkheid om hare toeken- 1 school en, die van de Smedenvereen. samen te doen smelten. Voorzitter deelde de vergadering mede dat hij met Secretaris en Penningmeester deze vergadering had- l den bezocht en dat men daar in beginsel de wen schelijkheid der vereeniging van beide scholen al gemeen was toegedaan. Na eenige toelichting, in zake inrichting enz., be- halzende dat de school zoude moeten staan onder een gemengd bestuur, te kiezen uit Bestuurderen j onzer vereeniging en die van Bouwkunst, was de j meerderheid der vergadering het voorloopige begin sel in bewuste vergadering uitgesproken wel toege daan en gaf het Dagel. Bestuur machtiging in deze zaak verder naar goedvinden te handelen. De voorzitter gaf hierna een kort verslag van de algemeene vergadering van den Bond, gehouden te Middelburg op 18 Aug. 1.1. Hij sprak als zijne mee ning uit, dat het nut van die vergadering in alge- meenen zin niet opwoog tegen de groote kosten, daaraan verbonden. De wenschelijkheid werd uitgesproken dat die Bondsvergaderingen meer werden gehouden in de centra van ons land, b.v. Utrecht of Arnhem. Voorzitter vertelde, dat op bovenbedoelde verga dering ter sprake was gebracht den handel in het algemeen gedreven door Rijksambtenaren of beamb ten, soms zeer tot schade van neringdoende particu lieren. Naar aanleiding daarvan zou het Bondsbestuur of- ficiëele gegevens omtrent dien handel verzamelen en gaarne van Bondsleden ontvangen, ten einde daar mede bij den Minister op verbod van dusdanigen handel aan te dringen. De vergadering zag algemeen in het nut van dit voornemen, om aan deze oneerlijke concurrentie in het algemeen een einde te trachten te maken of te verminderen en zoude hiervoor steun wenschen te zoeken bij andere middenstaadsvereenigingen. Betreffende de propaganda besloot men om nog maals niet-leden te gaan opzoeken en dezen te trach ten als leden voor de vereeniging te winnen. Besloten werd heden over 5 weken weer te ver gaderen, des morgens ten 10 ure, op welke vergade ring modellen van fabrieksh oef ijzers ten toon zullen worden gesteld en meerdere belangrijke zaken zul len worden besproken. Bij de rondvraag niemand nu meer het woord ver langende, sluit de voorzitter onder dankzegging voor de vrij goede opkomst de vergadering. NAP. DE LA MAR. De zaal was Maandagavond in het Noordhollandsch Koffiehuis matig bezet, 't Was eigenlijk geen won der, want het ruwe weer schrikte menigeen van bui ten af om een reis naar Schagen te maken. Het was evenwel jammer dat er zulk een klein bezoek was, want die er waren hebben zich bepaald best geamu seerd. Het programma werd geopend door de Melachinis, die op het gebied van goochelen en gedachbenlezen, brutale stukjes uithaalden. Toen volgde: De Voet, een woordenspel van Speenhoff, gespeeld door hemzelf, zijn vrouw en den heer Van Noorden. Het was een zeer fijn geteekend schetsje, een prachtstukje, rijk aan inhoud, dat heel mooi werd opgevoerd. Nap. de la Mar zong toen enkele leuke, guitige voordrachten, vertelde een paar moppen, die goed insloegen. Speenhoff "zong enkele van zijn mooiste liedjes, zijn vrouw had niet minder succes met de hare. „Na 't soupeetje" was een dialoog door Nap. de la Mar gegeven, die ons hartelijk heeft doen lachen, het was heel goed werk. Tot slot: Zijn Edelachtbare, dat de zaal weer heeft doen daveren! Of we plezier gehad hebben? Ja! We hebben ons best geamuseerd en gelachen!... gelachen! En daar voor zijn we er toch heengegaan niet waar? ongelukken. Een paar jongens kregen Zondag een vrij ernstig ongeluk. Simon Smit rolde van de trappen en be kwam daarbij een bloedige hoofdwond. Nicolaas Ros sen speelde op de veelading en in de veéwagéns. Tér- wijl hij den duim op den drempel hield, trokken an dere jongens den wagen dicht, waardoor de nagel werd plat geknepen. In beide gevallen werd geneéskundigé hulp ingeroepen. dam wedstrijd. Onze damwedstrijd is Zondag jl. zoo goed als uit gespeeld. Alleen in de le afdeeling moeteu nog 2 partijen gespeeld worden, nl. éen tusschen de hee- ren P. Beers Kz. en J. Smit en éen tusschen eerst genoemde en den heer Jb. Jimmink. De le prijs in de le afdeeling, groot verguld zil veren medaille, werd gewonnen door P. J. Waiboer. Deze jonge speler heeft in dezen wedstrijd, zoowel in de vóór- als in de eindwedstrijden, alle partijen gewonnen op éen na, tegen P. Beers Kz., die re mise werd. Om den 2den en 3den prijs gaat het nu tusschen P. Beers Kz., Jb. Jimmink en C. D. Rezelman. Ih de 2 de afdeeling hebben allen afgespeeld. De le prijs werd gewonnen door H. J. Groot. C. Bnpt, die een gelijk aantal punten behaalde, ver loor de beslissende partij en werd zoodoende twee de. De 3de prijs werd gewonnen door J. Stammes Jz. De totaal uitslag wordt de volgende week gepu bliceerd. De uitslag van de Zondag gespeelde partijen is als volgt: le afdeeling: P. J. Waiboer remise met P. Beers Kz., C. D. Rezelman verloren van P. J. Waiboer, C. D. Rezelman won van P. de Goede, P. J. Waiboer won van J- Smit, Jb. Jimmink won van P. de Goede, C. D. Rezelman remise met Jb. Jimmink, Jb. Jim mink won van J. Smit. 2de afdeeling: J. Stammes Jr. won van H. J. Groot, K. Veuger won van A. L. Zuidscherwoude. H J. Groot remise met C. Buut. H. J. Groot won van C. Bunt (dit was de beslissende partij voor den len en 2en prijs). J. Kossen won van K. Veuger. Zondag a.s. 13 November zal te 1 uur namiddags met de simultaan-séance aangevangen worden. Zoo als onze lezers weten hebben zich de heeren J. de Haas, Ph. l. Battefeld en W. Vijn, hiertoe bereid verklaard. Aan deze séance kunnen de deelnemers aan den wedstrijd, abonnee's op onze courant en. hunne huisgenooten, alsmede leden van den Nat. Dambond deelnemen. Voor den aanvang zullen de prijzen van onzen damwedstrijd uitgereikt worden. RAAD VAN SCHAGEN. Vergadering op heden Dinsdag 8 November 1910, des morgens ten 10 uurj Afwezig de heeren Asjes en Vader. Voorzitter de heer Jhr. J. P. \V. van Doorn, bur gemeester; secretaris de heer A. C. Roggevéén. Na opening der vergadering volgt de lezing en goed keuring der notulen. De heeren Asjes en Vader gaven kennis de vérgadé- ring niet te zullen bijwonen in verband met de opge maakte aanbeveling voor gemeente-ontvanger. De heeren A. C. Roggeveen, W. Wortel, A. Prins en het personeel van de gasfabriek, hadden dankbetuiging gezonden voor de verhooging hunner jaarwedde, de heer R. C. Kaan voor de ontvangen gratificatie. Van Ged. Staten waren ingekomen eeijige technische opmerkingen omtrent onze politieverordening, ter af handeling wordt dit gesteld in handen van B. en W. Tot zetters zijn benoemd de heeren rfG. Asjes en W. Vader. Van Ged. Staten waren enkele Raadsbesluiten goedge keurd terugontvangen. Wat betreft de besluiten om trent de borgstellingen voor markt- en waagmeester, werden deze door Ged. Staten aangehouden. De heer H. Mastenbroek ontvangt tegen 1 Januari a.s. op verzoek eervol ontslag als onderwijzer aan de Openbare Lagere School. B. en W. ontvangen machti ging om een nieuwe oproeping te plaatsen. Aan B. en W. was door de familie Van der Maa- ten een schrijven Ingezonden over de royeering van de hypotheek van wijlen hun vader, in zijn functie als gemeente-ontvanger. Dit schrijven behoorde aan den Raad. B. en W. adviseeren ter wille der fa milie dit royement goed te keuren, ofschoon het be heer van den overleden gemeente-ontvanger nog niet is gedéchargeerd, dit moet door Ged. Staten geschie den. Voorzitter deelt nog mede, dat dit eerst zal ge schieden volgend jaar om dezen tijd, omdat dan eerst de rekening der gemeente over 1910 wordt behan deld door Ged. Staten. Het is voor de familiei even wel een groot bezwaar zoo lang te moeten wachten, en in de royeering van de hypotheek weet de fami lie, dat niet de beteekenis van een déchargeering moet worden gegeven. Algemeen goedgevonden. Voorzitter zegt, dat in de vorige zitting de borg stelling van den a.s. gemeente-ontvanger is gesteld op f 7000, de aard daarvan aan de keus van den nieuwen titutlaris overlatend. De nieuwe wet, die dit bepaalt, treedt evenwel eerst 1 Januari a.s. in wer king en zou dus vau 15 Nov.1 Jan. de Raad de borgstelling moeten bepalen als zakelijk. Daar dit voor den, nieuweu gemeente-ontvanger kosten mee brengt, achten B. en W. het beter dat de in-functie- treding wordt bepaald op 1 Januari a.s. ia plaats van op 15 Nov. Dit kan te meer, daar het tijdelijk beheer in uitstekende handen is. Allen voor. Tot de benoeming overgaande deelt voorzitter mede, dat de alfabetische aanbeveling van B. en W. bestaat uit de heeren: C. Asjes en W. Vader Dz. De heer Meurs informeert of het in de instructie bepaald staat, waar de gemeente-ontvanger zijn kan toor moet houden. Dat dient toch wel in de kom der gemeente te zijn. Nageslagen blijkt, dat dit volgens instructie moet zijn binnen, de bebouwde kom der gemeente. Na voorlezing, wordt op voorstel van Voorzitter de bestaande instructie ingetrokken en zal een nieuwe wor den vastgesteld. Volgt stemming: C. Asjes 3 stemmen, W. \ader Dz. 1 stem. R. H. Driesen te 's-Gravenzande 1 stem, blanco 1 stem, alzoo gekozen de heer C. Asjes. Bij de rondvraag vestigt de heer Roggeveen de aan dacht van B. en ,W. op den Stationsweg, die een mod derpoel gelijk is. Spr. zag gaarne dat er aan dien weg wat werd gedaan, de medder bijv. afgeschept en dik met grint bestrooid. Voorzitter beloof onderzoek. Daar geen der heeren meer iets hééft, zégt voorzit ter, heb ik nog iets. ik heb n.1. iets go-ed te maken. Ik heb mij in de vorige zitting van deze plaats wat onvriendelijk uitgelaten over een bouwondernemer. Naar aanleiding van de vraag van den heer Raat over den verkoop van gemeentegrond aan de Landbouwstraat aan den heer Plukker, heb ik gezegd, dat wij nooit iets meer van den aanvrager hebben gehoord. Dat is niet juist. Mij was het door het hoofd gegaan, dat wij 22 Juni een brief hadden ontvangen, waarin B. en W. werden bedankt en de mededeeling dat van verdérén koop werd afgezien. En waar ik hier in het openbaar mij onvriendelijk over dien bouwondernemer hei) uitge laten, acht ik het ook mijn plicht op deze plaats die woorden te rectificeeren. Hierna sluiting. een nieuw raadslid. Door de benoeming van den, heer C. Asjes tot gemeente-ontvanger, zal er, bij het aannemen van de betrekking door den benoemde, een nieuw raadslid moeten worden gekozen. Met de uitschrijving dezer verkiezing kunnen en W. 6 maanden wachten. de danstent. Onder de op- en aanmerkingen door Ged. Staten op onze nieuwe politieverordening gemaakt, (zie raadsverslag), kwam geen enkele voor omtrent het verbod van danstenten op onze kermis, zooda/t ge- reedelijk de conclusie mag worden getrokken, dat dit college tegen de verbodsbepaling geen bezwaar heeft. kinderroof. Door de zorgen der politie zal aan haar ouders, die in het zuiden van België wonen,, worden terug gegeven een meisje,, dat 11 jaar geleden door ker misreizigers aan haar ouders werd ontroofd en in een woonwagen te Bergen-op-Zoom werd gevonden. Het kind is thans 13 jaar. Opmerkelijk is het, dat de eigenaar van den be- wusten woonwagen dezelfde is, bij wien ook de jon gen werd gevonden, die door zijne dorpsgenooten en familieleden te Sliedrecht werd herkend, over welk feit in de pers zooveel te doen was. eedsweigering. De Hooge Raad vernietigde gisteren het arrest van het Hof van Amsterdam, waarbij J. Hoogland, behoo- rende tot 'n R.-K. kerkgenootschap, ontslagen werd van rechtsvervolging, wegens eedsweigering, als getuige in 'n strafzaak. Zich vereenigende met 't daartegen door den procureur-generaal te Amsterdam voorgesteld cas satiemiddel, verwees de Hooge Raad de zaak evenwél voor nieuwe feitelijke behandeling naar het Hof van Arnhem, daar niet feitelijk was uitgemaakt, dat een R.-K. kerkgenootschap het afleggen van den bed toe laat. invoer van vee in BELGIë. Bij beschikking van den Belgischen Minister van Landbouw is bepaald, dat met ingang van 1 Dec. a.s. de invoer van koeien en vaarzen, herkomstig uit Nederland, zal zijn toegelaten den 2en en 16en van iedere maand, in plaats van den len en 15en, wanneer deze laatste datums op een Vrijdag vallen. De invoer zal plaats hebben: van 1 Maart tot 31 Oct. van zonsopgang tot 3 uur 's nam. en van 1 Nov. tot 28 Febr. van zonsopgang tot; 12 uur des middags. LANGEDIJK. In de eergisteren gehouden vergadering van de afd. Langedijk der Ned. Vereen, tot afschaffing van alc. dranken, werd meegedeeld, dat alle hoofden van scho len, behalve die te Broek op Langendijk. een gunstig antwoord hadden gegeven op de vraag, om geheel-ont houders lectuur in de bibliotheken op te nemen. Aan het Vclkspeti!ionnement zal worden deelgenomen. De heer K. Zeeman werd afgevaardigde. In de plaats van mej. Buurs. die vertrekt, en de heer Du Burck, die wegens drukke bezigheden bedankte, werden als bé- stuursleden gekozen de heeren J. Rutsen en D. v. Zoonen. JCLIANADORP (Koegras). Zondagavond trad in het lokaal „Prins Hendrik" van den heer M. v. Eeten alhier, het dueltistenpaar De Leeuw van Amsterdam op. Het oordeel kan niet scherp afkeurend genoeg lui den, van zoo laag gehalte was het geschonkene. Hierna beter alsjeblieft. BURGERBRUG. Zondag 1.1. had de schippersknecht van de veeboot van den heer Ligthart het ongeluk, met de hand tus schen de raderen van den motor te komen, met het gevo'g- dat hij een ernstige verwonding bekwam. Hij werd voorloopig ten huize van den heer W. Verkroost verbonden. DE GROOTSTE REDDINGBOOT. lleze zal weldra voor rekening van de Noord- en Zuid-Hollands che Reddingmaatschappij gestationneerd worden op Terschelling. Ze heet: de Brandaris, en wordt gedreven door een Kromhout-motor vanlOOP.K. De boot kan 40 uur met vólle kracht stoomen, en vormt met haar reservoirs voor golfslillende olie, haar ruim verblijf voor geredden en haar hechte waterdichte be schotten een groote macht om levens te redden. Moge de sterke boot honderden levens redden. KOEGRAS. Naar wij vernemen, zal de Gymnastiekvereeni^ng ..Sportlust" eene uitvoering geven, onder leiding van den heer A. Zeeman, op 11 Deceqiber a.s.v in de zaal van den heer D. Marees alhier. PURMEREND, 8 November 1910. 134 stapels Kleine Kaas f 36.50. 1483 KG. Boter f 1.45 a f 1.55. 594 Runderen, waaronder 463 vette en 10 Stieren. Vette matig 66 a 76 cent per KG. Gelde matig f 160 a f 230. Melkkoeien, matig f 190 a f260. 18 Paarden f 100 a f 250. 109 vette Kal veren 80 a 100 ct, per KG. 187 nuchtere Kalveren f 14 a f 30 stug. 284 vette Varkens 52 a 56 cent per KG. vlug. 30 magere Varkens f16 a f35 stug. 301 Biggen f9 a f 14 stug. 2894 Schapen. Vette matig f 24 a f 33.50. Overhouders matig f 15 a f 22. 466 zak Peren f2 a f 3.. 400 zak Appelen f 1.50 a f2.50 per zak. Kipeieren f7.25 a f 8.25. 244 Gan- zen f 2.50 a f 3.30. 56 Zwanen, f 5.a f 5.50. ALKMAAR, 7 November. Aangevoerd 81 vette Kalveren f40 a f100, p. KG. f 0.90 a f 1.8 nuchtere Kalveren f 8.a f 24. 486 Schapen, f 24 a f 33, 238 vette Varkens f 0.52 a f 0.56 per KG. AMSTERDAM, 7 November. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 160 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kwal. 73 a 77 ct., 2e kwal. 68 a 72 ct., 3e kwal. 60 a 66 ct. per KG., 65 melk- en kalfkoeien f145 a f295 per stuk, 27 nuchtere kalveren f 13 a f 19, 13 schapen f24 a f28 per stuk, 385 vette varkens le kwal. 54 a 56 ct, ld. 2e en 3e kwal. 52 a 53 ct, Overz. en Geld. le kwal. 54 a 56 ct, id. 2e en 3e kwal. 51 a 52 ct per KG. NIEUW LEVEN, Station NOORDSCHARWOUDB, 5 November. Grove uien f 1.90 a f 2.per 50 KG. Roode kool f6.25 a f7.—. 2de soort f5.80 a f6.Kleinere f 2.80 a f 4.80. Gele kool f 4.a f 4.50. 2de soort f 3.50 a f 3.75. Kleinere f 1.90 a f 3.10. Witte kool f3.— a f3.50. 2de soort f2.20 a f2.40 per 100. 7 November. Grove uien f 1.09 a f 2.05 per 50 KG. Roode kool f 6.50 a f 7.2de soort f 5.a f 5.90. Kleinere f 2.10 a f 4.20. Gele kool f 4.a f 4.50. 2de soort f 3.75 a f 3.90. Kleinere f 1.10 a f 3.50. Witte kool f 3.a f 3.20. 2de soort f 2.30 a f 2.90 per 100. Wortelen niet verhandeld. NOORDSCHARWOUDE, 7 November. Bloemkool le soort f 6.-a f 8.50. 2de soort f 1.60 a f 2.Roode kool f 3.50 a f 7.40. Witite kool f 2.80 a f 4.50. Gele kool f 2.— a f 3.80 per 100. Baal wortelen f 0.70 a f 0.75. Uien f2. 8 November. Bloemkool 1ste soort f 6.50 a f 8.80. 2de soort f 1.50 a f 2.Roode kool f 3.a f 7.Witte kool f 3.a f 4.70. Gele kool f 2.50 a f 4.per 100. Uien, f 2.per 50 KG. Baal wortelen f 0.70 a f 0.75 per baal. WINKEL, 7 November. Appelen f3.25. Peren fl.65 a f2.per mand. Witte kool f 2.a f 2.50. Gele kool f 2.a f 3. per 100. Rapen f 1.Bieten f 0.70 per 100. BROEK OP LANGENDIJK, 7 November. Wortelen f 0.65 a f0.75 per 50 KG. Bloemkool 2de soort f 1.50 a f 2.Reuzenbloemkool f 6. f 9.60. Roode kool f 3.a f 7.50. Gele kool f 2. a f 4.70. Witte kool f 2.50 a f 4.80 per 100. Uien f 1.70 a f 2.per 50 KG. 4 wagons witte kool a, 10.000 KG. f72 a f73. Geboren: se Grootvader, Algeiut-ene kenuittgeving. Te koop: I ill I Lil 1111 nwilüil Ulü I UHfJUll FrijsMljarten riiii Vermist

Schager Courant | 1910 | | pagina 3