AlituetD Hints- Mïiiitmii- Uiilrallil Uitgevers: N.V. v.h. TRAPMAN Co., Schagen. Eerste Blad. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. EEN VR00LIJKE ROMANCE hoeders! J. G. VAN BARNEVELD Woensdag 11 September 1929. 72ste Jaargang No. 8526 Dit blad verschijnt viermaal per week: Dinsdag, Woensdag, Donder dag en Zaterdag Bij inzending tot 's morgens 8 uur, worden Adver- tentiën nog zooveel mogelijk in het eerstuitkomend nummer geplaatst POSTREKENING No. 23330. INT. TELEF. No. 20. Prijs per 3 maanden fl.65. Losse num<ners 6 cent. ADVEBTEN- TlëN van 1 tot 5 regels f 1.10, iedere regel meer 20 cent (hewijsno. inbegrepen). Grootere letters worden naar plaatsruimte berekend. DIT NUMMER BESTAAT UIT TWEE BLADEN. VOOR DEN POLITIERECHTER. Zitting van 9 September 1929. De heer Willem K., een Zuiderzeewerker en stoker van beroep, die op 21 Febr. den machinist Buiterhek van dik hout zaagt men planken had gegeven en dezen technicus had onthaald op schoppen, trappen en 'n paar kwaadaardige steken met een knipmes in zijn rug, zoo dat hij momenteel zijn lol heel gemakkelijk kon ver bergen, was niet ingenomen met de 6 weken touw pluizen die de Politierechter hem had toegedacht en in verzet tegen dat vonnis gekomen. Hij was nu in persoon present en had 'n praatjes, dat bijna geen ander aan het woord kon komen. Hij kon echter niet wegredeneeren, dat hij den machinist leelijk had toegetakeld, terwijl zijn justitieel verleden ook niet geheel zonder bedenking was. Het vonnis werd dan ook zonder pardon beves tigd. Mijnheer K. zeer teleurgesteld, wil nu per sé in hooger beroep bij het Hof. Het is voor hem te hopen, dat hem zulks goed bekomt. ZE GAAT 'N MAAND MET VACANT IE. Catotje v. d. B. uit Amsterdam, de jonge dienstbare in compleet bège uitrusting, die mevrouw de wed. B. te Alkmaar zooveel genoegen bezorgde, door er stikum tusschen uit te knijpen, met medeneming van eenlge artikelen die haar eigendom niet waren, kan haar il- lussies over een klooster in Limburg voorloopig nog wat ter zijde stellen. Zij is veroordeeld tot 1 maand naar de Rijkssokkenstopperij, aangezien de Politierech ter dit het eenige middel acht om haar hopelijk tot de deugden van kuischheid en eerlijkheid terug te brengen. JAN HAD NOG GENOEG IN T VET. Jan P., de grijsgebaarde zwerver, landlooper en rijwiel- jatter, pas veroordeeld wegens zwijntjesjagerij tot 6 maanden, had ook zijn rekening nog niet voldaan bij de justitie, omdat hij den geachten gem.-veldwachter van Noordscharwoude zeer schandalig had uitgetiteliseerd, toen deze Jan aanmaande om zijn gewezen vrouw, die hij verdriet genoeg bezorgd heeft, niet meer lastig te vallen. De officier had altijd nog zin. in Jantje en vorderde 1 maand, doch de politierechter meende, dat de verdachte voorloopig nog genoeg had op te knappen en bepaalde de straf op 2 dagen. DIE WEET OOK WEL WAT ER IN DE WERELD TE KOOP IS. Mej. Trijntje K., 'n voormalige arbeidster in de Melk fabriek te Uithoorn te Alkmaar, welke jongedame zich had schuldig gemaakt aan het onedele feit, 'n bedrag van f 10, zijnde 't werkloon van een mede-arbeidster, door haar pas ontvangen, uit haar portemonnaie te flikken, was nu weer opgeroepen om te vernemen, wat de heeren omtrent haar hadden besloten. Het rapport van den re- classeeringsambtenaar luidde niet bepaald schitterend. Het schijnt dat het vroegrijpe meisje nog niet veel voordeel heeft getrokken uit de ondervonden levens- FEUILLETON P. G. WODEHOUSE. 22. Het was Ashe als werd hij met spelden in zijn ach terhoofd geprikt. Nog een beetje meer daarvan, en hij kon evengoed openlijk verklaren waarom hij naar het kasteel gekomen was. „Och, ik was... wat zal ik u zeggen..." „Hoe voelt ge u na de reis, Mijnheer Marson?" vroeg een stem aan de andere zijde van de tafel, en, dankbaar opziende, zag Ashe dat de oogen van Joan hem met een eigenaardige uitdrukking van pret aanzagen. Hij was te dankbaar voor haar tusschenkomst om zich over dien blik geërgerd te voelen. Hij antwoordde dat hij zich uitstekend voelde, wat niet het geval was. De aan dacht van juffrouw Willoughby werd afgeleid naar een gesprek over de verschillende gebreken die het spoor wegsysteem in Engeland aankleven. Aan het hoofd van de tafel was Mijnheer Beach een intiem gesprek begonnen met Mijnheer Ferris, den ka merdienaar van Lord Stockheath, den „armen ouden Percy" van den hoogwelgeboren Freddie een neef, zoover Ashe had kunnen opmaken, van den aanstaan den echtgenoot van Aline Peters. De huismeester sprak zelfs op meer afgemeten toon dan gewoonlijk, want hij sprak van tragedie. „Het speet ons allen buitengewoon, Mijnheer Ferris, van uw ongeluk te lezen." Ashe vroeg zich af welk ongeluk Mijnheer Ferris overkomen was. „Ja, mijnheer Beach," antwoordde de kamerdienaar, „wij sloegen een tamelijk droevig figuur." Hij nam een teug uit zijn glas. „Ik kan het niet verhelen ik heb nooit moeite gedaan het te verhelen dat de arme Percy niet pienter is." Juffrouw Chester mengde zich in het gesprek. „Wat voor knaps men vond aan dat meisje, hoe heet zjj ook weer, is mij niet duidelijk. In alle kranten ston den stukjes waarin zij aantrekkelijk en wat niet meer genoemd werd, maar toen ik in de „Daily Sketch" haar portret zag, vond ik er niets aan. Ik begrijp niet wat zijn lordschap aan haar gezien heeft." „Het portret was niet erg gelijkend, juffrouw Chester. Ik moest getuigen, en ik moet erkennen dat zij een elegante, een beslist elegante figuur was. En ge moet bedenken, dat Percy, van zijn jeugd af, altijd iedere rok lessen. Bovendien is er nog wat anders mit der schone Paula los, waar we niet verder over zullen uitwijden, doch welke omstandigheid de Officier aanleiding gaf om 6 maanden gev. te vorderen, in de meening dat de zen tijd haar het beste zou convenieeren. Maar de politierechter kon nog niet tot een besluit komen. Hij gevoelt terdege de verantwoordelijkheid om in dit jonge en misschien eenmaal veelbelovend leven in te grijpen. De uitspraak is door hem bepaald op Maandag 7 October. EEN HAMER GEBEZIGD OM ZIJN EIGENDOM MEN TE BESCHERMEN. De palingkoopman en kermisreiziger Jan G. uit Hoorn had ook met zijn kraampje de kermis te Berkhout be zocht en ondervond in den nacht van 5 Juni omstreeks 2 uur, dus na sluitingstijd veel last van opgewonden jongelieden, die uit een café kwamen en nu probeerden hem zijn paling afhandig te maken. De koopman, een lijder aan toevallen en dus een uiterst zenuwachtig en prikkelbaar mensch, liet de kachel niet met zich aan maken en verdedigde zichzelf en zijn koopwaar met een houten hamer, waarmede hij een der aanwezigen, zekeren Willem Weel. 'n landbouwer uit Berkhout, een gevoelige tik mee op zijn kersepit guf. Voor deze mis handeling stond G. heden terecht en het scheen, dat juist Weel geen werkzaam aandeel in den overval had genomen en hij dus de verkeerde man had geraakt. Niettemin bleek uit de verklaring van getuigen, dat G. wel degelijk was gemolesteerd door verschillende perso nen en men hem zelfs uit zijn palingstal en op den grond had getrokken. Noodweer kon echter niet vol doende worden aangetoond en de Officier eischte f 20 boete of 20 dagen. De verdediger, mr. Thomas, advocaat te Hoorn, hield voor den armen broodvechter een sympathiek pleidooi waarin hij wees op de veel verklarende omstandigheden en aandrong op een geringe voorw. straf. Ongelukkiger wijze, echter is G. vroeger reeds eenige malen ter zake mishandeling veroordeeld en dit werd mede in zijn na deel meegerekend, zoodat hij per saldo tot f 25 boste of 25 dagen werd veroordeeld. MENEER PERMITEERT ZICH DURE GENOE GENS. Een Heldersche meneer met name Jan B., had op 29 April voor den Politierechter terecht gestaan en scheen niet zeer ingenomen met het feit, dat zekere Jb. v. i. Heijden in deze zaaJt als getuige tegen hem was opge treden. Althans gaf hij blijk van zijn vijandige gezind heid, door dezen v. d. Heijden, toen deze zich met hem in het Heldersche Casino bevond, onverwachts een flinken klap in het gelaat te geven. Natuurlijk waren heden Officier en Politierechter het volmaakt met el kander eens, dat dit optreden niet genoeg kon worden afgekeurd en werd hij op voorstel van den Officier tot f 35 boete of 35 dagen veroordeeld. OOK DAAR IS DE VREDE VERRE In de parel van Kennemerland, Castricum, kan helaas ook de vrede des harten niet ongeschonden onder de gemesntenaren worden bewaard. Tenminste de vee houders Van D. en Cornelis Molenaar hebben al misera bel de pik op elkander en nadat zij mekaar op 4 Juni zoowat den geheelen dag hebben genegerd en uitge scholden, kwam het ten slotte tot handtastelijkheden en sloeg Jan D. zijn tegenstander gevoelig met een haarspit op zijn klavieren. Toen was natuurlijk de boot eerst recht aan en werd het drama verder afgespeeld in de rechtzaal, alwaar na veel gekrakeel en onmisken- achterna liep. Ik spreek als iemand die hem kent." Mijnheer Beach keerde zich tot Joan. „Wij spreken van het geval Stockheath, wegens ver breking van trouwbelofte, juffrouw Simpson, waarvan ge stellig in de dagbladen gelezen hebt. Lord Stockheath is een neef van ons. De geheele zsak was zijn lordschap een groote ergernis." „Ja, ja," stemde mijnheer Judson van het beneden einde van de tafel in. „Ik hoorde hem er toevallig met den jongen Freddie over spreken. Het gebeurde in de bibliotheek op den morgen toen de rechter zijn laatste conclusies genomen had en Lord Stockheath er van hem zoo van langs kreeg. ,Als zooiets ooit aan jou over komt, jou jeugdige schobbejak," zei hij tegen Freddie..." Mijnheer Beach kuchte. „Mijnheer Judson!" „Och kom, mijnheer Beach, wij zijn om zoo te zeggen hier allen van de familie. In tegenwpordigheid van an dere menschen zou zooiets mij nooit over de lippen ko men. Ik ben er van overtuigd dat ieder van de aan wezige dames en heeren het oinnen deze muren zal laten blijven?" Het heele gezelschap mompelde dat hij die overtuiging mocht behouden. „Hij zei tegen Freddie: „Jij jeugdige schobbejak, als jou ooit zooiets mocht overkomen, kun je je boeltje pakken naar Canada, want dan wil ik niets meer met je te doen hebben", of iets van dien aard. En Freddie zei: „Kom, loop, ouwe heer, ik zal wel wijzer wezen." Hoe gebrekkig het nadoen van de stem van zijn heer Judson ook afging, de aanwezigen vonden hem grappig. De kamer weergalmde van het lachen. Mijnheer Beach vond het raadzaam over iets anders te beginnen. Volgens de ongeschreven wet van het dienstbodenkwartier, stond het een ieder vrij over zijn eigen meester of meesteres te spreken, zooals hij of zij verkoos, maar volgens de meening van Beach, ging Judson af en toe wel eenigszins te ver. „Zeg mij eens, mijnheer Ferris," zei hij, „houdt zijn lordschap zich er nog al flink onder?" „O, Percy, houdt zich flink genoeg." Het trof Ashe als zeer eigenaardig dat de persoonlijke bediende van den besproken persoon, dezen bijna met liefde bij den voornaam noemde, terwijl de overigen van de aanwezi gen met den grootsten eerbied van hem spraken en hem den titel gaven die hem toekwam. Lord Stockheath was Percy voor mijnheer Ferris, en de hoogwelgeboren Frederick Threepwood Freddie voor mijnheer Judson; maar voor Ferris was de Freddie van Judson de hoog welgeboren Frederick, en de Percv van mijnheer Ferris was Lord Lord Stockheath voor mijnheer Judson. Het leek hem een aangenamen vorm van etiquette, en trof hem als eenigszins feudaal. „Percy," ging Mijnheer Ferris voort, „draagt het als een goed Engelschman. De schadevergoeding is niet uit z ij n zak gekomen. Zijn oude vader, die opdokken, bare blijken van blijvende wederzijdsche afkeer den misbruiker van het haarspit werd veroordeeld tot f (.0 boete of 10 dagen. KUNSTENAAR CONTRA KOEKBAKKER. De heer Chr. M. is behalve kastelein, ook kunstschil der en kan de stillevens op de toonbank, 'n kruik ouwe snik, 'n halve citroen en 'n zure, haring ook op artis tieke wijze op het doek brengen. Helaas, zijn buurman v. d. Berg, die op meer prozaische manier in zijn levens onderhoud voorziet als koekbakker, apprecieert zijn arti&Ueken buurman niet voldoende en heeft hem on langs ten zeerste gedupeerd door vlak voor zijn keuken raampjes 'n schutting neer te plakken, waardoor dit nut tige appartement in duisternis werd gehuld. Onze artistieke caféhouder, 'n reuzekerel van dik 50, met een passende kunstenaarsdas getooid, liet zich niet intimideeren, voorzag zich van de noodige werktuigen en hanteerde die met zooveel handigheid, dat de schut ting weldra tot het verleden behoorde en aan den ver slagen koekbakker niets anders te doen stond, dan zich bij de rechterlijke autoriteiten te beklagen. En zulks met het resultaat dat de heer M. thans wegens vernieling terecht stond. Het bleek dat voorheen de verstandhouding tusschen de buren goed was, doch dat in den alatsten tijd over het feit, dat M. eenige raampjes die op het erf des koekebakkers uitzagen, had losge maakt, wat door van den Berg niet werd geduld. Aller lei ware of vermeende grieven werden daarbij te berde gebracht de diplomatieke betrekkingen verbroken en de oorlog verklaard. De heer M. had zich heden ten strijde toegerust met Mr. Dwars van Hoorn als verdediger. Heel wat werd er door belanghebbenden gepraat en gedefinieerd. Ook de verdediger liet zich natuurlijk niet onbetuigd om aan te toonen, dat zijn cliënt in zijn volste recht stond. Langen tijd was het twijfelachtig aan welken kant de evenaar des gerechts zou neerslaan, maar ten slotte was het den kunstenaar-kastelein, die het lied der Vic torie kon aanheffen daar, omdat de pol. rechter niet Koopt het beste voor Uw kinc*. Prijs per pak 25 cent. Gezondheid en Levenskracht. Engros verkrijgbaar: SCHAGEN moest, trekt het zich sterker aan. Maar ook hij houdt zich flink. Het heeft hem zijn jicht weer bezorgd, zegt hij, en daarom is hij naar Droitwich gegaan in plaats van hier te komen. Ik zou zeggen dat Percy nergens spijt van heeft." „Het is," ging Mijnheer Beach er verder op door, „een Hoogst jammerlijke Gebeurtenis. Dat moderne streven van de Lagere klassen om zich boven hun stand te verheffen, neemt met den dag toe. Als ik goed begre pen heb, was in dit geval, de jonge dame buffetjuffrouw van beroep. Het is Betreurenswaardig dat onze jongelui zich dergelijke verwikkelingen op den hals halen." „Wat mij verwondert," zei de onbedwingbare Mijn heer Judson, „is, dat er niet meer van die jonge snoeshanen tegen de lamp loopen. Zijn lordschap had niet geheel ongelijk, toen hij het in de bibliotheek Freddie eens flink zei. Ik geef u mijn woord dat het een wonder mag heeten dat Freddie nog nooit tegen de lamp geloopen i s. Toen we in Londen waren, Freddie en ik," ging hij voort, doende alsof hij een afkeurend kuchje van Mijnheer Beach niet hoorde, „vóór de krach kwam, om het zoo maar eens te zeggen, dat zijn lordschap Freddie's jaargeld introk en hem naar huls haalde, heeft Freddie er als het ware om gesmeekt. Hij werd verliefd op een choristje van een van de schouwburgen. Hij zend mij telkens naar den artisten- ingang met briefjes en bloemen, zoo geregeld als de klok. Wat was haar naam ook weer? Hij Drandt mij op de tong. Gek, hoe men die dingen vergeet. Freddie bad het leelijk beet. Ik herinner mij dat ééns, toen ik zijn kamer doorsnuffelde terwijl hij er niet was, ik een vers vond, dat hy op haar gedicht had. Nu. het was heele waar, erg heet. Als dat jufje die brieven bewaard heeft, zullen wij nog beleven dat Freddie Lord Stock heath achterna gaat'" De geheel tafel gaf blijken van grappigen afschuw. „Brrr!" zei de cavalier van Juffrouw Chester, die zich blijkbaar verkneukelde. „Stel u voor, Mijnheer Judson! Wat zouden ze een raar gezicht zetten als de Hoogwel geboren Freddie wegens trouwbreuk aangeklaagd werd, vlak voor zijn trouwen." „Daartoe bestaat geen kans." Het was Joan die gesproken had, en met zulk een nadruk, dat de oogen van het geheele gezelschap da delijk op haar gevestigd werden. Ashe werd door haar gelaatsuitdrukking getroffen. Haar oogen fonkelden, alsof zij boos was, en een blos bedekte haar wangen. Een opmerking, die hij haar in den trein gemaakt had, schoot hem te binnen. Zij zag er uit als een vermomde prinses. „Hoe zegt u dat zoo, Juffrouw Simpson?" vroeg Mijn heer Judson geërgerd. Hij had zoo zijn best gedaan de anderen een sensatie te bezorgen, en nu dreigde Joan al zyn moeite ongedaan te maken. Het kwam Ashe voor als deed Joan een poging zich te kon uitmaken wie de eigenaar was van den grond, waar op de schutting der vijandigheid was geplaatst, de heer M. werd vrijgesproken. HET IS ZALIGER TE GEVEN DAN TE ONTVAN GEN. Alzoo dacht vermoedelijk ook zekere Cornelis B., te Anna Paulowna, toen hij in den nacht van 2 op 3 Juni den landbouwer J. Wijdenes zonder eenige aanleiding een ;hevige slag op zijn postzegel toegebracht, 'n uitspat ting des gemoeds, die mijnheer Kees duur te staan kwam, daar hij tot f 20 boete of 20 dagen werd veroor deeld. N HET ZIJN NIET ALTIJD MUILEZELS DIE SCHOP PEN. De arbeider Willem D., van Egmond sur Mer ver zette in den nacht van 26 op 27 Mei zijn zinnen eens op de kermis te Rinnegom, gem. Egmond Binnen, doch werd naar zijn meening in het cafe van den heer van derMolen gestoord in zijn, amusement, door den vracht rijder Simon Bakker. Deze scheen aanstalten te maken om het Willem lastig te maken, waarop deze hem trak teerde op een kwaadaardigen schop tegen zijn schenen Zijn doel was bereikt, daar Simon blijkbaar zijn bekomst had, doch de gevolgen waren minder voordeelig, blijkens uit de veroordeeling heden tot f 20 boete of 20 dagen. 'N KAARTJESCONTROLEUR IS OOK AL NIET ONSCHENDBAAR. Terwijl de tuinder J. Weel te Noordscharwoude zich in den avond van 9 Juni met prijzenswaardigen ijver bezig hield met het controleeren van toegangskaartjes tot een balzaal, werd hij niet weinig gehinderd door ze keren Pieter K., die hoewel niet in het bezit van een entree, zich toch toegang tot de zaal wilde verschaffen. Bij de door Weel aangewende pogingen om dien onge- nooden bruilofstgast. buiten de deur te houden, werd hij onaangenaam verrast door een zoo hevigen stomp op zijn fiselefacie, dat hij een oogenblik de maan voor 'n doedelzak observeerde. Doch de verwekker van dit on heil zou zijn gerechtvaardigde straf niet ontkomen, want hij werd heden tot 15 piek of 15 dagen veroordeeld. EIGENDOM IS DIEFSTAL. Decreteerde eenmaal de bekende revolutionair Prou- dhon en deze niet onvoordeelige maar min of meer ge vaarlijke leer was blijkbaar ook de 23-jarige arbeider Bieuwe B. uit Nieuwweerdingen toegedaan, daar hij zoo wel te Valthermond in Drente, als op 22 Juli te Aker sloot een rijwiel aan den haak .piïcte, voor welke feiten hij heden terecht stond. Het scheen evenwel, dat hij nu zijn eigendomstheorien had afgezworen, daar hij plechtig beloofde dat het nimmer meer zou gebeuren. Hij verspeelde daarmee de kans om bij Lou de Visser of David Wijnkoop als huisknecht te worden geenga- geerd, doch won de gunst van den politierechter, die hem veroordeelde tot 3 maanden voorw. met een jaar proeftijd met de verplichting f 25 schadevergoeding te doen toekomen aan een der benadeelde rijwieleigenaars. 'N NACHTELIJK AMOKMAKER. De Houttil te Alkmaar werd in den nacht van 14 op 15 Juli in opschudding gebracht door zekeren opgewon den mijnheer Piet S., die heel uit Wormerveer was over gekomen om daar eens den beest te kunnen spelen. Hij was juist met groote vurigheid aan 't knokken met een heer uit St. Pancras, terwijl eenige andere nachtzwa luwen met belangstelling dit heroike schouwspel gade- 'sloegen. Een dezer toeschouwers, genaamd Niek Ruiter uit Oudorp, kwam te dicht onder de vuurlinie en kreeg herstellen of iets van dien aard, en dat zij zich herin nerde waar zij was. „Och," zei zij, van verlegenheid bijna stamelend, „ik acht het volstrekt niet waarschijnlijk dat hij dat meisje huwelijksvoorstellen deed." „Men kan nooit weten," hernam Judson. „Ik heb den indruk dat Freddie het wèl deed. Ik geloof dat hij de laatste dagen over iets piekert Vóór hij laatst met zijn lordschap naar Londen ging, gedroeg hij zich zeer vreemd En sedert hy terug ls, is mijn overtuiging dat iets hem hindert, komen vast te staan. En ik kan verklaren dat de zaak von Lord Stockheath van zeer nabij door hem gevolgd werd, want hij knipte alle verslagen uit de krant. Ik heb ze gevonden, toen ik op een goeden dag iets in zijn kamer zocht." Beach schraapte zich de keel zijn manier van aan kondigen dat hij eens ampel en breed zou zeggen wat hy er van dacht. „En in ieder geval, Juffrouw Simpson," verklaarde hy plechtig, „als de dingen gebeuren moeten dan ge beuren zy, en met jury's altijd uit lieden van de volksklasse samengesteld zooals zij altijd jegens ons gestemd zijn, is het niet eens noodig dat er van een trouwbelofte sprake is. Met al dat Socialistische ge stook, zijn zij veel te blij als zij een der Onzen een flinke schadevergoeding kunnen laten betalen. Een paar Vurige Liefdesbetuigingen, en het is voor hen voldoen de. Herinner u het geval Havant eens, toen de jonge Lord Mount Anville veroordeeld werd. Waar het naar toe gaat is dat de Anarchie de Oevrhand krijgt, en de Lagere Klassen veel te veel verbeelding krijgen. En dat is alles de schuld van die goedkoope dagbladen. Zij sporen de Lagere Klassen aan zich hooger voor te doen dan zij zyn. Vanmorgen nog, moest ik een vermaning toedienen aan James, den jongen lakei. Hij was vroe ger een aardige jongen en deed zijn werk goed, maar nu is hij geheel omgekeerd. En hoe komt dat? Omdat hij zes maanden geleden rheumatiek kreeg, en de bru taliteit had om zijn portret te laten maken en een attest te onderteekenen dat hij van Onuitstaanbare Rheuma- tische Pijnen genezen was door het gebruik van Wal- kinshaw's Onfeilbare Zalf, en dat werd in een stuk of zes kranten afgedrukt, en na dien tijd was het met James gedaan. Hij heeft nu Denkbeelden Boven Zijn Stand en ziet laag neer op Iedereen." „Nu, alles wat ik zeggen kan," hervatte Judson, „is, dat ik vurig wensch dat zooiets Freddie nooit over komen zal, want niet ieder meisje zou hem willen heb ben". Deze waarheid werd met algemeen goedkeurend ge mompel begroet Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1929 | | pagina 1