altijd vooraan in dén strijd vddr STAATSPENSIOEN. Weet U dat 100.000 Gulden Anna Paulownapoldsr. Mr. M. V. POLAK, Sterke zenuwen Dienstbode gevraagd, .v.Twuijvsr, Schagen SPRUITJESPLAHTEN, Wei- en Bouwland, Mc. Cormjck Maaimachine Martin': Walenmaker, SPÜTKOOLPLANTEH KODLPLANTEN, Roode Koolplanten, Loonmaaien gevraagd, P. BIESBOER, Dirkshorn. OPJAAGUJNEN MET BLOKKEN EN STROPPEN De Zijper Loten 50 cents Raad Barsingerhorn. STEMT LIJST 19 (MAItCHANT). POLDEULASTEN op ZATEHDAli 24 JUNI as., DONDERDAG STIER, Steeds voorradig i houten Blokken en Schl|ven, Naaima chine- en gewone Leidsels, Tlemtnlgen, Ponderhaken en Schiiven, Achter- en Voorbinten, enz. enz. er in de Kwatta en Sickesz repen is verpakt zegge Honderdduizend Guldens aan Statistiekbons. Ook Gij kunt tot de gelukkigen be- hooren. Wij hebben den prijs dan ook zoo laag mogelijk gesteld, om U hiervan te kunnen laten profiteeren. Kwaffa 6 Cf. Sickesz 6 Cf. Denk om de Sfafisfiekhons. D. K^OS P z n. vorig |aar had Arie,er veel te kort, koop no. 10000 Roode Dorschkoolplanten, en 10000 Mangelwortelplanteo Boerenwagen, een Praam, een 4 tons IJzeren Vlet IJzeren Vlet, NOORDSCHARWOUDE. We kunnen uit goede bron verzekeren, dat „Excel sior" te Noordscharwoudc, het bekende Harmonie- gezelschap, niet zal bodanken voor zijn lidmaat schap van den Weetfrieschen Bond. We vermelden dit, daar dit reeds in tal van kranten hcoft gostaan, ook in do Schager en dit tot moer of minder onaan gename verhoudingen kan leiden. ZUIDSCHARWOÜDE. Do afd. Broek op Langendijk—-Zuidscharwoudo van den Bond voor Staatspensionnoering wekt al dus op tot deelname aan don Landdag te Scbagon: „Wie gaat moo? Naar don Landdag to Schagen op Zondag 2 Juli to Schagen. Afrit por fiets om half 12 bij 1'. Kramer. Op voor het Staatspensioen!' Laat velon zich aansluiten. ST. MAARTENSVLOTBRUG. Naar ons word medegedeold, had inoj. Drak alhier het geluk in oen bij den heer G. Molonaar gekocht pakje Deltazocp eon bon aan te treffen, dio haar het recht gaf op een ótui met 12 zilveren lopeltjos. Voer moj. I3rak eon echte verrassing en voor den heer Molonaar eon kleine aanwijzing om eon extra voorraad op te doen. KOLHORN. Don 19en Juni trad alhior in openbare vergade ring op het Tweede Kamerlid, don boer J. E. W. Duys, met het onderworp: Onze strijd tegon do reactie. Do zaal was geheel gevuld en do zaal Jon- ker is groot. Men maakt zich te Kolhorn voor de vorklezingen niet druk; dit was de twoedo spreker. Prol. Eerdinans van Leiden sprak hier eenigen tijd geleden voor den Vrijheidsbond, en in hoofdzaak, werd nu dan ook do beginselen der S.D.A.P. tegen over die van den Vrijheidsbond besproken en de enorme verschillen uiteengezet. Andere partijen wer den niet besproken, alleen de destijds voorgestelde heffing in eens van de Vrijzinnig-Democraten, van de kapitaalsvermeerdering tot delging der vermeer derde nationale schuld, werd goedgevonden en met wvmte verdedigd. Voor menigeen hier was spreker een onbekende, do afwisseling van scherts en satire, mot momenten van warmte en hooge diepe ernst, bevielen bier blijkbaar wel. De afdeeling der S.D.A.P., welke zich veel moeite getroostte, om den heer Duijs naar hier te krij gen, het was zijn 95ste spreekavond, kan met vol doening op hot resultaat terugzien. EEN LIEF BEDRAG. De Penningmeester Z. van de Haagsche Coop. Voor- schot.vereeniging en Spaarbank, die de vorige week op aanklacht van het bestuur is aangehouden als verdacht van valschheid in geschrifte en verduiste ring van gelden, is vanmiddag naar het huis van bewaring overgebracht. Het boekenonderzoek is Dog niet geëindigd, maar reeds io komen vast te qtaan, dat het totaal-bedrag van de verduistering het half rnillioen gulden te boven gaat. Z. heeft volledig bo- kend. Indertijd is hij tot liet plegen iaa malversatie gekomen door het slecht gaan van eigen zaken, het koopen van huizen en dergelijke. EEN AANVARING. Gistermorgen heeft te Amsterdam op het Y, ter hoogte van den Oostertoegang, een aanvaring plaats gehad. Het stoomschip Prins Hendrik, van den nieu wen passagiersdienst op Enkhuizen, kwam bij ver trek in aanvaring met de Deventer vrachtboot Jhr. Coenen, dio den Oostortoogang naar haar ligplaats wildo invaren. De Jhr. Coenen kreeg averij aan sttuurboordzijde aan het borghout. Do aanvaring zou zich tot deze materieele schade beperkt hebben, als zich geen ander vaartuig in de buurt had bovon- den. Do vrachtmotor Batavier, die tusschen Hoorn en Amsterdam vaart voor kaasvervoor, kwam even wol achter de Prins Hendrik omvaren, toon deze met do Jhr. Coenen in aanvaring kwam. Ook dit kleine scheepje kreog haar aandeel in den schok van de aanvaring. Do dekknecht Do Jong uit Hoorn, die de kracht van do botsing trachtte to breken door het presenteeren van eon kurkon zak, geraakte daarbij over boord en verdronk De Jong Iaat een-weduwe en drie kinderen achter. WERKLOOSHEIDSUITKEERINGEN. Dn Min. van Binnenl. Zaken heeft Ged. Staten ver zocht, om; hem en den Minister van Arbeid voortaan terstond modedocling te doen van alle besluiten van gemeenteraden betroffondo de toekenning van bijslag op do uitkeoringen uit do werkloozenkassen en van uitkooring over dagen, waarop de werkloozenkassen volgens do daarvoor bestaande reglementen niet üit- keeren EEN HOLLEND PAARD OP DE MARKT. Een hollend paard, (lat midden door de markt- drukte to Rijssen rende, verwondde twee vrouwen vreoselijk. Voor het leven der ééne wordt gevreosd, zij wordt aanstonds bediend. De andere moest naar hot ziekenhuis te Almolo vervoerd worden. MOORD EN ZELFMOORD. To Delft beeft hedenochtend omstreeks kwart over 8 eon werkman een moordaanvnl geploegd op een 17-jarig meisje, wonende in do Doelenstraat Het meisje kroog een messteek in den hals en word niet levensgevaarlijk vorwond. De man sloeg daarna do hand aan zich zelf en sneed zich met ccn schoormbs in don hals. Stcrvondo word hij naar hot ziokonhuis vervoerd. Een verbroken verloving moet do aan*ol- dendo oorzaak van het gebeurde zijn goweost. DUUR HOOI. Op do Maandag te Heorenveon gehouden grooto verhuring van hooilanden waren do prijzen vool hoogor dan vorleden jaar, soms 100 pet. De gomid- doldo prijs was f250 per H.A. Voor landen mot wei nig gras, van bovendien nog mindore kwaliteit, werd Ï2Ó0 per H.A. geboden. BOTER- EN KAA8PRUZEN. Op de markt te i*urmeroiul wus hedon de boter woer duurder, nl. 12.20--2.80 por Kg., togen f2 2.20 do vorige wook. Ook de kaasprljzon waren hooger. Voor fabrieks- on booronkaas werd besteed f44 por 50 Kg. EEN TREINBOTSING. Uit Amsterdam, 20 Juni. Eergisteren hooft to Schouw op de lijn van do N.-Iloll. Tram oen zeer ernstige hotsing plaats geiiad, doordat eon werk- troin achter op een personentrein liep. Do materieele schade wus groot en bracht vole vortraging in den dienst. De machinist van don werktrein zou geen schuld treffen, daar hot sein op veilig stond. Per soonlijke ongelukken hadden niet plaats. ERNSTIGE FABRIEKSBRAND TB VELP. Uit Arnhem, 20 Juni. In den afgeloopen nacht is een ernstige brand uitgebroken in de machine- en rtiotorenfabriok van Gebrs. Sanders in de Nordlaan te Velp. De Velper brandweer stelde onmiddellijk al het beschikbare materieel in werking, doch kon niet verhinderen, dat de fabriek finaal uitbrandde. Be halve de gebouwen en den inventaris gingen ook eeni- ge machines verloren. De vlammen laaiden een groot deel van den nacht hoog op. Vanuit Arnhem was de brand duidelijk waar te nemen. Door de mare chaussees werd het geheele terrein van den brand af gezet. Het dak van de fabriek atortto omstreeks tweo uur in. De Arnhemsche brandweer kwam tot de grens van de gemeente Velp. Daar toen nog geen verzoek kwam van den burgemeester van Velp om assisten tie te verleenon, en do Arnhemsche brandweer voor eigen rekening zou moeten gaan werken, werd rechtsomkeert gemaakt en ging do brandweer naar Arnhem terug. De villa-bewoners in do omgeving van de fabriek ontruimden, toen de brand het hevigst was, hunne huizen. Het liet zich aanzien, dat de, brand, die met grooto felheid om zich heen greep, ook zou over-- slaan op do villa's. Dit is echter niet geschied. Alloen do fabriek, waarop een twintigtal arbeiders werk vonden, werd een prooi der vlammen. De «Chade be draagt ongeveer f60.000. De firma was bij Bourspo- lis verzekerd. Het bedrijf ligt geheel stil. Tel. Vergadering op Dinsdag 20 Juni 1922, des middags 2 uur. Voorzitter de heer K. Broebaart Dz., burgemeester, socretaris do heer P. Bronder. Aanwezig alle leden. Na opening der vergadering worden de notulen onveranderd goedgekeurd. Van Ged. Staten, is goedkouring ontvangen veror dening schoolgeld voor Lager- en Vervolgonderwijs; dito af- en overschrijvingen en uitgaven uit on voorziene uitgaven; dito suppletoire begrooting. on wijziging instructie gemeente ontvanger. Al deze stukken worden voor kennisgovfhg aangenomen. Voorgelezen wordt oproepingsbrief vergadering Tramweg WioringenSchagen. Besloten wordt, een afgevaardigde hoen to zenden en met algemeene stemmen benoemd de heer K. Breebnart Dz. Omtrent de verandering dor .schooltijden schrijft de schoolopziener, dat hij zich kan vereenigen met aan- vungsuron van 9 on 2 uur. dus kan do school een half uur later beginnen, mits thans om 8.30 en 1.30 wordt begonnen. Eon aanvangsuur van 9.30 wordt niet goedgevonden. Voorz. zegt, dat blijkt, dat op het verzoek van den Raad, afwijzend is boschikt, B. en W. stellen voor de aanvangsuron van thans maar te handhaven. Om 2 uur beginnen achten B. en W. vorkeerd, daar de kin doren, die ver af wonen en niet naar huis kunnen, te lang ronddoolen. De Raad kan in hooger beroep gaan, maar dat duurt zoolang, dat hot practlsch resultaat toch nihB is. Volgend jaar is er, hopen wij, geen zomertijd meer. Algomeon wordt do oude regeling gohand- haafd. Volgt oon brief van don Commissaris dorJKonlngin waarin deze moedoolt, ala antwoord op oen schrij ven van het gemeentebestuur om de motieven te kennon waarom do minister een aftrek voor nood zakelijk levensonderhoud van f800 on f 100 kinder aftrek niet goedkeurt, dat do minister deze aftrok te hoog acht. Een boofaaftrek van f600 met f 100 kin- doraftrok wordt goedgevonden, of f800 on f25 kin deraftrek. Do ministor wijst nog op de bepaling, dat van inkomens die tot f200 doze grens overtroffon, geen belasting behoeft to wordon gohoven. Of m.a.w. als de aftrok f600 is en hot inkomen bedraagt f800 of minder, dat dan dit inkomen vrijvalt van belas ting. Voorzitter zegt, dat B. on W. hot niot ploizlerig vonden om dozen briof to ontvangen. Hot bevreemdt hen, dat wat de Raad Wilde, wel mogelijk was bij de RIJksinkomstonbelasting en niet bij de gomeontebe- lasting. füOO achten B. en W. voor hoofdaftrok to laag, dat is niet een persoon die belasting bohoort to botnlon. Noodgedwongen stellon B. en W. voor, om don hoofdaftrek to nomen op f800 en f25 kinderaf trek. Wij doen dit omdat de regeering ons daartoe dwingt. De hoer Engel zegt, dat het niet de bedoeling van den, minister la orn iemand, met f 600 belasting to la ten betalen. De minister wil wel eon inkomen van f800 vrijlaten en wijst daarom op de wetsbepaling dat de 1200 van f 600 tot i 800 van personen met. eos inkomen van f800 niet belast behooven te worden. In dit geval heeft de Raad dus gelijk gekregen. Wat anders is het met de progressie, die volgens de nieu- wo wet is gebracht van 2 maal 1M op 2 maal 2. Be- palon wij den hoofdaftrek op f 600, dan komt er van de verbeterde progressie niets terecht. De gemeente wet maakt een hoogere progressie en een ministe rieel besluit maakt dat onmogelijk. B. en W. zijn het or over eens, om dei progressie zoo hoog mogelijk op te voeren en daarom achten zij f800 hoofdaftrek en f25 kinderaftrek het besto om thans te doen. Zij doen het echter omdat het niot anders kan en zij la- ton de verantwoordelijkheid over aan de regeering, die het den Raad oplegt. Spr. wijst nog op het 'feit, dat de secretaris over deze kwestie oen mooie brief aan den minister heeft geschreven, naar motieven vraagt, waarop geen antwoord wordt gegeven. Met algemeene stemmen wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Volgt het punt waarvoor do vergadering is be legd, de waterleiding. Voorzitter wijst er op, hoe de Raad in een zijner vorige vergaderingen heeft besloten met de beschik king op do waterleiding nog wat te wachten.. Thans wenschen B. on W. de zoak tot eon beslissing te brengen. B. en W. was officieus medegedeeld, dat de buizen vanaf Winkel door deze gemeente zouden komen naar Schagen. B. en W. wilden dat niet direct gelooven en hebben daarover geschreven en thans is het bericht gekomen, dat dit werkelijk zóó is. Dat ingekomen schrijven meldt, dat het de bedoeling is, vanaf Winkel over Barsingerhorn langs de Gouw naar Schagen te gaan, maar dat de leiding naar Kolhorn achterwege! blijft. Ais de gemeente niet aan sluit is van levering van water aan hen die vrijwillig willen aansluiten geen sprake. Van levering van. wa ter bij droogte was eveneens geen sprake. Voorzitter zegt, dat dit er op wijst, dat men ons zou laten uitdrogen Spr. gelooft, dat hot niet zoo ver zou komen, maar het zou toch wel moeilijk wordon om aan water te komen, tyet de wethouders is toen het feit besproken, dat de buizen door hot dorp zolif den komen, zonder dat do T-stukken zouden worden aangebracht voor aansluiting. De nood van water dringt steeds meer en het college van B. en W. is eenstemmig van oordeel dat aansluiting gewenscht is, daar, als wij het nu niot doen, dit toch in do toe- komst zal gebeuren en dan zal het met grooto on kosten voor do; gemeente gepaard gaan. Een tweede schrijven van den directeur van het Waterleidingbedrijf meldt nog, als gevolg van een conferentie met den gemeonte-sccretaris dat do wa terleiding door Barsingerhorn naar Schagen zal ko men. Do aftakking naar Barsingerhorn kan geschie den onder beding dat de fabriek de benoodigdo bui zen zal kunnen leveren die niet in voorraad zijn. Een ingenieur moet Woensdag naar deze fabriek in Gelsenkirchen ?n bij telefonische mededeeling van don afloop van 's Raads boslissing zal gepoogd wor don deze buizen to krijgen. Het bestek is gereed, waarin Winkel enz. is opgenomon In Barsingerhorn enz. moeten nog allo opmetingen worden gedaan., vooral van de zijtak naar Kolhorn, dus spoed is noo- dig. Waterlevoring, wannoor niot wordt aangesloten, per schuit, wagen enz. is uitgesloten. De ingenieur is genegen den Ra&d op zijn woord te gelooven, als tot aansluiting wordt bepaald en behoeft omdat dit te veel voorbereiding oischt direct niot do bepaling van verplichte aansluiting in de Bouw- en Woningverordeuing worden opgenomon. Movr. Bergman- Gons noemt het een scherpe brief en wijst op het feit, dat vool burgers in deze wator- loidinguansluiting tot andore gedachton zijn goko- inon en hoopt, dat de llaad hot voorstel van B. en W. zal aannemen. De heer Spaans noemt dezen brief een paardenmid del, of nog erger als dat. Men Is van plan ons to la- ton verdrogen uls wij niot aansluiten. Do Haud hoeft do beslissing* uitgesteld, bolnvlood uls do Raad was door velo adressen tegen waterleiding. PorBoonlijk goioof ik niet, dat wij allen voor watorleiding wa ren, Spr. is er zeker van dat do gemeente in do toe komst van bovenaf, on dat is immers wet, tot aan sluiting zal wordon gedwongen. Dan zal hot grooto onkosten voor ons meebrengen., terwijl wij thans onder heel andoro voorwaarden kunnen aansluiten. Daarom is spr. voor aansluiting. De heer Burger Wijst op de govoerdo agitatie te gen de watorleiding. Thans zoudon er vool liandtoe- keningen voor waterleiding zijn te verkrijgen. Spr. is, ook met de hoogo kosten in do toekomst, thans voor aansluiting, ook omdat velen reeds weken zon der water zijn. Do Raad besluit met algomeene stemmen tot aan sluiting. Voorzitter verheugt zich over dit resultaat on het is gelukkig dat de Raad vorig maal de beslissing noa heeft uUgesteld, spr. meent dat thans een goed bésiuR is genomen, Bij de rondvraag stelt te heer Burger de vraag of bij afgekeurd vleesch de politie verplicht Is, dat te ver nietigen, of dat dit aan de willekeur van eau slager is overgelaten. Voorzitter ssegt, dat 3e veldwachter is belast met 'd® vernietiging. Dat moet gebeuren, maar oi "dat altijd gebeurt, weed spr. niet. Spr. meldt, dat nu 9 flemeénjleu besloten hebben samen een keuringsdienst té ïormeerën, waarvan de verschillende Rnden spoedig de voorstellen zullen bereiken. Dan zullen gevallen, ats waarop du heer Burger wijst, niet meer kunnen voorkomen. Do heer Burger vraagt of do slagers 'van de laatste zending huiden) ,uit den distrjbutietijd do afrekening) wel hebben ontvangen. Voorzitter zal dat onderzoeken. De heer Burger wijst op het gezin Vader, dat Uit huis gezet, aan den kant van "den weg huist. Spr. zal de man niet verdedigen, hot is hier een geval van vanda lisme, het uitsloopen van het huis is een alkeurings- waaruig feit. Maar spr. wijst op de 4 kleine kinderen en do. vrouw, die aan den weg huizen en ''s nachts ccm onderdak vinden in den stal va|n De Jong. Spr. wenscht de kinderen tijdelijk in het weeshuis opgenomen. Zoo'n omgeving als thans is voor Jonge kiudcrdn, wier ziel tjes zoo vatbaar zijn voor indrukken, geen plaats. Voorzitter zegt, dat opneming in net Weeshuis wel zeer moeilijk zal gaan. net zijn geen weezen. Hét kan gevraagd worden.üe man is Zeer onverschillig en hij Betaalt geen huur, sloopt alles af en het is nu reeds de 3de maal dat de man uit zijn woming is gezet. Ilij heeft rondgezocht, maar daar hij zoo bekend is, vindt hij in aeze omgeving Meen woning^ Uitzetten, was het gevolg van zijn scnuld, maar do landerén rijn 's nachts onderdak. Het huisgezin stond aan den weg; er werd gekookt en de roo slokeg over den weg. Ongelukken zouden volgen, een fijlujg is alreeds to water geraakt en daarom is por schuit met goedvinden vnn den man alles naar JKolhorn haar het -terrein onini dc Belt gebracht. Daar zal een hokjo worden gemaakt en "kan men onrfer dak. De lieer Burger acht dat geen omgeving voor de kin- ren en vraagt of de main niet uit de ouderlijke macht kan worden ontzet. Spr. wil de kinderen iln het weéshuis opnemen. Voorzitter zal 'ér straks in comité gaarne vendor' spreken. Mevr. Bergman—Gons wijst op het veelvuldig rijder» met een fiets langs de Streek, wat verboden en gó- vaarlijk is. Voorzitter belooft streng optreden der' politie en op maken van proces-verbaal. De heer Engel komt nogéenb terug op het gezin Vader en zegt, dat wat is gebeurd, niet is to wijten aanj maalscliappelijke misstanden, maar aan zorgeloosheid vun den man en waar al reeds driemaal do man dooit eigen schuld uit, zyn woning is gezet, vraagt spr. of het niet kan, dat deze man uit de vaderlijke macht wordt ontzet. Dot de kinderen thans haar do Belt zijin go- bracht, kan niet gedoogd worden. Voorzitter zegt nogmaals straks in comité deze zaak vorder to zullen besproken, deze zaak is niét géschik# om in 't openbaar Ao wordon behandeld. De kmdereöi komen onderdak. Hierna sluiting. De Penningmeester van den Anna Paulownapolder herinnert belanghebbenden, dat hij voor de ontvangst der behalve 's morgens op de bekende uren in het Polderhuis, 's namiddags van 2 lol 5 uur zllllng zal houden Ie BREEZAND in de Consistoriekamer van het Kerkgebouw aldaar. Anna Paulowna, 20 Juni 1922. De Penningmeester voornoemd, A. J. DE JONGH. Arie had in Opmeer weer een Paard en een Heerenrijwiel in zijn Collectie. Ondergeteekende beveelt zich vanaf 27 Juni a.s. weer beleefd aan voor hef vervoeren van aardappelen naarde veiling fe Moord-Seharwoude. Advocaat en Procureur te Helder, houdt iederen zilllno Ie SCHADEN, in Hotel „de Roos" van des mor gens 8 tot des middags 2 uur. Adviezen in- en behandeling van rechts- en belastingzaken. TE KOOP GEVRAAGD: een éénjarige geprimeerde door de Stierenvereeniging „Ons Belang", den Hoorn, Texel. Aanbiedingen met prijsopgaaf bij-den Directeur IJ. LAP. maken sterke menschen. Ge lukkig wie ze heeft in dezen tijd die zoo geweldig veel van de zenuwkracht eischt. SANGUINOSE is het een voudig natuurmiddel dat de zenuwkracht onderhoudt en versterkt. De SANGUINOSE Is het beste middel tot bestrijding van de neurasthenie (zenuw zwakte) en al hare gevolgen. Wilt gij op den duur sterke zenuwen, neem geregeld eiken dag één eetlepel Sanguinose. Liefst een uur vddr den maal tijd. Prijs pen flacon fï.—15 tl. ni.—12 fi. 12i.-~. Te verkrijgen bij Apothekers en Drogisten. WACHT U VOOR NAMAAK. VAN DAM on Co., Da Riamerstraat 2c/4. Das Haag. Tegen 1 Sept, een flinke bij Mevr. T. DE BOER— Blaauboer, Stadhouderskade 125, Amsterdam. Attentie! Attentie! worden door ml| compleet Ingezet. BELEEFD AANBEVELEND, C. DREED, Touwslager. SCHAGEN. Teleioon 67. Nogmaals t Beleefd aanbevelend, Denk in den stillen tijd aan het reporeeren van Uwe DASCULES. Th. LEIJEN, Noord-Scharwoude te koop, bjj H. C. KOOIJ, Harenkarspel. Te koop: ongeveer 10.000 beste seiectle - Nunhelm, plukklaar bij R. SLIK, Dirkshorn. direct leverbaar. fi.HARTLAND Te koop: ongev. 1'/, H.A. met huis, hooischuur en boet, zeer geschikt voor Hoenderpark. Dade lijk te aanvaarden. Te bevragen bij den eigenaar C. EGMOND. Stoomweg, Breezand en Th. SMITS Kleiweg, Anna Paulowna. Te koopeen met dikke en dunne vingerbalk en een met bijbehooren, alles In besten staat. Cn. PAARLBERG Gz„ Burger- brug. Te koop: een gecombineerde bijT.Rens, Groenveld,St. Maarten. te koop, bij C. GOOTJES, Tjalle wal, Scnagen. Te kooproode en gele Schagen Te koop: 3000 vroege bij W. QUAX, Tjalle wal, Schagen met nieuwe Lanz Maaimaaichine. C. MICHIELSEN, Breezand. TE KOOP: en een in aanbouw zijnde 3 tons bij D. GOED, Schuitenmaker, Zuid-Scharwoude

Schager Courant | 1922 | | pagina 3