Binnenlandse!! Nieuws. Gemengd Nieuws. <op liefde voor 3en InnerUjken mensch. En ver liefdheid verflauwt, sterft af. Verliefdheid is on standvastig, wispelturig, vraagt om nieuwen prik kelen nieuwe bekoring. De liefde echter richt zich op de geestelijke persoonlijkheid. Zij waardeert en bewondert moreele hoedanigheden. Is het niet een typische eigenaardigheid, dat de man veel meer let op de uiterlijke schoonheid dan de vrouw? Van een leelijk meisje wordt wreede onbillijkheid! oneindig minder notitie geno men door de jonge mannen, dan van een leelijken •jongen of man door meisjes of vrouwen. Geeft dit ons geen kijk op het verschil tusschen de liefde der beide sexen? Het mooie trekt allereerst den man aan en hij wil dat mooie bezitten. Het prikkelt'hem en wekt begeerten bij hem op. Het degelijke, het gees tige, het energieke, het artistieke in den man ech ter is voor de vrouw de grootste bekoring en zij wil daarom hem toebehooren, aan hem zich geven, aan hem zich wijden met haar gansche ziel. Natuurlijk geldt dit in het algemeen en zijn er talrijke uitzonderingen. Maar dit staat voor mij vast*, dat de vrouw in de liefde grooter trouw toont dan de man. En dit is een gevolg van zijn anders-zijn dan de vrouw. Daarom heeft juist de man er voor te waken, dat zijn liefde voor de vrouw boven de zinnelijkheid uitstijgt en wordt tot liefde voor wat zij als mensch is. Ik' ga hier niet verder op in, omdat ik niet over het huwelijk schrijf en de moeielijkheden daar van niet nader wil belichten noch het mooie daar van wensch te bespreken. Het gaat in dit artikel slechts over het karakteristieke van man en vrouw. Sani van Bussum beweert dat mannen eigenlijk altijd kinderen blijven. En dit beweren vele vrou wen. Hebben zij gelijk? Als ik de boven dit artikel geplaatste woorden nog eens rustig overlees, ben ik geneigd om te zeggen: ja! Wanneer dit het kenmerk is van het kind, dat het graag hartelijkheid, teederheid, liefde ont vangt, dan meen ik dat er waarheid is in de woorden van Sani van Bussum. En dit geldt in 't bijzonder voor getrouwde mannen. Het is te be grijpen. De getrouwde man staat in het volle le ven hij heeft zijn moeiten, zorgen, teleurstellin gen, onaangename ervaringen. Daarom heeft hii behoefte aan een hart, dat hem begrijpt; aan een hand, die de zorgenrimpels van zijn voorhoofd wegstrijktaan een woord, dat hem opbeurt; aan een vroolijken lach, welke zijn booze stemming verdrijft; aan een kus, die hem doet gevoelen dat er èèn is, die hem ondanks alles liefheeft. Aan het zeggen der vrouwen, dat de mannen altoos kinderen blijven zit echter ook nog iets an ders vast. Er wordt daarmede soms gedoeld op een zekere naieveteit, je zelfs op een zekere onnoo- zelheid bij de mannen. Moet ik nu alweer toegeven, dat dit inderdaad zoo is?. Eerlijkheidshalve wil ik er dit van zeggen: in 't algemeen is de man goediger dan de vrouw. Niet boos worden, mijn waarde lezeressen: ik bedoel er dit mede: een man laat zich gemakkelijker mislei den (vooral door vrouwen en in het bijzonder door vrouwentranen), hij ziet niet zoo scherp. Bij een vrouw spreekt sterker de intuitie, d.i. het in nerlijk aanvoelen. En dan is zij tegelijkertijd har der in haar oordeel en dit wel het meest waar het andere vrouwen geldt. Hiermede hangt ook sa men dat de man gemakkelijker vergeeft, dan een wrouw. Is het misschien omdat hij zichzelf in zijn zwakheid beter kent dan de vrouw? Ik hoorde eens iemand zeggen: „het verschil tusschen een slechte man en een slechte vrouw bestaat hierin dat de vrouw als ze slecht is veel geraffineerder, veel wreeder is." Een vrouw kan gingen we naar beneden, waar we een weg vonden, die ons verder voerde. Tóch moesten we eerst nog door een beekje, om het goede pad te krijgen. We waren net binnen, toen de etensgong geluid werd. Op de Binnenplaats ging de heele troep op een ver hooging en zong eenige Hollandsche liederen. Dit was den Duitschers zeer aangenaam. Er was toevallig een Duitsche zangvereenlging, die zeer mooie liederen ten beste gaf. e.a. ook een Koraal van Bach, dat prachtig klonk. Ter afwisseling zongen wjj weer een paar Va- derlandsche liedjes. Het werd een zangcoucours in het klein. Wij deden onze uiterste best. want we moesten de eer van Holland hoog houden, nietwaar? De Duitschers zingen heel veel en ook heel mooi. Bijna altijd zingen ze, vooral ook als ze op marsch zijn. De Duitsche jeugd ls ook veel krachtiger dan de onze; dit komt, omdat ze zooveel aan sport doen. Dagen achtereen wandelen ze, trekkende van dorp tot dorp, van stad tot stad. In de steden ziet men de menschen veel krachtiger en flinker loopen dan hier: ze slenteren niet. Wij ver baasden ons ook over hun uithoudingsvermogen. Wan neer wij zonder te rusten eenige bergen hadden be klommen, dan waren we haast „dood-op", maar de Dultscher tippelt maar verder en voelt geen vermoeid heid. 'a Avonds vereenigden allen zich In de Ridderzaal, waar het marionettenspel „Prinsesje Goudhaar" bijge woond werd. Het marionettenspel ls zeer geliefd in Duitschland .evenals de volksdansen, die we gezien heb ben buiten het slot op een terrein, omgeven door hooge, eeuwenoude boomen. De taal, die in Sauerland gesproken wordt, konden wij heel goed verstaan. We hebben zeer veel geleerd op onzen tocht. In de Jeugdherberg voelt men zich geheel op zijn gemak, zoo vrij en ongedwongen en hartelijk ls de om gang tusschen de jongens en meisjes van beide landen. De Duitschers zijn over 't algemeen echter veel gemoe delijke!*, vriendelijker en hartelijker dan de Hollanders. Het verblijf ln de Freusburg was in één woord: god delijk. We vonden het geweldig Jammer, dat we den volgenden dag deze heerlijke „Jugendburg" weer moes ten verlaten. Als men in de uitgestrekte bosschen van Sauerland ronddwaalt, dan begrijpt men, hoe het mogelijk ls, dat Duitschland zulke voortreffelijke dichters heeft voort gebracht. Men voelt zich in deze bosschen één met de natuur en onwillekeurig krijgt men dichterlijke aan vechtingen. Welk een heerlijk leven moeten die oude Germanen geleid hebben, die naar hartelust in da bos schen konden rondzwerven. Den derden dag werden we wakker gezongen door de Duitsche zangclub. We namen afscheid van Freusburg en zijn Heer, den Herbergsvater en gingen op weg naar Siegen, begunstigd door heerlijk zonnig weer. Als we boven op een berg waren, blikten we nog vele feller haten dan een man. Is het haten niet de in haar tegendeel overgeslagen liefde? De vrouw kan grenzenloos liefhebben met een volledige overgave. Waarom zou ze dan ook niet grenzenloos kunnen haten? En is dit haten niet verklaarbaar, waar zij haar liefde ziet bedreigd, waar zij een ander zich ziet indringen tusschen haar en haar man, haar minnaar, haar geliefde? Speelt de jaloersch- heid niet een veel grootere rol in 't leven van de vrouw dan in het leven van den man? Dit komt ook alweer door het feit, dat de vrouw bij intuïtie de gevaren voelt, die een man dikwijls argeloos loopt. Bij den man staat het verstand (en daarom helaas ook dikwijls de berekening!) op den voor grond; bij de vrouw het gevoel, de intuïtie. Het verstand werkt trager dan de intuïtie. Daarom is de vrouw ook in den regel meer spontaan. Zoo zijn man en vrouw in zeker opzicht tegen stellingen. Maar deze tegenstellingen worden tot een harmonische eenheid door dat mooiste op aar de, dat den naam van liefde draagt. En in elk menschenhart leeft diep verborgen het verlangen om die harmonische eenheid te be reiken. Daarom zal, zoolang er menschen zijn op aarde, ook altijd blijven het onuitroeibaar zich tot elkaar voelen aangetrokken van man en vrouw. Want ze zijn als twee tegengestelde polen, wezensverschillend en toch elkaar aantrekkend opdat uit de aanraking het licht, het waarachtige leven worde gewekt. ASTOR. In den Wieringermeerpolder. De ontwatering van de reeds drooggema len gebieden. Het bouwen van wonin gen. Aangaande de maatregelen, welke de directie van den Wieringermeerpolder voorbereidt voor de ontwa tering van de reeds drooggevallen gebieden, meldt men, dat dit jaar, behalve vijf barakken, nog 50 landarbeiderswoningen gebouwd zullen worden. In elk der barakken kunnen 100 tijdelijke werkkrachten worden gehuisvest. Naarmate de drooglegging vor dert, zullen nieuwe woningen worden bijgebouwd en wel het volgend jaar 300 en in 1932 nog 150. De arbeiderswoningen worden zoodanig ingericht, dat zij behalve voor het gezin nog plaats bieden aan 6 tijdelijk in den polder te werk gestelde arbeiders. Zeer binnenkort zullen de 500 arbeiders, die huisves ting zullen vinden in de barakken, worden opgeroe pen. Zij zullen betrokken worden uit de gemeenten van ons land, waar veel werkloosheid onder de land arbeiders heerscht. De plaatsing van alle blijvende en tijdelijke werkkrachten zal geschieden door de arbeidsbeurzen. Ook een aantal boerenzoons zal voor plaatsing in aanmerking komen. KINGSFORD SMITH. Hersteld het Gasthuis te Middelburg verlaten. Kingsford Smith, die, zooals bekend, tien dagen ge leden in het Gasthuis te Middelburg werd opgeno men voor het ondergaan van een operatie, is Donder dagmiddag geheel hersteld daaruit ontslagen en per Nash-auto naar Veere gebracht. Het ligt in de bedoeling van Kingsford Smith om op Zaterdag a.s. naar Amsterdam te vertrekken. KAR DOOR EEN TREIN GEGREPEN. Ongeluk op een onbewaakten overweg. Op den onbewaakten overweg bij wachtpost 51 on der Gennep, is Donderdagmorgen de voermanskar van Geerts uit Hommersum door een trein gegrepen De wagen werd totaal vernield. De voerman bleef evenals het paard ongedeerd. malen terug naar Freusburg, waar we zooveel hadden genoten. Door heel Sauerland zijn door de Sauerlandlschen Ge- bergsvereln heerlijke boschwegen., -paden en -paadjes aangelegd, zoogenaamde „Wanderwege". Langs deze Wanderwegen ziet men de mooiste gedeelten van het Sauerlandsche bergland, allemaal bosschen, bergen en dalen, riviertjes en beekjes. Het ls een heerlijk gezicht, die huisjes in de dalen, en tegen de berghellingen, ter wijl de nijvere bevolking (vooral het vrouwelijk deel; de mannen werken meestal in de industrie) op het land werkt. Langs de wegen groeien overal wilde frambozen en bramen. De frambozen smaakten kostelijk, de bramen waren helaas nog niet rijp. In den namiddag bereikten we Nlederschelden, waar we allemaal in een „kleine Konditorei" verdwenen. We lieten ons het lekkers en het Himbeerwasser „frambo- zenwater") goed smaken, terwijl we luisterden naar de Vara-gramofoonplaten over Hilversum. Daarna togen we verder over Eiserfeld naar Siegen, weer door prachtige bosschen. Om half vijf arriveerden we in het stadje Siegen, ongeveer zoo groot als Alk maar. Onze jeugherberg lag weer boven op een berg, het was een gedeelte van de oude burcht „Oberes Schlosz." Klimmen ls voor den Hollander zooleta als een mar teling. Maar hij moet maar eens een voorbeeld nemen aan den Dultscher. Deze klimt en loopt, en loopt en klimt en ls nooit vermoeid. Fietsen ziet men er weinig, alles gaat bijna loopende. Ik sprak met een hoofdver tegenwoordiger van de Jurgens-fabrieken voor Sauer land, die met zijn tasch onder den arm van de eene plaats naar de andere liep, om zijn klanten te bezoeken. Toen we halfweg den berg waren, zei plotseling een vreemde dame in het Hollandsch tegen ons: „Ja, jullie moeten nog een heel eind klimmen". De Hollandsche stem gaf ons weer nieuwen moed. Later ontmoetten we deze dame nog op het terras bij het slot waar prach tige panorama's zich voor onze oogen ontrolden. 's Avonds bekeken we gezamenlijk het oudste gedeelte van Siegen. We verbaasden ons over het scheefgezakte huis, dat door de balken va® den vukwerkbouw nog ln elkaar bleef. De vakwerkbouw Is het typische ln de dorpen en voor oudere hulzen in de stad. Ze worden door de menschen zelf gemaakt: eerst wordt een houten geraamte ln elkaar gezet met vele steunbalken, waartusschen keien worden gestapeld, met leem bedekt. Toen het donker werd, bleven we allen met de aan wezige Duitschers op het terras nog een uurtje gezellig bijeen. De Duitschers zongen weer schitterend, maar de Hollanders hielden zich ook kranig. Het ls Jammer, dat ln Holland geen zangonderwijs op de Middelbare scho len wordt gegeven zooals in Duitschland. (Wordt vervolgd.) DAT WOEST IN DE GATEN LOOPEN! Eenige weken geleden vermiste de heer K. te Rijn- zaterwoude een portefeuille, inhoudende ongeveer f2200. Dezer dagen viel het echter op, dat de rijwielher steller P. R., uit Boskoop, voor zijn doen groote uit gaven deed. Hij kocht o.a. oen auto, welke hij contant betaalde met een bankbiljet van f 1000.Bij aan houding bekende R. het geld bij den heer K. te heb ben weggenomen. R. is ter beschikking van de justitie gesteld. leis wat ongelegen komt. Ontslag van Nedcrlandsche arbeiders in Duitsche venen. Aan ongeveer 250 veenarbeiders uit Oostelijk- Drente, die werkzaam zijn bij de verveningsmaat schappijen over de grens, is met ingang van Maan dag ontslag aangezegd. Bij sommige firma's schijnt het bedrijf geheel of gedeeltelijk te worden stopge zet; andere firma's zullen bijna uitsluitend doorwer ken met Duitsche werkkrachten. Dit ontslag komt, zoo schrijft men aan de N. R. Ct., voor de arbeiders zeer ongelegen, daar het aard- appelrooien nog niet algemeen begonnen is. Ook is de oppervlakte aardappelen belangrijk kleiner dan voorgaande jaren. Vele arbeiders zullen dan ook op de werkverschaffing zijn aangewezen. De Nederl. Landarbeidersbond heeft daarom den minister van binncnlandsche zaken en landbouw verzocht, de werkverschaffingen tijdens de aardappelcampagne niet stop te zetten. TWEE REUZEN. Öp de veiling te Naaldwijk werden Woensdag twee reuzen onder het fruit aangevoerd. De kweeker M. J. W. v. d. Berg voerde een tros druiven ter veiling aan met het meer dan respectabele gewicht van 7 pond en IV2 ons» waardoor de aanvoer van twee tros sen te Honselersdijk welke tezamen 5 K.G. wogen nog werd overtroffen, terwijl de kweeker B. Val- star een Carbonkelmeloen ter markt bracht, welke niet minder dan 8 K.G. woog. De reuzen trokken op de veiling veel bekijks. Ongewenschte vreemdelingen in Den Haag. Twee Italianen halen een koffer uit een auto, maar ze bemerken niet dat ze be spied werden. Twee Italianen, de 30-jarige S. P. en de 31-jarige L. G., in Den Haag, zijn aangehouden, verdacht van diefstal van een koffer met instrumenten, ter waar de van f400, uit een auto van dr. v. H., welke voor het gebouw van De Volharding op den Ged. Burg wal stond. De Italianen waren Woensdagochtend uit Parijs naar Den Haag gekomen, naar hun zeggen om hier werk te zoeken. Zij hadden hun koffers aan het Holl. Spoorstation achtergelaten. Toen zij zich te 4 uur in den middag op den Ged. Burgwal bevonden, werd hun oponthoud bij den auto opgemerkt door twee werklieden in een werkplaats aan de overzijde, zonder dat de Italianen er erg in hadden, dat zij werden bespied. Deze werklieden (broers) zagen, dat de door hun. uiterlijk reeds op vallende vreemdelingen het portier van den auto opengooiden, een tasch of koffer uit den wagen haal den en daarop hun weg vervolgden. Zij liepen in de richting Boekhorststraat en wer den gevolgd door de beide werklieden, die. toen zij een paar agenten ontmoetten, dezen onmiddellijk op de hoogte stelden van hetgeen ziy .hadden waargeno men. Zoo konden de Italianen, terwijl zij den koffer van den dokter nog bij zich hadden, worden gear resteerd en naar het hoofdbureau van politie overge bracht, waar zij na voorloopig verhoor in voorloopige bewaring werden gesteld. Donderdagochtend heeft de betreffende commissa ris, geassisteerd door mej. Van Veen, lecrares in het Italiaansch als beëedigde tolk, het verhoor voortgezet. De bagage van de beide Italianen, die aan het sta tion door de politie is gehaald, bleek o.m. een vol ledige collectie inbrekerswerktuigen te bevatten. Thans wordt van politiezijde onderzocht of en in hoeverre zij mede schuldig zijn aan een paar andere Woensdag vóór vier uur n m. gepleegde en ter kennis van de politie gebrachte diefstallen, n.1. een ten na- deele van H. V. van een handkoffer met lijfgoederen uit diens auto, welke omstreeks half twee in de Groo te Marktstraat onbeheerd stond, en een ten nadeele van I. N., eveneens van een koffer, inhoudende luxe lederwaren enz., uit een auto, welke omstreeks kwart over twee in de Wagenstraat onbeheerd heeft ge staan. De Keulsche Dom. Voor 50 jaar terug eerst afgebouwd. Donderdag was het vijftig jaar geleden, dat de Dom te Keulen werd afgebouwd tot in zijn huidigen toe stand. De eerste steen was al 632 jaar vroeger gelegd, n.1. op 14 Augustus 1248. Na 232 jaar werden echter de werkzaamheden stopgezet, daar men alle hoop had laten varen het geweldige bedehuis volgens het oor spronkelijke plan te voltooien. Het schip en de zij beuken werden met een voorloopig dak afgesloten. Op het einde der 18e eeuw werd de Dom door de Franschen als opslagplaats gebruikt en het bouw werk raakte ten slotte zoodanig in verval, dat het dreigde volledig in puin te vallen. Op last van koning Friedrich Wilhelm III van Pruisen werden in 1823 de herstelwerkzaamheden be gonnen en 9 jaar later ving men den completen af bouw aan, die in 1880 tot een goed einde werd ge bracht Een vergissing. De Prins van Wales ln de lucht aange vallen. Toen de prins van Wales, die levendig belang stelt in de luchtmacht-manoeuvres, Woensdag te Andover in een Faircy-vliegtuig was opgestegen om de spie gelgevechten van nabij gade te slaan, werd zijn toe stel door een groep van zes militaire vliegers voor een „vijandelijk" borbardeer-vliegtuig aangezien en hevig aangevallen. Een voor een kwamen zij. op hem af, doken met groote snelheid en dwongen den vlie ger van den prins lager en lager naar den grond toe te vliegen. Zelfs toen hij op het punt was om te. lan den, bestookten zij hem nog. Pas veel later hoorden de vliegers, die over hun succes opgetogen waren, welke vergissing zij begaan hadden. DRIE JONGENS DOOR DEN BLIKSEM GEDOOD. Te Bilmerich nabij Dordtmund sloeg tijdens een hevig onweer de bliksem in een boom, waaronder vier jongens van negen tot veertien jaren waren gaan schuilen. Drie hunner werden op slag gedood, terwijl de vierde ernstig verlamd werd. DE PADDENSTOELVERGIFTIGING. Nog twee slachtoffers. Dezer dagen werd gemeld, dat in het Ivomitaat Eisenburg in Hongarije drie personen, tengevolge van het eten van vergiftige paddestoelen zijn overle den. Thans zijn nog twee mannen gestorven. Een uit gebreid onderzoek wordt ingesteld. Men beweert, dat onlangs in het bosch strychnine is gestrooid, ter be strijding van schadelijk gedierte, en dat dit vergif door de paddestoelen zou zijn opgenomen. EEN HEVIG ONWEER BIJ NAPELS. Een hevig onweer is losgebroken boven Poggioreale bij Napels, juist toen markt werd gehouden. Volgens de eerste berichten moeten er dooden en gekwetsten gevallen zijn. Nader wordt gemeld, dat volgens de voorloopige cij fers vier menschen zijn ged< terwijl 70 menschen kwetsuren hebben opgeloopi.: -e meeste slachtoffers heeft een 3 M. hooge en a!) lange fabrieksmuur geëischt, die is ingestort. De mmuiweer is nog met net opruimingswerk bezig. Men vreest, dat er onder de puinhoopen nog meer slachtoffers zijn. EEN STORMACHTIGE VERKIEZINGS VERGADERING. Met gummistokken de rust hersteld. Op een nationaai-socialistische vergadering te Lüne- burg is het dezer dagen tot een vechtpartij tusschen communisten en nationaal-socialisten gekomen. Bij het debat nam een communist het woord en be vestigde dat Moskou bevel heeft gegeven de nationaal- socialisten dood te slaan, zoo vaak de gelegenheid zich voordoet. Na dezer erkenning werd hem het woord ontnomen. Toen hij van zijn plaats wilde spre ken, greep de zeer sterke zaalwacht in en er ontstond een heftige kloppartij, waarbij verscheidene personen ernstig werden gekwetst. Een sterke politieafdeeling heeft met gummistok ken de rust hersteld. ONTPLOFFING IN EEN KOLENMIJN. Drie dooden, tal van mijnwerkers bedolven. Tengevolge van een ontploffing in een kolenmijn bij Princeton, in Britsch-Columbia, is één man ge dood en werden er dertig bedolven. Volgens een nader N. T. A. bericht zijn tot dusver drie lijken geborgen. Er zijn nog veertig mijnwerkers bedolven, aan wier redding hard gewerkt wordt. DE DIENSTPLICHT IN NIEUW-ZEELAND. In het huis van afgevaardigden te Wellington is een wetsontwerp ingediend tot tijdelijke intrekking der wet op militaire dienstplicht. Inmiddels zullen alleen vrijwilligers worden afgericht. De maatregel, die uit het oogpunt van bezuiniging zal worden genomen, zal niet langer dan tot 1 Aug. 1931 van kracht blijven. DE LUCHT-OVERVAL OP EEN MIJN. De dadier gearresteerd? V.D. verneemt uit New York: Onder verdenking de vlieger te zijn, die op zulk een geheimzinnige wijze bommen heeft geworpen op de kolenmijn bij Providence, heeft de politie den Arae- rikaanschen aviateur Montgomery gearresteerd, die echter ten sterkste ontkent ook maar iets van de zaak af te weten. Te zijnen laste was ook aangevoerd, dat het nummer van zijn vliegtuig veel overeenkomst ver toont met het .nummer van deu geheimzinnigen bom menwerper en dat zijn toestel evenals hei andere vliegtuig, eveneens oranje van kleur is. BOTSING TUSSCHEN VRACHTAUTO EN OMNIBUS. V.D. verneemt uit Londen: In de buurt van Haddon bij Peterborough (North- hamptonshire) had een botsing plaats tusschen een vrachtauto en 'n grooten omnibus. Hierbij werden twee personen gedood en vijf zwaar gewond. Beide wagens werden geheel vernield. Bij de botsing ge raakte de benzine in brand. De chauffeur van den vrachtauto en een passagier kwamen in de vlammen om. TREINONTSPORING. Dezer dagen is even voor het station Ullersdorf in het Isergebergte de locomotief van den van Flinsberg komenden trein ontspoord. Naast de rails liep de lo comotief door, doch de machinist wist den trein wel dra tot stilstand te brengen, zoodat geen wagens ge kanteld zijn. Slechts één passagier is gekwetst, door dat een koffer op zijn hoofd viel. De materieele schade is aanzienlijk. De passagiers werden met postauto's verder vervoerd. Reeds 's nachts om 1 uur was men er in geslaagd de locomotief weer op de rails te zet ten. Eergistermorgen om 9 uur kon het verkeer wor den hervat. ONGELUK IN DE DOLOMIETEN. Uit Bozen wordt gemeld: Bij de bestijging van een hoogen bergspits in de Dolomieten door een Berlijnsch gezelschap, bestaan de uit twee dames en twee heeren, sloeg een 21-jarige student, bij het breken van een touw, naar beneden. Met zware verwondingen werd het slachtoffer gevon den. De student overleed eenige uren later. U is zeker voor pleizier op reis? Kan u denkenIk ga m'n vrouw en m'n schoonmoeder halen! (Canard Enchainé).

Schager Courant | 1930 | | pagina 2