Allinti Niens- Mratulit- Luiliifilii. Peelt Cloppenburg's Herman INypels, Hst Geheim van Gemard tan Woensdag 10 Juni 1925 688te Jaargang. No. 7651. Ultijcws 1 M.V, v.h. Cc., Seinen Arrondissements Rechtbank j te Alkmhar. Heeren- Kinder^Jeeding munt Hit door soliditeit en pasvornf Onze Kleedingmagazijnen brengen li daarin een mooie en levens goedkoope sorleering. Zie de Etalages. FEUILLETON. tiemeixgd Nieuws. SCHA )it blad varochljnj. viermaal por wook: Dlnmlag, Woonadac, Dondor- liig oyi Zaterdag. Hij Inzend ime^tot 'n morgena O uur, wordon Advuri finiiftn nou zooveel mogelijk in hel oov.'óloU komend nummer goplautat. POSTREKENINO No. 23330. INT. TELEF no. 20 PrIJa por 3 maanden f 1.05. ï.onne nummoro O cent. ADVliftTEN- TïöN van 1 taé 5 Eegelu f 1.10, iedere regel moor CO cent (hewljano, inbegrepen). Groote lel (era werden nnns plaalflinlrnto beralxend» Ziting! van Maandajg! 8 Vfani 1925. VOOR DEN POLITTERECH^ER.. AANGEHOUDEN. Do eerste beklaagde hedeai is. mej. Petronella j intkonia Dolmans, onlangs winkeljufïrouw in den i riukn vn den heer Hi lile fce Hoorn. 1 Haar strafzaakje (een geval! van mishandel'ng; reeds eeraer voor den Politierechter ge «veest 1 is toen aangehouden tot later. Thans v>->de behandeling hervat. Beidaav-de s niet meer in befcrekkingl te Hoorn, waar zij1 de rccaw van naren patroon in dea winket met een jch"ier o de hand heeft geslagen, wat door een Ier kl'anten was gezien. Thans is juffrouw Dolmanö ui. hulp in .de huis jou ding bij iemand in Bussum. De uitspraak in deze zaak wordt alsnog aan- rehouden. OPPASSEN. De volgende beschuldigde is Theodoor van Baren, lok zijn zaakje is onlangs in 'behandeling geweest gn wordt de behandeling daarvan\thans voortgezet. Het vonnis dat tegen hemi wordt uitgesproken luidt, wegens mishandeing, 2 maanden gev. voorw. met jaar proeftijd. BRUTAAL. - Anthonius de Moei' uit Alkmaar schitterde als jeklaagde door afwezigheid Htf had oen handkar ran rijn stadgenoot Jan Daalder in huurkoop en lad ei- nog mets van betaald ;en toch brutaalweg Ie kar voor 'n tientje aan zekeren Klaas Verver ivergedaan. Deklaagde, die thans zwervend |i% liep een vonnis pp tot f-20 boete of 20 dagen de doos in. EEN DU1UR RIJWIELPLAATJE. Een inwoner van bet eiland Texel, Martinus Rijk, had het bel'astrngplaatje van de fiets van Gruurtje Bakkum weggenomen. Guurtje had haar rijiwièl bij het ter kerk gaan neergezet jin de bewaarplaats voor rijlwielen bij de R.K. kerk te Den Burg en miste na afl'oop van den kerkdienst het belas tingmerk. Het nopens bekl1. ingekomen rapport was niet ongunstig en hij' werd overeen komstig den door den O.v.J. ingesteMen. eisjohi veroordeeld tot f-25 boete of 20 dagen ritten. OOK NIET GOEDKOOP. Een andere Texel'sohe beklaagde had zich verstout oc; wederrechtelijk viseh weg te nemen, uit het. kn in den botter yan een rv-*' ■enoot. Dat ge- eurde op den tweeden dag der Heve Meimaand- let P20 boete of '20 dagen hechtenifll werd deize al! te groofce vischliefhebber gestraft. BEDEEDIGD. IJ Beklaagde Leandert Groen, visscher te Egmond aan Zee, niet ter zitting verschenen, had een politiedienaar belieedigd, Bergsma genaamd .Desr wege werd f-20 boete (of 20 dagen hechtenis geëischt. Het vonnis was iets_ milder en luidde 115 boete of 15 dagen hechtenis. PAK JE WEG OF IK NEEM JE WEG. Carohis van Turnhout, arbeider te Ewijcksluis, had aldaar in een keet wederrechtelijk eenig geld ruim 10 gulden,weggenomen vau een anderen keet bewoner. De eisch voor die oneerlijkheid was f30 boete of 30 Hagen brommen, het vonnis daaren tegen luidde f-25 boete of 25 dagen hechtenis. HAD EERST GEVRAAGD. Gerardus Beentjes uit Heemskerk had Aldaar onlangs wederrechtelijk een beduidende hoeveel heid zand van andermans grond weggehaald. Dat wais verboden werk als het zonder yragen ging, zooalp hier in het onderhavige geval. Met een tientje boete of 10 dagen hechtenis als- vonnis was ook deze zaak afgewerkt. O, DIE DRANK. Dan kregen we Nioolaas Spigt uit Anna Pau- lowna, die'in beschonken' itoestandizijn. dorpsgenoot van Duin heeft mishandeld door dezen op z'n gezicht te slaan. Wasb'deleiaah f-20 of 20 dagen, bij vonnis wijzing werd het er wat dikker opgelegd en groeide de straf tot f-40 boete of 40 dagen hecht. VOLGENDE KFFR. HOOREN WE ER MBttR VAN j - Gerardus van der Lee uit Medemblik? vroeger zee-'n trouwe klant met allerlei strafzaakjes, waar van dan de ondergrond was oneenigheid jnet een of au deren stadgnoot, b.v. met den heer Koop of met stadgenoot Lageveen, was nu op het appél met een zaakje dat duidelijk faangaf dat v. d., Lee het op 2 Mei ijk ufiet kon „rooien'- met deurwaar der Theunissen aldaar., Deze ambtenaar toch werd toen door Gerardus uitgescholden doch slikte de beieedigende woorden maar zoo met zonder meer. En aangifte van de kwetsende iwoordvm, aan Gerar dus' lippen ontvloden, volgde. Om nog ren nieuwe getuige in dit zaakje te hooren,. werd de zaak aangehouden. HARDHANDIG. Een veekooper te Alkmaar, met name Kees Roo- beek. had samen met zekeren Molenaar een ket gekocht, wat later aanleiding werd tot eenige ruzie tusschen hen, waarbij1 Molenaar van den ander op z'n oogen kreeg. Toch zou Robbeek onder vinden, ai was het vonnis wat zachter dan de eisch, dat hij met zijne hardhandigheid aan het kortste einde trok. Eisch f-40 of 40 dagen. Vonnis f25 boete 01 25 dagen achter de tralies. NIETBELEEDIGEN. Een kastelein uit Alkmaar, Albertus Bakker ge naamd, heeft op 5 Mei jl. tegen den siuiswacnher en onbezoldigd rijksveldwachter Kees Schot aan lo Zes Wi'ren nabij Oudorp eenige beieedigcnds Eén uitgebreide keuze DAMES-, HEER EN- EN KINDERSCHOENEN. VAN RUSWLJK'S Schoenhamiol Schoenmakerij. Prijzen naar kwaliteit zeer billijk. woorden g»'ic. Bertus wou daar nu met van wé ten, maar dat «af niet, dan moest hij Z'n mond maar dicht gehouden hebben op dien Meidag» dan was er nu geen rechtszaak je van 'm geweest. Thans kreeg Bertus overeenkomstig 'a heeren Offi ciers eisch een vonnis tot f-20 boete of 20 dagen de doos in. En dat is nou niet zoo'n prettig voor uitzicht voocr eau stuk of wat overijlde» beleedigmdo woordjes. Maareen goeie lias yoar 'n volgende maall - WEDERSPANNIG. Daarna, kregen, we Aris de «Vries uit Den Helder, die daar op 2 \Mei\in het gebouw „Gasino" vertoef de, doch zich zoodanig gedroeg, dat de recht hebbende in de zaai', de heer Polak, de politie verzocht, er de Vries uit te doen. Dat was bij dezen echter tegen de bijenkorf geschopt en Aris verzette zich tegen zijn uitzetting en tegen de politie en liep wegens wederspannigheid en huis vredebreuk een vonnis op tot f-25 boete of 25 dagen brommen. HENRI LIEP T OP. Poortsluiter was Henri Angenant te Helder. Ook hij1 was in de vorige maand in het Casino^ gebouw en heeft een kelner, die 't hem niet naar den zin scheen te maken, gesmgön. De kelner, P. de Man genaamd, als getuige gehooni zijnde, verkreeg de heer Officier het woord tot het nemen van Requisitoir 'en eisohte Z.E.Geetr. f-10 boete of 10 dagen hechtenis. Dien overeen komstig lqidde ook het "Vonnis. Op Dinsdag 9 Juni worden geen nieuwe zaken! behandeld, alleen wordt dan uitspraak gedaan. SCtUOEN HE LU ER. DE MASSAMOORD. Over dan negenvoudigen moord door den man denmaker Widielm Briiokner te Hassanbergi nabij Ooburg gepleegd meldt men nog. nader: Briiokner woonde sinds meerdere jaren in het nauwelijks 800 inwoners tellende dorp met zijn bejaarde moeder en zijin gehuwden zwager Rosen- bauer in een bescheiden huis ja Brückner was vau zijn eerste vrouw gescheiden en ook zijn tweede vrouw had hem onlangs Verlaten. Hiji genoot een vrij' goede reputatie, stond echter als tamelijk twistziek bekend. Overigens was hij zeer vlijtig. Ook speelde hij! ini de vereanigingen van het dorp een leidende rol1. Herhaaldelijk had Briiokner getracht zijn tweede vrouw die naar haar'ouders!fa het in de nabijheid- gelegen dorp Lindenberg was teruggekeerd te be wegen zich weer met hem te verzoenen. Zijn po gingen waren echter tevergeefsoh. Briiokner heeft in een der door Jiem nagelaten brieven beweerd dat zijn vrouw in bloedschande met haar leigen1 broedor leefde en dit feit zou hem o.a. hebben! bewogen de daad te plegen. 1 In den nacht van Zaterdag op Zondag begaf hi; zich per fiets naar Lindenberg waar hij zich in de nabijheid van de woning van! zijn schoonouders op de loer legde. Ongeveer om half oen 's nachts begaf zijn vrouw zich naar de op de binnenplaats gelegen W.O. Briiokner sprong onmiddellijk op haar toe en sneed haar met een mes de keeldoor. Dé aan val was zoo onverhoeds, dat het slachtoffer niet eens meer de gelegenheid had om hulp te roepen. Per fiets keerde de moordenaar naar Dassenberg! terug. Onderweg ontmoette hij den broer zijner vrouw dien hij1 met een ijzeren staaf op het hoofd sloeg, zoodat deze bewusteloos neerviel. Toen de broer tot het bewustzijln teruggekeerd was, alar meerde hij de gendarmerie 'te Neuhaus bij Sonnen berg, die daarop een jp&ar manschapen naar Has senberg stuurde om Briiokner te arresteeren. Toen de gendarmen ,om 4 uur 's ochtends aankwamen en zich na de vensterruiten te hebben ingeslagen, toegang tot de woning konden verschaffen, vonden zij alle familieleden vermoord in hun bedden, In de slaapkamer lagen de lijken van vrouw Rosen* bauer en naar vier dochters, op de .eerste verdie ping de lijken van Rosenbauer en de 78-jarigo moeder van Briiokner. Allen hadden vreesdij ko hoofdwonden. Met bijlslagen had de moordenaar zijn slachtoffers gedood. Allen schijnen in hun slaap te zijn vermoord en dus geen doodstrijd te hebben gehad. Brückner zelf had zich naast het bed zijner moeder opgehangen. De vier 'vermoorde dochters van Rosenbauer waren 19,'lff, 9 en 7 jaar oud. Het eenige zoontiejwasl 8 jaar. Een vijfde doch ter van l1/» jaar was-bijT de grootouders en is aldus aan den dood ontsnapt. Uit de door Brückner nage laten brieven blijkt alleen, dat hij van plan was rijn vrouw en haar broeder om te brengen. De vreeeelijke misdaad heeft natuurlijk in den heelèn omtrek een geweldige opschudding verwekt. Gisteren trokken nonderden menschen uit de om* liggende steden en dorpen naar de plaats van de misdaad. De aandrang was zoo groot, dat de hulp van de vrijwillige brandweer moest worden inge roepen om de nieuwsgierigen op een afstand fco houden. 1 Men vermoedt te Hassenberg dat Briiokner nog een andere misdaad op het geweten had. Hij had gedurende geruimen tijd in intieme betrekkingen gestaan tot een jong meisje, wier 1'ijik verltedenf jaar uit een riviertje werd opgehaald. Uit do lijk schouwing bleek dat zijl zwanger was; waarschijn lijk heeft Brückner haar in, 'het water geworpen. De moordenaar en zijh 9 slachtoffers zijn gis teren begraven. DRUK VERKEER. Nergens is te Berlijn het verkeer zoo druk als op de Potsdammer Platz. Om dit verkeer te regelen is onlangs op het plein een toren gebouwd, waarin agenten van de Schupo zitten, die met lichtseinen van verschillende kleur de auto's, wagens, rijtuigen én trams tot stilstaan of tot verder rijden bewegen Enkele dagen geleden heeft een telling plaats ge had, -waaruit bleek, dat tusschen half vijf en half zes 's namiddags niet minder dan 1461 auto's, 1281 fietsers, 300 tramwagens, 160 autobussen en 179 an dere wagens óver het plein zijn gereden. NEERGEVALLEN. Te Naumburg sprong de vlieger Staltner gister van 1000 M. hoogte met een parachute uit een vlieg tuig. Het valscherm opende zich echter Diet en Staltner, stortte neer. Hij werd door een wonder j niet ggdood. maar. levensgevaarlijk gewond. Zater- dag was Staltner met zijn valscherm op een boogen boom terecht gekomen. De brandweer had hem toen i uit zijn netelige positie moeten bevrijden. door E. PHILLIPS OPPENHEXM. a De warme zonneschijn glansde tusschen de dicht aanéénstaande pijnboomen in het boschje naast haar, en wierp zonderlinge1 schaduwen op den met eikels bestrooiden grond, over -de gebroken omheining hij de droge sloot, en op den mosachtigen grond, waar zijn hoofd lag op hot zoetgeurende heidekruid, 't Meest glinsterde en blonk hij op het twee duim 'lan ge staal, dat in zijn lenden verborgen stak, een vreemd gevormde kleine dolk, die,- ofschoon zij hare oogen er af trachtte «te houden, een soort van betoo- verende kracht voor haar scheen te hebben. Elke keer, dat hare oogen er op vielen, keerden zij. ze af met eene siddering; maar toch, keek zij er meer dan eens naar en zij onthield het. Hot gedempte gemurmel kon men hooren van' eene kalme zee, wier golven rolden tgen den voet der rotsen, het onophoudelijk gesjirp van insecten in den grond en nu en dan het springen van een ko nijn door het hakhout. Eens kroop een groote ma gere rat uit de sloot en o, afschuwelijk liep dwars over zijn lichaam; maar doo»->het geluid van hare plotselinge beweging hield zij" op, zat een oogen- blik heel stil, met hare zwarte oogen wijd.open, kij kend naar haar, en liep toen hard weg. Ze gevoelde zich verlicht. Ze was in dit land gewend, met zijne diepe, onafgebroken stlite, maar zij had dit nooit zóó moeilijk te dragen gevonden als dezen namid dag. Tevergeefs luisterde zij' naar een menscheiijk geluid, zelfs naar het verwijderde zwaaien van de zeis in het varenkruid of het roepen van oen land- houwer tot zijne paarden. Zij plukte een handvol laurierbladen uit de greppel en trachtte hare sla pen te verkoelen door ze er tegen aan te drukken. Toen ging zij weer naast hem zitten, want ofschoon de aanblik van zijn lichaam verschrikkelijk voor haar was, toch had het eene betooverende aantrek kingskracht voor haar en zij kon er niet vandaan blijven. Maar toen zij daa r neerknielde op den grond, en de koele bladen tegen haar voorhoofd hield, dat pijn deed, was zij zich plotseling bewust van eene nieuwe aandoening. Zonder iets te zien of te hooren, wist zij dat iemand naderde, en wat nog vreemder was. zij was zich bewust van een duidelijk merkbaren weerzin om het hoofd om te draaien en te zien. wie het wa.s Zij wenschte het hoofd om te wenden en toch deed zij het niet. Iets nieuws ging gebeuren iets was nabij, dat haar zou ontroeren. Zij spande hare krachten in en stond op. Toen, haar weerzin overwinnend, keek zij om. Een gedaante stond daar tegen de blauwe lucht, 1 juist op eene zwakhellende hoogte van de vlakke heide. Snel liep die op haar toe en toch zonder haast; en 't was duidelijk dat zij. van „Falcon's Nest" kwam. Dit feit en dat zij den man niet kende deed haar weten wie hij was: de huurder van haar vader: mijnheer Bernard Brown. HOOFDSTUK IV. Een slecht einde van een slecht leven. Men zegt, dat gewoonlijk de meest onlbeteeke- nende beuzelingen een mensch, .die verdrinkt, in de gedachten komen en blijven. Zoo iets gebeurde nu bij Ellen Thurwell. Zij herinnerde zich de groote j kalmte van zijne bewegingen, snell waren ze. maar I in 't. geheel niet gejaagd, heel armoedig was zijn jas, zijn das, slordig aangedaan, fladderde losjes j achter op zijn rug; zijn broek v$as hoog omgeslagen en erg versleten en bijzonder lang was zijn slappe, i hoekige gestalte. Ook zijn gelaat -beter dan iets anders herinnerde zij dit zich met zijne bleeke, bolle wangen en fijne trekken, diepliggende, donker- blauwe oogen, zwarte wenkbrauwen en lang, onge-1 kamd haar, dat er veel beter uit zou zien als -het wat verzorgd was geweest. Een man was het,, die volkomen onachtzaam was voor zijn uiterlijk, slor-1 dig. bijna schamel in zijn kleeding, toch met iets aan hem dat hem deed verschillen van andere men- schen. Hij was een paar meter van haar verwijderd, toen zij eensklaps eene plotselinge verandering in zijn gezicht zag, toen hunne oogen elkaar ontmoetten. Hij aarzelde en eene flauwe kleur kwam op zijne wangen, maar verdween weer onmiddellijk. Er was iets in zijn doordringenden blik. dat zij op dat oogen blik niet begreep, maar dadelijk was het weer weg. Hij kwam snel nader en stond naast haar. Zij bleef naar hem kijken. Zij kon zien dat heel zijne gestalte trilde van eene sterke inwendige aan doening, toen hij neerkeek in de verglaasde oogen en op het beweginglooze lichaam- van den vermoor den man. Zijne lippen waren bleek en zijne handen vast in elkaar gevouwen. Een ding viel haar op. Hij was niet geschrikt; noch had hij het minste tee- ken van verwondering getoond -bij den ganblik van dit schouwspel. „Eene vreeselijke gebeurtenis", zeide zij met ge dempte stem, de stilte tusschen hen verbrekend. ,.U heeft er van gehoord, denk ik?" i Hij liet zich op eene knie vallen en boog zich dicht over den doode heen, bevoelde zijn hart en zijne polsen. Zijn gelaat was toen verborgen voor haaT. „Neen, ik wist niets. Is hij hier gedood?" „Ja." .H^ef iemand het gezien? Is de moordenaar ge vat?" „Wij weten niets" antwoordde zij, „wij vonden hem zoo. Lr was niemand te zien." Hij stond bedaard op. Snel klopte nu haar hart en zij keek hem onderzoekend aan, 't gaf haar wei nig. Hij was ernstig, maar volkomen bedaard. „Hoe komt het, dat u alleen hier is?" vroeg hij. „Weet niemand anders hiervan?* Zij knikte van ja. „Ja, maar zij zijn den moordenaar gaan zoeken. Als u uit uw venster hadt gekeken, hadt u alles kunnen zienl" Hij zag er niet uit alsof hij haar spijt deelde. Hij stond met gevouwen armen en zijne oogen strak gericht op het koude, witte gelaat aan de andere zijde van den doode. Hij scheen hare tegenwoordigheid vergeten te zijn. „Een slecht einde van een. slecht leven", zei hij langzaam tot .zichzelven en toen voegde hij er ieis aan toe, wat zij niet verslond. „Kende u hem dan?" Hij" keek een oogenhUk strak naar haar en toen weer neer in de oogen van den doode. „Ik heb van hem gehoord in het buitenland", zei hij. „Mijnheer Geoffry Kynaston was iemand met een verleden." „Denkt u er aan, dat hij dood is", zeide zij lang zaam, want het verachtende in zijne woorden hin derde haar. Hij boog het hoofd en zweeg. Zij volgde zijne oogen, verwonderd. Zij waren strak gevestigd niet op de oogen van 't lijk, maar op den dolk, die be graven lag in zijn hart, wien9 handgreep slechts zichtbaar was. „Dat moet de sleutel zijn', merkte hij op, de stilte verbrekend. „Ja. Ik hoop, bij* God. dat zij den ellendeling zul len vinden!" antwoordde zij met hartstocht. Zij keek hem aan, terwijl ze dit zeide. Zijne oogen dwaalden over de heide en zijne hand overscha duwde ze. „Daar komt iemand aan", zei hij. „We zullen het spoedig weten." Zij vólgde zijn blik en zag drie mannen aanko men. Een was haar vadèr, een de bediende^ de derde een vreemde. HOOFDSTUK V. De binnenkamer op Falcon's Nest. Samen wandelden ze de naderenden tegemoet. El len kon ze het best zien. .jDaar zijn mijn vader en Heggs, den derde ken ik niet", vertelde zij rustig. „Ik ben benieuwd of het een dokter is." Hij antwoordde haar niet, zij keek yan ter zijde raar hem. verwonderd over zijn stilzwijgen en zijne koele houding. Zijne oogen waren nog gevestigd op de drie mannen en er was 'n harde verwrongen trek in zijn wit gelaat. Terwijl zij zoo naar hem keek. zag zij een krampachtige trekking op zijn gelaat ko men, als had hij lichamelijke pijn. Waarlijk dit kom geen ongevoelige man zijn. Op zijne wijze scheen hij even ontroerd als zijzeive. Zij waren nu vlak bij gekomen en zij kon den vreemde goed zien. Hij zag er niet uit om bevreesd voor te zijn. Zij had nog nooit zoo'n goed gebouw den, ouden heer gezien, Zijn haar was wit, ook zijn baard, met zorg geknipt in den vorm van dien man op Velasquez' schilderijen ziet. Zijn hoog voorhoofd en nog al lang, ovaal gelaat, fijnbesneden met zachte trekken, droegen het kenmerk van beschaving en welwillendheid en hadden nog de frischheid der jeugd behouden door een matig leven. „Zijn wij lang weggebleven, Ellen?" vroeg haar vader angstig. „Wij hebben niets ran den schurk bespeurd, maar Ileggs was zoo gelukkig mijnheer Allan Beaurnerville te ontmoeten op de heide en hij was zoo vriendelijk met ons hierheen te gaan." Mijnheer Allan zat reeds op de knieën hij het lijk, voordat mijnheer Thurwell uitgesproken had. Allen wachtten zij zijn kort onderzoek af. „Arme kerel, arme kerel!" riep hij, geschokt vnn gemoed uit. „Dat ellendige ding" even raakte hij de handgreep van den dolk aan „is tot in Jiet hart gedrongen. Het was een sterke, wreede hand, die hem er indreef. Er is niets meer Aan te doen. Hij moet in weinige seconden gestorven zijn". Hij- stond op en keek rond. „Waar moet het lijk heen?" vroeg hij. „Het moet ergens heen gebracht worden. Mijn heer Geoffry Kynaston zegt ge. dat hij is? Ach, ach, ik heb zijne zuster zoo goed gekend." „Zij is niet ver hier vandaan", zeide mijnheer Thur well. „zij en mijne dochter wachtten ons met de lunch daar bij do klippen, toen dit vreeselijke is ge beurd. Lathon is gegaan om naar haar te zien, wij waren bang, dat zij ons zou volgen. Zij hiéld veel van haar broer en hij was juist thuisgekomen na een réis van vele jaren". „Arme jongen!" zei mijnheer Allan zacht. „Maar nu van het wegbrengen. Wie woont in die vreemde woning daar?" Mijnheer Thurwell. die zijn huurder van aange zicht kende, ofschoon hij hem nog niet gesproken had, keek hem aan en aarzelde. Mijnheer Allan deed hetzelfde. ..Daar woon ik", zei mijnheer Brown langzaam. ,A^s 't mijnheer Thurwell goeddunkt, laat hem dan daarheen brengen." Hij sprak zonder rond te zien of iemand in 't bij zonder aan te spreken. Ziijn rug was naar den dokter gekeerd. „De dichtstbijzijnde plaats zou de beste zijn in dit geval", merkte mijnheer Allan op. „Heeft u om hulp gezonden?" „Daar komen eenigen van mijne mannen over de heide aan", zei mijnheer Thurwell, hen aanwijzend. I ..Zij kunnen een hek uit zijn hengsels lichten om Ihem weg te dragen". Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1925 | | pagina 1