Ui Q Een zonderlinge diefstal. Een geheimzmnge zelfmoord te Monte-Carlo. De doodstraf in het Engelsche leger blijft behouden. HOOGWOUD. mjcving* HEERHUGOWAARD. ALKMAAR. ZIJPE. WARMENHUIZEN. WIERINGEN. ANNA PAUL0WNA. BILLY BOO. Wttng ou getond op de voorgalerij <Oe etndlgde met de mededeeling van den Inlondochen bestuursambtenÉuir dat de hadji naar Kloea zou worden opgebracht. Het vooruitzicht, dat de bevolking hem zou zien, opgebracht onder oen) met kaerabijnen gewapend gelelde, leek hem roo beschamend, dat hij zoowel als zijn vrouw hunne bezinning verloren. De hadji reide mede te zullen gaan, doch nog iets in huls te moeten halen. De man ging naar -binnen en kwam direct daarop met zijn vrouw, belden met klewangs gewaperid, naar bulten. Hierna volgde een| onverhoedache noodlottige aanval op den heer Djlhansah. Het eind was, dat de hadji neerge schoten werd, nadat hij nog den eenen gewapend po litieman op afschuwelijke wijze had afgemaakt. De vrouw werd gearresteerd en naar de gevangenis te Tand jong overgebracht. Daar is de vrouw, met langdurige gevangenisstraf voor oogen. zoo wanhopig geworden, dat zij zelfmoord gepleegd heeft Toen zij gelegenheid kreeg zich aan den rivieroever te baden, stortte zij zich zonder meer in de snelstrooxnende rivier. Hiermede heeft dit drama een einde genomen, daar beide schuldigen, man ea vrouw, hun daad met, den dood bekocht hebben. ACHT HONGAARSCHE BOERDERIJEN AFGEBRAND. In de gemeente Repszejanosfa bij Sopron in Hon garije, is, vermoedelijk door brandstichting, brand ont staan, waardoor acht boerderijen werden verwoest, Een zeventigjarige vrouw kwam in de vlammen om, daartegen te proteeteeren, waarop beambten van het Casino heim in een) gang drongen en later uit een ven ster wierpen. De verwondingen, die dr. Gnatltsj opliep waren zoo ernstig, dat hij in het ziekenhuis daaraan bezweek. De vader wil thans een proces tegen de speel bank beginnen, en is voornemens de aanklacht in te die nen bij een; Fransohe rechtbank, daar hij in de justitie van Monaco geen vertrouwen zegt te hebben. OM 60 MARK STEUNGELD EEN LUK 12 DAGEN IN HUIS GEHOUDEN. Dinsdag heeft, naar Wolff uit Berlijn meldt, de schepenrechtbank aldaar een 50-jarige hulshoudster veroordeeld wegens verduistering en bedrog. Het lijk van een 60-Jarigen rentenier die plotseling was over leden, had zij twaalf dagen In huis gehouden, om zich van een bedrag van 50 mark aan 'steungeld, dat den overledene, naar zij wist, nog te wachten stond, mees ter te maken. De eigendommen, van don ouden man bracht zij naar het pandhuis. De politie drong ten slotte, door do medebewoners, die den stank .van het ontbindingsproces niet langer konden, verdragen, opmerkzaam gemaakt, de woning met geweld binnen. De huishoudster werd tot drie maanden gevangenis straf en. wegens het niet aangeven van een sterfgeval bovendien, tot twee weken hechtenis veroordeeld. VLIEGTUIG NEERGESTORT. Bén doodb. Wolff meldt uit Berlijn: Dinsdagavond is bulten het vliegveld van Mannheim een Klemm-Daimlerwlietgulg, vermoedelijk ten gevolge van het breken van de stuurdraad van een hoogte van 50 meter omlaag gestort De piloot liep slechts geringe kwetsuren op, doch een reizigster, zekere mevrouw Black, ls aan haar verwondingen na aankomst in het ziekenhuis overleden. Hjet vliegtuig is volkomen ver nield! (Men meldt uit Belgrado aan de N.R.Ct: Ongeveer een jaar geleden is dr. Radmilo Gnjatisj, een advocaat uit Serajewo, onder geheimzinnige om standigheden in. Monte-Carlo gestorven. De familie werd medegedeeld, dat hij zelfmoord had gepleegd. De vader van den advocaat stelde zich met deze verklaring niet tevreden en begon op eigen kosten een onderzoek, waarvan het resultaat opzienbarend, is. Dr. Gnjatltsj had in Monte-Carlo grooto bedragen gewonnen. Later, toon hij begon te verliezen, bemerkte hij, dat do crou piers eenlg© ongeoorloofde trucs gebruikten. Hij begon ^DE ERGSTE MISDADIGER IN DE BURGERMAATSCHAPPIJ". Het Engelsche Lagerhuis heeft de begrooting van de legeruitgaven in derde lezing aangenomen; nadat een amendement van Morrison en Thomas om de dood straf af te schaffen voor lafheid te velde met 174 tegen 108 stemmen was verworpen. Morrison stelde vervan ging door vestingstraf voor en Thomas zeide, dat in de hitte van een gevecht niemand de handelingen van een soldaat op een gegeven oogenblik psychologisch juist be- oordeelen kon. De liberaal, Klngsleij Griffiths, sloot zich bij deze redeneering aan. De ondersecretaris van oorlog zeide echter, dat zoolang men een leger beeat, dat dus altijd gereed moest kunnen zijn om ten oorlog te trekken, ment de doodstraf wegens lafheid niet kon missen. Van militair «landpunt was een soldaat, die een paniek veroorzaakte door zijn eigen laf gedrag en daardoor zijn kameraden meesleepte, zoodat een plaat selijk gevecht en daardoor weer een heel krijgsplan in gevaar kon komen!, en zelfs een slag verloren kon worden, een grooter misdadiger jegens zijn vaderland dan de ergste moordenaar in de burgermaatschappij. Als preventief middel kon spr. het artikel daarom niet missen. Daarna had do stemming plaats met boven vermeld resultaat. imen de benoeming weder aan, de secretaris zal den iheer Kasper met diens benoeming in kennis stellen. Door den heer Lugtig werd meegedeeld, dat het be- waren en onderhouden der costumes voor zijfi vrouw S wat moeilijk werd, zoodat hij daarvoor moest bedan- 1 ken. Door het Bestuur zal hierin worden voorzien. Besloten werd voor het afnemen der lijkkist, twee stel beugels met handvatten te doen vervaardigen. Hierna werd de vergadering gesloten. In de daarna nog gehouden bestuursvergadering werd de heer A. Kooij Cz. aangewezon tot bewaarder der costumes, ent. AARTSWOUD. In de plaats van den heer A. Zweet, die is overleden, werd heden tot ouderling gekozen de heer K. Helder Jbz. OUDKARSPEL. In do ledenvergadering van de ijsclub Volharding, al hier, memoreerde de voorzitter, Mr. C. P. Eecen, de goede verstandhouding tusschen het gemeentebestuur en do ijsclub. Niet alleen voor de beschikbaarstelling van do gouden medaille en de zilveren beker, maar voor den moreelen steun. In deze .zelfde vergadering werd tot bestuurslid geko zen de heer P. Eecen, in de plaats van D. Kist, die we gens drukke werkzaamheden voor zijn bestuursfunctie heeft bedankt De heer Eecen zal (het penningmeesters ambt vervullen. Uit het finantieel verslag van den penningmeester bleek, dat aan arbedsloon gedurende den afgeloopen winter, in totaal ls uitgekeerd een bedrag van f 1400. Medegedeeld werd, dat het bestuur in ernstge over weging heeft genomen, het aanschaffen van een nieuwe verbandkist, daar de tegenwoordige te klein is gebleken Bij de rondvraag dankte de burgemeester den voorzit ter voor de woorden tot het gemeentebestuur gesproken. Hij zal eveneens de aangename samenwerking dank baar herdenken. Spreker dankt voor de wijze waarop het bestuur de werkloozen gedurende den gaheelen win ter werk heeft verschaft, waardoor ln de nooden van hun gezinnen konden voorzien. In een'daartoe gehouden vergadering werden door de tentoonstellingscommissie verschillende aangele genheden besproken en onderscheidene maatregelen vastgesteld, onder nadere goedkeuring van het hoofd comité der festiviteiten bij ihet derde eeuwfeest ter herdenking der droogmaking. 'Na opening door den voorzitter, den heer Brugman, en lezing der notulen door den secretaris, den heer P. de Jong, volgden verschillende mededeclingen naar aanleiding van opdrachten der vorige vergade ring. 'De ecre-voorzitter deelt mee, dat het benoodigde terrein is gepacht. Door den 'heer A. Groot werden mededeelingen ge daan omtrent de gelegenheid tot het koopen van een stel oud-Holl. gevels. Daar deze niet 'bij den eigenaar aanwezig waren, zal een onderzoek door dezelfde com missie worden ingesteld; is het resultaat bevredigend, dan zal tot aankoop worden overgegaan. De heer Groot legt aan de vergadering voor een door hem ontworpen plan der indeeling van het ge pachte terrein en de plaatsing van verschillende ge bouwen, enz. De vergadering gaat met deze indeeling vrijwel accoord, doch daar men zeer vele inzendingen verwacht op het gebied van tuinbouw, is de indeeling nog moeilijk geheel vast te stellen. Aan oen commissie werd opdracht gegeven een on derzoek in te stellen naar een te pachten tent, waarbij behooren 200 stoelen, 20 tafels, een buffet en volledige lichtinstallatie. 'Bij bevredigend resultaat ontvangt de commissie tevens opdracht tot pachten. Met het oog op de te houden tentoonstelling, waar bij de tuinbouw wel sterk vertegenwoordigd zal zijn, had de commissie gaarne gezien, dat de feesten ge steld haddenkunnen worden op dagen in het laatst van September. Het is evenwel gebleken, dat de Alk- maarsche tentoonstelling gehouden zal worden op Woensdag 25 September. Ingevolge hiervan oordeelt de commissie, dat voor onze feesten aangewezen zul len moeten worden, 17, 18 en 19 September. Men acht het algemeen gewenscht, dat door het hoofdcomité de feestdagen spoedig officieel vastgesteld worden, spe ciaal ook met het oog op de voorbereiding voor de te houden tentoonstelling. De termijn van aangifte van inzendingen ter mededinging, meent men niet later to kunnen stellen dan 17 Augustus en die voor inzen dingen ter opluistering tot 3 Augustus. Voor hot in ontvangst nemen van aangiften werden aangewezen de heeren K. de Wit, C. van Langen, P. Meereboer, A. Spaan en A. Quant. Mede komt nog in bespreking de reclame. Algemeen is men van oordeel, dat deze op zeer uitgebreide schaal en doeltreffend gevoerd zal moeten worden, indien succes zal worden bereikt. Met ad verteeren, 'het verspreiden van reclamebiljetten en strooken, bet ophangen van reclamedoekenjnoet al spoedig een aanvang worden gemaakt Men hoopt voor de reclame medewerking te zullen verkrijgen van een aantal jongelui. Met het oog ©p de vereeniging ter bestrijding der T.B.C. onder het. rundvee, wordt besloten den heer A. Appel uit te noodigen in de tentoonstellingscommissie zitting te willen nemen en met het oog op de varkens fokkerij den heer P. Borst Mede werd een vergadering gehouden der verlotings commissie. 'Hierin werden lot voorzitter, secretaris en penningmeester, respectievelijk aangewezen de h©e~ wa P, Blauw, A. Quant en P, Tromp, Als hoofdprijs ALGEMEENE KIESVEREEN. NOORDH. NOORDERKWARTIER. De iheer Mr. J. Belonje te Alkmaar heeft wegens drukke werkzaamheden als secretaris dier vereeniging bedankt B.U JtcGERBRU Q. Maandag den 2en Paaschdag ,zal alhier een concert gegeven worden door het symphonle-orkest „Ons Ge noegen" van St Maarten. Naar aanleiding hiervan wordt even gewezen op de verdienstelijke uitvoering van onlangs, door dit orkest gegeven, welke imposante her inneringen by ons achterliet In verband daarmee willen we niet nalaten de muziekliefhebbers, die thans in do gelegenheid gesteld worden ter plaatse Iets goeds op dat gebied by te kunnen wonen, aan to sporen dit keer zelf oena te komen hooren, om alsdan ook zelf te oordeel en. Zie voorts komende advertentie* In Febr. 1928. LS10.675 K.G. 258.060 K.G. 840.830 K.G. 59.800 KG. 66.650 X.G. zal gelden een span 2%-jarige paarden. Tevens werd de reductie der loten vastgesteld en bij loting bepaald, dat de trekking zal plaats hebben bij den heer W. Groenland en wel op 21 September. Door de Prot. Begrafenisvereeniging „De Laatste Eer", werd in het lokaal van den heer Rus hare jaar vergadering gehouden. Na opening en lezing der notulen, deelde de secre taris naar aanleiding daarvan me9, dat in de komen de Bondsvergadering de verzekering van het perso neel der aangesloten vereenigingen wel haar beslag zal krijgen. Een verzoek was ingekomen van eenige buiten de vereeniging staande personen, om in de. statuten een wijziging te willen aanbrengen. De vergadering was unaniem van oordeel, daarop niet te moeten ingaan. Uit een door den secretaris voorgelegden staat van leden, gerangschikt naar de leeftijden, bleek ze te hebben 150 leden beneden 16 jaar, 230 met leeftijden tusschen 16 en 45 jaar, 141 van 45 tot 65 jaar en 25 leden voor hoogeren leeftijd. Deze cijfers werden al gemeen gunstig geacht en gezien ook den financieelen toestand der vereeniging, was bij den secretaris-pen ningmeester de vraag gerezen, of voor een bepaalde categorie de premie wellicht niet iets verlaagd zou kunnen worden. Dit gaf aanleiding tot eenig debat. De zaak zal door het bestuur nader worden onder zocht, teneinde in de volgende vergadering daarop te rug te komen. Aan de orde kwam nu de beschrijvingsbrief voor de Bondsvergadering. Het voorstel van het Bondsbestuur om de verplichting tot overname ook van andersden kenden van elders komenden voor een vereeniging van een bepaalde richting niet geldend te doen zijn, vond de instemming der vergadering, mits dit geen breuk in den Bond tengevolge zal hebben. De heeren Jac. Zomer en P. Krijgsman werden aan gewezen tot afgevaardigden. Uit het jaarverslag door den secretaris uitgebracht, stippen we aan, dat daar in werden herdacht het overleden bestuurslid en me deoprichter den heer A. Mienes, en den drager den heer A. Kooij Az.; dat inplaats van eerstgenoemde tot bestuurslid werd gekozen de heer J. de Boer Kz. en de aftrodende bestuursleden werden herkozen. Door vertrek van een tweetal dragers, werd dit corps aangevuld met de heeren C. Slot en W. Bruin, terwijl tot reserve-dragers werden aangewezen: C. Smak, F. Kreb en K. Klapneer. Door de vereeniging werd 14 keer dienst verricht, 5 maal voor leden, 9 maal voor niet-leden. (Het jaar 1928 ting aan met 523 leden en eindigde met 546 leden. De financieele toestand mag gunstig worden ge noemd. Dit blijkt ook uit de hierna voorgelezen reke ning: de ontvangsten hebben n.1. 'bedragen f 1867.52 en de uitgaven f 1844.09, met inbegrip echter van een aflossing, groot f310, waarmee de schuld bij de Boe renleenbank geheel is gedelgd. De vereeniging heeft thans een bezit van f219.11. De heer De Boer bracht verslag uit der commissie voor het nazien der rekening en verklaarde, dat alles in de beste orde was bevonden. Onder dankzegging aan den penningmeester werd dan ook de rekening goedgekeurd. Tot financieele commissie voor het jaar 1929 werden aangewezen de heeren Lugtig en Van der Meulen. Hierna hadden verkiezingen plaats van bestuursle den. De heeren S. Brugman, J. de Boer Kz. en F. Ktaperw trdea herkozen, beide eerstgenoemden aa- Hiermede berichten wij, dat aan de veiling te War- menhuizen werd verhandeld: In Febr. 1929 Roode kool 1.667.600 K.G. Gele kool 603.250 K.G. Deensche witte kool L259.700 K.G. Uien 85.225 K.G. Peen 19.350 K.G Aardappelen 9.400 K.G. Bieten 2.600 K.G. 5.400 K.G. Nep 100 K.G. De omzet bedroeg in Februari 1929 f 311288,98 tegen f 288.492.50 in Februari 1928. WIERINGEN. De v oetbalvereeniging M.A.Z. te Westerland heeft thans een vaat voetbalterrein gekregen, en wel aan den Westerlanderweg op het land van C. Wiegman, tegen over de woning van Jac. Bays. Dat er aan den Oever weer drukte komt biykt uit hic foit dat j.1. Woensdagmorgen niet minder dan 7 rijnaken geladen met steen en 8 tjalken en 1 klipper m?'; puin zijn aangekomen. By het 3teenb6drijf van O. J. Bosker zal dan ook weer voor het lossen met twee ploegen begonnen worden te werken, een dag- en een nachtploeg. In plaats van a.s. Zaterdag komt niet de heer Gé Nabrink spreken over geheime verdragen, in de zaal van den heer Bruul, maar de heer A. Muller Lehndng. De heer T. Barelds, welke moest opkomen voor dienst plicht. heeft geweigerd zijn militaire kleeding aan te nemen, en zit thans gevangen als dienstweigeraar te Amersfoort. Woensdag werd door den heer Jao. Wied erna aan de Hofstraat te Den Oever in een der Winkelhuizen van den heer C. Tijsen een kapperszaak en sigarenmaga zijn geopend. Dat in dezen winkel een kapperszaak zou worden gevestigd, hebben we reeds eerder in ons blad vermeld, maar dat de zaak zoo tlp-top in orde zou ko men, dat wisten wy toen nog niet Het ls alles keurig in orde, en deze zaak moet ieders belangstelling trek ken. We zullen hopen, dat het den heer W, goed ih deze zaak moge gaan. Jaarvergadering van de Mandolineclub O.K.K., ln de zaal van „Concordla" te Hlppolytuehoéf op Dinsdag avond j.1. Met een kort openingswoord en een welkom aan de aanwezigen, opende do Voorzitter, de heer P. Jongkind de vergadering. Vervolgens worden door de Secreta resse Mej. J. Bays de notulen gelezen, welke onveran derd werden goedgekeurd." Volgt rekening en verantwoording van de Penning- meesterexse Mej. M. Wigbout. By monde van de d.v men T. Metselaar en E. Dekker werd rapport uitge bracht, en daaruit biykt dat alles in keurige orde iB be vonden. Voorzitter zegt de dames harteiyk dank voor de ge presteerde arbeid. Daarna volgt bestuursverkiezing, met als uitslag, de volgende samenstelling: Mej. J Bais, Se cretaresse; Mej. M. Wigbout, Penningmeesteresse; Mej. G. Rotgans en Mej. M. Sluis Commissaressen en Mevr. M. AsjesBays en Mej. R. Koorn, bestuursleden. By de rondvraag uiten eenige dames den wensch den directeur, den heer P. Jongkind een vast salaris toe te kennen, welk voorstel met veel; bijval wordt aangeno men. Tevens besluit de vereen. Col. lid te worden van den Ned. Blindenbond, en hiorvoor jaarlijks een bedrag van f 5 uit te trekken. Daarna sluit voorzitter de vergadering, en deze me moreert nog even hoe O.K.K. in haar 7-jarig bestaan op de meest snelle wijze in de mededinging op de concour sen tot de le afdeeling is opgeklommen. Harteiyk wordt dank gezegd aan de leden voor de prettige samenwer king en de beste wenschen worden uitgesproken voor de toekomst van O.K.K Dinsdagavond 28 Maart hield de vereeniging „Sportr lust" een algemeene vergadering in het lokaal van den heer C. Slikker. De voorzitter, de heer D, Stamtnxesj, sprak bij do ope ning er zyn groote voldoening over uit, dat de verga dering zoo flink was bezocht. Hij hoopte, dat de be sprekingen zakeiyk mochten zijn en te .te nomen be sluiten in het belang zouden wezen von de vereeniging. Hierna las de secretaris, de heer C. Slikker, do no tulen, welke zonder op- of aanmerkingen werden goed gekeurd, met dank voor de juiste weergave. Medegedeeld wordt, dat de Konimkiyke goedkeuring is Ingekomen op de verloting, die gehouden zal worden onder dezelfe voorwaarden als verleden jaar en dat met 1 Mei de kaarten zullen rondgaan voor de contributie. Periodiek moeten aftreden de heeren D. Stammes, voorzitter, en de heeren C. Kaan en J. Leljen, commis sarissen. Allen worden met groote meerderheid her kozen en nemen hun herbenoeming ae-n Het Bestuur stelt voor, om twee 'harddraverijen té houden en wel op Zondag 2 Juni en Zondag 11 Augus tus. De eerste draverij om prijzen van 150, 75, 25 en 10 •gulden, (met vrij stallen envrij inlegigeld, dat by kcanert terug gegeven zal worden; enj de tweede draverij om prijzen tot een totaal bedrag van. 700 gulden: Sommigen vinden de prijzen voor de eerste draverij te laag. Het Bestuur échter meent, dat do spanning er niet minder om behoeft -te zijn, al krijgt imon don ook paarden van iets minder klasse. By een prijzenbedrag van 700 grilden zou men echter ongeveer dezelfde paar den, kunnen krijgen, en dat acht hot Bestuur niet wonr scheiyk. Ook wordt dan de risico te groot, terwyi door een der Bestuursleden, er op .gewezen 'wordt, dat do korto-baanpaardoni dan nog niet klaar zyn. Nadat ls goodgovonden, dat er nader door het Bestuur te over wegen en vast te stéllen heperkendo bepaling min zal verbonden worden, waardoor het tóch een aardige dra verij met voldoend aantal paarden wonden kn-n, worden beide Bestuursvoorstellen goedgekeurd. De Tentoonstelling zal Dinsdagavond 13 Augustus officieel worden geopend en verder, tegeiyk met de Paardenkeuring, worden gehouden op Woenjsdag 14 Augustus. Zoo mogelijk zal de tent van Benenia op het terrein komen. Gevraagd wordt, of deze niet wat te klein ls, waarop het Bestuur opdracht krijgt, om met de standshouders eens te confereeren. By de rondvraag uit 'de heer Krouwel de wenschelijk- heid, om muziek te hebben op het terrein. Het Bestuur acht dit niet noodig. Er is al muziek in de tent enj dan, de kosten zullen merkelijk hooger worden. Het voorstel van den heer Krouwel, om althans met de groote dra verij muziek te hebben op het terrein, wordt met groote meerderheid van stemmen aangenomen. De heer G. Visser meent zich over den prijzenjaankoop in het vorig jaar te moeten beklagen. Het had den schijn, alsof daarbij de voorkeur wel eens aan inzenr dingen van buiten de gemeente was gegeven. Voorzitter licht toe, dat imen bij den aankoop voor de verloting aan zeker© voorwaarden ia gebonden. Zoo mag slechts 20 pot. voor Huishoudelijke artikelen worden besteed, ter wijl 80 pet besteed moet worden voor prijzen, die de paardensport of de paardenfokkerij kunnen bevorderen. Voorts wordt alléén gekocht uit wat op de Tentoon stelling aanwezig ls, met wat later nog geleverd zou kunnen worden, mag geen rekening worden gehouden. De heer Visser verklaart zich. met de ontvangen in lichtingen voldaan. Nog wordt, op een desbetreffende vraag medegedeeld, dat geen verschil meer in den enjtréeprijs zal gemaakt worden. Overal op het terrein betaalt men dus voortaan hetzelfde. Hierna sluit voorzitter de vergadering, met dank voor den aangenomen toon, waarin de be sprekingen zyn gevoerd en met den wensch, dat zij mo gen bydragen tot groei en bloei van „Sportlust". B. en W. dezer gemeente dragen ter benoeming van een onderwijzeres aan de O. L. School H, te Breezand he tvolgend drietal voor: L Mej. P. J. Krispyn, te Drie bergen; 2. Mej, A. J. de Snayer te Den Helder en 3. Mej. N. Wiegel, te Wleringen. Politie. Verloren: een slinger van een auto. Gevon den: een fiets. Inlichtingen worden ter secretarie ver strekt, Op d» ikaageroe gezeten, Snelde men. als een sneltrein voort, Langs bergen; en langs dalen En hun rit wan ongestoord. Jerry vond het leukjes, Terwijl Billy den tocht heeriyk vond, ,Tot het dier plotseling staan bleef. Een witte rots nu voor hean stond. In de rots was een. naam geschreven; Welke Bil niet oncijferen kon, Hoe hij er ook over piekerde; Koe hij zich ook bezon. „Zeg mij den naam, Redneb," ,,'fc Gaat gemalckeiyk, beste vrind. Neem maar gauw een spiegel, Tc Wed, dat je hem daodUjk vind." Wat sou Billy Iepen T

Schager Courant | 1929 | | pagina 6