Tweede Kamer. Binnenlandsch Nieuws. Staatsloterij. kool, 8U00 Kg. gele kool. 13775 Kg. losse wortelen, 0050 Kg. uien, 5000 Kg. bieten. NOORDER MARKTBOND, Noordacharwoude. 21 Maart. Bravo's f 1.10, grove uien, f2 a 2.80, driel. f 1.80 a 2. peen fl a 1.20, roode kool f4.70 a 8. doorschot f 4.20 a 5.50, gele kool f 3.10 a 4.20, doorschot f 2.70 a 3.50, Doensche witte f 3.10 a 3.00, doorschot f2.00 a 3.50, alles per 100 Kg. Aanvoer op 20 Maart: 5525 Kg. uien, 13125 Kg. peen, 153800 Kg. roode kool, 57150 Kg. gele kool, 78500 Kg. Deenscho witte. WARMENHUIZBN, 21 Maart. Roode kool f4.50 a 5.30, 2e soort f2.80 a 4.80, gele kool f2.90 a 3.90, 2e soort f2.20 a 2.50, Deeneche witte kool f2.00 a 3.10, 2o soort f2.10 a 2.20. uien f2 a 2.30, peen f 1.20, uitschot gele kool f 1 a 1.30, uitschot witte kool f 0.80. Aanvoer: 50180 Kg. roode kool, 14045 Kg. golo kool, 57G0 Kg. witte kool. 600 Kg. uien, 4100 Kg. peon. AMSTERDAM, 21 Maurl Ter veemarkt waren heden aangevoerd232 vette kal veren lo kw. f 1.20—1 1.38 2e kw. f .1f 1.16 per Kg.; 283 nuchtere kalveren f 1-4 19 per stuk; 407 vette varkens. HöHandsche le kw. I 1.18 iot t 1.20: 2o cn 3c kw. f 1.04—f 1.16 per Kg. Do Vrijheidsbonder Mr. Boon had een wetsvoorstel ingediend tot wijziging der kieswet om het gebeur de te Tiel, waar de Vrijheidsbondsche lijsten, ongel dig waren verklaard, ongedaan te maken. liet succes is niet heel groot geweest, of liever nihil, want zijn voorstel is verwomen met 55 tegen 18 stommen. Vóór stommen de liberalen (mej. Van Dorp en Plattelanders inbegrepen), de Vrijz.-Democraton en de heer Sasse vnn IJsselt (R.-K.). Tegen: de rechterzijde (behalve genoemde uitzon dering), de soc.-democraten en do heer Van Ruve- sten,. comm. Het waren vooral de Soc.-Dem. die zich zeer scherp togen het voorgestelde verzetten, op een wijze die wei nig vriendschappelijks had. Er kwam tenminste tusschen de Vrijheidabonders en de Soc.-Deipocraten nogal wat herrie. Na een speech de9 heeren Troelstra tegen het Vrij heidsbondsche voorstel, waarbij hij zich niet bereid verklaarde om de stomme fouten van den Vrijheids bond te corrigeeren, riep de heer Van Rappard: ..Waar blijft nu uw ridderlijkheid?" De heor J. tor Laan windt zich daarover op en snauwt: „Ik laat mijn klasse niet door jou -beleedi- gen!" Het rumoer neemt steeds toe,, de heer Van Rave- steijn heeft zijln' rede moeten staken, de voorzitter ha mert onophoudelijk. Het is een verward geschreeuw tusschen eenige socialisten en liberalen, culmineerend in het „Schoft!" dat de heer Ter Laan, op het top punt van drift, den heer Van Rappard toeschreeuwt. De voorzitter hamert heftig en roept den heer Ter Laan met luider stem tot de orde. Later zoowat, woderzijdsche verontschuldiging en daarmee is de heibel uit. Heel wat rustiger en vredelievender ging hot met do wijziging der registratie-rechten. Dit beoogde de afschaffing van het registratierecht op de veilingen vun land- en tuinbouwproducten en op de vorkoopin- gon van visch, hetgeen een vermindering van inkom sten van1 zes ton beteekent, waartegenover het ont werp eenige compensatie voor de schatkist mogolijk maakt door. intrekking van bestaande vrijstellingen en verminderingen. Door Mr. Oud was een amendement ingediend dat geboogde slechts hij werkelijke overdracht*van onroe rend goed registratierecht te heffen (een amendement, dat volgens den voorsteller bovenal aanbeveling ver-, diende in verband mot het vervallen van de ver minderingen van registratierecht bij herhaalde over dracht binnen korten termijn.) En dit amendement is met 38 togen 34 stemmen aangenomen. Verder geen veranderingen. De Kamer begon mot het schoenenwotje, do pro tectie van de schoenenindustrie. VERDUISTERING. De Utrechtsche politie heoft te Amsterdam aange houden oen 28-jarigen ndjunctboekhouder dor Coöp. Ver. van spoorwegpersoneel „Voor allen", werkzaam op hot algemeen bureau dier coöperatie te Utrecht. De aangehoudene wordt verdacht van verduistering van f2000 ten nadeele van de spaar- en voorschot- kas dier verecniging, doch hij ontkent zich daaraan te hebben schuldig gemaakt. ERNSTIG TRAMONGELUK TE AMSTERDAM. Gistermiddag liepen twee kinderon, van ongeveer vijf en zeven jaar, op de trambaan voor het politie bureau J. D. Meijerplein te Amsterdam. Een wagen van lijn 14 kwam om den hoek. De bestuurder zag de kinderen, belde krachtig en remde snel. De kin deren bleven evenwol op het tramspoor staan en on danks het sterke remmen, kon de bestuurder niet meer voorkomen, dat de wagen over hen heen schoot Het oudste kind was dadelijk dood, het jongste is zeer ernstig gewond. De politie van hot bureau J. D. Meijerplein heeft onmiddellijk een onderzoek naar de oorzaak van dit droevig ongeval ingesteld. Een der getuigen ver klaarde. dat de kinderen elkaar bij de hand hielden. Toen de tram naderde werd door eenige omstanders die het dreigend gevaar zagen, luid gegild. De kinde ren schijnen daardoor te zijn geschrokken en in de war te zijn geraakt. Het eene kind wilde naar rechts, het andere naar links. Het jongste viel en het oudste trachtte het nog op te beuren. In dien tus- schentijd gleed de tram nader. Een ander getuige deelde mede, dat de kinderen tusschen de rails liepen, omdat zij voor een auto wil den uitwijken Alle getuigen waren van oordeel, dat de trambe stuurder alles heeft gedaan om een ongeluk te voor komen. Gisteravond, omstreeks halfacht, toen ook het twee de slachtoffer van het tramongelim. op het Jonas Daniël Meyerplein reeds in het Binnen-Gasthuis was overleden, kwam op het politiebureau op het Meijer plein oen zoontje van den werkman Ott, wonènde Monnikendwarsstraat 4, vertollen dat zijn zusjes respectievelijk negen en twee jaar oud, des middags omst reeks '2 uur naar de zuigeling'nkliniek aan het Meijorploin waren gegaan om melk t,e halen eh dat zij sindsdien worden vermist. De dienstdoende in specteur liet daarna de moeder nae.r het bureau ko men en deelde haar de treurige tijding mede. Hbl WINKEL. Voor maar heel enkele belangstellenden, ongeveer 8 9, zette Woensdagavond de heer Groenewout, voor de afdoeling van don Vrijheidsbond de beginselen van dien bond uiteen. - MOERBEEK. Bij het Zondag j.1. bij den heer K. Bart alhier ge houden gemaskerd bal werden "de prijzen behaald als volgt: le prijs, f2 Gez. M. en T. Janssen; 2e prijs, f l.oO, Gcrrit van Eeten; 3e prijs, f 1, Grietje Dokter: 4e prijs, f 050, Grietj.e Brugman. ANNA PAULOWNA. Door de Vrijz. Dem. Kiesvereeniging is voor de a.s. Raadsveririezing Üe volgende voorioopige candi- datenlijst opgemaakt: D. Stammes^ G. Rezelman Dz., er. C. van Balen Blanken, V. Kaan, C. Tijsen, D. Schenk, Mevr. De Wit—Van der Goes. C-. F. Siewers, J. Smit Az., J. A. Waiboer en P. J. Zoete. Van allen is nog niet bekend, of rij een eventueeXe candfdatuur aanvaarden. Tn de vergadering van jRSöm daguvond 28 Maart zal de definitieve lijst worden vast gesteld. - ANNA PAULOWNA. Was het vroeger alleen op groote stations noedtg, dat niet-reizigers zich van een «erronkaartje hadden tc voorzien, thans is die verplichting ook voor kleine slab ons aJa het onze ingcstela. DE ZOMERTIJD. Uit 's-Gruvenhage, 21 Maart. Bij den aanvang van de heden gehouden vergadering dor Eerste Ka mer doolde de voorzitter, de heer baron van Voorst tot Voorst, mede, dat het wctsontwerp-Broat tot af schaffing vnn den zomertijd Vrijdagmiddag om drie uur in de afdcolingen der Eerst" Kamer zal worden onderzocht. HO aprak de verwachting uit, dat de a' deellngcn druk bezet rullen zijn mot het oog ou het groote gewicht, dat de natie io den zomertijd stalt POLITIEHOND IN ACTIE Uit Amsterdam, 20 Maart. Zaterdag liep ton agent van politie van het bureau Kattenburg, in bur ger gekleod, met zijn politiehond op de markt van het Dnpporpiein. Aldaar zag hij een m/in. wiens op sporing in het Algemeen Politieblad verzocht werd. Hij word door den agont aangehouden en voldeed aanvankelijk aan hot verzoek, even medo naar het posthuis te gaan. Vermoedende dat do politiehond niet ln staat, was, een vluchteling tusschen het groote aantal aanwezig nubliek te dwingen tot staan te blijvon, waagde hij oen kans en zette het op een loopon. Hij had zich echter vergist, want niettegenstaande den crooten voorsprong, had het dier, na liet ontvangen comman do, den man spoedig jn het oog eri de achtervolging begon, langs en tusschen verschillende personen door. Mot een stevigen beet in zijn zitvlak bracht de hond den inan tot staan en ging tot bewaking over. Nogmaals trachtte de man, bij nadering vau dun agent, te vluchten. De hond greep ten tweede male den^vluchteling in zijn been, met het gevolg dat de arrestant languit op den grond viel. Nu was ontsnap ping niet meer mogelijk, want de hond belette hem het opstaan totdat zijn meester ter plaatse kwam. De agent tilde den man van den grond en bracht hem onder geleide van zijn hond naar het bureau Kattenburg. Do wonden zijn van zeer lichten aard. Tel. DOOR SCHRIK GEDOOD. Te Stekkerda waren twee schoolkinderen aan het vuurtje stoken, blijkbaar op het eigendom van den boer T. D. Deze gaf ten minste een der jongens sen gevoelige afstraffing, Diens kameraad schrok hiervan zoo hevig, dat hij. dood neerviel. Het Volk. WITLOF. Op de vragen van het lid van de Tweede Kamer dea heer Bruat- Is het Zijne Excellentie bekend, dat in het West- land nog duizenden K.G. witlof aanwezig zijn, welke de tuinders wegons valuta-concurrentie der Belgische collega's van de hand kunnen doen. Is Zijne Excellentie niet van oordeel, dat, terwijl de regeoring maatregelen tracht te nemen om producen ten van andere levensbenodigdheden' tegen die con currentie te beschermen, onze tuinders ook recht hier op hebben? Is Zijne Excellentie bereid etappen in die richting te doen? heoft de minister van binnenlandsche zaken en landbouw geantwoord: 1. Het ie ondergetockende bekend, dat inde laatste jaren de teelt van witlof in ons land zich sterk hooft uitgebreid, zoodat, niettegenstaande het toenemend vorbruik, feitelijk van overproductie kan gesproken wordon. Roods vóór den oorlog werden uit België belang rijke hoeveelheden ingevoerd. Door den overvloedige 11 oogst ook daar te lande en mede oenigszins door de valuta is de invoer thans wellicht iots grootor dan! normaal, doch do betrekkelijk lage prijs van het pro duct kan geenszins als oen gevolg van valutaconeur- rentio worden beschouwd 2. Van moatregelen, ton einde invoer van witlof uit België tegen to gaan, kan in verbanld met het bo venstaande weinig resultaat verwacht worden, Bo vendien inag aangenomen wórden, dat de luincW* in hot Wostland daarmede volstrekt niot zouden in genomen zijrt, gezion de beteekenis van den uitvoer onzer tuinbouwproducten naar België. 3. Ondergetoekende is van oordoel, dat er go«in aanleiding bestaat tot het nemen van maatregelen in deze aangelegenheid. JACOB WAS JACOBA. Bij het echtpaar V. te Langera&r werd een kind ge boren'. Do vador ging naar gewoonte de blijde gp- beurtenis bij de buren „aftii zeggen" en vorvolgous hield de verheugde vader zijn zoon, die Jaeob moest heetnn, ten doop. thuis gekomen, kwam men echter tot de ontdekking, dat het een meisje was. ZONDERLINGE BELASTINGPRAKTIJKEN? Uit VGravenhago, 20 Maart.Do heer Duys heeft ann den minister van Financiën' het volgende ge vraagd: Is het juist, dat aan de tuinders, aan wie op grond van den nood, waarin zij verkoeren, eenig uitstel van belasting betalen wordt toegestaan, door do belasting administratie een stuk ter onderteekening wordt voorgelegd, waarbij zij zich moeten verbinden tut schuldigerkenning der achterstallige som en. een rentebetaling van 8 over het verschuldigde bedrag? Zoo ja, is de regeering niet van1 meening, dat ter stond aan deze praktijk een einde dient te worden gemaakt? Zoo neen, is de regeering dan bereid de redenen mede te deelen, die tot zulke handelwijze hebben geleid? BREEZAND. Maandag hoorde opeens de wegwerker J. de Breij- aart iets vallen in hot water, waarnaar hij zich spoo- die heensnelde, en zag daar een kind in het water. Nadat deze op het droge was gehaald, zag hij tot zijn verbazing nog eer. handje boven het water uitsteken en er nog een kir.d uit haalde, welke met hei hoofd omlaag lag en deze eerst na eenige klappen te heb ben gegeven, begon geluid te geven. Beide kinderen waren over een balk geloopen, die over de sloot lag. Do kinderen waren van G. Bakker, Meerweg. ONEENIGHEID. In de R.-K. Kiesvereeniging te Haarlem is een conflict ontstaan in verband met de candidaatstel- ling. Bij do stemming hebben de leden belangrijk af geweken van het politiek advies van hot bestuur. Mr. J. B. Bomans, die No. 1 gesteld was, is op de der de plaats gekomen, terwijl de arbeidors-candidaten naar achter op de lijst geschoven zijn, Het bestuur is thans van plan om af te treden. De R.-K. arbei dersvleugel houdt een bijeenkomst om de zaak te bespreken. Men is bezig te trachten de partijen alsnog tot elkaar te brengen. Het bestuur is genegen daar toe mede to worken, als de volgorde van de groslijst )lj de candidaatstolllng gevolgd wordt. ERKENTELIJKHEID. Een veekoopman die Dinsdagavond van de markt en tentoonstelling met paard en wagon uit Rotterdam naar Hillogerabërg terug reed, ruimde aan oen on bekende, die hem verzocht mee te mogen rijden, een plaatsje in. Op den Bermweg werd de koopman plot seling bij den keel gegrepen, kreeg hij een slag en word hem zijn portefeuille met f 400 ontnomen. Voor dat de koopman nog tot bezinning was gekomen, was Je onbekende van den wagen gesprongen en met zijn buit in de duisternis verdwenen. TRAM EN AUTO. Toen gistermiddag de Noord-Hollandsche tram de halte „Doelenhotel" te Monnikendam verliet en den hoek bij de groote kerk had bereikt, kwam van tegen- overgestelden kant een vrachtautomobiel aangereden, Jie zich rechts van den weg, op het tramspoor be vond. Bij de aanrijding, die onvermijdelijk was, raak te de auto bekneld tusschen. de locomotief en den muur van de kerk en werd gedeeltelijk in elkander gedrukt en totaaJ onbruikbaar. De chauffeur en naast tem <je» yrouwelijjt passagier Mevoa engedeerd; de eigenaar, die achter fn de auto rat, verwendde zich aen een der handen. De locomotief, die roet de ach hu-wielen was ontspoord, moest uit de rails worden cc'.icbt, om hot wrak van de auto te kunnen verwij deren. IN DRIFT. Zaterdagavond 10 Maart ontstond 1n een café aan do Verlengde Brinklnan tc Apeldoorn een woorden twist tusschen twee mannen uit Ugcheloa, meldt de ..N.R.Ct.". De eene greep een biljartkeu en bracht daarmee don ander een hovigen slag op bet hoofd toe, de. keu brak in tweeën en de aan^evs.Hehc viel bewusteloos op den grond. Hij werd naar hut rirLcu hui? gebracht, ei> Ja daar, kouder wcor tut bewujbjjjjn tr. rijn gekomen, Zondagavond owledm, D? dader is gaacrcetewd. m KERMIS TERUG. ïn de Maandagavond gehouden vergadering var den gemeenteraad van Harlingen is, met 10 stem men voor en 5 tegen, oou voorstel aangenomen tot •veii'-rinvoerlng van de kermis. BOEKHOUDEN DOOR LANDBOUWERS. De heer Van Rappard stelde den Minister van Fi nanciën de volgende vragen: Is hot don Minister bekend, dat van de rijde der inspecteurs dor directo belastingen van de 1 Jan. 1.1. opgeheven inspectie Utrecht, 4e afdeeling* steeds alle moeite is gedaan om do onder die inspectie ressortec- rende landbouwers tot bet houden van zoo nauw keurig mogelijke boekhouding te brengen, terwijl volgons een artikel in do „Bclasiinggida" van 15 Maart 1.1. -- de inspecteurs der directo belasting*» der inspectie Utrecht, 4e afdoeling, met 1 Jan. 1,1. gedeeltelijk is overgegaan, diezelfde lo-ndbouwera thans bewegen geen boek te houden en Z6lfa door de kommiezen doen aanzeggen, dat de inspecteurs daar niet alleen niet op gestold zijn, doch van de boekhou ding geen notitie zullen nemen? Acht de Minister het niet verkeerd, waar toch het zoo juist mogelijk voeren eeuer boekhouding het eenige middel is om tot juiste aanslagen te komen, dat laastgenoemde inspectie afbreekt, wat haar voor gangster met veel moeite heeft opgebouwd, nog afge zien van het zonderlinge feit, dat dezelfde landbou wers het eene jaar worden aangespoord tot boekhou den en het andere jaar daarvan afgehouden, wat niet bepaald duidt op uniforme ambtsopvatting, waar naar toch zooveel mogelijk dient te wordun gestreefd? Is do Minister bereid', nu ook bijna alle groote land bouworganisaties haar leden aansporen, zich op zoo accuraat mogelijk boekhouden toe te leggen, maatre gelen te treffen, opdat bedoolde inspectie haar actie tegen het boekhouden stake? -- OUDKARSPEL. De operetteclub „Caecilia", staande onder leiding vail den heer Jac. Jansen, gaf Zondag- en Dinsdag avond een opvoering van „Martha" of de Markt te Richrnond, een opera in vier bedrijven door W. Frled- •ichs. We hebben van de uitnoodiging gebruik ge maakt en Dinsdagavond de opvoering bijgewoond. liet stuk speelt in den tijd van Koningin Anna, deels op het kasteel van Lady Harriet Durhum, eere dame der koningin, deels op de markt to Richrnond Naar oud gebruik worden de dienstmeisjes op de markt door do pachters gehuurd, welke verhuring bij koninklijke acte wordt bezegeld. De meisjes Lady en Nancy, haro vriendin, die uit verveling, verkleed naar deze markt gaan, gaan zich uit do grap verhuren aan enkole pachters. Door het contract, dat voor eon jaar bindt, komen zo iu ver schillende onaangename verwikkelingen, wat, zooals te begrijpen is, aardige tooneeltjes to zien geeft. Het sh>t van do historie is lief do en verloving. Ais mot do meeste operettos is do inhoud niotszeg- gund, doch moeten het spel, de zang en vooral ook ostumes on grimage den avond tot oen succes ma ken. üf mon daarin geslaagd is? De rollen zaten er uitstekend iri, zoowol Lady on Nancy als haar neef Lord Tristan, Lyonel die ton Motte den zoon van Graaf Derby bleek to zijn, al» Plunckot leverden uitstekend spel. Hot was jammer, dat mot de keuze van de operette niet voldoende rekening is gehouden met hetgeen do club met zang kan prestoeren. De toonzetting was zoo hoog, dat, het voor enkele van do hoofdpersonen niet mogelijk was er ieta goods van terecht te bren gen. Do positie vooral van Lyonel was niet te benij den. Een zware rol, die er uitstekend inzat, een spel waarop niot,B te zoggen viel, doch een zang zoo hoog van toon, dat hij het van begin tot het einde boven zijn macht moest uitvoeren. Het moet wol zwaar worken, te weten dat je je uiterste bost doot., ja moer doet dan je kunt, en dan to weten, het publiek niet hot minst to kunnen bevre digen. O.i. had de directeur, die mot de club bet stuk ongeveer een jaar in studio had, mooten voelen, dat juist do hooge toonzetting de oorzaak kon worden, dat do opvoering minder goed slaagde; Bij do opo- rette is de zang oon te belangrijke factor om. dit over het. hoofd to zion, Meor rekening houden mot de beschikbare krach ten zul de club ten goede komen en do leden die hun uiterste krachten geven voor teleurstelling bewaren. De costumes van de firma Serne en de grimage van de firma Kuit waren voor zoover we kunnen beoor- deoleu, tip-top in orde. Do raai was Zondagavond geheel, Dinsdagavond voor ongeveer drie kwart bezet. Do welwillende medewerking van verschillende heeren musicileden van Sèmpro Crescendo werd door het publiek en zeker niet hot minst door do werkende leden, ten zeerste op prijs gesteld. En kolo bloemstukken worden na afloop uitgereikt. Een gezellig dansje na was het slot van lezen avond. NOORDSCHARWOUDE. De laatste Ouderavond alhier gehouden, is uitste kend geslaagd. Een flink aantal t-elangstellendcn was opgekomen. Door de leerlingen an de 3e cn 4e klas werden een aantal liederen gezongen, terwijl er gelegenheid was oen- aantal teekenin^en van de leer lingen van de 5e en 6e klas te bezichtigen. Mej. Blom hield een lezing over k nderlectuur, op welk gebied -- we -weten het allen nog veel te doen is. Besloten werd omtrent het onderwerp con trei eeren geneesheer een adres aan den gemeente raad te richten, terwijl ook inzake het hooge school geld geadresseerd zal worden. BROEK OP LANGENDIJK. Naar wij vernemen worden er pogingen gedaan om een nieuwe kiesvereeniging op te richten. Het plan gaat uit van verschillende arbeidorsvereenigingen. Met het oog op de a.s. Gemeenteraadsverkiezing, zou men dan een eigen candidaat. stellen. De leden der Chr. arbeidersverenigingen doen hier echter niet aan mee, daar zij de politiek buiten de vakbeweging willen laten, en zich houden aan de besluiten, in hunne respectievelijke kiesvereenigingen inzake can- didaatstellingen genomen. ZIJPE. Blijkens de op heden vastgestelde kiezerslijst 1923- 1924 bedraagt in deze gemeente het aantal klozers voor de Tweede Kamer 2539, voor de Prov. Staten 2529 en voor den Gemeenteraad 2410. OUDKARSPEL. Bij „Het Kleine Tooneel" is bericht, ingekomen, dat voor do opvoering van „De Kribbebijter" ter gelegen heid van den tooneelwedstrijd te Heoreveen, alsnog een personeele prijs is toegekend aan den heer P. Deutekom. OUDE NIEDORP. Gister werden de dijken en wegen van de banne Oude Niedorp publiek voor een 'jaar verhuurd en brachten in totaal op f 373. Drie perceelen werden opgehouden. OUDE NIEDORP, De gelegenheid tot kostclooze vaccinatie wordt dit jaar gehouden voor Oude Niedorp in bet Raadhuis, op Zaterdag 24 Maart. nam. 4 uur, en voor Zijdewind en 't Veld op 28 Maart a.s., nam. 4 uur en voor Zijde wind en 't Veld op 28 Maart a.s., nam. 4 uur, in de R.-K, nchool ta 't Veld. TWWi!^ v»a Dlas<t«* 70 MwjI V. 8'isw. - Jk. lipt, No. 15747 1 2C..ÜX. No. aois 15% No. 954 t inS'O. No. 2426 I 400. No. 6134 ft 14162 elk1 1 260. Noe. HM, 17345 en 17751 eit: f 130. P?Ü<»n vaa i 'C. KW 118 ma «4 382 m m 56!' 808 671 731! 777 .815 «16 SOI 952 988 11,4! 11Q9 1114 113! 1194 t»! trn l«n 184? mi 1753 175"! 1765 1783 1844 1897 1008 1941 MUI 30/4 Kr;? m* 2693 .2111 2218 5212 mi 3507 .2103 2633 2635 2788 278? 2821 2SW ï!0i «K® MM SOM 3166 3220 3275 3328 21 3114 3448 3555 37!.! 3783 Sï'/.l 3865 3669 387'J 39)2 3979 4075 4080 4100 4142 421.5 4333 1338 «00 4531 4536 4.5-11 4571 4086 mi 4738 4787 .1619 4863 49.39 4962 1071 5023 5171 5174 5231 5288 3398 3:50.3 5531 55W 5673 5687 5713 5824 6013 6018 604! 6046 6182 0226 0245 6818 04U5 (1479 6.«3 0577 0561 6C03 0779 6704 6802 «818 6848 0934 61187 7053 70«8 700.5 7112 7114 7163 7175 711:6 7191 7309 7321 7526 7591 "599 >328 7683 7657 7674 7691 7715 7800 7810 7829 786» 7894 7896 8055 3080 -8085 8115 8123 8220 8210 6335 8349 8349 8371 8390 «395 8405 8428 85; 3 8650 8685 6705 8927 805o 8964 9043 9120 0156 0218 5220 9297 9317 9363 9415 9494 9538 9585 90911 87,8 08755 9823 10114 10107 10168 10109 10241 10252 10290 10384 10467 10548 10611 lft'54 10727 10782 10738 10852 10958 10641 10654 10727 10782 10798 10862 10938 10982 11049 11161 112.13 11234 11325 1134S 11303 11352 11421 «428 11453 11509 11512 11523 11735 11854 11959 12070 12108 12211 12245 12256 12257 12306 12416 12752 12844 12898 12905 12982 13077 13116 13171 13178 13187 13200 13276 13322 13368 7.1407 —417 13466 15109 13519 13550 13601 13035 13642 13705 13882 13931 13910 13980 13995 14103 14115 14141 11171 11209 1425.3 14292 14394 14402 14-423 14441 14175 ;4495 14507 ..-565 14038 14600 1.4672 11678 14718 14734 14748 11861 14881 14950 14902 14964 14974 X5037 15112 15152 15155 15170 15220 15331 15262 15296 15339 15331 1543-1 15491 1B006 15655 15662 15667 15738 15780 15874 15925 1593. 15967 15983 15000 16013 16030 10198 16198 16203 16223 16257 16277 16386 16-145 16450 16450 19495 16354 16565 16605 16"i3 16801 16801 16893 1686-3 17010 17022 1702# l'.'jfcl 1-088 17182 J7230 17241 17321 17322 17-38. 17451 17-158 17-498 17520 17545 17623 17636 17643 17719 17742 17756 17831 17871 17908 17979 18013 1811; 18239 18208 18328 18140 18428 18414 18165 18495 18500 18514 18537 18563 18656 18668 18765 1SS47 18851 18853 18929 18978 10027 19031 1U070 19112 19140 19171. 10182 19212 1922-1 19332 41)381 19306 19413 19116 19445 39470 19455 19550 19653 19057 191,59 19630 19723 19751 19900 19967 20002 20912 20048 2OO01 20132 20146 20154 20219 20309 OO:'"! 20412 20-151 20472 20561 20566 20579 20584 20603 20639 20666 20694 20712 20771 20778 20807 20825 20913 20923 20935 20980 20990 21039 21153 21289 21343 21389 21453 21-155 21159 2146 1 21574 21584 21620 21662 21674 21681 21091 21693 2175B 21795 21813 21887 2190-1 21921 21965 22021 22043 22184 22212 22235 —337 —333 —363 22402 22131 22506 22516 22572 22570 22598 22617 22660 22746 22798 22866 22877 22978 22999 tle JOuso le Ufst16039 m. 1.16(07, 20228 nu. 222284 Trekking van Woendag 21 llaart le Klasse. le Lust. No». 6842 16709 1000. Nos. 2047 9611 10027 400. N„s. 12237 20590 1 200. Nu*. 3958 4951 5140 8545 9675 1 4960 16438 f 100. Prijzen van -f 20. 32 61 1!2 114 158 169 189 205 214 596 701 757 805 847 879 898 906 929 970 1095 1090 1110 1308 1.339 141S 141-1 1464 1579 1594 1616 167.3 1 730 11784 1842 1843 1852 1884 2154 21:55 2185 2197 2210 2280 2331 2350 2396 2137 2453 2090 27.37 2752 2769 2802 2822 2848 2851 2859 2870 2921 2957 2973 2974 2980 3105 3151 S267 3311 38 3527 -28 3581 3584 S570 3573 3620 3703 -08 3757 3777 3895 3952 4087 4007 4168 4230 4245 426S 4275 4397 4126 -4455 4459 4512 4315 4584 4680 4791 4822 4834 4875 4932 4957 4967 5103 5128 51-12 3219 5221 5363 5395 5583 5604 5605 5615 5864 5842 5850 5897 5980 6130 6164 6224 63-13 6376 6384 5103 6415 6420 6450 8520 6579 6623 8C94 0717 6803 £844 7120 7130 7158 7172 7236 7239 7267 7288 7293 7443 7522 7543 7550 7552 7571 7876 7753 7932 80-18 8072 3095 82-18 8267 «328 8342 8352 8108 8421 8432 8-136 8503 8637 8060 S750 8777 8S19 8823 8886 8914 8939 8968 9039 9069 9094 913C 9216 1 9239 9357 6414 0549 9395 9614 9650 9826 9830 9840 9965 10012 10029 10043 10061 10161 10162 10294 10338 10.382 10519 10524 10535 10579 10589 10637 10K79 10708 1073,1 10790 11005 10909 10955 11027 11051 11115 11124 11272 11295 11333 11399 11466 11513 11616 11'05 11717 11825 11887 11960 11964 12030 12126 12339 12351 12352 12363 12398 12-127 12511 12602 12611 12696 12724 12821 13071 13098 13103 14127 13180 13229 13271 13278 13430 13164 13523 13525 13531 13623 13674 13755 13779 13812 13814 13884 13889 13982 14061 14069 14101 11113 14158 14207 14295 14702 141.30 14110 14468 -518 14679 14710 14755 11784 1-1802 11813 1 4825 14838 14917 15001 15091 15179 15268 15300 15310 15696 15722 15S50 15902 16000 15649 15651 15606 15722 15850 15902 16000 16019 16017 16123 16275 16315 16395 16444 16521 16553 16571 16SR5 607 -615 666 - 669 167116 16733 16514 16850 16877 16910 16998 1702-1 17050 17-010 17062 17086 17117 17146 17196 17200 17297 17323 17398 17430 17475 17553 17562 17506 17581 17604 17710 17816 18015 18026 18065 18101 18134 18135 18159 18166 18216 18277 18297 18:152 18365 18385 183.36 18182 18492 18576 18651 18662 187'"! 18802 1881! 188-43 18861 18962 19026 10107 19223 19253 19293 19309 19.373 19386 10102 19403 19123 19553 19571 19572 19581 19591 19627 19.129 19668 19686 19780 19789 19798 19817 19909 19943 20015 20017 20050 2)073 20076 20102 20174 20186 20373 20377 20306 20437 211106 ai-189 20198 20509 20513 20519 20547 20585 2452 20764 20770 20803 20819 20893 20904 20915 20918 21060 21061 21068 21183 21275 21318 21363 21364 21390 21433 21411 21474 '1495 21519 21580 21587 21607 21758 21810 21846 '21850 21906 21914 21919 21981 22014 22053 22108 22178 22191 22213 22211 22318 22321 22328 22344 223.31 -368 2242= 23453 22177 22492 22512 22577 596 22599 22680 22689 22737 22855 32903 229-11 22952 23082 22984

Schager Courant | 1923 | | pagina 3