SchagerCourant Een beste Bril NIEUWJAARSGROETEN Raad Hoogwoud. 50 cent Raad Heerhugowaard. Derde Blad. Fa. Gebr. ROTGANS, Koogzijde E18, Schagen. aooke/^/ Zaterdag 28 December 1929. 72ste Jaargang. No. 8586 De heer Glas hersteld. Vele hamerstuk ken. Bijdrage aan het Prov. huis Do nieuwe salarisregeling. Ecnige tegen kanting. Tenslotte toch aangenomen. Tot volgend jaar. Vergadering van den Raad op Dinsdag 21 December 1929, des morgens tien uur. De heer Bossen is afwezig, doch komt later ter ver gadering. Voorzitter: de heer J. Breebaart Dz., burgemeestsr- secretaris. De Voorzitter opent de vergadering en richt een speciaal woord van welkom tot den heer Glas, die door droevige familieomstandigheden en wegens ziekte de vorige vergadering niet heeft kunnen bij wonen. Spreker hoopt, dat dc gezondheidstoestand des heeren Glas beter moge worden. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. Mededeelingen. Naar aanleiding van de notulen deelt Voorzitter mede: a. dat van het Prov. Waterleidingbedrijf omtrent aansluiting van het noordelijk gedeelte van de Lan- gereis tot de woning van P. Pijper Az. nog geen be richt is ontvangen. De heer de Wit merkt op, dat het aan te sluiten gedeelte van de Langcrcis, behoorende onder het Bij kantoor Hoorn reeds voor elkander is. Het wachten is dus nog op het Bijkantoor Schagen. Voorzitter zal hierover zoo spoedig mogelijk cor- respondeeren. Verder deolt Voorzitter mede: b. dat de telefoon ten huize .van den burgemeester reeds is aangebracht geworden en dat de nachtver binding met Alkmaar zoo spoedig mogelijk tot stand zal komen. Mocht er iets met politiezaken of ernstige ziekteaangelegenheden e.d. in den nacht voorkomen, dan kan elke ingezetene zich bij den burgemeester vervoegen. Diens telefoonnummer is no. 12; c. dat het hek bij J. Boots in de Weere in over leg met dien persoon zal worden geplaatst. d. dat over de postbestelling een schrijven is ge richt door B. en W. tot den nieuw benoemden direc teur van het Postkantoor te Hoorn en dat daarover verder nog niets is vernomen. Genoemd schrijven zal straks in comité worden voorgelezen; e. dat de openbare aanbesteding van den verbouw der O. L. school in de Kerkelaan alhier zal plaats hebben op Dinsdag 7 Januari a.s. Ingekomen stukken. Van Ged. Staten de goedkeuring op de raadsbeslui ten d.d. 21 November 1929, ter zake suppletoire be grooting voor het dienstjaar 1929 en ter zake af- en overschrijving dienst 1929. Van hetzelfde College de goedkeuring op het raads besluit van 21 November 1929 betreffende belegging waarborgsommen en opbrengst school Weere. alsmede fierbelegging van indertijd verkocht grootboekkapi taal, totaal bedragende f8010. Aangezien dc koers thans iets hooger is, stellen B. en W. voor om voorloopig met de belegging te wachten. Conform besloten. Van Gedeputeerde Staten de goedkeuring op het raadsbesluit van 21 November 1929, terzake onder- nandsche verhuur van een perceel tuingrond ten zui den van de Kerkelaan gelegen. Van Ged. Staten bericht, dat voor de gemeenschap pelijke school van Hoogwoud en Nieuwe Niedorp, ptaande aan de Langereis, vrijstelling is verleend van het geven van onderwijs in lichamelijke oefening tot 1 Januari 1931. Van Ged. Staten bericht, dat bij de door enkele le den van dit College gehouden kasverificatie bij den gemeente ontvanger kas en boeken in orde werden bevonden. Van den Keuringsdienst voor Waren te Alkmaar de rekening over 1928 en de begrooting over 1930. De bijdrage voor inwoners uit kringgemeenten bedraagt voor 1930: 10.12 cent, vorig jaar was dit bedrag: 16.33 gent. Van het Comité uit de Vereeniging van Burge meesters en Secretarissen in dc kantons Hoorn enz. het bekende adres om adhaesie te betuigen aan her ziening van classificatie der gemeenten. Op voorstel van B. en W. wordt hiertoe besloten. Van de Vereeniging van Oud-leerlingen der R.T. W.S. te Hoorn en Alkmaar een verslag der gehouden en nog te houden lezingen en het verzoek om weder om een subsidie te mogen ontvangen. Gelijk vorig jaar zal voor 1930 ook flO.— hieraan .worden toegekend. Proces-verhaal van de op 20 Dec. 1.1. gehouden kas verificatie. De ontvangsten bedroegen f 82504.76, de uitgaven f 48995.90, zoodat in kas aanwezig moest zijn en was f33508.80, welk saldo belegd is bij den Boerenleenbank. Van Ged. Staten bericht, dat over 1928 door deze gemeente is teveel betaald aan den Keuringsdienst van Waren f 40.09, welk bedrag zal worden terug ontvangen. Van den Vleeschkeuringsdienst Kring Spanbroek een ontwerp-bcgroting ovér 1930, geraamd in ont vangst en uitgaaf np f6505. Van het R.K. Par. Kerkbestuur te Hoogwoud een verzoek om over een bedrag ad f 11000 te mogen be schikken tot liet doen van betalingen ten behoeve van den aanbouw van de R.K. school in het Zuidend alhier. Zal aan worden voldaan. Bovenstaande mededeelingen en ingekomen stuk ken worden voor zooveel niet behandeld, voor kennis geving aangenomen. Correspondent Arbeidsbemiddeling. Voorstel om een correspondent der Arbeidsbemidde- deling buiten de aansluiting bij het Werkloosheids besluit 1917 om te benoemen. In de vorige vergadering staakten over dit voorstel de stemmen. De vraag van den heer Glas, welke bezigheden een dergelijke correspondent heeft te doen, wordt door Voorzitter beantwoord. De heer Schilder ziet nog steeds het ruit er niet van in om een correspondent aan tc stellen, aange zien de werkloosheid hier zeer miniem is. Tot stemming overgaande, verklaren zich voor aan stellen van een correspondent de heeren Klaver, Glas cn de Wit, togen de 3 anderen, zoodat het voorstel thans ver-worpen is. Geschenk Prov. huis. Over het voorstel om met de gemeenten Hensbroek, Obdam, Ursem, Oude Niedorp cn Winkel ten behoeve van het nieuwe Gouvernementsgebouw aan de Pro vincie ten geschenke aan te bieden een kast, waar van de kosten voor elke gemeente f 100.zullen be dragen, staakten eveneens de vorige vergadering de stemmen. Na gehouden stemming wordt met 4—2 stemmen besloten een bedrag van f 100 te voteeren. Voor stem den de heeren Klaver, Schilder, Groen cn Glas, tegen de heeren Vijn en de Wit. Voorstel wijziging geldleeningsbesluit verhouw school Kerkelaan. Van Ged. Staten is eenige tijd ge leden terug ontvangen de begrooting 1930 met de op- merkinig, dat daarin alsnog moeten worden opgeno men de aflossing en de rente van de aan te gane geld- leening ad f12000.— voor den verbouw der school aan de Kerkelaan. Aangezien deze verbouw eerst in 1930 zal plaats hebben, stellen B. en W- voor om het geldleeningsbesluit in dien zin te wijzigen, dat de eerste aflossing en rente zullen plaats hebben in 1931. Algemeen wordt goedgevonden, het besluit in dien geest te wijzigen, en ter goedkeuring aan Ged. Staten te zenden. De financiën in gedrang? Voorzitter deelt mede, dat van Ged. Staten terug ontvangen is de begrooting 1930, met Verzoek enkele volgnummers met de inmiddels door de Kroon goed gekeurde nieuwe regeling der jaarwedden van Bur gemeesters, Secretarissen en Ontvangers in overeen stemming te brengen. Voorlezing geschiedt van het Prov. Blad 1929, no. 118, waaruit blijkt, dat volgens de nieuwe salarisrege ling, ingaande 1 Januari a.s., de salarissen zullen be dragen voor deze gemeente: voor den Burgemeester- Secretaris f4900 (volle dienstjaren); voor den Ontvan ger f1000f1400. Beide functionarissen zullen vrij pensioen genieten, Voorzitter vraagt, of de Raad zich hiermee kan vereenigen om tot wijziging over te gaan. De heer Bossen is inmiddels ter vergadering ge komen. De heer Vijn opent de rij van sprekers en zegt, dat hij Ged. Staten niet goed begrijpt. Ze geven geen mo tieven aan voor deze verhooging. Als men de economi sche toestand van boerderij, tuinderij en bouwerij nader onder oogen ziet, dan is die niet rooskleurig te noemen. Ik vind het besluit intreurig en zal dan ook beslist mijn stem er niet aan geven om de ver hooging op de begrooting te zetten. met ronde glazen f 2.00. Gediplomeerd Opticien. Het aangewezen adres voor Goede en GoedKoope Optiek. De heer Glas betuigt ook geen sympathie met deze nieuwe regeling, maar aangezien de Kroon haar reeds heeft goedgekeurd, zal spreker noodgedwon gen ziji stem er aan geven om de begrooting te wij zigen, maar het gaat mij, aldus spr., niet van harte. Figuranten. De heer Vijn vindt, dat we als figuranten worden gebruikt We zijn hier tenslotte niet meer noodig, ver gaderen wordt overbodig. Spr. wil dat ze (Ged. Staten) het er zelf maar op moeten zetten. De heer Bossen informeert, lioe het mogelijk is, dat de gemeenten de pensioensbijdragen moeten be talen aan burgemeesters, secretarissen en ontvan gers en niet aan andere ambtenaren. De heer Vijn: Dat komt later Voorzitter antwoordt, dat de Raad over een pen sioensbijdrage der andere ambtenaren zelf heeft te beschikken. De regeling is voor de geheele provincie vastgesteld. Het is dus niet zooals vroeger, dat de eene gemeente wel en de andere niet moet bijdragen in het pensioen der ambtenaren. De heeren Bossen en Vijn oordeelen, dat het werk den geheelen raensch niet vordert. De heer Vijn wil niet tegen zijn overtuiging pra ten. We kunnen het, aldus spr probeeren om de be grooting ongewijzigd terug te sturen. Voorzitter merkt op, dat deze dan weer terugkomt en men andermaal moet vergaderen. De duivel in het spel. De heer Vijn: Niets aan te doen! Als we maar ja en amen zeggen, dan kunnen we wel met den duivel huishouden! Ik reken, dat er wel een actie tegen deze goedgekeurde verhooging zal komen. Voorzitter gelooft van niet, daar de Kroon toch im mers beslist heeft. De heer Vijn: Nou, het verstand is daar ook niet altijd gezond! Na deze discussiën wordt tot stemming overgegaan. Met 43 stemmen wordt besloten de begrooting 1930 in overeenstemming met de nieuwe jaarweddenrege- ling te wijzigen. Voor stemden de heeren: Klaver, Groen, Schilder en Glas. Tegen de heeren: Vijn, De Wit en Bossen, deze laatste onder de opmerking, dat het besluit niet de wil der gemeenschap is! Finantieele regelingen. Op voorstel van B en W wordt besloten over te gaan tot het doen van af en overschrijving dienst 1929, ten bedrage van f325.—, alsmede tot vaststel ling eener suppl. begrooting 1929 ad f 140.—. Bij de bespreking der af- en overschrijving vraagt de heer Bossen, inlichtingen over het al dan niet voortbestaan van de tram Schagen-Wognum. Voorzitter geeft hieromtrent de noodige gegevens ea deelt mede, dat gemeente en banne ieder f0000.— als renteloos voorschot indertijd hebben gegeven. De ze beide bedragen moeten bij eventueele opheffing door de H.IJ.S.M. worden geiestitueerd. Ook wordt het werk der Commissie door Voorzitter besproken. Nog steeds worden pogingen aangewend om de tram nog eenige jaren te behouden. Dc Commissie is ech ter niet van plan om het renteloos voorgeschoten be drag aan de Spoorwegmij. kwijt te schelden voor het behoud der tram voor slechts enkele jaren. Adres van K. Toereppel, Weere, waarin verzocht wordt, waarom deze schoolgeld moet betalen voor zijn zoontje, die te Abbekerk op school gaat. Adres sant meende te weten, dat er een regeling tusschen Hoogwoud en Abbekerk bestaat, waaruit volgens hem zou moeten blijken, dat de gemeente garant was voor de kosten van schoolgeld. Bedoelde overeenkomst wordt door Voorzitter toe gelicht, waaruit blijkt, dat adressant abuis is. Op het verzoek wordt derhalve, afwijzend beschikt en zal Toereppel worden aangeraden zich tot het gemeen tebestuur van Abbekerk te wenden. Rondvraag. De heer Klaver heeft iemand bij zich gehad, die in aanmerking wenschte te komen voor brandstof bonnen. Op voorstel van Voorzitter zal deze zaak in comi té worden behandeld. De heer Glas brengt Voorzitter dank voor de vrien delijke woorden bij het begin der vergadering tot spreker gericht. Op een vraag van den heer De Wit, hoe het met de verlichting gesteld is te Aartswoud bij de kerk, geeft Voorzitter eenige inlichtingen. De heer Bossen heeft zoo juist in de Weere ecnige sneeuwbanken aangetroffen, die opgeruimd dienen te worden. Voorzitter licht toe, dat dit tot de competentie van de Banne behoort. Dit college zal hiervoor wel zorg dragen. Volgt sluiting der vergadering. In ons blad, dat DINSDAG 31 DECEMBER a.s. verschijnt, bestaat gelegenheid tot het plaatsen van een NIEUWJAARSGROET aan Begnnstlgers, Familie, Vrienden enz., tegen CONTANTE BETALING van (mits niet grooter dan 3 regels) Elke regel meer 15 cent. Opgaven s.v.pl. spoedig aan ons Bureau of aan H.H. Kantoorhouders en Boekhandelaars. Dinsdagmiddag te 2 uur vergaderde de Raad. Voorzitter-Secretaris Burgemeester Van Slooten. Deze opende met een woord van welkom de verga dering en deelde mee, dat dc heer Kostelijk had moe- gedeeld verhinderd te zijn. terwijl de heer Pool had laten weten, iets later te zullen komen. Na opening der vergadering lezing der zeer uit gebreide notulen der vergadering van 10 December. Zonder op -of aanmerking werden ze goedgekeurd. Dankbetuiging. Ingekomen is een schrijven van moj. Van de Pal. waarin dank betuigd werd voor het raadsbesluit, waarbij dc haar toegekende toeslag bij het salaris werd gevoegd. Voor kennisgeving aangenomen. Belemmering van uitzicht. Namens het gemeentebestuur was een schrijven ge richt aan den heer A. Overtoom, met betrekking tot belemmering van uitzicht op den Donkerenweg door daar staande mispelboomen. Op dit schrijven was een antwoord ingekomen, waarbij word toegezegd, dat deze hoornen gesnoeid zullen worden, doch tevens de opmerking werd gemaakt, dat de geringe breedte van den weg daar gevaar veroorzaakt. Door den voorzitter werd meegedeeld, dat hij ter plaatse een onderzoek had ingesteld en daarbij had opgemerkt, dat het uitzicht feitelijk nog meer wordt bemoeilijkt door achter de mispelboomen staande wilgen. Wat de wegbreedte aangaat, de bermen laten daar hoege naamd geen verhreeding toe. Na eenig debat werd besloten eens af te wachten, hoe de toestand zal zijn na de snoeiing. Het autobas-verkeer. Voorgelezen werd een schrijven van don autobus ondernemer Boon, naar aanleiding van het feit, dat het gemeentebestuur klachten ter kennis had ge bracht omtrent snel rijden en het niet np tijd rijden. Eveneens een antwoord der firma Keetman en Schoorl. In beide antwoorden werd verzekerd, dat met deze klachten, welke evenwel van elders niet waren ingekomen, zooveel mogelijk rekeninc zullen houden, zoo noodig ook scherpere controle uit tc oefenen. De opmerking werd in deze antwoorden gemaakt, dat wat het niet op tijd rijden betreft, in de dienstrege lingen de bepaling is opgenomen, dat voor tusschen- gelegen plaatsen de tijd hij benadering is aangege ven. De wratziekte. Door den voorzitter werd verslag uitgebracht der vergadering, welke is gehouden mot betrekking tot dc wratziekte. Uit hetgeen in die vergadering is ver nomen, mag gevolgtrekking worden gemaakt, dat de Raad inderdaad niet te ver is gegaan met de uitvaar diging van het verbod der teelt van dc reeds zoo vaak genoemde aardappelsoorten. Een eventueel verbod van uitvoer van alle producten uit een bepaalden kring zou stellig groote schade veroorzaken. Spe ciaal wat betreft de Bravo's, deze is zeer wel te ver vangen door de Bevelander. Ook de heer Krom acht het hoogst gewenscht het verbod te handhaven. Wel acht men de controle moeilijk, vooral met het oog op inkomende personen uit andere streken. Besmettelijke Ziektewet. Mede werd verslag uitgebracht der door B. en W. bijgewoonde vergadering te Amsterdam met betrek king tot bovengenoemde wet. Bij het eventueel vor men van kringen voor het nemen van maatregelen zal onze gemeente worden aangesloten bij Alkmaar. Wanneer deze gemeente onkosten maakt voor te ne men maatregelen, b.v. het bouwen van een barak, dan moet natuurlijk door de aangesloten gemeente daarin worden bijgedragen. Algemeen acht men het gewenscht maatregelen te nemen. Schoolartsen. Tevens werden mededeelingen verstrekt met betrek king tot het vormen van districten voor de aanstel ling van speciale schoolartsen. In dit opzicht zou dan onze gemeente worden gerekend te behooren tot het district Den Helder. Nadat deze zaak door den voorzitter nader was toegelicht, verklaarde de raad zich voor samenwerking. Salarissen van Burgemeesters, Secretaris sen en Ontvangers. In no. 118 van het Prov. Blad is opgenomen de re geling van bovengenoemde salarissen. Hieruit blijkt, dat met de wenken en wenschen van gemeenteraden hoegenaamd geen rekening is gehouden. Voor onze gemeente zal de regeling als volgt zijn. Voor burge meester f3500 tot f4200 salaris, voor secretaris f3100 tot f3800, hij combinatie van het burgemeester- en secretarisschap, wordt voor laatstgenoemde functie f2500 gerekend; voor gem.-ontvanger f 1600 tot f2200. Eenig debat werd gevoerd over de minder nauwkeu rige bepaling omtrent de pensioensbijdrage. Geen hulplokaal voor de Sint Jozefschool. Door het bestuur van bovengenoemde school werd ter kennis van het gemeentebestuur gebracht, dat. hoewel tegen 1 Januari een zesde leerkracht is be noemd, het daarvoor noodige nieuwe lokaal tegen dien datum niet gereed kan zijn, doch dat er door den Inspecteur op aangedrongen wordt, dat in dc be hoefte wordt voorzien door een hui plokaal, weshalve genoemd bestuur den Raad verzoekt voorziening te treffen. B. en W. oordeelen, dat in dezen tijd geen hulplokaal tc verkrijgen is en dat het bouwen er van voor zulk een kort tijdsbestek toch wel wat dwaas zou zijn. Besloten werd geen hulplokaal ter be schikking van het schoolbestuur te stellen. Aankoop van terrein voor een woonwagen park. In behandeling kwam vervolgens het voorstel van B. en W. om tc bcs>**Uon tot den aankoop van een terrein, groot 74 Are voor flSOO, gelegen in dc pol- derafdeeling Oostertocht, met de bedoeling dit in te richten voor woonwagenpark. Hiertoe werd besloten en aan B. en W. opdracht gegeven dit terrein voor genoemd doel in tc richten. Maximum-snelheid. Naar aanleiding der gehouden bespreking in de vorige raadszitting worden door B. en W. een paar wijzigingen in de politieverordening voorgesteld ten aanzien der maximum-snelheid voor auto's en motor rijwielen in de bebouwde komen. Volgens deze wij zigingen wordt die maximum-snelheid bepaald op 30 K.M. inplaats van 20 K.M., terwijl tevens wordt bepaald welke deelen der gemeente als kom be schouwd zullen worden. Zonder verdere bespreking werd dit voorstel aangenomen. Vervoer van schoolkinderen. Met betrekking tot het vervoer van schoolkinderen van de Berkmeer en Groenedijk, werd* meegedeeld, dat daarvoor slechts 2 kinderen in aanmerking ko men en dat dit vervoer kan geschieden voor f 000 per jaar, terwijl door Van Langen f 100 in die kos ten zal worden bijgedragen. Hoewel de kinderen van Wijnker niet voor vervoer door het gemeentebestuur in aanmerking komen, werd toch verwacht, dat ook voor die kinderen tegen bijdrage in de kosten wel van deze gelegenheid gebruik gemaakt zou worden. Voor een paar kinderen vindt men algemeen de kos ten zeer hoog. Door den heer Krom werd nog meege deeld, dat met Bos is onderhandeld om het voor een lager bedrag te doen, doch zonder resultaat. Aan B. en W. werd opgedragen, deze zaak verder af te han delen. Ziektewet. Door den Voorzitter werd gewezen op de inwerking treding van de Ziektewet. Het komt spr. gewenscht voor, dat voor de gemeente-ambtenaren, die onder deze wet vallen, een regeling wordt getroffen, waar om door B. en W. vast een ontwerp is gemaakt. Hier in wordt voorgesteld, dat bij ziekte 0 maanden vol salaris zal worden betaald, voor de volgende 6 maan den half salaris; vrije woning blijft doorgaan. Bij Dubbel zoo groot is het genot met Wyberl-tabletten, de keel is tegen ontsteking beveiligd, de adem zuiver Alleen in orlgln. dooien k 45 en 65 cl«. eventueel langoren duur der ziekte kan door den raad een nadere regeling worden getroffen. Indien een maand na een ziektegeval weer ziekte mocht op treden. dan wordt deze beschouwd als een voortzet ting der vorige periode, tenzij inlichtingen van den geneesheer er toe mochten leiden, dat een ander be sluit wordt genomen. Deze verordening zal ingaan 15 Jan. 1930. Vrijwel dezelfde regeling werd voorge steld voor andere personen, in dienst van de gemeen te; deze regeling zal ingaan op 1 Maart 1930. Zonder discussie werden de beide regelingen aangenomen. Verkiezing Armbestuur. In het Gem. Armbestuur moet aftreden de heer P. Konijn, zoodat de Voorzitter den raad verzocht tot- stemming over te gaan en een keuze te doen uit de door B en W. opgemaakte voordracht, waarop voor komen de heeren P. Konijn en C. Zuurbier. De eer ste werd met 9 van de 10 stemmen herkozen. Verpleging van een patiënt. De Voorzitter brengt ter kennis van den raad, dat uit een onderhoud met Dr. Spierings is gebleken, dat verpleging van de vrouw van K. Komen in het Sint Elisabethsgesticht. noodig is. Nader wordt dooi- den Voorzitter toegelicht, dat deze vrouw reeds eeni- gen tijd elders is verpleegd, waarvan de kosten wer den gedragen door kerk en Armbestuur. Niet onbil lijk wordt het geacht dat na 1 Jan. de gemeente de kosten van verpleging draagt. Hiertoe wordt zonder eenige debat besloten. Radio-distributie. De Voorzitter zegt, nog een eigenaardige kwestie ter sprake te moeten brengen. Aan Biersteker is ver gunning tot radio-distributie verleend tot aan de z.g. Pijpjes aan het noordeinde van den Middelweg. Aan Rentenaar van Veenhuizen o.a. ook voor het noorde lijke deel van dezen weg. Aangezien aan tiet plan- Rentenaar vele bezwaren zijn verbonden, welke wel licht niet gemakkelijk te overwinnen zullen zijn, zou den de bewoners van de verste panden aan den Mid delweg gaarne aangesloten worden bij de distributie van Biersteker. Deze heeft hierover met Rentenaar gesproken, doch deze is niet bereid genoemde panden aan Biersteker af tc staan. De raad heeft echter wel het recht de vergunningen te wijzigen. Uit de besprekingen blijkt, dat hier vrijwel alge meen voor gevoeld wordt. De heer Pool echter wijst er op, dat aan de bezwa ren tegen het plan van Rentenaar gemakkelijk tege moet te komen zou zijn. Evenals te Veenhuizen zou den ook aan den Tolweg en verder tol liet Kerkpad de palen achter die van het electi isch net geplaatst kunnen worden, temeer daar het daar hoegenaamd niet bebouwd is. Door den Voorzitten werd echter opgemerkt, dat het gemeentebestuur niets heeft te zeggen, terwijl spr. oordeelt, dat het polderbestuur niet op het eens genomen besluit zal terugkomen. Ook den heer Krom is deze meening toegedaan. Nadat het debat hierover nog wat is voortgezet, werd besloten aaii Biersteker verlof te verlecnen bovenbe doelde panden van radio-distributie te voorzien en de vergunning van Rentenaar in dien zin te wijzigen. Up voorstel van den heer Pool wordt nog bepaald dat dit besluit zal gelden tot wederopzegging toe. Hiermee is men gekomen aan het einde der werk zaamheden. Voorzitter hoopt en verwacht, dat dil de laatste vergadering van het jaar zal zijn. Hij dankt de raadsleden voor d» medewerking cn hoopt ten

Schager Courant | 1929 | | pagina 9