Fa. W. H. ROGGEVEEN twee Hoofd-lngelanden Openbare Vergadering een Duitsche Herder, Het p r o c e s—K ii r t e n. Door 10.000 P.K. losgetrokken. Rangeerder onder een trein. Kind uit den trein gevallen. Ondergrondsche explosie te Chicago. Felle brand te Parijs. Haven voor luchtschepen in Nederl.-lndi Hoeveel bieten in Noordholland? Advertentiën. SÏIINÏIE HAVERKORN-Davids. Polder Wieringerwaard. ZATERDAG 18 APRIL a.s., Stemming ZAADTEELT 1931. Een Huis 2 bekwame Timmerlieden. Afd. S D.A.P. Mej. M. MIEDEMA-Zondervan Schotsche Muizen Planters, Bakkersknecht STIEREN, ADVERTEER7 IN DIT BLAD ADELAARS, DIE VLIEGTUIGEN' DOEN NEERSTORTEN. Bij Lahore in Indië is dezer dagen een vliegmachine naar beneden gestort door een botsing met een reusach- tigen adelaar. Het vliegtuig werd beschadigd en stortte naar beneden. De beide inzittenden konden slechts als lijken worden geborgen. Engelsche couranten berichten naar aanleiding van deze gebeurtenis over dergelijke gevallen, waarbij ade laars de schuld van vliegcatastrophes waren. In de ber gen achter Athene waar zeer veel adelaars huizen stiet voor eenige maanden een legervliegtuig met een adelaar tesamen en stortte naar beneden. Een Fransche leger- vlieger, die boven de Pyreneeën kruiste, werd op zekeren dag door een adelaar aangevallen. De piloot had zooveel tegenwoordigheid van geest, dat hij schoot en den ade laar met een goedgemikt schot kon treffen. Vooral in de eerste jaren der aviatiek geschiedde het meermalen dat adelaars hun reusachtige concurrenten in den aether hebben aangevallen. Langzamerhand echter schijnen zij zich aan de vliegende reuzen gewend te hebben. Nu hoort men niet meer van aanvallen door adelaars, doch zoo nu en dan slechts van ongevallen, die door een bot sing met de reusachtige vogels ontstaan. DE KANONSKOGEL-BOOM. Een boom, die door de zonderlinge gestalte van zijn vruchten zijn naam heeft gekregen is de kanonskogel boom (Courpita Guianensis) en die hoofdzakelijk in Guyana voorkomt. Reeds daarom is de hooge boom merkwaardig dat hij zijn bloesems en vruchten slechts aan het onderste gedeelte van den stam vormt, zoodat zij gedeeltelijk op de aarde liggen. De gladschalige vruchten vallen door hun bijzonderen vorm op. Zij zien er namelijk uit als groote kogels en omdat ze daarbij ook nog keihard zijn, gelijken zij inderdaad op kanons kogels. Wie gedurende een storm, welke de vruchten van de boomen schudt, onder zulk een boom staat, is werkelijk zijn leven niet zeker, daar hij door een hem treffende kogel zeker zou kunnen doodgeslagen worden. DONDERDAG 16 APRIL. V.C.J.B. Anna Paulonwa, nam. half 8, Bijeenkomst. AMSTERDAM. 14 April. Zeeuwsche bonten f 67.50, id. blauwen f 67.25, ld. roodstar f 56, id. klei industrie f 4.755, id.eigenhei mers f 4.505, id. blauwe poters f 3.754, id. bonte po ters f 3.754, id. Bevelanders f 4.755, Vlaamsche k'.ei- industries f 4.254.50, id. eigenheimers f 4.505, IJpol- der eigenheimers f 4.505, id. poters f 33.50, id. Be velanders f 4.254.50, Drentsche eigenheimers f 2.80 4.20, per H.L., winter Malta f 16—17, per 100 Kg. Flak- keesche eigenheimers f 5.506, Spuische eigenheimers 1 5.506, Friesche borgers f 4.504.75 per H.L. Verschillende berichten. Een zitting met gesloten denren. Gistermorgen werd de behandeling van het moord- proces tegen Peter Kürten voortgezet. Op verzoek van het openbaar ministerie en van den verdediger werd de zitting met gesloten deuren ge houden, zoodat publiek en pers zich moesten verwij deren met uitzondering van achttien door het Reichsverband der Deutsche Presse met name g< noemde journalisten en vier vertegenwoordigers der huitenlandsche pers. Nadat het publiek de zaal had verlaten kwam be klaagde zelf weer aan het woord. Hij verklaarde, dat volgens zijn meening zijn huidige toestand-berust op erfelijke belasting en den treurigen toesbanÜ, waariu hij thuis heelt geleefd. Als kind had hij reeds veel be leefd en toen was hij reeds begonnen honden te doo- den. Als achtjarige knaap neeft hij een anderen jongen van een vlot in den Rijn gcstooten, zoodat de knaap verdronk. Een anderen jongen, die te water was gevallen, heeft hij verder in het water geduwd, zoodat ook deze jongen verdronk. Na het zien van de lijken heeft hij van toen af vrees voor donkere plaatsen, doch deze vrees is la ter weer verdwenen. Toen de toestanden thuis steeds erger werden is hij weggeloopen. 's Nachts sliep hij in verhuiswagens waar hij van allerlei heeft bijgewoond en gezien. Toen tenslotte de andere kinderen zich van hem wendden, heeft hij zich afgezonderd. Het tergen en verwonden van dieren had hem aangename opwinding en vol doening geschonken Toen zijn vader in 1897 wegens verkrachting was veroordeeld, heeft hij veel meer vrijen tijd gekregen Verder legde Kürten in deze besloten zitting uit voerige verklaringen af inzake den sexueelen ach tergrond van zijn daden, die hij voornamelijk afleidde uit overgeërfde complexen en de beklagenswaardige verhoudingen tijdens zijn jeugd bij hem thuis. Het nu volgende verhoor van Kürten, waarbij zooals gezegd, slechts een klein aantal vertegenwoordigers van de pers waren toegelaten, bracht zoo gruwelijke bijzonderheden aan het licht, dat ze een uitlating van den Deenschen procureur-generaal die als toehoor der het proces bijwoont, en verklaarde, dat hij heel wat in zijn praktijk had ervarei, doch .nimmer de sla peloosheid die hem na het doorlezen dezer dagvaar ding overvallen was. volkomen begrijpelijk maakt. Kürten beschrijft de verschrikkelijkste dingen, die hij heeft gedaan om zijn sadistische lusten te bevre digen. Hij beschreef, hoe zijn voorstellingen steeds fantas tischer werden, zoodat hij eindelijk tot moorden, brandstichtingen en andere misdaden overging. Hierna deed beklaagde uitvoerig mededecling over de verschillende moorden. In 1923 en 1924 heeft hij onder den invloed van een moordproccs twee meisjes gewurgd. Op de vraag van den voorzitter of hij iecle- ren keer de bedoeling heeft gehad de menschen te dooden, verklaarde Kürten, dat hij deze bedoeling te voren nooit heeft gehad; hij wilde slechts bloed zien. Hoe het dus is gekomen, dat hij zijn slachtoffers ten slotte toch heeft gedood, kon hij niet verklaren. Verscheidene keeren heeft hij ook getracht het bloed van zijn slachtoffers te drinken. Inzake den moord op het meisje Hahn heeft hij eerst het vaste voornemen gehad haar niet te dooden, doch daarop heeft hij haar plotseling gewurgd en gestoken, 's Avonds is hij nogmaals naar de plaats van den moord gegaan. Hij heeft de doode begraven en is nog ongeveer dertig keer naar deze plaats te ruggekomen. Na de middagpauze haalde Kürten den dubbelen moord op de beide kinderen te Flehe op. Louise Lenzen heeft hij het eerst doodgestoken. Toen Gertrud Ilammacher met de cigaretten terug kwam, heeft hij ook haar gewurgd en gestoken. Den volgenden dag is hij met Gertrud Schulte naar den Rijn gegaan. Eerst heeft hij haar niets gedaan, ten slotte hoeft hij haar echter doodgestoken. Daarna heeft hij de komst van de politie afgewacht en het werk van de ambtenaren gadegeslagen. De brieven aan de dagbladen heeft hij geschreven om zich vroolijk te maken over de opwinding van de bevolking. .Bij het vermoorden van Ida Reuter, Elisabeth Doe ner. Frau Meurer en Gertrud Albermann. verklaar de Kürten, dat hij in 't schreien en hulpgeroep van zijn slachtoffers steeds weer groote voldoening vond. De eerste getuige. Na deze verklaringen werd als eerste getuige een jong meisje uit Nederland gehoord, die verklaarde op een avond overvallen te zijn. Zij kan Kürten echter niet als dader herkennen. Kürten geeft het gebeurde echter toe. De verdere behandeling werd daarop tot hedenmorgen verdaagd. Nog eenige bijzonderheden over het vlot ko men van den „Statendam." Inzake het vlotbrengen van het stoomschip „Staten dam" van de Holland-Amerika lijn, dat blf Southampton aan den grond geloopen was, worden nog de volgende bijzonderheden gemeld: Met 1 Duitsche en 5 Brltsche sleepbooten, samen over 10.000 paardekraohten beschikkend, is de Statendam los gekomen. Volgens den kapteln van een der sleepbooten was het schip niet meer dan 200 yards van den normalen loop verwijderd en op het punt, waar het vastliep, is er een modderheuvel, die bijna tot aan de oppervlakte komt Over de geheele lengte van de kiel zat het schip in de modder en de zuiging was daardoor sterk. Een andere kapitein zedde in een vraaggesprek, dat het eerst alle kraohten der machines kostte om de Statendam een paar inohes te doen bewegen, maar dat zij toen verrassend snel los kwam, doordat de vloed bijzonder hoog was, namelijk ten minste een voet hooger dan gisteren. 200 ton water waren overboord gepompt en één der sleepers verklaarde, dat hij nog nooit zoo'n zwaar karwei had gehad. Het meerendeel der 260 passagiers stond over de ree- llng geleund het schouwspel gade te slaan en door uit roepen de bemanningen der sleepbooten aan te moedigen De zoeklichten van de „Statendam" hebben hierbij uit stekende diensten bewezen. Toen voor den vijfden keer getrokken werd is het schip vlotgekomen na geduren de 47 uren op de modderbank te hebben vastgezeten. De correspondent voor zeeverzekering van de Tele- graph schrijft, dat het drie keer kort achter elkaar vast zitten van groote schepen als de Mauretania en de Be- rengaria en nu de Statendam onrust verwekt, zoowel bij de eigenaars als bij de verzekeraars. Voor deze laatsten hebben de drie ongevallen den laatsten tijd geen serieuze gevolgen gehad, maar zij weten zeer goed hoe groot de moeilijkheden van bergen bij zulke reusachtige schepen zijn en zfj houden rekening met de mogelijkheid, dat uit een ongeval van dien aard voor hen zware verplichtin gen zouden kunnen voortkomen. Te Southampton is men druk bezig met besprekingen over wat gedaan zou kunnen worden om dergelijke on gevallen in de toekomst minder waarschijnlijk te maken. Doodelljk ongeluk op het Hollandsche Spoor station te Den Haag. Gisteravond te ruim half tien Is op het Hollandsche Spoorstation een rangeerder door een der treinen over reden en onmiddellijk gedood. Het Hik is door den Gen. Dienst naar het ziekenhuis aan den Zuidwal vervoerd. Het slachtoffer ls de ongeveer 39-jarige spoorwegar beider S., Bij het rangeeren van een trein op het em placement bij de Waldorpstraat is hij onder een der wa gens geraakt De vermoedelijke oorzaak van het ongeval ls, dat S., die meende nog net te kunnen oversteken, bij de poging daartoe is uitgegleden en toen door den trein is gegrepen. „Laat mij maar loopen". In den sneltrein, die om 8.10 uur in Groningen moet aankomen, bevond zich gisteren een familie, bestaande uit vader, moeder, en vier kinderen, afkomstig uit Stadskanaal. Op onverklaarbare wijze is tusschen de stations Hooghalen en Assen een der kinderen, de 7- jarlge H. P., uit den trein gevallen. De vader trok on middellijk aan de noodrem, waarop de trein weldra tot stilstand kwam. Een spoorweg-beambte uit Hooghalen ging op de fiets langs de baan en vond tusschen de rails 't kind, dat hem toeriep: „Laat me niaar loopen". De beambte heeft den knaap in den trein meegenomen naar Assen, waar dr. Wielenga het ventje onderzocht, dat oogenschijnlijk geen letsel had bekomen. De kleine is ter observatie naar het ziekenhuis te Assen overgebracht De trein kwam met 20 minuten vertraging te Gro ningen binnen. Een aantal arbeiders in de vlammen om gekomen. Reuter seint uit Ohicago: Arbeiders, werkzaam bij de rioleering, werden door een verwoeden brand verrast. Verscheidene arbeiders werden gedood; 33 arbeiders werden bewusteloos naar het ziekenhuis vervoerd. Men gelooft dat nog een aan tal in nood verkeert Voor het leven van achttien brandweerlie den wordt gevreesd. Nader wordt gemeld dat er zes* dooden zijn geteld, doch de chef der brandweerlieden vreest dat er acht tien branweerlieden, die een tunenl binnengingen om naar arbeiders te zoeken, eveneens zijn omgekomen. Negen lijken geborgen. Uit het riool, waarin de ontploffing heeft plaatsgehad, zijn reeds negen lijken geborgen, terwijl nog negen per sonen moeten zijn omgekomen en 48 personen in het ziekenhuis werd opgenomen. Een ondergrondsch on geluk van een dergelijlten omvang ls in de stad nog nooit voorgekomen. BERLIJN HEEFT 'N NIEUWEN BURGEMEESTER. Dr. Sahm gekozen. In de gister gehouden zitting van den Berlijnschen gemeenteraad werd de oud-president van den Senaat der vrije stad Danzig, dr. Sahm, met 110 van de 209 geldig uitgebrachte stemmen tot „Oberbürgermeis- ter" der rijkshoofdstad gekozen. GROOTE PETROLEUMBRAND IN ROEMENIë. BU de Steaua Romana. Uit Boekarest: In Campina explodeerden heden, naar het schijnt ten gevolge van een te sterken druk, de petroleumleidingen in de raffinaderijen van de maatschappij Steaua Ro mana. De explosie veroorzaakte een brand, die een enor- men omvang aannam en zich ten slotte over een vier kanten kilometer uitstrekte. De telefonische en tele grafische verbindingen naar Campina zijn verbroken. Het station van deze plaats wordt door de vlammenzee bedreigd. „ANATOMISCHE LES" HANGT WEER. Naar wordt vernomen is Rembrandt's „Anatomische les" welke destijds beschadgid werd, thans weer in de zelfde zaal van het Rijksmuseum te Amsterdam opge hangen. Met veel zorg ia de herstelling geschied.. Vermoedelijk twee dooden. In de middaguren heeft gisteren in de Staatsspoorweg- vverkplaatsen van Batignolles te Parijs een geweldige brand gewoed. Het vuur ontstond in een naast het hoofd gebouw gelegen kolenopslagplaats en greep buitengewoon snel om zich heen, zoodat spoedig alle andere gebouwen in lichtelaaie stonden. Rondom deze gebouwen waren groote hoeveelheden benzine en spiritus in vaten opge stapeld, die alle ontploften. Het geheele gebouwencom plex, ter lengte van 100 en ter breedte van 260 M. werd een prooi der vlammen. Tegen twee uur 's middags zag de brandweer zich gedwongen 14 particuliere woningen in de onmiddelijke nabijheid gelegen te ontruimen. Bij het blusschingswerk, waaraan alle Parijsohe brandweer brigades deelnamen, werden een brandmeester en twee man levensgevaarlijk gewond. Een groote brandladder bezweek met het gevolg, dat twee brandweerlieden om laag stortten. Zij zijn waarschijnlijk in de vlammen omge komen. De geheele omgeving was afgezet. De politieprefect en de minister van openbare werken verschenen ter plaatse om het blusschingswerk gade te slaan. Tegen vier uur des middags was het grootste gevaar geweken. De schade bedraagt naar schatting vijftig millioen francs. Kasteel een prooi der vlammen. Uit Bocholt (Westfalen): Het kasteel Velen bij Velen, dat eigendom is van graaf Landsberg en één der schoon ste kasteelen is van het Munsterland staat sinds gis termorgen vroeg in vlammen. Het is vrijwel zeker, dat het geheele slot, dat uit 1250 dateert, tot aan den grond toe zal afbranden. Men ls er echter in geslaagd waardevolle schilderijen en vooral kostbare waterschalen, die door keizer Napoleon ge schonken werden, nog tijdig in veiligheid te brengen. De a.s. studiereis van dr. Eckener. V.D. verneemt uit FriedrlöhshafeK Dr. Eckener, die eenige dagen geleden met de „Euro pa" uit Amerika is teruggekeerd, deelde desgevraagd mede, dat hij in verband met de plannen voor het tot stand brengen van een luchtschependienst tüsschen Ne derland en Nederl. Indië waars6hijnlij>k in den komen den winter een reis naar Batavia zal maken. Eerst na deze studiereis zal hij in staat zijn om met ae belangnebbende Net.. scheepvaartmaatschappijen, de maatschappij „Nederland" en de Roterd. Lloyd, verde re besprekingen te voeren. Het staat echter thans reeds vast, dat te Batavia of in de nabijheid van Batavia op het eiland Java een luchtschiphaven zal worden aan gelegd. HANDELAAR IN BLANKE SLAVINNEN GEVAT. V.D. verneemt uit Brussel: De Brusse'sche politie heeft gister een Franschman aangehouden wegens handel in blanke Gavinnen. De man leefde onder een valschen naam en was vroe ger reeds wegens diefstal veroordeeld tot anderhalf Jaar gevangenisstraf. De arrestatie geschiedde ln verband met een aanhou ding aan de Fransoh-Spaansche grens van twee Belgi sche vrouwen, die op weg waren naar Barcelona en wier papieren niet in orde waren. Men vond toen een spoor dat naar den Franschman in Brussel leidde en men mocht er m slagen, den man op te sporen en te arrea- teeren. DE D. 1928 VERONGELUKT. Twee dooden, vier gewonden. Naar Wolf f meldt, is het verkeersvliegtuig D. 1928, gistermiddag half vier op weg van Berlijn naar Gör- litz, tusschen Rietschen en Hanichen, in de nabijheid van Rotenburg (Oberlausitz) neergestort De piloot Schirner en de monteur Bischoff werden gedood. Van de zeven inzittenden, allen Relchswehrofficieren, werden er vier gewond. B O E R D E R IJ. Naar schatting 40 van vorig jaar, dat is nog niet de helft van wat de regcering beoogde. Dat het Suikerbietenwetje niet de uitwerking zou hebben, welke de regcering er mede beoogde, n.1. het in stand houden van 80 der gemiddelde oppervlak te van de afgeloopen drie jaar, hebben wij van dei aanvang af betwijfeld, aldus het Hdbld. Thans verneemt genoemd blad uit vakkringen, dal de uitzaai in de provincie Noordholland ongeveer 40 zal bedragen van dien in het afgeloopen jaar. Men moet dus rekenen op een uitzaai van pl.m. 2100 bunder of om het ruimer te nemen: 2000 a 2500. Dat is zéér weinig, want het was de bedoeling der regee ring, dat er in deze provincie zouden worden uitge zaaid ruim 4400 bunder. Men kan dus zeggen, dat het doel der steunwet in Noordholland niet meer dan voor de helft wordt be«- reikt Van de overige provincies, waar trouwens geheel andere verhoudingen bestaan, zijn ons nog geen cij fers bekend. TARWEWET EN BANKETBAKKERS. Onderzoek naar meelgebruik. Naar het „Hsbl." verneemt, heeft de Ned. Banket- bakkersvereeniging op verzoek van de uitvoerders der Tarwewet aan hare leden verzocht, opgave te doen van de hoeveelheid meel, door hen jaarlijks verbruikt Dit staat in verband met het voornemen van den minister, om de banketbakkers, de biscuitfabrieken en de vermicellifabrieken vrij te stellen van het ge bruik van gemengd meel. Tarweorganisaties voor Noord- en Zuid- Heiland. De tarweorganisatie voor Noord-Holland en dia voor Zuid-Holland, beide gevestigd te Den Haag, hebben het volgende ter kennis der tarwetelers in Noord- en Zuid-Holland gebracht: „Iedere tarweteler kan lid worden door het invul len van een formulier van aansluiting. De formulieren zijn in het bezit der vertrouwens mannen en der secretarissen der districtscommissie voor zoover deze reed? zijn benoemd. Men informeere hiervoor bij de plaatselijke afdee- lingsbesturen. Zij, die nog voorraden bezitten van op eigen bedrijf in 1930 geteelde tarwe, welke nimmer van het bedrijf af zijn geweest, kunnen deze voorra den opgeven door het invullen van een tweede formu lier. Dit formulier is bij dezelfde personen verkrijg baar. De invulling van dit formulier en van het for mulier van aansluiting dient te geschieden vóór Vrij dag 24 April a.s. Op dien datum is inventarisatie der voorraden 1930 in Noord- en Zuid-Holland gesloten. Latere aangiften worden niet aanvaard. Zij, die geen voorraden 1930 bezitten, doch zich voor den oogst 1931 als lid wenschen aan te melden, dienen bij de bedoelde vertrouwensmannen het aan sluitingsformulier in te vullen en een formulier, spe ciaal bestemd voor het noteeren dér oppervlakte. De aandacht der telers wordt er op gevestigd, dat zij de oppervlakten dienen op te geven voor ieder ras tarwe afzonderlijk en dat de kadastrale aanduiding of plaatselijk omschrijving dient te worden vermeld. Voor oogst 1931 kan de aansluiting geschieden tot Zaterdag 9 Mei. Op dien datum wordt de gelegen heid zich als lid aan te melden voor Noord- cn Zuid- Ilolland gesloten. M enwende zich tot de plaatselijke besturen om inlichtingen en eerst als blijkt dat in hun omgeving geen vertrouwensman aanwezig is, wende men zich tot het kantoor der tarweorganisaties. Dit is voor beide provincies Anna Paulownastraat, Den Haag. MEER SAMENWERKING. In Noordholland op pluimvcegebied. Naar wordt meegedeeld, worden er op het oogen- blik onderhandelingen gevoerd tusschen de Holl. Mij. van Landbouw, den Aartsdiocesanen Boeren- en Tuindersbond (L.T.B.), den Bond voor Pluimveehou ders in Noordholland (R.P.N.H.), om te komen tot een regeling inzake samenwerking op pluimveegebied, als keuring van foktoomen, het gezamenlijk organi- seeren van pluimveedagen, enz. De stand der onderhandelingen doet verwachten, dat genoemde drie organisaties tot overeenstemming zullen komen. Heden overleed, in het Stads ziekenhuis te Alkmaar, zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Js. KOMEN Jz„ in den ouderdom van ruim 68 jaar. Wed. KOMEN-Korver. D. TUINMAN-Komen. P. TUINMAN en Kleinkinderen. Voorloopig adres: Dijk C 10, Alkmaar. De begrafenis zal plaats hebbon vanaf het Stadsziekenhuis, om 2 uur. Algemeene kennisgeving aan vrienden en Bekenden. Heden overleed, geheel onver wachts, ons aller zorgzame Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoe der in den ouderdom van 60 jaar en 6 maanden. Uit aller naam, Jn. HAVERKORN Fz., Wieringerwaard, 14 April 1931. Algemeene kennisgeving. Ontvangen DE NIEUWSTE Hoeden en Petten BOLHOEDEN m spanleer De groote Mode 1931. ZIET DE ETALAGE. HEEREHSTRAAÏ Bil DE MARKT - SCHAGEH Bij JAC. KUIPER Schagen, 10 pond Bladreuzel f 3.00 10 pond eigen gesmolten Varkensvet f 3.00 Dijkgraaf en Heemraden van den Polder Wieringer waard brengen ter Kennis van de Stemgerechtigde Ingelanden, dat op van des voormiddags 9 tot 11 uur, ten Raadhulze des Polders zal worden over gegaan tot van van den Polder Wierin gerwaard. TELERS gevraagd voor 3/t H.A. Tuinboonen, f 22.- per 100 K.G. Machinaal te zaaien. P. VOS, Aartswoud. te huur gevraagd te Kolhorn, eentgs- zins ingericht voor Kapperszaak. Brieven J. WIT, Westerweg 52, Alkmaar. Gevraagd: O. KONING, Schagen. Wieringerwaard. op Zaterdag 18 April '31, in 't lokaal van den heer P. SCHENK, des avonds 7.30. Als spreekster zal optreden: van Beverwijk, met als onderwerp „De aanstaande Verkiezingen". Toegang vrij. Komt allen I TE KOOP: 25 bakken groote bij J. T1EL, Stroet, Sint Maarten. TE KOOP: 1 jaar, zeer waaksch. Te bevragen bij B. J. LANGEN, Middenweg, Breezand. gevraagd met Mei, niet beneden de 18 jaar. P. VAN TWUIVER, Koedijk. TE KOOP; 2 afgekeurde bij K. REI|NE, Barsingerhorn.

Schager Courant | 1931 | | pagina 3