L BOLTE tan Costumes, Gebr. Velleman, bij Centraal Drogist ,,'t Groene Kruis". Hoogzijde E16 Schagen. „SAMSQN" Molenstraat 5. Komt, Ziet en Overtuigt Uü „TUNIJS" PAUL, Ontvangen een KEURIGE COLLECTIE Een reuzenpartij Nikkei waren vonr ongelooflijke lage prijzen, G cfbankvverkers Sur gersmeden, Pakkisten makers, jonge Mannen 'JÖt De Belgische Hengst een partij oude en nieuwe BESCHIKBAAR de Vos-Bles Belgische Stamboekhengst Gelukkigejebitant. 2 Kartuigen, 5 Schapen Nsd. Krabben Expl. Mij. tot Zondag II bril o.s. tetteren Woensdag van 8 tot 6 uur beschikbaar ooo Glazonwop, platte Melkwagen, mooi wit ZAND versche Kalfkoe, Brood- en Beschiut- bakkersknecht, een Voerbieien snijder, Door onzen groofen vroegtifdigen inkoop is het ons gelukt U een smaakvolle sorteering aan te bieden tegen beslist lage prifzen. Gebr. VELLEMAN, Molenstr. 5. Eiwitstaai, Staalpillen, Haematogen, Sanatogen, Somatose, Haemo-ferrin, Kina La Roche, Sanguinose. Kina de Vrij, Levertraan, Scotts Emulsion, Klierdruppels Hoekstra, Hoekstra's Pillen, enz. enz; steeds versch voorradig, De meermalen bekroonde premie- en Stamboekbengst 112,50 bij G. Schoor! te Wondmeer. 12,50 bij P. Kaan Dz., brnin glacé Handschoen, Mesf, en een Utrechtsche wagen, Breezand. C. GEERLIGS te Anna Paulowna Dekgeld 115.- contant. en 37 kleinere Prijzen. A. van Zoonen, Kousen Stoppen Delftsche Slaolie het zuiverste braadvet. Oliefabrieken Calvé-Delft te Delft. De algemeene vergade ring eerder bepaald op Zon dag 28 Maart 1915, n. m.12, trar in „Veerborg" te Anna Paolowna, op zelfde plaats en onr. K. Keuris Az. Hengst Arcbitect, C. CONSTANT ta Burgarvlolbrag. TE KOOP; Wij verkoopen nog steeds, zoolang de voorraad strekt: Borden diep en plat Porsel. kop en schotels Koffiekannen Theepotten Botervloten Suikerpotten Aschbakjes Ronde kommen Zware zinken Emmers „v Waschtobben Emaille Waschkommen Gepolijste Koekepannen Emaille Kroezen Prima Boenders Stoffers Bezems Groote Vloorblikken Karnemelkzeep Sponzen Zeemlappen 66 oenfc Zware Strijkplanken 128 eent 7' Mouwplanken 51 81 Tangen 19 19 35 Knijpers 10 ll5 Groote potten Grooinwas 9® 10' Punaises 3 dozijn 2® 4® Schemerlampjes 24 2 Wandspreuken eikenlijst 49 485 Schilderijen 18 0 91B Thoebladen 88 36® Wandborden 19® 41 1 >ekschalen 28 9 Kralen Lamporanden 51 B 14® Nootmuskaatraspen 3® B 19» Koolschaven 6 88* Rieton BoodsohaptasohjoB 13® 13® .Portefeuilles 16 0 6* Brosjes (opruiming) ll5 n 6 Lampeglazen 2® 0 13® Nog een groote partij damestasschen en portemonnaies voor zeer lage prijzen. JRolbezems prima met 5 jaar garantie f 6.35. kunnen direct geplaatst worden bij de Alkmaar- sche IJzer Metaalgieterij. staat ter dekking beschikbaar tegen Tunus staat eiken Maandag- voorm. te Winkel; Maandag namiddag teBarsingerhorn; Woensdag en Zaterdag te Sint Maartensbrug. Yan Woensdagavond tot Zater dagmorgen is hij beschikbaar bij P. Kaan Dz., Yeerweg Anna Paulowna. Over het dekgeld zal binnen (wee maandèn worden beschikt. staat ter dekking beschikbaar tegen Veerweg Anna Paulowna. Eiken Maandag wordt „Samson" door Anna Paulowna, Woensdag en Zaterdag door de Zijpe rond geleid. Van Woensdagavond tot Zater dagmorgen staat hij beschikbaar bij G. SCHOORL te Woudmeer. G. SCHOORL Pz., Woudmeer. P. KAAK Dz., Anna Paulowna. VERLOREN: (linker). Verzoeke terug te bezor gen bureau van dit blad. Te Koop aangeboden weinig gebruikt. To bevragen bij Jb. Blom te Warmenhuizen. Eenige burgers van Anna Pau lowna verzoeken hiermede aan hunne medeburgers van Breezand en Omstreken, om de Wed. VAN EEKEREN te steunen in haar Café. Dit kan geschieden door af en toe ook eens uwe vergaderingen te honden in baar Café. Daar een ieder weet, dat met bet droevig overlijden van Van Eekeren een goede broodwinning dreigt ver loren te gaan en de weduwe in zorgelijke omstandigheden is ach tergebleven, hebben wij er goed vertrouwen in, dat ons verzoek niet onverhoord zal blijven, temeer, laar toch beidon ran onbesproken gedrag waren. Door uwe vergaderingen b. v. om beurten te houden bij Borst en bij de Wed. van Eekeren, zult u baar helpen in baar zaak en zij het geluk smaken, verder zelf haar brood te verdienen. Voor deze doeleinden is de zaal gratis disponibel, de consumptie gewone prijs. Hopende dat dit verzoek bij ▼ele burgers een gunstig onthaal moge vinden. NAMENS EENIGE VRIENDEN. den heer ingesohreven in het Z.-B. Stamboek en in 1914 te Hoofddorp in het I. Tr. S. Stamboek. Vereenigiag „Ons Belang". In mijn loten zjjn gevallen: Prijs No. 2 een Schot, Prijs No. 10 een Vaars, Aanbevelend, WIERINGERWAARD. on alle andere stopwerk vlug, mooi en goed met ons Stopapparaat Naai machine onnoodig. Een kind kan hot Franco na postw. f.2. Rembours f.2 20, beschrijvingmet aanbeveling gratis. Verkoopers flink rabat 'tPostbnijs Rotterdam 64 is met een fijnen smaak, gemakkelijke vertoerbaarheid en groote voorfMamlipiij Delftsche Slaolio is geen surrogaat of mengsel van iets anders, doch een zelfstandig, plantaardig product, uit de. eerste kwaliteit arachidenoten geperst. Delftsche Slaolie geeft een heerlijken smaak aah do spijzen (geen oliesmaak) en wordt door ieder, die de proef neemt om haar in do plaats van andere vaste vetten of in combinatie met natuurboter le gebruiken, gewaardeerd als een bak- en braadvet bij uitnemend heid. i Delftsche Slaolie bestaat uit 100 °/o vet, en omdat dit vet reeds vloeibaar is, behoeft het bij het gebruik niet meer vloeibaar gemaakt te worden, zooals andere vaste vetten. Delftsche Slaolie bevat dus geen waterdcelen, die bij verhitting verdampen. Zij heeft geen onzuivere be- standdeelen, die eerst moeten worden uitgebakken. Zij spat niet en geeft geen onaangenamen geur. In ver hitten toestand wordt zij dun als water en hhngt daar door niet aan. Dit alles, gevoegd bij een groot weer standsvermogen, ook bij hooge temperaturen, maakt dat Delftsche Slaolie opvallend zuinig in het gebruik "is. Delftsche Slaolie blijft, nadat er spijzen in gebakken zijn, helder, zoodat zij voor een tweeden, derden keer, enz. gebruikt kan worden. Ook daarom geeft zij be zuiniging in het huishouden. Vooral in den tegenwoordigen duren tijd neemt het gebruik van Delftsche Slaolie dan ook in alle kringen der bevolking in groote mate toe. Hoe langer hoe meer zien dc huismoeders in, dat haar belang meebrengt een flesch Delftsche Slaolie steeds voor direct gebruik in de keukenkast gereed te hebben. Als men den winkelier Delftsche Slaolie vraagt, zorge men, dat ook Delftsche Slaolie wordt geleverd, en wiel in de kwaliteit, die men verlangt: Extra, Surfine of Supra,- respectievelijk; ai een gulden, 85 en 75 cent per bede flesch van 80 oenüliter inhoud. AI de etiketten op. de door onze fabriek gecapsu- lemle en geëtiketteerde flesschen bevatten ons Handels- Gedepo neerd Men kan 'bij vele winkeliers, d!e vanons Delftsche Slaolio in vaten of in bussen afnemen, ook wol dit artikel bij do maat on in door hen gevulde fiesschem, koopen, doch uit den aard der zaak kunnen wij cr miot voor instaan, dat steeds geleverd wordt hetgeen dooi den klant gevraagd wordt. Absoluut zeker is men Delftsche ^Slaolie in de gcwonschto kwaliteit te ont vangen', als men do van ons iiaJadelsmerk voorziene flesschen vraagt en de capsule ongeschonden is. Wie meer van do Delftsche Slaolie wil welen, vrage bij de Afdeeling Reclame der Olicfab'rioken Calvé-Delft te Delft het rcoeplenboekjo aan, waar in tal van recepten van den kok der fabriük en wenken voor het gebruik voorkomen. Een bijlago betreffende het Delfts ah Plantcnvet Délfia is hier aan toegevoegd'. Op aanvrage wordt dit boekje, dat niet bij do winkeliers verkrijgbaar is, door do fabriek .gratis en franco toegezonden. Namens Commissarissen, Ondergeteekende bericht dat de is bjj den Heer Aanbevelend, A. BAKKER, Schagerbrug. TE KOOP en «en zoo goed als nieuwe bij W. Nieman, Keinsmerbrug. Te koop: aan den weg, bij R. de Vries, Boschweg, 't Zand. Te koop een beste bg O. Koster Gz., Braakpolder, Winkel. Gevraagdeen of vergevorderd leerling, tegen 1 Mei a.s. bij W. Blaauboer, St. Maarten. van de Schager Verloting. Te be vragen bij J. Deny8 Kz., Schagen.

Schager Courant | 1915 | | pagina 4