Groote Sport- eo Volksfeesten LOIEN „SPORTLUST" Witte Koolplanten. flinke WONING Bloembollenwieders Bezoekt Zondag 21 Juni 1931 WINKEL in BABY-ARTIKELEN en KOUSEN,- enz. Briining en Curtius weer thuis. New-York in pyama's. Gerecht tusschen douanebeambten en smokkelaars. Tram rijdt op een sleeperswagen. Auto verpletterd op onbewaakten overweg. In een zwembad gestorven. De brand in het glaspaleis te Miinchen. De radio-censuur. Marktberichten. Nagekomen Berichten. Handicap Harddraverij, JULIANADORP. Vrijdagavond a.s., om 6 uur OPENING Beste Koemest een KET, Tulpenpelsters Norsk Hydro van den weg scheidt Verschillende malen trachtten de betoogers op het terrein te komen, maar de aanvallen konden steeds afgeslagen worden. Twee politieauto's, die men niet meer fn veiligheid had kun nen brengen werden omver geworpen en ernstig bescha digd. Tenslotte trokken de betoogers af. Met een kepl van een politieagent op een vlaggestok, zwaaiend met do buitgemaakte gummistokken en de Internationale zin gend. verlieten ze Menstad. Omstreeks zes uur werd bui ten het plaatsje een protest-vergadering gehouden, waar na allen naar huis gingen. Eenige artsen en verpleegsters verleenden den gewon den de eerste hulp. Zeven personen moesten per zieken auto naar het ziekenhuis vervoerd worden. Twaalf agen ten hebben wonden opgeloopen, vooral aan het hoofd. Ook commissaris Thinn is gewond. Acht of tien com munisten moesten zich onder behandeling van de artsen stellen. De politie heeft nog niemand aangehouden. Den ge- heelen nacht zouden zestig agenten door Menstad sur- veilleeren. Er is assistentie van militairen aangevraagd. De voorzitters van de gemeenteraden van Porsgrund en Gierpen hebben de directie van Norsk Hydro verzocht het werk op de kade te Menstad stop te zetten, omdat zij, als dit niet gebeurt, nieuwe en ernstiger relletjes vreezen De directie heeft daarop medegedeeld, dat zjj er om principieele redenen niet over denkt, in dit verzoek te treden. Bepaald nadeel zou Norsk Hydro niet lijden, wanneer het werk te Menstad voor eenigen tijd stop gezet werd. Maar de directie is overtuigd dat de vrijheid van arbeid beschermd behoort te worden. In een Maandagavond uitgegeven regeerings-commu- niqué deelt de minister van justitie mede, dat volgens mondelinge rapporten uit Menstad de relletjes zeer ern stig -waren. De politie wist molestatie van de arbeiders van Norsk Hydro te verhinderen. Verscheidene politie agenten zijn gewond, enkele zeer ernstig. De Noorsche regeering heeft Maandagavond verga derd om den toestand te bespreken. Hun aankomst te Bremerhaven. De beide Duitsche ministers, Briining en dr. Cur tius, zijn gistermorgen ora 9 uur met de „Europa" te Bremerhaven aangekomen. De Amerikaansche gezant te Berlijn Sackett, die aan boord was, zal in den salon-.vagen van den rijks kanselier naar Berlijn reizen. Bij de aankomst van de „Europa" heeft Oberregie- rungsrat dr. Planck, aldus een V. D.-bericht, die de reis naar Chequers heeft medegemaakt, aan eenige journalisten verklaard, dat het afscheid bij het ver trek uit Engeland een zeer hartelijk karakter droeg. Incident bij Brünings vertrek uit Bremer haf en. V.D. verneemt uit Bremerhafen: Toen de extra-trein, waarmede Rijkskanselier dr. Brüning en de Rijks minister van Buitenlandsche Zaken dr. Curtius, naar Berlijn zouden terugkeeren, bij het vertrek langs de waschlokalen van den Norddeutschen Lloyd reed, werd door een groep nationaal-socialisten plotseling een vaandel voor den dag gehaald met een haken kruis, terwijl de demonstranten nog iets riepen. De redacteur van de nationaal-soeialistische „Sturmwel- le" Bruns en drie andere Nazi's, die aan de demon stratie hadden deelgenomen, werden gearresteerd. Een Wolf-telegram meldt nog, dat den afgeloopen nacht een boot aan de Columbiakade heeft aange legd en tegen den .kant met groote letters heeft ge schreven: „Nieder der Hungerdiktator, Deutschland erwache, Brüning verkrache". Dit werd 's nachts nog opgemerkt en verwijderd. Brüning en Cortius te Berlijn terug. Uit Berlijn: Dr. Brüning en dr. Curtius zijn gister middag met den Amerikaanschen ambassadeur te Berlijn aangekomen. De Britsche ambassadeur, de ministers Dietrich en Treviranus e.a. autoriteiten waren ter ontvangst aan wezig. Na chequers. Verklaringen van Mac- Donald in het Lagerhuis. Bezoek van MacDonald en Henderson aan Berlijn. Uit Londen: In het Lagerhuis vroeg het lid der arbeiderspartij Kenvvorthy wanneer MacDonald in staat zou zijn een verklaring af»te leggen omtrent de besprekingen met Brüning en Curtius, Verder werd gevraagd of het Lagerhuis binnen afzienbaren tijd gelegenheid zou krijgen te debatteeren over de tegenwoordige positie met betrekking tot de schadevergoedingen en de in- tergeallieerde schulden. MacDonald antwoordde dat hij, wat den inhoud der besprekingen betrof, verder niet£ kon verklaren, dan wat in het communiqué stond, dat Zondagavond verstrekt was. Deze besprekingen hadden, zooals ook in het voornemen lag. den vorm eener algemeene ge- dachtenwisseling en men kwam tot geen andere be sluiten, als die in het communiqué vermeld. Voorts deelde MacDonald mede. dat de Duitsche rijkskanselier hem en den Britschen minister van Buitenlandsche Zaken had uitgenoodigd een tegen bezoek aan Berlijn te brengen en dat de Engelsche regeering deze uitnoodiging gaarne had aangenomen. Er was voor dit bezoek totdusver nog geen datum vastgesteld. Pikant voor de vrouw, rldicnal voor den man. Een paar jaar geleden werd als zeer buitenissige bizonderheid over de wereld rondgeseind, dat in een der steden van de Vereenigde Staten op een smoor- heeten dag een man in pyama op straat was gesig naleerd. Thans vinden wij in een Engelsch blad een tele gram van bijkans een halve kolom lengte, waarin New York wordt beschreven als een stad, waar nu vrijwel iedereen overdag in pyama's rondloopt. De vrouw van den rijkaard gaat er in uit wandelen, fa brieksmeisjes dragen ze bij het werk, 's avonds ver schijnen man en vrouw in pyama's in den ontvang- salon. Iedereen draagt ze in de kleuren die het meest-flatteerden. Zij worden in alle mogelijke stof fen gedragen, alleen niet in wol. Zij worden versierd met fraai handwerk of met voorstellingen, zooals landschappen, schepen, jachttafereelen sprookjes achtige voorstellingen. Er zijn zelfs al? gekleede pya ma's. streng van snit. waarbij men den boord en den hoogen hoed noode mist. De dame van standing heeft pyama's met coup wanneer zij sport doet. De vrouwen staan de pyama's pikant, de mannen zouden er in uitzien als slechte caricaturen van klei ne jongens. De pyama's worden toegejuicht als een groote vooruitgang. Zij brengen echter de natuurlijke vraag: wanneer men pyama's draagt bij het ontbijt, het di ner en aan de thee. bij het tennissen en op musikale soirées, wat moet men dan tenslotte in bed aan doen? Da correspondent van de „News Chronicle" maakt hierbij de geestige opmerking dat de groote vrees bestaat dat wanneer de kleeding overdag zoo volko men vrij van conventioneele normen wordt, de nacht- kleeding zeker geweldig ceremonieel wordt. METEOORSTEEN IN OHIO NEERGEKOMEN. Een geweldige sla Reuter seint uit Toledo (Ohio): Op een hoeve in de nabijheid van Malinta is een meteoorsteen terechtgekomen. Over een afstand van een halve mijl in den om trek werden de ruiten gebroken. De slag werd in een aantal steden van het disrict gehoord. DE CRISIS IN JAPAN'S SCHEEPSBOUW. Drieduizend arbeiders ontslagen. Als gevolg van de depressie in de Japansche scheepvaart en de daardoor ontstane crisis in den scheepsbouw, zijn te Kobe drieduizend arbeiders, werkzaam op de scheepswerven, ontslagen. Een onschuldige doodelijk getroffen. Maandagnacht hebben Duitsche douanebeambten van Kaldenklrchen en Niederdorf, die in de bosschen langs den Rijksweg naar HerongenKriekenbeek, welke aan de Nederlandsche grens zijn gelegen, bij de surveillance gestuit op een aantal smokkelaars. Uit een hinderlaag werd tot stilstaan aangemaand en gevuurd in de lucht. Aan het bevel werd geen gevolg gegeven. Nogmaals klonk een salvo, waarop eenigen bleven staan en werden gearresteerd Op hen en terzijde van den weg werden groote voorraden koffie, sigaren en si garetten in beslag genomen. Enkelen ontkwamen met hun voorraad door zich onmiddellijk in het lage den nenhout te begeven. Toch werden nog enkele pakken smokkelwaar bij het terrein afzoeken later gevonden. Bij dit afzoc>-n van het terrein stootten de ambtena ren, in een kuil langs den weg, op een gebukt liggenden man, die zich onbewegelijk hield Hij bleek te zijn overleden. Uit de op het lijk gevon den papieren kon de man worden geïdentificeerd. Het bleek te zijn de 45-Jarlge gehuwde arbeider K. Linke uit Metman, die op weg naar huis was en niets met de smokkelaarsbende te maken had. Hij was in het hoofd door een kogel getroffen en langs den weg in den kuil gevallen. Koetsier van den bok gevallen. Het paard op hol geslagen. Gistermiddag reed in de Marnixstraat bij de Elands gracht te Amsterdam een tramwagen van lijn 20 tegen den aohterkant van een sleeperswagen. Door den schok viel de koetsier van den bok en op hetzelfde oogenblik sloeg het paard, dat hevig was gesdhrokken, op hol. In wilde vaart rende het met den wagen achter zich aan, in de richting van de Elandsgracht: tot ontsteltenis van talrijke ooggetuigen, van wie er evenwel enkelen zoo flink waren, het dier op genoemde graöht bij de teugels te grijpen en tot staan te brengen. Een kliene jongen, die achter op den wagen was geklommen en den dollen rit had meegemaakt, werd er heelhuids afgehaald. De koetsier had een groote wonde boven het oog op geloopen en is per auto van den G. G. en G.D. naar het Tesselschadeziekenhuia vervoerd. Chauffeur niet ernstig gewond. Een uit Den Haag afkomstige auto is gistermiddag op den onbewaakten overweg bij Schinkcldijk door een trein uit Aalsmeer, welke te 1.15 uur aan het Willems parkstation moet arriveeren. gegrepen en geheel ver nield. De chauffeur, die de eenige inzittende was, werd wonder boven wonder niet ernstig gewond onder zijn wagen vandaan gehaald. Hij had, naar het leek, slechts enkele schrammen opgeloopen. Van den trein werd de locomotief licht beschadigd. Vermoedelijk door hartverlamming. Gisterenmiddag is de onderwijzer J. v. B. van den Plataanweg te Schiebroek in den Wilgenpias aldaar gaan zwemmen. Toen hij omstreeks half 6 niet thuis was, is een vriend gaan informeeren of misschien een ongelgebeurd was. Bi' een onderzoek in de bad hokjes werden inderdaad kleedingstukken gevonden. Door de politie en het badpersoneel is daarop het bad agedregd, waarbij men omstreeks half 8 het lijk van den vermisten man uit het kleine bad van 1.60 M. diepte ophaalde. Kunstmatige ademhaling had geen succes meer. Twee aanwezige 'oktoren hebben den dood, vermoedelijk door hartverlamming geconsta teerd. De oorzaak. V.D. verneemt uit Munohen: Gisteravond Is het ifflciecl rapport van de politie In zake de vermoedelijke oorzaken van den brand in het Glazen Paleis verschenen. Volgens dit rapport heeft het zeer grondige en uitge breide onderzoek tot dusverre niet de minste houvast voor het vermoeden van brandstichting opgeleverd. Het onderzoek naar .plaats en tijd van het ontstaan van den brand heeft aan het licht gebracht, dat de vuurhaard gezocht moet worden in het inwendige van het gebouw in één der belde vertrekken rechts van den ingang. Ook brandstichting door achteloosheid bij het rooken kan blijkens het onderzoek niet worden aangenomen. Ook den tot kwart voor negen in het gebouw werkzaam ge weest zijde schilders kan niet ten laste gelegd worden dat zij onvoorzichtig met licht of vuur gehandeld zouden hebben. Daarentegen werd geconstateerd, dat de schil ders na afloop van den arbeid in de beide vertrekken de dotten katoen, die met een mengsel van vernis en ter pentijnolie gedrenkt waren, en voor het afwrijven van olieverf op den houten wand werden gebruikt, op een hoop hebben gelegd. De vloer was met een soort looper bedekt Na de voorafgaande warme dagen, was de hitte in het glazen palels nog zeer groot Nu de bewaarplaats van de oliedotten gebleken is de brandhaard te zijn, en voor het aannemen van opzettelijke brandstichting of andere nalatigheid geen grond bestaat, moet zelfont branding van de door olie gedrenkte lompen als oorzaak van den brand worden aangenomen. Het door het ge rechtelijk chemisch instituut uitgebracht rapport ia tot dezelfde conclusie's gekomen. Ongeluk bij het sloopen. Bij het sloopen van de nog overeind staande muren van het afgebrande Glazen Paleis zijn gister twee werk lieden naar beneden gestort. Een werd levensgevaarlijk gewond, terwijl een tweede lichte kwetsuren opliep en een derde een zenuwtoeval kreeg. Auto-ongelukken. Twee botsingen te Wassenaar. Motor rijder ernstig gewond. Op het gevaarlijke kruispunt Katwijkscheweg— Schoolstraat te Wassenaar is gisteravond een ern stige botsing voorgevallen tusschen een personen auto, bestuurd door mr. J. S. C. Tromp Meesters uit Velp en den motorrijder G. Berman, wonende te Wassenaar. Laatstgenoemde vloog tegen den auto, waarna hij tegen den grond werd gesmeten en met twee gebroken beenen bleef liggen. Dr. van Praag ver leende hulp, waarna de motorrijder per ziekenauto naar het ziekenhuis Zuidwal te 's Gravenhage werd overgebracht. De echtgenoote van B., die op de duo zat. kwam er met lichte verwondingen af en kon, na verbonden te zijn huiswaarts worden gebracht Beide voertuigen zijn door de politie in beslag genomen. Auto tegen tram opgereden. Op den Leidscheweg nabij het Roomhuis kwam mevr. D. uit Amsterdam met haar personenauto ge reden en wilde daar ter plaatse de rails oversteken. Zij bemerkte de naderende tram echter te laat en daar zij wegens de gladheid van den weg niet met volle kracht durfde te remmen, reed zij tegen de tram op. waarvan zij het voorbalcon indrukte en een tree plank vernielde. De auto werd zwaai beschadigd en per kraanwagen weggesleept. Mevr. D. kwam er met den schrik af. Ernstig ongeluk te Helden (N.-Br.) Gistermiddag reed mr. F. M. A. Haffmans, notaris te Helden, met groote vaart per auto over den Bosch- dijk. Ter hoogte van het gehucht Acht kwam uit de Maasstraat, een zijstraat van den Boschdijk, een vrachtauto aangereden. Blijkbaar heeft de heer Haff mans dezen te laat gezien, met het gevolg dat een botsing onvermijdelijk was. De vrachtauto kantelde, terwijl de auto van den heer H. van voren werd in gedrukt. De bestuurder van den vrachtwagen be kwam geen letsel, doch de heer H. brak zijn linker arm en liep ernstige inwendige kneuzingen op. Dr. Burgerink uit Best verleende geneeskundige hulp. De heer Haffmans is naar het ziekenhuis te Eindho ven overgebracht. Men achtte zijn toestand zeer ernstig. Telegram van het Soc.-Dem. Partijbestuur aan den Minister over het verbod van de Ma tteo tti-uitzendin g. Elders in dit blad heeft men kunnen lezen, dat de door de VARA uit te zenden Matteotti-herdenking door de Radio-Omroep-Contróle-Commissie is verbo den. Thans lezen we in de „Voorwaarts", dat het Par tijbestuur het volgende telegram aan den Minister van Waterstaat zond: „Partijbestuur Sociaal-Democratische Arbeiders-Par ty protesteert met nadruk tegen herhaaldelijk erger lijk machtmisbruik Radio-Omroep-Contróle-Commis- sie, die «hans weer uitzending Matteotti-herdenking door V.A.R.A. van hedenavond verbiedt. Beschouwen dit verbod als aanranding van grond wettelijke rechten, die door regeering behooren te wor den gehandhaafd. Verzoeken Uwe Excellentie drin gend, onmiddellijk de maatregelen te nemen, die mo gelijk maken, dat bedoelde uitzending hedenavond zal doorgaan." Demonstratief congres van de V.A.R.A. Voorts lezen wij In Het Volk: Het hoofdbestuur van de V.A.R.A kwam gistermiddag in vergadering bijeen en besprak de maatregelen, die zij moet nemen ter verdediging van de bepaling, die de wet atelt voor het recht der omroepvereenigingen, om haar programma's uit te zenden Het hoofdbestuur nam met verontwaardiging kennis van de Jongste daad der radio-censuur en besloot op korten termijn in de drie groote steden, Amsterdam, Den Haag en Rotterdam, bijeenkomsten te beleggen ter verdediging van het vrije woord in den aether. Op 21 Juni, zoo besloot het hoofdbestuur verder, zal in den Haag een demonstratief congres tegen deze radio-cen suur worden gehouden. Dit congres zal per radio worden uitgezonden. Het Volk drukt den volledigen tekst van de verboden rede van den heer Schevenels, secretaris van het Inter nationaal Verbond van Vakvereenigingen ,over Matte- ottl af. Morgenavond zal, naar het hoofdbestuur van de VARA. gisteravond door de radio aankondigde, te 's-Graven- hage een protest-optocht tegen de radio-censuur worden gehouden. De burgemeester van de residentie heeft toe stemming verleend voor het houden van dezen optocht. VERKEERSONGELUK TE BERLIJN. Botsing tusschen autobus en tram* Uit Berlijn: Gistermiddag heeft hij de Brandenburger Poort een botsing plaats gehad tusschen een autobus en een tram. Zes personen werden ernstig gewond, terwijl verscheidene anderen lichte kwetsuren opliepen. SCHAGEN. 11 Juni 35 stuks paarden f 150350. 14 gelde koeien (magere) f 190—340. 62 idem (vette) f 250—410, 10 kalfkoeien f 270 —400, 3 pinkstleren f 130—150, 57 nuchtere kalveren f 821. 72 Overhouders f 3237, 279 lammeren f 16—23, 2 bokken en geiten f 4—16, 4 varkens (magere) f 12—20, 42 idem (vette) per Kg. f 0.370,41, 114 biggen f 611, 6 konijnen f 0.50—1.50, 12 kippen f 0.50—1.50, eenden f 0.50—1.75. EI ER VEILING SCHAGEN. 11 Juni. Aangevoerd zijn: 140 partijen 131918 stuks kipeleren, 20 partijen 4480 stuks eendeieren. 24 stuks fazanteierea, De prijs liep van: kipeieren f 3.603.70, kleine f 3.40, bruine f 3.904.20, eer.deieren f 3.30, fazanteieren t 1L De veiling duurt voort. BROEK OP LANGENDIJK, 10 Juni 1931. Aangevoerd 12600 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 10.20—12.90, drielingen f 11.90—13, kriel f 7.10-3.60, 7800 Kg. tomaten: a f 50.20—51.2*0, b f 47.40, c f 49.20, co f 38.30 per 100 Kg. DEN HELDER. 10 Juni. Afgeslagen Gemeente Vischhal. Noordzeevissoherij: tongen f 0.37031, kleine tongen f 0.100.04. tarbot f 6 —5 per stuk, schol I f 7.50—6.10, II f 3.25—1.50, scharren f 3,502,25, poon en pietermannen f 10—12 per kist. Kustviascherijversche haring f 3.101.25, geep f 1210 per tal, ansjovis 56 cent per Kg. AMSTERDAM, 10 Juni 19?1. Aardappelen. (Bericht v d. mak. Jae. Knoop). Zeeuwsche bonten f 45, blauwen f 3.505, roodstar f 33.50, Vlaamsche klei-industries f 33.50, roodstar f 3, IJpolder bravo's f 2.50, roodstar f 33.50, Bevelan ders f 2.503.50 per H.L. Andijker muizen f 1315, kb muizen f 1315 per 100 Kg. Noord-Holl. roode star f 3 3.50, Anna Paulowna zand f 2.502.75, roodstar f 33.50, per HL Westl. muizen f 1820, kleine muizen f 1416, nieuewe zomer malta f 2223, nieuwe Italiaansche t 19- 20, id Spaansche f 19—20 per 100 Kg, Friesche borgers gers f 3.504, roodstar f 6.256.50 per H.L. AMSTERDAM, 10 Juni 1931. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 347 vette kal veren le kw. 7480 ct., 2e kw. 6672 ct., 3e kw. 5262 et per Kg. levend gewicht; 81 nuchtere kalveren f 714, 660 varkens: vleeschvarkens (90110 Kg.) 4344 ct, zware id. 40—42 ct., vette 38—40 ct, per Kg. slachtgew. Aan het abbattoir werden aangevoerd vijf wagons ge slachte runderen uit Denemarken. ALKMAAR. 10 Juni. Aardbeien per doos f 0.200.45, andijvie f 2.4010.70, bloemkool I f 18—29, H f 10—15, kropsla f 0.80—2.70, kom kommers f 1416 per 100 stuks, postelein f 0.20—0.65 per dubb. bakje, peulen f 30—33, snijboonen f 57, dubbele spercieboonen f 54, tomaten f 30 per 100 pond. radijs f 4.403.80, rabarber f 17, wortelen f 1—9 per 100 bos, spinazie f 0.201.20 per gr. bak, uien f 4.90 per 100 Kg-, selderie f 3108.30 per 100 bos. Z IJ P E BURGERBRUG. Dinsdag hebben de kinderen der laagste klassen der openbare lagere school alhier hun jaarlijksch school reisje gemaakt, 's Morgens ging 't jeugdige goedje in een 14-tal auto's al juichend van huis. Naar wij vernamen is 't een mooi uitje geweest en de kinderen hebben naar hartelust genoten. Ze hebben een bezoek gebracht aan Schoorl, Bergen, Egmond aan Zee, en Alkmaar. Al was 't geen zomerschen dag te noemen, mogen we, gezien de vroolijke gezichten der kleuters, niet klagen. Des avonds om ruim 8 uur kwam 't vtoo- lijke gezelschap weer binnenrijden. Aan do burgers, cheuffeurs en anderen voor hunne gaven en diensten een h&rtelijken dank. 1V A R 3f E N HUIZEN De Wel Eerwaarde heer Ds. Zillinger Molenaar heeft beroep ontvangen bij de Ned. Herv. Getn. te Blijhasn (Gr.) GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Willy Frederika, dochter van Wilhelm Die- derich Niestadt en van Maria Smit. POLITIE. Gevonden: een rtjwlelplaatjé; een mes. Verloren: een broche. Anna Paulowna. de groote op de prachtige grasbaan van het Sportterrein te Kleine-Sluis, open voor alle geregistreerde aangespannen paarden. Prijs 250 gulden. Premies 100, 50 en 25 gld. De snelle paarden Madrigaal, Jan net Harvester, Frettchen, Kennut, Northerman B. Sally Harverster en Pieternel. Entrée 1 gld., alles inbegrepen. Leden Sportlust vrij. Ruime stalling voor Fietsen, Mo torrijwielen en Auto's achter de zaal van Slikker. Na afloop GROOT BAL. Schitterende Jazz muziek met me dewerking van den Arasterdam- schen Accordeon-Virtuoos JAN OVERWEG, in den Danssalon ach ter de zaal van Slikker, waar te vens gelegenheid is voor garde-robe k 10 cents. Bestuur,, Sportlust". wederom verkrijgbaar bij het hoofd depot Drukkerij SLIKKER en de bekende wederverkoopers. Bezoekt de op Zondag en Maandag a.s. ZONDAG o.a. de Voetbalmatch HELDER IV.V.A.. 2e klassers uit Amsterdam. Maandag: NATIONALE MOTORHINDERNISWEDSTRIJDEN. 's Avonds: GROOT BAL-MASOUE om prachtprljzen. Zaterdagavond a.a.: VRIJ BAL in den bekenden Danssalon van Benema. Alles op het terrein van de Voetbalvereeniging J.V.C. Julianadorp. van mijn Billijke prijzen. Nette bediening en prima kwaliteit goed. Beleefd aanbevelend, JANS SPEUR. te koop aangeboden, door F. A. F. GRONEMAN, Wieringerwaard. TE KOOP, wegens aanschaffing van een auto: 8 jaar oud, Twee Sportkarren, een Witgekaptekar, tevens eenlg Huis raad, als: tafels, stoelen, spiegels, klokken, enz. Jn. DE GRAAF, Oude- sluis. 's Avonds na 6 uur thuis. TE KOOP: W. KOMEN Jz„ Anna Paulowna. TE HUUR: Een met tuin, v.z. van electr. en waterl* D. t. a. v. bij Jm. BLAAUBOER, Kolhorn. gevraagd. Te vervoegen bij KRA NENBURG, Schagerweg 112, Stol pen. Voor het a.s. seizoen gevraagd, door N.V. J. ONDERWA TER Co., Koningsweg, Breezand.

Schager Courant | 1931 | | pagina 3