Inbraak te Heemstede. Gemengd Nieuws. Bolivia en Paraguay. De gasvergiftiging te Duisburg. Koning George's toestand. Luguber verhaal uit Moskou. Een nieuw Duitsch luchtschip? De visschers op de ijsschots. De schietpartij te Berlijn. Plaatselijk Nieuws. Predikbeurten. Marktberichten. werd. Men heeft voor hem geneeskundige hulp in geroepen. De overwegwachter etelde onmiddellijk de signalen op onveilig, waardoor een uit de richting Haarlem naderenden trein nog vóór den overweg tot stilstaan kon worden gebracht. De trein kreeg ge ringe vertraging. De chauffeur verklaarde eerst, dat hjj geslipt was, maar kwam later op die verklaring terug zeide toen, dat de remmen niet deugden; doch de bus bleek in prima conditie te verkeeren. ALS DE DRANK IS IN DEN MAN..- Hij had 66 glazen bier op en werd daardoor een beetje vervelend, Op oudejaarsavond zat P. K. een havenarbeider, in het café van L. K. aan de Delistraat te Rotterdam. Hij had sedert den -middag 3 uur 60 glazen bier gedronken en werd het was zoo omstreeks half negen gewor den eenigszinds vervelend. De caféhouder zette hem daarop op straat ,maar P. K. kwam weer binnen en stak den caféhouder met een dolkmes in de rechter zijde. L. K. is in het ziekenhuis aan den Coolsingel ter verpleging opgenomen. P. K, is aangehoudèn en opge sloten. VEEL TAFELZILVER ONTVREEMD. De daders gesnapt. In een villa aan de Van Merlelaan te Heemstede is Maandagmorgen op klaarlichten dag ingebroken. De villa was onbewoond. Toen een huishoudster het huls binnenkwam, vluchtten twee personen aan de aohter- pljde van het huis. De politie wist beide personen op den Heerenweg te arreateerèh. Het bleek, dat méh a&h de achterzijde van de villa een glasruit vfen de tuindeur had verbroken. In de eetkamer en den salon zijn kasten en laden doorzocht. Daar de aangehoudenen geen bij- ïondere voorwerpen bij zich hadden, heeft de politie het houtgewas nabij den weg afgezocht en daar onder boom bladeren een groote partij tafelzilver gevonden. De da ders zijn ter beschikking der justitie gesteld ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Auto door don trein gegrepen. Op een onbew'aakten overweg van de spoorlijn Aperirade-Lugummklöster in Sleeswijk is een auta door een sneltrein gegrepen en geheel vernield. Vier van de zes personen die in de auto zaten zijn zwaar gewond. EEN NIEUWE LUCIFER. Van karton. De Excelsior meldt, dat een Fransche fabriek binnen kort proeven gaat nemen met het maken van lucifers van karton. Deze zouden veel goedkooper kunnen zijn dan lucifers van hout. AUTO'S BIJ >,OOME JAN". Uit het jaarverslag over den gemeentelijken lommerd te Parijs blijkt, dat er in het afgeloopen jaar 190 mo torfietsen en 119 auto's als onderpand zijn aangenomen. De gemeentelijke lommerd, wiens officieele naam Cré dit. municipal is ,de Parijsche volksmond spreekt van „ma tante" verwacht blijkbaar, dat het Aantal auto bezitters, die hun wagen naar den lommerd zullen bren gen, zal toenemen. De ruimte, waar de in pand gege ven auto's worden bewaard, zal worden uitgebreid, wat een kosten van 9 millioen frank mee brengt. Maar men veiwacht .daaruit een meerdere opbrengst van 150.000 frank. HET EINDE VAN EEN CLOWN- Lach dan_ Dezer dagen werd te Werder bij Berlijn het lijk van een man gevonden, ln een hooischelf. Eerst dacht men aan misdaad, doch na schouw hebben geneeskundigen uitgemaakt dat de man van koude was gestorven. Het lijk Is nu herkend als dat van een down van een rondtrekkend circus, die met aijn boos ongenoegen had gekregen en was ontslagen. De stakkerd is toen naar Berijn op weg gegaan, en heeft ln een dorpje bij Wer der nog om logies gevraagd wat hem werd geweigerd. Op den groaten v^eg Is hij toen vermoedelijk door hartzwakte overvallen en heeft zich nog de hooi- flchelf gesleept. DE WONDERRABBI BIDT VOOR DEN KONING VAN ENGELAND. Naar aan de Poster Lloyd gemeld wordt, heeft het verbond van Engelsche rabbijnen den bekenden won- derrabbi van Munkacs een telegram gezonden, waar in het hem verzoekt voor het leven en de gezond heid van koning George V, den beschermer van Pa lestina te bidden. De wonderrabbi heeft daarop or der gegeven, een voortdurenden biddienst voor den honing te houden. het arbitrageprotocol door beide landen aanvaard. Reuter meldt uit Washington. Do speciale commissie van het Pan-Amerikaansch Congres, die het arbitrageprotocol opstelde in het ge schil tusschen Bolivia en Paraguay, -maakte vandaag bekend, dat beide landen het protocol hebben aan vaard. Het protocol bepaalt dat beide landen zullen overeenkomen, welke landen in den raad van arbi trage zullen zijn vertegenwoordigd, terwijl deze lan den zelf hun vertegenwoordigers zullen aanwijzen. Morgen zal het protocol met een korte plechtigheid Seteeikend worden. BRAND IN EEN ZIEKENHUIS. do Kerstboom vlam gevat. In de barakken van het staatsiiekenhuis te Ham- t»rï, ontstond Dinsdag brand doordat Mn kerstboom 4111 VJlt4- D* 3X lisken dis in ds tul injsn, waar de brand ontstond, konden in veiligheid worden ge bracht. De brandweer moest vier uur lang werken, voor zij er in slaagde het vuur te blusschen. de oorzaak van het ongeluk. Vijf dooden en 30 personen bewusteloos; het moeilijke reddingswerk. Omtrent de gasvergiftiging te Duisburg, waarvan elders in dit nummer reeds melding wordt gemaakt, worden nog de volgende bijzonderheden vernomen:' De plaats van de ramp ligt buiten de stad, waar de huizen apart of in kleine groepjes bijeen staan. Ondanks het feit, dat er door een groot aantal ar beiders koortsachtig gewerkt wordt, is de oorzaak van het ongeluk nog niet opgespoord. Het staat ech ter vast, dat. het ontstaan te wijten is aan een breuk of lek van een gasbuis. Gedurende den geheelen Nieuwjaarsdag moet het gas uit een groot lek ge stroomd zijn. De beide bedwelmden, die in doodsge vaar verkeeren, zijn twee ongeveer dertigjarige arbei ders. De ontruimde huizen zijn door de politie met planken dichtgespijkerd. Men meldde gisteravond nader uit Berlijn aan de N. R. Crt.: In het ziekenhuis te Duisburg zijn heden nog twee menschen overleden, die gisteren slachtoffers van de gasvergiftiging waren geworden. Het aantal dooden is thans tot vijf gestegen. De toestand van de overige in het ziekenhuis opgenomen menschen, waarbij zich zes kinderen bevinden, is bevredigend» Het parket hééft een onderzoek naar dö oorzaak van de ramp ingesteld. Men vermoedt, dat eon biiis van de gaslei ding van het Roergebied defect is geworden. Twee vrouwen, die gistermiddag in een kelder kolen gin gen halen, bemerkten het eerst de gaslucht. De ste delijke gasfabriek werd het eerst gewaarschuwd. Een paar arbeiders, die weldra ter plaatse waren, ct^i- stateerden, dat het ontsnappende gas niet uit de ge meentelijke leiding kwam, maar uit die van het Roergebied. Het is onbegrijpelijk, waarom men toen niet terstond deze leiding heeft afgesloten. De schipper Joseph Weinand, die bij de ramp om het leven is gekomen, had vorigen Zondag zijn tweede vrouw begraven. Toen de buren een gaslucht in 'zijn huis bemerkten, dachten zij eerst, dat de schipper uit wanhoop zelfmoord had gepleegd. De brandweer, die gewaarschuwd werd, drong de woning van Weinand binnen. Weinand lag dood op den vloer;, hij was bij een poging om het raam te openen, bewusteloos in elkaar gezakt. In de slaapkamer lag het 13-jarige dochtertje dood in bed, een drie-jarige jongen was be wusteloos. Op de bovenverdieping vond men een kost ganger en een 11-jarige jongen, die beiden bewusteloos waren. Verder vond men een vrouw uit Danzig, een familielid van Weinand, en een meisje, die tijdens het vervoer naar het ziekenhuis zijn overleden. De brandweer vond het zonderling, dat in alle omliggen de woningen diepe rust heerschte. Ze drong, voor zien van zuurstofapparaten, in deze woningen binnen en vond niet minder dan dertig bewusteloozen. Het reddingswerk was uiterst moeilijk. De brandweer moest zich van electrische zaklantaarns bedienen. SCHOOLGEBOUW DOOR BRAND VERNIELD* Drie meisjes in de vlammen omgekomen. Het N.T.A. meldt uit Monmouth (Obregon): De gebouwen der normaalschool alhier zijn door brand vernield. Het meerendeel der leerlingen kon zich, door uit de,ramen te springen van den achtergevel, in vei ligheid brengen, doch drie vrouwelijk© leerlingen kwa men in de vlammen om. DE TOENEMENDE WERKLOOSHEID IN DUITSCHLAND. Weder stijging met ruim 26 pot. In de eerste helft van December steeg het aantal steuntrekkende werkloozen in Dultschland van 1.030.000 tot 1.300.000, dus met 26.2 pet. (ln de tweede helft van November met 27.9 pet) DE BETERSCHAP BLIJFT AANHOUDEN. Reuter meldde gisteravond uit Londen: Het avond-bulletin wordt als bevredigend besohouwd. Na de kleine onderbreking van hedenochtend, blijft de koning klaarblijkelijk langzame vorderingen maken, zooals men had gehoopt. De bezorgdheid houdt nochtans aan. MOORDCOMPLOT ONDER SCHOLIEREN. De „Vorwarts* ontleent aan de „Krasnaja Gazeta" een luguber verhaal van de Moskousche schoolmeisjes Anna Sjoekowa, Fawlowa en Iwanowa en den schooljongen Lenski. Zij sloten een verbond de acte werd met hun bloed onderteekend waarbij zij zich verplichtten, menschen te dooden en te berooven. Verraad werd met den dood gestraft. En dat gebeurde ook inderdaad. Het eerste slachtoffer zou de zestienjarige bontwer- kerszoon Georgi zijn. Te elfder ure werden echter SJoe- «pwa en Lenski bang en weigerden aan den moord eel ten emen. Dus moest het accoord in werking tre den. Pawlowa en Iwanowa besloten Sjoekowa te dooden. De eerste noodigde haar bij zich thuis. Iwanowa was daar aanwezig en de verraadster werd vermoord. Paw lowa drukte haar de keel dicht en Iwanoa sloeg haar met een blaker op het hoofd. Toen de veertienjarige nog altijd leefde, stiet Pawlowa haar een schaar in den hals, terwijl Iwanowa haar met een strijkijzer bewerk te. Het lijk werd naar het sousterraln gesleept met het oogmerk bet later stuk te snljdenen in de gracht tfl werpen. Het werd echter aldaar gevonden, en de schul digen wenden gearresteerd. NOG VEEL GROOTER DAN DE ^ORAF ZEPPELIN" Dr. Eckener's plan voor oen wereldvlucht Wolff meldt uit Friedrichshafen: Dr. Eckener heeft zich tegenover een Amerikaan- schen persvertegenwoordiger over zijn plannen voor 1929 uitgelaten. iHij deelde mede, dat hij na zijn proef vluchten voor de „Deutsche Luftvarte", waarschijnlijk in Maart, weer een groote reis gaat ondernemen, die eventueel over de Middellandsche Zee naar Egypte en Palestina zal leiden. De reis om de wereld, die dr. Eckener reeds lan gen tijd bezig houdt, zal hij wellicht in het midden van den zomer ondernemen. De reis gaat eerst naar Tokio, waar waarschijnlijk wanneer Amerika gas levert een opslagplaats voor brandstof zal worden ingericht. Van Tokio wordt vermoedelijk naar San Diego (Californië) gevlogen, waarop de terugreis naar Friedrichshafen wordt aanvaard. Dr. Eckener stelt zich voor bij deze reis om de we reld passagiers mede te nemen. Er zijn onderhandelingen gaande over het bouwen in 1930 van een Zeppelin, welke de Graf Zeppelin niet alleen in grootte, doch ook in aantal motoren verre zal overtreffen. Een definitieve beslissing is nog niet gevallen, doch een der plannen is een nieuwe Zeppe lin te bouwen met 10 motoren in plaats van vijf. Er zal een nieuwe groote loods te Friedrichshafen wor den gebouwd, die 50 M. breed, 46 M. hoog en 250 M. lang zal zijn. Een der oude loodsen wordt afgebroken. op enkelen na gered. De 110 Estlandsche visschers, die op het Peipus- meer (tusschen Estland en Rusland) voor eenige da gen op een ijsschots waren weggedreven, zijn thans op drie na gered. De redding was mogelijk, doordat opnieuw sterke vorst intrad, die een verder verbrokkelen van de ijs schots verhinderde. geen bandietenveldslag zooals in chicago. Maar veeleer een gewoon» relletje. Het Berlijnsche politie-praesidium geeft een veel onschuldiger lezing van het in dë eerste telegram men van het W. B. vermelde gevecht, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag heeft plaats gehad, naar het heette tusschen leden van den Bond van Hamburgsche Timmerlieden en leden der uit mis dadige individuen bestaande vereeniging „Immer treu", en waarbij één slachtoffer viel. De politie-president deelt mede, dat er onverwijld een onderzoek is ingesteld. Daarbij is reeds gebleken, dat 't niet een ware bandieten-veldslag is geweest, welke aan de toestanden in Chicago deed denken, doch een in deze buurt vaak voorkomende vechtpar tij, die ditmaal een bijzondere beteekenis verkreeg omdat er een doode bij te betreuren viel. Aanvankelijk kwam het tusschen zes k acht perso nen, die van een begrafenis terugkeerden en eenige leden van den Bond van Timmerlieden, die in een lokaal in de Breslauerstrasse vergaderden, tenge volge van vroegere oneenigheden tot een botsing, waaraan het onmiddellijk te hulp geroepen „Uber- fallkommando" een einde maakte. Het vergaderlo kaal werd snel gesloten en de omliggende stretaan bewaakt. Pas geruimen tijd later kwam het voor het geslo ten lokaal tot een nieuwe botsing. De tegenstanders der timmerlieden, die zich in een ander lokaal op hielden, hadden nl. versterkingen doen aanrukken en deden een aanval op eenige timmerlieden, die van het gebeurde niets wisten en toegang tot het lokaal wenschten. Er ontstond een gevecht, waarbij acht tot tien schoten werden gelost. Hét „Uberfall- kommandc" scheidde ook ditmaal de vechtenden en zuiverde de straten, hetgeen echter talrijke nieuws gierigen deed samenstroomen. Intusschen zijn nog vier zwaargewonde timmer lieden in het hospitaal opgenomen. Zij verkeeren volgens de doktoren niet in levensgevaar, doch zijn door de trappen en messteken geducht toegetakeld. De dood van den 21-jarigen Paul Noerbitz, uit een dorpje bij Dresden afkomstig is te droeviger omdat hij pas een uur tevoren te Berlijn was aangekomen en bij' het betreden der vergaderzaal bulten zijn schuld in het tumult terecht kwam. Zes arrestaties. In verband met het gebeurde in de Breslauerstrasse heeft de politie zes personen aangehouden, die bij de vechtpartij betrokken waren. Bovendien zijn een groot aantal personen verhoord. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Elisabeth Engelina Johanna, dochter van Hendrlcua Franciscus van Nuland en van CornoUa Bakker. POLITIE. Verloren: een wandelstok. DE GETEMDE FEEKS. De Directie van het Theater Royaï ls het gelukt om met Het Nieuwe Nederlandsche Tooneel, onder leiding van den heer Saalborn, een opvoering af te sluiten van „De Getemde Feeks", door Willlam Shakespeare. Voor de zooveelste maal toont de directie van ons Theater Royal hiermee, dat het haar ernst is, om in Schagen te brengen het allerbeste van het beste. Geen moeite is haar te groot, geen onkosten te hoog om het neusje van den zalm aan haar clientèle voor te zetten. Pas heeft Amsterdam dit stuk op haar repertoire of Schagen volgt en kunnen ook wij hier in de provincie genieten va neen voorstelling, die ©en evenement in de tooneelwereld genoemd kan worden. Deze uitvoering ia in Schagen alleen mogelijk met Hm bJoictf en ftfTHttafrfivf éMmökb veer nwttrtelHh* hoodlg, niet minder San 40 personen hebben hun medewerking te verleenen, .wei een bewijs, dat het ook flnantieol geen kleine onder noming is, om ln Schagen zoo iets buitengewoons te geven. En hoe de opvoeringen ln Amsterdam zijn geweest? Vijftigmaal achtereen volle en enthousiaste zalen. De Maasbode schrijft er bijv. om. over: Dit ia nu weer eens geworden een dier feestende avonden, waar in jolijt hangt als een blanke, zeilende zou-doorschenen wolk over de planken en de menschen. Wij hebben lang deze ronaissantische vertolking van Shakespeare's blij spelen door Willem Royaards tot een vaderlandsche tooneeltraditie geworden, gemist, dit goudstuivende en welig bonte vonden wij niet meer terug, totdat nu Louis Saalborn den sleutel weer vond tot die schatkamer vol gulden tresors. Want om nu maar met de deur in huis te vallen, deze opvoering is een der beste vertol kingen van Shakespeare geworden, die wij ons kunnen herinneren. En zoo gaat deze verslaggever voort met tot slot te melden, dat de stemming van het dankbare pu bliek zich uitte in ovaties vooral aan Magda. Jansaens en Louis Saalborn. Het Handelsblad noemt ieder tooneeltje verzorgd, alles sprankelt en leeft en de toeschouwer blijft voort durend in spanning en zelfs in de momententusschen de talrijke tafereelen, zeer korte tusschenpauzen inder daad, de afwiseling der toonaelen heeft een tempo, dat op zichzelf reeds bewondering afdwingt, betrapt hij er zich op, dat hij begeerig naar het grauwe tooneel- scherm blijft staren en popelend verbeiden van nieuwe verrassingen. Het Volk zegt: W&S dat «Jteg boeiend, sprankelend van geest, w».4 tintelt bet van voortdurend*; activiteit. Wij zien dus wel, dat ons straks in het Theater Royal letB heel bijzonders wacht ZONDAG JANUARI 1B2Ö. NKÖ. MEBV. GEMEENTE Se: Behagen, voorna. 10 uur, Ds. Van Dijk. Bevestiging Kerkeraad. Géén Zondagsschool. Petten, voorm. 10 uur, Ds. Van der Veen. Eenigenburg, voorm. 10 uur, Ds. Van Beek. Hippolytushoef, nam. 7 uur Ds, Van Beek. Jullanadorp, nam. 2 uur, Ds. D&msté. Onderwerp: „God en de menschen". Huisduinen, geen Samenkomst. Burgerbrug, zie St.-Maartensbx,ug, St-Maartensbrug, voorm. 10 uur, Ds Witkop. Beves tiging van Kerkeraadsleden Oude9luls, zie Schagerbrug. Schagerbrug, nam. 7 uur, Ds. Witkop. Bevestiging van Kerkeraadsleden. Wieringerwaard, voorm. 10 uur, Ds. Damsté. Valkkoog, voorm. 9*4 uur, Ds. Tlnholt Winkel, voorm. 10 uur, Ds. Staal. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Hoogwoud, geen dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE te: Barslngerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen. Nieuwe Niedorp, geen dienst. EVANGELISATIE te: Schagen, voorm. 11 uur, Ds. Koningsbergen, van Am sterdam. Nam. 5 uur, de heer Boon, van Breezand. Breezand, ..voorm. 10 uur, Ds. D. B. Boeke, Hf Doop. Nam. 2% uur. Ds. D. E. Boeke H. A. GEREF. GEMEENTE te: Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Preeklezen, Nam. 2% uur, Preeklezen. TH STAR OF HOPE MISSION. Jullanadorp, voorm. 10 uur, de heer J. Sevensma, vagi Amsterdam. UIER VEILING SCHAGEN, S Januari 1929. Aangevoerd waren 129 partijen 31254 stuks kipeieren 4 partijen 220 stuks eendeieren. De prijs liep van f 6.80 7.80, bruine eieren van f 7.60—7.80, eendeicren f 7.40. Dé veiling duurt voort SGHA1GBN, 3 Jan. 1929. 8 paarden f150—250, 2 stieren 1200—280, 4 gelde- koeien, mag. f140—230, 62 idem, vette f250—445, 6 kalfkoeien f 240—350, 6 pinken f120—200, 5 graskal veren f60—00, 38 macht, kalveren f 1626. 25 Schapen vette f3642; 365 overhouders 2833; 2 bokken en geiten; 5 varkens magere f24—32; 66 idem vette per K.G. f0 70—0.73 97 biggen f 12tS; 30 konijnen f 0.50—2; 6 kippen fl2.50; 27 eenden f 1.50; haantjes f 1-2; 67 K.G. boter f2.30—2.40. AMSTERDAM, 2 Jan. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 225 vette kalveren le kw. f 1.081.20, een prima kalf hooger; 2e kw. f 0.881.04, 3e kw. f 0.76 0.86, per Kg. levend gewicht; 37 nuchtere kalveren f 14—20, 610 varkens: Holl. Overz. en Geld. Ie kw. f 0.850.87, vleeschvarkens, Holl. 2e kw. f 0.840.85, vette varkens f 0.84—0.85 per Kg. slachtgewicht PURMEREND, 2 Jan. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: Kaas. 23 st. kleine fabriekskaas met r.m. f 47, 5 st. kleine boerenkaas met r.m. f 48, ln totaal 28 stapels, we gende 20.000 Kg.; 1127 Kg. boter f 2.20—2.40 per Kg. Vee. 305 runderen, w.o. 185 vette f 0.751.05, per Kg. handel matig, 108 melk- en gelde koelen f 125—325, han del matig, 12 stieren, 13 paarden f 90—140, handel matig, 10 vette kalveren f 1.40—1.60 per Kg. handel vlug, 197 nuoht. kalv. voor de slacht f 1242, voor de fok f 14— 30, handel matig, 387 vette varkens, voor de zout f 0.60 0.68, voor de slacht f 0.68—0.72, handel vlug, 69 magere varkens f 18—36, handel stug, 106 biggen f 12—20, han del stug, 629 schapen (vette) f 2530, handel matig, overhouders f 12—28, handel matig, 12 bokken, kippen eieren f 78, eendeieren f 7, piepkuikens f 13.30, 12 ganzen f 7. EIERVEILING, PURMEREND, 2 .Jan. 338 Eendeieren a f 7.10, 15498 kipeieren a f 6.90-^-8.00, 1600 kippeneieren b f 5:206.30. NOORDSCHARWOUDE, 2 Januari. Uien f 9.10—10, drielingen f 10.40—10.50, grove uien f 7.908.40, roods kool f 2.807.30, doorschot f 2.80— 6.70, gele kool f 1.70—4.50, doorschot f 1.80—3.80, Deen- sche witte kool f 4.10—5.80, doorschot f 8.304.80, per 100 Kg. Totaal aanvoer: 4000 Kg. uien, 72800 Kg. roode kool, 20200 Kg. gele kool, 46200 Kg. Dcensche witte kool, WARMENHUIZEN, 2 Januari. Roode kool le soort f 2.507, 2e soort f 26.10, uit schot f 11.60, gele kool le soort f 2.108.90, 2e soort f 2—2.50, witte kool le soort f 4.105.80, 2e soort f 3.10 —3.20, uitschot f 0.80—2.80, drielingen f 9.20—9.70, uien f 7.90—9.50, grove uien f 7.10—7.60, per 100 Kg. Totaal aanvoer: 51400 Kg. roode kool, 4350 Kg. gele kool, 24100 Kg. Deensche witte kool, 5425 Kg, uien. ALKMAAR, 2 Januari. Boerenkool f 15.70, gele kool f 0.804.40, groene kool f 4.10—5.60, prei f 5.10—6.20, roode kool f 2—6.70, selderie f 7.709.20, spruiten f 8.3024, uien f 2.70 7.80, witlof I f 18—30, H f 12—14. BROEK OP LANGENDIJK, 2 Januari. Roode kool le soort f 3.10—7.40, 2e soort f 2.40—6.10, gele kool le soort f 2.504.60, 2e soort f 1.50—3.20, witte kool (Deensche) f 4.206, uien f 8.809.50 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 40000 Kg. roode kool, 87500 Kg, kool, 80000 Kg. Dteaaeh* witte kool, VM Kg.

Schager Courant | 1929 | | pagina 3