iliiitti Niuis- P. Th. YPMA, PIANO oS ORGEL Woensdag 19 Maart 1924. 67ste Jaargang. No. 7403. Uitgevers i N.V, v.b. TRAPMAN Co., Scbegen Binnenlandscb Nieuws. f S. SPAANS Cz. Het KOOPEN van een is een zaak van vertrouwen. LAIÜGESTRAAT 69 ALKMAAR. Dit blad v'arachljnt viermaal per week: Diri9dag, Woensdag Donder dag en Zaterdag. Bij in2ending tot 's morgens 8 uur, worden Adver- tentiön nog zooveel mogelijk in het eeratuitkomend nummer geplaatst. POSTREKENINQ No. 233$0. INT. TELEF no. 20 Prijs por 3 maandon f 1.65. Losse nummore 6 cont. ADVERTEN- TlëN van 1 tot 5 regels f 1.10, iedere regel meer 20 cont (bowijsno. Qroote lettere worden naar plaatsruimte berekend. Hot was zeer onverwachts, dat Zaterdagmorgen ons allen de tijding bereikte, dat de heer Simon Spaans van Barsingerbora in het St. Elisabethsge- sticht te Alkmaar was overlieden. Nog'denzelfden dag van zijn ernstig ongesteld wor- don, j.1. Woensdag, gaf hij zich als steeds vol animo aan hot openbare leven en in den nacht van Vrij dag op Zaterdag stierf hij. Voor allen die hem gekend hebben en in zijn ar beidzaam leven hadden gevolgd, was het een ware jobstijding. Met hoeveel lust en ambitie, maar ook met hoeveel blijmoedigheid en levenslust gaf Simon Spaans steeds zijn geheele persoon. Waar hij in zat berustte in zijn handen de leiding, het was zijn op gewekt woord, maar ook zijn warme belangstelling én helder oordeel, dat leidde en steunde. En het sprak daaroin vanzelf, dat Dinsdag bij zijn be grafenis die algemeene waardeering voor zijn werk en vriendschap zich uitte in een groote belangstel ling. Het was een lange stoet die de lijkbaar van dezen doode volgde, die in zijn leven veel en velerlei had gedaan. Als lid van den gemeenteraad van Barsingerhorn, voorzitter van de Banne Barsingerhorn .en Kaagpol der, als hoofdingeland van het Heemraadschap der Strijkmolens der Schager Kogge, als Heemraad van het Ambacht .van Westfriesland genaamd de Schager en Niedorperkogge, had hij op maatschappelijk ge bied zijn beste krachten gegeven. Ook andere zaken van algemeen nut hadden zijn volle aandacht en sympathie, getuige zijn ijverig werken in de oprichting van de groote zuivelfabriek Westfriesland te Lutjewinkel, waarvan hij nog vice- voorzitter was, en het in het leven roepen van de Coöp. Malerij De Ster, in welks bestuur bij den voor- zitterszetel bekleedde. Ook de Boerenleenbank en verschillende plaatse lijke vereenigingen als Liefdadigheid, de Harddra verij vereeniging vroegen nooit, tevergeefs zijn mede- werking en voorlichting. Ook in het Kerkbestuur nam hij tot voor kort als president-kerkvoogd jaren een eerste plaats in. Vereenigingen als de Paaschtentooüstellings- vereeniging te Scbagen en nog meerderen hadden het voorrecht van hem als bestuurslid te mogen pro- fiteeren. En het waren van al die lichamen en vereenigin gen, dat behalve familie en vrienden, 'de vertegen woordigers de baar van dezen doode volgden. Talrijke bloemstukken en kransen dekten de kist. Aan de groeve werd allereerst het woord gevoerd! door burgemeester Breebaart, die den plicht vervul de den overledene namens de gemeente dank te zeggen voor al hetgeen hij als raadslid voor de ge meente had gedaan. Steeds heeft hij als raadslid zijn plicht vervuld, op zijn steun was altijd te reke nen. Ook als vriend heeft spr. vele jaren met den heer Spaans omgegaan' en spr. zal hem ook als zoo danig zeer missen. Spr. wendt zich daarna tot Me vrouw Spaans en hard. kinderen, voor wie dit ver lies een zware slag is. Hij brengt heil woorden van troost en opbeuring in dit zoo droevig aogenblik. Met een -hij ruste in vrede eindigt spr. Daarna trad de heer Jm. Blaauboer Kz. naar vo ren, die zegt. dat het voor hem een behoefte is aan deze geopende groeve enkele woorden te wijden aan de nagedachtenis van dengene waarmee hij zeer veel heeft meegemaakt bij den opbouw der vereenigingen wier groei en bloei steeds werd bevorderd door den overledene. Spr. herinnert slechts aan die vereeni gingen, welke hij vertegenwoordigt, ml. Westfries land cru de Ster. Wij; hebben daar den h'eer Spaans loeren kennen, Ieeren hoogachten, en hebben gepro fiteerd van zijn werklust, werkkracht en doorzettings vermogen en het ia spr. een behoefte daarvoor een woord van; dank uit te brengen. We zullen het tot een plicht rekepen voort te bouwen op datgene wat door zijn groote energie is tot stand gebracht. We zullen U daarmee beloonen, vriend! Spaans en trach ten met onze krachten, al zij het dan verdeeld over meerdere schouders, -de zaken te doen voortgang vinden die ge steeds zoo- energiek voorstond! en ho pen door steeds U als voorbeeld te stellen, daaruit onze kracht te kunnen putten. Namens beide ver eenigingen dank ik U recht hartelijk. Hij ruste in vrede! Ook door den heer Ds. van Loon wordt nog een woord gesproken. Hij zegt met dankbaarheid getuige te zijn van de liefde en toewijding die heden den overle dene wordt bewezen. Dat de overledene ook aan de materiele belangen zijn krachten heeft geschonken blijkt uit het feit. dat zoovelen hier verzameld zijn. Doch niet alleen de stoffelijke belangen zijn behar tigd. maar ook de hoogere. geestelijke belangen, wer den door hem niet vergeten, hij heeft zijn knie ge bogen voor zijn God. Door oen zoon van den overledene wordt namens de familief dank gebracht voor de groote vriendschap ann hun onv erge tel ijken vader bewezen en hij' hoopt, dat de overledenef gelijk hij in leven altijd bij hen was, zijn geest he'n steeds zal vergezellen en steu nen in hun verder leven. En met een stillen groet namen allen afscheid van een man, die lang nog in ons aller herinnering een eereplaats zal blijven innemen. ANNA PAULOWNA Jaarvergadering van het begrafenisfonds ,,'t Alge- met! n Belang", op Maandagavond 17 Maart in het lokaal van1 don, heer IL Knlijnsberg. De voorzitter, de heer A. de Boer, opent de verga dering en zegt, dat het hem genoegen doet, dat de oude getrouwen weer zijn opgekomen. Met het oog op punt 8 der agenda, statutenwijziging, zou hij ech ter gaarne hebben gezien, dat de opkomst grooier was geweest. De statuten moeten namelijk worden overeenkomstig de verzekeringswet van 1 Dec. 1923. Door de Verzekeringskamer waren de Sta tuten overvraagd, maar bij ontbreken daarvan is wen het regiem*nt 'opgezonden, hetwelk terug is ont vangen met tal van opmerkingen, waaruit bleek, dat «jet lang niet beantwoordde aan de eischen. gesteld «oor do Verzekeringswet. Verschillende inspecteurs ven groote verzekeringen hebben reeds aangeboden n«t fonds over te nemen, doch het Bestuur, overtuigd ?al.,19t kier 30 jaar lang goed! heeft gewerkt, wensch- het te behouden. Er moeten daarom nieuwe statu ten ontworpen' worden en het Bestuur heeft daar voor een concept ontworpen, naar de statuten eener vereeniging. die reeds zijn goedgekeurd, behoudens enkele opmerkingen. Na deze toelichtingen leest de secretaris, de heer T. van IJzendoorn de notulen, welke onveranderd worden vastgesteld, niet dank voor de juiste weer* gave. Uit het jaarverslag blijkt, dat 1923 voor het fonds zeer gunstig ia geweest Na overlijden van enkelen, vertrek en toetreding van.' nieuwe lieden, bedraagt hot ledenaantal thanS 438, terwijl aan 34 leden gedurende de wintermaandion vrijstelling werd verleend. Volgt rekening en verantwoording van dep' pen ningmeester, den heer tP. J. List, waaruit blijkt, dat de ontvangsten bedroegen f 854120K, de uitgaven be liepen f 569.741-4 or is dus den) winst gemaakt van f284.46. O p31 Dec. 1923 was netto in kas f 6331.30. Een commissie wordt benOemd,' bestaande uit de heeren C. Raven eni H. Cornelissen Sr., om de be scheiden ha te zien. Ze worden volkomen in 'orde be vonden, waarop voorzitter de heeren dankt voor hun moeite en den penningmeester voor zijn goed beheer. Hierop volgt verkiezmg var. óstuursleden, wegens aftreden van de heeren J. P m en T. van IJzen doorn. De heer T. van ïjzen orn wordt herkozen met op 1 na algemeene stemmen en neemt zijn benoeming aan. In plaats van den iheer J. Dekker, die liever niet meer in1 aanmerking wenscht te komen, wordt geko zen de heer H. Cornelissen Sr., die zijne benoeming insgelijks aanneemt. De nieuwe statuten worden nu in behandeling ge nomen en vastgesteld. Hierna rondvraag en sluiting, met de beste wenschen voor de vereeniging. Door de zuivere samen stelling heeft Erdal alle eigen schappen welke voor het onder houd. Uwer schoenen rvoodig zijn. Zij geeft niet alleen een hoogen duurzomen glans maar ook: Erdal voedt het leder. - Door voortdurend gebruik van Erdal blijft het leer Inzijnoorspron- kelijken toe stand van lenigheid en taaiheid. 1 julianadokp: I Zondagavond jl. woonden wij het Concert Varié hij I dat gegeven werd door hot alhier ze>er goed1 aan ge- j schreven Trio Hanse, onder directie van den hoer G. j H. J. v. d. B'ogaerdo, met medewerking van den heer Jan Wiggers, de in Hollands Noordpunt welbe kende humorist, in de zaal „De Blauwe Keet" van den heer J. Marees Dz. De heer v. d. Bogaerde opende met een geestige speech dezen feestavond en verzocht aan het pu bliek Om de zoo noodige Stilte tijdens de uitvoering der verschillende nummers. Door hét Trio Hanse werden een achttal nummers op zeer verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht en verwierven allen een dankbaar applaus van het in grooten getale opgeko men auditorium. Wij zullen niet elk stuk op zichzelf beoordeelen, maar no. 3 van het programma „Gavotte' Voor Cello" van D. Popper en vertolkt door mej. Jeane Hanse, verdient wel even op den voorgrond geplaatst te worden. De uitvoering daarvan was in een woord gezegd prachtig en was een waardig succes èn voor de vertolkster èn voor den leermeester. Het was de derde maal dezen winter dat wij het Trio Hanse hooren en wij mogen het niet verzwijgen, <lat zij voor de toekomst wel iets beloven. Tusschen de ver schillende muziekstukken trad de heer Jan Wiggers op met een viertal voordrachten, die ieder op zich- j zelf een stukje uit de hedendaagsche samenleving bevatten. Het is den heer Wiggers wel toevertrouwd, om ten tooneele te verschijnen, zijn declamatie is goed De begeleiding was van den heer Zon. Alles bij een genomen een genotvollen avond, en tot slot oen gezellig bal' na. JULIANADOKP. Zondagmiddag werd te Oudèsluis in heit lokaal van den heer Joch. Kreijger de eindwedstrijd gespeeld tusschen de biljartclubs van Julianadorp en Oudè sluis. Er werden1 14 partijen gespeeld met den vol genden uitslag: (De cijfers achter de namen zijn resp. aantal punten, beurten, hoogste 6erie, gom.) 12. J. Asjes, 48, 22, 14, 2.60 J. Delver Pz. 100, 22 14 4.54 13. J. Asje®, 93, 43, 8, 2.16 C. Vader, 100, 43 18 2.30 14. 1. Brak. 39. 19. 9. 2 A Vader 100, 20, 12. 5. 15. 1. Asjes 100. 29, 13, 3.45 D. do Graaf 81. 29, 12 280 16. K. Buik 69. 36, 7 4,92 J. Delver Pi 100, 37. 18,270. 17. P. Kreijger 68, 31, 7, 220 D de Graaf 100, 32. 19, 3.10. I 18. K. Buik 82, 26, 14, 3.16 A. Vader 100, 27, 22 3 70 19.' K. Buik 100, 35. 1L 2.90 D. dé Graaf 77, 85, 15. 2.20. 20. J. Brak 100, 44, 10, 227 J. J. Cohotant 97, 44. 13. 2.20. 21. J. Stammes 100, 31, 15, 326 C. Vader 97, 81 12. 3.13. 22. J. Aajes 39, 24, 10, 1,63 J. J. Constant 100, 26, 19, 4. 23. P. Kreijger 49, 29, 0, 1.70 G Vader 100, 29, 10. 3/45. 24. J. Stammes 100, 23, 20, 4,35 J. Delver Pz. 43, 23 9 1.90 25.' j. Asjes 100, 21, 81, 4.78 A. Vader 61, 21 8, 2.90. De totaal uitelag was voor Oudèsluis 1779 caram boles en voor Julianadorp 2350 caramboleszoodat Julianadorp met 577 caramboles meer gewonnen heeft. De heer J. Asjes behaalde voor Oudèsluis het hoogste gemiddelde on de hoogste serie, en voor Ju- lianadorp den heer D. die Graaf Pz. het hoogste ge middelde en J. Delver Pz. de hoogste serie. VEEVOEDERBUREAU NOORD-HOLLAND. Op initiatief van de vereeniging tot Ontwikkeling; van den Landbouw in Hollands Noorderkwartier 1 s een compüssie. ingesteld de tot taak, heeft voorlich ting te geven op het gebied van de voeding van het vee. Zij wil hiertoe medewerken op de volgende wij ze: le. Publiceeren tn de Noordhollandsche Land bouwbladen van alle feiten, gegevens, enz. die zJj van belang acht voor den veehouder. Zij zal "bijv. de aandacht vestigen op voedermiddelen, die zeer ge schikt zijn voor bepaalde veesoarten, vooral ook in verband met den prijs. Door eenvoudige berekening wil zij een en ander ter kennis brengen van. belang hebbende veehouders. Deze publicaties zullen enkele malen per jaar geschieden, bijv. vóór den staltijd, te gen het voorjaar enz. 2e. Zich bezig houden met het achterhalen van ver- valschtngen van veevoeder; zij wil dus worden een verlengstuk als het ware van den Rijkaopsporings- dienst, die zich ook op dit terrein beweegt, doch uit den aard der zaak niet zoo intensief een geheele pro vincie kan bewerken, als wij dit wel zouden wen schen. De hoofdleiding van' het bureau is in1 handen van dien heer J. S. Swierstra, Rijksveetéeltconsulent voor Utrecht en Noondholland, terwijl dè overige commie- steledén zooveel mogelijk zijn gekozen dat de vee houders gemakkelijk één hunner kunnen bereiken. De heer Swierstra ds Vrijdags te raadplegen in het Laradbouwhuis te Alkmaar,'^terwijl de overige co ru in issieledieiï, te weten de hi:. E. Dz. Govers, Zaterdags te Alkmaar, E. Koster D'zn. en C. Pijper, Zaterdags te Hoorn, Jm. Blaauboer Kzn. eö J. HL Veldera, löeraai aan de R.L.W.-school, zooveel mogelijk Donderdags te Schagen zijn te raadplegen. Het correspondentie adres is Veevoedercommissie, Landbouwwinterschool te Schagen. Gaarne stelt de commissie zich beschik baar tot het geven van inlichtingen, terwij] het haar aangenaam zal zijn van hen, die mogelijke adviezen inzake veevoeding hébben opgevolgd, dén uitslag te vernemen van de gegeven voorlichting. KANTOORHOUDERS BIJ DEN POST- EN TELE GRAAFDIENST. In een, vanwege den Central en Bond van Neder- landsch Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel (C.B.P.T.T.) j.1. Zondag te Alkmaar gehouden verga dering van Kantoorhouders bij den Post- en .Tele graafdienst en Houders van Telegraaf- en Telefoon stations in deze provincie is, na een inleiding van den heer D. Stoffels, hoofdbestuurder van genoemde organisatie, de^ volgende motie aangenomen. De vergadering van Kantoor- en Stationhouders in de provincie Noord-Holland; gehoord de uitlatingen van den Minister van !Fi- nanciën in de Tweede Kamer der Staten-Generaal, welke de vrees wettigen, dat het plattelandspereo- neel jn overheidsdienst zal worden gesalarieerd overeenkomstig den z.g. pl&ateelijken loonstand- BIJ PL4NNBN TOT AANSCHAFFING WENDT D TOT DE FIHMA 0BATIS INLICHTINGEN. COSCUBBBBBBBDSTE CONDITIËN. wenscht er met grooten nadruk op te wil zon, d&t deze maatstaf voor de salarieering van Ambtenaren •rkzaam in een oóntinu-bedryf als posterijen en egrafie, geheel ondeugdelijk is, omdat de plaat- ijko loonstandaard door geheel andere factoren werkzaam in een continu-bedrijf als |tcle< selfr wordt beheerscht en bovendien tusschen stand' plaatsen, die even duur zijn, zeei, uiteenloopt; I teekent ernstig protest aan tegen de generaliaeo- i ring door dezen Minister van Financiën, die zelfs volgens dit stelsel van salarieering naar den pladte selijken loonstandaard de loonen van sommige groe pen van personeel in overheidsdienst 50 pet. te noog noemt; i wijst daarentegen op de onvoldoende salarieering van de# stationhouders en op de tot onbillijkheid aanleiding gevende salarisregeling der kantoor houders, veroorzaakt door een 4-kIassige indeeling der hulpkantoren; wenscht door middel van publiciteit de aan dacht te vestigen op de onbillijkheid van het pun- ten stelsel, waarop bedoelde salarieering berust; verzoekt de centrale organisaties bij de Herziening der salarissen aan te dringen op verruiming der salarisgrenzeu door een betere klasse-indoeling der hulpkantoren, zonder dat het maximum of mini mum der salarissen behoeft te worden gewijzigd; .vestigt de aandacht van het plattelandspubhek op den terugkeer naar negentiende eouwscne toe standen door een systematische verlangzaming in de functionneering van de hedendaagsche maat schappij-organen, o.m. door de opheffing van vele i hul Daan toren der Posterijen en Telegrafie; i roept alle Kantoor- en Stationhouders op, om deze rechtvaardige wenschen te ondersteunen door toetreding tot den C.B.P.T.T., omdat deze Bond het programma-punt: „behartiging van de belangen van het plattelanaspersonoel als een der voor naamste beschouwt, en gaat over tot de orde van den dag. I - HEER HUG OW AARD. Onder leiding van den heer Al uit Alkmaar, werd mooie verloren ging, door dien het toen minder rustig in de zaai was, dan yóór de pauze. HEERHU GO WAARD. Na het neerleggen van znn ambt als gemeente ontvanger, welke 30 jaren door hom was vervuld, werd den heer Ploeger als bewijs van waardeeringl door den Baad der> gemeente een zegelring aange boden met inscriptie. Dezer dagen werd den heer Ploeger een nieuwe en wel aangename verrassing bereid, door dien hem als blijk van hoogachting namens de gemeente-ambtenaren en het personeel der openbare scholen een ets werd aangeboden in lnst en aan de achterzijde voorzien van een oor konde, waarop de handteekenin^en van hen, 'die van hunne hoogachting hebben willen doen blijken. ST. MAARTENSBRUG. Zaterdag 15 Maart herdacht de heer G. Oosterman alhier den dag, waarop hij voor 25 jaar geleden als voeverloskundige in dienst trad. Niet alleen des middags, maar vooral des avonda werd de jubilaris door velen gecomplimenteerd. Behalve een groot aantal kaartjes en brieven, mocht hij van de bij zijn fonds aangesloten veehou ders een enveloppe met inhoud ontvangen, als blijk van waardeering voor de ijver en nauwgezetheid, waarmede hij zijn taak als veeverloskundige, gedu rende dit langdurig tijdvak, heeft vervuld. Doch niet alleen de boeren, maar ook eenlge in gezetenen wilden dit feit niet onopgemerkt laten voorbijgaan, overtuigd als zij waren, dat de heer Oosterman steeds gereed stond om te helpen waar dit noodig bleek. Daar de veeleischende werkzaamheden, die ver bonden zijn aan de betrekking van veeverloskundige, heel wat van jubilaris zijn krachten eischen, meen den zij niet beter te kunnen doen dan hem te ver eeren met een mooie, stevige eikenhouten leuning stoel, waarin hij, naar wij hopen, nog vele jaren kan genieten van een „rustig uurtje", dat bij een werk zaam leven zooals dat met hem 't geval ia, moer dan verdiend is. Verder ontving de heer O. zoowel van familie als van vrienden eenige stoffelijke blijken van belang stelling. Wij zijn des avonds een kijkjo wezen nemen in de mooi versierde zaal van den heer Kosson. Daar za gen wij de welgedane gestalte van den jubilaris in al zijn glorie zitten in een met groon en bloemen versierde stoel. Meermalen werd hij toegesproken met woorden die getuigden van waardoering voor zijn werk. Onder den indruk van hetgeen hem ten deel viel, dankte jubilaris hartelijk voor de vele blij ken van belangstelling die hij heeft mogen ontvan gen. In de zaal heerechte een opgewekte en vroolijke feeststemming, die de aanwezigen tot laat in den nacht bijeen hield. Zoo behoort deze feestdag weer tot hot verleden. Zoo ooit, dan heeft de heer Oosterman zeker nu wel in 't bijzonder kunnen merken dat er te St. Maar tensbrug en omstreken menschen wonen, die waar deering voor zijn werk hebben en die van harte hopen, dat hij nog vele jaren als veeverloskundige dienst mag doen. Moge de Jubilaris nog lang. zeer lang met genoe gen aan dezen feestdag terugdenken. AARTSWOUD. Voor de laatste maal in dit seizoen vergaderde het Qnderling Nut en Genoegen alhier. De opkomst kon ditmaal grooter geweeet zijn. Na openihg en lezing der notulen, alsmede gscneonschappelijken sa menzang. werd de lezing gebonden door den secre taris, den heer L. Korver. Deze was getiteld: Stille menschen, een Amsterdamsche Volksschotstioor Van Maurik. Spreker kweet zich goed van zijn taak en ontving^ hiervoor een warm applaus. De vaste bijdrage werd gedaan door mej. H. Bak ker en had tot opschrift: De Bedriegster. Dit ern stig stukje werd gevoelvol voorgedragen en orfder ademlooze stilte aangehoord. Hierna nam de voorzitter het woord en sprak eenige waardeerende woorden tot het echtpaar Bo», dat eenige dagen geleden hun 50-jarigo oGbtvereem- Kin* hadden herdacht, er op wijzende dat xG «leenta enkele malen de vergaderingen van hot Nut h^den verzuimd. Spreker overhandigde hen eon mooi schtl- derii Er staat in sierlijke letters in kleuren op zwart fluweel geschilderd: Ter gelcgenhoid a^n uw gouden huwelijksfeest, aangeboden door hot Onderling Nut en Genoegen. Het is keurig uitgevoerd en doet den Zondagavond door ons gemengd zangkoor ,,Óns ontwerper, den heer C. Peetoom van Winkel alle eer Genoegen" een openbare uitvoering gegeven in de aan. zajü van den heer Rus. Medewerking was toege- Hierna betrad de zoon, de heer L. «en zegd door ,Alkm. Trio" (viool, cello en piano) catheder en droeg een vers voor, toepasselijk ge- waarvan de cello echter ontbrak, en Alk. Dubbel maakt voor het Nut en voor deze gelegenheid. Toen Mannenkwarteti terwijl mede de avond werd aan- volgde pauze, onderwijl het schilderij van hand tot gevuld met het kinderkoor alhier, dat mede onder hand ging om goed beschouwd te worden, leiding staat van den heer AL Er werd inderdaad Na de pauze kregen we achtereenvolgens van J. een mooi programma afgewerkt., waarvan door Koeten Jr.: Teleurgesteld; van S. Kriek: Drama op liefhebbers van zang en muziek ten zeerste werd zee; mej. J. van Soelen: Een luchtverschijnseiJD. irenoten, wat wel bleek uit de aandacht, waarmede Bos: De Notenkoopman; mej. \an Scheijon. ben werd geluisterd en hot hartelijk applaus, dat na rijtn«^jo; P. Blokker: Mops de TinTTim<ir dnr*r d« zaal klonk. Zoowel uit het- Korver: Een burgen-rouwt je; K. Bakker: De verlief- L. app- ieder nummer door de zaal klonk. Zoowel uit het- Kon-er: Een burgenrouwtje; 1T geen door de volwassenen als door de kinderen ten do klerk; mej. Zwaag: t Is erg met _de meiden, H. gehoore werd gebracht, wel iets van het innering. gehoore werd gebracht, goede handen .was. Jammer, tig luisterden, na de pauze

Schager Courant | 1924 | | pagina 1