Waarheen EanWaak-ofTrekhond, Flinke Dienstbode een nette Dienstbode, een Huishoudster, een houten Gebouwtje, Twee flinke Jongens flinke Dienstbode P.G. een nette Baker, Simplex Motorrijwiel, Binnen-Vader en Moe'der, Argentijnsch Rundvleesch, T Aardappellenbakken. gebruikte Kinderwagen, HMTRAPMMCo. Binnenlandsch Nieuws. J J Reclames. in het perceel Hoogzijde. vroeger Drogisterij „Het liroene Kruis", Lappen, Gehakt enPoietf 0.75 Rollade, Stokjes en Boeot f 0.85 Biefstuk en Ossenhaas f 1.10 is afwezig van Vrijdag 15 Jnli tot en met Woensdag 20 Juli. een Rijpaard, de Nijverheid ie Hensbroek. 24 snees Gerst, best Weiland, Taaie-, gele en Spruitkoolplanfen blauwe Ket, te bedienen. Dienstbode. D. KLOS Pz. - Schagen. een Loopjongen, Net Dagmeisje met Vacantie? Uitstapjes door Nederland per spoor, tram of boot. daken en van de volgende brug brandende lappen. De trein bereikte een volgend station in vlammen gehuld. Vier passagiers zijn ernstig gewond. Volgens de Daily Express is het Iersch bestand ge- teekend door Macready, Michael en Collins. De laat ste is( naar gezegd, opperbevelhebber van het Iersche republikeinsche leger. DE BEVOLKING VAN KOPENHAGEN. Bij de volking van 1 Febr. is de bevolking van Kopenhagen op 700.610 zielen vastgesteld, n.1. 318.286 mannen en 382.324 vrouwen. Het zielental is in 5 jaar met 63.157 toegenomen. Evenals in de meeste groote steden is de vrouwe lijke bevolking sterker dan de mannelijke. Het ver schil is voor Kopenhagen wel heel groot, bijna 65.000. HET SPOORWEGONGELUK BIJ HENNUYèRES. Uit Brussel, 9 Juli. Het parket uit Bergen heeft vandaag te Hennuyères zijn onderzoek voortgezet. Op 200 meter afstands ongeveer van de plaats waar het ongeluk gebeurd is, hebben de magistraten een priem en een Engelschen sleutel gevonden, verbor gen in een boschje. Deze werktuigen dragen niet het stempel van den Belgischen staat en men vermoedt dat ze kort geleden op de plaats, waar zij gevonden zijn, verborgen zijn, want ze waren niet geroest. Do werktuigen zijn voorzichtig naar Bergen overge bracht, opdat de vingerafdrukken die zich daarop bevinden, niet beschadigd zouden worden. Te Parijs zijn vandaag de slachtoffers van het on geluk begraven. EEN EIGENAARDIG CEREMONIEEL. Woewdag J.1. heeft in het Hoogerhuis een eigen aardige plechtigheid plaats gehad, waarvan de „Daily Tel." de volgende beschrijving geeft. Lord Birkenhead, tot dusver Baron is door den Koning tot Viscount (Burggraaf) verheven en de minister van buitenlandsche zaken Lord Curzon van Earl (graaf) tot Marquis (markies). Lord Birkenhead nam, toen de Lords bijeenkwa men, in gewone ambtskleeding als Lord Chancellor zijn plaats in op den „Woolsack", den roodkleuri- gen breeden zetel van den voorzitter van het Hoo gerhuis. De markies Curzon stond op en zeide: ,,Ik moet uwe Lordschappen mededeelen dat het Zijne Ma jesteit 'uen Koning behaagd heeft onzen Lord Chan cellor, Lord Birkenhead, te verheffen tot Viscount v het Vereenigd Koninkrijk onder den naam en titel van Viscount Birkenhead". Toen stond de Lord Chancellor op en den Privy Purse in zijn hand hoiidende, verliet hij het Hooger huis aan den kant van de Lobby (wandelgang) van het Tluis. De zitting werd toen even geschorst Kort daarop keerde hij terug, thans gedoscht in het kleu rige costuum van een Viscount op het hoofd den grooten pruik en driepuntigen steek. Vergezeld door zijn paranymfen Viscount Haldane en Viscount Fin- lay, beiden oud-Lord Chancellors, en voorafgegaan door den gedeputeerden Earl Marshad Copper-cere- moniemeester (den Ji©er G. Ambrose Lee), schreed de nieuwe Viscount langs den Woolsack, waarvoor hij een buiging maakte, tot voor den koninklijken troon, waarvan de bedekking thans was weggeno men. Eerst boog hij voor den troon en op één knie neerzinkend, legde hij de Privy Purse op den troon. Toen boog hij driemaal achtereen het hoofd, nam den Purse weder ter hand, stond op en ging, door den gedeputeerden Earl Marchal voorafgegaan, naar de tafel van het Huis, waar zijn paranymfen waren blijven staan en waar het koninklijk besluit van zijn verheffing door den griffier werd voorgelezen, waar op de nieuwe Viscount den eed van trouw aflegde. Hij ging toen even in drie verschillende plaatsen der vergacfcrzaal zitten, maakte met zijn paranymfen een rondgang door de zaal en ging toen even zitten op de oppositie regeeringsbank. Toen stonden hij en zijn paranymfen op en bogen tot drie maal toe ,naar den troon. Nogmaals werd toen de zitting even ge schorst. De nieuwe Viscount verliet het Huis, kwam kcrt daarop in gewone ambtskleeding terug en nam toen als Lord Chanchellor Viscount Birkenhead zijn rechtmatige plaats in op den Woolsack. Daarna werd de Markies Curzon of Kedleston bin nengeleid, begeleid door zijn paranymfen, den Mar quis of Crewe en den Marquis of Cambridge. Hij legde de gebruikelijke eeden af. De eigenaardige plechtigheid werd op de gaan derijen bijgewoond door een aantal peers en hun echtgenooten." DOODGEVROREN IN DE ALPEN. Uit Innsbruck wordt gemeld, dat een gezelschap van zes heeren en drie dames, die een Alpentocht hadden ondernomen, door het slechte weer werden ov ervallen en gedwongen waren in de open lucht te overnachten. Twee van hen, een toerist uit Weenen en een da-me uit Munchen zijn toen doodgevroren. VLIEGEN ZONDER MOTOR. Uit Parijs. De Fransche wielrenner Poulain, die reeds geruimen tijd bezig is met zijn „vliegende fiets", is er heden in geslaagd den uitgeloofden prijs van 10.000 francs te winnen. Bij zijn eerste poging maakte het toestel een sprong van 11 meter 70 met een hoogte van 70 c.M., bij de tweede poging bleef de aviëtte 11 meter 46 van den grond en bereikte een hoogte van 80 c.M. POLITIE IN DE PURMER. In den polder de Purmer, welke tot vier gemeen ten behoort, werd herhaaldelijk geklaagd over on voldoende politietoezicht. Op verzoek van de vereeniging „Purmer Belang" heeft tenslotte de gemeente Purmerend een veld wachter gestationneerd, die vooral in het deel dier gemeente in de Purmer dienst zou doen. Later heeft de genoemde vereeniging aan de drie overige betrokken gemeenten: Edam, Ilpendam en Mon nikendam verzocht om met Purmerend bij te dra gen in de kosten om een veldwachter aan te stel len, welke in den geheelen polder dienst zou doen. De drie genoemdo gemeenten hebben echter ge weigerd hieraan mede te werken, op grond, dat zij reeds voor voldoende politietoezicht zorgen. OUDKARSPEL. Het harmoniegezelschap Excelsior heeft bij hot ge houden concours te Buiksloot zich van de beste lau weren weten meester te maken. In de afdeling uit muntendheid behaalde Excelsior den eersten prijs met 175 K punten, in den eerewedstrijd den eersten prijs met 189 punten en omdat ze beide keeren het hoogste aantal punten behaalde, ontving ze nog eon len prijs. Het hoogste aantal punten dat behaald kon worden was 180 en 190. De prijzen bestonden uit 2 zilveren lauwerkransen en een zilveren medaille, ge schonken door H. M. de Koningin. Met volle muziek kwam de harmonie Maandag morgen de gemeente binnen, zoodat we direct kon den bespeuren, dat er wat gaande was. W ezijn het van Excelsior al gewoon, dat ze met prijzen thuis komt, doch het succes, dat ze te Buiksloot heeft we ten te behalen, dat ze daar alle tegenpartijen zou verslaan, was iets dat we niet hadden durven ver wachten. Een woord vaD lof in de eerste plaats voor den heer Pranger, den uitnemenden directeur. DE HELDERSCHE GEMEENTELIJKE INKOM STENBELASTING. Wij geven hieronder nog eenige cijfers van de plaatselijke Inkomstenbelastingen in een drietal plaatsen, in vergelijking met wat men te Helder moet betalen. De cijfers zijn berekend voor het be lastbaar inkomen, dat overblijft nadat het in de eerste kolom genoemde zuiver inkomen verminderd is met den toegestanen aftrek. iïz. i j (zonder aftrak). flonen en colleges, die zich Yoor het plan hehben ge ïnteresseerd, plaats gehad. - OUDKARSPEL. De voetbalvereenlging Blauw-Wlt I speelde Zon dag te Heilo tegen V.V.H. I, aldaar, met als uitslag 2—1 in het nadeel van Blauw-Wlt. De voetbalvereenlging D.T.S. alhier speelde te Nieuwe Niedorp tegen N.V.V. aldaar, met bet resul taat 4—1 in het voordeel van D.T.S. OUDKARSPEL. t De harddraverijvereenlging, die hier jaarlijks een vergiftiging betreft, ontstaan door het gebruiken draverij organiaoert, heeft als proef voor dit jaar af- van bedorven melk. tal van' andere gevallen, waaronder teer ernstige zijn. De symptomen van deze vergiftiging zijn hevige koorts, spoedig gevolgd door bewusteloosheid. In het geheel zijn thans 234 ziektegevallen bij de doktoren in behandeling, welke gevallen ln 153 gezinnen voorkomen. Aan de 5 lagere scholen waren dezen dag meer dan 120 kinderen afwezig. Het vermoeden bestaat, dat het hier een bacteriën- a "o 1100 1500 1800 2000 3000 4000 5000 f10000 f 20000 11.07 34.24 49.99 62.59 127.69 205.39 297.69 820.( f "15.26 f 43.29 f 77.14 f 99.34 f 201.34 f 325.38 f 443.72 f 1056.02 12.96 f 40.80 f 63.36 f 79.20 f 163.20 f 255.20 f 355.20 f 918.44 f 1554.69 12292.89 f2357.44 I f 22.40 f 72.— f 120.40 f 152,80 f 334.24 f 559.64 f 829.04 f2419.80 f5719.80 Toelichting is overbodig. WIERINGEN. Ten overstaan van Notaris Obreen werd jl. Zater dagavond in 't hotel van den heer M. de Haan pu bliek verkocht: a. T,pn verzoeke van mej. Trijntje Hennink, een woon- en winkelhuis te Hippoiytushoef, groot 185 M2., Opgehouden voor f7600. b. Ten verzoeke voor de erven van wijlen den heer P., Keijzer Jz.: Ie. Een woonhuis te Westerklief, met erf en aan— behooren, groot 446 M2. Kooper de heer C. C- de Wit Pz., voor f 1450. 2e. Een woonhuis te Oosterklief, met erf en aan- behooren, groot 600 M2. Opgehouden voor f 1550. WIERINGEN. Jl. Zondagmiddag werd alhier een voetbalmatch gehouden tusschen Wieringen II en Wieringerwaard De uitslag was: gelijk spel 1—1. Er was weinig be langstelling. OUDESLUIS. Het Dagelijksch Bestuur dezer gemeente instal leerde hier Vrijdagavond de Oudercommissie, welke voor de op^nb. school dient te zijn, doch het bestuur eener bijz. school voor die onderwijsinrichting be- teekent. Ais voorzitter koos de commissie den heer K. Paarlberg, terwijl de verdere leden zijn de heeren Jn. Stammes, Anna Paulowna, K. Kater, Wieringer waard, J. Delver en H. Jippes. VEEN HUIZEN. Zondag zou voor 't eerst na jaren wederom een na middaggodsdienstoefening plaats hebben. De op komst van kerkgangers was niet slecht, doch de pre dikant, Ds. Buiskool van St. Pancras bleef stilletjes weg, zoodat allen zeer ongesticht het kerkgebouw spoedig weder verlieten. NOORDSCHARWOUDE. De jongejuffrouw J. B. Staal, slaagde voor het exa men le klasse gymnasium te Alkmaar. BROEK OP LANGENDIJK. De eerste-steenlegging van het nieuwe Betaalkan- toor heeft met eenige plichtplegingen tegenover per- geweken van de gewoonte om de deelname alleen open te stellon voor de ingezetenen van den Langen dijk. Het bestur hoopt de aantrekkelijkheid te kun nen verhoogen, door geldprijzen beschikbaar te stel len en daarbij de gelegenheid te geven ook voor de liefhebbers buiten den Langendijk om aan den wed strijd deel te nemen. WINKEL. De barbier D. Goezinne, waarvan onlangs be richt word dat hij was vertrokken en niet terugge keerd, zoodat zelfs reeds aan een ongeluk werd gedacht, is dezer dagen bij zijn ..ouders te Zaandam teruggekeerd. WINKEL. De levering van schoolbehoeften en leermiddelen is opgedragen bij publieke aanbesteding aan den boekhandelaar J. A. Kroeseklaas te Apeldoorn. JULIANADORP. Tot onderwijzeres aan de O. L. School No. 1 al hier is benoemd mej. Rijkeboer, thans te St. Maar ten. JULIANADORP. Het bestuur der vereeniging ter bevordering der Paardenmarkt alhier heeft weder de Koninklijke goedkeuring ontvangen op de te houden loterij. Het aantal loten zal bedragen 8000 stuks. Aangevraagd waren er 12000. KOLHORN. Den lOden gaf de Harmoniekapel „De Eendracht" alhier, een concert op het water. In een schuit op gesteld, werd langzaam door het geheele dorp ge varen, zoodat allen ervan konden genieten. Deze be- langelooze openbare muziekuitvoering werd door de dorpelingen zeer op prijs gesteld. KOLHORN. Tot heden was men alhier gelukkig met het drinkwater. Na den aanvoer van duinwater, regen de het zoo telkens eventjes en kwam er wat in de bakken, zoodat een tweede aanvoer tot heden niet noodig was. Thans echter begint het weer geducht te spannen; in alle bakken ook openbare als Kerk- en Witte Kruis, is het schrapen of met een lepeltje scheppen. Op een goeden regen, ook voor de dorre weidevelden wordt gehoopt. WIERINGEN. J.1. Zondagavond gaf de muzlekvereenlging „Apollo", dir<fcteur de heer L. Spaander, in de nieuwe concertzaal van den heer Jurri Lont te Den Oever een openbare uitvoering. De zaal was stamp vol. Opgevoerd werden een 8-tal muzieknummers, welke goed gespeeld werden. Vooral de concours- nummers „Bellatrix", Ouverture van Calders en „Cecilia", Ouverture van Dauwers, vielen buiten gewoon in den smaak. Het tooneelstukje: „Weg met de Emancipatie!" of „Zonder vrouwen is geen leven", blijspel in één be drijf, door A. A. van der Stempel Jr., werd evenals enkele voordrachten, door diverse dames en heeren allerkeurigst opgevoerd en genoot aller belangstel ling, zoodat „Apollo" den bezoekers een genotvollen avond verschafte en zij met genoegen op den avond kan terugzien. Een uurtje bal na en allen gingen voldaan huis waarts. VERGIFTIGING DOOR IJS. Men meldt uit Meppel: In 3 400 gezinnen werd men gisteravond plot seling ziek, soms zeer ernstig. De oorzaak hiervan schrijft men toe aah vergiftiging door het gebruik van ijswafels. Er zijn reeds vijf dooden. Men vreest dat het getal sterfgevallen nog grooter zal worden. Tot laat in den avond bevond zich in de Hoofd straat een dichte volksmenigte en bij de apotheken liep het storm. De doctoren werden overstelpt .Eeni- gen uit den omtrek verleenden hulp. >- Nader meldt men uit Meppel: Volgens officieele opgave zijn er vijf dooden en wel het dochtertje van J. S. Bentheim, oud 6 jaar; een jongen van Jan Nijstadt, 16 jaar; een kind van zekeren Bleyenberg, een kind van den machinefa brikant Sterenberg, 7 jaar, terwijl het andere zeer ernstig is, en een meisje van eon brievenbesteller Swink, 14 jaar. Als hopeloos worden opgegeven een kind van H. van der Velde en van B. Brug, terwijl bij den bar bier De Jong drie personen ernstig zijn. Het heele gezin van Jan Maasier en van den slager Koetsier is aangetast. De grondstof voor de fabricatie van ijswafels is onmiddellijk door de politie in beslag genomen en naar Utrecht opgestuurd. Dp heer Spiker heeft Zondag met zijn auto de twee geneesheeren uit Nijeveen gehaald, die tot 's nachts 2 uur hulp hebben verleend. Er zijn nog Dr. Wekenkamp, inspecteur van de Volksgezond heid te Groningen, stelde heden een kort onderzoek in. Hij deelde de meening der doctoren, dat hier een bacteriënvergiftiglng heeft plaats gehad. Met den burgemeester heeft hij ook een onderzoek ingesteld ten huize van den ÏJswafelverkooper. Bei den kwamen tot de conclusie, dat de bereiding vrij zindelijk geschiedde en dat er betrekkelijk weinig op viel aan te merken. De secretaris van de Volksgezondheid te Kam pen heeft heden nadere inlichtinge gevraagd, om dat ook daar gevallen waren voorgekomen. Deze gevallen hebben zich voorgedaan bij personen, die Zaterdags te Meppel waren geweest en daar van het ijs hadden genuttigd. J. A. LOEFF. f Uit 's-Gravenhage, 10 Juli. In den ouderdom van nog geen 63 jaren is na een langdurig lijden, dat vooral de laatste dagen zeer was verergerd, overleden het lid van den Raad van State mr. J. A. Loeff, oud-minister van Justitie. HET SPOORWEGPERSONEEL EN DE SOCIALI SATIE VAN HET BEDRIJF. De Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel zal Zondag 17 Juli te Utrecht ©en vergadering houden voor het geheele ambtenaars- personeel der Nederlandsche spoorwegen, ter be spreking van de taak der ambtenaren in het toe komstig gesocialiseerde bedrijf. DE ZAAK-GROENEND AAL. Hel bestuur van de Vrijz. Dem. Kiesvereeniging te 's-Gravenhage heeft in verband met de zaak-Groe- nendaal aanleiding gevonden den Minister van Oor log dringend te verzoeken te willen bevorderen, dat ten spoedigste maatregelen worden getroffen, welke rekening houden met de, bezwaren van principiële dienstweigeraars en vestigt de aandacht van den Minister op het in 1917 door een commissie uit den Vrijz.-Dem. Bond daarop betrekking hebbend, uitge bracht rapport: Gewetensvrijheid. DE DROOGTE. Vrijdag zag oen onzer medewerkers onder Bunnik achter de villa „Gruno" een boomgaard met appel- boomen, waarvan alle bladeren goudgeel waren, als of het October was. Van de vruchten aan zulke hoo rnen komt natuurlijk niets terecht. Het gras onder de boomén is totaal verdord. Hdb. EINDEXAMENS RIJKS HOOGERE BURGER SCHOOL. Voor het eindexamen 5-jarige cursus R.H.B.S. zijn uit deze omgeving o.a. geslaagd: Mej. N. Butter, N. Niedorp, mej. J. Geertzema, "Kolhorn, mej. M. Nottelman, Petten, J. P. Nagel hout, Oude Niedorp, W. van Slooten, Heerhugo- waard Mei-aandoening bij kinderen. Kinderen zijn zoowel als volwassenen onderhevig aan nieraandoeningen en men heeft zelfs opgemerkt, dat procentsgewijze blaassteenen meer voorkwamen bij kinderen, dan bij volwassenen. Sommige kinderen ervan houden nierzwakte over. Bij anderen is het een gevolg van mazelen, schar- lekenkoorts, diphteritus, windpokken en dergelijke, infectieziekten. De ouders dienen derhalve op te passen, als. een kind klaagt over pijn in den rug en de ledematen, pijn in de schouders, of als de urine bezinksel be vat. Allicht is het meest voorkomende gevolg van nierzwakte bij kinderen het verlies van de macht over de blaas, hetgeen bedwateren en dergelijke on aangename kwalen veroorzaakt. Als uw kind teer en kwijnend is, niet speelt en draaft als andere kinderen, treurt en klaagt over moeheid, wees dan bedacht op een vorm van nieraan doening en onderzoek dit spoedig. Foster's Rugpijn Nieren Pillen bleken succesvol in tal van dergelijke gevallen. Het verdient dan te vens aanbeveling om opwinding door stoeien en le zen voor het slapen gaan te vermijden, het kind 's avonds niet te veel te laten drinken, het niet te warm toe te dekken en het vooral niet te 6traffen voor zijn kwaal. Foster's Rugpijn Nieren Pillen (let op den juisten naam) zijn te Schagen verkrijgbaar bij de bekende Drogisten f 1.75 per doos. A (U-enentïèn. Ondertrouwd: C. M. SLAGMOLEN en C. E. CONSTANT. Utrecht,Springweg 120,5Juli Zijpe. Burgervlotbrug, 1921. Huwelijksvoltrekking 20 Juli 1921" Dankbetuiging. Met deze zeggen wij hartelijk dank aan Familie, Buren, Vrien den en Kennissen, vdbr de vele blijken van belangstelling, bij de geboorte van ons dochtertje onder vonden. A. KAMPER. M. KAMPER—De Boer Burgerbrug, Juli 1921. Groote Harddraverij te Oudkarspel op ZONDAÜI7JULI 1921. des namiddags 2 uur. Dij Qenoeozame deelname om PRIJZEN van 40. 25 en 10 old. Gerekend wordt op een ruime deelname, ook door liefhebbers buiten den Langendijk. Aangifte tot 1 uur bij W. Kooij te Ouakarspel. Na afloop BAL bü P. KUILMAN In het Diaconiehuis der Ned. Herv. Gemeente te Alkmaar wor den gevra*tgd: een (zonder kinderen tot hun last). Aanvangssalaris f 900 per jaar. Brieven met uitvoerige inlichtin gen vóór20Juli bij den Pres.-Regent v. d. Esch, Westerweg 49. Bezoeken worden niet afgewacht. Ondergeteekende deelt hierdoor mede,*dat hij a.s. Donderdag 14 Juli en volgende dagen te SCHAGEN verkrijgbaar zal stellen atkomstig uit bet koelhuis van het Abattoir te Alkmaar en aldaar door den heer Directeur gekeurd. Wordt op vele plaatsen met suc ces gebruikt. De prijzen zijn zeer laag gesteld: alles per 5 ons. Beleefd aanbevelend, J. DE ROVER. TE KOOP: 5'/j jarige ruin, bij C. REZELMAN Jz. Wieringerwaard. De bekende Aardappelenbakken worden uit voorraad^eleverd voor 43 ccnf per stuk, per ion voor I 47—, Iranco (huis o! sta tion, aan TE KOOP: prachtdier, luistert enkel naar zijn meester. R. FREDERIKS, Breezand. TE KOOPi bij G. STINS, Midden vliet, Anna Paulowna. AANGEBODEN voor het beweiden ran eenige koeien of pinke~. Te bevragen bij Th.v. d.WIEL, Grasw-g, Anna Paulowna. in prima kwaliteit verkrijgbaar bij A. VAN DEN BERG Gz., Anna Paulowna. TE KOOP: een beste 11 jaar, bij K. ERIKS, Z. Zijpe, Belkmerweg. gevraagd, bij J. v. d. MOLEN, Middenvliet, Breezand. TERSTOND GEVRAAGD: ook in den winkel behulpzaam. Winkelier D. DE GR AAF, Bree zand, N.H. TE KOOP GEVRAAGD in goeden staat. Brieven fr. lett A B, Bureau van dit blad. Flink persoon biedt zich aan, om op kermissen en geleger^ieden Adres: Bureau van dit Blad letter D. Gevraagd zoo spoedig mogelijk of tegen 1 Augustus: middelbare leeftijd, bii alleen wonend Heer met kleine Boerderij. Adres: letter W, Hulppostkan toor Wieringerwaard. TE KOOPi Gevraagd om terstond in dienst te treden een R.K. DIENSTBODE. Op een goede behandeling kan worden gerekend en fiets voor het gebruik. AdresJ. DB VRIES, Heiloër- dijk, Alkmaar. met pannen gedekt en van flinke ramen voorzien. Te bevragen bij G. HART Jbz., Oudkarapel. TERSTOND GEVRAAGD goed kunnende rekenen. gevraagd, 16 18 jaar, bij Jn. DE wIT Pz., Broek op Langendijk. jevraagd, bij C. ROGGEVEEN rloogzijde 26, Schagen. da Terstond gevraagd te Bloemen- loon 10 gulden, wasch buitenshuis. Brieven Kleverlaan 45, Bloemen- daal. Er biedt zich aan voor direct: Br. fr. letter O, Bureau van dit Blad. Te koopeen zoo goed als nieuW (nieuw model), 1 Cylinder met vol ledige uitrusting. Prijs f 750.—. AdresKlaasDuitstraat45, Helder. Een hoogst nuttige handleiding tijdens Uw vacantietochtjes. De mooiste plekjes van Uw land worden hierin beschreven, ver lucht met tal van illustraties. De voornaamste dienstregelingen van spoor-, tram- en bootdiensten met de thans geldende tarieven. PRIJS 45 CENTS, franco per post 65 ct.

Schager Courant | 1921 | | pagina 3