Schager Courant Raad Wieringen. Radioprogramma Vijfde Blad. n\ Zaterdag 22 December 1928. 71ste Jaargang. No. 8379. Vergadering van den Raad op Vrijdag 21 December 1928, dos middags 3 uur. Allo leden zijn aanwezig. Voorzitter do heer L. C. Kolff, burgemeester, secre taris de heer G. F. v. Duin. t Een vroolijk begin. Na de opening volgt lezing der notulen, wat al zeer spoedig door é-en paar straatmuzikanten opgeluisterd wordt door een mop muziek en een zeer vroolijken invloed bleek te hebben op de stemming der raadsle den. De notulen worden onveranderd vastgesteld. Ingekomen stukken. Ingekomen zijn de volgende stukken: Het proces-verbaal van kasopneming bij den ge meente-ontvanger. Alles was ir. orde bevonden, terwijl in kas was f2703.90. Evenzoo van de Zeegras-exploitatie, waar een saldo was van f9621.89. Verder de maandstaten der Zeegras exploitatie over O.ctober en November. In Oc-tober zijn verkocht 1700 pak en in November 700 pak. Van B. en W. een schrijven, luidende als volgt: Gelijk U bekend zal zijn, is in 1927 in de lager-on- derwijswet 1920 eene bepaling ingelascht, volgens welken, behoudens door den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen te verleenen vrijstelling, de verplichting is opgelegd, vacatures in het onder wijzend personeel aan de openbare lagere scholen te vervullen door benoeming van z.g. wachtgelders, wil de gemeente aanspraak blijven maken op de Rijks vergoeding van de jaarwedden der nieuw-benoem- den. De door ons in het werk gestelde pogingen om op grond van deze bepaling in de bestaande vacatures te dezer gemeente wachtgelders benoemd te krijgen ziin mislukt, eensdeels omdat een groot aantal van hen gegronde bezwaren had om 'n benoeming alhier te aanvaarden, anderdeels, omdat zij, die daartoe wel ge negen waren, door ons minder geschikt werden ge acht. om ter benoeming te worden voorgedragen. iNa een aanvankelijk mislukte poging heeft de Mi nister thans goed kunnen vinden, vrijstelling te ver leenen tot het aanstellen van wachtgelders. Wij zullen in verband hiermede met spoed de noo- dige stappen doen, ten einde Uw College in de gele genheid te stellen in de bestaande vacatures thans door tijdelijk personeel bezet, te voorzien door be noeming van personeel in vasten dienst. Green rijkssubsidie voor de nieuwe school. Van Ged. Staten bericht van goedkeuring van de le suppletoire begrooting; van den Minister van On derwijs een afwijzende beslissing op het verzoek om een buitengewone subsidie voor den schoolbouw re Hippolytushoef. Waar deze beslissing mede is genomen naar aan leiding van het advies van Ged. Staten, vraagt de heer Lub of B. en W. bekend zijn met dit advies. De Voorzitter antwoordt ontkennend. B. en W. kun nen er om verzoeken, maar Ged. Staten behoeven het niet mede te deelen. De heer Lub zou willen dat B. en W. om het advies vroegen, want de gemeente dient toch de redenen te weten. De Voorzitter zegt toe, een afschrift van het advies te zullen vragen. Afkoop van overtredingen, 'Het verslag van den Vleeschkeurings- dienst te Den Helder over 1927; een overzicht van hetgeen te Wieringen geslacht is, heeft reeds in ons blad, gestaan. De heer Lub heeft in dit verslag gelezen, dat in Anna Paulowna iemand een overtreding afkocht voor f15.— Is dat mogelijk?, -vraagt spr. De Voorzitter zegt dat elke overtreding tegenwoor dig kan worden afgekocht. De heer Lub: Dus dan kan je je zonde afkoopen. Op deze wijze is het geen straf. De heer Kaan: Voor je portemonnaie. De Voorzitter zegt, dat dit juist gebeurt ter voorko- mings van rechtsvervolgingen, tegenwoordig komt het heel veel voor. Of de heer Lub van zins is het breede pad der zon de op te gaan, we weten het niet,, maar hij maakte de opmerking, dat de afkoop gemakkelijk is en het te pas kan komen. Van M. Minnes een verzoek om ontslag als lid der Commissie van Toezicht op het lager Onderwijs. B. en W. stellen voor het gevraagde ontslag onder dank betuiging voor de als zoodanig bewezen diensten, eer vol te verleenen. 'Hiertoe wordt besloten. Van het gemeentebestuur van IJsselmonde een ver zoek adhaesie te willen 'betuigen aan een door den Raad dier gemeente tot den Minister van Binnenland- sche Zaken en Landbouw gericht adres, inzake de toepassing van artikel 122a der Gemeentewet. Het betreft 'het wegnemen der bezwaren bij het indienen van aanvragen om tegemoetkoming van naburige ge meenten ingevolge genoemd wetsartikel, inzonder heid ten aanzien der daarbij te verstrekken gegevens. B. en W. zijn van oordeel, dat de gemeente Wierin gen bij deze aangelegenheid geen enkel belang heeft en dat het meer op den weg der belanghebbende ge meenten ligt, te dezer zake stappen te doen, waar om wordt voorgesteld niet aan het verzoek te vol doen. Hiertoe wordt besloten. Van den rijksveldwachter H. van Duinen te Ooster- land een verzoek om vermindering van hondenbe lasting. Hij voert aan, dat zijn hond uitsluitend ge bruikt wordt voor de bewaking van gebouwen en erven en deze bewaking zich zelfs uitstrekt tot eens anders gebouwen en erven, daar de hond uitsluitend wordt gebezigd voor politiediensten. B. en W. deelen mede, dat volgens de verordening honden alleen dan kunnen worden aangemerkt als te worden gehouden uitsluitend ten dienste van den landbouw of ter bewaking van gebouwen, indien deze geregeld in of bij die gebouwen of erven verblijven, dan wel, voor zoover overigens hunne bestemming het toelaat, geregeld worden vastgelegd. Volgens B. en W. kan dus de vermindering alleen worden ver leend voor honden, die steeds op het erf worden ge houden en dus niet op den openbaren weg komen. Een andere uitlegging zou tot grooto moeilijkheden aanleiding geven. Zij zijn dan ook van oordeel, dat reclamant's hond niet aan deze voorwaarde voldoet en het bezwaar ongegrond behoort te worden ver klaard. OnmaSSfcoaweg 3. «ft W. 1 ïloten. Voorziening in de behoefte aan kasgeld. B. on W. deelen mede, dat zij bij besluit van 29 September jl. werden gemachtigd,.ten behoeve van don Bchoolbouw te Hippolyiusboef, met de Maat schappij voor Gemeentocrediot to Amsterdam een kti8geJ(lleenlng to sluiten van f 100.000.—, tegen een rente van 4K 'sjaars en af te lossen vóur of op 31 December 1928. Aangezien uit den aard der zaak over dit bedrag ook in het nieuwe jaar moet worden beschikt, stol len zij voor gelijke machtiging te verleenen voor den dienst 1929. Hiertoe wordt besloten. Een koopje. Van Armvoogden, beheeronde de Hervormde of Gereformeerde Annenkasson is een schrijven inge komen. waarin zij voor een som van f5.— te koop aanbieden een strook grond, ter grootte van onge veer 485 M2., deel uitmakende van het kadastrale I perceel Sectie D, no. 1740, do Lioge of Lage I-IaukO'S. Hot doel, dat Armvoogden booogen, schrijven. 13. un W., ia to boroikön, da.L 'liet op dozen grond zich bevindende rijpad niet aan do publieke bestemming wordt onttrokken, nu het in hot voornemon ligt den I overigen grond van dit perceel eveneens van do hand te doen. Met het College van Armvoogden zijn B. en W. van meening, dat behoud van dit pad voor het ver keer gewenscht is, zoodat zij voorstellen bedoelden j grondstrook, zooals deze op bet terrein is afgepaald, voor den gevraugden prijs aan te koopen, ten einde I daaraan de blijvende bestemminig van openbaar .pad to geven. Ook de Raad denkt er zoo over, want zonder hoofde- lijke stemming wordt het voorstel aangenomen, Onderhandsche verhuring. B. en W. deelen mede, dat het geheele perceel, waarvan het onlangs door den Raad aangekochte bouwtererin in de Elft deel uitmaakt, door de eige naren was verhuurd tot 6 November jl, voor f 300.- per jaar aan den heer N. Koorn. Daar een vernieu wing van huur, met het oog op de bestemming van het terrein, vermoedelijk toch niet van langen duur zal zijn, stellen zij voor, hen te machtigen, bedoeld tererintje aan den heer Koorn vanaf 6 November onderhands te verhuren, tegen een prijs, welke in evenredige verhouding staat tot de vroegere huur- som, alzoo tegen f 1-4.'sjaars. De heer Koorn heeft zich hiermede accoord verklaard. De heer Bakker vraagt of als van het terrein ver kocht woitot, de huur dan van dat gedeelte kan worden opgezegd. De voorzitter antwoordt bevestigdend. De regeling wordt door den Raad goedgekeurd. De agenda was hiermede afgehandeld en we waren vol vertrouwen dat we nu eens een zeer korte raadszit ting zouden krijgen te verslaan. Maar we hadden bui ten den waard gerekend, in dit geval dan buiten de rondvraag. rg?®3ttnÖ.aTia. De hser Kaan: Maar we hadden toch allen dea- zelfden indruk, dat de minister minder presteert. De Voorzitter zegt, dat de Minister hot punt in ernstige overweging zal nemen, maar hij houdt een slag om de arm. De heer J. C. Lont denkt dat de steden wel zullen profiteeren van het wegengeld. De heer Jb. Lont zegt, dat de referendaris de be- lastingschroef maar wil aandraaien. De heer Lub: Dan moet hij weg, dan moet er oen ander voor komen. De wet is er om gehandhaafd te worden. Als zo nu maar goed gelezen wordt! De heer M. Kooij komt nog eens terug op de stem ming dio in de vorige vergadering heeft plaats ge had. Bet gaat niet om het betreffende punt, maar voor spr. is het de zaak of de stemming correct Is gehouden. Spr. hoeft er nog eens over nagedacht en zegt dat een ander maal, nog van urgenton datum, bij staking van stommen de beslissing tot de volgen de vorgüüoring werd aangehouden. (We herinneren er onze lezers aan dat in de vo rige vergadoring in stemming gebracht word een voorstel omtrent de te betalen pachtsom aan het Heemraadschap, de hoer Lub toen niet aan do stem ming deelnam en de stemmen staakten, 5—6.) De Voorzitter zegt, dat in het door den heer M. Kooij bedoelde, andere, geval de vergadering niet voltallig zal zijn geweest en droa draait het nu pre cies om. De heer M. Kooij erkent, dat er een lid mankeerde maar dat was de laatste keer ook zoo, als er één toch niet mee wil stemmen. De Voorzitter zegt, dat dit lid de presentielijst had geteekend en de vergadering dus voltallig was. De heer M. Kooij herhaalt dat het voor hem de vraag is of het goed is gegaan, als de meerderheid besiist van wel, l8gt spr. zich gedwee bij de meerder heid van den raad neer. De Voorzitter zegt, dat we bet vorig maal met het wetboek in de hand hebben bekeken en we toen toch allen overtuigd waren, dat we deden wat good was. De heer M. Kooij zegt nog dat als de stemmen sta ken, de vergadering niet voltallig kan zijn. De heer Lub wijst op een noot behoorende bij het •betrekkelijke artikel, die zal den beer Kooij. wel op heldering geven. De Voorzitter leest het artikel nog eens voor en ook de noot, waarin wordt bepaald, dat een vergadering als voltallig wiordt beschouwd indien raadsleden niet aan de stemming deelnemen. De heer M. Kooij zegt, dat het dan in orde is, maar spr. heeft nog iets en wel wat betreft de uitvoering van raadsbesluiten. Spr. wijst op het besluit dat de rente van het wierkapitaal in de gemeentekas zou worden gestort en spr. heeft vorig maal reeds ge zegd dat niet bleek dat dit gebeurde. De secretaris heeft gemeend het spr. duidelijk te maken, maar het slot is dat de rente niet in de gemeentekas is ge stort, maar verwerkt in het bedrijf. De Voorzitter licht toe, dat in de rekening staat dat het verlies f 840 bedroeg, de rente is f 1600 en nu gaat het zoo dat het verlies in mindering gebracht j wordt van de in de gemeentekas te storten rente. De overname van den weg. - Resultaten ?et*ou ^,4elijker fjn geweest als het boekhoud- van de deputatie? j kundige verlies van f~440 was genoemd. t „k jWe krijgen nu weer een zeer onbegrijpelijk debat ,®eth.e.er ^ub de resultaten Yan de 0Ver verlies, rente, boekhoudkundig verlies, enz. en deputatie naar den Minister, inzake eventueele ovei- ^et er njet een maar t\vee besluiten zijn name van den weg door het rijk. genomen over het storten van de rente in de ge- V°orzitter verzoekt den heer Kaan, wiens voor- rneentekas. Het besluit van den raad, genomen op stel het was, mededeelingen te willen doen. 'voorstel van B. en W. vermeldt dat het verlies in De heer Kaan zegt dat. de deputatie, bestaande uit mindering gebracht zal worden van de in de ge- den burgemeester, de heeren Jb. Lont Oden en spr., meentekas te storten rente. door den Minister is ontvangen en alle afgevaardig- 'besluit dat op voorstel van den heer Kaan is den hun beste krachten aan de zaak hebben gewijd genomen, zal nog eens worden opgezocht en de en de zaak zoo duidelijk mogelijk hebben toegelicht. Voorzitter geeft den leden in overweging ter secre- Maar de Minister beloofde niets en spreker heeft toen tarie de cijfers eens te komen zien dan is het dui- nog gezegd dat als de Minister dan maar doet. We lelijker aan te geven. Spr. heeft het den heer Oden zijn toen nog naar den referendaris van de betrok- j^iet de cijfers toegelicht en deze begrijpt het nu wel, ken afdeeling geweest, maar die hield ons zoowat denkt spr. voor de gek. Die maakte bijv. de opmerking dat de De heer Oden bevestigt dit, maar naar het ons gemeente Wieringen in grooten getale was opgeko- toescheen vrij weifelend. men en dergelijke aardigheden meer. Dat zijn de re- De heer M. Kooij zegt wel te willen weten dat sultaten. nij het niet begrijpt, maar, zegt spr., daar ben ik De heer Bosker: Het zal zeker net zoo gaan als met een beetje te achterlijk voor, ik hoop dat de heeren de subsidie voor de school, een paar maanden wach- me dat niet kwalijk nemen. ten en dan nog geen resultaat. Urinoir-vrees. De heer Lub: Dus de deputatie is met een kluitje in het riet gestuurd. De heer M. Kooij bepleit het plaatsen van een uri- De heer Kaan: We kunnen niets zeggen. j noir te Haukes. De Voorzitter zegt echter dat B. en W. 'genoeg leet'- Wie de baas is en hoe deze de zaken geld hebben betaald met het urinoir te Den Oever en behandelt! dan ook een beetje huiverig zijn om er te Haukes ook mee te beginnen. De heer Jb. Lont zegt dat wel de indruk is ge- De heer Bosker licht nader toe,.dat het een schan- vestigd, dat men den referendaris moet hebben om uaal is, zooals het urinoir te Den Oever er uit ziet wat los te krijgen, maar deze verwijst je van den een en om de zaak schoon te maken, daarvoor is nie- naar den ander. Ik heb gevraagd of hij dan geen toe- mand te krijgen. Nadere toelichting volgt, die we zegging kon doen, maar ik kreeg tot antwoord, dat hij onze lezers maar zullen sparen, terwijl de heer Jb. geen mand met 'rijksdaalders naast zich had. Spr. Lont ook een elders miserabele toestand schildert en heeft ook gevraagd, of de referendaris wel de ernst wijst op een groot aantal „schildwachten" die op van de zaak voor oogen had, een zaak die met een korien afstand van elkaar zijn te vinden, deputatie van 4 personen werd bepleit en het geen gekheidje was. Hij heeft toen tegen Oden gezegd, dat De heer Bakker vraagt of nog getracht ^vordt sub deze er als een te ernstig -man uitzag om een lolletje <*idie voor de school te Oosterland te krijgen, ervan te maken, die kreeg dus nog een pluimpje. He Voorzitter zegt. dat er een verzoek klaar ligt. De heer Kaan deelt nog mede, dat de refendaris He heer Bakker zou bij Zuiderzeewerken willen had gevraagd of de belasting dan niet kon worden aankloppen, want het is een gevolg van een tijde- opgedreven en spr. heeft toen gezegd dat dit even-j^J^6 t°enaI4.® van fejHn£.0IK goed wel zou gebeuren, dat we kregen een nieuwe 1 De Voorzitter zegt dat Zuiderzeewerken zich daar- school van f 100.000, een verbouwing van een school 4.iet ad f20.000, nog weer een verbouwing en misschien He Vries informeert naar de afwatering m nog een bijzondere school. En toen antwoordde hij, de Klieftstraat. dat als dat dan voor tijdelijk is, waarom dan geen He heer Bosker deelt mede, dat B. en W. tot de houten school gebouwd. Nou vraag ik je, zegt spr. i conclusie zijn gekomen dat het voorste gedeelte De heer Lub: 't Is bij de beesten af. 1 noleenng heeft en de toestand nu niet van dien aard De Voorzitter zegt ook geinformeerd te hebben naar is dat ook het andere gedeelte rioleering behoeft, het antwoord op het schrijven dat we in Januari aan heer Oden wijst er op dat vooral in de kom- het departement hadden gezonden. Nadat de referen- men behoorlijke waterafvoer dient te zijn. daris had getelefoneerd, zeide hij, U zegt geen ant- Uit de verdere besproking blijkt, dat de heeren De woord te hebben ontvangen, op de afdeeling zeggen Vries en Oden op het oog hebben het gedeelte van zez dat wel antwoord is verzonden. Daar blijkt dus Doves tot bakker Kapteiri en de Voorzitter zegt ten- wel uit, zegt de Voorzitter, dat de stukken nog aan slotte toe, dat B. en W. een kostenberekening zullen het departement liggen. laten maken. Door den hoofdingenieur van de Zuiderzeewerken De heer Oden informeert of reeds meegedeeld kan is meegedeeld dat er verkeerstellingen hebben plaats worden of onze gemeente voor volgend jaar voor de gehad, dat is een buitengewone uitvoering en daar personeele belasting in een hoogere klas wordt ge- kan heel wat uitgehaald worden als men er 't juiste plaatst. gebruik van weet te maken. De telling heeft bijv. op De Voorzitter zegt, dat er op het oogenblik geen 2 punten plaats gehad, n.1. in de nabijheid van de mededeeling over kan worden gedaan en de vraag Van Ewijoksluis en te Den Oever bij het magazijntje. volgende vergadering zal worden beantwoord. Gemiddeld zijn op 1 dag geteld bij de Van Ewijc'k-1 Nadat de Voorzitter den leden genoeglijke Kerst- sluis 182.4 auto's, met een gewicht van 450 ton, naar dagen en 'n goed uiteinde heeft toegewenacht, volgt en van Den Oever gemiddeld 196 auto's met 584% sluiting, ton. Hier blijkt dus wel uit hoe zwaar het verkeer let-1 terlijk op de wegen drukt. Spr. zal nu aan de hand|" van deze gegevens nog eens vergelijkingen maken, om j daar dan nog eens op te wijzen. De heer Lub zegt, dat we dus in afwachting zijn, hoe de beslissing zal wezen. Als de kwestie van de i baan wordt geschoven, zou spr. willen dat B. en W.1 op antwoord aandrongen. 8.00 8.20 8.60 3.36 3.60 4.00 4.05 4.20 4.20 4.30 4.50 4.60 4.50 6.00 6.05 "5.20 5.30 5.80 6.00 0.45 8.30 6.50 7.00 7.15 7.20 7.80 7.45 8.00 8.05 8.05 8.20 8.20 8.85 9.05 10.00 10.05 9.50 9.50 10.30 10.40 10.50 11.15 8.25 9.50 10.00 10.00 10.15 12.15 12.30 12.20 1.05 1.30 1.50 2.20 2.20 2.30 3.20 3.20 3.50 3.50 3.50 3.20 4.00 4.20 4.20 4.30 5.00 5.20 5.20 6.05 6.50 6.50 7.05 7.30 7.50 7.20 Voor Zaterdag: 22 Deo. 10.00 hilversum (1071) Tijdsein. De Voorzitter zegt dat er verschillende mogelijk- 10.00 Hilversum (1071) Morgenwijding, heden zijn. Met den hoofdingenieur der Zuiderzeewer- 10.20 HAMBURG (395) Gramophoonplaten. ken heeft spr. ook gesproken over overname van den 12.00 Hilversum (1071) Politieberichten, weg, maar daar bestaat weinig kans op, want het 12.00 HAMBURG (395) Concert uit Hannover, is mogelijk, dat er een andere weg komt. Spr. noemt 12.15 Hilversum (1071) Lunohmuzlek. ook de bijdrage uit het rijkswegenfonds, maar daar- 12.25 langenberg (469) Middagconcert, om is het goed eerst de gegevens uit te rekenen. 12.30 kuizen (341) Lunchmuziek. De heer Kaan oppert de idéé dat het onderhoud 12.50 ■dan werd overgenomen tot zoo lang de primaire weg 1.20 komt. 2.00 De Voorzitter zegt, dit ook met den Minister te hebben besproken en spr. heeft daar een beteren 2.20 indruk van gekregen dan van het gesprek met den 3.00 PARIJS (R. 1750) Gramophoonplaten* DAVENTRY (1583) Lunchmuziek. HILVERSUM (1071) Filmmuziek uit Theater Tuscbinski. KALUNDBORG (1153) Namidd&gconcsrt HUIZEN (341) Kinderuurtje. 8.35 8.50 I 9.20 I 9.25 9.50 9.50 I 9.50 '10.00 10.10 10.45 10.00 10.00 10.20 11.20 11.50 12.00 12.15 12.20 12.25 12.30 12.50 12.50 1.20 2.45 3.20 3.20 3.05 3.50 4.00 4.05 4.20 4.20 4.20 5.00 5.00 5.35 5.30 6.00 6.00 6.30 6.50 7.00 7.15 T.45 DAVENTRY «ÖZ) KONINGSBERGEN (808) Concert KONIGWUSTERHAUSEN (1250) Namiddagcon cert. DAVENTRY (1563) Kerstliederen. LEIFZIG (338) Concert. HILVERSUM (1071) Itali&anache les voor be ginners. PARIJS (R. 1750) Concert MOTALA (1880) Concert. BERLIJN (484) Concert, HILVERSUM (1071) Italiaansche les voor gevor derden. DAVENTRY (492) Orkestmuziek. DAVENTRY (1563) Concert HAMBURG (395) Concert HILVERSUM (1071) Fransche les voor begin ners. LANGENBERG (469) Vesperooncert. BRUSSEL (509) Conoert. HUIZEN (841) Gramophoonplaten. HILVERSUM (1071) Fransche les voor gevorder den. HILVERSUM Tijdsein. Dlnermuzlek Trio Bo- rJs Lenaky. HILVERSUM Duitsche les voor beginners. HÜIZEN (1852) Causerie door Hopman. J. A. M. van Schijndel. HUIZEN Katholieke berichten. HUIZEN Cursus Engelsch. HILVERSUM (1071) Duitsche les voor gevorder den. BRUSSEL (509) Gramophoonplaten. HUIZEN (1852) Knipcursus. HILVERSUM (1071) Politieberichten, HILVERSUM VARA-avond. DAVENTRY (1503) Militair concert. ROME (449) „CendriUon", opera in bedrijven, van Gullo Massenet. HUIZEN (1852) Concertavond, BERLIJN (484) Kerstliederen. BRUSSEL (509) Concert MOTALA (1380) Dansmuziek. HUIZEN (1852) Persberichten van Vaz Dlas. KALUNDBORG (1153) Dansmuziek. BERLIJN (484) Dansles en daarna tot 11.50 dansmuziek. LEIPZIG (366) Dansmuziek. HILVERSUM (1071) Filmmuziek uit Chlnema Royal. DAVENTRY (492) Concert. DAVENTRY (1563) Dansmuziek. DAVENTRY (492) Concert. Voor Zondag 23 Deo. HUIZEN (341) NCRV Morgenwijding. HUIZEN Kerkdienst uit Geref. Kerk te Amsterdam. HUIZEN KRO Kerkdienst uit Maastricht. HILVERSUM (1071) VARA Doe het veilig. HILVERSUM Opvoering van het mono drama „Menske." HILVERSUM (1071) Lunchmuziek. HUIZEN (341) KRO Lunchmuziek. LANGENBERG (469) Middagconcert PARIJS (R. 1750) Concert. HUIZEN (341) KRO Causerie Herman de Man te Woerden. HILVERSUM (1071) Lezing door Dr. J. L. C. Wortman. KALUNDBORG (1153) Namiddagconcert. MOTALA (1380) 'Concert uit Boras. HUIZEN (341) KRO Middagconcert uit „Artls" te Amsterdam. Concertgebouworkest o. 1. v. Coro. Dopper. Solist: Willem Andrlessen (plano.) BRUSSEL (509) Concert. HAMBURG (395) „Bübchen's Welhnachtstraum", met muziek van E. Humperdlnck. BERLIN (484) Concert DAVENTRY (492) Concert. KONIGWUSTERHAUSEN (1250) Concert uit Berlin. LEIPZIG (366) Concert HILVERSUM (1071) Orgelspel, zang en kerst klokken. Alles o. 1. v. Ferd. Kloek, BERLIN (484) Concert. KONIGWUSTERHAUSEN (1250) Concert. HUIZEN (341) KRO Ziekenhalfuurtje. HILVERSUM (1071) VARA Kinderuurtje. HAMBURG (395) Concert BRUSSEL (509) Concert. DAVENTRY (1563) Bach-cantate. HILVERSUM (1071) VPRO Gewijde Bijeenkomst in kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente te Zaan dam. BRUSSEL (509) Concert LEIPZIG (366) Concert. PARIJS (R. 1750) Concert HUIZEN (1852) KRO Causerie door Pastoor F. v. Beukering. LEIPZIG (366) Concert. BERLIN (484) „Berllner Welhnachtssplel 1589", lulstespel. Daarna tijdsein, berichten en tot 11.50 dansmuziek. HUIZEN (1852) KRO Concertavond. HILVERSUM (1071) Tijdsein. Sport- en persbe richten Vaz Dlas. HILVERSUM Concert door omroeporkest 0. 1. v. Nico Treep. Solisten: M. H. Busch (cello) en K. Heerker.s. BRUSSEL (509) „Miranda", operette van Putte- mans. PARIJJ3 (R. 1750) Concert. DAVENTRY (492) Concert. DAVENTRY (1563) Concert KATTOWITZ (422) Dansmuziek. LEIPZIG (366) Dansmuziek. KONINGSBERGEN (303) Dansmuziek HUIZEN (1852) Persberichten Vaz Diaa. TOULOUSE (392) Dansmuziek. HUIZEN (1852) Epiloog door Kleln-Koor. Voor Maandag 24 Deo. HILVERSUM (1071) Tijdsein. HILVERSUM Morgenwijding. HAMBURG (395) Gramophoonplaten. DAVENTRY (1563) Gramophoonplaten. HAMBURG (395) Concert uit Hann<wers HILVERSUM. (1071) Politieberichten. HILVERSUM Lunchmuziek. DAVENTRY (1563) Balladenconcert LANGENBERG (469) Middagconcert HUIZEN (341) Orgelconcert PARIJS (R. 1750) Concert DAVENTRY (1563) Dansmuziek. DAVENTRY Lunchmuziek. HILVERSUM (1071) Filmmuziek uit City-Thea ter te 's-Gravenhage. DAVENTRY (1583) Concert DAVENTRY (492) Concert KONINGSBERGEN (303) Concert BERLIN (484) Concert. HUIZEN (341) Zlekenuurtje. PARIJS (R. 1750) Dansmuziek. LEIPZIG (366) Concert DAVENTRY (492) Dansmuziek. KONIGWUSTERHAUSEN (1250) Concert uit Ber lin. HILVERSUM (1071) Kinderuurtje. BRUSSEL (509) Dansmuziek. HAMBURG (395) Kerstconcert. HUIZEN (341) Vooravond-concert HILVERSUM (1071) Tijdsein. HILVERSUM Dlnermuzlek. HUIZEN (1852) Causerie door Dr. W. van der Eist. BRUSSEL (509) Concert HUIZEN (1852) Carillonbespeling vanaf Kon. Paleis te Amsterdam. HILVERSUM (1071) Engelsche les voor beginner® HILVERSUM Politieberichten.

Schager Courant | 1928 | | pagina 17