1-dags Kuikens een Boerenknechtje, Bette Oi flinke Dienstbode, Dienstbode Koop een Gazelle Rijwie| Fa. Gebr. ROTGANS, HUISHOUDSTER Plaatselijk Nieuws. „Wereldvrede". Binnenlandsch Nieuws. Treinbotsing in den Bosch. De Olympische Spelen te Amsterdam aangevangen. Den Bosch viert geen carnaval meer. Een oude zaak. Ernstig ongeval in de hoofdstad. Advertentiën. Net Meisje 15 voer Dekriet, De BOER's Ochtendvoer Opfokvoeder, G. de Boer, Fa. De Reus en Groenewouc Winkel Telefoon No, 14 en gij zijt tevreden SCHAGEN, Meisje, van dat artikel doet toenemen. Maar met moet in «Urn reclame -waar zijn. Ze moet niet voor een korte periode gewerd- worden, doch voor ge ruimen tijd. Ten aanzien van de zuivelproducten staan we op een goede basis. De behoeie aan (het artikel bestaat en de qualitedt is goed, het gaat er alleen om onze plaats op de wereldmarkt te behouden en zoo mo gelijk' uitbreiden. Slpr. heeft de indruk, dat men in het buitenland lang niet altijd weet dat men Hbï- landische boter eet. maar dat de buitenlandsche koopman veelal onze boter In eigen! verpakking verkoopt. Dat kan ons op deni duur duur te staan komen. Voor het binnenland is de reclame noodig in verband met de groote reclame die gemaakt wordt voor de margarine. Het boterverbruifc in het ♦binnenland gaat ieder jaar terug. In 1923 was het verbruik 48 mdliioen (K.G., in 1907 38 miUioen, een vermindering dus van 10 miUioen. (Behalve den economischer! factor die hier aan ten grondslag ligt, ziet spr. de oorzaak! hiervan in de reclame voor de margarine. Voor het buitenland zullen we den prijs van de boter moeten verlagen om onzen afzet te behouden en door reclame nu kunnen we meer vraag naar onze boter scheppen en 'op die wijze den boterprijs weer omhoog brengen. Spr, wijst op wat het buitenland doet om zijn merken erin te krijgen. Ons rijksbotermerk! is geen kwali teitsmerk en we dienen onder de oogen te zien of we nu reclame moeten maken voor een bepaald' merk en spr. meent dat dit zal moeten zijn voor (boter uit coöperatieve fabrieken en er zal voor deze boter een algemeen merk moeten kbmen; een algemeen kwaliteitsmerk' du®. We moeten dan- allen mede werken om het merk hoog te houden- en dan zal de F.NIZ. zeer zeker reclame voor onze boter de® coöperatieve fabrieken kunnen voeren. We moeten den kant uit van verpakte waar* De kosten der reclame-moeten over de -productie worden1 omgeslagen, een reclamefonds worden ge vormd. Als de fabrieken Voor dat doel een halve cent per K.G. geproduceerde boter afstaan, wordt t 27500 verkregen en met dat bedrag ia de reclame te beginnen. Door een hartelijk applaus betuigt de vergadering haar instemming met de interessante inleiding van den spreker. De Voorzitter raadt den afgevaardigden aan, deze - kwestie in de vegaderingen der fabrieken ernstig te bespreken. De beschrijvingsbrief der algemeene vergadering van den F. N. Z. geeft, nadat de heer Geluk een bepaald punt had' toegelicht, geen aanleiding tot be- epreking. Rondvraag. Bij de rondvraag vraagt de heer BuschJ of de Landbouwcoöperatie zich bezig kan houden met ge vallen' waarin boerderijen voor te hooge pacht worden verpacht. De Voorzitter zegt diait de Landbouwcoöperatie zal overwegen of in dezen wat te doen is. Nadat de Voorzitter nog een speciaal woord- van dank (had gebracht aan de heeren Dr. ScheiJ en P. Jz. Erik®, voor hunne aanwezigheid, volgde sluiting. Zei-don klonk er door den aether zulk een Ideale en vreugdevolle boodschap als o-p 18 Mei J.1,, op den zoogenaamden Volkenbondsdag. Met welk een prachtig idealisme en een rotsvast vertrouwen in de verwerkelijking van den Wereld vrede werd deze „Vredesboodschap" de wereld inge zonden. Er zal eene ontroering door' alle landen zijn gegaan toen 'deze boodschap vanuit*Nederland werd uitgezonden. Vanuit het land, dat een internationale reputatie heeft op het gebied van het Vredeswerk, dat erkend wordt als te zijn belast met een groot aandeel in de voorbereiding van den Wereld vrede. Die boodschap, die alle menschen toeriep, weest sterk en groot in het heerlijke ideaal „Vrede" en ge denkt dat gij allen zusters en broeders zijt, werd ge- gegeven van bijna alle in Nederland gevestigde jeugd organisaties voor den Vrede en omvattende tien duizenden leden. Welk een voorrecht dat wij getuige mogen zijn van deze vestiging van internationale broederschap, dat wij deel mogen nemen aan het groote en heer lijke vredeswerk. Voor den grooten strijd die nog ge streden moet worden, eer die Vrede als een zegenend iets in het wereldgebeuren staat geplaatst, vooraleer in ieder schepsel ia gebracht het bewustzijn van zijn dè,ó, dw e rkelij ke vreugde en grootheid, voor dien strijd kunnen we juist zoo veel kracht putten uit de internationale saamhoorigheid, uit de weten schap, dat op elk plekje van den aardbol een inner lijk verlangen in ieder individu aanwezig is om te geraken tot een blijvenden Wereldvrede. En wie twijfelt nu eigenlijk nog aan de mogelijk heid daarvan, wie twijfelt er nog aan dat het oor- logsspook voor goed kan worden verdreven? Nie mand eigenlijk, omdat we kunnen zien hoe zulke gróóte vorderingen worden gemaakt op -het gebied van het Vredeswerk, hoe we kunnen waarnemen welke groote krachten zich in dienst «tellen van dat werk. Het is niet meer een dwaasheid te spre ken van „Vrede", het is niet meer een ideaal in het bezit van den enkeling. Neen, het is gemeengoed geworden, het ideaal leeft in allen en alles. Alléén komt hot nog slechts op de uitvoering van dat ideaal aan en door de groote verscheidenheid van landen en volken is die uitvoering zoo moeilik. Dit echter weerhoudt de velen niet, die reeds een werkzaam aandeel hebben in het effenen van het pad, waarlangs de Vrede z'n glorieuze intocht zal houden. Zij vinden steeds weer kracht in het feit, dat steen na steen ingemetseld wordt in den „We- reldvredetempel", dat zich duizenden en nog eens duizenden geven met een bovenmenschelijke zeker heid aan het moeizame, maar telkens weer bevredi gende werk. Zooals gezegd, er wordt op internationaal terrein hard gewerkt en niet het minst bij ons in Holland- Van de werkende organisaties mag zeker in de eerste plaats genoemd worden de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede. Deze vereeniging, die in Schagen geen onbekende meer is, werkt in en met vele landen en schaart onder haar banier men schen van allerlei richting, menschen van alle na tionaliteiten. Zij stelt zich ten doel het vredeswerk zooveel mogelijk te bevorderen en bekendheid te ge ven aan het instituut „Volkenbond". Dit instituut juist biedt zooveel mogelijkheden om spoedig tot een wereldvrede te geraken. Immers van den Volken bond zijn lid de meeste landen over de geheele we reld vertegenwoordigt door de knapsten en grooten dezer aarde. Deze zijn weer de dragers van den „vredeswil" der volkeren en worden gezonden om te geraken tot oplossing van de vele en moeilijke vraagstukken. En, hoe meer nu die vredeswil der volkeren wordt uitgedragen, des te hechter wordt het fundament waarop do bouwors voort kunnen bouwen, des te hoopvoller en zormiger wordt de toekomst. Dit is te bereiken om steun te geven aan de Vereeniging Vol kenbond en Vrede door het ledental daarvan zoo hoog mogelijk o-p te voeren. Daardoor werkt iedereen mede aan een gevestig- den Vrede, aan een vreedzame samenleving tusschen alle volkeren. Door uw steun geeft ge uitdrukkinig aan uw ver langen om tot den Wereldvrede te geraken, arbeidt 8®,mecle aan we^n vaa uw medemensehen. steeds sterker en doordringender zal dan op 18 Mei die vredesboodschap klinken, meer en meer zal «ij gehoord worden en bewaard worden bij de millioenen en mdllioenen menschen. Geeft U daarom op als lid bij het Correspondent schap van de Vereeniging Volkenbond en Vrede, Stille Laan E no. lb te Schagen. De contributie is gering en kan voor niemand een beletsel zijn, SCHOOLFEEST ROOMSCH KATH. SCHOL. Gelijkl het vorige jaar zal het schoolbestuur van de ILK. school ook1 dit jaar weer pogingen in het werk stellen om dé kinderen van de R.K. school een prettigen uitgaansdag te bezorgen. AANSTELLINO. Naar men uit goede bron verneemt, heeft de heer Jr. G. Veenstra, die reeds den verloopen winter werk zaam was aan de R.L.W.S. to Schagen, thans eene aanstelling gekregen tot Adjunct-Rijkslandbouwconsu- lent THEATER ÏGESZ. Ditmaal brengt Theater Igesas ons wederom een beste Paramountfllm, genaamd „De Getemde Feeka". Welis waar is het niet zoo'n kwaadaardige, beenig-droge feeks ala Shakespeare ten tooneele voert. Integendeel de feeka ia allerliefst Een schattig mooi meisje, waaxvoor alle jongemannen ln vuur en vlam geraken. In een zeer korten tijd heeft de schattige feeka echter zes mannen harten gebroken. Zes jonge mannen hadden het geluk gesmaakt zich met een verlovingsring te tooien, natuur lijk met het prettig vooruitzicht het schoone meisje wel dra tot hun bruid te zien verheven. Maar, dat vooruit zicht wordt weldra den bodem ingeslagen. Amor blijkt de grilligheid in persoon te zijn. Evenwel zal de schoone feeks toch haar meerdere vinden. Een man kruist haar pad die zich door haar wispelturigheid niet laat af schrikken en, zij het dan ook na heel veel strijd, de over winning behaalt De film is op schitterende wijze ln scene gezet door den bekenden regisseur Frank Tuttle. De hoofdrollen worden vervuld door niemand minder dan Groria Swan- son en Lawrence Graij. Gloria is de mooie feeks en toont ons dat zij haar lieftalligheid, die wij reeds zoo dikwijls op het witte doek hebben kunnen bewonderen, ook kan laten vuren. Lawrenoe Graij, de sympathieke Paramonut artist die zoovele vereersters telt, is de man die de feeks weet te temmen. Een mooie film, die leder moet gaan zien. WINKELWEEK 1928. Vrijdagavond vergaderde de winkelweekcommissie. Deze is thans volledig en hebben daarin zitting de hee ren Buiskool, Gorter, Wissekerke, Deutekom, Kossen, van Leuven, van Erp, Breet en Knuwer, waarvan de vijf eerstgenoemde zijn gekozen tot resp. voorz., Ie secr., penningm., vlce-voorz. en 2e secr. (tevens voor pers en propaganda.) Werd besloten alsnog te trachten te komen tot samen werking met de commissie voor de te houden fancy- falr, tot welk doel zal getracht worden een gecombi neerde vergadering te beleggen. EEN BEEN GEBROKEN. Toen Woensdag de knecht van slager J. alhier, een slacbtpaard uit het land van Mevr. Wed. J. G. zou ha len, bleek dat maar niet zoo heel gemakkelijk te gaan. Het beest was vrij weespannig en toen het zich dan eindelijk gegrepen wist, ook toen was het daarmee niet content. Onverwachts toch keerde het zich met zoo'n kracht om, dat de slagersknecht een eind weggeslin gerd werd, met het noodlottig gevolg, dat hy een been brak. (EEN SCHETTEREND SUCCES Naar wijl vernemen, (heeft de Nederlandache Com missie van Toelating besloten het werk van den heer Jac. Jansen, componist te Bergen, vroeger al hier, Marche Triomphale voor Harmonie-ordhest, aan te nemen, om mee te dingen in den Internatio nalen! wedstrijd bij de Olympische Spelen te Am sterdam. Hiermede behoort deze compositie dus tot één van de (beste van de inzendingen van Neder landers pp orchest-gebied, MARKJTOVERZICHJT- De handel in vette koeien was Donderdag ƒ.1. heel goed, prijzen van 4557# et. Misschien ia er voor een allerfijnste nog 00 et (besteed De kalfkoèien werden goed! verkocht; met de gelde (koeien was het matig. Niet veel handel was er in stieren, deze konden gelden tot 40 cta. In pinken was het stug. Er waren nog schotten, deze werden duur verkocht voor 225 guldent De nuchteren kalveren werden vlug en duur ver kocht. De oude slachtschapen golden van 34 tot 40 gld., deze werden ook goed en duur verkocht De handel in overhOuders voor den dood was vlug en duur. Voor de weide waa het zeer stug, zij wer den verkocht van 26—30 gld. De handel in lamme ren was best, en duur werden deze beestje® verkocht De (handel in biggen en schrammen gaat den laat- sten tijidi heeli goed, met elke week grooter aanvoer. De vette varken® werden dezen keer merkelijk duurdar verkocht bijl vorige weken vergeleken, met een vluggen handel. In bokken en geiten was de handel goedi. Op de klppenmarkt waa niet veel te beleven. De boter ging vlug van de hand. GEdkCElENTEI SCHAGEN. Geboren: Bastiaantje Geertje, dochter van Arie Zeeman en (Dirkje de Wit Jannetje, dochter van Abraham (Borst en Maria Kant Eüisabeth Jannetje, dochter van Richard Peter van Halm en Neeltje Vries. Ondertrouwd: Jan IWHllem Lookman, oud 39 Jaar, spoorwegbeambte en Jannetje Honing, oud! 42 jaar, zonder beroep, beiden te Schagen. Getrouwd: Willem Frederikl Adriaan Weggeman en Cornelia Helena Boersen, Mïchiel Jaoohus Brom mer en Geertruida Maria Sprenkeling. Overleden: Jan Bakker, oud 83 jaren POLITIE, Gevonden: een kip, een broche, een sleutel. Verforen: drie fietsplaatjes. (Vermist: 2 lammeren. EEN PLECHTIG HOMENT V66R HET STADION. Baron Van Tnyll van Serooskerkon herdacht Donderdag, Hemelvaartsdag, is te Amsterdam de IXde Olympiade ingeluid. Op het reusachtige terrein, aan het eind van den Amstelveenschen'weg, waar honderden ellen vlaggen doek lustig in den wind wapperden, stroomden de nieuwsgierigen toe, om van de opening der spelen getuige te zijn. Tegen twee uur was reeds een groote menigte bijeen, want om kwart 9ver twee zou de onthulling plaats vinden van het monument, dat vlak voor het Olym pisch Stadion ter nagedachtenis van wijlen Baron van Tuijll van Serooskerken, den eersten voorzitter van het Nederl. Olympisch' Comité, is opgericht Baron Van Tuyll is de man geweest, die het eerst den stoot heeft gegeven aan het streven, om aan ons land en aan Amsterdam de Olympische Spelen te be zorgen. Aan hem is het te danken, dat de maatregelen zijn genomen, die, naar wel iedereen zal hopen, zul len culmineeren in een geslaagd leest. Het mooie Stadion. Over het Olympisch Stadion, waarvan de lezer een afbeelding zal vinden ki de foto-pagina van dit num mer, schrijft het Hdbld. het volgende: Men moet zoo'n Stadion zien als er menschen zijn, als er vlaggen wapperen; als er leven in is en veel beweeg. Dan eerst kan men feitelijk een stadion als dit, eerst «goed beoordeelen. Nu, die eerste indruk is buitengewoon. Het bouwwerk van Jan Wils is een sterk, forsch, goed-gelijnd ding. Indrukwekkend door zijn krachtige en toch soepele lijnen, die, overal waar men staat, den zelfden indruk achterlaten: schoon! De Marathon-toren piekt boven de tribune uit; een toren van ruim veertig meter!.... De aankleeding was sober. Goed dat die zoo sober was. Want daardoor ging er meer van het bouwwerk zelf uit, werd de aandacht niet afgeleid naar bijzaken. Vlaggen rondom op de muren. Oude bekenden voor ons, die in 1924 de Parijsche Spelen meemaakten. Oude bekenden, want.... het waren dezelfde vlagge tjes van toen; thans overgenomen voor een prikje. Of misschien, met een aardig gebaar, door Franz Reichel aan het N.O.C aangeboden? In het midden het prachtig-groene speelveld met daaromhenen de scherp-afgelijnde loopbaan, alles te- zaam omzoomd door de golvend-lijnende cementen wielerbaan. Maar zóó evenredig is alles en zoo goed- gedacht, dat wij geen oogenblik dezen middag eigen lijk deze wielerbaan bewust gezien hebben Onze heele aandacht bepalen konden tot dat wat er op het speel veld gebeurde. Vergelijking met andere, ons bekende, Europeescfhe sportarena's van deze soort, brengt ons tot de over tuiging, dat dit Stadion van Jan Wils tot de aller mooiste behoort. De buitenlandsche journalisten rondom ons waren een en al bewondering en zij uitten dat herhaaldelijk onomwonden. De onthulling. Wanneer de werklieden nog bezig zijn, om het mo nument met een gordijn te omhangen, arriveeren reeds tientallen officieele personen, die straks de plechtige onthulling zullen bijwonen, Wanneer ook Prins Hendrik tenslotte aangekomen is, noodigt de voorzitter van het Olympisch Comité, Baron Schim- melpenninck van der Oye, de aanwezigen uit om, al vorens voor de eerste maal het Olympisch Stadion te betreden, een oogenblik te verwijlen op de plek, waar het Olympisch Comité gemeend heeft het gedenktee- ken te moeten plaatsen, ter herinnering aan den man die voor de lichamelijke ontwikkeling van ons volk in het algemeen en voor de Olympische Spelen in ons land in 'het bijzonder van zoo groote beteekenis geweest is. Eenvoudig is 'het monument, gelijk ook Van Tuyll een eenvoudig man was; beter echter dan een monument van brons en graniet, zal zijn nage dachtenis blijven voortleven. Vervolgens noodigde spr. Z.K.H. den Prins der Ne derlanden uit, het monument te onthullen en toen de Prins het doek had laten vallen, dankte de voor zitter van het Olympisch Comité zijn eere-voorzitter, die deze daad van piëteit wel had willen verrichten ten opzichte van den stichter van het Olympisch Comité. Nadat de heer Schimmelpenninck een krans met linten in de nationale kleuren aan den voet van het monument had gelegd, betraden de hooge gasten het Olympisch Stadion, om den hockey-wedstrijd Frank rijk—Nederland bij te wonen. De uitslagen van den eersten dag, De uitslagen der wedstrijden van den eersten dag der Olympische Spelen luiden als volgt: Hockey: Hol landFrankrijk 50; DuitschlandSpanje 5—1; De nemarken—Zwitserland 2—1; Britsch-IndiüOosten rijk 60. De loting voor het voetbaltouxnooL Een van de, niet het minst belangrijke, gebeurtenis sen was de loting voor de eerste ronden van het Olympische voetbaltournooi op 27, 28, 29 en 30 Mei a.s., welke eigenhandig door Prins Hendrik werd ver richt Het resultaat was als volgt t Eerste ronde; ChiliPortugal (27 Mei), Spanje—Estland (27 Mei). Tweede ronde: Winnaar van Spanje—Estland tegen Mexico (30 Mei), België—'Luxemburg (28 Mei). (Zwitserland—Duitschland (28 Mei). Winnaar van ChiliPortugal tegen Joegoslavië (29 Mei). NederlandUruguay (30 Mei). ItaliëFrankrijk (29 Mei). EgypteTurkije (28 Mei). ArgentiniëVereenigde Staten (29 Mei). Deze loting had voor de Hollanders gelukkiger kun nen zijn, maar.... voetbal is een wisselvallig spel en al moeten de Uruguanen tot de sterksten onder de voet ballers worden gerekend, de Oranjehemden hebben meer dan eens bewezen een eerste plaats in de voet balwereld te kunnen innemen, waarbij niet uit het oog dient te worden verloren, dat 'Holland bovendien ditmaal op eigen terrein en voor eigen publiek speelt, wat zeer zeker moreel een groot voordeel is te noe men. ALLE OPTOCHTEN VOORTAAN VERBODEN. In den Raad van 's-Hertogenbosch is reeds sedert geruimen tijd over de viering van het Bossche Car naval gediscussieerd. Tenslotte is nu, nadat 'n voor stel, om gedurende carnaval muziek op. straat te ver bieden, was verworpen, door den Raad goedgevonden met 13 tegen 11 stemmen, om voortaan alle optochten op carnaval te verbieden, zoodat hiermede practisch alle openbare vertoon verboden is en men alleen in besloten kring en binnenshuis feest zal kunnen vie ren, daar ook een voorstel om tijdens de carnaval- feesten onbeoerkt met maskers op straat te mogen verschijnen, met algemeens stemmen verworpen werd. i Er was voor deze zaak buitengewoon veel belang stelling. De burgemeester deelde nog mede, dat deze raadsbesluiten ook inderdaad gehandhaafd zullen worden. EENIGE PERSONEN AANGEHOUDEN. In den nacht van 27 op 28 September van het vorig jaar is ingebroken bij een firma aan het Haagsche Veer te Rotterdam. Toen de bewoners om tien uur thuis kwamen werden geen sporen van braak gevon den, maar de brandkast stond open en een bedrag van f2500, eenig Duitsch geld en een aantal gouden sie raden bleken te zijn gestolen. De politie heeft kort daarna de daar in betrekking zijnde dienstbode en haar vriend J. Kooren aangehouden, maar wegens ge brek aan bewijs heeft zij hen spoedig weer moeten los laten. Thans ziin aangehouden eon 33-jarige witwerker en een zeeman, de eerste van dien «diefstal, de tweede j van heling verdacht Het is gebleken, dat de diefstal op touw was gezet door genoemden J. Kooren, diej thans in het huis van bewaring is opgesloten als ver-1 dacht betrokken te zijn in de zaak betreffende de ge fingeerde berooving in de Schrijnwerkerssteeg. Hl] heeft de dienstbode overgehaald haar huissleutel af te staan, waarna de sleutel is nagemaakt I GOEDERENTREIN OP EEN RANGEERLOCOMO- TEEF GELOOPEN. Donderdagmorgen reelds zeer vroeg is «een goede rentrein uit Utrecht in het station Den Bosch op een rangeerende locomotief gereden, waaijdoor beide machines geringe schade oplietpen. Onder leiding van den chef .werd onmiddellijk met het opruimings- werk begonnen, zoodat het personenvervoer geen vertraging ondervond. Eén der beide machinisten is door een onveilig signaal gereden; deze «pu de machinist van den Utrechtschen trein moeten zijn. De «politie stelt een onderzoek in. DERTIENJARIG MEISJE DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Hemelvaartsdag; heeft op den Admiraal de Ruy- terweg te Amsterdam nabij Slotordijto een ernstig ongeval plaats gehad. Tweejon ge meisjes, die uit de richting van de stad kwamen, staken naast el kaar rijdende den weg over naar het rijwielpad. Juiat toon zij daar zouden opgaan reden zij tegen elkaar aan. Een hunner kwanm te vallen. 0,p het zelfde oogenblik klwsmi uit de tegenovergestelde richting een auto en redd het meisje over het hoofd. Zij werd per auto van den Geneeskundigen Dienst naar het Wilhelmlna Gasthui» vervoerd, doek bleek inmiddels overleden te zlja. Het slachtoffer ie 19 jee* oud, Een gevraagd' bij Firma A. N. KOSSENj Molenvaar,t Anna Paulowna. gevraagd, om zoo spoedig mogelijk in dienst te treden. Ph. ROOBOL, Café 't Centrum, Markt, Schagen. Geregeld verkrijgbaar van Wit en P.L., rasz. en van beste afst. êt 30 ot. en bij tijdige bestelling 1 DAAGS WITTE en REEKLEU- RIGE LOOPEENDJES, h 35 ct. per stuk, te leveren in Juni A. DOORN, Ruigenweg, Schager- brug. MAGNEET RIJWIELEN. Rijwielhandel CHR. PRINS Lost SCHAGEN. TeL 100. TE KOOP! S. VRIES, Waardpolder, Kolhorn. H.H. KIPPENHOUDERS EN FOKKERS. Met worden de beste resultaten verkre gen. Aanbevelend, Korenmolen ,D» Booht", RT, XAAKTËNSBKVa, volgens ons nieuw systeem is een uitkomst. Vraag nog heden gratis beschrijving. HOOGZIJDE E 16, Tel. 99. Biedt zich aan een 25 j., als huishoudster. Brieven lett. O. Bureau v. d. Blad. Gevraagd: liefst kunnend, melken, bij W. BOONTJES, Ruigenweg, Burger- brug, door E. MUNTJEWERF. Breezand. Aannem gevraagd, loon 7 gld. p. w. en val, vrije wasch. Indiensttredin Mei. Adres Hotel „de Burg", maar. ORGINEELE BURGERS E.N.R Rijwielhandel CHR. PRINS Loet SCHAGEN. Tal Gevraagd: Een voor dag en nacht, wasch butten* huis, Adres: Mevr. GODSCHALK Koningstraat 52—54, Helder. Een flinke b. z. aan, goed k. koken, mid*"® leeft., bij bej. heer of juffr. a Brieven onder lett. KL Bui- van dit blad,

Schager Courant | 1928 | | pagina 10