GOEDKOOP ADVERTEEREN f2.00. 6^ Groot-adverteerders! vraagt ook gij naar onze lage tarieven, ook voor U hebben wij spot-goedkoope aanbiedingen. 5 September 1931. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 8929 Vraag- en Aanbod-rubriek 50 cent SCHAGER ROOSJE, f2.50. duizenden en nog eens duizenden wordt gelezen. Dit woord moet men steeds als een onafwijsbare waarheid aanvaarden en in praktijk brengen. Zóó ook in deaen tijd, nu alfes in het zakenleven stropt en allen luisteren met spanning naar een vleugje van opleving De inkomsten vloeien steeds langzamer en het zakenleven met zijn steeds tragere revenuen eischt dan ook minder kosten, minder uitgaven. De Directie der Schager Courant heeft dat ook gevoeld en brengt in de lijn dier redeneering met ingang van 1 OCTOBER a.s. de gelegenheid tot teeren allen gebruik, opdat "deze Schager Roosjes populair worden. En wat wij andere jaren alleen met St. Nicolaas doen, n.1. een aanbieding voor de zakenmenschen om voor een futje te adverteeren, die aanbieding breiden wij nu uit voor het heele najaars-seizoen. Vanaf 1 October begint die goedkoope reclametijd. Bakker, slager, kruidenier, manufacturier, nu kunt ge, ook als kleine zakenman, die geen groote reclame* onkosten kunt betalen, uw artikelen onder aller aan* dacht brengen. Een ieder heeft wel eens wat aan te bieden, te verkoopen, een ieder heeft wel eens wat noodig, aan te vragen. Welnu, daarvoor zal in de Schager Courant een worden geopend, waarin men voor slechts een aankondiging kan plaatsen van hoogstens 5 regels Zend' ons uw opgave, sluit er 50 cent bij in, in postzegels of op andere wijze en in het eerstvolgende nummer der Schager Courant vindt men zijn aankon diging, zijn want zóó zullen wij deze kleine aankondigingen noe men. Contante betaling en het speciaal noemen dat de gezonden aankondiging als Schager Roosje geplaatst moet worden, wordt door de Directie als eisch gesteld. Geschiedt dat niet, dan wordt het al gewone adver tentie geplaatst. Maakt van deze goedkoope gelegenheid tot adver- Een advertentie van deze grootte kost Een advertentie van deze grootte kost Zendt ons dat bedrag en ook deze order zal naaruw genoegen worden uitgevoerd. 4 Dit is adverteeren tegen een prijs, die elke con- i turrentie tart. Neemt deze gelegenheid te baat om I bw debiet uit te breiden, om uw zaak tot grooteren t tloei te brengen. Want vergeet niet dat de Schager K r Courant ui heel Hollands Noorden, in meer dan 20 ge meenten niet alleen in dnlzenden exemplaren wordt verspreid, maar, en daf zegt veel meer, door En in dit laatste feit ligt juist de groote kracht dezer reclame. De krant waarin ge adverteert moet worden gelezen, met belangstelling en aandacht, dan alleen kan uw reclame succes hebben. Kranten die niet de volle aandacht hebben, ver huizen ongelezen naar de prullemand en uw adver tentie treft zoodoende geen doel. DE DIRECTIE.

Schager Courant | 1931 | | pagina 5