SchagerCourant Raad Winkel. Radioprogramma Derde Blad. WIJ BREIEN en repareeien alle soorten Wollen Kleeding, Kousen en Sokken, ook de allerfijnste. JAAP SNOR. Zuid- straat 15, DEN HELDER. Let op den gelen winkel. Depot Schagen: C. de Moei, Noord. Begrootingen 1930. Aangeboden worden de begrootingen voor 1930: Gemeentebegrooting 1930: gewone dienst, ontvangsten f 93697.48%, uitgaven f 93697.48%. Begrooting Algemeen Burgerlijk Armbestuur 1930. Ontvangsten en uitgaven f 10303.45%. Begrooting gasfabriek 1930: afdeeling I, ontvangsten en uitgaven f 61544.04; afd. II, ontvangsten en uitgaven f 23477. De leden van den raad, niet behoorende tot het col voor hem om bem eerder in vasten dienst te benoemen? De Voorziter zegt dat in de begrooting een voorstel voorkomt. B. en W. hebben zich vastgehouden aan het proefjaar, maar de kwestie heeft hun aandacht. Spr. dankt den heer Honingh voor diens waardeeren- de woorden over den toestand waarin de wegen ver- keeren. Het is een moeilijk vak, het wegenonderhoud, maar met de hulp van den wegwerker, hopen B. en W. ze in dezen toestand te houden. Hierna sluiting. Voor Zondag 29 September 1929. Zaterdag 28 September 1929 72ste Jaargang. No. 8536 Vergadering van den raad op Donderdag 26 Septem ber 1929, des middags 2 uur. Afwezig met kennisgeving van verhindering, de heer De Veer. Voorzitter de heer Jb. Koster, burgemeester, secre taris de heer A. de Ridder. Na opening volgt vaststelling der notulen. Mededeelingen. Het voornemen bestaat om de overgebleven nieuwe Bteenen van het straatwerk te Lutjewinkel, te benutten voor verbetering van den straatweg vanaf Kuiper tot de school, n.1. door dit gedeelte met 1 M. te verbroe den en het zuidelijk gedeelte van dien weg met halve Bteenen te bestraten. Wat nieuwe steenen zullen nog moeten worden bijge zocht. De totale lengte is ongever 200 meter, de kos ten zullen pl.m. f 1500 bedragen, die uit de gewone middelen zullen worden betaald. Zoo mogelijk zal uit den dienst van dit jaar oo khet straatwerk aan den anderen kant worden bekostigd en blijkt dat niet mo gelijk, dan uit den dienst van het volgend jaar. De heer Honingh informeert naar de kleine straatjes pan het Oost- en We3teind van het dorp. De Voorzitter deelt mede, dat voor deze trottoirs een belangrijk bedrag is uitgetrokken op de begrooting voor 1930. Voor een cursus in glascultuur, welke vanwege de fruit- en groentevereeniging alhier, zal worden gegeven, is door B. en W. een schoollokaal, zoonoodig verlicht en verwarmd toegezegd. Aan den onderwijzer M. J. Wolthuis is ter vervulling van militairen dienst verlof verleend van 529 Septem ber 1929. In diens plaats is tijdelijk benoemd de heer W- Huizinga te Den Ham. Aan C. Molenaar is f 25 gratificatie uitgereikt wegens meerdere werkzaamheden aan de straatverlichting. De heer Molenaar zond dankbetuiging. Ingekomen stukken. Een besluit van Ged. Staten van 28 Augustus j.1. no. 21, houdende goedkeuring van het vermenigvuldigings- cijfer 1929-1930. Een besluit van hetzelfde college van 21 Augustus j.I. no. 55 houdende goedkeuring van het besluit tot aan koop van rentegevend goed. B. en W. stellen voor deze stukken voor kennis geving aan te nemen. Wordt goedgevonden. Ingekomen verzoeken om subsidie: van de Schager Handeldrijvende en Industrieele Middenstandsvereeni- ging, van de gemengde zangvereeniging „Westfrisia", van de Vereeniging „Moederschapszorg" te Heerlen, van de vereeniging tot bevordering van het vakonderwijs in Westfriesland, van de gymnastiekvereniging „Sparta", van de afd. Winkel van het Centraal Genootschap voor kinderherstellings- en vacantiekolonies; de begrooting van de Gezondheidscommissie te Hoorn voor 1930. B. en W. stellen voor deze stukken te behandelen, hij de begrooting. Aldus wordt besloten. De heer J. van Zoonen, ambtenaar ter secretarie, verzoekt zijn salaris te willen verhoogen. Ook de heer P. Blaauboer, doodgraver, verzoekt verhooging van zijn salaris, zoomede voor zijn echtgenoote, voor het klok luiden. Winkel'8 Harmonie vraagt een subsidie van f 100. Ook deze stukken zullen bij de begrooting worden behandeld. Verslagen. Van het Provinciaal Electriclteltsbedrijf in Noordhol land, van de Commissie voor de malariabestrijding in Noordholland; van hetgeen met betrekking tot ver betering van de volkshuisvesting is gedaan; van de Commissie van toezicht op de arbeidsbemiddeling; van de vergaderingen van de vleeschkeuringscommissie te Barsingerhorn van 3 Mei, 16 Mei en 27 Augustus 1929. Deze verslagen liggen voor de leden ter inzage, ge durende 6 weken. Verbod aardappelenteelt. Door de algemeene vereeniging voor bloembollencul tuur te Haarlem, wordt er op gewezen, dat door ver schillende landen bezwaar wordt gemaakt tuinbouw producten te doen invoeren uit streken waar bij de aardappelencultuur wratziekte optreedt. Waar uitvoer van tuinbouwproducten, waaronder ook bloembollen worden gerekend, ook voor deze gemeente een belangrijke plaats inneemt, komt het B. en W. ge- wenscht voor, die teelt te beschermen en de teelt van aardappelsoorten, welke zeer vatbaar zijn voor wrat- ziekte, te verbieden en stellen voor te besluiten tot vaststelling van de volgende verordening: Artikel 1. Het is verboden als eigenaar, huurder of gebruiker van gronden in deze gemeente, daarop aard appelen te telen, bekend onder den naam Bravo, Kam pioen, de Wet en Bintje, Artikel 2. Overtreding van het verbod in artikel genoemd, wordt gestraft met een hechtenis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden. Artikel 3. Deze verordening treedt in werking op den dag na dien, waarop zij is afgekondigd. De heer Kamp kan zich zeer goed met dit voorstel vereenigen en dankt B. en W. voor de gedane moeite. De beer Dekker acht het voorstel van B. en W. best aanneembaar, maar oordeelt dat de maatregel door iedere gemeente moet worden genomen en dat het beter \vas geweest als de maatregel van hoogerhand was genomen. De bravo wordt nogal in deze omgeving ver bouwd, maar het voornaamste bezwaar van spr. is, dat de gemeente hier moet ingrijpen. Laat de Vereeniging voor Bloembollencultuur zelf het kwaad bekampen en minder vatbare variëteiten in den handel brengen. De heer Brugman zag ook liever een provinciale of rijksregeling, maar waar die uitblijft, is het toe te juichen, dat de gemeente begint. Er zijn wel andere goede consumptieaardappelen die geteeld kunnen wor den. De heer Kriek vertrouwt dat het wat ontstemming zal wekken, als straks geen bravo-aardappelen meer mogen worden geteeld. Maar het belang van de geheele ge meente, wat de bloembollencultuur betreft, weegt veel zwaarder. De heer Honingh wil ook de Vereeniging van Bloem bollencultuur adviseeren, er op aan te drtagen, dat een rijksregeling komt. Spr. wijst op de scherpe controle door Amerika. De heer Kamp zegt, dat de Vereen, van Bloembollen cultuur alles wordt gedaan om de ziekte tegen te gaan, maar een directe oplossing wordt geacht, dat de gemeenten een teeltverbod uitvaardigen. De bravo-aard- appel-wordt weinig meer verbouwd. De Voorzitter concludeert, dat de leden voor het voor stel van B. en W. zijn, maar ook de neven-conclusie is, dat het gewenscht ls, dat de Vereeniging voor Bloem bollencultuur zich tot het rijk wendt. De heer Dekker voelt niet voor een gemeentelijke verordening en meent, dat men voldoende voor het gevaar kan waken, ook door den Plantenziektenkundi- gen dienst. De Voorzitter meent, dat hoe meer gemeenten in dezen geest werkzaam zijn, hoe grooter de kans, dat het rijk zal ingrijpen. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen, tegen stemde de heer Dekker. Het gemeentebestuur zal aan de Vereeniging voor Bloembollencultuur vragen, zich ook tot het rijk te wenden. De heer Kamp wijst nog op het groote belang dat bij deze zaak betrokken is, doordat de teelt van vroege aardappelen, bestemd voor export, in onze gemeente van groote beteekenis is. Belastingbetaling ten postkantore. De Bond van Administratief personeel bij 's Rijksbe lastingen in Nederland, roept de tusschenkomst der ge meenten In, om te ageeren tegen de invoering eener regeling, waarbij belasting ten postkantore kan worden betaald. Het komt B. en W. echter in afwijking van het ge voelen van daressantön voor, dat betaling ten postkan tore ten gerieve der ingezetenen is en stellen voor op het verzoek afwijzend te beschikken. De heer Dekker acht deze zienswijze van B. en W. zeer juist, de regeling is voor de ingezetenen zeer ge riefelijk. Met algemeene stemmen wordt overeenkomstig het voorstel besloten. Ontheffing hondenbelasting. Door C. Jes is ontheffing van hondenbelasting ge vraagd, omdat zijn hond dood is en door J Zander, om dat hij ten onrechte is aangeslagen. B. qn W. stellen voor ontheffing te verleenen. Wordt goedgevonden. Vervoer van schoolkinderen. Door C. Wiemeersch te Winkel wordt verzocht vergoe ding te willen verleenen voor het vervoer van zijn kind naar de R. K. school te Hoogwoud. De kosten zullen f 60 bedragen. B. en W. stellen voor op grond van artikel 13, le lid laatste alinea der Lager Onderwijswet 1929, op het ver zoek afwijzend te beschikken. In genoemd artikel staat dat vergoeding kan worden geweigerd, indien de kinde ren reeds zijn toegelaten tot een school in deze gemeen te op een minderen afstand dan 4 KM., tenzij de school die men wenscht te bezoeken vóór die toelating nog niet bestond. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt be sloten. Ontheffing schoolgeld. Door S. Groet te Kolhorn, wordt ontheffing van school geld gevraagd, aangezien zijn zoon op 9 Juli j.1. de U.L.O. school heeft verlaten. B. en W. stellen voor 912 gedeelte van den aanslag ontheffing te verleenen. Goedgevonden. Door het comité voor de Zuiderzee-visscherij-tentoon- «telling wordt een tentoonstelling georganiseerd, welke in 1930 te Enkhuizen zal worden gehouden. Deze ten- teenstelling zal alles wat op de Zuiderzee betrekking heeft, omvatten en daarvoor wordt een bijdrage ge vraagd. B. en W. stellen voor op het verzoek afwijzend te be- sohikken, aangezien het belang dezer gemeente daar niet bij betrokken ls. Aldus wordt besloten. Invoering esperanto als leervak op de lagere schoot Door de Centrale Esperanto Propaganda commissie te Nijmegen, wordt verzocht het Esperanto In te voeren als leervak op de lagere scholen, door aan de hoogere klassen gelegenheid te geven een één-jarigen cursus es peranto te volgen. B. en W. stellen voor het verzoek voor kennisgeving aan te nemen. Wordt goedgevonden. Onderhandsche verhuring woning handwerk- schooL Aangezien aan mejuffrouw P. Witlam met Ingang van 1 November a.s. ontslag verleend is als onderwijzeres in de nuttige handwerken en op de wijze als thans niet meer daarin zal worden voorzien, komt in de eerste da gen van November beschikbaar de woning, behoorende bij de handwerkschool. Door N. Leijen Gz., wegwerker alhier ls verzocht die woning te mogen huren. Het komt B. en W. zeer gewenscht voor, dat de weg werker in de kom der gemeente woont. Zijn aanstaande vrouw zou bovendien ook bereid zijn, de blijvende school lokalen schoon te houden. Voorgesteld wordt genoemde woning onderhands te verhuren aan N. Leijen Gz., voor een huurprijs van f 2.50 per week, Ingaande 1 Decem ber 1929. Bij dezen huurprijs is dan begrepen de ver plichting tot het schoonhouden der schoollokalen, in- en uitwending. Goedgevonden. Rekennig 1928. Aan de orde is de vaststelling der rekening 1928. De gemeenterekening geeft aan: gewone dienst, ont vangen f 100737.83, uitgaven f 95488.64%, saldo f 5249.18% Kapltaaldienst sloot met een saldo van f 6000. Rekening Burgerlijk Armbestuur, ontvangsten f 9887.10 uitgaven f 9421.37%, saldo f 456.72%. Rekening Gasfabriek 1928, gewone dienst ontvangsten en uitgaven f 67044.45, kapitaaldienst, ontvangsten en uitgaven f 31205.65%. De heer Dekkér rapporteerde dat alles in orde was bevonden, en tot goedkeuring wordt geadviseerd, onder dankbetuiging aan de ambtenaren voor hun keurigen ar beid. Overeenkomstig dit advies wordt door den raad be sloten. lege van B. en W. worden aangewezen, deze begrootin- tingen na te zien. Een uitvoerige toelichting op allo posten van de begrooting wordt den leden aangeboden, en ze blijken zeer ingenomen te zijn met de wijze, waarop zij in dezen worden toegelicht. Vaststelling suppletoire begrooting 1929. B. en W. stellen voor goed te keuren een suppletore begrooting voor den dienst 1929, houdende regeling van eenige posten, welke niet op de oorspronkelijke begroo ting zijn geraamd. Wordt goedgevonden. Gratificatie aan den gemeentegeneesheer en de wijkverpleegster. Het voorkomen van alastrim op verschillende plaatsen ln den lande, heeft B. en W. aanleiding gegeven, eenige malen de gelegenheid open te stellen voor kostelooze vaccinatie. Hiervan is een veelvuldig gebruik gemaakt en de gemeentegeneesheer en de wijkverpleegster heb ben zich gedurende die dagen geplaatst gezien voor drukke buitengewone werkzaamheden. Ter tegemoetkoming voor dit buitengewone werk stel len B. en W. voor aan den gemeentegeneesheer een gratificatie van f 50, en aan de wijkverpleegster een gratificatie van f 25 te verleenen. Zonder bespreking wordt hiertoe besloten. De rondvraag. De heer Dekker verzoekt B. en W. op de agenda voor de volgende vergadering te willen plaatsen een voorstel omtrent verlenging van de branduren der straatlantaarn Spr. vindt het dooven om 10 uur wat gauw en hoewel geen voorstel doende, vindt hij een half uur langer branden dringend gewenscht. Wanneer de lantaarns een uur langer branden zal dat naar spr.'s berekening de gemeente f 90 extra kosten, zoodat een half uur langer branden geen bezwaar is voor de gemeentekas. De Voorzitter zal het overwegen, indien het eenigs- zins mogelijk is, juicht hij het toe.. De heer Dekker vraagt voorts hoever de plannen voor de bruggen te 't Zand en De Weere zijn gevorderd. De Voorzitter deelt mede dat het plan van de brug in de Weere naar Waterstaat is en het plan is naar het idee van Iemand van Waterstaat. Aan den architect is opgedragen te bewerkstelligen dat door den uitvoerder van het werk het materiaal aangevoerd wordt, zoodat verwacht wordt dat over een week of 3 met den bouw zal worden begonnen. Met den zaakkundige van Water staat zal de brug te 't Zand nader worden beschouwd •n geïnformeerd worden of het plan van B. en W. de instemming kan verwerven. Dit werk zal dan uit de mid delen van 1930 betaald worden. De heer Honingh informeert of de deskundige van den Plantenziektenkundigen Dienst reeds naar de boo- menf heeft gekeken. In den Bosch heeft spr. beelden gezien, die minder goed waren. Spr. weet niet of het de iepziekte is of dat het ontstaan is door het lekken van gasbuizen. De buizen daar zijn niet zoo goed. De Voorzitter zegt, dat een deskundige zal worden geraadpleegd. Op aanraden van een paar plaatselijke menschen die met boomenkweekerij op de hoogte zijn hebben B. en W. het eerst wat aangezien. Spr. gelooft niet dat de gaskwestie de oorzaak is, want het euvel doet zich ook voor aan den anderen kant en ook wel waar in 't geheel geen gasbuizen zijn. De heer Kriek denkt dat het eer,der door het zoute water wordt veroorzaakt, het water is dit jaar van slechte hoedanigheid. De Voorzitter vindt het wel jammer, in de Weere zal ook een 3-tal boomen gerooid moeten worden. De heer Honingh vraagt of het betonnen pad in de Vierstaten voor den winter in orde zal worden gemaakt. De Voorzitter zegt dat het aan Krabman Is opgedra gen, maar in verband met de plaatselijke omstandighe den zal het nog niet zijn uitgevoerd. De heer Kamp zegt er reeds eerder over te hebben gesproken, maar nu heeft een ander hem de vraag ge steld of aan de Strook, met het oog op het verkeer, wat meer ruimte kan worden gemaakt. Zoowel van den kant van Winkel als van Kolhorn, wordt het uitzicht belem merd en niet zonder gevaar. De Voorzitter zegt dat er zich enkele moeilijkheden voordeden, maar B. en W. zullen er nog eens hun aan dacht aan schenken. De heer Kamp zegt dat ook bij den tramoverweg het uitzicht slecht is, vooral als men vanaf Nieuwe Niedorp komt. De Voorzitter zegt dat dus opnieuw wat gesnoeid moet worden. De heer Honingh wil vanaf deze plaats B. en W. een compliment maken over de wegen; ze zijn thans schit terend in orde. Maar spr. zou graag de vraag willen stellen, of de berm van den dorpsweg, wat opgeknapt kan worden, door verwijdering van brandnetels enz. De Voorzitter zegt dat er een eigenaardige toestand bestaat ten opzichte van de verhuring van den berm van dien weg, maar het zal opgeknapt worden. De heer Kamp zegt dat met de benoeming van den nieuwen wegwerker de raad een gelukkige keus blijkt te hebben gedaan. Hij is iemand die berekend ls voor zijn werk. Spr .vraagt hoe lang de wegwerker is dienst is; hjj is een jaar op proef en is het nu bevorderlijk 8.30 HUIZEN (298) K.R.O. Morgenwijding. 9.— HILVERSUM (1875) V.A.R.A. Mededeeling over postduiven,* gramophoonplaten, esperanto. orgel- recital. 9.50 HUIZEN (1071) N.C.R.V. Kerkdienst vanuit de Herst Evang. Kerk te Amsterdam. Voorganger: Ds. P. Neideck. 10.— HILVERSUM (1875) V.A.R.A.-ochtendconcert. 11.50 HAMBURG (372) Concert. 12.— HILVERSUM (1875) Tijdsein en lezing door Dr. C. H. Sluiter. 12.20 KALUNDBORG (1153) Concert 12.20 BERLIJN (418) Concert. 12.30 HUIZEN (298) K.R.O.-lunchconcert 12.40 HILVERSUM (1875) Lunchmuziek. 12.50 LANGENBERG (473) Concert. 1.05 PARIJS (R.1725) Concert 1.25 HAMBURG (372) Concert. I.30 HUIZEN (298) Godsdienstonderricht v. ouderen* 2.— HILVERSUM (1875) A.V.R.O.-tooneelhalfuurtje. 2.— HUIZEN (298) Literair halfuurtje. 2.30 HUIZEN (298) Middagconcert 2.30 HILVERSUM (1875) Mandolineconcert 2.50 BERLIJN (418) Concert 3.— HILVERSUM (1875) Middagconcert In de rust- poozen tusschen 4.15 en 5 uur sportuitslagen door Vaz Dias. 3.50 KALUNDBORG (1153) Namiddagconcert 3.50 DAVENTRY (479) Kamermuziekconcert 4.20 BRUSSEL (509) Concert. 4.20 KONINGSBERGEN (276) Concert 4.30 HUIZEN (298) Ziekenhalfuurtje. 4.50 MILAAN (501) Concert 4.50 LANGENBERG (473) Veseprconcert. 4.50 PARIJS (R.1725) Gramophoonplaten. 5.— HILVERSUM (1875) V. A. R. A. -kleuteruurtje; nieuws van Teun de Klepperman. 5.20 WARSCHAU (1411) Concert. 5.35 HUIZEN (1071) N.C.R.V. Kerkdienst vanuit do Ned. Herv. Kerk te Oosterbeek. Voorganger Dr. A. J. van 't Hooft. 6.— HILVERSUM (1875) VA.R.A.-orgelrecital. 6.05 DAVENTRY (1553) Bachcantate. 6.15 HILVERSUM (1875) V.P.R.O. Gewijde bijeen komst in het kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeen te Zaandam. Spr.: Ds. E. J. v. d. Brugh. 6.50 BRUSSEL (509) Gramophoonplaten. 6.50 PARIJS (R.1725) Gramophoonplaten. 7.30 HUIZEN (1071) K.R.O. Spreker Prof. Mr. P. J. M< Aalberse; praatje; operette „Katrientje" (1 bedr.) nieuwsberichten van Vaz Dias; concert; epiloog. 8.— HILVERSUM (1875) Tijdsein; pers- en sport nieuws van Vaz Dias; te 8.08 aansluiting Con certgebouw Amsterdam: volksconcert. Na afloop gramophoonplaten. 8.20 LANGENBERG (473) Populair concert. 8,20 BERLIJN (418) Concert, daarna dansmuziek tot 12.50 uur. 8.20 HAMBURG (372) Populair concert 8.20 ZEESEN (1635) Concert 8.35 BRUSSEL (509) Concert 8.35 PARIJS (R.1725) Concert 8.50 TOULOUSE (R381) Gevarieerd muziekprogramma 8.50 WARSCHAU (1411) Concert 9.— BERN (403) Concert tot 11 uur. 9.20 DAVENTRY (479) Oratorium-fragmenten. 9.20 ROME (441) Operamuziek. 9.25 DAVENTRY (1553) Concert 10.— MOTALA (1348) Concert. 10.20 KALUNDBORG (1153) Concert en dansmuziek tot 12.50 uur. 10.50 KONINGSBERGEN (276) Dansmuziek. II.05 KATTOWITZ (408) Dansmuziek. 11.05 WARSCHAU (1411) Dansmuziek. 11.05 HAMBURG (372) Dansmuziek. 11.20 FRANKFORT (390) Dansmuziek. 11.50 BOEDAPEST (550) Concert door Zigeunerkapel. Voor Maandag 30 September. 7.20 LANGENBERG (473) Gramofoonplaten, daarna concert 7.40 HAMBURG (372) Gramofoonplaten. 10.00 HILVERSUM (1875) Tijdsein en morgenwijding. 10.30 HUIZEN (298) NCRV. Korte zlekendlenst 10.35 LANGENBERG (473) Gramofoonplaten. 11.20 HAMBURG (372) Gramofoonplaten. 11.50 DAVENTRY (1583) Gramofoonplaten. 12.00 HILVERSUM (1875) Politieberichten. 12.15 HILVERSUM (1875) Lunchmuziek. 12.20 DAVENTRY (1553) Balladenconcert, daarna or gelconcert. 12.20 KALUNDBORG (1153) Muziekprogramma, 12.30 HUIZEN (298) NCRV. Orgelconcert. 12.30 LANGENBERG (473) Gramofoonplaten. 12.50 PARIJS (R. 1275) Symphonieconcert (gramofooni 1.20 DAVENTRY (1553) Concert 1.25 LANGENBERG (473) Middagconcert 1.50 HAMBURG (372) Concert. 2.00 HILVERSUM (1875) Gramofoonplaten. 2.00 HUIZEN (298) NCRV. Uitzending voor scholen. 2.30 HILVERSUM (1875) Filmmuziek uit het theater Rembrandt te Amsterdam. 3.20 DAVENTRY (479) Concert. 3.50 DAVENTRY (1553) Dansmuziek, daarna popu lair concert. 3.55 KALUNDBORG (1153) Namiddagconcert. 4.05 PARIJS (R. 1725) Symphonische muziek. 4.20 DAVENTRY (479) Balladenconcert, daarna dans muziek. 4.30 HILVERSUM (1875) Rustpoos ter verzorging van den zender. 4.50 BERLIJN (418) Kamermuziek. 5.00 HILVERSUM (1875) Kinderuurtje. 5.00 HUIZEN (298) Gramofoonplaten. 5.20 BRUSSEL (509) Concert. 5.20 MOTALA (1348) Gramofoonplaten. 5.20 HAMBURG (372) Concert 5.55 LANGENBERG (473) Vesperconcert 6.00 HILVERSUM (1875) Tydsein en dinerconcert. 6.20 BOEDAPEST (550) Concert door zigeunerkapel. 6.20 WARSCHAU (1411) Populair concert. 6.30 HUIZEN (1071) Literaire lezing. 6.50 BRUSSEL (509) Gramofoonplaten. 6-50 DAVENTRY (479) Populair concert 6.55 PARIJS (R. 1725) Gramofoonplaten. 7.00 HUIZEN (1071) Uurtje voor de rijpere jeugd. 7.15 HILVERSUM (1875) AVRO-boekenhalfuurtje. 7.25 BERLIJN (418) Populair concert. '.45 HILVERSUM (1875) Politieberichten. 8.00 HUIZEN (1071) NCRV. Uitzendavond; persbe richten van Vaz Dias. 8.00 HILVERSUM (1875) Concert; 9.15 praatje door Fred Frij, 10.15 persberichten van Vaz Dias; gra mofoonplaten. 8.20 DAVENTRY (479) Concert. 8.20 ZEESEN (1635) Liederenrecital. 8.35 TOULOUSE (R. 381) Concert 8.35 PARIJS (R. 1725) Concert. 8.35 BRUSSEL (509) Concert. 8.50 LANGENBERG (473) Avondconcert 8.50 MOTALA (1348) Solistenconcert 8.50 WARSCHAU (1411) Concert

Schager Courant | 1929 | | pagina 9