Radioprogramma SCHOORL. KOEGRAS. BARSINGERHORN. WINKEL. P 9 HOOGWOUD. OUDE NIEDORP. LANGENDIJK. CALLANTSOOG. Doodgevroren. Een paarlencoüier van drie miüioen. Gasverstikldng ie Rotterdam. Vliegtmg in zee gestort Marktberichten. GROET. In het lokaal van den heer P. Hulberta alhier, verga derde de vereenlglng van Vreemdelingenverkeer, onder leiding van den heer P. Xos, welke de welwillendheid van de vergadering Inriep, daar het de eerste bijeen komst was waarvan hij als-vooraltter de leiding op aich had genomen. Gaarne wilde spr. zijne beste krachten geven om de belangen van het verkeer In dezen streek tot bloei te brengen. Jammer vond hij het, dat er van den kant der leden zoo weinig belangstelling waa. We hebben hier allen een groot belang bij een goed-geor- dend verkeerswezen, vooral ook de winkeliers en ne ringdoenden, welke feitelijk de steunpilaren van een V.V.V. moeten zijn, krijgen een aansporing om toch vooral meer ter vergadering te komen. De kamerver huurders en pensionhouders kregen van den voorzitter den uitstekenden raad om eens in andere plaatsen bij' col lega's te gaan zien, hoe die daar hunne zaken hebben ingericht. Allicht valt er voor onze menschen iets uit te leeren, en hoe beter de zaken zijn ingericht, des te mooier zal de reclame daarvan naar buiten uitgaan. Mede werd door spr. nog gewezen op do behoefte naar een flink lokaal. Dit zal hier mettertijd moeten komen en voor 't particulier initiatief is hier in deze iets te doen. Mocht echter dit niet lukken en schiet de parti culiere ondernemingsgeest te kort, dan ligt er een taak open voor de Vereeniging zelve. De notulen en 't jaarverslag van den secretrls werden onder dank voor de mooie samenstelling, aanvaard. Ook de rekening van den penningmeester over het jaar 1927 was in orde en vertoonde een zeer gunstig fl- nantieel beeld. De ingekomen stukken gingen spoedig onder de hamer door. Aanleg van waterleiding voor Kamperduin had de belangstelling der vergadering en stappen zullen wor den gedaan om het zoover te krijgen. Op voorstel van den heer C. Hoogvorst zal dit geschie den, zoo mogelijk, in samenwerking met de Vereeniging „Schuttevaer", welke gediend zal zijn met watervoorzie ning ten gerieve van de schipperij aan den loswal. Ais antwoord op een scnryven van V.V.V., was van het Gemeentebestuur van Alkmaar, een brief binnenge komen, waarin te kennen werd gegeven, dat, uit hoofde van de verkeersbelangen een stopplaats voor autobus sen bij het station te Alkmaar niet gewenscht waa. Een schrijven van de Gemeentebesturen van den Duin streek was gekomen met het verzoek om steun te ver- leenen in 't pogen dezer gemeenten inzake wegverbete- rlng. Het bestuur had hieraan voldaan en een flink adres gezonden aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, waarin terdege werd gewezen op de noodzakelijkheid om den weg EgmondKamperduin te doen plaatsen op de Provinciale wegenlijst, opdat eventueele steun zou kunnen worden gekregen ulit hoofde van 't Rijkswe genbelas tlngfonds. Een schrijven, betreffende aanleg van gas zal op voor stel van den voorzitter als punt op de agenda komen. De bespreking over de reclame was spoedig beëindigd aangezien allen zich konden vereenigen met het be stuursvoorstel om annoncen te plaatsen in 't Handels blad, de Telegraaf, de Maasbode, 't Volk en 't Nieuws blad van het Noorden. Bij de gids, welke in gemeenschap wordt uitgegeven, zal de V.V.V. penslonlijsten voegen, waarvan de kosten door annonces gedekt zullen worden. Nog werden door enkele aanwezigen een aantal wan- delkaarten besteld, en op voorstel van het bestuur zul len nog een tweetal banken worden geplaatst. Het Zomerfeest gaf een heele bespreking. Er werd door sommigen gemeend dat het- beter was om niet op het strand, doch In het dorp een feest te organiseeren, terwijl het bestuur meende dat een strandfeest als 't ware voor de reclame voor dezen streek was aangewe zen. Tenslotte besloot men een tweedaagsch feest te organi seeren, waarvan dan den eersten dag de pret zal zijn aan het strand, terwijl den tweeden dag het dorp zal kunnen genieten van het feestvermaak. Gewezen werd nog op enkele fouten In 1927 gemaakt, doch terecht beweerde de voorzitter dat men die bij een eerste feest moeilijk kan ontloopen, doch dat die tot leering zijn geweest. Het bestuur werd gemachtigd om tx.t een feestcom missie samen te stellen. Ook zal weder een verloting bij B. en W. worden aan gevraagd, waarvoor eene commissie zal worden samen gesteld, welke deze geheele aangelegenheid zal regelen. De man, welke de informatiën geeft in het aanvrage- bureau krijgt een instructie, welke door de vergadering werd goedgekeurd. In den vervolge zal zijn werk dus door bepaalde regelen worden uitgestippeld. Op voorstel van het bestuur werd de V.V.V. donarlce van de Schoorlsche rijwielpad-vereeniging tegen een norm van 5 et per lid. Vervolgens deed de voorzitter mededeeling dat, op uit» noodlging van de vereeniging „Algemeen Welzijn" te Schoorl, een gecombineerde bestuursvergadering had plaats gehad, waarbij ook het Schoorlsche V.V.V.-bestuur aanwezig was, alsmede de gasdirecteur van Warmen- hulzen. Doel dezer vergadering was het verkrijgen van kookgas voor de Gemeentenaren, eventueel van de War- menhuizer gasfabriek te betrekken. Algemeen voelden de aanwezigen wel voor kookgas, doch men vreesde soms voor kosten en ook wilde men de huizen aan de achterwegen en te Kamper duin niet.uitzonderen. De vergadering besloot dan ook, om mede te werken, onder voorwaarde, dat bovengenoemde buurten beslist onder de voorziening zullen vallen. Nog werd gevreesd voor een minder goeden druk enz., doch het bestuur meende, als het eenmaal tot onderhan delen kwam, dit dan dingen waren welke onze gemeente raad onder de oogen had te zien. De besturen van de V.V.V.'s en Algemeen Welzijn hebben slechts te verzoeken. Hierna volgde do rondvraag. Naast enkele huishou delijke wenken zegde de heer G. Dulnmeijer nog dank aan den Raad voor diens goede zorgen inzake het red dingswezen op het strand. Alleen was de Ir-oel nog veel te zwaar, hetwelk 't snelle reddingswerk belemmert Spr. stelde voor om aan het. Gemeentebestuur een wenk te geven, dat aanschaffing van een lichtere boel zeer gewenscht was. We zouden er ook door' de V.V.V. een kunnen laten aanbrengen. Besloten werd om een schrijven in deze te richten aan do Gemeente. Nog werd medegedeeld, dat de uitslag van de stem ming voor een bestuurslid in de vacature C. Jonker, welke bedankt had, was dat de heer Cor Kager was be noemd. Deze heer was niet aanwezig, hij zal schriftelijk met zijne benoeming in kennis worden gesteld. Hierna sloot de voorzitter te 11 uur deze vergadering, welke een zeer aangenaam en nuttig verloop had. lefd op menigtn mfeteeftaod. K*t fMtltclüp be schikte over een aantal coeturoe», dl® gelegenheid gaf, het tooneel telkens in een ander licht te doen verschijnen. Alle medewerksters zullen zeer s$k?.r hun best hebben gedaan, zooals met alles lukt dit den een beter als den ander en gegeven hebben wat hun krachten toelieten. De hoofdfiguren, nog jonge krachten, deden hun best, en zoo voortgaan de, hier en daar wat bijwerkende, komt 't nog dik in orde. JULIANADORP. Onze plaatsgenoote, mej. M. de Croos, slaagde de vorige week te Alkmaar al® gediplomeerd baker, na aldaar den cursus daarvoor gevolgd te hebben. JULIANADORP. Door onderhandschen verkoop ging een perceeltje bouwgrond, behoorende bij het café „Rust Wat", on der Duin, van den heer A. Doorn, over aan den heer W. Schouten Hz., die daarop een woonhuis zal laten bouwen door den aannemer J. de Graaf, alhier. JULIANADORP. Het café van Mej. de Wed. A. van Stipriaan, nabij de spoorbrug te Koegras, wordt door den aannemer G. Hoornsman alhier, verbouwd tot een burger woonhuis. O KOLHORN Het is hier op dorp een ware verandering. De woningen op de Nieuweetreek worden zoo hier cn daar heel wat moderner ingericht. Ten eerste laat de heer J. van Zoonen. kruidenier, een winkel ma ken naar de eiechen des tijde. Het wordt een mooie etalagekast met pracht ramen. Het is een imooi voor front geworden, met aan weerszijden' een' groot raam. Het is ook wel den heeren Jonk era Sluis toever trouwd om voor den heer Van Zoonen een mooien ingerichten winkel te maken. De schilder Pool maakt het schilderwerk er aan, en dan zullen wy maar hopen, dat de heer Van Zoonen een voorspoe dige n tijd mag hebben. KOLHORN. Da Zuiderzeewerken. In de binnenhaven liggen op heden tien woonar ken met een zandzuiger. Zoodra de buitenhaven door den baggermolen diep genoeg is gemaakt, kun nen er meer baggermolens aan het werk en ook de zandzuigers kunnen werken. Dam kan de zoogenaamde aangespoelde grond, ge naamd de Zwartepolder, vanuit de buitenhaven met de zandzuigers tot bijna de hoogte van den bestaan- den dijk opgespoten worden, imet een zekere zand- massa. Is aan weerszijden van de buitenhaven de hoogte bereikt, dan worden daar eenige keten op gebouwd. Van den Zuiderdam wordt de beglooiing afgenomen, om weldra daar een gat in te maken voor een monding der doorvaart. Voor de buitenhaven, in Wieringermeer, ge naamd Kolhornerdiep, wordt ook steeds gebaggerd om de binnenvaart voor het materiaalvervoer te verbeteren. Voorheen kon men bijina door het on diepe water met een schip afgeladen, soms dagen niet in de haven komen, wat nu thans wel kan door het uitbaggeren. Wat bij eenige dagen ook zal ge beuren, dat eiken dag een groot schip met zand en steen de haven zal binnen stoomen. Op den dijk zijn al twee directieketen gebouwd voor de opzichters, om van daaruit toezicht op het werk te hebben. Een cantine is in aanbouw op den dijk, waar bet volk ververschingen kan bekomen tegen een billijken De laatste uitvoering in dit seizoen door de Zang vereniging „Nieuw: Leven" gehouden, is een groot succes geweest. Zdji staat onder directie van den seer P. Kist van Opperdoes. Een uitstekend samen- gestéld programma, werd op zeer verdienstelijke wijtze uitgevoerd. De bekwame dirigent heeft, even als de ijverige leden. alle voldoening met dezen bij< uitnemendheid; geslaagden avond, waarmee zij alle eor hebben ingelegd. Na afwerking van bet boeiende programma werden door den voorzitter, den heer Slagter. eenige hartelijke woorden gesproken. Daar na was het de heer Donker, die het woord ver kreeg. Oo ki hijl sprak hartelijke en waardeerende woorden met betrekking tot dezen welgeslaagden avond en spr. wees er op, dat de beoefening van den zang het jong-blijven bevordert. De heer Don ker, oud-lid van „Nieuw Leven", geeft zich thans op als kunstlievend lid. Na dankbetuiging door den voorzitter, wordt weldra tot het „bal* overgegaan. En dat was heel gezellig en vormde een waardig slot van het prettige geheeL In de stoomzulvelfabriek te 't Veld in deze gemeente, is de laatst gehouden ledenvergadering besloten aanvan kelijk de bestaande fabriek zoo mogelijk om te zetten in een zoogenaamde zoetfabriek en zal men binnenkort dienaangaande op onderzoek uitgaan. In de plaats van den overleden directeur, den heer D. Burger, werd gekozen de heer J. Wit Jr„ en als kaas maker werd benoemd de heer Jac. Wit Cz. Wegens bedanken van den heer M. Smit, werd tot commissaris benoemd de heer A. Molenaar. i OUDKARSPEL. In de pl.'-Ats van den heer A. Timmerman, die als zoodanig bedankt heeft is al» agent van de N-V. Het Landbouwkantoor Noord-Holland' te Alkmaar, aangesteld de heer H. Stenneberg. ZUIDSCHARWOUDE. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer W. F. Böttger, slaagde deze week te Utrecht voor het eindexamen zenuwarts. NOORDSCHARWOUDE. De transportarbeider Westerbos, die kool van Noord scharwoude naar Warmenhuizen moest vervoeren, wed Zondagmorgen door kerkgangers uit de Dieps meer. dood in zijn schuit gevonden. Men vermoedt, dat hij door een of andere oorzaak is komen te vallen, als gevolg waarvan de dood is ingetreden. ZUIDSCHARWOUDE. Onze plaatsgenoot, de heer S. Kruijer Jr„ gaat zich metterwoon te Oudorp vestigen als winkelier. Zijn eigen huis met boet zal publiek worden verkocht. Zondag 11 Maart gaf de Dameszangvereeniging „Zanglust" haar aangekondigde uitvoering in de zaal van den heer Kos. Mevr. Smit-du Pied opende den avond. Naar de weersomstandigheden vie«l het spreekster nog mee, dat de zaal zoo goed bezet was. Spr. bracht dank san Mevr. Breeb&art-v. d. Horst voor haar onver- moeiden ijver als directrice en aan allen die hadden meegewerkt om deze uitvoering zoo goed mogelijk voor elkaar te krijgen en zij hoopte daarom ook, dat de zang zoowel als 't tooneel naar ieders genoe gen mocht zijn U soort f B JO per 100 Kg. Totaal aanvoer: 28600 Kg. roode koel, 100 Xg. fik 10800 Kg. witte kool. ALKMAAR, 10 Maart N. V. Elerveling voor Holland» Noorderkwartig, Aanvoer 1B8000 kipeleren, 5058 Kg. f 5.20—5,80, 60 Kg. f 5.30—Ö.B0, 00-62 Kg. f Ö.4O-8.70, 6Mt f 5.506, bruine f 60-40 Kg., t 5.80-4.60, 87000 eieren f 8.40. ALKMAAR, 10 Maart Op de heden gehouden veemarkt waren aaavot; prijzen als volgt: 19 paaxden f 120—450, 26 melkfc f 180300, 867 nuchtere kalveren (slacht) f 622, t tere kalveren (fok) f 1825, 120 vette schapen f| 148, 32 schrammen f 18—32, 128 biggen (10 weken) De zangnummertjes werden door het Dameskoor 17» 6 bokken en geiten f 61L •heel goed gezongen. Voor de goede krachten, die on- 1 ALKMAAR, 10 Maart. Alberto's Revue-Gezelschap, onder lèiding van den heer Alb. Boelens, uit den Helder, gaf hier Zondag in de tooneelzaal van den heer D. A. de Bruijn, twee voorstellingen. De kindervoorstelling „Jopie Slim bij de Indianen", ging de3 namiddags. Een honderd tal kinderen waren aanwezig en volgde met span ning de ontknooping van den tocht van Jopie Slim en Dikkie Bigmans naar het Indianenkamp om Hn- lena terug te vinden. Verschillende aardige momen ten kwamen daarin voor, als de ontmoetingen met de htks, de feeën, den toovenaar, de kabouters en eindelijk de Indianen. De verschillende tooneeltjes waren goed verzorgd en mooie costum.es maakten het tot een aantrekkelijk geheel. En ze kenden al len „Jopie Slim en Dikkie Bigmans" zoo goed, dat het geen moeite was aan het einde uit volle borst mede te zingen. Voldaan gingen zij huiswaarts. 's Avonds ging de revue ,,'t Is dik in orde". De be langstelling was niet bijster groot, misschien wel als gevolg van de koude. In deze revue komen zeer zeker ook aardige momenten voor, die door aan kleeding en voordracht de belangstelling trekken. Verschillende gebeurtenissen worden bezongen en al» in een revue gebruikelijk wordt de vinger go- Uit NOORDSCHARWOUDE: Zaterdagavond is de omstreeks 50-jarige Biester- bos zonder vaste woonplaats door de koude bevan gen en doodgevroren. Hij was Zaterdag met den ouden heer H. 'n vlet met kool weg wezen brengen naar Warmenhuizen, vanwaar ze mede door 't slechte weer wat laat vertrokken. Tijdens den terugtocht werd genoemde B. onwel en ging zonder dat vol doende dekking aanwezig was. in de vlet liggen. Ze waren midden in het veld, waardoor het niet mo gelijk was hulp in te roepen, vooral niet waar het inmiddels donker geworden was. H. was niet krach tig genoeg om de vlet tegen den sterken wind op verder te brengen. Hij heeft toen de vlet vastge legd en is zelf den geheelen nacht op een akker heen en weer gaan loopen om nog eenigermate in de warmte te blijven. B. was inmiddels overleden. Zondagmorgen werd H. door kerkgangers uit de Diepsmeer uit zijn netelige positie verlost en wer den H. en het lijk van zlin kameraad naar het dorp vervoerd. H. i* er met een pui bevroren vinger» afgekomen. der do leden zijn. is het jammer, dat de bezetting niet grooter is, het geheel klonk af en toe wat zwak. De solo's, gezongen door Mevr. Breeoaart-v. d. Horst, werden met goede begeleiding van Mej. T. Demmendaal, mooi voorgedragen. Na den zang werd door MevT. Smit-du Pied mot een toepasselijk woord aan de Directice als bewijs van erkentelijkheid, een bouquet bloemen aangebo den;; eveneens aan mej. T. Demmendaal als bewijs van waardeering voor hare medewerkinig als pia niste. Het tooneelstukje „De geleende Koekepan". klucht spel met zang, werd ook goed en vlot gespeeld. De grimeering was ook weer keurig in orde. Tot slot ,De vier vroolijke Boertjes", voordracht met zang Het geheel kan als een goed geslaagde uitvoering genoemd worden. Een gezellig bal besloot dezen avond. De keuring voor de lichting 1029 zal voor deze gemeente gehouden worden den 21 Maart in het koffiehui® „de Posthoorn" te Schagen. EEN BUITENGEWOON HANDIGE TRUC. Wanneer men leest welke geraffineerde middelen er worden bedacht om diefstallen te plegen, dan zou men Op de heden gehouden botermarkt werd betaald fabrieksboter le soort f 1.02%1.12%, 2e sport f Ojj boerenboter le soort f 11.10, 2e soort f 0.850.95, t (groothandel) f 4.905.40, (kleinhandel) f 46.50, eieren f 5. BROEK OP LANGENDIJK, 12 Maart Roode kool le soort f 23.8027.30, 2e soort f t 26.10, gele kool le soort f 10.5018.10, 2e soort I 13.90, witte kool (Deensche) f 5.206.80, uien f 1 16.80, drielingen f 12.2012.30 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 19000 Kg. roode kool, 30000 Kg, kool, 34000 Kg. witte kool, 2000 Kg. uien. ALKMAAR, 12 Maart Witlof I f 24-30, H f 18—22, spruiten f 38—43, pt Kg., boerenkool f 1.705.10, per 100 stuk», rood» f 2L60—25, gele kool f 18.40—1A3D, uien f spinazie f 19.501940 per 100 Kg. Dit dag tenl tot de conclusie komen, dat voor een handigen dief 12.— niets meer onbereikbaar la. Een van de grootste juweliersfirma's op de Place Vendome te Parijs is het slachtoffer van een buiten gemeen handige truc geworden. Eenige dagen geleden had een gentleman-inbreker, die in een der luxe-ho tels logeerde, een paarlencollier gekocht voor een mil- lioen francs en die contant betaald. Kort daarop be stelde hij nog een collier, ditmaal ter waarde van drie millioen. Iemand van het personeel kwam. hem brengen. Toen hij de kamer betrad, stond de gast zich te scheren. Hij verzocht den brenger de collier maar even neer te leggen in een metalen doos, die zich bij wijze van zeepbak naast de waschtafel bevond. Hij zelf zou zich even verder kleeden in zijn kamer er naast. Hij! keerde echter niet terug. Toen de bediende van den juwelier argwaan kreeg, bemerkte hij. eens kliaips dat de collier met de doos door 'een gat in den muur verdwenen, iji hij is nog niet ge vonden JDe dader er mee verdwenen en hij is nog niet gewonden. BEJAARD ECHTPAAR OM HET LEVEN GEKOMEN. Buren hadden gemerkt, dat het echtpaar Voogd, wo nende Tarwestraat te Rotterdam, sinds Zaterdag niet meer was gezien. Een schilder heeft daarop een ruit aan de achterzijde van het huis uitgesneden en zich zoo toegang tot de woning verschaft. Men vond op de bovenverdieping in een kamertje man en vrouw dood op bed liggen, zoo meldt de „Tel." Zij hadden zelf een gasleiding aangelegd en daartoe verschillende stuk ken slang gebruikt. Nu vermoedt men dat Zaterdag avond bij het naar bed gaan een van hen tegen de gasleiding is geioopen, waardoor deze losgeraakt moet zijn. Een dokter kon slechts den dood constateeren. De man was 72, de vrouw 70 jaar. GEEN BPO&H VANN HET TOESTEL EN DE INZITTENDEN MEER TE VINDEN. Reuter seint uit Londen: Vlieglultenant Kinhead, die het watervliegtuig be proefde, waarmee getracht zou worden het wereld- snelheidsrecord te breken, stortte buiten Southamp- ton in zee. Bestuurder en machine waren oogenblik- kelijk verdwenen! Een nader telegram meldt van dit tragisch ge beuren de volgende bijzonderheden. Kinhead werd door het noodlot achterhaald, toen bij een proef vlucht op het Cal shot vliegveld maakte in een „Supermarine Napier Seaplane". Dit toestel was speciaal gebouwd voor het maken van nieuwe records. Toen de vlieger ongeveer tienminuten in de lucht was, dook de machine plotseling loodrecht en storte van 400 voet hoogte In het water. Motor booten snelden te hulp en zochten alles af. maar geen spoor van de machine of den bestuurder werd gevonden. Er is weinig twijfel of Kinhead werd op slag gedood. ALKMAAR, 12 Maart. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijken als volgt: 36 vette koelen f 200380, 7 vette kal veren f 70180, vette kalv. per ned. pond f 1.351.60, 238 nuchtere kalv. (slacht) f 622, 619 vette varkens (zwfixe) per ned. pond f 0.58—0.63, zouter» per ned. pond 1 0.85. AMSTERDAM, 12 Maart. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 508 vatte koelen, waarvan de prijzen waren: le kw. f 1—1.10, 2e kw. f 0.80—1, 3e kw. f 0.60—0.80, per Kg. «lichtgewicht, 1?0 melk- en kalfkoelen f 800420, 87 vette kalveren le kw. f 0.90—1.04. 2e kw. f 0.80—0.90, 3e kw. f 0.70—0.80 per Kg. levend gewicht, 205 nuchtere kalveren f 712, 36 schapen f 3040, 720 varkens, Holl., Overz. en Geld. le kw. 7374 cent, 2e kw. 7273 cent, vette varkens 70—72 cent, per Kg. slachtgewicht, 87 paarden f 100—225. AMSTERDAM, 12 Maart Rode tarwe f 11.50—12.50, nieuwe tarwe f 11.50—13, rogge f 11.50—12, chev. gerst f 12—13, haver f 11.50— 12.50, duiveboonen f 1416, paardebonen f 1213, alles per 100 Kg., karwelzaad f 2020.50, blauwmaanzaad f 18 —18.50 per 50 Kg. NOORDSCHARWOUDE, 10 Maart. Uien f 1414.90, drielingen f 13.50, grove uien f 14 14.70, peen f 10.5012, roode kool f 18.8025, doorschot f 19—22.80, gele kool f 9.60—18.70, doorschot f 9.30—16, Deensche .witte f 4.606, doorschot f 4.405.60 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 3200 Kg. uien, 6800 Kg. peen, 10S800 Kg. roode kool, 69200 Kg. gele kool, 134400 Kg. Deensche witte kool. NOORDSCHARWOUDE, 12 Maart Uien f 16.20, drielingen f 12.40, grove uien f 15.90, roodo kool f 21.70—26, doorschot f 23.10 - 24 50, gele kool f 30.60 —18.60, doorschot f 11.70—18.20, Deensche witte f 6.90— 6.70, doorschot f 5.208 per 100 Kg. Total aanvoer: 1200 Kg. uien, 11400 Kg. roode kool, 20600 Kg. gele kool, 63600 Kg. Deensche witte kool. WARMENHUIZEN 10 Maart Roode kool le soort f 20.10—25, 2« soort f 17.60—23.90, uitschot f 12.20—14.50, gele kool le soort f 9.20—17.20, 26 soort t 7.20—'10.20, witte kool le eoort f 6.20—6.80, 2e soort f 8.805.60, uitschot f 1.702.60, uien f 14.30, grove uien t 14.3014.60, p»en f 11.30—11.40, klein» ld»m f 8.30 —8.40 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 62550 Kg. roode kool, 7890 Kg. gel» kool, 74325 Kg. witte kool, 2000 Kg. uien, 1475 Kg. peen. WARMENHUIZEN, 12 Maart Rond» kool U soort f 22.60-37.30, 2e soort f 24.10—26, gele keel 2e soort i 9.20, witte keel le «eert f fl.TO--d.4Q, Dinsdag 13 Maart 10.20 HAMBURG (395) Gramophoonplaten. 11.20 DAVENTRY (1600) Gramophoonplaten. 11.50 HAMBURG (395) Concert uit Hannorer. 11.50 HAMBURG (396) Concert uit Hannover. 11.50 FRANKFURT (429- Concert. HILVERSUM (1060) Politieberichten. 1220 DAVENTRY (1600) Concert 1225 LANGENBERG (469) Middagconcert. 12.30 HILVERSUM; (1060) Luncahmuizieki door trio Groeneveld. 12.30 HUIZEN (1950) Lunchmuxiek. 1250 PARIJS (1750) Concert door het orkeet telli. 120 DAVENTRY (1600) Dansorkest. 125 HAMBURG (395) Concert uit Bramen. 220 KOPENHAGEN (337) Namiddagconcert. 3.— HILVERSUM (1060) Radioknipcuraua Mevr. de Leeuw van Rees. 3.50 FRANKFURT (429) Concert door het 0o orkest. 4.06 PARIJS (R.1750) Concert door orka* solisten. 520 HAMBURG (395) Walsconcert. 520 LANGENBERG (4Ö9) Vesperconcert. 5.20 BRUSSEL. (509) Danstmurziek. 5.30 HUIZJEN 1950) Dinermuziek. 5-30 HILVERSUM (1060) Vooravondconcert 635 PRAAG (349) Dansmuziek. 6.50 LANGEN®ERG Kamermuziek. 620 DAVENTRY Gramophoonplaten. 7.— HUIZEN Cursus Engelsch. 7.05 DAVENTRY Gramophoonplaten. 7.15 HILVERSUM Engelsche convent® op, door Fred. Fry. 'n j 725 DAVENTRY De grondslagen der maitli 7.30 PRAAG (349)' Concert. 7.45 HILVERSUM Politieberichten. 725 SCHBVENINGENhHAVEN Uitzending sterd'. Beunsoverzidht door het Fi Weekblad „De Mijlpaal". 7.35 FRANKFURT (429) Concert omroepoi 7.36 HUTZEN (1950) Kerklatijn door Leo 8.06 IDAVENTRY Populair programma. 8.HUIZEN Uitzending uit de St. D< keric te Amsterdam. Daarna per»beri< 8.15 HILVERSUM (1060) Kamermuziek, Movr. Noord ewi er—Reddifngiue, zang. 8.40 BERN (411) Kurzaalorkxwt. 850 PARIJS (R.1750) Concert 925 BRUSSEL Concert. 920 KOPENHAGEN Populair concert. 10— 10.30 10.50 DB 1 der kn( der mei befo let G ree bra "V dez tiji l Wh ek, bee voo en tijd •tal diw HILVERSUM (1060) Persberichten Val HUIZEN Persberichten Vaz Dia». HAMBURG Dansmuziek. 1050 DAVENTRY Dansmuziek. Woensdag 14 Maart. 12.— HILVERSUM (1060) Politiéberichten. 12.20 DAVENTRY (1600) Balladen-concert. 12.25 LANGENBERG (469) Concert 12.30 HILVERSUM (1060) Lunchmuziek door trio Groeneveld. 12.30 HUIZEN (431) Lunchconcert. 12.50 FRANKFURT (429) Concert. 1250 PARIJS (R.1750) Concert. 1.20 DAVENTRY (1600) George'a Orkest 220 KOPENHAGEN (337) Namiddagconcert. 230 HILVERSUM (1060) Cursus leerbewi door Mevr. C. Schaake—Verikozen. 3s— HILVERSUM Maak het Zelf. door Me S chaakeV erk ozen. 3.50 FRANKFURT (429) Concert door het 0o orkest. 4.05 PARIJS (R.1750) Concert door solist en ioi 420 BERN (411) Concert van de Kurzaal. 420 DAVENTRY (1600) Concert 4.20 HAMBURG (395) Wagner-concert 520 HAMBURG Populair concert door M tions-orkest. 5.15 HUIZEN (431) Kinderuurtje door J. Hulst—Haan te Utrecht. 520 LANIGENBERG (469) Vesperconcert. 520 BRUSSEL (509) Concert door bet Omr.-tri 5.20 HAMBURG (395) Populair concert door Omroep-orkest. 6.— HILVERSUM (1060) Dinermuziek door trio Rentmeester. 620 DAVENTRY (1600) Het B.B.C.,-<Ian«orW 6.45 HAMBURG (395) Uitzending van Canmen van Bizet 7.— HUIZEN (1950) Stenografieles. 7.15 HILVERSUM (1060) Gezondheid^!» -Spr.: OD'r. A. H. Oort .Onderwerp: „Dell* Tremens". 7.20 KOPENHAGEN (337) Italiaansche mui 725 SCHEJVENINGEN (1950 Uitzending van sterdamsche Beursovenzicht door bet Weekblad .De Mijlpaal". 7 30 HUTZEN (1950) Concert. 7.35 LANGENBERG (469) Het kleine orka*1 den West-Duitschen Omroep. 7.45 HILVERSUM (1060) Politieberichten. 735 FRANKFURT (429) Syrophonleconcert 7.50 BERN (411) Concert van de Kurzaal 6.05 HILVERSUM (1060) Concert door bot OW orkest o. I. v. Nico Treep. 8.20 BERN (411) Weensche liederen 8 40 BERN (411) Concert van de Kurzaal 8.35 DAVENTTRY (160) Joseph Opra ln itii 850 PARIJS (R.1750) Concert. 920 PRAAG (349) Muziek. 9.15 HILVERSUM (1060) Lezln* door den f» van Santen: ..Indrukken uit Lelpzie band met de Messe". 9.25 BERN (411) Concert van de Kurzaal- 9.45 HILVERSUM (1000) Populair avond nrn onder leiding van Nico Treep HUT ZEN (10(50Persberichten. tuz&l ne nMMici bet 61 L dien „I ik] wlei een kon zijn delij „I -1 nJ bad ïwo: ten ,1 Oerc !hi 1030 11.20 DAVtENTRY (1600) Dansmwrtek

Schager Courant | 1928 | | pagina 6