Alimecn Hens- Woensdag 30 September 1925 Uitgevers i N.V. v.h. TRAPMAN Co., Schagen. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. FEUILLETON. DE FATALE 13 NEGENS WRIJFWAS LICHT OP! Bhmenlaudsch Nieuws» 68ste Jaargang. No. 7716. Dit blad verschijnt viermaal por week: Dinsdag, Woensdag, Donder dag en Zaterdag. BJj inzending tot 'a morgens 8 uur, worden Adver- jenticn nog zooveel mogelijk in hot cerstuitkomepd nummer geplaatst. POSTREKENING No. 23330. INT. TELER. no. 20. Prijs per 8 maanden fl,6ö. Losse nummers 6 cent. ADVERTEN- TI ëN van 1 tot 5 regels fl.10, iedere regel meer 20 cent (bewijsno. inbegrepen). Groote lettors worden naar plaatsruimte berekend. Zitting yan Maandag 28 September 1925. VOOR DEN POLITIEREGHTER. MET GESLOTEN DEUREN. Do eerste zaak ging tegen een mijnderjarige e& jB'ord met het oog op de kinderwetten met gesloten, deuren behandeld. In het openbaar werd vonnis gewezen, strekkende tot f-30 boeite of een inaand tuchtschool. VRIENDENTROUW. ])o volgende zaak bracht ons als beklaagde Ja- cob Kindfc. arbeider, 19 jaar, te Oudorp en Adria- nus Wilhelmus de Wit, timmermansknecht, 18 jaar te Sint Panoras, gem. Koedijk, Zij hebben in den nacht vafn I opf 5 Augustus "te Oudorp |door verbroking van ide deur van het arrestalntenlokaal den daarin in arrest gesteldem Petrus Venneker in vrijheid gesteld. Petrus was {lor de rijksveldwach ters Geluk en Visser in het arrestlokaal) onder gebracht. De O.v.J". eischte .tegen elk f-40 of 40 dagen hechtenis. Het vonnis luidde tegen Kindt 1-30 boete of 1 maand .hechtenis en tegen de.Wit f-40 boete of 30 dagen hechtenis. VOORWAARDELIJK. Daarna volgen twee zaken, waarin we volgens e geldende bepalingen fcetn aanzien, van zaken* mot voorwaardelijke straf niet de namen der be klaagden vohiit weergeven. De eerste zaak betreft ten uitvoerlegging van voorwaardelijke straf en werd tegen den beklaagde O. v. <L W. uit Hoorn ten uitvoerlegging van die voorw. straf gelast. De andere zaak betrof een beklaagde, G. J. A. B., tegen wien wegens een te Sohelilinkhout gepleeg- don diefstal1 van een lam uit de wedde een vonnis tot 3 maanden gev. voorwaardelijk werd uitgespro ken. IN KENNELUKEN STAAT. Niet verschenen was de beklaagde Johanlnes Ni ooiaas Schut uit Alkmaar. Hij bevond zich in den nacht van 8 op 9 Augustus te zijner woonstede in kennolijken staat e|n verzette zich öp den openbaren we? zoo heftig tegen zijn transport naar voor hem; cphüt moment betere oorden, dat het einde nu was een vonnis fot f-30 of 30 dagen brommen. SCHELDENDE BUURVROUWEU. Maria Eüsabeth Kers, eohtgenoote van Simon Admiraal1, los werkman te Alkaar, -had ter gele genheid van euan reH'etje met een beschonketne' daar in de buurt hare buurvrouw Hendrlka Kolijn duchtig het „jak uitgeveegd". De O.v.J. vorderde f20 boete of 20 dagen zitten. Het vonnis kwam neer op slechts f 7 boete of 7 dagen hechtenis HARDHANDIG. Daarna kwam als bekl. voor een landman D. Leen uit Kolhorn, die in drift, madat er tusschen hem en zijn buurman Oh. Segera" eenige woorden waren gevallen, dezen een stomp tegen heb hoofd toediende mof; de vuist, waardoor de getroffene bloedend werd verwond. Dat gebeurde op 'B Juk en beid'., dio gunstig bekend staat, kreeg eeln vonnis tot f20 boete, subs. 20 dagen hechtenis. MET DE BIJL. Daarna kregen we als bekl. Oharles Segers die, toen Leen zijn (Segers) erf verliet, dein daarop niet voorbereid zijnden Leen met een bijl' dreigde en zelfa in de zaj rankte. Leen zegt, 3 dagen last van dien slag te hebben .gehad., Segers kreeg een van nis tot f 15 boete op 15 dagen de doos m. KWESTIE OVER) VERKEERSREGELEN. Beklaagde Joh. Peetoom, een 29 jarige notaris klerk uit (Bergen, was absent. Tegen nem werd verstek gevraagd en verleend. Hij heeft op den openbaren weg te Bergen op 5 Augustus _jL een 19 jarigen leerling der rijkskweekschool bij gele genheid dat er een kleine kwestie tusschetn hen out stond over het elkaar passeeren per rijwiel, in het gezicht geslagen. De mishandelde, Willem. Wulter genaamd, deed aanklacht een word thans, evenals de kruideniersbediende J. Dekker als getuige, gehoord. De O.v.J. eischte tegen Peetoom f25 subs. 25 dagen. Het vonnis was eensluidend met dezen edaoh. WATERVREES? De 49jarige oud-schipper Arie Beers, geboren te Barsingerhorn, en wonende te Schagen, kreeg ai daar op 6/Augustus, toen men bezig was de straat schoon ,1e spuiten, een beetje water tegetn, zijn kleeren. Dit bracht hem in ontstemming en hij heeft bij die gelegenheid den winkelier J. A. de Rooij beleedigo. en den gemeente-timmerman J. de Klerk een schop toegediend. De Politierechter deelde mede, "dat békt gunstig bekend staat. Het vonxqs tegen bekl. was overeen komstig 's heeren Officiers .eisoh, f-30 boete, subs. 30 dagen hechtenis. f 1 B RUZIE IN DE KERK. Gualderus Tamis, arbeider in de Zijpe Ct Zand) was aldaar op 26 Juli met andere kerkgangers in bet kerkgebouw, waar de 35-jarige Hermanus Bier man met het toezicht gedurende den^ dienst belast is. Deze vond termen, om Tamis, die nogal druk was, waarschuwend aan te stoeten met 'de y er ma iling om stil' ,te afijn, daar hij ajaders het kerkgebouw" zou moeten, verlaten. Tamis werd .boos en diende den ander een slag in het. aangezicht toe, die zoo terdege aankwam, dat Manus wel1 'n week met een blauwe neus kon Doppen. En wat zich .iaat denken, Malnus tippelde a.i Spoedig met zfn ongewoon 'gekleurdetn voorgevel1 naar de bevoegde autoriteiten om klacht te doen. De O.vJ. vorderde tegen Tamis f-20 of 20 dagen.. Vonnis dito. voor vloeren ex» meubelea Ë2erfyhe zufvAzre feiv /nwns van dn Erdal icJi te Amsterdam KEPrgnff Zonneglans enPgnnendiur in Huta» jm VROUW GESLAGEN. J. N. van Baden, een klein driftig kereltje uit Alkmaar, 32 jaar oud en gehuwd met_ de 42-jarige Cornelia Catharina de Graaf, heeft zich niet Ont zien, zijne tengere, lijdelad uitziende oohtgenoota opl 9 Augustus jl. bij een onbeduidende Oneenigheid at te ranselen en aam heur haar te trekken. Zekere Arie Kruidenier had dat weinig verheffende tocr ue ei gadegeslagen. Het vouinia tegen demi vertoorn den echtgenoot was overeenkomstig den, eisoh een maand gev. BELEEDIGING. Petrus Pronk, heden; niet verschonen, had ter ge legenheid van ae kermis te Kalverdijk op Maandag 10 Augustus, na eerst .een beetje druk te zijn ge weest tegenover rijksveldwachter Kranenburg, diens collega J. H. Noot uit Dirkshorn beleodigd. Pronk 21. door HAWLEY SMART. HOOFDSTUK XXX. De ontdekking. De dag is reeds lang aangebroken, doch alles built rustig in het kamp. Eindelijk wordt de stilte 'erbroken door het luide geeuwen van den ouden 'uckson, die van zijn leger oprijst. Hij gaat nog steeds gebukt onder dat onderhoud tusschen die twee bandieten; onmiddellijk bij het ontwaken zijn zijn gedachten er weer van vervuld en hij besluit einde- UjK het geheim niet langer voor zich te houden, d°ch het aan den heer Glanfield mede te deelen Hij •wandelt naar de plaats waar deze rustig ligt te jbbpen. en hem wakker schuddende, zegt hij op ge- heimzinnigen toon; «Mijnheer Glanfield, ik heb u iets verschrikkelijks to vertellen". Daarop deed Jackson hoogst ernstig zijn lezing °ver het gesprek tusschen Pietro en Giovanni,het welk hij had bijgewoond. Glanfield luisterde en zei toen kalm: «Ach, ga weg, oude gek, ons leven- is niet in ge- yaar; mijnher Wheldrake moet thans halverwege .zijn; maar als wij moeten sterven, hebben noch Pietro noch Giovanni daaromtrent te beslissen, geheel in banden van graaf Patroceni." ue oude Jackson gaf geen antwoord, doch bleef zijn meening en besloot voor allen te blijven waken. .Goeden morgen, mijnheer Glanfield". riep me. ouw Fullerton, terwijl zij en Maude uit baar hut voor den dag kwamen. Wm* ?loet zeggon, dat ik nooit beter geslapen heb. digst' Z00 n Picknick in de bergen is alleraar- Jaspei-Weet wat J6 aar^ noemit"> bromde Sir lin't^ïï11 l3 Fredt mijnbeer Glanfield?" riep plotse- MiS» e» rondziende met een ongeruste uitdruk- ung op haar gelaat. iammerton? ik weet het niet. ik heb hem van vJK? TT6t Bezien Hier, Jackson. Wat is er met puem Hammerton gebeurd? Hij sliep niet ver van VAN RUSWUK'S -* SCHOENHANDEL-SCHOENMAKEBXJ. Voilaeren Schoenen en Laarzen. Warme Muilen en Pantoffels. RUIME KEUZE, LAGE PRIJZEN. was onder den invloed vain sterken drank. Wegens de boleediging, een dienstdoend ambtenaar aange daan, werd hij opgeknapt met een vonnis-tob f25 boete subs. 25 dagen zitten. NOGMAALS MISHANDELING VAN 'EEN VROUW. Theodoor Kabel, thans niet met .zijn vrouw Jo hanna Maria Wijnajnda Wolf samenlevende, had den 10 Augustus jl. met haar, die toen nog ten zijnen huize te Egmond-Bilnnen woonde, een. ruzie, waarbij 'hij "haar terdege heeft mishandeld, zoodat zij ten slotte bebloed ae woning is uitgevlucht, de straat op, naar een buurvrouw toe. Hij werd in "dein door den heer Officier gestelden eisoh voorgedra gen tot 2 maanden gev. voorwaardelijk. Het vota- nis was f-50 boete of 30 dagen hechtenis. Bekl1. zei, liever vrijspraak te hebben't Is te begrijpen MISHANDELING. Daarna volgde een groote, 26-jarige Uitgeester ingezetene, Karei' Tromp genaamd, die den 17 Juli zijn dorpsgenoot N. M. Broersen heeft mishandeld, Dat gebeurde in den nacht valn 3 op 4 Augustjua jl1. en had voor Tromp tengevolge een vonnis tot £40 boete ot 40 dagen hechtenis. OUDE LIEFDE.... De 41-jarige Gerbrand Snijders uit Schagetn, vroe ger gehuwd, geweest met de evenoude Hendrika Grootes en thans met een andere vrouw hertrouwd zijnde, ontmoette op 13 Augustus jl. Hel'ana en he^ft haar toen beleedigd. De 67-jarige Neeltje Kossen, wed. J Grootes, moeder van Hellena, heeft de bed'eecÜging, haar dochter aangedaan, gehoord. Bekl. geeft toe dat het mogelijk is, dat hij de bel'eediging heeft geuit. Hij was onder detn invloed van sterken drank dien dag. Snijders kwam er af met een vonnis tot eetn tientje boete, subsi. 10 dagen. BELEEDIGIN G Stientje Jansen, huisvrouw J. O. Lebbe te Hel der, heeft aldaar op 17 Juli hare Stadgenoote Maria Wiese, huisvrouw Scheurleer, beleemgd. Oorzaak: de kinderen. Stientje kreeg eeln vonnis aan te hoo rei! tot 1-10 boete subs. 10 dagen. Maar ze gaat er niet mee acooord, szjed ze. BELEEDIGING. Een ander Heldersoh inge&etetne, J. P. Plooi genaamd, had een 18-jarig dienstmeisje, Koba de Vries, die hem naar hij dacht uitlachte, eenige be- leedigende woorden toegevoerd. Zij ontkende, hetml te hebben uitgelachen. Bekl'. ziegt, het toch 'te hebben gedacht, maar kan zach vergist hebben. Hij erkende, niets ten haren nadeele te kunnen zeggen. Met een boete van f-2 of 2 dagen kwam Plooi er iaf. TEGEN DE POLITEEBEVELEN IN. Do laatste zaak betrof J. A. Coltof uit denl Helder, die 13 Augustus jT. zonder bet aan zajïn rijwiel fietste en niet afstapte toen dat door de politie gelast werd. Zijn vonnis luidde f-20 boete subsidiair 20 dagen brommen. Voor rijwielen; en motorrijtuigen moet Woensdag 30 Sept. om 7 09 uur het licht op. Andere rij-j en voertuigen1 een half uur later. NOORDSCHARWOUDE. Marktoverzicht Toen den eersten dag van de week de koolsoorten, voornamelijk de roode en gele een vrij wat hoogere opbrengst noteerden, hadden we allen hoop, dat het grootste kwaad geleden was. Immers de stijging was zoo dat het een kalme voort zetting was van de laatste dagen der voorlaatste week, zoodat de goede hoop niet ongegrond was. ET is echter voor een deel onzer tuinders nog een tegenslag bijgekomen, doordat van hen een meer of minder groot oppervlak vroege kool door de neerval lende ijsbrokken van de vorige week danig geloden hoeft. De Bleekmeer heeft van dezen ijsval danig ge leden; doch ook enkelen onzer deelen nog in de scha de, welke daardoor ook Speketer geleden heeft. Het gevolg was, dat er in het midden van de week heel wat stukgeslagen kool ter markt kwam, die voor de verzending geheel waardeloos is en dus weinig op brengt. De witte zijn natuurlijk voor de fabrieken even goed als de goede, doch uit den aard der zaak bren gen ze toch'een lageren prijs op, waaruit ook wel të verklaren is de zeer lage prijs voor de witte, die de middelste dagen der week besteled wercL Donder dag b.v. was de laagste noteering 50 cent en de hoog-, ste 80 cent, terwijl in Broek, waar men weinig of niet van den ijsval leed de hoogste noteering f 1.10 was. Overigens was de witte kool in het begin van de week bet hoogst in prija Werd toen f 1.101.40 besteed, Zaterdag was dit 60 cent tot f 1 De aanvoer was 100 pet. hooger dan de vorige week. De roode kool, waarvan de aanvoer oen 6-tal wa gens meer was dan de vorige week. bracht in het begin1 van de week een bevredigenden prijs op, doch de laatste dageni was het weer minder. Maandag f 1.404.20 en Zaterdag 70 cent tot f 3.50. De aanvoer van gele kool was evenals die van de witte ongeveer 100 pet. hooger. De prijs was Maan dag f 1.40—3.50, wat hooger was dan het gemiddelde van de vorige week. De hoogste noteering was van Dinsdag tot Donderdag tusschen f 4.20 en, f 4Ü0 en de laatste dagen weer vrij gelijk aan Maandag. D'e groote soorten en mindJt-e kwaliteiten brachten de laatste dagen echter slechts 60, 70 en 80 cent op, waarvan wel mede de ijsval de oorzaak is. De aan voer van kool was ongeveer 25 wagons grooter dan de vorige week en 't overgroots deel daarvan' is voor de mindere prijzen verkocht, zoodat men ook nu weer geen pessimist behoeft te zijn, öin van een slechte week te spreken. De aardappelenaanvoer was vrij gelijk, doch do prijzen worden van week tot week, ja deze week van, dag tot dag minder. De iSchotschq muis bracht Maandag f 4.30 op en Zaterdag f 3.90—4.40, de eigenheimers daalden van f 4.90 op f 3.90, duken van f 3.80 op f 3.40. De bravo's, die sporadisch werden aangevoerd* brachten meer óp dan de vorige week. Twepmaal schoolmeesters, die f 4.50 en f 4.80 opbrachten De aanvoer van spercieboonen, die van weinig be te ekenis meer is, bracht dooreen genomen ook een lageren pTijs op. Besomden ze Maandag nog f 18, Zaterdag was het niet meer dan f 1011,40. De aanvoer van uien was in verhouding tot de vo rige sweek klein. Ze bleven echter vrijwel op den- zelfden prijs, die echter verre van hoog is. Eenmaal werden ze verkocht voor f 3.90 en verder noteerden we tusschen f 4.50 en f 5.90 D'e drielingen brachten ten hoogste f 7.40 op en als laagste f 5.80. Zaterdag was de prijs f 5.80—6.40. De nep variêerde steeds tusschen' 8 en 9 gulden, in het begin van de week even hooger. De aanvoer van losse wortelen was veel minder en de prijzen blijven vrij gelijk aan de laatste dagen ons af. Heb je hem zien opstaan?" „Neen, mijnheer Glanfield, omi u de waarheid te zeggen, heb ik dat niet." „Het is genoeg. Ik denk niet", vervolgde hij, „dat Hammerton ver ^veg is; onze vrienden hier zorgen er drommels goed voor, dat wij allen in ^e buurt blijven." „Ik wilde, dat ik Fred zag!" riep Maude ,Jk maak mij ongerust over hem." „Je hebt geen reden om ongerust te rijn, Maude," zei Sir Jasper. „Fred is niet ver hier van daan, of hij móést van morgen naar Napels op weg zijn gegaan Wie heb ben jelui bepaald dat daar heen zou gaan, Glan. field?" „Neen, papa", zei Maude. „Fred i9 niet naar Na pels Mijnheer Wheldrake zei mij gisteravond, dat hij aangewezen was daarheen te trekken." „Wheldrake!" riep Sir Jasper. „Wat heeft die er mee te maken? Hoe komt die hier? Je bent niet wijs, kind." „Ja, mijnheer Wheldrake is of liever was hier' zei Glanfield kalm. „Op verzoek van den graaf hel> ben wij er om getrokken, wie in vrijheid zou ge steld worden om het losgeld op te nemen; het lot viel op Cyril en ik denk dat hij nu halverwege Na-i pels zijn zal." „Ik stel mijzelf geheel in uw handen. Glanfield, en geloof, dat je het wel het best zult weten; maar: voor een werk van vertrouwen, dat meebrengt de beschikking over een groot geldelijk bedrag, zou ik liever niet tot mijn gemachtigde gekozen hebben iemand, die betrapt is op valsch spelen." „O, papa!" riep Maude. „Cyril is onschuldig, ik zweer het." „Ik wil met mijn leven instaan voor Cyril's trouw bij deze gelegenheid," zei Glanfield hoog ernstig; „evenals voor zijn onschuld dien dag te -Wrottsley." „Goede Hemel!" riep mevrouw Fullerton, „daar komt die verschrikkelijke graaf. Te moeten denken dat zulk een aardige, nette, aangename man eenj roover is." „Goeden morgen, dames en heeren", zei Patroceni' met een diepe buiging. „Sir Jasper, men is bezig het ontbijt gereed te maken; indien de berglucht: haar plicht beeft gedaan, zult u het alle eer aan-! doen." Toen hij uitgesproken had, liet hij zijn oogen on derzoekend over het gezelschap gaan. „Dar>k u, graaf', zei mevrouw Fullerton uit de hoogte. „Wij hebben goed geslapen, doch konden niet droomen, dat de u te Wrottsley betoonde gast vrijheid op deze wijze pzou vergolden, worden „Ach, het leven ia vol veranderingen, waarde me vrouw. Maar ik zie den kapitein niet." „Wij hebben hem dezen morgen geen van allen gezien", antwoordde Glanfield kort. „Zonderling," merkte de graaf op. „Hier, een van jelui!" riep hij, zijn stem verheffende en zich richr tende tot eenige roovers, die aan den rand van het plateau aan het koken warert „Zendt signor Sarini dadelijk bij mij." Er was eenige minuten stilte. De stilte werd ten slotte verbroken door de komst van Sarini en' daarop volgde snel een gesprek tusschen hen beiden. Bij het einde er van, verzocht de graaf hun hem te wil len excuseeren en onmiddellijk ging hij in de rich-^ ting van de tenten. Hij trad de tent, waar hij het eerst aankwam, binnen' en kwam na drie of vier; minuten weer voor den dag, gevolgd door Cyril j Wheldrake, den man, van wien iedereen dacht, dati hij op weg naar Napels was „Wheldrake!" klonk het van' Glanfield's lippen; „ik vrees, dat er iets niet in den haak is," mompelde hij, „anders zou hij niet hier zijn." Patroceni, gevolgd door Wheldrake. naderde hen; met snelle schreden; uit de oogen van den graaf, scheen het vurig licht van een verwoeden tijger, ter wijl hij zeide» „Sir Jasper, u zoudt, naar ik vermoed, er op ge steld zijn meester te wezen in uw eigen huis. Indien een het noodig had geoordeeld om /al uw plannen in de war te sturen, om te voldoen aan een zijner grillen, zoudt u daar waarschijnlijk over vertoornd zijn. Deze heeren" en hier wees Patroceni op Glanfield en Wheldrake „hebben goedgevonden zich in mijn zaken te mengen. Men kan mij er geen verwijt van maken, indien zij met hun leven betalen voor die bemoeizucht". „Het is alles mijn werk. Ik hen de eenige schul dige, dus moet ik ook alleen de gevolgen dragen"* zei Wheldrake. Maude stond met betraande oogen en sidderende lippen te luisteren. „Tot het laatst toe ridderlijk en edelmoedig, mijn heer Wheldrake", antwoordde de graaf op scherpen snijdenden toon. „U hebt bet dienstig geacht van plaats te ver wisselen met kapitein Hammerton U" hebt. het leven van hen, die u het dierbaarste zijn. laat staan uw eigen leven, toevertrouwd aan een schurk, in wiens handen ik weiger mijn lot te stellen. Deze dwaas, Sir Jasper, heeft om eenige ondoorgrondelijke reden kapitein Hammerto'n in zijn plaats gezonden en zal daardoor vermoedelijk twee mannen naar de eeuwig heid helpen. Veronderstelt u, dat een man, op wien* hoofd een prijs gesteld is dit zal toevertrolwen aan zulk een gewetenüoozen bedrieger, als wij alleen we ten dat Hammerton is?" vervolgde hij zich tot Whel drake wendende. „U weet, hoe hij u te Wrottsley te gronde gericht heeft, den vorigen nacht toonde ik u de kunstgreep." Hier werd zijn rede onderbroken door een zenuw- achtigen snik en Wheldrake had maar nauwelijks tijd om Maude, die in onmacht viel, op te vangen. „Maar, graaf Patroceni, u zult toch piet dur ven...;." „Niet durven! Laat Sir Jasper bij de politie in- fonneeren, wat Patroceni gedurfd heeft. Tranen!" ging hij minachtend voort, toon de baronet hem smeekend wees op zijn bewuselooze dochter en wee- nende zuster. „Tranen! och. ik helr er in mijn tijd te veel gezien om er nu nog door bewogen te wor den. Luister, mijn heer Wheldrake, ik was bezig mijn best voor -u te doen; doch laa', de schurk, dien u op mij hebt losgelaten, mijn veiligheid bedreigen en ik trek mij terstond verder terug in de bergen Ik zal op mijn terugtocht mij niet langer bezwaren met. nuttelooze gevangenen; twee lijken zal ik ach terlaten en twee vrouwen om er over te weenem Sir Jasper is waard, dat ik hem met mij meeneem." „Lafaard!" zei Wheldrake. ,.dood ons, als gij wilt, maar ga niet van te voren onze vrouwen schrik aan jagen." „Laat uw vertrouwde boodschapper slechts de rol spelen, welk hij steeds sedert ik hem gekend heb, gespeeld heeft en gij kunt u beiden beschouwen als ter dood veroordeeld." antwoordde de graaf met een gr ijna „Wij. weten1 te sterven, als het noodig is, graaf," zei Glanfield, „de meeste Engelschen kunnen dit." De oogen van den graaf schoten een oogenblik bliksemstralen. „Heel goed, mijnheer Glanfield", zei hij; „maar een stelregel,, welke menschen als ik nooit vergeten, is:: „een mogelijken vijand onschadelijk*te maken" Indien u of mijnheer Wheldrake nog regelingen te maken hebt betreffende uw uitersten wil, zou ik u raden daartoe over te gaan. Kapitein 'Hammerton is een leugenaar en een verrader en indien ons leven mocht bedreigd worden, reken er dan op. dat u op den rand van het graf staat". Eh met een spotten™ den zwaai van- zijn sombrero tegen de gevangenen, wandelde de graaf langzaam terug naai- zijn eigen tent. Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1925 | | pagina 1