Voorjaafsveemarkt Fa. Gebr. Rotgans, Openbare Uitvoering Maandag 27 April a.s. Verzend Uw goederen Kieuw model FORD een Burgerwoonhuis. een Auto-Reservewiel flinke Dienstbode. Marktberichten. Plaatselijk Nieuws. Nagekomen Berichten. Advertentiën. Toonnelvereenigitig „EXCELSIOR", Zondag 19 April, Hun Kind. BAL NA. CflöP. LEVEND VEE-AFZET Donderdag 16 April a.s., ZITTING te SCHAGEN. Groote te Hoorn LUXE BURGERS RIJWIELEN Weekbericht. C. Rezelman Jz. Verkeerd beleid „HET GROENE KRUIS", HOOGZIJDE E 103. jarige Stier Bouwgrond een Fordson Tractor met twee Melotte Ploegen en een Schijf-Egge. ALKMAAR, 11 April. Aanvoer: 330000 kipeieren, 56—58 Kg. f 3.704, 58GO Kg. f 3.80-4.10, 60—62 Kg. f 4—4.40, 62—64 Kg. I 4.10 5, bruine 60—65 Kg. f 4—5.20, 70000 eendeieren f 3.70-3.80, ALKMAAR. 11 April. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen a'.s volgt: 30 paarden 250400, hitten 100— 300, 2 2melkkoeien f 250370, 265 nuchtere kalveren sl. f 8—14, fok f 17424, 145 schapen vette 2835. over- houders f 2635.50, 35 schrammen 2024, 206 biggen (10 weken) f 814, 5 bokken en geiten 414, kleine bokken 0.50, Handel stug, doch van overhouders alleen goed. ALKMAAR, 11 April. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald voor fabrieksboter le soort f 0.67%0.72%, 2e soort 0.62% 0,67%, eieren (groothandel) f 3.754.10, eendeieren f 3.50 ALKMAAR, 11 April. Op de heden gehouden piepkuikenmarkt waren aan gevoerd 87 kisten en 11 korven. De prijs was f 1.50—1.65, per Kg. De handel was vlug. ALKMAAR, 13 April. Andijvie f 3.6012, kropsla f 49.10, per 100 stuks, bie ten f 4.40, roode kool f 6.60—18, per 100 Kg., prei 5.20 —12, rabarber f 819, raapstelen f 1.702.70, radijs 3,8n —5.80, selderie f 3 50 per 100 bos, postelein f 1.101.70, spinazie f 0.11—0.45 per bak, witlof I f 10—15, II f 5—8 per 100 pond. NOORDSCHARWOUDE, 13 April. Uien f 2.60—3, drielingen 1.60—1.70, grove f 2.40—2.90, gele kool f 5.30—6, D. witte kool f 5.60—6.10 per 100 Kg. Aanvoer: 2700 Kg. uien, 5000 Kg. gele kool, 1100 Kg. Deensche witte kool. BROEK OP LANGENDIJK, 13 April. 2100 Kg. roode kool f 13—18.10, 6000 Kg. gele kol 5.44 6.60, gele kool doorschot f 5.30—5.40. ALKMAAR, 13 April. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en •prijzen als volgt: 51 vette koelen f 225—385, handel ma tig, 4 vette kalveren 60—100, vette kalveren per Kg. f 1.201.50, 184 nuchtere kalv. slacht f 922, fok 18— 28, 585 vette varkens (zware) per Kg. f 0.40—0.44, zouters per Kg. f 0 410.42, handel matig. AMSTERDAM, 13 April Roode en witte tarwe f 5.50—8, rogge f 4—5, chevalier- gerst f 5.25—5.75, haver f 4.50—6, dulveboonen f 11—13, paardeboonen f 6.757.50, alles per 100 Kg. AMSTERDAM, 13 April 1931. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 562 vette koelen, waarvan de prijzen waren: le kw. 96106 ct., 2e kw. 8094 ct., 3e kw. 7080 ct., mindere soorten 62 70 ot, alles per Kg. slachtgewicht; 108 melk- en kalf- koeien f 280-880 pers tuk; 141 vette aklveren: 2e kw. 68—95 ct, 3e kw. 74—85 ct., beide per Kg. levend ge wicht; 502 nuchtere kalveren f 7—13, 39 schapen f 34— 38, beide per stuk; 11 varkens: vleeschvarkens 90110 Kg. 5051 ct., zware varkens 48—50 ct, vette varkens 4648 ct., alles per Kg. slachtgewicht; 168 paarden f 80200 pers tuk. Aanvoer 13 wagons geslachte Deen sche runderen. AMSTERDAM, 13 April 1931. Bericht van den mak. Jac. Knoop. Aardapelen. Zeeuwsche bonten f 6—7.50, id. blauwen f 6—7, id. klei Industrie f 4.75id. blauwe poters 33.25, id. bonte poters f 3—3.25, id. Bevelanders f 4.254.75, Vlaamsche klei-industries f 4.25—450, id. eigenheimers f 4.75—5, IJpolder eigenh. f 4.50—5, id. bravo's f 4.50—5.50, id. poters f 2.703, id. Bevelanders f 4.254.50, Drentsche eigenh. 2.80—4.20 per H.L. winter Malta f 16—17 per 100 Kg. Flakkeesche eigenh. f 5.25—6. Spuische eigenh. f 5.50—6, Friesche borgers f 4.50—4.75 per H.L. Tuinbouwvereeniging „De Eendracht". Zaterdagavond vergaderde bovengenoemde vereeni- ging ten lokale van den heer C. Vis, hotel „De Bre- derode". Aanwezig met het bestuur 39 personen. Tevens is aanwezig de Burgemeester dezer ge meente, de heer A. J. Wijnveldt. De voorzitter, de heer Jb. de Boer opent met een woord van wfkom aan leden en pers en in het bij zonder aan den Burgemeester en den Secretaris, die beiden weer in het midden der vergadering zijn; spr. feliciteert genoemde heeren met hun beterschap. Deze vergadering is bijeengeroepen om de beschrij vingsbrief voor de algemeenc vergadering van den Noordermarktbond te behandelen, zegt voorzitter. Hiermede verklaart spr. de vergadering voor ge opend en geeft het woord aan den secretaris, voor het lezen der notulen. Deze worden, nadat een tweetal le den vragen gesteld hebben, goedgekeurd. Het jaarverslag. Uit het jaarverslag van den secretaris-penning meester, den heer A. Timmerman stippen wij het volgende aan: Er werden 2 ledenvergaderingen gehouden en 1 be stuursvergadering met de vereeniging „Tuinbouwbe- lang" te Noordscharwoude. Verder werden in samen werking met deze vereeniging eenige tuinbouwlezin- gen gehouden. In samenwerking met de andere tuinbouwverecni- gingen werd een cursus in bollenteelt gehouden, waaraan door 60 personen werd deelgenomen. De ontvangsten waren f 1140.74, de uitgaven f 1211.71, alzoo een nadeelig saldo van f70.97. Het aantal leden bedraagt 226. In het verslag worden verder gememoreerd de slechte uitkomsten van het vorige jaar en de slechte teelt der producten als gevolg van den hagelslag en de vele regenval. Een gevolg van de slechte uitkomsten in het tuin bouwbedrijf is ook het verstrekken van Tuinderscre- dieten door de provincie en gemeenten. Het verslag eindigt met een opwekking om den moed niet te laten zinken, daar achter de wolken toch de zon schijnt, (Applaus.) Namens de commissie tot nazien der rekening deelt de heer A. de Boer mede, dat een en ander vol komen in orde is bevonden. Naast den heer Jb. Smit Cz., die zitting blijft ne men in de commissie, worden als nieuwe leden aan gewezen de heeren G. Ameling en P. Leegwater. Mededeelingen. Namens de kunstmestcommissie, deelt de Heer Jb. Smit Cz. de samenstelling van de Februari kunst- mestlevering mede. Verder dat van de April-lcvering door 30 leden 54400 K.G. is besteld. De Voorzitter deelt mede, dat door B. en W. toe- stemming is verleend om struikenafval e.d. op het Vrouwenland te brengen. Het is verboden dit afval in het water te werpen. De heeren Kaan en Mallekote wordt dank gezegd voor hun medewerking bij het zaadontsmetten ver richt. Verder deelt voorzitter nog mede, dat geen aan leiding is gevonden om de zetlcoolregeling te wijzi gen. De beschrijvingsbrief voor de Noorder- marktbondvergadering. Voorstel 1 om het *4 hetgeen tot op heden aan den handel voor de contante betaling wordt afge staan, te verminderen tot 1/10 wordt aangenomen. Voorstel 2 om het marktpersoneel een pensioen toe te kennen, wordt aangehouden. De afgevaardigden wordt vrij mandaat verleend met 27—12 stemmen. Voorstel 3 om voor alle onderhands verkochte producten 1.65 voor contante betaling af te trek ken, wordt aangenomen. Voorstel 4. Van do vereeniging „Sint Maarten" om maatregelen te nemen, dat de leden hun geld van het betaalkantoor thuis bezorgd krijgen, wordt verwor den. Het P.A. van het hoofdbestuur wordt aangenomen. Voor. 'el 5. Van dezelfde vereeniging om het daar heen te leiden dat men zijn producten op den dag van veiling ook zal kunnen lossen, wordt verworpen. Het P. A. wordt aangenomen. Voorstel 6. Van dezelfde vereeniging óm het ge wicht der producten, aangegeven op het veilingbordje te aanvaarden, alleen geldende voor winterkool. wordt verworpen. Het P. A. wordt aangenomen. Voorstel 7. Van de afdeeling Langendijk L.T.B., om na 1 Januari geen bonnen meer af te geven, wordt aangenomen. Voorstel 8. Van de afdeeling 'tVeld, L.T.B., om voor het artikel slabooncn een keuring in te stellen, wordt aangenomen. Voorstel 9. Van de vereenigingg „Harenkarspel Oost" om de slaboonen niet anders dan in kistjes te veilen, wordf aangenomen. Voorstel 10. Van de vereeniging „Tuinbouwbe- lang" om zich in beginsel uit te spreken voor ver eenvoudiging der U.C.B.-controle, wordt aangenomen. De heer A. Swager deelt mede, dat Donderdag een vergadering der Veilingsvereeniging te Utrecht heeft plaats gevonden en dat men zich aldaar voor vereen voudiging der controle heeft uitgesproken, tot alge- mcene voldoening. Voorstel 11. Van dezelfde vereeniging om een proef te nemen met enbloc veilen van kleine peen en drie lingen (uien) wordt aangenomen. Voorstel 12. Van de vereeniging „D«v Eendracht", wat een motie is, dat er op Maandag zoo weinig pro ducten geveild worden en waar teleurstelling over wordt uitgesproken, wordt aangenomen. In verband hiermede wordt een voorstel aangenomen, om de vel ling te doen aanvangen om 9 of 10 uur en om gele genheid te geven per monster te veilen en hieraan te verbinden dat als de prijs een halven gulden la ger is als Zaterdag, de partij mag worden opgehou den. Rondvraag. De voorzitter zegt, dat thans 5% wagons kunstmest •besteld is geworden. Spr. wekt degene die tuinders- crediet ontvangen hebben op, alsnog kunstmest te be stellen. De heer A. Bakker stelt voor om op de vergade ring van den Noordermarktbond ter sprake te bren gen, dat ieder jaar nieuwe bascules worden aange schaft. Dit is reeds eerder aangenomen. De voorzitter antwoordt, dat tot dusver de bascu les hersteld of vernieuwd worden, doch dat het wel de bedoeling van het bestuur is, hetgeen Bakker voorstelt.. De heer P. de Geus doet het voorstel om de taaie gele kool op bepaalde dagen te veilen. Dit zal op de algemeene vergadering ter sprake worden gebracht. De heer L. Kalverdijk vraagt maatregelen tegen het moedwillig afplukken van tulpen. De burgemeester, als hoofd van de politie zegt toe, dat de oolitie hier naar zal kijken en vraagt spr. een opgave van hen die tulpen bruwen. De heer J. v. Hout vraagt of de minimum-prijzen voor alle producten gelden. De voorzitter zegt dat hier de hand niet aan gehou den is. De heer Swager deelt mede, dat dit punt te Utrecht besproken is en dat een regeling op komst is voor minimum-prijzen voor het geheele land. De heer J. v. Hout brengt nog ter sprake de kunst- mestlevering. Besloten wordt dat tot Dinsdagavond nog gelegen heid is zich hiervoor op te geven. De heer J. Kalverdijk zegt de kosten voor de zet- koolselectie te hoog te vinden. De voorzitter zegt dat er steeds naar gestreefd moet worden, verbeteringen tot stand te brengen. Na eenige besprekingen, waarbij nog eenige woor den van sympathie werden gesproken door den Bur gemeester, volgt sluiting. RAAD SCHAGEN. Vergadering van den Raad der gemeente Schagen, op Vrijdag 17 April 1931, des namiddags te kwart over 7 uur. 1. Mededeelingen van den Voorzitter. 2. Ingekomen stukken adressen. Ged. Staten, diverse besluiten tot verdaging be slissing omtrent raadsbesluiten. Ged. Staten, goedkeuring raadsbesluit verkoop bouwterrein aan J. P. Huiberts. Ged. Staten, vaststelling jaarwedden Wethou ders. Verslag vergadering Commissie van Uitvoering Kring Barsingerhorn. Verslag van den Vleeschkeuringsdienst Kring Barsingerhorn, over 1930. Procesverbaal kasopname Gemeenteontvanger. Dankbetuiging Bestuur Afd. Schagen Instituut Arbeidersontwikkeling. Verificatiebureau, rapport kasopname gas- en electriciteitsbedrijf. Verificatiebureau, rapport kasopname eiervei- lingsbedrijf. Verificatiebureau, rapport controle administratie Eierveilingsbedrijf 1930. Directeur Eierveiling, verslag met balans, ver lies- en winstrekening 1930. Ged. Staten, inzake bijdrage kanaal Stolpen Schagen—Kolhorn. Bestuur „Algemeen Belang" adres inzake school- bouw. Verzoek Schagen's Harmoniekapel betreffende aantal volksconcerten. Verzoek W. Bant, om eervol ontslag als onderwij zer der o. 1.* school. Verzoek C. Berkhouwer, inzake verwijdering lui fel Waaggebouw. Verzoek T. Wonder, aankoop bouwterrein. Verzoeken Woningbouwvereniging „Schagen" om aankoop van bouwterrein en om een voor schot uit de gemeentekas. Verzoek N. J. C. van Geelen om aankoop bouw terrein. Ged. Staten, betreffende begrooting 1931. 3. Voorstel tot wijziging der raadsbesluiten tot het aangaan van geldleeningen. 4. Bepaling voorschot bedoeld in art. 101 der L. O. Wet 1920, ten behoeve van het R.K. Schoolbestuur. 5. Voorstel tot uitbreiding van het aantal leerkrach ten aan de U.L.O. school tot vier. 6. Vaststelling verordening als bedoeld in artikel 178 der Gemeentewet. •7. Vaststelling pensioensgrondslagen gemeenteamb tenaren. VERKOOPING. Ten overstaan van Notaris Van den Bergh werd Maan dagavond in het lokaal van den heer J. Boontjes publiek gepresenteerd: een woonhuis met tuin en schuurtje, in de Hoep alhier, eigendom van den heer K. Kistemaker. Het perceel werd In bod gebracht op f 3820. Bij afslag werd het door den verkooper op f 180 daarenboven op gehouden. VERPACHTING. Door Dijkgraaf en Heemraden van de Schager Kogge is Zaterdag jl. verpachting gehouden van de drooggelegde Kolk te Kolhorn voor het jaar 1931. In gekomen was slechts één inschrijvingsbiljet hetwelk ongezegeld was, dus ongeldig. Het bestuur overweegt thans de kolk dit jaar in eigen beheer te nemen. OVERGEPLAATST. De heer A. Schiffard, 1.1. machinist bij de Neder- landsche Spoorwegen te Haarlem, wordt overge plaatst naar Schagen. LEVERING SCHOOLBEHOEFTEN. De levering van schoolbehoeften voor de O. L. School en de U L.O. School is door B. en W. gegund aan de fa. Wed. G. Plukker alhier. ARBEIDSBEMIDDELING. Bij het correspondentschap van de Arbeidsbemid deling zijn in het eerste kwartaal 1931 vijf aanvra gen van werkgevers binnengekomen. 73 werkloozen werden ingeschreven, waarvan door middel van den dienst 38 zijn geplaatst. Hieronder zijn begrepen 27 arbeiders, die werkzaam zijn ge steld bij de Nederlandsche Heide Mij. in den Wierin- germeerpolder. Het vervoer van deze arbeiders per autobus voor gemeenterekening is inmiddels met vier weken verlengd. OUDKARSPEL. De candidaten van de R.K. Staatspartij voor den ge meenteraad zijn als volgt: 1. B. Bommer, 2. P. Rijper, 3. Jn. Spanjaard, 4. KI. Ooijevaar Jnz., 5. C. Bruin Hz., 6. P. Appel, 7. KI. Bruin Az. De jongeheer J. IJff is toegelaten als leerling der Ambachtsschool te Alkmaar. Naar wij vernemen is op de Vrijdagavond gehou den vergadering van de V.-D. kiesvereeniging be sloten, zich in verbinding te stellen met de groep De Boer, welke reeds een candidatenlijst voor de ge meenteraadsverkiezingen heeft vastgesteld, teneinde met deze verkiezing met 1 gezamenlijke lijst uit te komen. Brand te Maubeuge. Millioenen schade. Uit Parijs wordt gemeld: In den nacht van Zaterdag op Zondag is er te Mau- beuge brand uitgebroken in een groot warenhuis, welke brand spoedig met groote snelheid om zich heen greep De brand, die op het dak begon, bereikte spoedig de vierde verdieping, welke bewoond wordt door het in terne verkoopsterspersoneel van het warenhuis. De be woonsters konden zich slechts met moeite redden. De geheele brandweer van Maubeuge werd gealarmeerd, maar ondanks de krachtige pogingen om te blusschen bereikten de vlammen spoedig de lager gelegen verdie pingen, waar zich veel brandbaar materiaal bevond. In- uit de naburige gemeenten ingeroepen, en met vereende middels had men ook de assistentie van de brandweer krachten slaagde men erin de in de onmiddellijke nabij heid van het brandende gebouw gelegen Cathedral St Pierre tegen het vuur te beschermen. Politie en solda ten hadden de geheele omgeving afgezet en hielden het talrijke publiek op een afstand. Van het gebouw zijn slechts de muren overeind blijven staan. Er deden zich geen persoonlijke ongevallen voor. De aangerichte scha de bedraagt eenige millioenen francs. Dreigend conflict in de textiel-industrie. Staking van 200 wevers. Nadat in een dreigend conflict bij de firma N. ten Kuile en Zonen te Enschede een voorstel van den rijksbemiddelaar door de arbeiders was verworpen, is gistermorgen de staking bij genoemde firma begon nen. Geen der bijna 200 wevers is de fabriek binnen gegaan. Alles verliep uiterst' rustig. Naar een algehede uitsluiting. Dan is er verder nog de groote kwestie over een eventueele uitsluiting. De Enschedesche Fabrikanten- vereeniging heeft haar vollen statuairen steun aan de firma Ter Kuile toegezegd. Deze steun houdt in, dat er een uitsluiting in de textielindustrie te Enschede geproclameerd kan worden op een nog nader te be palen tijdstip. Wanneer dit tijdstip zou zijn, kon men ons vooralsnog niet mededeelen. Het aantal arbei ders in de textielindustrie te Enschede bedraagt meer dan 10.000, zoodat, wanneer het conflict door een uitsluiting gevolgd wordt, het van zeer ernstigen aard kan worden. Bloedig gevecht in Nicaragua. V.D. verneemt uit New-York: De vrijheidsbeweging in Nioarague manifesteert zich wederom in sterke mate. Bijzonder kritiek is de toestand in de havenplaats Puerto Cabeos, waar die opstandelin gen de gebouwen van de Standard Fruit Company ver woestten en verscheidene leden van het personeel om het leven brachten. De slagkruiser „Nashville" heeft vijfhonderd mariniers gedebarqueerd, die vrij spoedig in een hevig gevecht gewikkeld werden, waarbij eveneens tal van personen gedood werden. Uit Managua zijn marine-vliegtuigen onderweg, die de schuilplaatsen der opstandelingen zullen bombardeeren. Ook de slagkrui ser „Mempthis" wordt met vijfhonderd mariniers ver wacht. Volgens de laatste berichten werden er bij de nieuwe onlusten 25 Amerikaansche mariniers en tien employê's van de Fruit Company gedood. De opstandelingen staken verscheidene gebouwen in brand en verwoestten het radiostation. ONDERLINGE PENSIOENVERZEKERING VOOR TUINDERS. In de algemeene ledenvergadering van de groenten-* veilingsvereeniging Beemster, Pumerend en Omstreken, heeft de voorzitter, de heer D. Kooiman, lid van Ged. Staten van Noord Holland, het denkbeeld aan de hand gedaan van stichting eener onderlinge levensverzeke ring of pensioenverzekering voor de leden der veilings vereeniging. De premie zou worden gevonden door in houding boven het gewone veilingspercentage van bij voorbeeld een percent van den omzet ten behoeve van de levensverzekering of pensioenverzekering voor die le den, welke vrijwillig, daaraan zouden willen deelnemen. De administratie van het te vormen fonds wordt dan gevoerd door de veilingsvereeniging. Van vele zijden vond het plan bijval, waarop de heer Kooiman op zich nam in overleg met het bestuur dit nader in studie te nemen. VIER KINDEREN GEDOOD. Vreeselijke waanzinsdaad van een Zwitser. In het Zwitsersche dorpje Teufenbach nabij Horgen (aan het meer van Zürich) heeft een 35-jarige kan toorbediende Zaterdagavond blijkbaar in een vlaag van waanzin zijn twee zoontjes, 4 en 6 jaar oud, en twee meisjes uit Zürich, van 5 en 8 jaar, die bij hem te logeeren waren, met een revolver doodgeschoten. Daarna doodde hij zichzelf met een militair geweer. TREIN ONTSPOORD. Drie wagons storten van een helling, Negen-en-twintig personen werden gewond hij een ernstige ontsporing bij Edson van een trein, die op weg was naar Vancouver in Californië. Drie wagons stortten van een helling zes meter in de diepte. Het meerendeel der passagiers werd licht gewond. Zeven hunner werden in het ziekenhuis opgenomen. LOONSVERLAGING. Gistermorgen is staking uitgebroken onder 200 meisjes van de cartonnagefabriek „Het Westen" te Schiedam. De meisjes zijn in staking gegaan naar aanleiding van toegezegde loonsverlaging. Spoorbuurt, ANNA PAULOWNA. op in Hotel „De Vlas- en Korenbeurs." Opvoering van: Tooneelspel in 3 bedrijven, door JOH. v. EEKELEN, bewerkt door JAN GROSFELD. Aanvang 8 uur. Entrée 75 ct., bel. inbegr. Akkrutn, Friesland. OndergeteeKende houdt vanaf 9.30 uur in Café „DE BEURS" De Vertegenwoordiger, W. Th. ZWART, Tietjerk. op" Zie bekendmakingen. Over te nemen 2 nieuwe le klas met torpedoterugtrap, zwart celluloid sturen, pracht hangveerzadei, uit de alom bekende fabriek H. BURGERS van Groningen—Velp. Uiterste prijs Heeren f55.—, Dames f57.50 met vol le garantie, vrij zicht. Fr. br. no. 55, Bureau van dit blad. per Beurtdienst Scha gen-Rotterdam. Ondern.: JAC. HOOGSCHAGEN. Tel. 115. HeenreisHaarlem, Leiden, Den Haag, Delft, Schiedam. Terugreis over Gouda en Alphen a.d. Rijn. Ligplaats en Kantoor te Rottterdam Haagsche Veer 25. Tel. 2860. Vertrek Schagen Dinsdagsmorgens 6 uur. Vertrek Rotterdam Woensdags, 5 uur namiddags. Nette behandeling. Billijke prijzen. Beleefd aanbevelend, Heden noteer ik vrijblijvend op A.H.V. bij minstens 100 K.G. netto contant af pakhuis: Laplata Mais f 6.25 Buitenl. Gerst x f 6.— Haver f 6.75 Rogge f 4.75 Voorslag Lijnkoeken f 9.— Voorslag Soyakoeken f 8.— Zwavelzure Ammoniak 2O.6°/0. Kalksalpeter 15.5°/0 prijzen op aanvraag. Aanbevelend, Wieringerwaard, 14 April 1931. f 2.00 per tlacon van 150 gram. Verkrijgbaar bij alle Apothe kers en Drogisten en bij Apotheek Henri Sanders, Rokin 8, Amster dam. Vraagt gratis toezending brochure en afschrift attesten aan Marie Sanders, Exploitatie van Dr. E. Hoekstra's Geneesmiddelen, Hee rengracht 33, Amsterdam C. is het, wanneer U levertraan ge bruikt, om maar lukraak een flesch te koopen. Er is groot verschil in levertraan. Koop daarom de beste en zuiverste die voor geld te krijgen is, namelijk die van HUUGZIJDE SCHAGEN. 55 cent per halve flesch. Zoo goed als reuk- en smaakloos. De naam staat op de flesch. SILVIKRIN Champoon, SILVIKRIN Haarwater, SILVIKRIN eenvoudige k««r, SILVIKRIN volledige kuur. In Schagen alleen. in staat van nieuw, 2-deurs. heeft nog maar weinig geloopen. Prijs f 1050.—, Te bevragen bij G. VISSER, Garage, Anna Paulowna. TE KOOP: Een afgekeurde met hooge productiecijfers, zoowel in K.G. als in vetgehalte, alles bo ven 4 vet, bij A. FRANCIS, Nes, Schagen. te Bergen, 615 M2 te koop. Prachtig op 't Zuiden gelegen. Zeer gunstig voor hoender park. Brieven onder letter J 539, Alkmaarsche Courant, Alkmaar. TE KOOP; Te bevragen bij M. BESTEMAN t« Burgerbrug. TE KOOP: alles in goeden staat zijnde. Te bevragen bij J. S1KKEMA, p.a. P. KWANTES, Kolhorn. GELD vanaf f 100 iedereen tot ieder bedrag tegen 6% zonder borgen. Bill. voorw. Br. porto antw. Postbox 1196, Rotter dam. Aanvragers nimmer eenig geld- risico. Verloren met spaken, Dunlop. Tegen belooning terug te bezorgen bij H. BAKKER, Melk- en Vrachtrijder, 't Zand (N.H.) Mevr. Mr. EECEN, Brandwaarborg Mij. Oudkarspel, vraagt voor direct of tegen 1 Mei

Schager Courant | 1931 | | pagina 2