TWEEDE KAMER. Een ander geluid. Marktberichten. Gemengd Nieuws. De Vlooiconferentie. Monte Carlo voor een groot verlies behoed. Een grappig avontuur. Nieuwe overstroomingen in Z.-Frankrijk. Een beleedigde Carraen. Alweer een katoenbrand te New.Orleans. Om de onafhankelijkheid van Britsch-Indië. Binnenlandsch Nieuws. Elf millioen rupsen op den brandstapel. Advertentiën. is HEROPEND is AFGESLOTEN Het wetsontwerp regelend de winkelsluiting wordt verder behandeld en verschillende amendementen worden ingediend. De heer Van Voorst tot Voorst (r.k.) verdedigt oen amendement, dat slagerswinkels des Zondags tot 12 uur open mogen zijn. De heer Van Rappard (lib.) wenscht hetzelfde voor sigarenwinkels en heeft voorts een amendement, dat banketbakkerswinkels des Zondags gedurende zes in plaats van vier uren open mogen zijn. De heer Van Hillenberg Hubar (r.k.) wenscht het sluitingsuur van banketbakkerswinkels op den eer sten Kerstdag te brengen van 10 op 8 uur. De heer Van Dis (staatk. ger.) verdedigt vier amen dementen met de bedoeling, de uitzonderingen op Zondagssluiting te laten vervallen en de Roomsche feestdagen uit de wet lichten. De heer Smeenk (a.r.) wenscht o.m. de banket winkels des Zondags gesloten te houden. Hierover ontspinnen zich natuurlijk debatten en komen voor- en tegenstanders aan het woord en tenslotte de Minister. Hij verklaart zich tegen de amendementen-Van Dis, dit absolutisme wil ook do Kamer niet. De beide amendementen-Van Rappard worden eveneens ontraden. De amondementen- Smeenk om de Zondagssluiting voor melk, visch- en fruitwinkels te vervroegen, moet spr. echter ontra den, omdat deze winkels een zekere ruimte moeten behouden. Zeer ernstig moet spr. het vierde amendement- Smeenk ontraden, liet. publiek belang is gebaat met ecnige ruimte op Zondag voor de banketbakkers. Bo vendien is het van groot belang voor de banketbak kers zeiven, van wie velen op den Zondag hun voor naamste inkomsten genieten. Het amendement-Snoeck Henkemans (tien uur sluiting voor den Goeden Vrijdag) ligt in het systeem «ran de wet. Spr. heeft tegen dit amendement dan ook geen bezwaar. Het ainenderaent-Van Hellcnberg Hubar (vervroe ging van de avondsluiting op eersten Kerstdag) is redelijk, spr. zal er zich niet tegen verzetten. De heer Smeenk trekt tenslotte zijn derde en vierde amendement in en ook de heer v. Voorst tot Voorst het zijne. De stemmingen hebben tot uitslag: Amendement- Dis, algeheele Zondagssluiting wordt verworpen met 79 tegen 7 stemmen. Het eerste amendement-Smecnk (Zondagssluiting voor banketbakkerswinkels op eersten Kerstdag, eersten Paaschdag en eersten Pinksterdag) wordt aangenomen met 4(138 stemmen. Het tweede amondement-Smeenk (Zondagssluiting voor bloemenwinkels op eersten Kerstdag en eersten Paaschdag) wordt aangenomen bij zitten en opstaan. Het eerste amendement-v. Rappard (vergunning aan sigarenwinkels om des Zondags geopend te zijn; wordt verworpen met 6417 stemmen. Het tweed amendement-v. Rappard (banketbak kerswinkels des Zondags 6 uur in plaats van 4 uur open) wordt verworren met 6123 stemmen. Het tweede amendement-v. Dis (latere avondslui ting niet toe te staan voor dagen voorafgaande aan Roomsche feestdagen) wordt verworpen inet 843 stemmen. Het amcndement-Snoeck Henkemans wordt z. h. s aangenomen, evenals het amendement-v. Hellcn berg Hubar, het laatste met aanteekening, dat de li berale fractie wil geacht worden te hebben tegenge stemd. Het artikel wordt goedgekeurd z. h. s. De heer Vos (lib.) verdedigt vervolgens een amen dement, strekkende om aan hen, die den Sabbath of den zevenden dag vieren, te vergunnen hun winkels des Zondags tusschen 5 uur des v.m. en 8 uur des nam. geopend tc houden. Dc heer v. d. Bcrgh (s.d.a.p.) verdedigt een amen dement om hun, die den Sabbath of zevenden dag vieren, op hun verzoek de vergunning te waarbor gen, dat zij hun winkel in het tijdvak van 1 April tot en met 30 September den gcheelen Zondag mogen geopend houden. De heer v. Dis (s.g.p.) verdedigt drie amendemen ten, strekkende om de vergunning voor den verkoop op Zondag door hen die den Sabbath vieren en dc jlaaraan verbonden verplichting om hun winkel op Sabbath gesloten te houden, te doen vervallen. Ntwbespreking van deze amendementen is de uit slag dat het eerste amendement-Van Dis wordt ver worpen, de twee anderen vervallen daardoor. Het amendement-Vos wordt verworpen met 4225 stemmen. Het amendement-v. d. Bcrgh wordt verworpen met 38—29 stemmen. Het artikel wordt aangenomei) z. h. s. De vergadering wordt verdaagd tot Donderdag. Woensdag moesten we getuigen, dat Minister Ver- nchuur's jongste uitlating over staatspensioen ons bitter had teleurgesteld. Gelukkig kunnen we nu een betere, hoopgevende uit spraak ruin onze lezers voorleggen. Wel komt die niet van een machtig man als Minister Verschuur, doch zij geeft uiting aan wat leeft ln eenvoudige Christelijke kringen onder de massa dus, die volgens hun voorgangers niets van Staatspensioen willen weten. Wij hebben dat nooit kunnen gelooven: zij innen Immers zonder gewe tensbezwaar het Staatspensioen, dat er is. en met ons betreuren zij. dat het zoo klein is en niet allen helpt Spreken zij dat openlijk uit en handelen zij er naar, dan wijzigt zich ook wel de opvatting der leiders! Dat is meer vertoond, niet waar? Wat we nu op het oog hebben, is de volgende passage uit een redactioneel'artikel van „Do Christelijke Bouw vakarbeider." Het gaat over den eisch Staatspen sioen. Hier volgt wat we bedoelen: „Als dat er doorkomt dan werden heel wat diakonleën ontlast, heel wat armhuizen opge ruimd en heel wat gasthuizen mede ontvolkt Maar is dat nu niet eens een goed idee en moes ten we dat streven nu eigenlijk niet allen steunen? Wat zou dat ook een verlichting zijn voor het bud get' van de werkloozenzorg, als men op 65-jarigen leeftijd zoo'n beetje zich zelf zou kunnen redden, met een 3 5 gulden doet men niet veel. En toch ziet men, dat er lang niet meer die toeloop is naar het diakoniehuis om opgenomen te worden als vroeger. Deze kleine uitkcering heeft dus zijn uitwerking niet gemist Al die 65-jarigen kwamen dan ook niet meer op karwei en niet meer op den timmerwlnkcl of waar dan ook, er kwamen Jongeren voor in de plaats, ook hun loon zou daardoor kunnen stijgen. Wat zou menigeen, die nu zoo door zorgen als het war© gekneld wordt opgeruimder zijn weg vervol gen, want straks oud en af te worden en niet meer te kunnen, dat is wel een droevig vooruitzicht Of wij het ooit zullen beleven, dat het streven van de menschen, die naar een premievrij staatspen sioen staan, werkelijkheid wordt, wie zal het zeg gen, toch behoort het tot de mogelijkheden." NOORDSCHARWOUDE, 13 Maart Uien f 1.20—1.50. drielingen f O.GO—0.90, grove t 1.80 —2.10, roodc kool f 5.70—10, gele kool f 6.60—8.80, Deen- iche witte kool f 1.10—2.20 per 100 Kg. Aanvoer: 4200 Kg. uien, 111200 Kg. roode kool, 25700 Kg. gele kool, 179100 Kg. Deensche witte kool. SCHAGEN. 13 Maart 6 stuks paarden f 200450, 31 gelde koeien (magere) f 170—300, 48 Idem (vette) f 250—150, 35 kalfkoeien f 240 410, 2 pinken .f 120135, 537 nuchtere kalveren f 10 —21, 84 Overhouders f 2835, 7 bokken en geiten f 314, 23 varkens magere f 39-52, 34 idem vette per Kg. 76 tot 78 ct., 178 biggen f 2435, 11 konijnen f 0.50 tot 3, 17 kip pen f 1 tot f 2, 38 Kg. boter f 1.90 tot 2. EIERVEILING, SCHAGEN. 13 Maart Aanvoer: 215 partijen 155372 stuks kipeieren, 35 partijen 7068 stuks eendeieren. De prijs liep van bruine eieren f 5—5.50, eendeieren f 4.604.80. De veiling duurt voort WARMENIItTIZEN, 12 Maart. Roode kool le soort f 5.5011, 2e soort f 5.109.60, gele kool le soort f 6.808.40, 2o soort f 5.307, witte kool le soort f 1.102.20, 2e soort f 0.80—1 per 100 Kg. Aanvoer: 49950 Kg. roode kool, 11025 Kg. gele kool, 49850 Kg. witte kool. AMSTERDAM, 12 Maart Zeeuwsche bonten f 1.402, id. blauwen f 1.752, id. bravo's f 11.10, id. eigenheimers f 11.10, ld. blauwe poters f 1.251.40, id. bonte poters f 1.251.40, id. Beve landers f 11.10, IJpolder eigenheimers f 11.10, id. bra vo's f 11.10, id. Bevelanders f 11.10, Anna Paulowna zandaardapp. f 11.50, Hillego'mmer zandaardappelen f 11.50, Flakkeesche eigenheimers f 11.10, Spuische eigenheimers f 11.10, alles per H.L., winter Malta f 11 13, per 100 Kg. Uien Roode exportuien goedgekeurd door Plantenziektenk. Dienst f 55.50 per 100 Kg. AMSTERDAM, 12 Maart. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 244 vette kal veren le kw. f 1.101.20, 2e kw. f 0.901.04, 3e kw. f 0.78 0.88 per Kg. levend gewicht; 168 nuchtere kalveren f 814, 420 varkens, vleeschvarkens 90110 Kg. f 0.90 0.91, zware varkens f 0.890.90, vette varkens f 0.86 0.88 per Kg. slachtgewicht. BROEK OP LAN G EN DIJK, 12 Maart. Roode kool f 5.5010.80. gele kool f 4.208.60, Deen- sche witte kool f 1.10—2.10, uien f 0.60—1.50, grof f 1.30 1.60, drielingen f 1, bleten f 0.901.10, peen f 1.10 1.40 per 100 Kg. Aanvoer: 70000 Kg. roode kool, 67000 Kg. gele kool, 125000 Kg. Deensche witte kool,.3600 Kg. uien, 1250 Kg. bieten, 1850 Kg. peen. In een zeer crltiek stadium Een hopelooze taak? De vlootconferentie bevindt zich nu in een zeer critiek stadium. De verklaring die Stimson, de Amsterdamsche gedelegeerde Dinsdag heeft afgelegd, heeft aan de hoop, door een politieke regeling nog iets te bereiken, den bo dem ingeslagen. Daar de politieke kwesties hun als on derwerp ontvallen waren, moesten de leiders der dele gaties in hun besprekingen gister wel de kwestie van ht tonnage-cijfer zelf onder de oogen zien. Daar zaten zij midden in de groote moeilijkheid, die men eenige da gen lang door middel van nog moeilijker kwesties ónt- welcen had. Men is nu gedwongen het hoofdprobleem, waarmede alles staat of valt, het Engelsch-Fransche ge schil over de grootte der vloot, in behandeling te ne men. Dinsdagavond heeft men daarover uren beraad slaagd en gister is men ermede doorgegaan, natuurlijk zonder iets te bereiken. Intusschen zetten ook de deskundigen nog steeds ijve rig hun detailwerk voort Blijkbaar hoopt men, ais het groote doel niet bereikte kan worden, daarin nog stof te vinden voor regelingen van minder belang, die het fiasco wat kunnen bemantelen. Nu Is alle optimisme uit de omgeving der conferentie verdwenen. Gister ontmoette men overal de opvatting, dat men verder werkt, aan een hopelooze taak en dat het het beste ware, als er spoedig een eind kwam aan de lijdensgeschiedenis. Gisteravond werd opgemerkt: „Wie zal den moed hebben, de conferentie den genade- stoot te geven? Hij zou een weldoener zijn!" Een verklaring van BrLind aan de Fransche journalisten. Reuter seinde gister uit Londen: Brland heeft vanavond alleen de Fransche journalis ten ontvangen Men heeft den vasten indruk, dat de dag van gisteren één der kritiekste van de conferentie is geweest en wellicht de beslissende. Briand zei tegen de Journalisten: Mijn rol is geëin digd. De zaak zal morgen voor de delegaties komen. Bri and zag er gedeprimeerd uit en de atmosfeer In Fransche kringen was somber. Het waarschijnlijkste lijkt op het oogenblik een ver drag van de 5 mogendheden, waarin een zekere ontwape ning bereikt wordt in den vorm van een vlootvacantie ten aanzien van den bouw van nieuwe slagschepen en waarin zooveel mogelijk van het voorbereidende werk wordt opgenomen, dat den weg zal effenen voor een toekomstige vlootconferentie. Briand heeft vanavond duidelijk te kennen gegeven, dat het idee van een politiek verdrag van de baan is. Hiermee is dus ook de mogelijkheid van belangrijke ver mindering van de Fransche tonnagecijfers van de baan. Aan de Italianen zou gevraagd zijn om met hun ton nagecijfers voor den dag te komen. De Franschen zijn van meening, dat niets kan gedaan worden, wanneer men de Italiaansche cijfers niet kent De woordvoerder van de Engelsche delegatie uitte de meening, dat de conferentie nog een maand zou duren. Briand dacht, dat het slechts nog 14 dagen zou zijn. VERDUISTERING DOOR EEN NOTARIS. Zeven jaaT geëischt. Aneta seint uit Batavia: De eisch tegen den ex-notaris van Batavia Roeloffs Valk luidt 7 jaar gevangenisstraf, onder aftrek van den tijd in preventieve hechtenis doorgebracht, als mede ontzetting uit het notarisambt voor dep tijd van 12 jaar. De verdediger bepleitte clementie. Een groote partij valsche speelflches ln be slag genomen. Door het Ingrijpen van de Weensche politie is de speelbank te Monte Carlo behoed voor een groot verlies De Weensche politie is er namelijk in geslaagd, den man te arresteeren die tc Weenen valsche spcelfiches liet vervaardigen welke hij naar Monte Carlo smokkelde om ze daar bij de bank In te wisselen. In het begin van Februari verscheen bij een kammcnfabrlkant te Wee nen een bejaard heer, die volgens een meegebracht mo del uit celluloid honderd cirkelvormige schijven vervaar digd wilde hebben, die hij, zooais hij mededeelde, naar Afrlku moest leveren. De fabrikant vervaardigde do bestelde „medaillons" en eenige dagen later verscheen de opdrachtgever met nieuwe celluloidplaten, waarop de uit te ponzen schijven reeds bedrukt waren. De opgedrukte tekst was echter afgedekt, zoodat de fabrikant deze niet kon lezen. Aan vankelijk weigerde hij dan ook de opdracht uit te voe ren, maar toen de vreemdeling tenslotte 20.000 stuks bestelde, nam htj de order aan. Toen hij er 500 vervaardigd had kroeg de politie op een of andere wijze kennis van de zaak en arresteerde den opdrachtgever. Deze bleek te zijn de 62-jarlge Pool- sche koopman Rappaport. Men vond 540 speelfiches van 10 franc bij hem, die het stempel droegen van het Caaino van Monte Carlo. Rappaport bekende de bedoe ling te hebben gehad de valsche fiches naar Monte Carlo te smokkelen. Van den Prins van Wales in Afrika. De prins van Wales heeft gister een aardig avon tuur beleefd. De gouverneur van Oeganda had bevo len, dat de hoofdweg naar Antabi aan het ViQtoria- meer onderhalf uur zou vrijgehouden worden, opdat de auto van den prins zonder oponthoud op dezen vrij smallen bergachtigcn weg zou kunnen passee- ren. De prins reed zelf en was blijkbaar vroeger dan de autoriteiten verwacht hadden en op een punt, een paar mijl voor Antabi, werd zijn auto door een zwarten politie-agent aangehouden, die hem vertelde dat hij langs den rand van den weg moest blijven staan, tot de auto van den prins van Wales, die bin nen een half uur verwacht werd, gepasseerd zou zijn. Toen de prins zeide, dat hij de betrokken persoon was, geloofde de politieman dit volstrekt niet en hij begon vast het nummer van den wagen op te schrij ven. Ook den gouverneur, die den prins vergezelde, had de politieman nooit gezien en hij weigerde be slist de auto te laten passeeren. De prins maakte zich niet kwaad, maar gelastte den chauffeur in het Engelsch den plichtsgetrouwen politieman even aan de praat te houden, waarna hij vol gas gaf en weldra te Antabi aankwam, waar hij den. burgemeester ge- lukwcnschte met liet bezit van zulk een getrouw politicdienaar. Tengevolge van de sterke slagregens. Tengevolge van sterke slagregens is de Saleys, een ri vier in Z.-O. Frankrijk, plotseling sterk gestegen. Drie kwart van de stad Salies, waar de rivier doorstroomt, is onder water gezet: in de lager gelegen wijken staat het water anderhalve meter hoog. De verbinding tusschen de bovenstad en het overige gedeelte is verbroken. De burgemeester heeft de noodzakelijke maatregelen getroffen om de huizen te ontruimen en de bewoners van voedsel te voorzien. De schade, die door het water aangericht werd, is zeer omvangrijk. De overstroomingen medo een gevolg van de ontbossching. Uit Parijs wordt gemeld: De overstrooming in Zuid-Frankrijk wordt ten deele toegeschreven aan de ontbossching van de door de ramp getroffen departementen. De radicale senator Martin heeft thans een Interpel latie ingediend bij den minister van landbouw, omtrent nieuwe bebossching van deze streken en de middelen om te voorkomen dat nog meer boomen worden omgekapt In Moissac storten na het zakken van het water nog steeds nieuwe hulzen in. Een groot aantal gebouwen kan zoodoende niet meer benut worden om do daklooze bevolking te herbergen. Aanklacht tegen een al te hardhandige Don José. De rechtbank te Rijssel is geroepen om een uit spraak te doen in een geschil, dat wel eenig in zijn soort zal zijn. Do zangeres Alice Raveau, verbonden aan de Pa- rijsche Opera, heeft een klacht tegen den Spaan- schen tenor Pedro Lafuente ingediend, die den rol van Don José vervulde. Op den 16 Februari 1.1. werd Carmen in Rijssel op gevoerd. In de vierde acte waarin José zich verdron gen ziet door Escamillo, smeekt hij Carmen om hem niet te verstooten. Hij tracht haar te omhelzen, maar Carmen ontsnapt hem om echter ten slotte door hem gevangen te worden. Dg zangeres verklaart nu, dat Pedro Lafuente zijn rol met zulk een overtuiging gespeeld heeft, dat zij bont en blauw in haar kleedkamer terugkwam. Lafuente heeft zich verweerd met te verklaren, dat van haar kant Carmen hem gekrabt heeft. Hij heeft nu ook een klacht tegen Alice Raveau inge diend. Voorzeker geen gemakkelijke taak, die den rechter hier wacht! BRAND IN EEN CLUBGEBOUW. Midden in den nacht. Uit Londen: In de Devonshire Club, in St. James' Street, brak gistermorgen om vier uur brand uit. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen. Twintig leden en honderd man bedienden-personeel hadden ternauwer nood tijd om in hun pyama's een goed heenkomen te zoeken. De derde binnen drie weken; brandstich ting vermoed. Uit New Orleans wordt gemeld: In het katoenpakhuis van het havenbestuur van New Orleans brak gistermorgen een brand uit, die zich snel uitbreidde, maar door de brandweer spoe dig kon worden gedwongen. Er zijn 4 tot 500 balen katoen verbrand. Dit is binnen drie weken tijds de derde brand in de haven. De politie vermoedt brand stichting. Ook aan de kaden van Mandeville ten N. van New Orleans heeft gisteren een brand gewoed, waar-door de steiger vernield en het s.s „Munaires" van de Munsonlijn beschadigd werd. Door brandende pe troleumvaten werden verscheiden ontploffingen ver oorzaakt. De totale schade van dezen brand wordt op 1 tot 2 milliocn dollar geraamd. OF HET OOK GESNEEUWD HAD! (Passing Show.) Vtouw: Ligt de sneeuw dik7 Man: Ik val over de antenne van dc buren. De opmarsch van Gandhi en z\jn vrijwilli gers begonnen. Een teleg-ram uit Ahmedabad in Britsch—Indlë meldt dat Gandhi's pioniers voor het prediken der burger- ongehoorzaamheid ter bereiking van volledige onafhan kelijkheid hun marsch van 160 KM. naar de Golf van Cambay (presidentschap Bombay) gisterochtend begon nen zijn. Een nader bericht meldt: De groep van partijgangers van Gandhi die naar de Golf van Camaby opgebroken is, bestaat uit 79 vrijwil ligers met een voorhoede van 16 studenten van Gandhi's nationale hoogeschool. Indien Gandhi en zyn vrijwilligers in hechtenis moch ten genomen worden, zal de voorhoede het program uit voeren. Zoo niet dan zal deze voorhoede voor de hoofd groep blijven uittrekken en onderweg propaganda maken. Gandhi stelde zich aan het hoofd van den stoet. De anderen volgden hem met gelederen van drie man. Op tal van plaatsen langs den weg werden aan den „mahatma" bloemen en kokosnoten aangeboden. Tot dusver is alles vreedzaam in zijn werk gegaan. Vóór zijn vertrek heeft Gandhi de zieke pupillen van zijn seminarie bezocht en hartelijk afscheid van hen ge nomen. In de afgeloopen week zijn in het seminarie van Gand hi veertien gevallen van pokken, alle bij kinderen, voor gekomen. Drie kinderen zijn bezweken, de andere zijn herstellende. Bij een betooging, die 2000 schooljongens te Bombay hielden, zijn zij met.de politie In botsing gekomen. Verscheidene schooljongens werden gewond en in het ziekenhuis opgenomen. De stoet reeds kleiner geworden. Reuter meldde gister uit Ahmedabab: De stoet was reeds aanmerkelijk kleiner geworden, toen hij de grens van Ahmedabad overschreed, waar een massa menschen huiswaarts keerden. Te Aslali, de eerste halteplaats, ontvingen ongeveer honderd dorpelingen den stoet met vlaggen, guirlandes en muziek. Verschillende filmmaatschappijen, waaronder ook een Duitsche, volgen den optocht en filmen de deelnemers. OOK EEN VRAAG. (Kasper.) Kamt u het haar met een scheermes, oom 7 Bestrijding van den bastaardsatijnvlinder in de Veluwsche bosschen. Men meldt uit Harderwijk: Gisteren werd door een 100-tal leerlingen van de hoogste klassen der bijzondere openbare scholen on der leiding van den burgemeester van Harderwijk een tocht gemaakt naar de bosschen ter verdelging van de nesten van de bastaardsatijnrups, die in deze streek het houtgewas bedreigt. De jacht bleek een enorm succes; niet minder dan 36.000 nesten, bevat tend ongeveer 11 millioen rupsen, werd on de brand stapels vernield. De afdeeling Harderwijk van de N. P. V. verleende bij een en ander haar medewer king, terwijl het gemeentebestuur voor de noodige ververschingen zorg droeg. RAADSLEDEN VEROORDEELD. Tot f2500 en f5000 boete. Het Haagsche Gerechtshof heeft gister bevestigd het vonnis van de Haagsche rechtbank, waarbij F. v. d. K., tuinder en D. J. O., smid, beiden lid van den raad van Monster, ter zake van valschheid in een authentieke acte met betrekking tot grondaan koop voor het uitbreindgsplnn der gemeente Monster resp.. zijn veroordeeld tot f2500 boete subs twee maanden hechtenis en f 5000 boete, subs. drie maan den hechtenis. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Anna, dochter van Klaas Honig en van Aaltje Kuiper. Overleden: Adriana Christina Borghouts, oud 59 jaren, echtgcnoote van Jan Albertus de Rooij. Dijkgraaf en Heemraden van den Polder Wieringerwaard maken bekend, dat de Noordzijperweg tusschen den Walingsweg en de Pijpen voor het verkeer en thans de Zuidzijper- weg tusschen genoemde punten vanai heden tot 21 Maart a.s., voor rij en voertuigen Wieringerwaard, 13 Maart 1930. Dijkgraaf en Heemraden voornoemd C. HARINGHUIZEN, Dijkgraaf. D. SLEUTEL Dz.# Secretaris.

Schager Courant | 1930 | | pagina 2