ACCU'S. fa. Blaauboer Kossen. Raad Zuidscharwoude. Brieven uit Rome. fftójarura: .-w Uit en Voor de Pers. Bmnenlandsch Nieuws. Staatsloterij. koude aardappelen en haringsoep, maar zonder ha ringen'Volgens den burgemeester van Gelsenkir- chen is daar de gewdne toestand in arbeiders fami lies, waarin alleen het hoofd des ge zins verdient, n„u dut er de meeste dagen van de week ultaluitend jjOOr 30II SC li 3111IIQ V9I1 Q6tlR6l IJlOuBniB brood en margarine kan worden gekocht. a De jarenlange ondervoeding, gepaard met woning- l88fllnrlClllln(], Zl II Wl lil S1831 OWB ellende, heelt natuurlijk de longtering welig doen n tieren, cn dat zal zoo gauw nog niet verbeteren, QRCU S OHUBr lBQBr 3311131 BIUDfirBflBS lB vooral omdat het onmogelijk is de sanatoria voor ra minvermogende longlijders te laten voortbestaan, j lQUBIl» Het Duitsche centrale comité tot bestrijding van do tuberculose heeft 48 sanatoria moeten sluiten Renaratlën worden tiltQei/oard door (5189 bedden). Van de sanatoria der verzekorings. maatschappijen heb ik geen volledige gegevens, den t«®hn. b. S1BMONS, maar eon stuk of tien zijn er in den laatsten tijd jxaak verbonden, geliquideerd. Mot de crèches ziet het er niet beter uit. Te Ber lijn zijn bijvoorbeeld drievierden van alle crèches gesloten. Volgens de rapporten der schoolartsen is de ge zondheidstoestand van de schoolkinderen in de laat ste maanden niet vooruit, maar achteruit gegaan» Te Leipzig zijn 2/3 van de schoolkinderen ondervoed. Bij de kinderen tusschen 9 en 13 jaar ontbreekt ge middeld zes kilogram van het normale gewicht. De schoolartsen te Altona hebben 60 procent der kin deren opgegeven bij de spijziging. Zestig tot vijf-en- zeventig procent van de kinderen in de meeste plaatsen zijn zoo slecht gekleed, dat daardoor vol gens den dokter hunne gezondheid ernstig gevaar loopt. Te Berlijn hebben 16.000 schoolkinderen in sprekingen er over zouden nu echter onvruchtbaar zijn. De heer Du Burck: Als we de vrijheid hebben, is er toch wel wat voor het 7e leerjaar officieel in te voeren. Voorzitter is huiverig nu reeds dit punt te be handelen.' De heer Kramer: Mijn gedachte is dat de gemeente momenteel verplicht is het 7e leerjaar in te voeren, al staat het ook alleen in de Leerplichtwet en niet in de L. O.-wet. Het gaat er bij den minister nu deel zich geen overdreven voorstellingen moet ma-1 tuCf bepaald door het aantal leerlingen de? bevol^neVerbetering I Voo°Suer: T vergeet dat nu het doel van den Lm««TmoL™ TTTTTrim ,irnOTT Minister is om de leerplicht tot 6 jaar terug te bren- DE BRITSCHE VLUGT OM DE WERELD. n Er ig veej mefer aan vast,, waarom het wel aan Van Karachi, waar de Engelsche vliegera-om-defe j^eien u de behandeling in de Kamer af te wereld, zijn aangekomen, gaan zij1 over Allahabad, wacbten Calcutta, Bangkok en Hongkong naar Tokio een, De he'er Zeeman; Afgescheiden van het Kamer- Van de tien kinderen kunnen er 4, hoogstens 5 hetzelfde. Ze koesteren zich den ganschen dag op de worden uitgezonden zoodat de anderen, hoe noodig door de zon doorstoofde treden en bedelen genoeg ze het ook mogen hebben, thuis moeten blijven. geld bij elkaar om toch nog met brood en wijn zich Een bepaald kind zal voor twee termijnen naar in het leven te kunnon houden en meer vragen ze Heelsum gezonden worden, onder voorwaarde dat niet; ze zijn daar veilig voor de auto's en kijken •de ouders de helft der kosten vergoeden en voor- met onverschilligen verdofden blik naar de vroem- loopig gaan 8 kinderen naar Bergen aan Zee. delingen die de kerk in- en uitstroomen en niet dan De verpleegkosten voor rekening der afdeeling zijn bij uitzondering een stukje geld in hun vormlooze ietb lager geworden en bedragen nu f 1.55 per dag. vilten hoed werpen De uitzending naar Heelsum zal plaats hebben Wat er ook in Rome verandert, niet de paupers vanaf 11 Juli tot 13 Augustus en naar Bergen aan die zich nu op de fonteinranden als hagedissen 2ee vanaf 9 Mei. neervleien en overal samenhurken waar de zon hun Een kind heeft reeds de 5 weken uitzending naar j verkromde ledematen doorstoven kan. Heelsum achter den rug en is in dien tijd 3 pond En op de Pincio, op de heuvel waar weleer de en 2 ons gegroeid. levende Messalina triomfeerde, staan jaar in jaar Verder werd do beschrijvingsbrief voor de te Am- luit drie blinden en spelen hun klassieke melodieën, sterdam te houden algemeene vergadering behan- j Wie kent niet dit trio? Uit een fluit, viool cn deld en werd als afgevaardigde de heer O. J. Staal vlcloncel is het samengesteld; zij groeiden op in en als plaatsvervanger de heer Paaxlberg benoemd, i het blinden-instituut op den Avontijn en leerden EEN NIEUWE PROFEET, [daar goede muziek kennen en liefhebben. Nu zijn ze J. F. Rutherfoird, voorzitter van een Internationale grijs en oud geworden, maar nog altijd spoleu ze Vereeniging van Ernstige Bijbel-onderzoekers, is van1 met innigheid hun mooie melodieën. Meestal zitten de Nieuwe naar de Oude wereld overgekomen om ook i ze op de Spaansche trap voor de Trinita dei Monti. aan deze de nabijheid vani het Koninkrijk Gods te i Van daar ziet men de St. Pieter en zooveel kleinere prediken. Uit tal van uitspraken van de profeten van koepels uithollen boven de daken. Tegen den avond het Oude Verbond zoowel als van Christus en de kan men vanaf dat bordes de lucht zoo wondorlijk Evangelisten heeft hij' met zekerheid opgemaakt, dat van kleur zien verschieten. Een stroom van purper de wereld thans verkeert midden in de crisis, welke en goud vloeit dan over de stad en aureoolt de fi- vooraf moet gaan aan de vervulling van de profetie omtrent liet Duizendjarige Rijk. Met den oorlog van 1914, zoo predikt hij, is het heidensche tijdperk afge- si© fan en begonnen het tijdperk van; 's werelds onder guur van Petrus, die de zuil van Piazza Colonnt* kroont, een groote bronzen figuur die van hier^ge- zien over de huizen schijnt heen te loopen. Van al de schoonheid, die we hier indrinken, voe- afstand van 6000 mijlen, NIET DROOG. Een deputatie uit arbeidöerskringen' heeft haar op wachting gemaakt bij de commissie voor de rechts zaken uit het Huis van Afgevaardigden te Washing ton om te protesteeren tegen het al te drastisch ka rakter van de anti-drankwet in de Ver. Staten, Een der woordvoerders van de delegatie was dé arbei dersleider Samuel Gompers, die eenvoudig verklaar de, dat de groote meerderheid van de Amerikaansche arbeiders de vrijheid wilden hebben om bier te drin ken met een matig alkoholgehalte, niet omdat zij zich wenschen te bedrinken, maar omdat zij bij hun maaltijden iets wilden drinken dat hun de maag ver warmde. Naar Gompers nog opmerkte, kan men de menschen niet matig maken alleen door een wet aan te nemen. besluit, weten we^ dat in een massa plaat?en het 7e leerjaar reeds ingevoerd is. De vraag is maar, of de gemeente het wil. We kunnen evengoed aan het 7e leerjaar vasthouden. Ik voel er veel voor er zoo spoe dig mogelijk toe over te gaan. Het is de eenige ont wikkeling die de kinderen nog kan worden meege geven. Als de voorstellers zich er bij neerleggen een afwachtende houding aan te nemen, kan ik er niets aan doen, doch ik zou een zoodanig voorstel gaarne willen steunen. Voorzitter: De voorstellers leggen zich er bij neer er verder over te zwijgen. De heer Zeeman: Het spijt me. Hierna sluiting der vergadering. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Donderdag 24 April' 's avonds half acht. De voorzitter deelt mee, dat vanWethouder Kroon bericht van verhindering ingekomen is. Na een opmerking van den heer du Burck over onjuisto weergave van een door hem naar voren gebracht punt# en de- toezegging van den voor zitter dat wijziging zal .plaats .hobben, worden de notulen goedgekeurd. Ingekomen is het verslag van het vervolgonder wijs, dat voor kennisgeving aangenomen worat. Ged. Staten zonden een nota van opmeririhgöfi op de begrooting, welke van adm. aard zijn. Goedgevonden wordt aan het verlangen van Ged. Staten te voldoen. In dit verband wijst de Voorzitter op de eigen aardige gevolgen die de nog al toegejuichte nieuwe begroo tin g 8 voor schriften kunnen nebben voor de H. O. Van den heer JFL P- van Minnen, hoofd der sohool, is het verzoek ingekomen, om eervol ont slag als zoodanig wegens benoeming tot hoofd der U.L.O.-sohool 'te Zaltbommel. Dit ontslag wordt op de meest eervolle wijze verleend. Van den heer S. Parma is een verzoek ingeko men om eervol ontslag als gemeente-secretaris en. ambtenaar van den burgerlijken stand, een en ander om gezondheidsredenen. Met ingang van 16 Mei woedt dit ontslag op de meest eervolle wijze verleend. Voorzitter zegt dank voor de véle goede en trou-' we diensten aan de gemeente bewezen en vindt het Jammer, dat het ontslag nu om gezondheidsredenen gevraagd moest worden, daar de seoretaris spoe dig 65 jaar zal jzrijn en dan ingevolge den leeftijd rechtop pensioen zou hebben. 33 Jaar lang heeft de hoer Parma in dienst dezer gemeente aoorge bracht^ en naar zijn beste weten steeds trouw zijn plicht vervuld. t Meer wil Voorzitter er thans niet van zeggen, in do hoop, dat de secretaris voor 16 Mei nog een maal als zoodanig kan fungeeren. Rondvraag. De heer Berkhout zegt dank voor het bij do stukken ter inzage leggen van het huishoudelijk reglement van de gas commissie, doch is niet voldaan, daar hij ook gaarne de gemeenr sohappelijke regeling eens zou willen lezen. Voorzitter doet de toezegging, dit bij de vol gende stukken ter inzage te leggen. De heer Berkhout wijst verder op de slechte toestand van het hek langs het kerkepadje, wal vooral voor de jeugd zeer gevaarlijk is. Voorzitter zal daaraan de aandacht wnden. Do heer Zeeman wijst op de wenschelykheid ter gelegener tijd ook de bruj? eens te verbeteren. Do heer du Burck herinnert aan het door hem gesprokene in do vorige vergadering in verband met het 7e leerjaar, waarop "de Voorzitter ant woorddo, dat hief het 7e leerjaar niet is ingevoerd. .Hij lag zich toen bij het antwoord van den Voor zitter neer, in de verwachting, dat de Minister wel zou introkken de verplichting dat de kinderen langer op school moeten blijven, omdat dit niet Sast in het kader van bezuinigingtmaatregelen. Nu e memorie van antwoord verschonen is, daaruit zelfs blijkt dat de mogelijkheid van het offioieel invoeren van het 7e leerjaar bestaat en de bepaling weggevallen dat de uitvoering tot 1930 wordt uit gesteld, achtten spreker en ae heer Berkhout het beter, nu over te gaan tot het officieel invoeren van het 7e leerjaar. Voorzitter deelt mee, 'dat het 't voornemen van B. en W. was om, mochten er eventueele voor stellen in deze richting gedaan worden, 'In over weging te geven, af te wachten totdat de Kamer uitspraak over de voorstellen van de regeering ge daan heeft. De voorstellen kunnen zeer goed nog een algeheole wijziging ondergaan, vooral daar het gevolg zou zijn, dat uit hoofde van bezuiniging de kosten op de gemeenten zouden worden over gebracht* Spr. hoopt, dat er Kamerleden zijn, die hun invloed aanwendén, deze kosten niet op# de gemeenten te schuiven. We hebben het meer gezien, dat moest worden teruggekomen, op door de regeo- ring gemaakte bepalingen. Beter is bet, af te wach ten, om daarna met meer vrucht de besprekingen te kunnen houden. De heer Du Burck: Volgens onze gedachte behoe ven we niet te vreezen dat de door den minister gedane concessies niet door de Kamer aanvaard zullen worden. Ik ben er echter niet tegen, zoolang een afwachtende houding aan te nemen en ik denk van ook den heer Berkhout niet. De heer Berkhout: Neen, ik heb er ook niets tegen. Voorzitter: B. en W. zouden toch geadviseerd heb ben te wachten. Ik heb den indruk gekregen, dat de Minister de gemeenten vrij wenscht te latan. Be- gang, d.i. van den ondergang van den georganiseer- len ook de blin en iets als ze onderkennen hoe stil den wereldvorm. De naties vallen uiteen; en het de menschen worden d e om hen heen staan om van komt alles overeen met de voorzeggingen van Jesaja dit'uitzicht te 0en.eien tn zoo bescheiden en liefe- PERSOONLIJKE VERTEGENWOORDIGING. De heer De Vos van Steenwjjk, Chrisfcelijk-Histo- risch Eerste Kamerlid, heeft in die Kamer een rede voering gehouden, waarin hij geklaagd heeft over het dalen van het prestige van het parlement en het wenschelijke om weer te komen tot persoon lijke vertegenwoordiging. De heer De Vos van Steenwqk zegt, dat hq thans komt tot een punt, dat men in het voorloopig verslag heeft laten „zwemmen", ofschoon spr. had verzocht, dit punt aaarin op te nemen, te weten het feit, dat het aanzien van het parlement is ge daald, hetgeen men weet aan de regeling van net kiesrecht. De commissie van rapporteurs vond dit punt niet de moeite waard. Maar spr. laat zich niet muilbanden, door niemand, ook met door op oen suur beluste rapporteurs, hoezeer deze ditmaal allen rechtsch zijn. Spr. komt thans ter zake. Dat het prestige van het parlement is gedaald, mede als gevolg van verwerping der Vlootwet, is een gevolg van de wijze van samenstelling, waardoor wij een volksver tegenwoordiging hebben gekregen, die volgens den Hoefijzeroorrespondent van het Handelsblad impo tent, onmachtig, ziek is. Spr. wijst verder op uit latingen over ons parlement van dr. E. van Raalte en D. Hans in denzelfden zin. Ons tegenwoordig kiesstelsel is daarvan de schuld. Het algemeen en evenredig kiesrecht beeft ons parlement in den grond vermoord .Vele geschikte mannen houden zich daarvan afzijdig. Onder het regime van de enkelvoudige kiesdistricten werden hoogstaande mannen gekozen en gevoelden de gekozeneh zekere verantwoordelijkheid tegenover hun kiezers. Partij bonnen bestonden er toen nog niet. Thafis heb ben de Kamerleden niet de kiezers, doch de partij bonnen achter zioh, dat zijn de handigsten, de gladdakkers, de slimmelingen, niet bepaald be wuste schurken, doch Strebers, een spr. gansch onsympathiek soort, een allergevaarlijkst soort type, zonder eenige scrupules. Gewapend met laatst. Het vrijbiljet op den trein maakt hun het reizen gemakkelijk. Zij reizen als houtsnippen over al heen, wat een bestaan, wat een vuil werk, deplo rabel en dégoutant. Voor ieder hebben ze een handje en een glimlach. Hoofdzaak voor hen is hun vriendjes de hoogste plaats op de lijst te geven, na tuurlijk nè. hen zelf. Feitelijk zetten zij de candidatenlijst in elkaar, zij, do oogendienaars, een objeot soort menschen. Het ware reeds een groote vooruitgang als de Kamerleden zelf geen propagandisten waren. Een propagandist moet als een portier allen binnen laten maar zelf niet binnen gaan. Dit jagen. naAr suoces, naar de majoriteit, komt een partij duur te staan. Het contingent van hen die onder een vroeger kiesstelsel zijn gekozen, slinkt thans ge leidelijk en nu komen anderen in hun plaats, van minder allooi. Ons huidig parlementair stelsel laat de anomalie toe dat een partijleider wordt vervan- en "door een veehouder. Geen wonder dat bet ascisme hier te lande zienderoogen toeneemt. en andere profeten; tal van plaatsen in de evangeliën in de Handelingen, in' de Openbaring van Johanes, treden nu in vervulling Men zien slechts de wanhopig ge pogingen om door een verbond1 der Volken of door de kerken tot den vrede te geraken. De oorlogen, de hongersnooden, maar ook de groote ontwikkeling van het menschelijk vernuft en van de techniek, waarooor de menschen zioh als vogelen, be wegen deer het luchtruim, elkander zonder eenige verbinding van het eene einde der wereld tot het andere elkaar's gedachten kunnen overbrengen, het zijn ailcmaal de duidelijk voorzegde teekenen. waar aan wij zouden kennen de aanstaande komst van het Rijk van den Messias, waaronder vele menschen ten hemel zullen varen, en de overigen op een volmaak te wereld voorspoed, geluk en vrede zullen blijven geniertn in eeuwigheid. Dit is in hoofdzaak de prediking van den heer Rutherford, waarmede hij thans in Europa rondgaat, zooals hij zegt ter voorbereiding van een groote in ternationale conferentie te Columbus in Ohio op 20 Juli a.s. Gisteravond trad hij te Amsterdam op in de Diamantbeurs. Het optreden van dezen nieuwen pro feet was aangekondigd! met de woorden: „Opmarsch aller volkeren tot den grooten krijg van Armaged don. Millioenen nu levende menschen zullen nimmer sterven." Het zal ook wel aan' deze laatste belofte gelegen hebben, dat hij een vrij talrijk gehoor vond. lijk spelen ze, dat niet dikwijls iemand langs hen heen gaat zonder in den zak getast te hebben cn als de blinde den vreemdeling dankend het „buona Pasqua" naroept, kan het gebeuren dat eerst in dat moment iets van de wijding der stille week door hem nagevoeld wordt. E. F. Spr. t ©en en ander niet voor zijn genoegein. Maar bet wit struisvogelpolitiek deze ernstige zaak niet te besmreken. Men dient te breken^ met de afschuwelijke kieskringen en bet verfoeilijke lastenstelsel om weder tekomen tot^ een per soonlijke vertegenwoordiging. Dat is nu spre- ker's democratie. Spr. wijst op de redevoering van mr. Treub in de Commercieele Club van 26 Janu ari jl., volgens wien ons parlement thans geen beeld geeft van den volkswil. De evenredig© ver tegenwoordiging noemt hij een jammerlijke misluk king. De kiezer heeft niets te Zeggen. ^Parlemen taire hervorming is volgens hem noodig. Spr. zegt hierop amen. Hoe vol, hoe overvol is Rome deze Paaschweek, heel Duitschland schijnt over de grenzen te zijn gezakt. Op een teekening in de Tribuna zien we een heir- leger van Duitschers, kenbaar aan hun philister.- type met den wipneus nieuwsgierig vooruitgest<>- ken, de vrouwen onbevallig en gebrild. Ze stroomen over het perron in Rome en een Italiaan zet ver schrikt zijn handbagage neer, wrijft zich de oogen uit en roept angstig: „Ik ben verkeerd overgestapt en ergens in Duitschland terecht gekomen 1" Tn de straten en trams hooren we uiet anders dan Duitsch praten, het is een invasie zooals Ronfe in lang niet beleefde en die de stad niet aantrek kelijker maakt. En al die vreemdelingen komen hier de Paasohweeb doorbrengen en zijn suggereeren zich zelf en den ander dat de diensten in de ker- j ken wel buitengewoon plechtig en hartverheffend1 zijn; thuis komend durven ze elkander nauwelijks bekennen hoe ontgoocheld ze zijn door het drukke gepraat en heen-en-weer-geloop in de groote basi lieken en hoe entzet ze waren over het feit, dat op Goeden Vrijdag op dat ontzaglijke plein tus schen de Lateraan-kerk en de Santa Croce in Ge- rusalemme, de draaimolens rond deinden, waarom heen een kermisatmosfeer waait Rome is nu bovenal de zetel van het fascisme en in do zoogenaamde „stille week" heerscht er allerminst een ernstige stemming. Waarheen zul len we gaan om de met vreemdelingen volgepakte auto's te ontloopen en niet meer opgeschrikt te wor den door de schreeuwerige aanplakbiljetten der cinema's? Op de een lezen we: „Cristo al Teatro Quirino" daar naast een „Messalina triomfa sempre" Ja, Messalina blijff de eeuwen door triomfeeren, niemand twijfelt daaraan! Met hoeveel schatten geld werd deze film in el kaar gezet! De geheel oud-Romein9che opbouw van de tentoonstelling in Villa Borghese, die deze zomer een overzicht gaf van wat er in Rome en provincie geproduceerd wordt, het somptueus in elkaar ge zette paleis met zijn trappen, opgangen en fonteinen, met zijn triomfboog en oud-Romeinsche straten, dat alles was gefabriceerd door een architect di$ voor een film-maatschappij werkte. Na. sluiting van de expositie werden hier tafreelen uit de geschie denis van Messalina vertoond en in film gebracht. Ook een tiental leeuwen kwam daarbij te pas. Op een gegeven oogenblik verloor de circus-directeur er een uit het oog, die zich aanstonds op een der fi guranten wierp, die jammerlijk toegetakeld aan de wonden bezweek. Alles was onecht, de muren van karton, Messalina en Claudio en alle oude Romei nen, bewoners van deze of gene achterbuurt mis schien. De leeuw alleen bleef dezelfde die hij voor eeuwen was; hij zag in den menqch zijn rechtmati- gen prooi en wist niet dat alles maar spel en schijn moest zijnl In Rome wordt eerwaardige architectuur stelsel matig vernietigd, maar aan „Ersatz"fraaiigheden is geen gebrek cn naarmate de stad haar karaktèr verliest, vertoonen de met lappen behangen come- dianten te ijveriger tragedies uit de geschiedenis van „Roma Eterna". Hoe sensationeeler ze zijn, des te meer zullen zij het publiek behagen. Het zenuw- prikkelende van de Messalinavoorsteling trekt el- ken dag, honderden die van de kerken naar de HET CONFLICT IN DE TWENTSCHE TEXTIEL NIJVERHEID. Naar Het Volk verneemt, heeft het hoofdbestuur van de Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en I cinema gaan en. omgekeerd. Tramwegpersoneel besloten, ter aanvulling van dén Over Rome is in de stille week een ware cinema- individueelen steun ia het conflict in de TwenUchepest uitgebroken, die de stad vergiftigt, textielnijverheid voor zoo ver noodig, een bedrag van Maar voor één ding zijn we dankbaar: de stille f 10.000 uit de vereenigingdkas beschikbaar te stellen, week deed haar intrede met zonneschijn! Eindelijk, LANGENDIJK. na maanden van Onafgebroken regen en kou voe- Het bestuur van de afd. Langendijk van het Cen- !len we weer, dat de zon haar oude kracht behield, traal Genootschap voor Vakantiekolonies, vergaderde Zij troost over veel en giet een wereld van schoon- voor de regeling van uitzending der kinderen. heid uit over de stad. De bedelaars komen uit hun Bekend was geworden dat 11 kinderen de uit- schuilhoeken te voorschijn en rekken zich in hun zending noodig hadden. volle lengte uit op de trappen der kerken, het is of mT -hi 23 April. 2e Lijst. 295 51e 714 929 1102 uil lompen eens goed te drogen dat dete nog geen i«s weken van typhus hersteld willen leggen. Hun haveloore veelkleurige plunje Eén kind moet daarvan noodwendig afvallen, om- ze zich zelf en willen leggen. I la. blijft de Jaren door onveranderd hun lot blijft ook Treklcing 3e No. 21828 f 5000. Noe. 13166 14571 f1500. Nos. 2913 15604 20939 22136 f 1000. Noe. 3235 5890 19319 f 400. Noe. 8603 13899 f200. Nos. 782 2488 5511 6112 6253 8518 11784 14779 f 100. Prijzen van f 45. 2 72 171 174 226 277 334 380 430 434 455 486 521 537, 551 623 643 681 734 736 808 830 894 917 937 1009 1017 1076 1089'1101 1118 1126 1160 1162 1208 1284 1407 1413 1441 1552 1573 1708 1743 1770 1775 1822 1850 1891. 1920 1930 1984 2004 2006 2028 2067 2081 2091 2195 2247 2281 2310 2323 2367 2369 2-126 2454 2197 2512 2372 2602 2669 2674 2681 2684 2704 2721 2729 2763 2768 2769 2790 2791 2792 2874 2909 2912 2953 3115 3168 3222 32S9 3274 3282 3351 3412 3421 3493 3497 3550 3573 3585 3605 3670 3675 3698 3789 3875 3913 3945 4010 4056 4086 4145 42-1-1 4274 4295 4296 4303 4352 4424 4434 4491 4526 4556 4561 4571 4597 4619 4624 4663 4668 4700 4732 4821 4873 4940 4984 5036 5039 5063 5091 5183 5141 —55 5263 —67 —85 5345 5392 5421 5422 5425 5433 5594 —98 5601 5628 5660 5684 5696 5703 5732 5736 575-1 5769 5791 5820 5830 5859 —94 5933 5957 5994 6047 6082 6101 6108 6113 6162 6169 6236 6293 6301 6309 6405 6432 6486 6491 6563 6568 6575 6599 6611 —44 —63 6732 6766 6818 6858 6888 6927 6952 6971 6988 7001 7006 7136 7178 7200 7220 7246 7273 7277 7305 7342 7361 7379 7391 7398 7418 7433 7454 7470 7546 7577 7622 7689 7693 7718 7723 7763 7769 78:48 7871 7877 7896 7901 7906 7910 7922 7928 7961 7971 7975 7978 8021 8043 8097 8129 8135 8143 8146 8223 8252 8287 8303 8314 8338 8480 8498 3536 8598 8812 —40 —41 —44 8850 8923 9043 9051 9080 9108 9110 9143 9116 9193 9232 9238 9268 9285 9396 9401 9416 9480 9497 9514 9552 9646 9649 9718 9733 9735 9817 9825 9850 9853 9855 9878 9886 9895 9930 9934 9958 9965 10033 10065 10089 10122 10132 10173 10233 10245 10331 10333 10335 10469 10189 1 0120 10631 10667 10668 10773 10867 10913 10915 10989 11047 11066 11078 11079 11095 11117 11118 11145 11179 11226 11237 —238 —276 11293 11297 11399 11443 11465 11541 11545 11641 11709 11730 11796 11858 11869 12009 12127 12180 12249 12267 12387 12396 12433 12499 12528 12371 12617 12634 12656 12663 12674 12718 12725 12840 12874 13022 13037 13085 13115 13134 13158 13195 13222 13318 13360 13435 13439 13442 —403 —474 —507 13517 13526 13536 13538 13572 13590 13597 13598 13613 13619 13621 13642 13682 13691 13696 13720 13740 13762 13763 13787 13788 13791 13836 13854 13921 13998 14001 14101 14110 14125 14155 14226 14230 14272 14277 14289 14297 14313 14322 14357 14360 14365 14386 14460 14590 14647 11609 14082 14761 14794 14824 14850 14886 14916 14921 11931 14934 14969 15039 15046 15122 15193 13220 15240 15261 15300 15353 15356 15423 —438 15440 15451 15461 15470 15500 —536 —539 15563 15591 —596 —629 —719 15728 15730 15752 15794 15796 —828 —845 —846 15850 15852 —878 —912 —927 —955 15972 15893 15991 15999 16079 16160 16176 16198 16217 16236 16240 16242 16297 16308 16341 16382 16491 16526 16563 16573 16622 16617 —745 16746 16788 16816 16874 16876 16896 —898 16927 16962 16970 16903 16994 17086 17103 17109 17118 17149 17153 17174 17182 17194 17223 17230 17259 17266 17280 17327 17386 17509 17537 17577 17599 17606 17628 17720 17763 —771 —936 17940 17958 17977 11797 18050 18069 18137 18151 18178 18194 18201 18214 18382 18399 18421 18471 18473 18-179 18487 18502 18505 18506 18538 18577 18619 18631 18636 18686 18700 18737 18746 18778 18781 —788 807 —808 —812 —836 —837 18846 18865 18883 18949 19012 19085 19091 19157 19169 19175 19204 19235 19246 19286 19326 19398 19515 19521 19522 19534 19566 19612 19713 19721 19772 19808 19813 19847 19853 19861 19867 19881 19902 19955 19959 19982 20039 20018 20093 20112 20132 20143 20175 20199 20207 20209 20215 20255 202/3 20321 20308 20390 20455 20543 20578 20640 20663 20681 20682 20716 20720 20723 20732 20744 20752 20788 20793 20808 20829 20866 20943 20960 20990 21055 21074 21082 21147 21148 21151 21155 21168 21215 21244 21320 21337 21379 21387 21-396 21405 21-137 21-169 21471 21481 21516 21625 21652 21659 21669 21687 21718 21736 21756 21825 21834 21891 21908 21924 21918 21988 22069 22100 22104 22210 22217 22284 22298 22300 22306 —320 22331 22402 22418 22497 22564 22566 —569 22578 22591 22594 22610 22853 22664 22667 22690 22800 28235 22865 22897 22905 22925 22995 Se Klasse le Lijst: 14391 m. s. 4391.

Schager Courant | 1924 | | pagina 10