/an hier en van daar. een Burgerwoonhuis Halfwas-Smidsknecht, een BOERENKNECHT, 10 BESTE BIGGEN, Firma Gehr. ROTGANS, Voetbal. Binnenlandsch Nieuws. Schrale Lippen PUROL JOH. FRANZEN Molenstraat C 118, Schagen. MAANDAG 13 DECEMBER 1926. Twee Huizen onder een dak, DERBY NIEUWS ►albert vogel; 9 OÜDKARSPEU 'n-n iandag" bad op het; D.T.S.-terrein een wedstrijd 1.4 Ats tusschen D.T.S. II en Hoogk&rspefli I, "welke 8 digde met gelijk Bptol, 2—2. 2! OUDSSLUIS. ide ^d:^' jl luid ©fOSKO. II bezoek van Anna «i5 nlov.i.a II. D. II Wist te winnen met 5—1. I'S )OSKO. I Wa» op' bezoek bij" Excelsior I, te Anna <1 alownn. Had D. tot bodent toe nog geen wed- 3.5< k verloren, thans moest zij in B. haar meerdere 12 jgnaien, on verloor met 21. E. had dezen wod- ijd niet over ptech te klagen. I WIERINGERWAARD. JatavierWieringerw&ard, 13. II Zoud.ag was Wieringerwaard bij Batavier op Dek. Voor de rost speelde Wieringerwaard goed wist eenmaal' to doelpunten. Na de rust drong Batavier-aohterhoedo te ver op, zoodat de Wie- jerwauxd-voorhoede geen moeite had hieraan f twee doelpunten toe te voegen. De achterhoede o hot daarna zeer kahn op, zoodat verdere doel- ïten voor Wieringerwaard uitbleven. Even voor einde wist Batavier de eer nog te redden. Ver ding dient nog een penalty op het Wieringer- .Jard-doel genomen, die de koeper hoog uit den ü0fek van het doel stopte. v 'olgende weok maar weer hard aanpakken tegen sezand, dan wordt misschien beter resultaat ver- gen alk de vorige keer. het eert 5EN ROYALE BESTELLING. 'rijdagmiddag vervoegde zich bij den banketbak- 't H. aan de Heerenstraat te Rijswijk een per- n. die zeide te komen in opdracht van een beken- cht. •het het Ra- het don filantroop en kindervriend aldaar. Hij bestelde voor eenige honderden guldens chocolade, suiker werk. St. Nicolaaspoppen en borstplaat, zoogenaamd ten behoeve van een Maandag 6 December te hou den kinderfeestjes in den Dierentuin in Den Haag. De banketbakker, die door overwerk en nachturen de bestelling naar zijn beste kunne» uitvoerde, werd het Zaterdag duidelijk, dat hij eenige bestelde lek-^ kornijen niet op tijd zou kunnen lovcreru en hij stel de zich telefonisch in verbinding met bovenbedoelden filantroop, om hem daarvan in kennis te stellen. Deze heer toonde zich zeer verbaasd, daar hem van een bestelling aan den banketbakker niets bekend was én hij.' ook geen 'kinderfeestje in den Dierentuin had georganiseerd. De banketbakker heeft zich toen onmiddellijk tot de politie gewend, die hem aanried, de bestelling op het aangegeven uur aan den Dierentuin te laten be zorgen; misschien dat men met een sluwen oplichter te doen had; die de bestelde waren wel in ontvangst zou nemen en zich daarmee uit de voeten zou ma ken. De bakker besloot daarop, de bestelling Maan dagmorgen aan den Dierentuin te laten afgeven, doch men wist daar van geen bestelling, zoodat de knecht onverrichter zake terugkwam. De politie stelt thans een uitgebreid onderzoek in. LUTJEWINKEL. De haltechef-brugwachter P. Harder alhier is met ingang van 18 December aa. overgeplaatst als brug wachter naar Wormerveer en met ingang van den zelfden datum benoemd tot haltechef-brugwachter al hier, de heer S. Bakker Hz., thans lijnwerker. - WINKEL. In de kolfbaan van den heer D. A, de BruUn had Dinsdagavond ten overstaan van den notaris G. J. v, Leersum de aangekondigde verkooping plaats van: le. Van den heer R. Kuiper Jzn., rentenierswoning met pakhuis, siertuin en boomgaard, groot 74.90 Aren. opgehouden op f9600. De uitzichten voor Genève. De onzekerheid over het einde der mi litaire contrdle. Volgens een bespreking, die Chamberlain, de hst gelsche minister van buitenlandsche zaken met q correspondent van de „Times" heeft gehad, zou amberlain ten opzichte van de vooruitzichten in nève optimistisch gestemd zijn, en komt het hem enszins onwaarschijnlijk voor, dat gedurende de Jkenbondszitting te Genève een overeenkomst ischen Stresemann en Briand over de Duitsche twapening tot stand zal komen en hij hoopt, dat menkort de controle-commissie zal worden terug roepen. Bij de bespreking over het program van op handen zijnde aadszitting, heeft hij kunnen ststellen, dat zijn meening met die van den Fran ken minister, Briand, overeenstemde. Met vreug- I heeft Chamberlain geconstateerd dat de opoen- ilgende gebeurtenissen sedert de onderteekening n het Verdrag van Locarno, zich in de goede ihting bewegen, dat een werkelijke ontspanning Europa heeft plaats gehad, die aan de overzijde n den Oceaan wel den indruk moet wekken, dat oorlog thans voorgoed voorbij is en een nieuw dperk is ingetreden. Natuurlijk zullen zich nog allerlei moeilijkheden ordoen, maar zij kunnen overwonnen worden, gt dd Engelsche minister, en zij zullen over- innen worden, wanneer wij doorgaan op den weg, en het Locarno-Verdrag voor oels geopend heeft, LD jet elkaar wederzijdsch vertrouwen en vriend- ten» to schenken. Dit Verdrag is het geweest, die Ie verzoening tusschen Frankrijk en Engeland met un vroegeren vijand, Duitschland, heeft gebracht, aaraan ook Italië tenslotte heeft meegewerkt. „Het is van het grootste belang voor de toekomst", lat Chamberlain verder, „dat de regeeringen van ize vier groote rijken op den eenmaal ingeslagen eg verder gaan, totdat het doel, dat zij zichzelf lor oogen gesteld hebben, bereikt zal zijn. Dit zal ig wel eenigen tijd duren, maar wij werken niet ior deze generatie, maar voor onze kinderen". Wat betreft het einde der militaire controle in uitschland, bestaat nog altijd onzekerheid. Wel bbcn Chamberlain en Briand verklaard, dat zij et alleen ten opzichte van hetgeen zij willen, aar ook hunne meeningen, overeenstemmen. Een irucht, als zou men een datum van terugroeping in de controlecommissie vaststellen, is echter et bewaarheid geworden, omdat de Franscho ge- Braai Foch daartegen bezwaren had. Chamberlain hter verklaarde, dat hij erg teleurgesteld zou zijn, anneer de betreffende commissie niet binnen één twee maanden zou kunnen worden teruggeroe- en. Briand wil de termijn verlengen. Hij sprak van rie maanden en beriep zich overigens op de ver- chting van de controle die reeds in het bezette ebled is toegestaan. Ten aanzien van het onder dek in deze door den Volkenhond, hebben Briand n Chamberlain volgens de „Petit Journal" ver- laard, dat zij1 geen tegenwerpingen zullen maken, idien Stresemann te Genève het voorstel mocht )en, dit onderzoek in bespreking te brengen. De ontruiming van het Rijnland blijft een netelig raagstuk en Chamberlain gelooft, dat het een zeer elangrijke zaak zal worden. „Zij zal bewijzen", >gt hij, „dat het een gewichtige stap op den in Lo- irno begonnen weg is. Een dergelijk groot resul- lat kan alleen dan bereikt worden, wanneer be- ilds symptomen van een verzoening te bekennen jn. Ik ben bang, tot dit resultaat te komen. Tot og toe is het mij niet gelukt Maar ik ben gedul- ig. Ook de meest bescheiden vooruitgang schenkt dj voorloopig voldoening. Alleen terug trekken mo to wij niet! aan zijn regeering, dat de aftreding van generaal v. Seck zeer te betreuren viel. Een zeer verontrustend feit is het ook, dat in No vember van dit jaar, verscheidene schepen uit Rus land te Stettin zijn aangekomen. Hun ladingen he stonden uit wapens en munitie, blijkbaar voor de „rijksweer" bestemd. De vraag is, wie in Duitschland voor deze han delingen verantwoordelijk gesteld moet worden. De Duitsche regeering zoo min als den tegenwoordigen minister van buitenlandsche zaken, Dr. Stresemann kunnen onmogelijk debet zijn aan dingen, die eerst heden aan het licht komen. Alleen de officieren van de „rijksweer" en hoogstens eenige hooge ambte Daren van het rijksweerministerie kunnen er aan sprakelijk voor gesteld worden. Het behoeft geen twijfel, of de regeering zal er wel zoo spoedig mo gelijk een eind aan maken, zoodat de bedoelde be trekkingen, hoe sensationeel ze ook mogen zijn, wel spoedig tot het verleden zullen bohooron. Een hoogst merkwaardig verschijnsel in den veld tocht tegen Gessier is de hardnekkige zwijgzaam heid der Duitsche communisten, die do „rijksweer en do geheime militaire verbonden altijd als hun ergste vijanden hebben beschouwd. De communis ten hebben geen gelegenheid voorbij laten gaan, om de Duitsche „rijksweer" aan te pakken en wer kelijke of vermeende schandalen in het leger in het rijksweerministerie of in de militaire verbonden openbaar te maken. Wat is hiervoor de verklaring? Er is slechts één enkele verklaring: Rusland is in de onwettige daden van Duitsche monarchis ten en anti-revolutionnairen gewikkeld. In hun knechtschap tegenover Moskou, stonden de commu nisten nu duizend angsten uit, dat dit feit bekend zou worden. Duitsch—- Russische militaire be trekkingen. Opzienbarende me- dedeellngen van het Engelsche blad de „Manchester Guardian". 2e. Van den hror A. de Bruilh, een perecel bouw terrein, gelegen in de Bosch, groot 8.56 Aren. Opge houden op f 2750. WINKEL. De heer K. Zeeman Sz. heeft wegens vertrek uit de gemeente ontslag genomon als secretaris der vvoning- bouwvereeniging „Winkel" en in diens plaats is be« noemd de heer K. Bakker. VERDRAG NEDERLAND—RELGIë. Naar wij vernemen, zal' een dezer dogen een adres, geboakend door oen gToot aanbal antirovolu- tionairen uit verschillende gedeelten des lands, wor den gezonden aan de antirev. l'eden der Eerste Ka- inesr. In dit adres zal! met nadruk verzocht worden niet zonder meer over te gaan tot aanneming- van hot wetsontwerp tot goedkeuring van liet Verdrag- met België, gelijk dit aan de Eerste Kamer is' voorgelegd. Binnen eenige dagen zal hot adres met de •n.Tmpm der onderteekenaars publiek worden ge maakt. Daarna wordt geiegenlieid gegeven in ver schillende gedeelten van Eet land adhaesdo-betui gingen aan het adres toe te voegen. t Ruwe Huid, Springende Handen, Winterhanden, Wintervoeten en Huidwondjes geneest men snel met Doos 30-60-90, Tube 80 ct, De mededeelingen die de „Manchester Guardian" gedaan heeft, komen op het volgende neer en zijn boven allen twijfel verheven. Zooals bekend, werd in het jaar 1921 de Duitsche vliegtuigindustrie door het Londensche ultimatum stilgelegd, tengevolge waarvan de Duitsche firma's naar het buitenland trokken. Zoo kwam Fokker naar Holland en ging Domier naar Pisa. Tenslotte gingen de Jun- kersfabrieken zich in Rusland vestigen. Door Duit sche ingenieurs werden drie fabrieken opgericht, nl. voor vliegtuigen, voor granaten en voor giftgas- sen. De bouw van vliegtuigen heeft nooit veel be- teekend, omdat het noodige metaal ontbrak, terwijl ook de giftgassenfabriek een mislukking werd. De granatenfabriek werd echter langen tijd gedreven, geleid door voormalige Duitsche officieren- Door het verleggen van de Duitsche industrie naar het buitenland, wordt echter niet gehandeld in strijd met de bepalingen van het Verdrag van Versailles. Wat, indien Duitschland uit de Russische fabrie ken heeft betrokken? Dit zou gekund hebben, in dien de hoeveelheid munitie, welke Duitschland volgens het Verdrag in voorraad mag hebben, aan gevuld moest worden. Er zou dan van belde zijden gehandeld zijn in strijd met het Verdrag, en de Duit- een overtreding die door de Entente was gepleegd, een overtreding d,ie door de Entente was gepleegd. Inmiddels is door de gevoerde Locarno-politiek de toestand in dien zin veranderd, dat Duitschland zijn eigon munitie tot het veroorloofde quantum mag aanvullen. *n dien tijd, en dat is sedert het laatste half jaar, zullen dus zeer zeker geen bestellingen van den kant van Duitschland hebben plaats ge had. GASVERGIFTIGING» Een familie, wonende m een benedenhuis aan den Broederwee te Kampen, nam gistermiddag een sterke gasiucht waar. Bij onderzoek bleok, dat de 73-jarige bovenbewoonater, bewusteloos to bod lag, terwijl een gaskraantje open stond onder een pan netje melk. Na bijna twee uur werkens met een zuurstofapparaat keerde wel de poLsslag terug, maar niet het bewustzijn. De toestand der patiënte is bedenkelijk. IN OVERSPANNEN TOESTAND. Een vrouw te Wormer zette gisteren in den vroe gen morgen, vermoedelijk in overspannen toestand, de gaskraan open in de kamer, waar haar drie jeugdige kinderen sliepen. Daarna begaf zij zich naar haar man, die te Koog aan de Zaan werkt en overhandigde hem deen sleufcel der woning, terwijl zij hem tevens met haar daad in kennis stelde. De man deelde het gebeurde terstond aan een politieagent mede, die zich ijlings per rijwiel naar ae woning begaf Hij vond daar de kinderen aden nog in leven. In de woning is nT. een muntmeter geplaatst. Daar te weinig muntstukken waren ingeworpen, was de gastoevoer opgehouden. Tel'. DE SPEELDUTVEL IN AKTEE. Uit Maastricht meldt men aan Het Volk: Het Menen is hier zozo ingeburgerd, dat het in velé café's een paar maal per week, met veel ani mo, wordt beoemend. Men Ment om wil'd, gevogelte, levende konijnen, kippen, eenden, ganzen en ook om ham, worst, kaas, mandjes met eieren: verduur zaamde levensmiddelen, speelgoed, enz. Er is zelfs al om een fiets gekiend. De politie liet het begaan, ofschoon heb aJö hazardspel^ feitelijk onder de lobo- rijwet val'b, Doch tnu heeft iemand een auto willen laten uitkienen voor een rijksdaalder de kaart. Die ftóe heeft hem .echter laten weten, xSat afs die Menpartij! laat doorgaan, proces-verbaal worden opgemaakt DOOFSTOMME DOOR DE STOOMTRAM OVER REDEN. Maandagmiddag is de doofstomme, ongeveer 30-ja- rige B., toen hij .per fiets de Verschuursstichting te Heemstede bij Haarlem verliet, met de stoomtram in aanraking gekomen. Hij kwam daarbij te vallen en beide beenen werden hem afgereden. Een meisje, die het ongeluk zag aankomen, trachtte nog den man tegen te 'houden, doch dit mislukte. GOED AFGEKOMEN. Maandagmorgen werd' bij het Spaarne te Haarlem een zekere K. door den auto van dr. A. D. C. aange reden. De heer C. reed vervolgens met zijn auto in het Spaarne. De auto kwam tegeni een ducdaif te recht, waardoor hij' niet in het diepe water kwam. De heer C. bleef ongedeerd. Dei aangereden K. werd slechts licht gewond. MISHANDELING? De politie te Bloemendaal heeft aan de justitie te Haarlem de stukken gezonden betrekking hebbend op de beweerde mishandeling van een kind, door de onderwijzeres mevrouw K.M. te Vogelenzang. Deze onderwijzeres werd' door den gemeenteraad van Bloemendaal ontslagen wegens genoemd feit. Uit het politieonderzoek Is niet komen vast te staan, dat Dr. Stresemann over contrdle. de militaire het hetioklcen kind een breuk gekregen heeft teng<*« volge van de mishandeling. Dit zou een deskundig onderzoek moeten uitmaken. De justitie moet nog beslissen of er termen zijn voor een vervolging. De Bond van Ned. Onderwijzers heeft aan Ged, Sta ten vernietiging van het raadsbesluit gevraagd, DE PERS BIJ SPOORWEGONGELUKKEN» De voorzitter van den Nederiandschen Journalisten kring hoeft zich gewond tot den minister van justitie, den minister van waterstaat on do directie der Ne- derlandsche Spoorwegen, met do mededeeling, dat aan vertegenwoordigers der pers bij meer dan één spoor- wegongeval in den ilaasten tijd belemmeringen in den weg zijn gelegd bij de vervulling van hun werk. Hij heelt orop gewezen, dat een goede voorlichting door de pers een publiek belang is, en daarom don minis ters en de spoorwegdirectie verzocht, hun invloed aan 'to wenden, opdat aan de journalisten in derge lijke gevallen alle mogelijke medewerking 'worde verleend' voor een richtinge uitoefening van hun werk AARTSWOUD. Bij do Maandag gehouden hora temming voor een gemachtigde voor net Kiescollege gekozen de heer Jf. Bakker. ARRONDISS. RECHTBANK TE ALKMAAR. Zitting van Dinsdag 7 December. Uitspraken, van 30 November. Grietje Piefcarfcje Bosma, kuisvT. Jan Jaoob Tol, Helder, vervaJsohing en verduistering, nader onder zoek gelast. H. v. Stipriaan en O. Brommer, St. Panoras, mis handeling van een ambtenaar in functie, elk 2 maanden gev. Joh. Petr. Meereboer, St. Pancras, als voren; 1 maand gev. W. E. K. H. de Wild, Alkmaar, hooger beroep vonnis kantongerecht te Alkmaar, tor zake over treding motor- en rijwielwefc, vrijgesproken. Heden werden geen nieuwe zaken behandeld. WIERINGERWAARD. Bij een gehouden verkiezing van twee notabelen werden Dinsdagmiddag de aftredende heeren G. Haringhuizen en W. Peereboom met op een na al- gemeene stemmen herkozen, terwijl in een gehou den vergadering van notabelen de neer C. J. Blaau- boer met aigemeaoe stemmen weiden herkozen yl" Kerkvoogd. L WIERINGERWAARD. Ter gemeentesecretarie alhier zijn inlichtingen te bekomen omtrent een gevonden rijwielpiaatje. ZUIDSCHARWOUDE. Op het ahaesie-adres aan den gemeenteraad, om de Verordening op de Winkelsluiting in te trekken, hebben 41 winkeliers geteekend, dat is dus meer dan 80. pot. Ook verschillende R.K. hebben adhaesie betuigd. LANGENDIJK. Als we goed zijn ingelicht, zullen de Burgemeesr ters der Langendijker gemeenten een< onderhoud met Ged. Staten hebben, naar aanleiding van de afsluiting van den Twuijverweg. ZUIDSCHARWOUDE. Die heer K. Stam had onder de kaopers in zijn winkel van goud- en zilverwerken, een prachtig gouden horloge uitgeloofd voor degene, die raadde, wanneer het bleef stil staan. De gel:ukMgo winster wiaa mej. O. Gootjes te Broek op Langemdijk. WEERINGEN. Maandag, daarvoor door de Sint NieoJiaasi-vier- eeniging uitgenoodigd, bracht Sint Nicolaas een bezoek aan ons schiereiland, 's Morgens werden per auto van den heer Obreen, welke deze bereidwillig, 1 lier voor beschikbaar stelde, de scholen' te Ooster- land en Wesberland bezocht, Namiddags kwam de Sint, gezeten op een schimmel, die door den knecht bij den tougel' geleid werd te Hippolytuslhoef. In de school' werden de kinderen, evenals te Ooaberland en Westerland, door den Sint toegesproken en kre gen allle kinderen een pakje, gevuld met taai, spe culaas, chocolade, jodekoeken en andere 'lekker nijen, prenbeboeken en een cadeautje. Dat dit alles dnakbaar werd aanvaard, behoeft geen' Vermelding, De kinderen waren dan ook opgetogen van blEd- soliap. Enkele zieke leerlingen werden thuis ba- Zucht en kregen dlaar hun cadeautjes. - Vmnallding dient nog een mooie gift, nj'. van de firma AJberb Heijn uit Zaandam, welke 10 pak i Zaansche Molenhoeken voor dit Sinterklaasfeest beschikbaar had gesteld. Dank' aan die firma. Dit Sinterklaasfeest kan dan ook als goed ge slaagd woorden beschouwd en geen wonder, dat behalve de kinderen ook een massa grooteren dit feest bijwoonden, om St. NicoJaas te paard met Zwarte Piet eens van nabij te bekijken. Levering van HEEREN- en DAMESKLEEDING NAAR MAAT annex HEEREN MODE-ARTIKELEN. Tevens adres voor veranderen, herstellen, keeren enz. Zending naar alle plaatsen. Heden overleed na een korte onge steldheid, onze geliefde Echtgenoot, Broeder en Behuwdbroeder, de Heer JAN K0ELEMEIJ, in den ouderdom van 58 jaren. Uit aller naam, Wed. J. KOELEMEIJ—Klerk. Schagen, 7 Dec. 1926. De ter-aarde-bestelling zal plaatsheb ben Zaterdag, n.m. 1.30 uur van het sterfhuis. In een bespreking van de mogendheden die het Rijnlandverdrag aangegaan hebben, verklaarde de minister van buitenlandsche zaken dr. Stresemann, dat de Duitsche regeering haar standpunt ten aan zien van het protocol betreffende het recht van ondorzoek door den Volkenbond, streng gescheiden hield van haar eisch tot opheffing der militaire controle. Do Duitsche regeering oischt de ophef fing der militaire controle, omdat Duitschland aan. zijn verplichtingen tot ontwapening ten volle heeft voldaan. Naar den vrede. De zitting van den Volkenbond te Genève is be gonnen. Wederom een schrede nader tot den alge- meenen Europeeschen vrede, want dit is zeer zeker de spil, waarom de besprekingen zullen draaien, welke voornamelijk worden gehouden tusschen Briand, Chamberlain cn Stresemann, waaraan ook de Italiaansche gedelegeerde Scialoja en de Belgi sche minister Vandervelde zullen deelnemen. In hoofdzaak zullen deze besprekingen de quaestie van de militaire controle in Duitschland1 en die van de geallieerde bezetting betreTfen. De Italianen schijnen het Duitsche standpunt ten aanzien van de ontwapening te waardeeren, ter wijl België volkomen de meening van Engeland schijnt te doelen, dat geen enkele hindernis het te rugroepen der militaire controle meer in den weg staat, terwijl de tijd tusschen de terugroeping en het nieuw in te stellen Investigatio-systeem door een tijdelijke regeling zou kunnen wórden over brugd. Verdere mededeelingen berusten in hoofdzaak op veronderstellingen, aangezien Briand, Stresemann, Chamberlain, Scialoja en Van der Velde naar bui ten een volmaakt stilzwijgen bewaren. Nieuwe Niedorp (LAN GEREIS). De Notaris H. DE BOER te Hoog woud. zal op 's avonds 7 uur, hij den heer Q. WARNAAR, publiek verkoopen: met erven en bouwland, aan do Langereis te Nieuwe Niedorp, groot 36 Aren. 70 Centiaren. Eigendom van den heer Jb. BAK KER Az. Nadere inlichtingen geeft gen. Notaris. op Zaterdag 11 Dec. 1926, in 't Café „de Burcht" te Eenigenburg, om Banketletters. Aanvang 's avonds 7 uur. Aanbevelend, K. VISSER. ZOO JUI8T VERSCHENEN: ior« 01 Carmenlta Allo nachton wordt *t Mar ,907 (Vrouwen en rozen WÖY Ze weeo hem d« toAfl Wat Ik heb 1208 Na regen" 19RQ Voorbij '2S9 Bedrooen Wl] veetigen voorts Uwe epectale aandacht op het nummer KERST LIEDJE evoneenagezongen door WHIv Derby PRIJS FL. 2.- DUBBEL BESPEELBAAR Kwaliteit onvergelijkelijk, loopen neheel zonder storend bijgeluid Verkrijgbaar I.t den beteren Muziekhandel iMPORTEURSvoorNEDERLAND I. STADS Co., ROTTERDAM TE KOOP met Veestalling en Erf, groot onge veer 45 Aren. Te bevragen bij Wed. K. Borst, Groote Keeten, 't Zand. Reeds aangekondigde avond in Schager Bioscoop wegens onge- i steldheid uitgesteld. 4 Gevraagd: een tegen 1 Januari, bij C. v. Bodeqraven Smederij, Koegras. Gevraagd, met 2 Febr. goed kunnende melken en niet ouder dan 20 jaar, bij P. Kooij, Sint Maar- tensvlotbrug. TE KOOP: bij J. BLAAUBOER Kz., Barsingerhorn Molenstraat C 13 Schagen, Gediplomeerd Opticien. Electrische Slijperij. A Het meest vertrouwde adres Hier heeft U de zekerheid van een ACCURATE BEDIENING.

Schager Courant | 1926 | | pagina 3