SchagerCourant Arpad Moldovan, K. BLAAUBOER MARKIEZEN. Derde Blad. Betooging tegen Tardieu. De anti-fascistische stemming in België. KINDERPORTRETTEN, BRUIDSFOTO'S, enz., VERGROOTTEN en REPRODUCTIES, Communistische woelingen in Griekenland. Levering en plaatsing Reparatie en Overtrekken van bestaande. De Gezondheidscommissie te Schagen. Zaterdag 25 April 1931. 74ste Jaargang. No. 8855 Tijdens zijn bezoek aan de Landbouwtentoon stelling te Toulouse. Socialisten en politie met elkaar slaags. Uit Parija wordt gemeld: Te Toulouse werd Donderdag een landbouwtentoonstel- llng geopend, waarbij de regeering door Tardieu, de voor- miUiBe minister-president en thans minister van land- bouw was vertegenwoordigd. Zijn aanwezigheid was aanleiding tot luidruchtige betoogingen. Volgens de lezing van Havas werd Tardieu's auto door ongeveer hon derd socialisten, die een roode bloem in 't knoops gat droegen, met gefluit en gejoel ontvangen. De betoogingen werden in het tentoonstellingsge bouw voortgezet De Tar dieu vijandig gezinde be- toogers waren spoedig ter sterkte van verschei dene honderden toegeno men en vermochten de polltieafzetting te door breken. Tegen-betoogers poogden de demonstra tie tegen den minister, welke den ganschen duur der bezichtiging aanhield, met de kreet „Leve Tar dieu", te overstemmen, ti r p TT hetgeen een ontzaglijk la. I A tl L) 1 Ej Uwaai veroorzaakte. De verschillende groepen werden zelfs handgemeen en wierpen elkaar met allerlei projectielen. Ten slotte moest de bereden politie de rust herstellen. De oorzaak der betoogingen wordt een vermeende ver klaring van Tardieu genoemd, n.1. dat vier Senatoren van het departement Haute-Garonne hem hadden uitge- noodigd naar Toulouse te komen en dat hij zou gaan omdat dit de socialistische „kameraden" in het harnas zou jagen. Tardieu bestrijdt echter een dergelijke uitlating te hebben gedaan. Een fluit het wapen van den minister. Vernomen wordt, dat Tardieu niet geheel en al onvoor bereid naar Toulouse was gekomen en zich met een groote fluit gewapend had. Telkens als de socialisten te sterk opdrongen, keerde hij zich om, ontblootte het hoofd en blies uit alle macht op zijn fluit. De verontwaardigde kreten van de socialisten werden daarna telkens over stemd door het gelach en de toejuichingen van Tardieu's aanhangers. Vechtpartijen. De „Temps" meldt nog dat zich tijdens het aan Tar dieu aangeboden banket nieuwe incidenten hebben voor gedaan. Er ontstond een korte, maar hevige vechtpartij tusschen betoogers en politie, toen deze een groote aan tal socialistische manifestanten, die op een der pleinen waren verzameld, wilde verspreiden. Er werden stoelen van de koffiehuisterrassen genomen en naar de politie geworpen. De gendarmerie te paard moest tusschenbeide komen. Eenige betoogers werden gekwetst. Fransche landbouw dient zich tot buitenlamd- sche markten te wenden. Toulouse, 23 April. Aan het banket het woord voerend besprak Tardieu den toestand van den Franschen landbouw en zeide dat het onder de huidige omstandigheden niet meer vol doende is zich te verdedigen. Er moet ook worden aan gevallen. „Op uw beurt", zoo behoogde hij, „moet ge op vreedzame wijze de buiten]andsche markten binnendrin gen, en daarvoor de productie zorgvuldig verdeelen, den verkoop organiseeren en de landbouwbonden ontwikke len." Naar aanleiding van de arrestatie van den Belgischen leeraar Moulin in Italië. De kwestie-Moulin blijft in België de openbare meening ten zeerste bezig houden, vooral in de hoofdstad, waar sedert het begin der week een sterke anti-fascistische en zelfs anti-Italiaansche stemming bij een aanzienlijk deel der bevolking valt.te constateeren. Naar aanleiding van het telegram dat de Belgische studenten aan de Fascistische Studenten vereeniging te Rome hebben gezonden met het verzoek, medewerking te willen verleenen ten gunste van de vrijlating van den Belgischen student Moulin, hebben de Italiaansche stu denten geantwoord, dat Moulin zich heeft schuldig ge maakt aan een complot tegen den Italiaanschen staat en dat het gerecht hierin uitspraak zal moeten doen. De Italiaansche studenten keuren de betooging der Belgi sche studenten te Brussel voor het Italiaansche consulaat ef en verwijten den studenten in België, dat zij bij den Aanslag op kroonprins Umberto geen enkel protest daar tégen hebben doen hooren. Behandeling in do Belgische Kamer. In de Kamer kwam Donderdagmiddag een verzoek om interpellatie te berde, ingediend door den communist Jacquemotte. Deze wenschte te weten, welke maatrege len de Belgische regeering getroffen heeft of gaat tref fen om de invrijheidstelling van dr. Moulin te bewerken De minister van buitenlandsche zaken, Hymans, ver- K-aarde naar aanleiding van dit verzoek, dat de regee rt? rtch niet verzet tegen de behandeling dezer inter- penaue Dinsdag aanstaande. Hij gaf aan de Kamer de stellige verzekering, dat onmiddellijk nadat de arresta- ie van Moulin bekend was geworden, de regeering na- ere inlichtingen heeft Ingewonnen. De minister beves- "gde, dat de gearresteerde leeraar van Milaan naar Ro me is overgebracht waar hij door een speciale rechtbank «U worden berecht. Hij wordt ervan beschuldigd in het Dezit gevonden te zijn van propagandageschriften tegen net fascistische regime. Met hulp van den Britschen ambassadeur te Rome zal de minister alles in het werk «teilen om de verdediging van dr. Moulin te verzekeren. in afwachting daarvan wordt de openbare opinie tot Kalmte aangemaand. Betoogingen kunnen niet anders dan de belangen van dr. Moulin schaden. De Kamer nam voorloopig genoegen met deze verkla ring en besloot de Interpellatie op de agenda van Dins dag te brengen. Verscheidene socialisten en vermoedelijk ook een paar liberale en Vlaamsche nationale afgevaar digden zullen aan het debat deelnemen. Intusschen wordt de actie voor de invrijheidstelling van Moulin buiten het parlement voortgezet. De Belgi sche universitaire stichting voor den Volkenbond heeft aan de internationale universitaire stichting voor den Volkenbond een brief gezonden, waarin aangedrongen wordt op tusschenkomst ten bate van den in zoo zon derlinge omstandigheden gearresteerden Belgischen leer aar en studentenleider. Een groote protestbetooging tegen de wille keurige handelwijze der Italiaansche autori teiten. Onder voorziterschap van den president der Brussel- sche studenten, Deveen, ging Donderdagavond in de Magdalenazaal een groote protestvergadering door tegen de arrestatie van dr. Moulin door de fiscistische autori teiten. Vele honderden burgers, arbeiders, professoren en studenten verdrongen zich in de zaal, feitelijk een overdekte markt, om de rede te hooren van prof. Leo- pes, hoogleeraar aan de vrije universeteit te Brussel, oud- minister Emile VanderVelde en den liberalen senator Dierckx. Onder luidruchtig applaus werden zeer talrijke solidariteitsbetuigingen van liberale, katholieke, socia listische en Vlaamsch-aationale vereenigngen en enkele Kamerleden voorgelezen. Prof. Lespes zette het verloop der zaak-Mouln uiteen en betoogde, dat de beschuldiging tegen zijn vriend Moulin zeer zeker op valsche gronden berust. Hij verzette zioh met kracht tegen het dagen van Moulin voor de speciale rechtbank te Rome, welke niet de minste waarborg voor onpartijdigheid biedt. Deze rechters, riep hij uit, het zijn knechten; een uitlating die donderend appalus uitlokte. Spreker spoorde alle aanwezigen aan, de protest-actie tegen de willekeurige handelwijze der Italiaansche autoriteiten onverzwakt voort te zetten, maar zich van gewelddaden als Dinsdag door de studenten voor het Italiaansche consulaat ge pleegd, te onthouden, teneinde de zaak van dr. Moulin, die internationale beteekenis begint te verkrijgen en Mussolini tot nadenken zal dwingen, niet te bederven. Het antwoord der Italiaansche studenten, waarvan ken nis gegeven werd door Sterckx, president der Belgische studentenfederatie, lokte geweldig gejouw en gefluit uit. Ook de naam van prins Humbert werd op gefluit ont haald. Senator Dierckx had het meer speciaal over de retiht- bank, waarvoor Moulin zioh zal hebben te verantwoorden Deze actie van protest gaat verder dan de zaak-Moulin, zeide hij. Zij betreft hier het principe zelf van het recht Toen oud-Minister Vandervelde aan het woord kwam, werd hem een ovatie gebracht. De socialistische leider constateerde, dat slechts na lang en herhaaldelijk aan dringen van de Belgische regeering door de Italiaansche autoriteiten werd toegegeven, dat zij dr. Moulin hadden gearresteerd. De in Italië opgesloten Belgische leeraar loopt groot gevaar. Daarom moet de Belgische regeering handelen zooals het de regeering van een vrij volk be taamt Was Moulin een Birtsch onderdaan geweest, dan zou zijn zaak er anders voorstaan, Maar al is België geen groote mogendheid, toch vertegenwoordigt het groote waarde. De Belgische natie is tot tweemaal toe opgestaan voor verdediging der vrijheid. Zij zal het een derde maal weten te doen. Weer kwam een ovatie los, waarna een motie voor dr. Moulin, gesteld in den geest der vergadering, bij acclamatie werd aangeboden. Na af loop van deze zeer enthousiaste volksvergadering deden zich ditmaal geen relletjes voor. in meest artistieke uitvoering. Specialiteit in ook naar oude, onduidelijke foto's. Ook Zondags geopend te Nieuwe Niedorp namiddags van 19 uur. FOTOGRAFISCH ATELIER Nieuwe Niedorp. Noord-Scharwoude. Nemen den laatsten tijd een bedenkelijk ka rakter aan. Groote zuiveringsactie door de regeering op touw gezet. De communistische beweging in Griekenland neemt den laatsten tijd een bedenkelijk karakter aan. In het bijzonder in de Noordelijke provincies zijn een groot aantal commissarissen en agenten aan het werk, die stelselmatig communistische oellen in de steden en op het platteland organiseeren. Deze cellen worden op het platteland ook gewapend. In de laatste weken kwam het tusschen boeren en gendarmerie herhaaldelijk tot bloe dige ongeregeldheden, waarbij de boeren dan van deze wapens gebruik maakten. Op deze wijze kwam men de communistische beweging op het spoor. Behalve propa ganda onder het volk, wordt ook onder de veiligheid en bewakingsorganen woelarbeid verricht Het is den communisten b.v. gelukt het bewakingspersoneel van de staatsgevangenis van Ignor om te koopen, waardoor eenige communistische arrestanten uit de gevangenis konden ontsnappen. De regeering is thans een groote zuiveringsactie begonnen, waarbij talrijke buitenlandsche agenten in hechtenis genomen zijn en zullen worden uit gewezen De communisten hebben ook in het geheele land een zoogenaamden strijddag aangekondigd. De over heid kwam deze plannen echter te rechter tijd op het spoor en verijdelde ze. B 0 E R D E R M. TER RICHTIGE UITVOERING VAN DE TARWEWET. Strenge controle en goedkoope maatre gelen. De eerste voorbereidingen. Men schrijft van meest bevoegde zijde aan de „Tel." De uitvoering der tarwewet, welke, blijkens haren considerans, bepalingen inhoudt in het belang der inheemsche tarweteelt, is sedert de laatste publica ties wederom eenige schreden gevorderd. Gelijk men weet, is het doel van dezen regeeringsmaatregel te zorgen, dat voor de binnenlandsche tarwe een prijs wordt betaald, welke de productie loonend zal doen zijn, hetgeen tot op heden het geval niet was. Van de drie landbouwproducten, welke door de regeering op verzoek van landbouworganisaties worden be schermd suikerbieten, tarwe en aardappelen belooft de steun aan de tarwe, welke over een groo te oppervlakte in ons land wordt verbouwd, van de meeste beteekenis te zullen worden. Om het probleem, waarvoor de regeering is gesteld, op te lossen, moet er voor worden gezorgd, dat de steun komt bij den boer en in de tweede plaats, dat met het waardevolle product van eigen bodem niet wordt geknoeid door als inlandsche tarwe te leve ren tarwe, welke uit het buitenland afkomstig is. Een moeilijkheid is daarbij, dat in ons land geen in voerrechten worden geheven, zoodat buitenlandsche tarwe vrijelijk en onbelemmerd in ons land kan worden ingevoerd en hier dan ook gretig aftrek vindt. De mogelijkheid om het probleem tot. een op lossing te brengen moet worden gezocht in de rich ting eener controle op den verbouw, welke mogelijk zal zijn, indien men beschikt over een minutieus werkend controle apparaat, dat tevens voldoet aan den eisch van niet te groote kostbaarheid. Om dit te bereiken zijn de acht. provinciale tarwe-organisaties in het leven geroepen, welke te zamen de Tarwe- centrale vormen. Op deze wijze heeft men de mede werking der landbouwers, die ter plaatse de beste controleurs zijn, verkregen en tevens het bezwaar dat de uitvoering te kostbaar zou worden, verme den. Hoe hoog de prijs van de tarwe zal moeten zijn, is een factor, welke bepaald zal moeten worden na overleg, waarbij eenerzijds gedacht moet worden aan een loonend bedrijf, anderzijds gewaakt tegen abnormale winsten. Om dit te kunnen bereiken, heb ben ook de koopers een organisatie gesticht, welke zal bestaan uit de vertegenwoordigers van de dorps molenaars, de vlakmolenaars die de tarwe malen TELEFOON 49 - SCHAGEN. van alle soorten Zondag 26 April. HILVERSUM (298 M.) V.A.RA. 8.50 Mededeelingen van Nederlandsche Voetbalbonden; 8.55 Tulnbouwhalfuurtje door S. S. Lantlnga. Onder werp: „Dahlia's"; 9.25 Gramofoonmuziek; 9.35 Mede deelingen van Amsterdamsche Voetbalbonden: 9.40 Voordracht door Martlen Beversluis; 10.01 Ochtend- concert door het VARA- Orkest o.l.v. Hugo de Groot, met medewerking van Vocaal kwartet; 10.50 Zondag morgentoespraak door G. J. Zwertbroek; 11.05 Vervolg Concert. A.V.R.O. 12.00 Tijd sein; 12.01—12.30 Radio Volksuniversiteit: Cursus: Film en Filmkunst door L. J. Jordaan; 12.30 2.00 Concert door het AVRO-Octet o.l.v. Louis Schmidt; 2.002.15 Gramofoonmuziek; 2.154.30 Uitzending van den Voetbalwedstrijd HollandDuitschland, in het Olympisch Stadion te Amsterdam; 4.305.00 Gramo foonmuziek. Sportuitslagen van Vaz Dias. V.A.R.A. 5.006.00 Kinderuurtje. V.P.R.O. 6.00 Wijdingsuur. Spreker: Prof. R. Casimir; 6.45 Kerk- uitzendlng uit de Doopsgezinde Kerk te Edara. A.V.R.O. 8.00 Tijdsein; 8.018.15 Nieuws- en Sportberichten van Vaz Dias; 8.159.15 Aansluiting van het Concertgebouw te Amsterdam. Concert onder leiding van Dr. Willem Mengelberg; 9.159.45 Boekenhalfuur; 9.4511.00 Con cert door het Omroep-Orkest o.l.v. Nico Treep. Mede werking van Hélène Cals (sopraan); 11.00—12.00 Gra mofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (1876 M.) K.R.O. 8.309.30 Morgenwijding. N.C.E.V. 9.50 Kerkdienst vanuit de Ned. Herv. Kerk te Breuke- len. Voorganger Dr. J. H. Gunning J.H.zn. K.R.O. 12.00 Tijdsein; 12.011.30 Lunchmuziek door het K.R.O. Sextet; 1.30—2.00 Voordracht; 2.00—2.25 Middagconcert door het Hollandsch Strijkkwartet o.l.v. Herman Ley- densdorff; 2.253.30 Dameskoor onder leiding van Suze ten Napel; 3.304.00 Vervolg Concert Strijkkwartet; 4.005.00 Eucharistisch Jeugdwerk te Breda. N.CR.V. 5.50 Kerkdienst vanuit de Geref. Kerk te Rijnsburg. Voorganger: Ds. J. de Waard. K.R.O. 7.458.io Lezing; 8.10—8.15 Voetbaluitslagen; 8.15—9.00 Concert door bet K.R.O.-Orkest o.l.v. Johan Gerritsen; 9.009.15 Nieuwsberichten van het Persbureau Vaz Dias; 9.15—9.30 Verslag van den Interlanden-wedstrijd Neder land—Duitschland; 9.30—10.40 Vervolg Concert; 10.40— 11.00 Epiloog. Maandag 27 April. HILVERSUM (298 M.) V.A.R.A. 8.00 Tijdsein; 8.01 Gramofoonmuziek. V.P.R.O. 10.00—10.15 Morgenwijding. V.A.ILA. 10.15 Voordracht door Jac. van Elsacker; 10.30 Voor de Zieken; 11.30 Gramofoonmuziek; 12.00 Tijdsein; 12.01 Middagconcert door het VARA-Septet; 1.45 Onderbreking tot bloem en kropmeel en bloem voor wltfebroo'd» Omdat de levering en afneming hierdoor gelegd zijn in handen van direct belanghebbenden, zal het mo gelijk zijn een zoo soepel mogelijke en daarnevens zoo goedkoop mogelijke regeling te treffen. Ofschoon reeds een richtprijs is genoemd van f12 per K.G.. staat ten dezen echter nog niets definitief vast. Jammer genoeg is door voorbarige en onjuiste publicaties in enkele kringen onrust verwekt, welka^ voor zoover is na te gaan, evenwel geheel misplaatst is. Nog een belangrijke kwestie vormt de vraag, zak er tot uitvoering van de Tarwewet een maal- eni menggebod komen of een bijleveringsvoorschrift?, Voor zoover bekend is, is hieromtrent nog niets be paald. al zal een beslissing toch wel heel spoedig aanstaande zijn. De voorbereiding is thans zoo ver gevorderd, dat inventarisatie plaats heeft van hetgeen van den oogst-1930 nog op de boerderijen is, terwijl in den loop van een dezer weken inventariseering van den oogst-1931 voor zoover deze is uitgezaaid, te wach-j ten is. J Ken gelukkig verschijnsel is alreeds, dat door dê. samenwerkinig van zoovele belanghebbenden een. goede en zoo goedkoop mogelijke uitvoering van dei Tarwewet mogelijk zal blijken. Ten raadhuize alhier hield de Gezondheidscommissie gezeteld te Schagen hare jaarvergadering op Vrijdag 24 April, des middags 3 uur, onder voorzitterschap van den heer G. Beers; secretaris-penningmeester de heer1- P. Hopman. j Het jaarverslag. Uit het door den secretaris uitgebrachte jaarverslag vermelden we: De gezondheidstoestand der bevolking in het ressort der Commissie was niet ongunstig, van roodvonk en diphteritis echter was het aantal gevallen vrij wat hoo- ger dan de laatste jaren. Te Wieringen kwamen 29 ge-' vallen van diphteritis voor. Het bestuur van den Anna Paulownapolder werd ge* adviseerd omtrent een andere uitloozing van het riolen» stelsel van het bebouwingsplan „Cérès", n.1. In de Zand* vaart in plaats van in een landsloot. De gemeentebe sturen van Zijpe en Texel verkregen advies i. z. uit» breiding van de algemeene begraafplaats. Het gemeente-', bestuur van Schagen alsvoren over demping en riolee-] ring van een sloot achter perceelen van de Hoogzijde.i Ook werd naar aanleiding van klachten de aandacht; gevestigd op verontreiniging van het polderwater, door: afval van de Waschlnrichting „De Lelie" en de Zuivel fabriek „De Loet". Het gemeentebestuur heeft echter gemeend, geen maatregelen tot verbetering te moeten voorschrijven, daar een afdoende voorziening buiten- sporige uitgaven van de betrokkenen zou elschen. De Commissie maakt* er het gemeentebestuur op attent, dat het h. i. gewenscht is bij bouw of uitbreiding van dergelijke inrichtingen, meer aandacht te schenken aan het stellen van voorschriften ten opzichte van loozing van afvalwater. Ook de gemeentebesturen van Warmenhuizen en Bar- slngerhorn werden geadviseerd respectievelijk omtrent* afvoer van afvalwater en onvoldoende reiniging van af- J valwater; laatstgenoemd gemeentebestuur ook omtrent verkeerde toestanden in en bij' een 3-tal woningen te Kolhorn. Wat de volkshuisvesting betreft, deelt het verslag mede, dat het gemeentebestuur van Anna Paulowna ad vies ontving omtrent een ontwerp-voorstel tot verlee nen van een voorschot van ten hoogste f 11600 aan de woningbouwereeniging „Anna Paulowna" en omtrent voor verzorging van den zender; 2.15 Jozef Cohen leest uit eigen werk; 3.00 Gramofoonmuziek; 3.30 „Vegetari sche Keuken" door P. J. Kers; 4.00 Tijdsein; 4.01 Gra mofoonmuziek; 4.45 Voor de Kinderen; 6.20 Vooravond concert door het VARA-Septet; 6.40 Causerie door Mr. Dr. G. v. d. Bergh. Onderwerp: De politie en haar ver houding tot de bevolking; 7.00 Tijdsein; 7.01 Gramofoon muziek; 7.05 Veiligheidskwartiertje door Ir. R. A. Gor ter; 7.30 Liederen-recital te geven door Berthe Seroen (sopraan); 8.05 Concert door het VARA-Orkest o.l.v* Hugo de Groot, m.m.v. Jo Hekster (viool); 8.35 Voor dracht door Adolf Bouwmeester; 9.25 Concert; 10.20 Persberichten van Vaz Dias; 10.30 Vervolg Concert# 11.00 Gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (1875 M.) N.C.R.V- 8.008.15 Schriftlezing; 8.159.30 Morgenconcert; 10.30 11.00 Korte Ziekendienst; 11.0011,30 Lezen van Chr., Lectuur; 11.3012.00 Gramofoonmuziek; 12.0012.15 Po litieberichten; 12.1512.30 Gramofoonmuziek; 12.30—1.45 Orgelconcert vanuit de Herst. Ev. Luth. Kerk te Am sterdam. té geven door Jan Zwart; 1.45—2.00 Gramo foonmuziek; 2.00—2.35 Uitzending voor Scholen; 2.35— 3.15 Gramofoonmuziek; 3.153.45 Cursus Knippen en Stofversieren; 3.454.00 Verzorging van den zender; 4.00—5.00 Ziekenuurtje; 5 00—6.15 Concert; 6.15-6.46 Lezing; 6.457.30 Zangcursus; 7.307.45 Politieberich ten; 7.45—8.00 Gramofoonmuziek; 8.003.30 Lezing; „Uit de geschiedenis van den orgelbouw"; 8.3010.45 Concert te geven door het Chr. Radio-Orkest; 10.00 Persberichten van Vaz Dias; 10.4511.30 Gramofoon muziek. Dinsdag 28 April. HILVERSUM (298 M.) A.V.R.O. 8.00 Tijdsein; 8.019.0 Gramofoonmuziek; 10.00 Tijd sein; 10.01—10.15 Morgenwijding; 10.30—12.00 Concert door het AVRO-Octet o.l.v. Dick Groeneveld; 12.00 Tijd sein; 12.012.00 Concert door het AVRO-Octet o.l.v. Louis Schmidt; 2.002.30 Lezing: „Volkslied en Volks gedicht"; 2.30—3.00 Rustpoos zender; 3.004.00 Knii>« cursus: 4.004.30 Piano-voordracht; 4.305.30 Kindex^ uur; 5.306.15 Concert door Kovacs Lajos en zijn or kest; 615635 Landbouw-lezing; 6.35—7.00 Voortzet ting concert; 7.007.30 Engelsche les voor beginners; 7.308.15 Radio Volksuniversiteit: Muziekhalfuur; 8.15 8.45 Lezing over de planeet Pluto, door Dr. C .H. Slui ter: 9.3010.00 Radio-Tooneel. Scène »ult het 2de be drijf van „Aan den blauwen Donau"; 10.00 Nieuwsbe richten van Vaz Dias; 10.15-11.00 Concert doof het Omroep-Orkest o.l.v. Nico Treep; 11.0012.00 Gramo foonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (1875 M.) kbA 8.009.15 Morgenconcert; 10 0011.30 Gramofoonmt» ziek; 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje; 12.00 Tijdsein; 12.01—12.15 Politieberichten; 12.15—1.45 Lunchconcert door het K.R.O.-trio; 1.45—2.00 Gramofoonmuziek; 2.00 —3.00 Vrouwenuurtje; 3.00—3.30 Verzorging van den zender; 3.305.30 Blinden-uitzendlng; 5.306.30 Gramo foonmuziek; 6.30—7.00 Cursus in Schriftverbetering; 7.00—7.30 Lezing: 7.30—7.45 Politieberichten; 7.458.00 Verbondskwartlertje; 8.00—11.00 Concert door het K.R.O.-Orkest o.l.v. Johan Gerritsen; 900 Persbe richten; 11.00—12.00 Gramofoonmuziek.

Schager Courant | 1931 | | pagina 9