Dansen Vliegweek Dl, Schager Kermis. en Biljarten, te Alkmaar. Opening der bureaux 's namiddags 2 uur. Het Comité. 11' I VERGIFTIGING? Te Hoogezand is het gezin van den heer N. Boon, bestaande uit man, vrouw, drie kinderen en twee dienstboden, na het eten plotseling ongesteld geworden. De jongste dienstbode is in het ziekenhuis te Groningen opgenomen. Waarschijnlijk is in de plaats van zout iets anders in de gebruikte boonen gedaan. MAZELEN. In de Drentsche gemeente Vries heerschen de mazelen in erge mate. De ziekte heeft een kwaadaardig karakter en er sterven zeer veel kinderen. In het gezin van den arbeider P. te Vries zijn binnen veertien dagen 3 jon gentjes van 8, 7 en 4 jaar gestorven. Ook een paar volwasBenenon 7ijn aangetast, van wie een is gestorven. WATERGEBREK. Het eiland Urk, hoewel midden in het water gelegen» heeft groot gebrek aan water, namelijk drinkwater. De meerendeels kleine huizen hebben regenbakken, daaraan evenredig, soms slechts een groote ton, om het hemel water op te vangen en te bewaren. In droge tijden is de watervoorraad natuurlijk sooedig verbruikt. Alleen bij enkele groote gebouwen, zooals de kerken en de school, is een flinke regenbak, maar bij veel vraag is ook die spoedig ledig. Ook voor het weideland zou een flinke regenbui een weldaad zijn. DE TREKHONDEN-WET. Naar Hot Volk uit de beste bron verneemt, zal binnen eukole dagen een koninklijk besluit verschijnen, waarin de bepaling der trekhondenwet, dat trekhonden 60 cM. hoog moeten zijn, voor de eerste driejaar buiten werking wordt gesteld. NIEUWE NIEDORP. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer J. Haringhuizen, Ingenieur le klasse van den waterstaat, is volgens het „Soer. Hbl." benoemd tot chef van de afd. Ivrigatie aan het Departement van Burg. Openbare werken in Ned.-Indiö, ter vervanging van den tot Directeur van het Departement benoemden heer Homan van Heide. DIRKSHOKN. Onze vroegere plaatsgenoote A. Donker—de Graaf is benoemd tot wachteres bij de H. S M. tusschen Castricum en Uitgeest en P. Donker is overgeplaatst van het baanvak Noordacharwoude, naar het bovengenoemd baanvak WINKEL. Voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare lagere school alhier, hebben zich 6 sollicitanten aange meld. WINKEL. Voor den cursus voor het voorbereidend militaire onderricht gedurende den aanstaanden winter, hebben zich 22 jongelieden aangemeld. Wieringerwaurd. 'tWas een mooi geluid en een aangenaam, opwekkend gezicht, toen d^-ze week voor het eerst een spoortreintje door de nieuwe coupures in den Noorderdyk onzon Polder gililuitend binnenstoomde. Wil is waar was het nog maar een werklocomotiefje en bastond hot treintje alleen maar uit materiaal tot verdero voltooiing van den weg. Doch dit doet niets te kort aan de opwekkende gedachte, dat binnen niet te langen t|d (moge hij slechts kort duren!!) onze reeds te lang afgezonderde mooie polder aan het wereldver keer aangeeloten zal zijn. En wien, die maar een weinig gevoel voor vooruitgang en meeleven heeft, moet dit niet een bemoedigend idóo geven Nog z\jn er menschen bipr, die de tram overbodig achten en 't blijkbaar als voldoende beschouwen onze vervoermiddelen van vóór 100 jaar den postwagen en de jaagschuit. Welnu we hopen, dat die nog lang getuigen mogen zijn van de groote diensten, welke tram of spoor bewijzen, en dat ze dus eenmaal zullen mede gevoelen den welvaart en den zegen voor onze gemeente, die voortvloeien uit het snellere verkeer! Dit zijn alle nog wel toekomstdroomen, maar 't zijn droomen, die zeer zeker verwezenlijkt kunnen worden. En daarom niet als de koeien en de paarden, die, opge schrikt door het wonderding (dit"blijft hei) rennend en dravend zich afkeerden van het onooglijk gevaarte!je, maar het daarentegen als voorganger van het betere een welgemeend „saluut" gebracht. 8PROEI WAGEN. Het volgende staat te lezen in de Eindh. Ct. 't Is voormiddag De dagvorstin staat reeds hoog aan den hemel en zendt hare warm tot heete-stralen af naar Eindhovens stoffige straten. Een kar, voortgetrokken door een oud afgeleefd paardje komt de stad binnen. Een prachtig bont kalf steekt den kop nieuwsgierig over de borden heen en schynt maur niet te begrijpen waaraan het die eer verdiend heeft om zelfs in de stad te worden rondge voerd. Eensklaps haltl Wat komt daar aan?... 'n Bromoliewagen hoorde ik een der boertjes zeggen. „'n Bromoliewagen Nou mer dieö mensch kijkt ook slecht. 't lup er allemol out." Verwonderd staren vier oogen naar „het gevaarte", dat nadert. Wat te doen „Driek, motte w'm niet warschouwe?" „Ja", zei Driek, „doe dó mer." De wagon ia genaderd. Hij wijkt voor de kar van onze buitenlui en gaat statig voorbij. „Bè saperjen,- nou giet ie m'n boks ok nog nat, roep h'm dan!" Driek loopt hem na en wenkt den koetsier om even stil te staan. „Mensch", zoo zei Driek, „zie de nie de ge alles ver liest; oewe ketel leikt 't lopt er gelijk out." De koet-fier woet niet, wat hij aan 't boertje heeft, slaat op hot paard en 't gaat weer verder „Nou wil ie ok nog nie heuren", zei Driek, en kuierde hoofdschuddend nt»ar zijn kameraad terug. Wat was de kwestie? De sproeiwagen gij kent hem allen. OUDE NIEDORP. Bij de jongste gehouden volkstelling Is gebleken, dat van de 1145 inwoners, die deze gemeente telde, er 430 behooren tot de Nederduitsch Hervormde. 1 Remonstrant, 19 Doopsgezinde. 1 Gereformeerde, 689 Roomsch-Katholieken en 5 die tot geen kerkelijke gezindte behoorden. HEERHUGO WAARD. Lang scheen er al sprake van te zijn, doch nu Is het dan een feit geworden, het noordelijk deel van den Middenweg, nl. van den Donkeren weg tot den Laanderweg, heeft Si ook zijn avondbestelling. Naar we vernamen worden de bestellers op de twee druk ste dageu door een hulpbesteller geassisteerd. II eer-hu go waard. Ten locale van den heer Klaver vergaderde de al hier bestaande vereeniging ter bevordering van ge trouw schoolbezoek, voorzitter de heer P. Wonder Pz., loco-secretaris de heer W. Molenaar. Bij do opening der vergadering gedacht de voor zitter het onlangs overleden eerelid, jaren lang voor zitter der vereeniging, wijlen den heer P. Wonder Az., met deze huldebetuiging stemde de vergadering ten volle in. Na lezing der notulen, werd mededeeling ge daan van het inkomen van twee bedankjes van be stuursleden, alsmede een schriftelijk voorstel van den, heer Aalderink, hetwelk echter niet behandeld kon, worden, aangezien het reglementswijziging noo- dig zou maken. I Vervolgens kwam de rekening aan, de orde, welke vtóor den aanvang der vergadering was nagezien dooi de heeren Lankester en A. Beets. Uit de voorlezing door den penningmeester bleken de ontvangsten te hebben bedragen f 475.99, de uitgaven f 452.34, al- zoo een batig saldo van f 23.65, dat echter vermin derd dient te worden met het bedrag eener nog niet ingekomen nota, groot f20. Op advies der commissie werd de rekening onder dankzegging goedgekeurd. Hierna werd overgegaan tot de verkiezing van be stuursleden. Voor wijk 1 werden gekozen de heeren G. Weel en Jb. van Slooten, voor wijk 2 P. Smit Jcz., voor wijk 3 A. Blokker en G. Bakkum, voor wijk 4 J. Haringhuizen. Uit het voltallige bestuur werd nu tot secretaris gekozen de heer Je- Beerse, die de be noeming aannam. Vervolgens werden de besprekingen geopend over het te houden schoolfeest. Aan het feest zullen mogen deelnemen 457 leer lingen en aan 399 wordt een prijsje uitgereikt Er wordt tot de feestviering besloten. Aan den secre taris wordt opgedragen aan het Gemeentebestuur de gewone subsidie, nl. f 60 aan te vragen. Voorts wordt besloten elka commissie vrij te laten in de wijze van feestvieren, nadat nog was bepaald, dit niet plaatselijk te doen zijn. Na afloop der vergadering besloten de comm. voor school 3 en 4 Woensdag 14 dezer een rijtoer te maken naar Egmond en Schoorl, terwijl voor de scho len 1 en 2 het feest eenige weken later zal worden gehouden. HOOGWOUD. De besmettelijke veeziekte mond- en klauwzeer breidt zich in deze gemeente 'steeds uit. In de afge- loopen week zijn bij den Burgemeester aangifte ge daan door W. Slijksteeg, Joh. Wit, A. Rood Kz., wed. P. Groot Kz., K. Mantel, J. Pool Pz., Jn. de Beurs, J. Deken en A. Donker en door den vee-opzichter voor den heer C. Ursém. i Van de heeren J.. Eeken en J. de Beurs is reeds een koe gestorven en van den heer J. E. Rol een varken. Nieuwe Niedorp Als uitslag van den Woensdagavond alhier gehou den kolf- en biljartwedstrijd kunnen wij melden: Kolven: le prijs P. Koopman, N. Niedorp met 133 punten. 2e prijs K. Breebaart, Kolhorn, met 131 punten. 3e prijs D. Pijper, Heerhugowaard, met 127 punten. Sarieprijs H. Westerman, Barsingerhorn, met 53 punten. Biljarten: le prijs P. Koopman, N. Niedorp. 2o prijs K. Breebaart, Kolhorn. 3e prijs K. Mijts, N. Niedorp. MELKAANVOER. Aan Het Zand worden thans geregeld dagelijks 'ruim 9000 L. melk aangevoerd, bestemd voor de melk fabriek Hollandia te Purmerend. Na af giek oei d te zijn wordt ze per motorboot verzonden. HOOIOOGST. De vooruitzichten op den hooioogst staan in Hol lands Noorden vrij ongunstig. Wegens de droge Mei maand zit er^geen boom in het gras. terwijl de sterke zon het gewas pijlig heeft gemaakt. Ook raakt het gras voor de koeien op. Enkele boeren voeren reeds koeken. Brengen goede regens niet spoedig verbete ring dan wordt 1911 voor den koeboer een duur jaar. Telegrafisch Weerbericht. 10 JUNI. VERWACHTING. Meest matige noordwestelijke tot noordelijke wind. Zwaarbewolkt. Waarschijnlijk regenbuien. Zelf de temperatuur. Plaatselijk Nieuws. VER. VOOR VROUWENKIESRECHT. Vrijdag 9 Juni hield de afd. Schagen van de Ver. voor Vrouwenkiesrecht een© ledenvergadering. Na de opening deelde de presidente, mee, hoe de a.s. propa- gandadag geregeld is. De behandeling van den beschri. vingsbrief voor de zomervergadering, die 8 en 9 Juli te Nijmegen gehouden wordt, leverde weinig stof tót bespreking op. Tot afgevaardigde naar deze vergade ring werd gekozen mevr. KosterEriks, en tot plaats vervangster mevr. RoggeveenStammes. Na de rondvraag, die weinig belangrijks oplever de, sloot de pres. de vergadering. VLIEGEN! De pogingen die hier ter plaatse zijn aangewend, om gedurende de kermis een vliegweek te organi- seeren, hebben tot dusverre schipbreuk geleden. In een vergadering Woensdagavond gehouden, kon men niet aan het gewenschte waarborgfonds toekomen. Of er nu nog iets van zal komen? PROTESTANTSCHE KIESVEREENIGING. De Protestantsche Kiesvereeniging tot het stellen van candidaten voor den Gemeenteraad alhier, zal Woensdagavond a.3. in het lokaal van den, heer J. Vader Az. vergaderen. OCTOBER—PAARDENMARKT. De vereeniging tot bevordering van den bloei der October-paardenmarkt heeft besloten om 15.000 loten uit te geven en éen, hoofdprijs beschikbaar te stellen, ter waarde van f 600. De loten zullen f0.50 kosten, 11 voor f 5, 110 voor f 48.75 en 230 voor f 100. De trekking zal plaats hebben Dinsdag 3 October in Cerès. De prijzen zullen hoofdzakelijk besta'j> in paarden. MOND- EN KLAUWZEER. Sedert onze laatste opgaaf is mond- en klauw zeer in onze gemeente uitgebroken bij D. Smit, Nes, G. Blaauboer, Bonkelerweg, F. Schermer, Nes, J. Buis Pz., Molenweg, P. Timmerman, De Hoep, P. Appel, Sint Maarten onder koeien loopende op Tolke en O. Grin onder koeien loopende op de Nes. De ziekte heerscht thans ook onder schapen en, varkens. Deze laatste dieren lijden er geducht onder. Hët drin ken valt hen zeer moeilijk, enkele drinken zelfs in het geheel niet. Geen wonder, dat de dieren, hard achteruitgaan. VAOANTIE. De groote of zomervacaati© begint aan de ge meenteschool alhier op Maandag 24 Juli. De lessen nemen weder een aanvang op Vrijdag 11 Augustus. VRIJZ-DEMOCRATISCHE KIESVEREENIGING. Een algemeens ledenvergadering van bovengenoem de Kiesvereeniging is uitgeschreven tegen Maan dag 12 Juni a.s. Bespreking van Reglementswijziging in zake de Statenverkiezingen en in verband daarmede aanslui ting Centrale Vrijz. Kiesvereeniging voor de Staten verkiezingen. TER WAARSCHUWING. Dat men ook in onze omgeving niet altijd goede waar voor zijn geld krijgt, kan blijken, uit het vol gende. Door het Kantongerecht alhier werd dezer dagen een zekere H. op het V. te Anna Paulowna wegens het niet doen van aangifte van een voorge nomen noodslachting, veroordeeld tot twee geldboe ten, elk van vijftien gulden; bij de behandeling der zaak bleek dat hij twee gestorven schapen in con sumptie had gebracht, zonder dat het vleesch gekeurd was. Gelukkig zijn er geen nadeelige gevolgen voor de personen, die er van hebben gebruikt, door ont staan, een volgenden keer kan het echter 6lechter afloopen. Wij herinneren in dit verband aan voorgekomen gevallen in de jongste dagen te Leerdam en Haat ten, waar verscheidene personen en gezinnen vergif tigd zijn door het gebruik van ondeugdelijk vleesch. Men zij dus op z'n hoede! SCHAGER BAD- EN ZWEMVEREENIGING „DE WIEL". Jaarvergadering op Vrijdag 9 Juni 1911, des avonde 8 uur, in het lokaal van den heer J. K. Boontjes. De voorzitter de heer Schmalz, opent de vergade ring, waarna de heer J. P. Meurs de notulen leest, die onveranderd worden goedgekeurd. Uit het jaarverslag deelen we mede, dat, het open stellen van de badinrichting voor dames een groot succes Is geweest. Door 78 personen is geregeld ge bruik van de inrichting gemaakt. De vereeniging telt 36 heeren-leden en 19 dames-leden met nog eenige pupillen en buitenleden. De rekening van den penningmeester den heer J. B. Keet, wees een ontvangst aan van f 288.40, een uitgaaf van f 285.63, dus een batig saldo van f2.77. De heeren Ruiter en Verhoeff adviseerden na het nazien der bescheiden tot goedkeuring der rekening, waartoe de vergadering besluit. D6 begrooting werd vastgesteld met een ontvangst van f 130, een uitgaaf van f 121. Er werden 6 aan delen, elk van f 5 uitgeloot. Door den burgemeester onzer gemeente was aan merking gemaakt op de reddingsmiddelen, die door hem ontoereikend werden genoemd; ook wenschte Z.Ed.Achtb. zien vastgesteld in hoeverre het bestuur der vereeniging zich aansprakelijk stelde voor even tueel© ongelukken. Het bestuur stelde zich in geen enkel opzicht aan sprakelijk voor ongelukken en het werd besloten op een bord dit mee te deelen; ook daarop aan te ge ven welke bassins voor rzwemmers en niet-zwemmers waren en dat de Wiel alleen, voor geoefende zwem mers was. Ook zou in elk bassin de diepte worden aangegeven. Als reddingsmiddelen waren aan,wezig: een, zwemvest, ©en reddingslijn en er zou een boei worden aangeschaft. Van enkele dames was het verzoek ingekomen om de zweminrichting voor haar open te stellen tot half vijf. Dit werd gevraagd in hoofdzaak voor schoolgaan de meisjes, die om half vier uit school komende niet meer kunnen baden. Met algemeeue stemmen wordt dit verzoek toege staan. Na nog enkele besprekingen, wordt de vergadering gesloten. ONZE WATERVOORRAAD. Bij eene peiling in den kerkebak van „het Witte Kruis", hedenmorgen gehouden, bleek bij nog 36 M.° water te bevatten. De totale inhoud bedraagt 80 M.a Er kunnen dus nog 2400 emmers van 15 L. Inhoud uitgehaald worden. De andere kerkebakken zijl zoo goed als leeg. Predikbeurten. ZONDAG 11 JUNI. SEDERLANDSCH HERVORMDE GEMEEN»» tos Barsingerhorn, v.m. 9.30 uur, Ds. Groeneveld. DOOPSGEZINDE GEMEENTE te; Nieuwe Niedorp. Geen dienst. Marktberichten. MEDEMBLIK, 9 Juni. Aardappelen: Groote Muizen f4.25 a f4.75. Kleine Muizen f 2.70 a f 3.per halve HL. Aanvoer 107 manden of zakken. MEDEMBLIK, 8 Juni 1911. AardappelenGroote Muizen f 3.50 a f 4.25. Kleine Muizen f 2.50 a f 2.00 per i/8 H.L. Aanvoer 98 manden. BROEK OP LANGENDIJIv, 9 Juni. Aardappelen (muizen) f4.05 f5.10 per zak. Kleine f 1.90 f2.30. Wortelen f2.50 a £3.50 per 100 bos ALKMAAR, Juli. Kaas. Kleine fabriekskaas f31, kleine boerenkaas f33, commissie f 30.50, middelbare f 31. Aange voerd 400 stapels, wegende 240000 Kilogram, i Handel goed. Heden werden ter graanmarkt aangevoerd 79 HL. Tarwe f 8.50, gerst chev. f 6 a f 6.25, haver f 3.25 a f 4, bruine boonen f 13.50, citroen id. f 11, witte id. f 16.50, grauwe erwten f 15 per HL. ALKMAAR, 10 Juni. 18 Paarden f 60 a f 450. 5 Koeien £180 a f 270. 58 Mag. Schapen f 18 a f 26. 77 Nuchtere Kalveren f8 a f18. 27 Magere Varkens f 18 a f 22. 82 Big gen f 5.50 a f 10 per stuk. Kipeieren f 3.75 a f 4.50 per 100. Boter f0.60 a f 0.72" per kop. Gemengd Nieuws. AARDBEVING IN MEXICO. De intocht m de Mexicaansche hoofdstad van Madero, den leider en overwinnaar van den opstand, die tenge volge heeft gehad de vlucht en het aftreden van den ouden President Diaz werd voorafgegaan door een aardbeving, die de stad deed beven op haar grondvesten, een aantal huizen verwoestte en dood en verderf in de stad zaaide. Een menigte soldaten werden bedolven onder het puin van een ingestorte kazerne, een nog grooter aantal menschen onder de ingevallen tram-centrale en ook in verschillende particuliere huizen vielen slachtoffers. Alle fichten gingen plotseling uit en akelig weerklonk het geschreeuw en gegil van gewonden en beangBten in d« duisternis. De ramp had plaats te vier uur 's ochtends. De grond dreunde, brtede kloven openden zich in de straten, da electrische geleidingen knapten af, de gasbuizen braken en het gas stroomde naar buiten. Overal lagen vrouwen geknield te bidden naast hare ingestorte leemen wonin- en een man riep nit: „Dat is de wraak des Heeren wegens de verdrijving van Diaz", een kreet, die daarna door honderd andere kelen herhaald werd. Ter bijwoning van Madero's glorierijken entrée waren duizenden vreemdelingen naar de stad gekomen, die voor een groot gedeelte hun nachtverblijf in straten en parken hadden opgeslagen. Met schrik wakker geworden door de golvende bew6gipg van den grond, snelden zjj gillend door de straten, waarbij velen in de pas ontstane kloven en gaten vielen. Met zuidelijke lichtzinnigheid echter vergaten zij spoedig den doorgestanen angst en tegen 7 uur was er. ondanks het pasgebeurde, een ontzaglijke menschenmassa aan den trein om den over winnaar Madero het „welkom" toe te roepen. New-Yord, 7 Juni. Omtrent de aardbeving te Mexico deelt de Sun nog mede, dat zij zes minuten aanhield. Behalve de kazerne werd ook de gevangenis gedeel telijk verwoest. Een groot aantal huizen zijn ingestort en er onstond een hevige paniek; toen de dag echter aanbrak, werd het volk kalmer en begaf men zich naar het station om Madero te begroeten. Deze reed eerst naar het volkspaleis en daarna naar de woning van zijn vader, gevolgd door een talrijken stoet. Mexico (hoofdstad), 7 Juni. Bij de aardbeving zijn er 63 menschen omgekomen, 75 werden gewond. De aan gerichte schade wordt op 100.000 dollar geschat. Meer dan de helft der omgekomenen zijn soldaten. In de Saneormakazernes zijn ook twaalf vrouwen van artii- iei'isten omgekomen. ONTPLOFFING. MaHöEILLE, 7 Juni. Op den in aanleg zijnde spoor weg van Estagne naar Miramar ont-lofte een mijn, waardoor een aardstorting werd veroorzaakt. Zes per sonen werden gedood, een persoon werd gewond. NAAR BENEDEN GESTORT. JOilANNlöTH'xL, 9 Juni (bl/a uur 'savonds.) (Reuter) De aviateur Schendel, die hedenavond met een passagier opgestegen was, is van een hoogt* van 2COO M. dicht bij de grensscheiding tusschen Aulershof en Köpenick naar bereden gestort. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. (Later telegram.) Schendel en de monteur Yoss stegen te 7 uur op om het hoogte wereldrecord te slaan. Zij wilden te half negen, vermoedelijk en vol planó landen. Op een hoogte van 2000 M. ging de inacbine loodrecht staan en stortte naar beneden.-Schendel en de Vos vie- fien dood, als vormelooze massa's op den grond. Armen en been en waren gebroken. PETERSBURG, 9 Juni. Reuter. Uit Tokio wordt aan het Peterburgsche Telegraaf agentschap geseind, dat f de militaire aviateurs kapitein Tokoesawa en luitenant Ito bij een val van een aanzienlijke hoogte om het leven zijn gekomen. Nagekomen Berichten. LANGEDÏJK. Te Noordscharwoude, en trouwens aan heel den Langeedijk heerscht watergebrek. Door het gemeen tebestuur is bekend gemaakt, dat de ingezetenen wa ter kunnen krijgen uit den bak bij de Ned. Herv. kerk voor drinkwater, en uit de nortonpomp voor spoelwater. Voor het eerste moet 1 cent per emmer worden betaald. NOORDSCHARWOUDE. Tot lid van het bestuur van den Noordscharwou- der polder is gekozen de heer D. Heman. - Zuidscliarwoade. Mej. Heilig alhier is geslaagd bij het examen voor de acte van onderwijzeres. - La n ere «lijk. Door de leden uit Broek op Langendijk in de com missie voor de gasfabriek ?al worden voorgesteld aan het salaris van den directeur een pensioenregeling te verbinden. Bekendmakingen. GEMEENTE SCHAGEN* GEMEENTE SCHAGEN. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Schagen op Dinsdag 13 Juni 1911 des namiddags 2 ure. De onderwerpen van beraadslaging zijn: 1. Ingekomen stukken. 2. Adressen. 3. Besluit tot aanvulling van den rooster van af treding van de Leden van den Raad. (Art. 30bis der j Gemeentewet. 4. Benoeming stembureau verkiezing Gemeenteraad 5. Verordening Art. 178 der Gemeentewet 6. Regeling Comptabiliteit dienst 1910. 7. Benoeming van een lid van de Plaatselijke Oom- missie van Toezicht op het lager onderwijs. En hetgeen verder zal worden voorgedragen. v Schagen, 7 Juni 1911. De Burgemeester, J. P. W. VAN DOORN. A d v e r t e n t i n. Uitstekende gelegenheid VOOR (op een nieuw biljart) in het lokaal „Den Burg". FLINK ORKEST. G. PLEVIER. Op Zondag 11 Juni 1911 zal wederom wor den gevlogen, op de bekende terreinen. gevestigd te BARSINGERHORN. (Opgericht in het jaar 1873.) Verzekert onder zeer aannemelijke voorwaarden (door geringe kosten van Administratie,enz.) en billijke premiën, zoowel roerende als onroerende goederen. ~~T.T*T Mede wordt de aandacht gevestigd op de zeer voordeelige Verzekering dei- geheel afzonderlijke rubriek VEE (60 cent per f lOOJ bij gewone omslag zonder verdere jaarlijksche taxatiekosten enz.) Men vrago inlichtingen, welke door de Directie ten allen tijde gaarne worden verstrekt. Namens de Directie D. SMIT Ga., J. RIJKES, Secr.-Boekh. Directeur.

Schager Courant | 1911 | | pagina 2