FIETSENSTALLING Prima Landhooi, Kalfvaars en Pi 3 verscbe Vaarzen, Chauffeur, Net Meisje Ford Touring, smidsknecht. HOOI Rookt steeds Famoles Handwondjes PUROL Binnenlandsch Nieuws. Rotterdamsche bankinstelling opgelicht SCHAGER IJZERHANDEL DEKUIKENVOEDINQ IN NIEUlilE BONEN DOOR BERTELS'OPFOKVOEDER 09 BERTELS„KUNSTK0RRE1" Een 18-jarig meisje verborgen. Marktberichten. Het carrillon te Enkhuizen op 1 Mei. Incident bij een optocht. Een hardhandige burgemeester. Advertentiën. N.V. Schager Houthandel. DAGMEISJE nette Werkster, nette Werkster gy JE 0 cents Sigaar. Fa. Jb. MOLENAAR, Sigarenfabr., Schagen. remmen door een vakman had doen nazien en gebleken was, dat zij prachtig werkten, Op grond van deze tegenstrijdige verklaringen werd besloten de zaak aan te houden tot ajï. Vrijdag, ten einde den verbalisant te hooren. Plet de G. zal echter verstandig doen, alsdan zijn vakman, die de handrem een brevet van bekwaamheid gaf, ter zitting mede te brengen. Je kunt nooit weten, waar het goed voor la, Plet MOEILIJKHEDEN VOOR EEN ASPIRANT-MO TORRIJDER. De 18-jarige boerenzoon Camelia V. te Llmmen, had 'n tweede hands Indlan op proef en deed natuurlijk zijn uiterste best, zich met de machine vertrouwd te maken. HU maakte alras goede vorderingen en tufte welgemoed en niet weinig trotsch op zijn ontluikend sporttalent over den Kermemerstraatweg, alwaar een politie-agent echter roet in het eten van den jongeheer V. wierp, door hem aan te houden en te constateeren, dat de moto rist primo niet in het bezit was van een, rijbewijs eni secundo de handrem van de motor niet behoorlijk functionneerde. De toekomstige concurrent van Karei Burlage stond heden voor die twee overtredingen te recht. Hij deelde den kantonrechter mede, dat hij f 4 had opgestuurd, ter verkrijging van een oproeping voor een rijproef, want dat was toch de eerste stap ter ver krijging van een rijbewijs. Het werd beduid, dat het verboden is een motorrijtuig te besturen zonder rijbe wijs, wat den verdachte de nuchtere vraag ontlokte, hoe hij 'tl rijbewijs kon verkrijgen als hij niet kon. toe ren' een motor te berijden? Wat de defecte handrem betreft, beriep hij zich op het feit, dat do gebreken van de hem aangeboden 2e- handsch Indlan hem nog niet voldoende bekend waren. Enfin, dat weet hij dan nu ook precies en dus mag hij de 2 X t boete of 2 x 6 dagen, waartoe Co mol Is werd veroordeeld, niet geheel als weggeworpen kapitaal be schouwen, SLECHT BELOONDE HUMANITEIT. De Invalide kleermaker en voormalig ijsco-bedlenaar, de 61-jarige A, B. te Alkmaar, had als leerling ln het belangwekkende snijdersvak aangenomen een 19-jarig jongmensch uit Egmond aan Zee, dat wel niet veel bijzonders op het gebied der kleedermakerskunst pres teerde, doch gebrekkelijk was een doof, zoodat B. uit medelijden hem bleef voorthelpen. Maar omdat hij nog niet vast wist, of hij zijn elêve wel blijvend kon en» gageeren, bleef hij in gebreke een arbeidskaart en re gister aan te vragen, welk verzuim hem op 27 April noodlottig werd, na het bezoek van een politieagent aan zij werkplaats. De goede man stond hoden. terecht wegens twee arbeidswetovertredingen en werd, met inachtneming van verzachtende omstandigheden, ver oordeeld tot 2 X f 1 boete of 2 X 1 dag. doen pijn bU den arbeid en leiden vaak tot verzwering of bloed vergiftiging. Reinig ie altijd dode lijk en behandel zo verder met Doos 80-60-00 ct. HARDE LESSEN ZIJN KOSTBAAR. De 18-jarige scholier P. J. 8., te Alkmaar, bevond zich op 25 April met zijn rijwiel ln de Langestraat aldaar en hield, te midden van het drukke verkeer, op zijn fiets geleund 'n genoegelijk leuterpraatje met een vriend Op de signalen van een automobilist, die wenschte voor bij te rijden en geen diggelen te maken, werd niet gereageerd, zoo belangrijk was het gesprek, doch een agent van politie kreeg de stagnatie in de gaten en reikte den heer 8. een behoorlijke oproeping uit om heden voor den kantonrechter te verschijnen. Deze hield een krasse strafpredlcatie tot het jonge meneoh en wees er op, dat in dezen tijd ontzettend veel van den weg gebruiker wordt verlangd, opdat ongelukken/ kunnen worden voorkomen. Voorts animeerde den kanton rechter don verdachte gestrengelijk, de verkeersregelen naarstiglljk te betrachten en aan zijn vriendjes mede te deelen, dat alle overtredingen door wielrijders, waar onder de meest onhebbelijke wegmisbruikers schuilen, krachtig zullen worden tegengegaan en streng .gestraft. En om zulks den verdachte goed duidelijk te maken, door eigen ondervinding, werd hem overeenkomstig eisch van het Openb. ministerie niet minder dan f 10 boete of 10 dagen opgelegd. ncAddeloos weglawiaai wordt gecoupeerd. Hendrik W., 'n 21-jarig landbouwer en motorrijder uit Oude Niedorp, reed in den vroegen morgen/ van 22 April op zijn machine door de gemeente Alkmaar en probeer de alle langslapende stedelingen, ook wel „stienkwakr ken* genaamd, wakker te maken door het geweldig ge raas van de open knal pot De agent Webster was ech ter reeds lang op en in de kleeren en kreeg nu gele genheid, den matineuzer ramoermaker op den bon te plakken ter zake het ontbreken van een geluiddempen de inrichting op het motorrijwiel, zooals de motor- en rijwiel wet voorschrijft De Oude-Njedorper, heden terecht staande, ontkende echter ongeveer alles, wat door Webster was gerela teerd en bleek het dus gewenecht de zaak te verdagen tot de zitting van 10 Mei, teneinde gezegden verbalisant als getuige te hooren. VOOR RUIM 1700 GULDEN. Twee jongelieden en een meisje gearresteerd. Op 20 April heeft een jongeman, die ia het gezelschap van een vriend was, bij een bankinstelling te Rotterdam een kwitantie stond ten name van een firma aldaar, wélke meer zaken met deze bank doet. Aan de kwitantie was niets bijzonders te zien en zij is dan ook uitbetaald Maar eeaige dagen later bleek, dat de afdruk van het factuurstempel, en het fiatstempel, en het procuratie tempel, benevens de handteekening van den directeur en den procuratiehouder valsch waren. Hiervan is ter stond aangifte gedaan bij den justitieeelen dienst van het bureau aan do Groote Paauwensteeg, welke oen uit gebreid onderzoek instelde. Men kwam toen tot de ont dekking, dat een stempelfabriek in de Aert van Nes straat stempels had gemaakt, in opdracht van een jon gen man, die zelde te komen namens de firma, op wier naam de valsche kwitantie was gesteld. De stempelfa brikant was nog in het bezit van het desbetreffende orderbriefje. De politie kreeg hierdoor een draad in handen en na lang zoeken, viel de verdenking op den 18-jarigen meubelmakersleerling, J. H. F. M., die bij de firma werkt, welke geregeld levert aan de firma van de kwitantie. De jongen, die pertinent ontkende,werd geconfronteerd met den stempelmaker» die hem ter stond herkende. Ook werd hij door eenige bankemployé'a herkend als te zijn de aanbieder van de kwitantie. Hij werd opgesloten. Uit het verdere onderzoek bleek, dat de aangehoudene nog al eens meubelen bij de firma had gebracht en dAn voor zijn patroon zelf de kwitantie'e daarvoor had uitgeschreven. Op die manier wist hij dus hoe deze firma de kwitantie'e behandelde en welke •tempel» bij daarbij gebruikte. Opnieuw ondervraagd gaf de jongeman toe, inderdaad de valsche kwitantie to hebben vervaardigd. Maar, zoo zeide hij, hij had het gedaan op verzoek van een onbekenden man, die hij wel eens ln het postkantoor aan den Coolsingel had ont moet en dien hij ook wel eens bij draaiorgels ln de stad had gesproken. Inmiddels had de politie ook argwaan gekregen te gen een vriend van den verdachte, den 18-jarigen M. v. S. Ook hij ontkende ten; stelligste iets van de zaak af te weten. Het bleek evenwel al spoedig dat hij met M. in het bankgebouw is geweest, bij het aanbieden van de kwitantie. Bij een huiszoeking werd eerst ln een choco ladebusjes, dat tusschen een hoop rommel verborgen lag, een bedrag van f 420 gevonden. Op de vliering is vervolgens een papieren zakje met f 1200 aangetroffen. Ook is verdenking gevallen op de verloofde van M., die 17-jarige G. C. H. Zij zelde van niets te weten, maar bij fouilleering werd een bedrag van f Ï00 op haar ge,- vonden, welk geld zij van haar verloofde had gekregen. De vriend en zij zijn eveneens aangehouden en opgeslo ten. Tegen M. is proces-verbaal opgemaakt wegens valsch held in geschrifte, tegen den vriend op grond van mede plichtigheid en heling en tegen het meisje wegens he ling. Men zegt „Had ik maar 'n genomen", als het te laat is. L. VAN RIJSWIJK. Volledig voeder voor kippen- kalkoenen- en eenaenkuikens van 2-30 daqen oud, aansluitend aan de voedina met uitsluitend Alle foutief voederen wordt hierdoor opqeheven. Eenvoudiger,voordeelicjer en betere voeding Door de wetenschappelijke samenstellinq.de qroei- en beenversterkende Vitaminen en Vfoedinqszouten worden qezonde. sterke en mooie dieren verkregen die jater het maximum aantal eieren leqqen Alom verk ryq baar, vaar noq niet verkryqbaan: zakjes van 5kg. 10 te 20 te. 50 kg. direct af febnek R.2F ApRlS^postw Vhaaqt brochure I den cursus hadden gevolgd, nader toe te lichten. Daarbij is het tot eenige woordenwisseling geko men tot dp een gegeven oogenblik de burgemeester mr. J. Brunt den heer Burgersdijk een vuistslag in bijzijn van anderen toediende. Naar aanleiding hiervan heeft de heer Burgersdijk een aanklacht ingediend bij den officier van justitie. ONTPLOFFING TE VLISSINGEN. Deksel van een petroleumtank de lucht ln. Zondagmiddag heeft een ontploffing plaats gehad bij* de fabriek van de Vlissingsche mineraalolie en asfaltraffinaderij. Onder donderend geraas vloog een deksel van een petroleumtank de lucht in. De tank was geheel met olie gevuld. De uitstroomende bran dende vloeistof werd dadelijk met eigen middelen ge- bluscht. DOOR COMMUNISTEN TB ALMELO Door de politie to Almelo ia perocea-vorbaal opge maakt tegen een aantal communisten te Almelo, Zwolle, Enschedé en Lonnokor wegens het verbergen en de nasporing van do Justitie onj politie onttrokken van een minderjarige, dlo zich onttrokken had »»n het opzicht van dengeno, die het wettig over haar gesteld gezag over haar uitoefende. Op den 8sten Februari j.1, ontvluchtte uit het Liefde gesticht „De Goede Herder" te Almelo, aldus de corr. van de ,Msb." een 18-jarig meisje, wier ouders uit de ouderlijke macht zijn ontzet en dat ter verzorging in voormeld gesticht was opgenomen. Onmiddellijk na haar ontvluchting vervoegde zij zich bij een ln de nabijheid van het gesticht wonendenl boer, die weigerde haar te helpen. Daarna begaf zij zich langs een omweg naar het station, doch vóór zij dit had bereikt, ontmoette zij den 24-Jarigen J., een communist, wieni zij haar vlucht mededeelde en om hulp vroeg. Deze J. nam het meisje mee naar de woning zijner moeder, door wier tusschen» komst de partijgenoot V. werd ontboden. Inmiddels verscheen daar P., eveneens een communist en wonende te Zwolle. Er werd onderling beraadslaagd, wat er met het meisje zou gebeuren en man kwam overeen haar voort te helpen naar Duitschland. De kl Gedingstukken zij was nog gekleed ln gestichtski oeref welke haar zouden kunnen verraden, werden/verbrand en vervangen door Weeding van een zustor van J. Den volgenden dag brachten V. en P. het meisje naar En schedé naar hun partijgenoot Z., die haar des avonds naar Glanerbrug bracht. Z. bracht haar met een valsch paspoort naar een partijgenoot te Gronau. Het was de bedoeling het meisje op deze wijze te brengen naar de inrlohting van de (Communistische) I. A. H., Internar tionale Arbeiders Hulp. -De Gronausche partijgenoot ontraadde de uitvoering van het voorgenomen plan en weigerde zijn medewerking daartoe, waarna Z. het meisje weer meenam naar Glanerbrug. Gedurende drie weken bleef het meisje in de woning van Z. Om haar meer onherkenbaar te maken, werd te Glanerbrug haar haar geknipt Tengevolge van een twist tusschen Z. en diens echtgenoote over het meisje, werd dit nu onder gebracht bij den communist J-, wonende nabij En schedé, waar zij ongeveer twee weken verbleef en de lessen, welke deze J. des Zondags aan de communisti sche jeugd gaf, moest bijwonen. Het onderzoek naar de verblijfplaats werd zeer bemoeilijkt door de om standigheid, dat het meisje door niemand uit deze om geving werd gekend en 'n portret van haar niet bestond. Toch was 't de politie gelukt het spoor van het meisje te ontdekken. Toen haar verbergers daarvan lont had den geroken, brachten zij het meisje over naar S., com munist, te Almelo, die haar ongeveer twee weken huis vesting verschafte. H3er vertrok het meisje tengevol ge van het bezoek van een Amsterdamsche communiste, die het meisje kende uit haar vroeger leven. Het meisje kwam nu terecht bij zekeren te., caféhouder te Zen deren, waar zij na nog geen etmaal aldaar te hebben vertoefd, werd aangehouden. Zij is daarna onder het wettig over haar gestelde gezag teruggebracht DOODELIJKE AANRIJDING TE N00RD- WIJKERHQUT- Fietsjongen het slachtoffer. Op het kruispunt Schuineweg en Lange Laan te Noordwijkerhout ia Zaterdagmorgen de 18-jarige Remmerswaal, uit Oude Wetering, die op zijn fiets zat, aangereden door den auto van den heer C. Alk- made jr. R. werd van de fiets geslingerd en kreeg zeer zware verwondingen. In zorgelijken toestand werd hij naar het academisch ziekenhuis te Leiden verroerd, waar hij kort na aankomst is overleden. die zich bij de agenten voegde, heeft toen gevorderd dat deze vlag werd afgegeven, hetgeen evenwel ge! weigerd werd. De inspecteur en de agenten werden, door de deelnemers aan den optocht omsingeld, doel zij dreven dezen met den sabel uiteen. Een der doel. nemers JI., wonende in de Beeksteeg te Haarlem, vol deed niet aan het bevel der politie, zich in een b* paalde richting te verwijderen. Later werd deze maq toen hij op de Bakenessergracht liep, door twe» rechercheurs gearresteerd en naar het politiebureau overgebracht.|Hij had bovendien don deelnemers t gespoord, den agent, die het eerst hot teeken gat stil te houden, onderstboven te loopen, hetgeen ook inderdaad was geschied. UIT DEN TREIN GEVALLEN. Het portier niet gesloten. Zooals destijds gemeld is op 20 April mevrouw de weduwe Bos uit Sliedrecht nabij het station Lisse uit oen trein gevallen. In verband met haar toestand was het aanvankelijk niet mogelijk, haar naar de oorzaak te vragen. Dit is nu dezer dagen geschied, waarbij* zij bevestigde, alleen in de coupé te zijn ge weest. Teneinde de bloemenvelden beter te kunnen bezichtigen, was zij voor do coupédeur gaan staan; deze was echter open, waardoor zij haar evenwicht verloor en naar buiten viel. Zij wordt nog steeds in het Diaconesspnhuis te Leiden verpleegd. DE „INTERNATIONALE" GESPEELD. De heer J. Kofman, christ-hist. lid van den ge meenteraad van Enkhuizen, heeft tot burgemeester en wethouders de volgende vragen gericht: Is aan B. en W. (bekend, dat de stadsbeiaardier op 1 Mei bij het bespelen van het carillon van den Zui- dortoren ook de z.g.n. Internationale hooft gespoeld, wut door do afdeoling Enkhuizen dor S.D.A.P. is ge bruikt als propaganda voor zaken, dio zij voorstaat.7 Heeft hot college van B. en W. aan den stads beiaardier opdracht gegeven tol het spelen van de Internationale? Indien de laatste vraag ontkennend moet worden beantwoord, dringt de heer Kofman er op aan, dat ie instructie van den beiaardier beter worde om lijnd. De beiaardier, de heer R. C. Crèvecoer, behoort tot de christ-hist. partij. POLITIE EISCHT DE ROODE VLAG OP. HEIDE- EN BOSCHBRANDEN. 600 H.A. heide verbrand. Zaterdag heeft te Someren (N.-Br.), een groote hei debrand gewoed, waardoor 600 H.A. heide vernield Ook ging 3 HLA. dennenbosch te Maarheeze, eigen dom van den heer Philips te Eindhoven, in de vlam men op. GEEFT DEN OPPERBRANDMEESTER EEN VUISTSLAG. Donderdagmorgen, Z Mei, kwam de heer J. C. Bur gersdijk, opper-brandmeester van de brandweer te 's Gravenzande bij den burgemeester dier gemeente, mr. J. Brunt De heer Burgersdijk en nog eenige brandmeesters, hadden een cursus betreffende het brandwezen bijgewoond te Voorburg en Rijswijk on der leiding van den heer Roelofsen, inspecteur van politie, opperbrandmeester te Delft De heer Bur gersdijk kwam bij den burgemeester om zijn decla ratie voor reiskosten, waarin ook begrepen waren de reiskosten van de brandmeesters, welke met hem Naibij de Langebrug te Haarlem liep Zondagmiddag een optocht, uit ongeveer 120 personen bestaande. In den stoet werden drie ontplooide rooide vlaggen mee gevoerd en aan de spits was een groot rood doek ge spannen tusschen twee stokken. Ter hoogte van de Dubbelebuurt ging een politieagent met getrokken sabel vóór den stoet staan. Vlaggen en doek werden daarop opgerold. De optocht trok verder naar het slachthuiskwartier, maar op de Zomerkade werd we derom een vlag ontplooid. Een inspecteur van politie, SCHAGER MEI-PAARDENMARKT. Aangevoerd 74 stuks, Jarige f 120—225, 2-jarige f 178 —300, rijtulgpaarden f 350—500, werkpaarden f 200- 400, slachtpaarden f 150250, hitten f110800. Handel stil. ALKMAAR, 4 Mei. N.V. «ierveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer 260000 kipeleren, 56—58 Kg. f 5.80—5.50, 34, 60 Kg. f 5.40—6.70, 60—02 Kg. f 5.60—0, 02—04 Kg. f 5.8} —0.20, bruine 0065 Kg. f, 8.80—'7, 82000 eendelei f 4.90, f 55.20. WARMENHUIZEN, 6 Mei. - Roode kool le soort f 15.5016. Totaal aanvoer: 6] Kg. roode kool, 8400 Kg. witte kool. NOORDSCHARWOUDE, 6 Mei. Uien f 4.80—5.20, drielingen f 2.60-3.10, grove f 4. 4.60, peen f 4.70—5.10, peen kleine f 3.20—3.70, r« kool f 13.80—20.90, gele kool f 25.80—28, Deensche wil kool f 8.9015.10, per 100 Kg. Totaal aanvoer: 3100 Kg. uien, 5400 Kg. peen, lt Kg. roode kool, 2300 Kg. gele kool, 42500 Kg. Deensi witte kool. BROEK OP LANGEND IJK, 4 Mei. Wortelen f 4. roode kool le soort f 19.10, gele kool 1|| soort f 10.9027.90, 2e soort f 6.3014.60, witte k< (Deensche) f 12.70-16.70, uien f 4.10—5.20, per 100 Kg,| Totaal aanvoer: 825 Kg. wortelen, 2400 Kg. roode k< 6100 Kg. gele kool, 18000 Kg. Deensche witte kool, 20QQ Kg. uien. ALKMAAR, 4 Mei, Op de heden gehouden botermarkt werd betaald voori fabrieksboter le soort f 0.750.85, 2e soort f 0.700.74 boerenboter le «oort f 0.80—0.90, 2e soort f 0.700.8Q, •leren (groothandel) f 5.20—6.75, en ecndoleren f 4.80. ALKMAAR, 4 Mei. Op do hodon gehouden veomarkt waren aanvoer eo prijzen als volgt: 9 paarden f 150—300, 82 melkkooion f 1808.30, handol matig; pinken f 115125, handel stug, 219 nuchtere kalveren (slacht) f 12—26, handol vlug, nuchtere kalveren (fok) f 20—42, 122 schapen vette f 46 54, magere f 3538, overhoudera (slacht) f 4048, han del vlug, 80 lammeren f 1518, lammeren (slacht) f 26, 17 schrammen f 3242, handel matig, 133 biggen (10 weken) f 20—32, 10 bokken en geiten f 12—22, klein» bokjes f 2.50. AMSTERDAM. 6 Mei. Op de heden gehouden veomarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 540 vette koeien le kw. f 1.04—1.17, 2e kw. f 0.861.02, 8e kw. f 0.680.84, 65 melk- en kalf- koeien f 275375, 198 vette kalveren le kw. f 0.901.02, 2e kw. f 0.800.90, 3e kw. f 0.700.80, 195 nuchtere kal veren f 8—15, 46 schapen f 3642, 560 varkens, Holl le soort f 1.04—1.06, 2e soort f 1.02—1.04, Oven. en Geld le soort f 1.021.04, vette varkens f 1.021.04, 45 paar den f 120—220. PURMEREND, 6 Mei. Op de voorjaarsmarlct waren in totaal 2095 runderen aangevoerd, waarvan do prijzen als volgt: melkkoeien f 200380, gekte koelen f 150275, vaarzen f 125—204 pinken f 60130. Prijshoudend. ALKMAAR. 0 Mei. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer «n prijzen als volgt: 21 vette koelen f 275—400, 3 vette kal veren f 50120, vette kalveren p. ned. pond f 1.301. 107 nuchtere kalv. (slacht) f 8—22, 439 vette varki (zware) per ned. pond f 0.01—0.93, zouters per ned. pol f 0.88—0.89. Markt vlug. AMSTERDAM, 6 Mei. Granen. Nieuwe tarwe f 11.75—12.25,. rogge f 11.2511.70, valier gerst f 11.5012, haver f 1111.50, duiveboon» f 14.50—15.50, alles per 100 Kg. AMSTERDAM, 6 Mei. Aardappelen. (Bericht van den mak. J. Knoop.) Zeeuwsohe bont» f 2.253.20, id. blauwen f 2.503.20, id. bl. eigenhelmt f 1.60—1.80, per H.L., id. juin f 1.75—2, per 60 Kg., 14 eigenheimers f 1.501.75, ld. blauwe poters f 1.501.60, id. bonte poters f 1.601.60, id, Bevelanders f 22.10, IJpolder bravo's f 2.503.50, ld. blauwe eigenheimers f.J 2.10, ld. roodstar f 22.25, ld. Bevelanders f 22.10, Hillogommer zantlaardappelen f 2.252.50, Drentsch» eigenheimers f 2.102.80, alles per. H.L., Flakkeesch» wortelen f 1.101.25 per 50 Kg., Friesche blauwen f 2.90 3, id. borgers f 1.601.75, id. blauwe borgers f 1.60- 1.80, id. bravo's f 3 per H.L., id. rapen f 1.80—2.50 p«f 50 Kg. BROEK OP LANGENDIJK, 6 Mei. Spinazie f 20, sla f 7—11.20 per 100 Kg. Totaal aanvoer 200 Kg. spinazie, 5687 Kg. sla. ETERNIT GOLFPLATEN. RADIOMASTEN. OPRUIMING RONDE HEKPALEN. Tijdens Concours te Winkel In de Karavaan, tegenover 't Feest terrein. Aanbevelend, J. Bilstra en J. Pater. Er biedt zich aan: Een vrij van sterken drank- en van g. g. v. Brieven letter N. Bun van dit blad. gevraagd voor huishoudelijke bezig heden (geen winkelwerk) bij J. ELZAS Langestraat 35, Alkmaar. gevraagd, bij C. SLIKKER, Sluis. Kleine Gevraagd, vóór direct, een voor Dinsdag. Loon f 2.50. S. KUI PER, Café, Kolhorn. Wij zookeni in alle plaatsan EEN PERSOON als district-vertegenwoordiger; vak kennis en kapitaal niet noodig. Moandel. ink. ca. 100—150 dollar. Briev, aan Peralin-Export, Kassei, Duitschland. Zeer billijk TE KOOP: een in pri ma staat zijnde model '20, nieuwe banden, bij D, BRUIN, Noordscharwoude. Biedt zich aan: Een Br. onder letter VB. Bur. v. d. blad Gevraagd, voor direct: Een W. HALBERSMA, Winkel. TE KOOP, ook per wagen* bij JIMMINK Jbz., Oudesluis. bij R. WAIBOER Pz. Schagerbrag. te koop, bij C. WAIBOER, JTweewegM Wieringerwaard. v TB KOOP; bij D. SCHENK, Graswe«, Af Paulowna.

Schager Courant | 1929 | | pagina 2