Sparta 1 - Adelborsten, Jb. OTSEN Kz., GROOTE OMZET. KLEINE WINST. S. H. Een greotsch schouwspel in het Kasteel des Cecils. 't voordeeligst adres. CONCERT Veteranen-Wedstrijden EEN EIGEN WONING. een Arbeiderswoning. een vast Werkman. Wieders gevraagd, 'n Broodbakkersknecht een Promenadewagen, Dorschkoolplenten. Zondag a.s. Nette Jongen Bezoekt de 's middags"concert Bouwers nieuw Bouwland Roode, Witte, Gele en Deensche Koolplanten, Timmerlieden gele Koolplanten een Cormick Naaimachine een flinke boerenknecht, Bollenpelslers, Heerenkleeding, MODEmRRTIKELEN. B rgerlijke Stand. Aanvang 2 uur. Simon Cornelis Smit D Aaltje Hovenier p Alldo Chrislina den Hartog, Neeltje Bakker, KOLHORN Witte Baby-Freules 24 Cl. Gebreide witte Corsetti|f|es 55 Ct. Huïsvlijttentoon- stelling te Callantsoog op 15 Juni. op het plein. Geregelde AUT0DIENST Scbagen-Callanlsoog. WINKEL Zondag 15 Juni Bal na. Voetbalvereniging K. F. C., - Kolhorn. FINALE Zondag 22 Juni a.s. I nieuwe Maalmachlne, 1 gebruikte Mac. Cormlck. i gebruikte Ueeriug. I gebruikte dunne Balk een nieuwe HOOISCHUDDER, Aardappelmanden, Deensche Witte- vroege Herfstroode- en Witte Hoolplanlen, en Mangelwortelplanleii. Door ons stevig vasthouden aan dezen stelregel en door hot leveren van het allexfcesto, verkrijgen wij een jaarlijks gróoteren omzet en zijn daardoor in de gelegenheid onze prijzen steeds scherper te berekenen. RIJWIELEN vanai 1*5.— Vraagt hei merk „RROBATUM". HolL fabrikaat Sterk Sierlijk SneL O. ANNLvLLDT, Dorpen (Laan), Behagen. ZEVEN MAN OMGEKOMEN, Tengevolge van het uitstoomen van mijngas in de mijn Egmond io Gothenburg (bij Breslau) hebben 37 mijnwerkera in levensgevaar verkeerd. Dertig hun ner zijn gered, doch zeven mannen zijn omgekomen. DE STRAAL DES DOODS. Grindeel-Matthews, die niet in staat is geweest de Britsche rogeering (welke niot voldaan was over zijn ptroevén) te bewegen, om zijn ontdekking van den straal dos doods te koopen, is vandaag naar Parijs gegaan, om demonstraties met zijn straal te laten fil men. Hij zegt dat hij zal vertoonon, hoe zijn straal een vliegtuig in vlammen gehuld kan neerhalen, dieren bewusteloos kan maken en op alle oorlogstuig zijn invloed kan laten gelden. Over drie weken zou, volgens de Star, de film in allo groote bioscopen te Londen vertoond worden. DE BEZUINIGING IN DUITSCHLAND. Volgens een modedeeling van hot departement van financiën zijn tot 31 Maart van dit jaar bijna een kwart der beambten, arbeiders en ambtenaren in rijksdienst ontslagen, waardoor aan salarissen bijna 434 millioen goudmark wordt bespaard. VINGERAFDRUKKEN VOOR ALLE FRANSCHEN. Op het oogenblik wordt in Frankrijk opnieuw de quaestie van het registreeren van de vingerafdrukken van alle Fransche burgers overwogen. Het laatste voorstel is om de verkiezingskaarten van de vin gerafdrukken der eigenaren te voorzien. Voorts wordt voorgesteld om het atelsel-BortüRbn toe te passen bij alle verzoeken om vergunningen tot hot doen van zaken, het verkrijgen van concessies, het sluiten van huwelijken. Zouden deze voorstellen ten uitvoer wor den gebracht, dan zouden de vingerafdrukken van gemaakt en op maat. I i V. .1/4 l.1». tr o tl rt W/t tin de helft der Fransche bevolking geregistreerd zijn. zHetgeen de quaestie wederom ter sprake heeft ge bracht is do moeilijkheid, die de politie ondervindt bij het identificeoren van vermoorde of verdronken personen. Vandaar dat de politie de voorstellen steunt Op het oogenblik zijn de vingerafdrukken vaa ox* geveer 300.000 Fransche burgers geregistreerd. TUBERCULOSE BIJ HET ARGENTLJNSCHE VEEL Klagen wij over het gevaarlijke tuberculose rund vee. het blijkt in Argentinië nóg erger te zijn. In Duttachland heeft men in 1923 in 9 groote open bare slachthuizen 600 Argontijnsche runderen ge slacht. Bij onderzoek blokeni daaxva n!22 tb.c. te zijn. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Geboren: Anthónius, zoon van P. A. van Troost en van C. Herman. Ondertrouwd: Geena. Getrouwd: Pieternella Korvep «n Jacob WendeL Ovorlodon: Geene. GEMEENTE ZIJPE. Ingeschreven van 11 tot en met 13 Mei 1924. Geboren: Johannes, zoon van Johannes Hartsui ker en van Vrouwkje Vaartjes. Pieter Cornelis, zoon van Martinus Besteman en van Alida Comelia Schilder. Ondertrouwd* Simon Zoon, 34 j., landbouwer te Warmenhuizen, en Wilbelmina de Lange, 33 J., zon der beroep, alhier. Terwijl Lord Oecdl of Ohótwood, ten onrechte in do Ho.uaridschc couranten nog aJs Lord Eobert Cecil bii bet publiek voorgesteld, in Holland ver toeft om zijne idealen omtrent Wereldvrede en den yolkenbond aan do Nederlanders te komen ver kondigen, wordt er feest gevierd in Hatfield House, hot diastool zijner v<x>rou<ler9, thans het eigendom van van zijh oudsten broeder, den Markies van Salisbury. Wij hebben hier in Hertfordshire een zeer sym pathieke voreeniging de: Herfordshire Nursing- As- 8oeiation, ongeveer overeenkomende met onze Wijk verpleging. Deze v^iikverpleging hooft altijd geld nood. Om nu aan gold te komen werd de Lere- presidente, do Markiezin van Salisbury, gepolst voor een grootsch plan. Deze allerliefste vrouw was dadelijk bereid haar steun! to verleenen. 1) Wij vieren thans feest, het gold stroomt binnen en wij zijn weer echt trotsch op ons eigen Graafschap; op ons Hertfordshire. Er zou een Tudorfeest op Hetfield' nagebootst wor den. Men sprak van oen Tudorfeost uit den tijd van Koningin Elisabeth, de laatste uit de dynastie der Tudore, maar het was eigenlijk geen Tudorfeest maar een Stuartfeest, want hetgeen voorgesteld werd, geschiedde in 1607, dus gedurende de Regeering en buitendien in aanwezigheid van Koning Jacobus I, de eerste vorst uit hot IIul» Stuart. Maar die tijds- en naamswisseling is typisch Engelsch en geeft daarom zoo dikwijls aan vreemdelingen, die do Engelsche historie goed kennen, den indruk dat de Engelschen stommelingen zijn en hun eigen geschiedend» niet kennen. Doch het heeft alweer zlln reden waarom men bij voorkeur van een Elisabethfeest in Hetfield House sprak. Koningin Elisabeth de dochter van Koning Hen drik VIII en Anna Boleijn, heeft als Jonge prinses, gedurende de regeening van haar zuster, de zooge naamde Bloody Mary, in het oude paleis te Hetfield gevangen gezeten. Dat Old Palaco bestaat nog, doch de familie Cecil bowoont Hotfield House, het mooie in Tudor-Mljl. doch helaas dikwijls verbouwde, kasteol. Gelukkig is hot niet zoo verbouwd of het 1b nog schitterend mooi en een typisch voorbeeld van den bouw dier dagen. Van Mnnen geniet men van den rijkdom der betimmering uit die tijden en voelt men zich werkelijk verplaatst in de dagen van Elisabeth en Jacobus I. De liefhebber van romantiek kan hief zift* hart op halen. Alleen reed» de eerwaardige boomen in het schitterende park roepen u toe: Wij hebben Eli sabeth en Jacobus gekend, wij zijn ooggetuigen ge weest van tallooze opwellingen van liefde, smart, haat en drtft. Wij zijn echter ook ooggetuigen ge weest van schitterende feesten. De zon speelde reeds zijn mooie spel door onzen bladerenrijkdom, de wind ruischte al door onze toppen toen in 1607 dat schit terende feest plaats vond, hetwelk gij nu, ruim drie eeuwen later, gaat imiteeren. In 1607 trouwde in het oude kerkje van de heer lijkheid Hatfield, Lord Hayes met Honora, dochter van Lord Denye. De schitterende feesten te Hatfield gehouden, werden opgeluisterd door de tegenwoordig heid van Koning Jacobus en zijne gemalin Koningin Anna. Deze feesten met al hun pracht en praal weer te deen herleven, was het doel van het bestuur der Hertfordshire Nursing Association en toen zij' de me dewerking van de Markiezin van Salisbury verkre gen hadden, was hun succes verzekerd. Reeds door.de romantiek van hrt terrein zelf. Hier behoefde niets getimmerd te worden, hier was alles gereed, zooals het eertijds was. Ik heb zelf deelgenomen als een der hoofdper sonen- bij riddorspelcn in Holland, doch meestal was de omgeving te modem. Ik herinner mij echter hoe wij ridders eens jjpperale repetitie hielden, gehar nast, op geharnaste en met onze kleuren getooide paarden, op het binnenplein van de Doelen in Haar lem en hoe wij dadelijk allen in de stemming wa ren daar in die omgeving, al was het gebouw alweer een paar eeuwen gesticht, na de periode, waarin de ridderspelen plaats hadden. De traditie van -enkele eeuwen, door de gebouwen der Doelen gewaarmerkt, bracht immers de stemming voor historisch voelen. In Hatfield is bijna alles nog als in 1607, daar werd: die stemming dus nog sterker geaccentueerd. Ik lees over ridderspelen te Hoofddorp. Zij kun nen prachtig zijn, doch er is toch even een- disso nant, omdat het niet weg te denken is dat alles slechts schijn is in dieomgeving, die pas 60 Jaar ge leden drooggemaakt werd) en die ten tijde der. ridder spelen nog een grqot-j watervlakte was. Wij troffen in Hatfield prachtig weer. Het was wat jbroeiig, dat is het trouwens gauw bij ons in Hert- iferdshire. De lucht ia spoedig zwaar. Onder de sta- I tige eiken de royal oaka van Hatfield Park, be- i kwam men echter weer van de warmte. Er heerschte beide dagen een echt vroolijke stem- ming. De tweede dag was eigenlijk de echte Graaf schapsdag. Toen is de Duchess of York het feest komen be zoeken. Wat hebben wij gejuicht na de warme redevoering van Lord Hampden. Lord) Hampden is zoo'n sympathieke figuur, een echt humaan mensch, met veel sl&g om m*t ieder een om te gaan. Hij is Lord Leutenant dus des Konlngs verte genwoordiger voor Hertfordshire, maar hij is bui tendien, sedert het Labour Gouvernement, Opperka merheer des Konings..Dit ia speciaal gedaan omdat hij de Labour heeren, die aan het Hof komen op prettige wijze op sommige zaken van etiquette enz. zal wijzen en hen verder op hun gemak stellen. Lord Hampden aprak het kleine persoontje, waar- In velen reeds nu de Prins van Wales niet trouwt de aanstaande Koningin van Engeland weer een Elisabeth zien, alleraardigst toe. Eerst had het jongste zoontje van Lord Hampden the Hon. Charles Brand: de zijden beurzen- met het ge collecteerde geld aan de Prinses gebracht. Lord Hampden wees er op hoe buitengewoon ge troffen heel Hertfordshire weer was door de groote charme van de Hertogin, die ondanks haar hooge positie, haar Hertfordshire niet vergeten was. Hij vertelde hoe lief iedereen haar had gehad, toen zij bij hare ouders op St. Paul'» Walden. Bury, eenige mijlen hiervandaan, woonde en hoe trotsch Hert fordshire was, toen de Koningszoon, de sympathieke Hertog van York, haar uitverkoren- had als levene ik wend echter meegenomen, omdat ik moest of feren. Ik moest mee naar het zigouner kamp, omdat daar allerlei dames en heeren, die ik konde, mij wilden waarzeggen of iets wilden1 verkoop-en. Het was werkelijk net een echt zigeuner kamp en de meisjes waren zoo brutaal als echte zigeunermeis jes. Alleen ontbraken de kleine springertjes en an dere zigeumer-attributen, want deze onechte zigeu ners hadden nog lekker 's morgens in bun bad ge poedeld. Een allerliefste vriendin nam mij onder den arm mee om in de theetent, die zij met andere dames, waarvan ik de meesten heel goed kende, had, een kop 'thee te drinken, en van die/ lekkere toast en cake en taart te genieten. Wat offerde ik graag, want zelfs voor een arme drommel als ik ben gaat de bekoring uit van het geven. Vooral voor een goed' doel, in prettig gezel schap, in- mooie omgeving en- wanneer het op de sierlijke manier gaat als Uier te Hatfield. Daar kwam het schattige jongste dochtertje van Viscount Hampden, de Honorable Monice Brand, als een klein feetje aan om het gtld in haar wit satijnen beurs te laten glijden en eene buiging te maken, ge heel in. Tudor-stijl, zoodat je je bijna niet kon in houden om de kleine schat op te -tillen efa een zoen te gaven. Die Engelsche kinderen zijn zulke dotjes. De Hollandsche ook wel, maar er is iets bijzonders met die EngeLsche kinderen, zoodat je steeds lust ge voelt ze te knuffelen. Ik ontmoette nog tal van personen, met voor Ne derlanders bekende namen. Daar was de oude Earl of Balfour, die jaren lang als Mr. Arthur Bal- four, een grooten rol in de Engelsche politiek ge speeld heeft. Hij is familie van de Cecils. Daar was Dean Inge, de geestige en wereldwijze prediker van St. Pauls Cathedraal in! Londen. Admiraal Sir Froderick Halsey, die den Prins van Wales op.zijn wereldreizen vergezelde, waa er met het Kamerlid van St. Albans, Colonel Freman-tle Ik ging weer naar het Old Palace terug om nog eens te genieten van die omgeving en hetgeen daar te zien was. Het was een oogenblik als een droom, toen ik niets anders zag als de groep van bruid en bruidegom met koninklijke en andere gasten, dus omgeving en personen allen 1607. De Hon, Michael Scott' was de bruigom, Lord Hayes, en de mooie Markiezin van Granby was zijn bruid. Schattige bruidsmeisjes en pages omgaven gezellig en' eenvoudig het bruidspaar, dat het ab soluut echt leak. Er was ook een Hofnar, die uitstekend door Mr. Christophe Gurney, afstammeling van de bekende kwakerfamilie Gurney, werd gecreëerd. Hij was werkelijk soms heel geestig. Begrijpelijk was, dat er onder de hofhouding ook niet ontbrak de historische figuur van Sir Walter Raleigh en vajv Sir Christophe Hatton, -en edelvrou- wen in het costuum van koningin Elisabeth. want men moest en zou de herinnering aan die vorstin ce- lebreoren. Men hoorde den naam Drake mompelen, doch ik zocht te vergeefs naar de persoonlijkheid van dezen grooten zeeheld', den overwinnaar van de Saansche Armada. Ik ben nog even geweest in een oude taveerne genaamd: „de vroolijke zeemeermin" en zag daar aardige boerendansen uitvoeren. Aan alles komt echter een einde, zoo ook aan dit feest, althans het meer officieele gedeelte. Dit zou niet compleet zijn geweest indien- niet voor de Hertogin v. York vertrok, deze eerst de gemantil- leerde ex-aoldaten en hunne verpleegsters geïnspec teerd! had en daama -langs de tribune van de herto gin gedefileerd waren: do Boy Scouts, (padvinders), de Girl Guide9 (meisjesgezellen), de St John Ambu lance en de Wolf Cub9 (welpen), uit het gaheele graafschap naar Hatfield gekomen als symbool van Engelsche organisatie. Daarna vertrok de Dueheas of York, uitgeleide gedaan door haar gastvrouw, de Markiezin van Sa lisbury. Het publiek juichte geestdriftig, het was het volk van Hertfordshire, dat deze twee groote Hertfordshire vrouwen huldigde, omdat zij het graafschap tot groote eer strekken, en het graaf schap toch zoo graag trotsch is op iets, dat waard is om trotsch o-p te zijn- De koninklijke prinses werd toegejuicht, doch te vens de vorstin van Hatfield House, de Markiezin van Salisbury, die door haar positie, haar edel hart en groote lieftalligheid en eenvoudige vriendelijk heid is de grande dame bij uitnemendheid en door iedereen erkend en geëerd wordt als de eerste vrouw en de grootste weldoenster van Hertfordshi re. die nu weer gediend heeft het belang van de ze- genbrengende instelling: Hertfordshire Nursing As sociation. gezellin en hoe wij allen dankbaar nu waren haar hier te zien, steunende het goede doel van haar Graafschap. De High Sheriff of Hertfordshire, Sir Brodie Hen- dereon, sprak in gelijken zin en daarna scheen wel aan het gejuich geen einde te komen. Vervolgens kwam de feestelijke, historische stoet in de verte aan en zou langs de speciale tribune dér Hertogin van York trekken. Evenals in 1607 het geval is geweest, trok de feest stoet van Hatfield House naar het Old Palace. Lord en Lady Howard de Walden, als Koning Ja cobus en Koningin Anna, maakten een prachtigen in druk. De Earl of Galloway stelde Henry Prince of Wales voor. Deze prins is eenige jaren later gestorven, waar door zijn jongeren broeder, als Karei I, op den troon is gekomen. Lady Mary Ashley stelde voor Prinses Elisabeth,' die later als Koningin van Bohemen, zoo'n welbe kende figuur in Holland geworden is en daar jaren woonde. Het was een prachtige stoet. De costuums muntten uit door rijkdom en schitterende kleuren. Men kon niet nalaten de moderne kleedij der om standers weg te wenschen, omdat zij zoo leelijk doen tegen het mooi van de Tudor- en Stuart-dagen. Wij kregen uitstekend quadrille rijden te zien door een 24-tal dames en heeren der hofhouding van Ja cobus en Anna. Daarna bewonderden wtj de antieke dansen, waar bij de oude, oorspronkelijke muziek gespeeld werd. Het was o.a. een pavane, zeer majestueus uitgevoerd' en een Volta, een soort vals, buitengewoon sier lijk gedanst. Het publiek was verrukt. Er worden nog andere dansen uitgevoerd en men werd niet moe naar de danseressen en dansera en hun prachtige costuums en schitterende juweelen te kijken en naar de vreemde muziek te luisteren. L) Ik lees in 'n Nederlandsch dagblad dat men nog in dubio is hoe men Lord- Ceci! of Chelwood moet noemen. Dat blad wil hem nog Lord Robert Cecil of Chèlwood noemen. Dat is onzin, men kan eon Lord of the Realin niet bij zijn voornaam noemen, dat ge- beurdt alleen met Lord Cecil Chelwood, toen hij den beleefdheidstitel Lord Robert Cecil voerde. Even graote onzin van dat blad Is om te zeggen, dat de koning hem pas in den adelstand verheven heeft door hem Lord Cecil of Chelwood te maken. Hij was als zoon van een Markies natuurlijk altijd van adel, slechts was zijn Lord's titel een beleefd- heidstitel eri gaf hem geen recht op een zetel in het House of Lords. Dat recht erfde slechts de oudste der Cecils. do (hufcdigo Markies van Salisbury van zijn vader. De koning verhoogde Robert -Cecil, die eigenlijk do Honourable Robert Cocll was. in rang. door hem Peer erf the Realin te maken, waardoor hij zitting nam ln het Hoerenhuis. Nu zal men' dus in hot Engelsche adelsboek vin den: Robert Cecil, Lord Cecil of Chelwood. Ik begrijp niet dat een groot Nederlandsch dag blad onzin gaat schrijven over Engelsche titels, ik vrees echter dat toen men eenmaal een fout. ge maakt heeft, liever ging draaien dan ruiterlijk de fout te erkennen. Dat ziet men wel meer in dergelij ke zaken en bladen. gevraagd. J. HAGENA AR, bakker,Dirkshorn Adver/enii'én. V e r 1 o o fd JO M. MUIJS en G. C. K. A. v. d. HUCHT. Laan, Scharen, Wattstraat 17, Den Haag. Ondertrouwd: W. P. NIEMAN en, M. BERKHOUWER Jd. DirkSn, 12 Juni 1924. Huwelijksvoltrekking 27Junl 1924. □C3C3C3tZaC3C3CaaC3C3tZ3n Den 18 Juni a.s. hopen onze Q geliefde Ouders hunne 25 jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Q Hunne dankbare kinderen. Q JAN. JACOB en TRIEN, n Barsingerhorn, Juni 1924. q Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve Vrouw. Moe der, Dochter, Zuster en Behuwd zuster in den ouderdom van 38 jaar. Uit aller naam, S. JONKER. Anna Paulowna, 12 Juni 1924. De begrafenis' zal plaats hebben 16 juni, te 1.30 uur te Anna Paulowna. Eenige en algsfeieene kennisgeving. Hiermede vervullen wij den treu- rigen plicht, U kennis te geven, van het overlijden van onze ge liefde Vrouw en Moeder. Mejuffr. in den ouderdom van 49 jaar. Uit aller naam, A. GUT TER. Lutjewinkel, gem. Winkel. Hiermede betuigen wij onzen harteliiken dank, aan de Buren, Vrienden en Bekenden, voor hun betoonde deelnemingen hulpvaar digheid, ondervonden bij het over lijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader J. ZANDER Pz. In 't bijzonder onzen dank aan Dr. OTERDOOM. voor zijn lief derijke behandeling, en aan Ds. BUISKOOL, voor de troostvolle woorden tot ons gesproken. Ook aan de Heeren dragers een woord van dank, voor 't bewijzen der laatste eer. Wed. T. ZANDER-Duin en Kinderen. Callantsoog, Juni 1924. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, bij ons huwelijk ondervonden. J. SMIT Tz. T. SMIT Pd. Winkel, Juni 1924. is toch Alril van de Markt nam. 1 uur van Windels Harmonie. Aanvang half negen N. T. Aanbevelend, P. BAKKER. ZONDAG 15 JUNI: N V. Vnosko (2 uur) Sparta—II. F. C. (3'/« uur) Iedereen kan op zeer gemakke lijke voorwaarden een eigen huis krijgen, door thans reeds één of meer hypotheekinschrijvingen te nemen, welke na 4 6 of 8 jaar de volle hypotheek garandeeren. Ook hypotheek direct beschik baar op zeer gunstige voo'rwaar- den. Inlichtingen verstrekt T. BOUMA Jz., Schoorldam. TB KOOPi model Mac. Cormlck (dunne bulk) I 235 Mac. Cormick. LEVERING OP PROEF. Adres: P. W. KWANTES, Smederij. Schagerbrug. TE KOOPi Merk „Forsa", gewonnen van de Verloting te Opmeer. Te bevragen bij S. KOSSEN te Sint Maarten brug. GEVRAAGD: voor het verbouwen van roode Bewaarkool. op contract. Aanb. aan Gebr. KLOOSTER BOER, St. Pancras. Tel. 181 en 182. Te huur of te koop gevraagd te Breezand Brieven franco onder no. 809, Hulppostkantoor Breezand. TE HUUR: twee H.A. voor KOOL. Brieven lett. M, Hulppostkantoor Oudesluis. TE KOOP: J. DE GEUS, Stroet, St. Maarten TE KOOP: bij W. GOVERS, Westerend, St. Maarten. TERSTOND GEVRAAGD: foed-kunnende melken, Woning isponibel. Br. fr. lett. A H, bur. v. d. blad. fevraagd, liefst bekend met 1 vier- ant maken, bij H. FIJNHEER te Winkel. h 38 cent per uur, bii Jb. JWAI- BOER Hz., Walingsweg, Wierin- gerwaard. TERSTOND GEVRAAGD: bij T. BLOOTHOOFT, St. Maar tensbrug. Zeer'.billijk te koop: bij D. KONING, Sint Maarten. bij T. DE GEUS. Rijpje, St.Maarten TE KOOP: met dunnen balk; voor goed wer ken wordt ingestaan. D. 8URGEK. Burgerbrug. Te koop: 40 duizend gele Jb. GROET. Laantje. Schagen. GEVRAAGD: melken verelschte, terstond in dienst te treden gewenscht. J. DE BOER, Verl. Kleiweg, Breezand, N. H. Gevraagdvoor het aanstaande seizoen, door N. H. ONDERWATER. Breezand.

Schager Courant | 1924 | | pagina 2