Z IJ P E h€t sch'p trachtte een wrak van een lichter te ont- WINKEL. ALKMAAR. Marktberichten. Binnenlandsch Nieuws. Hengstenkeuringen. De „Batavier IV" aan den grond. De burenruzie te Walderveen. De stroomtarieven van het P.E.N. „Proef-rijden". De droogmaking van de Zuiderzee. Nachtelijke aanranding in Noord-Brabant. Weer een ongeval met doodelijken afloop? De Urker postboot aan den grond. Gemengd Nieuws. Een communist burgemeester van Solingen. Bijna 60.000 kilogram tabak vernietigd. Tragische tocht in de bergen. Tien kinderen gedood. Plaatselijk Nieuws. De Ziekte onder het Pluimvee. BEKENDMAKING. Advertentiën. o °udere s P. Strobbe 0 8 en 8 SCHAGERBRUG. Onder het vee van de veehouders Gebrs. Hille te 't Buurtje is een geval van miltvuur geconstateerd. Woensdagavond had ten overstaan van Notaris G. J. van Leersum alhier, de verkooping plaats van huis, erf. wei- en bouwland, van den heer W. Plantinga te Nieuwe Niedorp, ten huize van den heer R. Laan, met den vol genden uitslag: Perceel 1, huis en erf, 35 A. 20 cA., kooper de heer P. van Trienen voor f 1800; Perceel 2. Weiland, 1 H.A. 15 A., kooper de heer P. Hoogland e.a voor f 1817; Perceel 3: Bouwland 45 A. 80 c.A. kooper de heer P. van Trienen, voor f 520. Perceel 4: Weiland, 38 A. 90 C.A., opgehouden. Ladderwagen contra stads-autobus. Dinsdagmiddag omstreeks 3 20 had er op den Kenne- merstraatweg-hoek Bleekerslaan alhier een aanrijding plaats tusschen een ladderwagen van een glazenwas- scher, bestuurd door T. J. v. V., wonende alhier en een Stads-autobus, bestuurd door P. P., wonende te Heiloo. De ladderwagen kwam uit de Bleekerslaan, terwijl de autobus van de richting Heiloo kwam. Eenlge schade werd toegebracht aan den ladderwagen. Vermoedelijke oorzaak het niet geven van signalen door den autobe stuurder. De zaak is bij de Politie in onderzoek. Ftet» gekraakt Omstreeks 1.50 uur Dinsdagmiddag kwam de wiel rijder A. Nwonende alhier, in de Langestraat in bot sing met een vierwielig motorrijtuig, waardoor het rij wiel werd beschadigd. De bestuurder van het motor rijtuig werd over een en ander door de politie gehoord en werd proces-verbaal opgemaakt Zoo*n kreeften-man oeuvre is niet altijd on gevaarlijk Door W. K-, wonende te Alkmaar, werd bij de politie aangifte gedaan, dat zijn motorrijtuig, dat op 20 Janu ari aan den rechterkant van de Nieuwpoortslaan stond, Is aangereden door een achteruitrijdende vrachtauto, bestuurd door Y. S. van Noordscharwoude. Het motor rijtuig van W. K. bekwam hierdoor een schade van ongeveer f 60. Proces-verbaal werd opgemaakt Wie zal de uitverkorene zijn? De abdicatie van den rechtbank-president brengt na tuurlijk een belangrijke vacature. Zonder ons tot profeet te proclameeren, komt het ons echter voor, dat mr. Lede- boer, oudste Rechter en herhaaldelijk als fungeerend president belast met de leiding der strafzaken, een goede kans maakt Wij gunnen hem die promotie ook van harte. Mr. Ledeboer heeft als president der meer voudige strafkamer zijn sporen glansrijk verdiend. Is tactvol, geduldig, vasthoudend en wat voor ons van nóg meer belang is, altijd vriendelijk en welwillend voor de pers. En zoo'n dignitaris past precies in ons kader. De rest kan ons gevoegelijk koud laten. SCHAGEN, 23 Juni. 12 stuks paarden f 200400, 5 gelde koelen (magere) f 170—2S0, 54 idem (vette) f 240400, 2 kalfkoelen f 300 —340, 5 graskalveren f 70—110, 40 nuchtere kalveren f 12 —26, 193 overhouders f 2536. 6 bokken en geiten f 5 —17, 14 varkens (magere) f 3844, 30 idem (vette) per Kg. f 0.74—0.78, 160 biggen f 22—32, 3 konijnen f 0.75— 2.75, 74 kippen f 1.50—3, eenden f 0.50—1.50, 62 Kg. bo ter f 1.95—2. EIERVEILING, SCHAGEN, 23 Jan. Aangevoerd zijn 146 partijen 74180 stuks kipeieren, 10 partijen 676 stuks eendeieren. De prijs liep van kipeieren f 4.956, eendeieren f 5.506.10. De veiling duurt voort. BROEK OP LANGENDLJK, 22 Januari. Roode kool f 35.80, gele kool f 2.605.70, Deensche witte kool f 1.30—2, uien f 1.50—1.80, grof f 1.80—2.20, drielingen f 1.501.80, pen f 1.501.80 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 86000 Kg. roode kool, 35000 Kg. gele kool, 55000 Kg. Deensche witte kool, 18000 Kg. uien, 9000 Kg. peen. NOORDSCHARWOUDE, 22 Jam BI. aardappelen f 2.30, uien f 1.902, drielingen f 1.70 —1.80, nep f 2.90, grove f 2.10, peen f 1.70, peen kleine f 0.80, roode kool f 25.80, gele kool f 3.605.30, Deen sche witte kool f 0.701.10 per 100 Kg. Totaal aanvoer: 200 Kg. aardappelen, 4500 Kg. uien, 900 Kg. peen, 116200 Kg. roode kool, 23200 Kg. gele kool, 47200 Kg. Deensche witte kool. AMSTERDAM, 22 Jan. Zeeuwsche bonten f 2.202.50, blauwen f 2.302.10, bravo's f 1.802, bl. eigenheimers f 1.701.80 per H.L., juin f 0.800.90, per 50 Kg., eigenheimers f 1.501.60, Bevelanders f 1.401.50, IJpolder eigenheimers f 1.40 —1.50, id. bravo's f 1.75—L90, id. bl. eigenheimers f 1.70 1.80, Beverw. zandaardappelen f 2.103.50, Hillegom- mer zandaardappen f 2.103.50, Drentsche eigenheimers f 1.803.25, Flakkeesche eigenheimers f 1.601.70, ld. bravo's f 1.802, per H.L., ia. juin f 0.801, per 50 Kg., Spuische eigenheimers f 1.601.70 per H.L. AMSTERDAM, 22 Jan. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 288 vette kal veren le kw. f 1.20—1.30, 2e kw. id. f 1.04—1.16, 3e id. f 0.901.02, per Kg. levend gewicht, 40 nuchtere kalve ren f 1220, 410 varkens (vleeschvarkens) 90110 Kg. f f 0.911.03 per Kg. slachtgewicht; zware varkens f 0.890.91, per Kg. slachtgewicht; vette varkens f 0.86 0.88 per Kg. slachtgewicht. „St. Ct." no. 15 bevat een ministerieele regeling in zake de keuring van dekhengsten, waarbij wordt be paald, dat de gewone keuringen van tot dekking be stemde hengsten in het voorjaar 1930 zullen worden gehouden: voor Noordholland: 13 Febr. te Anna Pau- lowna, voor type trekpaard; 14 Febr. te Texel, voor type trekpaard; 20 Febr. te Hoofddorp voor type trek paard en tuigpaard en 12 Maart te Alkmaar voor paarden van andere type. De passagiers te Gravesend geland. De Batavier IV", op weg van Rotterdam naar Londen, Is volgens een Lloyd-telegram in de buurt van Green- wich in de Theems aan den grond geloopen. De passa giers zijn te 9 u. 25 aan boord gegaan en te Grevasend geland, vanwaar zij de reis naar Londen hebben voort gezet De boot zit nog steeds vast, meldt een nader bericht, maar zij zal hoogstwaarschijnlijk met rijzend water zon der assistentie weer vlot komen. De reden van de stranding. Een Reuter-telegram uit Londen geeft als reden op, waardoor de „Batavier IV" aan den grond is geloopen, wijken. De „Batavier" Is niet erg beschadigd. Weer vlot De „Batavier IV" is weer vlot gekomen en naar Lon den opgestoomd, aldus luidt het laatste bericht. Een andere lezing van het geval. De oude, mishandelde man was zelf tot dsn aanval overgegaan. Men schrijft uit Barneveld: Nader is gebleken, dat de verslagene J. Kieft, te Walderveen, waaromtrent wij in een onzer vorige nummers meldden, zelf met een ijzeren blaaspijp is gewapend geweest, waarmede hij een der personen, die bezig waren een aan K. toebehoorende afraste ring te vernielen, heeft aangevallen. Daarop hebben A. Schut en H. v. Batenburg zich met een bijl en ten schop, die zij bij hun vernielingswerk gebruikten, verdedigd. De verdachten hebben een volledige bekentenis af gelegd, waarna zij op vrije voeten zijn gesteld. Pogingen van de contract-gemeenten om verlaging te verkrijgen. Naar het Hsbl. verneemt, hebben een aantal Noord- Hollandsche gemeenten, wier stroomleveringscon- tracten met het P.E.N. in den loop van dit jaar ein digen, pogingen in het werk gesteld om verlaging der stroomtarieven te verkrijgen. Deze tarieven da teeren van het jaar 1920, toen de financieele toe stand van het Provinciaal bedrijf verre van roos kleurig was en de kosten van stroomopwekking be langrijk hooger waren dan thans het geval is. De groote exploitatie-tekorten zijn nu terugverdiend en het provinciaal bedrijf maakt tegenwoordig een winst van omstreeks een millioen. De hier bedoelde distributiebedrijven gronden hun aanspraak op ta riefsverlaging mede hierop, dat in de laatste jaren de tarieven in die gebieden, waar het P.E.N. zelf rechtstreeks stroom levert, aanmerkelijk verlaagd zijn. Alle begin is moeilijk. Een ad spirant-mo torrijder te Rotterdam veroorzaakt een serie ongelukken en maakt stukken Het pu blick wil hem te lyf. Wij lezen In de N.R.Ct: De 21-jarige etaleur N. T. te Rotterdam had gisteren een nieuwe motorfiets met zijspan gekocht en hoewel het heele samenstel van stangen en knoppen, pedalen en kraantjes nog totaal vreemd voor hem was^ kon hij gis teravond toch aan de verleiding geen weerstand bieden, om een blokje rond te rijden, misschien ook wei, om de buurt in kennis te stellen met zijn nieuwe aanwinste. De buurt heeft er kennis van genomen en men heeft naar hem en zijn vehikel gekeken, maar op een andere, minder vriendelijke en vooral ook minder bewonde rende en benijdenswaardige wijze, dan hij zich wel had voorgesteld, T. was nog maar net van huls en reed ln de Bloem- straat Hoe het hem was gelukt den motor op gang te krijgen is nog een raadsel, maar hü heeft inderdaad een eindje gereden, toen opeens het geval hardnekkig zijwaarts ging, zonder dat T. bij machte bleek, zijn mo torfiets weer op het rechte pad te krijgen. In zeer kor ten tijd was hij met fiets en al op de stoep, waar hij recht op een huis afging. Tegen den gevel stond een fiets, welke als eerste slachtoffer van T.'s experimenten is gevallen. Toen de eigenaar op het geraas naar buiten kwam stormen, vond hij zijn karretje In gruzelementen. Tengevolge van den schok was do motorfiets weer den anderen kant uitgedraaid en T. schoot den rijweg op, waar juist de 73-jarige weduwe K. uit de Lange Toren- straat liep. Zij werd onderstboven gegooid en kreeg daardoor lichte wonden aan beiden beenen en den heup. Na de aanrijding was de motor tot staan gekomen. Op dat moment kwam er een agent, die T., verbali seerde en hem opdracht gaf zijn motor met zijspan zoo snel mogelijk naar de garage terug te brengen, duwende, wel te verstaan. De juffrouw werd inmiddels door een verpleger van den geneeskundigen dienst verbonden. Maar het voortduwen van een motor met zijspan is een zwaar werk en T. besloot den motor het werk voor hem te laten doen. Zijn plan was den motor langzaam te laten draaien en er dan zelf naast te gaan loopen. Maar de motor had andere plannen en ging al vlugger en vlugger draaien, steeds sneller ging de flets vooruit en steeds gauwer moest T. loopen, om zijn gespan bij te kunnen beenen; wat hij ook probeerde, het viel steeds net anders uit, dan hy had bedoeld. Toen hij nog maar een klein eindje verder was met zijn motor, of juister, de motor was nog maar een klein eindje verder met hem, ontmoetten zij den 22- jarigen kleermaker J. G. S. uit de Bloemstraat. die met zijn moeder wandelde. Beiden werden tegen de straat geworpen. De moeder kwam met den schrik vrij, maar S. bleef bewusteloos liggen. Later bleek, dat hij een hersenschudding heeft gekregen. Hij is in het ziekenhuis aan den Coolsingel opgenomen. T. was bij de botsing ook gevallen, waarbij hy enkele wonden aan de handen heeft gekregen; de motor was op hol geslagen. Een eind verder stond voor een In aanbouw zijnd pand een stapel pannen. Deze heeft als stootblok dienst gedaan. Noch van de pannen, noch van den motor, noch van de zijspan is nu nog veel heel. Het publiek wilde T. te lijf en deze vluchtte een huis binnen. De politie heeft hem er weer uit gehaald, waarna hij naar den post aan het Kruisplein ls gebracht Daar is opnieuw proces-verbaal tegen hem opgemaakt. De overblijfselen van de motorfiets zijn ln beslag genomen. Naar het „D.V.N.B." verneemt, zal ir. Alf. Roebroek, rentmeester van het rentambt Niervaart, te Klundert, als zoodanig aftreden. Binnen enkele dagen toch zal zijn benoeming afkomen tot landbouwkundig ingenieur bij de nieuwe Zuiderzeepolders, belast met het z.g. soci aal werk, oa. het vormen van dorpen, het aanleggen van wegen, stichten van boerderijen, enz. Aan lr. Mesu te Zwolle zal de zorg voor afwatering (vaarten, sloo- ten, bemaling) worden opgedragen, terwijl ir. Smeding te Schagen, zooals bekend, het eigenlijke landbouwkun dige werk voor zijn deel krijgt Voerman aangehouden en geld van hem ge- ëlscht De „hoeren" waren per auto. Bij ae marechaussee to Oudenbosch is aangifte gedaan dat de landbouwer J. v. D. uit Rucphen, in den nacht van Zondag op Maandag toen hij met een bespannen wagen op weg was naar Oudenbosch is aangerand. Toen hy ongeveer by .Albino", onder Oudenbosch was aangekomen, zag hy, dat twee autolichten gedoofd wer den en toen hy naderby kwam. stapten twee heeren uit den auto, die hem sommeerden halt te houden. In de meering dat het politie was, voldeed hy aan het bevel, waarop zy geld van hem eischten. De man verzekerde echter geen geld bij zich te hebben, waarop ze hem op den grond wierpen en mishandelden. Bij het naderen van een autobus namen de „heeren" met hun auto de vlucht In het Provinciaal ziekenhuis te Santpoort In het bad doodgebleven. De „N. Haarl. Crt." meldt: Ons werd medegedeeld, dat eenige dagen geleden een 35 a 40-jarige vrouwelijke verpleegde in het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort, wegens achteloosheid van een der verpleegsters, in het bad zou zyn doodgebleven. Er werd aan toegevoegd, dat de verpleegster zich had ver wijderd en dat het water een zoodanige hitte had, dat de vrouw aan de bekomen brandwonden is overleden We hebben ons omtrent dit, voorval in verband met vorig9 gebeurtenissen in het Provinciaal Ziekenhuis alar- meerende bericht, gewend tot den heer Michels, lid van Gedeputeerde Staten en voorzitter van do commissie van Toezicht op de Provinciale ziekenhuizen. Deze deel de ons mede, dat eenige dagen geleden wel een ven- pleegde ln het bad is doodgebleven, maar dat het on derzoek van justitie en medici heeft uitgewezen, dat de doodsoorzaak een andere zal zijn geweest dan de ln het ons verstrekte bericht vermeldde. Intusschen is het geval, naar de heer Michels ons me dedeelde nog ln onderzoek. Tengevolge van den dikken mist is Dinsdagavond de postboot Geusau vlak voor den Ketelmond aan den grond gevaren. De briefpost en de passagiers zijn gisteren met een klein motorboot afgehaald en te Kampen aan wal gebracht. Door het lage water is het nog niet mogelijk geweest de Geusau af te slee- peri. NIEUWE STUDENTENRELLETJES IN SPANJE. Een aantal gekwetsten. Havas meldt uit Madrid, dat het in de universiteit en in de een ander gebouw gevestigde medische facu- liteit tot incidenten kwam, daar de studenten hun tot den katholieken studentenbond behoorende studie- genooten trachtten te beletten de colleges te bezoe ken. De politie moest-ingrijpen en er ontstond een hand gemeen, waarbij ettelijke betoogers en ook politieagen ten lichte verwondingen opliepen. HEVIGE BRAND TE BORDEAUX. Twee dooden. Te Bordeaux is in een half uur tijds een schoenen fabriek afgebrand. De schade bedraagt een millioen frank. Twee brandweermannen zijn onder een instortende muur bedolven en om het leven gekomen. BOSCHBRANDEN AAN DE RIVIERA. Volgens een telegram uit Nice, zijn er wel op zeven plaatsen aan de Golfe St. Juan felle boschbranden uitgebroken, waardoor tal van villa's worden be dreigd. ZIJN VADER NEERGESCHOTEN. Wol ff meldt uit Berlijn: Wegens erfenis-kwesties ontstond in het gezin van den landbouwer Hauptmann in Fritzlar een hevige twist. Daarbij greep de 42-jarige zoon een jachtge weer en schoot zijn grijzen vader neer. De dader is gevlucht HEVIGE SNEEUWVAL IN DE VER. STATEN. Volgens een bericht uit New York is het centrale Westen der Ver. Staten opnieuw door hevige sneeuw stormen bezocht. De thermometer ls belangrijk ge daald. Het meteorologisch bureau kondigt voor New York een hevige sneeuwval binnen 24 uur aan. Dinsdagavond hebben hevige sneeuwstormen van het rotsgebergt komende, gewoed in Oklahoma en Texas. Gekozen met medewerking; der Socialisten. Wolf meldt uit Solingen: De gemeenteraad koos heden by de derde stemming het communistische raadslid Hermann Weber met 27 stemmen der communisten en soc.-democraten tot eer sten burgemeester van Groot-Solingen. Op Seynsche, oud-burgemeester van Wald, werden de 25 stemmen der burgeriyke partijen en die van den waarnemenden eer sten burgemeester uitgebracht. De soc. dem. verklaarden, dat zij voor den communist hadden gestemd, omdat zy het niet konden goedkeuren, dat de bestaande linksche meerderheid door de burger lijke minderheid werd overheerscht. By de eerste en de tweede stemming hadden de soc.-dem. hun 8 stemmen op hun eigen candidaat uitgebracht. Een dolle streek, zooals alleen de donane kan uithalen. Eenigen tijd geleden had, zoo meldt het „Berliner Tageblat", een tabaksimporteur 5000 kisten, ongeveer 250.000 kg. Virginia inhoudende, over Mainz naar Keulen ingevoerd. Er ontstond een conflict tusschen den importeur en de douane. Daar de importeur in tusschen voortvluchtig was. lagen de hoeveelheden tabak in 10 wagons geladen bij een expediteursfirma te Keulen. In plaats van de tabak zonder eigenaar te verkoopen, gaf het centrale douanebureau op dracht om te beginnen 1137 kisten met een inhoud van 50.850 kg. to" vernietigen. De vuilverbrandings inrichting te Ehrheim zou hiervoor zorgen. Daar de machines echter den dienst weigerden, ging men er toe over de tabak in de openlucht in kiezelgroeven te verbanden nadat men er eerst benzine over had gegoten. Het vernielingswerk had duizenden doen toestroomen. Onder hen bevonden zich tal van werk- loozen, die met levensgevaar de kisten uit het vuur haalden. De vernietiging van de tabak heeft totdusver aan onkosten meer dan 3000 M. gekost Vier meisjes-touristen en een gids in een verblindenden sneeuwstorm omgekomen. Op den Tasmangletscher in Nieuw-Zeeland zijn, zoo als reeds telegrafiscclv werd medegedeeld, vier meis jes en een gids verongelukt tengevolge van ecu ver-' blindepden sneeuwstorm. In nadere berichten uit Wel lington aan dc Iïngclsche bladen vinden wij vermeld, dat drie der meisjes twintig jaar oud waren, één 26 jaar; de gids een student, was ook niet ouder dan twintig jaar. De Tasmangletscher is de grootste in de, Zuidelijke Alpen in Nieuw-Zeeland; hij is achttien mijl lang. Dc groep verliet de in N.-Zecland bekende Maltcbrunhut bij mooi weer met de bedoeling den Tasmangletscher over te steken naar het Dela Beche- bivak, een afstand van slechts twee mijlen, doch een moeilijke tocht wegens de geweldige gletscherspleten Toen de toeristen bijna in het bereik vun het bivak waren, moesten zij nog langs een onbeschcrmden hoek, en hier werden zij blijkbaar door een uit het zuiden komenden krachtigen sneeuwstorm gegrepen, die plotseling met hagel en donderslag kwam opzet ten. Een gids, die te Maltebrun was achtergebleven ter voorbereiding van een tweeden tocht, vond nadat de storm was bedaard, de lijken over elkaar heen niet ver van het bivak. OP EEN ONBEWAAKTEN OVERWEG IN DE VEREEN. STATEN. Reuter seint uit Cleveland (Ohic): Op een onhewaakten overweg kwam een bus met een trein in botsing bij Beren. Hierbij kwamen tien kinderen en de bestuurder van de bus om het leven. Nadere bijzonderheden. i Het N.T.A. meldt omtrent dit vreoselijke ongeluk de volgende bijzonderheden uit Cleveland: In de autobus hadden 23 scholieren plaats geno men; kort voordat het ongeluk plaats had, waren acht studenten der universiteit van Berca uitgestapt, zoodat in de bus nog slechts leerlingen van een an-> dere school, de meesten uit de lage klassen, over-' bleven. De bus moest een viersporig traject van de New York-Central Railway passeeron: zij bevond zich juist midden op den overweg, toon zij door een sneltrein, die op weg was naar Chicago, gegrepen en verbrijzeld werd. De schok was zoo hevig, dat brok-; stukken van de autobus en verminkte kinderlijken honderd meter over den spoordijk werden geworpen.! De trein stopte onmiddellijk; het treinpersoneel be-( gon met de bewoners der boerderijen in de buurt zoo snel mogelijk het reddingswerk. Dit is de vierde autobus, waarmee in de laatste drie weken in Ohio een ongeluk is gebeurd. Gisteravond werd in het cafe „De Beurs" de tweed» lezing gehouden over Pluimveeteelt vanwege de afdee-, ling Schagen en O., van de Hollandsche Maatschappij, van Landbouw. Ditmaal was het den heer P. de Boer, veearts te Scha gen, die over De ziekte onder het Pluimvee zou spreken. Wanneer we de bezoekers, die niet in zóó groote ge tale zyn opgekomen als de vorige week waaraan het. buitengewoon mistige weer wel niet vreemd zal zijn vóór den aanvang onder elkaar hooren zeggen, dat „ze er ook een heele reis voor over hebben" dan biykt hier de groote belangstelling wel uit. De voozitter der afdeeling, de heer Ir. S. Smeding spreekt er by de opening eveneens zijn spijt over uit, dat het bezoek niet zoo groot is als de vorige maal, maar spr. gelooft wel dat de heer De Boer hedenavond wat „kwaliteit" betreft, een uitstekend gehoor onder zich zal hebben. Den heer De Boer wordt dan verzocht zyn lezing t« houden, waaraan hy op onderhoudende wijze voldoet en waarvan wy wegens gebrek aan plaatsruimte in ons volgend nummer van Zaterdag een uitgebreid verslag zullen geven. GEMEENTE SCHAGEN Overleden: Joost Slingerland, oud 83 jaren, echtge noot van Wilhelmina Johanna van der Veur. ONTEIGENING IN HET BELANG DER VOLKS HUISVESTING. De Burgemeester van Schagen maakt bekend, dat van 23 Januari tot en met 21 Februari a.s. ter gemeente secretarie voor een Ieder ter inzage zal liggen een plan van onteigening, met kaarten en grondteekeningen, en met aanwijzing van de te onteigenen eigendommen, hun kadastrale nummers en hun eigenaars volgens het ka daster. De onteigening wordt beoogd ten name van do gemeente Schagen, voor de uitvoering van het plan van uitbreiding. Belanghebbenden kunnen uiterlijk veertien dagen na. verloop van den termyn van nederlegglng hun bezwaren schriftelijk aan het gemeentebestuur opgeven. Schagen, 22 Januari 1930. De Burgemeester voornoemd, J. CORNELISSEN, ooooaooDaooooooD a 2 Februari hopen onze geliefde 3 E. Strobbe-de Witte o ging te herdenken. Hun liefhebbende Kinderen, q E. v. d BEL—Strobbe. Q L. v. d. BEL. o O. STROBBE. X Winkel. X F. STROBBE. X L. STROBBE— v.d. Zande a Brussel. en Kleinkinderen. Winkel, Januari 1930. Q Receptie van 1 tot 4 uur. 3CX)OOCX)OOOOOiOOÖ

Schager Courant | 1930 | | pagina 3