Grint verkrijgbaar: een nette Baker. STELLIKGRUIMTE Groenten en fruit, K. BOOD Kz., Net Meisje M. HOEP, Wieringermeer. Worstvergiftiging te Erica. Het vliegongeluk bij Hirson. Noodweer. '•en gevaarlijk nachtspook. Vlamingen en Walen. Een nieuw initiatief van Hoover. Ongelukken in de lucht. De resultaten van de volkstelling in Engeland. Een cycloon. Plaatselijk Nieuws. Uit onze Omgeving. Advertentiën. Propaganda Voetbalwedstrijd „ESSEX" Two-seater net Meisje. Eén gemeente, maar eerst een overgangs regeling. £en commissie, ingesteld door het Nederl. Insti' tuut voor Volkshuisvesting en Stedebouw en de Ver- eeniging van Ned. Gemeenten heeft een rapport uit gebracht over de vraag, welke maatregelen te be vorderen zouden zijn tot het treffen van een goede administratieve regeling ten aanzien van de Wie ringermeer. De commissie was samengesteld als volgt: prof. mr. G. A. van Poelje, 's Gravenhage, voorzitter; H. de Bonles. Bussum; prof. mr. dr. J. H. P. M. van der Grinten, Nijmegen: prof. dr. F. J. A. Huart, Amster dam: A. Koelma, Alkmaar en J. J. Talsma, Kamerik en Zegveld, leden en C. van den Berg, secretaris. De commissie is tot de conclusie gekomen, dat zoo spoedig mogelijk een gemeente moet worden gesticht, die het geheele gebied van de Wieringermeer om vat. Zij erkent echter, dat tot deze stichting nog niet terstond kan worden overgegaan en dat gedurende een aantal jaren een overgangsregeling zal moeten gelden. Gedurende deze overgangsperiode wenscht zij het gebied van de Wieringermeer ingedeeld te la ten bij de vijf randgemeenten, waarbij dit gebied thans ingedeeld is, nl. de gemeenten Anna Paulovvna, Wieringen, Barsingerhorn, Winkel en Medemblik. Door deze randgemeenten wenscht zij echter slechts een klein deel der gemeentelijke belangen binnen het gebied van de Wieringermeer te laten beharti gen. Zij wil aan die gemeenten geen andere functie opdragen dan het zijn van de wettelijke woonplaat sen van de nieuwe Wieringermeer-bevolking met alle consequenties, die daaruit voortvloeien ten aanzien van bevolkingsboekhouding, burgerlijke stand, kies recht, dienstplicht e. d. zaken. De behartiging van alle andere gemeentelijke belangen wenscht zij gedu rende de overgangsperiode op te dragen aan een daarvoor te stichten afzonderlijk lichaam, genaamd „de Wieringermeer", waaraan zij overeenkomstig art, 194 der Grondwet verordenende bevoegdheid wenscht toe te kennen. De commissie heeft haar denkbeelden nader uitge werkt, in een ontwerp van wet met daarbij behoo- rende toelichting. Eén patiënt overleden. Omtrent de gevallen van vergiftiging tengevolge van het gebruiken van leverworst te Erica (Dr.) ver namen wij nog( dat gisternamiddag de verschijnse len bij nog een gezin van veertien personen is ge constateerd. In den loop van den avond is een der patiënten, een achtjarig meisje, uit het gezin Stuiling, overle den. In den toestand der andere ernstige patiënten is nog geen verandering gekomen. Het onderzoek naar de oorzaak van de vergiftiging heeft nog geen resultaten opgeleverd. (Zie elders in. dit blad.) Nu zee dooden. Het verschrikkelijke vliegongeval dat Zondag heeft plaats gehad tijdens den vliegdag te Hirson, heeft thans het zesde offer geëischt. Uit het onderzoek is gebleken dat den beiden be stuurders van het vliegtoestel, dat het ongeluk heeft veroorzaakt, uitdrukkelijk was bevolen niet op te stij gen. Niettemin zijn zij toch opgestegen. Kort na het opstijgen stortte de machine van ge ringe hoogte neer op de toeschouwers, nadat de schroef in de draden van een telefoonleiding verstrikt was geraakt. De beide vliegers zijn in hechtenis genomen. Boven het Saksische Ertsgebergte. Maandagmiddag ontlaadde zich boven Johan Georgen- atadt in het Saksisch Eertsgebergte een hevig onweer, gepaard met een wolkbreuk, waardoor de beken spoe dig zwollen tot wilde rivieren, die bruggen en huizen wegspoelden. Het anders zoo kalme Schwarzwasser was een bruisende vloed geworden en het Wittagsdal en het Lehmgrunddal vormden tezamen een ziedend meer. Het huis van een arbeider werd weggerukt De man werd onder de puinhoopen bedolven en zijn kinderen worden vermist. Waarschijnlijk zijn zij slacht offer van het water geworden. Tengevolge van grond verschuivingen ls het spoorwegverkeer geheel stopge zet. De stad is zonder licht en zonder telefoon- en tele graafverbindingen. Ook de stad Schwarzenberg werd door de overstroo- ming geteisterd. Hoewel de schade, die het noodweer in het Saksisch Ertsgebergte heeft aangericht nog niet te overzien is, vreest men een ramp, die de natuur rampen van 1907 en 1895 in de schaduw zal stellen. De spoordijk van Schwarzenberg naar Johan Georgen- stadt is door het water geheel onderspoeld. Eenige treinen zijn onderweg blijven steken. Het water stortte met een vloedgolf van zestig meter breedte ln het dal De kracht was zóó sterk, dat een hout-opslagplaats omver gerukt werd, waarbij kostbaxe machines vernield werden. In de lokalen van een fa briek van zuur- en waterstofgas staat het water me ters hoog. Ook in eenige straten van Schwarzenberg staan meters water. Het plaveisel is op vele plaatsen weggerukt De brandweer moest verscheidene personen uit hun benarde positie bevrijden. Hoe groot de aan gerichte schade is valt niet te schatten. Het water stijgt nog steeds met onheilspellende kracht Voor het Berlijnsche Hof. In hooger beroep heeft voor het Hof te Berlijn terecht gestaan de boekdrukker Johan Janoshka, die ln het begin van het vorige jaar door z(jn vermetele Inbraken als „nachtspook" de bewoners van Charlottenburg, Wil- mersdorf. en andere deelen van Berlijn-Weet de schrik op het lijf had gejaagd en tenslotte tot 3H jaar gevan genisstraf was veroordeeld, waartegen het Ó.M. hooger beroep had aangeteekend, na 8 jaar tuchthuisstraf en eerverlies te hebben geëischt Janoschka, die al 15Vs Jaar van zijn leven achter gevangenis- en tuchthuismu ren heeft doorgebracht beging zijn inbraken met bul- tengewono behandigheid en vermetelheid. Hij maakte meestal rijken buit, sneed de telefoonverbinding door, maakte de zekeringen van de electriciteitsleiding los. en wekte dan dikwijls een der slapende bewoners door hem of haar met een zaklantaarn te beschijnen en dan on middellijk te verdwijnen, wat hem zijn reputatie van ..nachtspook" bezorgde. Bij zijn veroordeeling verleden Jaar wegens diefstal en Inbraak was hij van een beschul diging van verkrachting vrijgesproken, omdat deze be schuldiging niet bewezen kon worden. De beschuldiging was door drie personen geuit. o.a. door een ambtena- ressc bij de Posterijen. Aangezien in hooger beroep de beschuldiging opnieuw onderzocht moest worden, werd de zitting van Zaterdag J.1. met gesloten deuren gehou- houden. Gisteravond te 11 uur heeft de rechtbank een onderzoek ter plaatse Ingesteld in de woning van de 26- J&rige ambtenaresse. Relletjes te Hasselt Te Hasselt is Zondag het Vlaamsche Huis geopend, bestemd om het middelpunt te worden van de Vlaam sche beweging in Limburg. Uit alle Vlaamsche provinciën waren delegaties gekomen om deze plechtigheid bij te wonen. Een groote stoet werd op de markt opgesteld en met de muziek voorop werd naar het Vlaamsche Huis opgetrokken. Reeds van te voren was door anti-Vlaamsche en fas cistische elementen bij den burgemeester er op aange drongen om de betooging te verbieden, echter zonder het gewenschte resultaat. Als protest had de anti-Vlaam- sche bevolking in Hasselt de luiken voor haar ramen ge sloten; door de geestelijkheid was den priesters en leer lingen der katholieke scholen verboden aan de betoo ging mee te doen. Toen de stoet zich in beweging zette, begonnen eenige fascisten te fluiten en te schreeuwen, hetgeen met ge fluit en geschreeuw door de Vlamingen beantwoord werd. Even later probeerden fascisten den stoet te verbreken. De Vlaminge verweerden zich met stokken en er ont stond een gevecht, waaraan de brandweer met eenige waterstralen een einde maakte. Enkele straten verder moest de brandweer weer ingrijpen. Uit hulzen, waar langs de stoet trok, werden flesschen met bijtend vocht geworpen; op de Klekenmarkt werd een fascist door Vlamingen uit zijn huis gehaald en zoodanig toegeta keld, dat een geneesheer zijn wonden moest verbinden. Nog andere personen werden min of meer ernstig ver wond. Ten slotte maakte een versterkte politiemacht aan do botsingen een einde. Op de openluchtvergadering, welke na den tocht werd gehouden, hebben o.a. senator Van Dieren en de dienst weigeraar Joris de Leeuw gesproken. Het ontwapeningsvraagstuk. In Amerikaansche regeeringskringen gelooft men dat het ontwapeningsvraagstuk het volgend diploma tiek doel van president Hoover zal zijn, daar hij in den jongsten tijd herhaaldelijk de bewapening een der voornaamste oorzaken van de economische de pressie heeft genoemd. In Engeland reeds 47 dooden. Twee militaire vliegtuigen zijn boven het vliegveld Filton bij Bristol tegen elkander gebotst. De piloot van het eene toestel werd op slag gedood, de andere levensgevaarlijk gewond. Hiermede is het aantal dooden van de Engelsche militaire luchtvaart gestegen tot 47 sinds 1 Januari van dit jaar. Bijna 40 millioeti Inwoners in Engeland en Wales. Geboortecijfers op een na de laagste in Europa en onvoldoende voor instandhou ding van het volk. De voorloopige cijfers van de bevolking van 26 April zijn gisteren bekend gemaakt. De totale bevolking van Engeland en Wales bedroeg 39% miljoen, waarvan 19 miljoen mannen en 20% miljoen vrouwen. De toeneming sinds 1921 is bijna 2 miljoen, maar deze is voor een groot deel te danken aan de daling der sterftecijfers, die ten slotte een grens heeft, en de groote vestiging in de ja ren 1924 tot 1928. Het gemiddelde geboortecijfer is slechts 16.3 der duizend inwoners per jaar, waarmee Engeland het laagste cijfer ln Europa bezit op Zweden na. Bij de vorige telling stond Engeland bovendien nog boven Frankrijk, Finland en Denemarken. Dit geboortecijfer i6 relatief onvoldoende voor instand houding van het Engelsche volk en als het in gelijke mate zou blijven dalen als in dit decennium, dan zou reeds in 1951 van toeneming der bevolking geen sprake meer zijn. De beweging der bevolking binnen de gren zen geeft het algemeene beeld van een trek naar het Zuiden, meer speciaal naar het Zuid-Oosten. De voor steden van Londen en de graafschappen Kent, Surrey en Sussex hebben een groot vestigingsoverschot, daaren tegen heeft Wales millioen zijner bevolking verloren vooral sinds de malaise in de steenkolenmijnen en deelen van Yorkshire, Shropshire en Cumberland zijn ook achteruitgegaan. Voorts woont 70 procent der bevolking in steden boven tienduizend inwoners; 30 procent op het platteland. Groot Londen heeft bijna 8 miljoen inwoners, daarna volgt Birmlngham met ruim 1, Llverpool en Manchester met bijna 1 miljoen, inwoners. Sheffield, Leeds en Bristol volgen dan op grooten afstand met leder ruim een half miljoen. De crisis in de ijzer- en staalnfjverheid heeft de bevolking van Sheffield stationair gehouden, meer niet. Merthyr in Wales is de eenige groote stad, welks bevolking aanzienlijk is teruggeloopen met 11.3 procent, maar verscheidene kleine industrie-stadjes Barrow. Halifax en Barnsley wijzen kleine verminderingen te genover 1921 aan en het zal niet ophouden zoolang de algemeene oeconomische toestand niet verbetert. Op 1000 mannen komen 1087 vrouwen voor, maar in Lon den en het Zuid-Oosten bereiken deze cijfers een ver houding van 5 tot 6; in Zuid-WaJes. en de steenkoolge- bieden in Durham en Northumberland is nog een klein oversöhot mannen. De bevolking van Schotland is vier miljoen 850.000, wat dus in totaal een cijfer voor het Vereenigd Ko- ningkrijk geeft van bijna 45 miljoen. De gedetailleerde cijfers voor Schotland zijn nog niet uitgewerkt ONTPLOFFING IN EEN VLIEGTUIG BOVEN WARSCHAU. Op het oogenblik waarop gistërochtend een Poolsch militair vliegtuig boven het station van Warschau vloog, bemerkten de vliegers dat de motor niet meer functioneerde Daar zij een ontploffing vreesden, sprongen zij onmiddellijk met hun val schermen uit het vliegende toestel. Weinige secon den later vloog het vliegtuig inderdaad in ontelbare stukken naar omlaag. De vliegers liepen bij hun lan- diing verwondingen op. ZESTIEN COMMUNISTEN IN CHINA DOODGE SCHOTEN. Te Moskou heeft men uit Peking bericht ontvan gen, dat te Tsinanfoe 16 communisten zijn doodge schoten, omdat zij op 30 Juni jl. getracht hadden twee regimenten, die voor den strijd tegen de roode troepen bestemd waren, tot muiterij op te ruien. Een krijgsraad veroordeelde de 16 communisten ter dood en vroeg in den morgen van Vrijdag jl. werd het vonnis voltrokken. Dooden, gewonden en groote schade. Een hevige cycloon heeft Sydney geteisterd en groote materieele schade aangericht. Bovendien werden vier personen gedood en negen ernstig gewond. De wind bereikte een snelheid van 70 mijlen per uur. terwjjl er in achttien uur tijde 13 C.M. regen viel. De regenval houdt nog steeds aan. DE ALLERDIKSTE. De dikste boom ter wereld bevindt zich vermoedelijk in het Mexicaansche dorp Santa Maria Tule. Het Is een op het kerkhof van het plaatsje staande ceder van 45 M. hoogte, die op 3 M. boven den grond al een omvang van 54 M. heeft VLIEGTUIG GEVONDEN. In de Fransche Alpen nabij den Mont Blanc hebben toeristen een vliegtuig aangetroffen, dat gedeeltelijk ver nield was. Van de inzittenden was geen spooT te be kennen. Wel meenden de toeristen bloedsporen te heb ben ontdekt Een onderzoek is Ingesteld. NET ALS ZIJN BAAS. Charles Entratta. een knecht van Jack Diamond, werd toen hij op het kantoor van een bottelarij te New York zat, door drie mannen overvallen, die hem letterlijk met de kogels uit hun geweren doorzeefden. Zonder nog een woord te kunnen zeggen stierf Entratta. De moordenaars wisten te ontsnappen. SPRINKHANENPLAAG IN ITALIë. Bestrijding geeft geen resultaat. In Perugia en verscheidene andere gemeenten van do provincie Florence heerscht een sprinkhanenplaag, die groote schade aan akkers en velden aanricht Niettegen staande de strijd tegen 't ongedierte op energikee wijze gevoerd wordt, heeft met tot heden weinig succes gehad. De straten zijn met een dikke laag sprinkhanen bedekt, zoodat het verkeer groote moeilijkheden ondervindt. BEZUINIGINGEN IN AUSTRALIë. De arbeidersregeerlng ln Australië heeft een wets voorstel ingediend om bezuinigingen in te voeren. O.a. zullen de ambtenaarssalarssen van 3 tot 24 pCt worden verlaagd. Ook de ouderdoms- en Invalide-renten worden met 15 pCt. verlaagd en slechts uitgekeerd, als het in komen niet meer dan 2% per week bedraagt ONGELUK. De heer J. D., werkzaam In den Wierlngermeerpol- der, had het ongeluk zich aan zijn eigen gereedschap te bezeeren. Hij schopte namelijk met zijn rechterbeen tegen de gereedschapklst, waardoor een bijtel er uit sprong en hem ln het linkerbeen trof, waardoor hij gelukkig niet ernstig werd verwond. De getroffene werd per auto naar den dokter ge bracht en vervolgens naar zijn woning vervoerd. AFSCHEID VAN DR. MELCHIOR. In de 2e klas wachtkamer van het station der Ned. Spoorwegen alhier was Dinsdagmorgen voor zoover de dienst dat toeliet, het spoorwegpersoneel als leden van het Z. en O. fonds (Zieken- en Onder steuningsfonds) bijeen gekomen om afscheid te ne men van den heer en mevrouw Melchior. In een hartelijke toespraak herdacht de heer C. Smit het vele dat Dr. Melchior als geneesheer voor de fondsleden had verricht en hoe steeds een goede verstandhouding tusschen den scheidenden dokter en het spoorwegpersoneel had bestaan. Het spreekt vanzelf dat men daarvoor zeer erkentelijk was en die erkentelijkheid werd tot uiting gebracht door het aanbieden van een prachtig boekwerk, nl. Jan Steen, door Schmidt-Degener, vergezeld van een oorkonde. Maar ook van Mevrouw Melchior zou noode afscheid worden genomen, immers zoo dik wijls had Mevrouw op zeer sympathieke wijze hare hulp verleend of met een vriendelijk woord troost geschonken. Ook daarvoor bracht de woordvoerder hartelijk dank en werd Mevrouw Melchior een ka merplant aangeboden. De heer C. Th. Beeloo, Stationschef, roemde ook de zeer prettige samenwerking die tusschen Dr. Melchior en de fondsleden bestond en sprak een hartelijk woord van afscheid. Zichtbaar onder den indruk dankte Dr. Melchior ook namens zijn vrouw voor de vriendelijke woor den en voor het mooie aandenken en wenschte de aanwezigen veel goeds. VERBOUWING. De verbouwing van het Hotel-Café „De Landbouw" van den heer W. Mul, alhier, is opgedragen aan den heer C. Leegwater te Verlaat. SCHAGER LEESBIBLIOTHEEK. Gisteravond hield de commissie voor de Schager Lees- bliotheek haar jaarlijksohe vergadering onder leiding van den heer D. Brouwer. Uit het verslag van den secretaris bleek dat de biblio theek zioh ook dit afgeloopen seizoen weder in een flinke belangstelling mocht verheugen. Door 137 lezers werden aangevraagd 5898 boeken. Ver der werden nog uitgegeven 51 boekomslagen, 41 catalogi, en 114 supplement-catalogi. De bibliotheek telt thans pl.m. 1000 deelen, omvattende de meest actueels werken en een groot aantal kinderboeken. In de samenstelling der commissie was eenige veran dering gekomen, doordat de heer P. Bronder als nieuw lid was toegetreden, terwijl Di. IJ. van Dijk bedankte als lid, wegens vertrek uit de gemeente. De rekening van den penningmeester sloot In ontvangst en uitgaaf op een bedrag van f 518.42. Mevr. RoggeveenStammes bracht namens de com missie van controle rapport uit dat kas en boeken van den penningmeester waren onderzocht en adviseerde tot goedkeuring der rekening. Jaarverslag en rekening werden hierna onder dank zegging aan de functionarissen, godgekeurd. De aftredende secretaris, de heer J. Helder werd bij acclamatie herkozen, welke herbenoeming hij gaarne aanvaardde. De vacature Ds. IJ. van Dijk werd nog niet aange vuld. Besloten werd den nieuwen Dominé te verzoeken dezen plaats in te nemen. Verder werd nog besloten een aantal nieuwe boeken aan te schaffen, zoowel voor volwassenen als voor de jeugd, waarbij de Voorzitter hoopte op denzelfden steun te mogen rekenen, als vorige jaren aan de bibliotheek werd verleend. Hierna volgde sluiting. LANGEND IJ K De gevreesde ziekte, de draaihartlgheid, vertoont zich al weer in de kool. Gelukkig in niet zoo ernstige mate als het vorige jaar. NOORDSCHARWOUDE. Bij het nationaal concours te Wormerveer behaalde de Harmonie Excelsior alhier een 2e prijs in de Eere- afdeellng. GEMEENTE ZUIDSCHARWOUDE. Burgerlijke Stand over de maand Juni 1931. Geboren: Anthonius, zoon van Johannes Schotten en van Maria van Kleef. Jacobus Bernardus, zoon van Johannes Frederiks en van Emma Beemsterboer. Overleden: Trijntje Veld, oud 47 Jaar, echtg. van Sl- mon Groen. Ondertrouwd: Geene. Getrouwd: Jacob Berkhout en Aloisia Brunovsky. Matthij» Kasten en Bregje de Vries. SINT MAARTEN GEMEENTE SINT MAARTEN. Geboren: Jan, zoon van Jan Harm Bloemen en van Geesje Zwols. Gehuwd: Geene. Overleden: Hendrik Brak, oud 9 jaren, zoon van Arie Brak en Grietje de Graaf, 'BARSIBO'ÊRBORW Vrijdag J.1. vond het Jaar lij kaoh schoolfeest plaats voor de kinderen der laagste klassen van de Oh* school alhier. Zooals gewoonlijk was de reis ook dit* maal naar Schoorl en Bergen en Camperduin. Begunc stigd door schitterend weer werd om 9 uur met autobussen van de fa. Keetman de tocht aanvaard. Met volle teugen werd van boseh, duin en niet het minst van het strand genoten. Hoe kon het ook anders, een stralende dag en dientengevolge opgewekte en blijde gezichten. Voldaan keerde het geheele gezelschap te ongeveer 9 uur ln het dorp terug, waarna ieder zich naar huls spoedde, om van het prettige uitstapje te vertellen. Zoo behoort ook dit kinderfeest weer tot het verleden. Vrijdag a.a. gaan de ouderen naar Amsterdam, I Naar wij vernemen, zal met de a.s kermis ln de zaal van den heer De Graaf het bekende tooneelgezel- schap uit Bergen „De Maakerspelers" optreden met het tooneelstuk „De vrouw in het spel", naar het En- gelsch van Clyde Fitch, terwijl Dinsdagavond een ge maskerd bal wordt georganiseerd. Jliy,v^ P AU LOW N'A Mej. M. Keijzer Cd., die een opleidingscursus, verbon den aan de Huishoud- en Industrieschool te Alkmaar volgde, verwierf na in Den Haag afgelegd examen op 19 Lm. 21 Mei en op 22 t.m. 26 Juni, de akte Na, een bevoegdheid voor het geven van Nijverheidsonderwijs (Linnen- en costuumnaaien). WIERINGEN Naar ons wordt medegedeeld, heeft de heer Vrleling het door hem bewoonde perceel aan de Hoofdstraat gekocht Het huis zal worden afgebroken en een nieuw woon- en winkelhuis zal worden opgebouwd, welk werk is opgedragen aan den aannemer Juistln gte Den Oever. Het batig saldo van de gehouden bazar op J.U Zondag in Concordia bedraagt f 434. hetwelk geheel ten goede komt van het tuberculose-verplegingsfonds. De naam van de pop was „Neeltje". Het nummer van het krentenbrood was 5. Aan den aannemer J. C. Klein is de- bouw opge dragen van een burgerwoonhuis voor M. Mostert aan '4 einde van de Pompsteeg te Hippolytushoef. Aan den aannemer N. J. Poel Is de bouw opgedra gen van een burgerwoonhuis voor J. Koorn Nz. aan den Slingerweg. t; Voetbalvereniging B. K. C. Anna Paulowna. Bezoekt Zondag 12 Juli a.s. DEN GROOTEN West-Frisial Enkhuizen eerste klasse N.V.B. tegen H.R.C. I - Den Helder tweede klasse N.V.B., op het Sportterrein te KLEINESLUIS. Scheidsrechter: de Heer BRUSSEL. West-Frisia komt volledig met het kampioens-elftal uit, terwijl H.R.C. eveneens een zeer sterk elftal in het veld brengt. Aanvang 3 uur nieuwe tijd. 50 cents entrée. Vanaf Steiger Kolhorn t 3.S per M3. (blanke grint). H.H. Metselaars vraagt bij ons eens prijs voor Uw Zand en Grint, per auto op het werk geleverd. Schipper. Handel in Grint en Zand, Basalt, enz. OCCASION. Te koop: een in prima staat zijnde met pracht dickeyscat en tusschen- ruit, sportmodel, billijke prijs. Te be vragen Spoorstraat 88, Den Helder. Gevraagd: K. DEKKER, De Ster", Barsingerhorn. Gevraagd voor de maand Augustus: Aanbiedingen onder letter W, aan Peereboom's Advertentie-Bureau, Wic- ringerwaard. te Huur, bij D. KONING, Anna Paulowna. gevraagd, bij G. B. SCHMIDT, Arts, St. Maartensbrug. 't Beste adres voor is en blijft LANDBOUWSTRAAT 122 - Tel 111,

Schager Courant | 1931 | | pagina 3