Verlichting B.L.S. Tandarts HELDER, nette Slagersleerling, een DIENSTBODE. Broodhakkersknecht KERMIS „LUIZEKNIP", atl DE FINANCÏEELE CRISIS. De Londensche beurs heropend. DE DAAD Felle brand in Den Haag. Plaatselijk Nieuws. BEKENDMAKING. Vlagvertoon in Australië. Advertentiën. levering van ile Verlichtings- ornamenten voor de nieuwe Openbare Lagere School, QiYiaflAi'iï ISalon Manshanden. Burgersmederij met Woonhuis, heropening van de amsterdamsche beurs- 2^, jeidsyndlcaat gevormd ter vergemakkeiyidng V3D het sluiten van nieuwe pesten. aeü eg» stijft ;rhi ELl Het bestuur van de Vereeniging voor den Effecten- idel te Amsterdam delet mede: Na de verstrekken de bereidverklaring van de Nederlandsche Bank, welke i.s resultaat van de gisteren gehouden besprekingen in de bladen Is gepubliceerd, zal de handel ter beurze r beden worden hervat. i Als bijzondere maatregel is echter vastgesteld, dat koersen, tot stand gekomen in gesloten hoeken, welke lager zijn dan de koersen van J.l. Zaterdag, slechts in I de prijscourant zullen worden opgenomen, na beoor deeling door de commissie voor de noteering. Alle noteeringsbriefjes betreffende de hierboven ge noemde koersen moeten door een der commissarissen voor de noteering worden geparafeerd. Ministerieel besluit. Overeenkomstig het advies van het beursbestuur beeft de minister van financiën besloten, dat de Am- iterdamsche effectenbeurs heden weder zal worden topend, evenwel onder beperkende bepalingen voor de jteering van incourante fondsen. In verband hiermede was gister de Haagsche beurs «der geopend. Een geldsyndicaat gevormd. Rar gister ter beurze vernomen werd, heeft zich ijjsyndicaat gevormd, waaraan alle banken deelnemen c waarvan de leiding by de firma Van Loon Co. Jerust. Dit syndicaat zal gelden beschikbaar stellen waardoor bet sluiten van nieuwe posten en daardoor een algeheele terugkeer tot den normalen gang van zaken ter beurze wordt vergemakkelykt De crisis in Engeland. Stemming ln de Londensche City veel kalmer. Naar de Londensche financieele correspondent van de N.R.CL gisteren meldde, was de stemming In Engel- «che financieele en industrieele kringen omtrent de af schaffing van den gouden standaard gister, 24 uur na dat het desbetreffende besluit bekend werd, veel kal mer, al kon ook Maandag niet van een paniekstemming worden gesproken. De rustige wyze, waarop een en ander in het buitenland is overgenomen, heeft hier tot tevredenheid gesteld. Als een der gunstige uitwerkin gen van de depreciatie van het pond, die overigens, naar men meent, geenszins reusachtige vormen zal aan nemen, beschouwt men de daardoor noodzakeiyke ver mindering van de marge tusschen groofc- en kleln- headelprijzen. Men is van meening, dat vooralsnog een stijging van deze laatste ongerechtvaardigd zou zijn, in verband met het feit, dat nog op 1 September de groothandelsindex meer dan 5 pet. beneden het peil van voor den oorlog was, terwyl de index van de kosten van het levensonderhoud 45 pet. daarboven stond. Niet zeer begrypeiyk is, hoe eenige bladen met voldoening er op wijzen, dat landen, die aan Engeland schulden hebben, zooals bijv. Australië, thans hun verplichtingen gemakkelyker zullen kunnen voldoen. In Lombardstrcet is men nog niet geneigd, een be paalde opinie omtrent het verloop van de gebeurtenis sen uit te spreken. Waarschuwing tegen onnoodlge executies- Ten einde misverstanden en mogelyk noodelooze exe cuties te voorkomen, wordt van be voegde zijde er de aandacht op gevestigd, dat De Nederlandsche Bank zich niet enkel bereid verklaard heeft prolongatiën en rekening-courantposten van beursfirma's te Amster dam, Rotterdam en Den Haag over te nemen, doch dat de Bank evoneens bereid is daarvoor in aanmer king komende posten van relaties dier firma's te be- leenen. Een ieder (particulier zoowel als commislon- nair en kassier in de provincie), kan derhalve aan zyn relatie verzoeken zich omtrent zijn prolongatie en/of rekening-courantposten met de Nederlandsche Bank te dien einde in verbinding te stellen. De bedoeling van De Nederlandsche Bank is juist op die wyze onnoodlge executies te voorkomen. EIge wisselmakelaars firma's ln moeilijkhe den. In verband met do depreciatie van het Pond. Naar het „Hbld." ter oore komt, moet de koersdaling van het pond sterling tot gevolg hebben gehad, dat eenige Amsterdamsche wisselmakelaarsfirma's, waar onder een zeer bekende en oude zaak, in moeilykheden zyn geraakt Van de grootste dezer firma's hoopt men, dat haar positie binnen kort weer liquide zal kunnen worden gemaakt VANDAAG HEROPENING VAN DE LON DENSCHE BEURS. MET SPANNING VERWACHT. Het bestuur der Vereeniging voor den Effectenhandel deelt een telegram mede, waarin de secretaris van de Londsche beurs de horopening op heden, Woensdag 23 dezer, bericht Gisteravond werd nog uit Londen gemeld: Overeenkomstig de verwachting heeft het bestuur van dc Londsche beurs Dinsdagmiddag besloten, van Woensdagochtend af, de effectenbeurs weer als gewoon lyk te openen. Met groote spanning ziet men deze beursopening tegemoet die men eigenlijk oorspronke- lyk eerst Donderdag en zelfs by het begin der volgende week had verwacht Een kleinen indruk van de te verwaohten koersontwikkeling kregen wy reeds van daag. Want, hoewel de beurs voor allen handel was gceloien, haddei- zich toch eenige beursleden, als redes gemeld, vanmiddag naar de omgeving der beurs bege ven. Hoewel natuuriyk feiteiyk van een werkeiyken handel moeilyk kan worden gesproken, zijn toch eenige on-officieele koersen bekend geworden van den straat handel. Voora' Internationale industrieelcn zyn klaar- blykelyk ln koers gestegen, al heerscht op deze markt ook groote onzekerheid met het oog op de deviezen- positie. Een verklaring van minister Flandin. De Fransche regoering heeft een crediet van 32 millioen dollar aan de Bank van Engeland aangeboden. V.D. meldt uit Parys: De algemeene stemming in de Fransche financieele en beurskringen was den tweeden dag van de Engel- Kort verhaal door K. F. WILLIAMS. ZE had er nu meer dan genoeg van. Zooals hij daar lag, als 'n echte dronkelap, met die lucht van sterken drank als 'n vieze wolk im 'm heen, kon ze niet anders dan hem ha ten. Over een paar uur zou hij weer opstaan en har bijna niet durven aankijken. Dan kwam hij weer aan niet n smoes, in 't beste geval met betuigingen van spijt, dat hij niet anders kon. Als reiziger in bouwmaterialen moest hij immers veel in café's za ken doen. En wilde hij verkoopen, dan kon hij niet zoo maar wegioopen. Dc zaken gingen goed, beter dan hij bij hun trouwen had kunnen denken. Jam nier dat hij zoo'n last had van dien drank. Hij was nog niet eens een van de ergsten. Dat had ze honderd keeren gehoord en evenveel koeren had ze gevraagd, of hij dan niet 'n beetje min der kon toegeven. Desnoods niet opoffering van 'n paar postjes. Dan beloofde liij het te zullen probee- ren, maar er kwam niets van. Annie kleedde zich gauw aan en nam 'n kop thee aan ac ontbijttafel. Eten kon ze niet, tenminste voor- loopig. De dranklucht vervolgde liaar tot in de huis kamer. Ze riep het meisje. Ik ga ,'n uurtje uit, Truus, zei ze. Als meneer yraast waar ik heen ben, zeg hem dan maar, dat ik boodschappen ben gaan doen. Aan de koffie ben ik wel weer terug. Ze liep haastig voort op straat, zonder te letten op wat 2e passeerde. Het was een mooie, warme dag. De hoornen en struiken liepen uit en in de tuinen klonk bet vroolijke gezang van de vogels. De verandering was heel gauw gekomen, na da- ffen van regen en guur weer. Toen het tot haar door drong, hoe in de natuur de winterstormen voorbij waren en dagen van zonneschijn en heerlijke lente luchten gekomen, sprongen dc tranen in haar oogen. «es voor haar de winter ook gedaan? Brak voor naar nu een nieuwe lente aan 1 als zc lijdelijk bleef wachten. Ze moest zelf het geiuK varoveren. Sterk zijn. Maling moest ze hebben aan <ie heele wereld. Als ze het maar vol kon houden, 7 j *ecn berouw over zou voelen, ronder aarzelen belde ze aan bij Rombouts. Hij deed zelf open. ïtt •Ann'e- boe kom je zoo vroeg? dn? k ve.rrass,nK lag op zijn gezicht. Hij sloot de ',.r. "lastig achter haar. Ging haar voor naar zijn i-leerkamer. Toen zc in een clubfauteuil had plaats en bij haar hoed en mantel had opgebor- kwam hij voor haar staan. bebt Rehuild, kindlief, zei hij. En haar hand nemend hernam hij: maar liever niets, 't Is natuurlijk weer heel nh'(ewecst> anders was je niet zoo vroeg gekomen, rorht hct Rezicht naar hem op en keek hem 1 't in de oogen. Toen stond ze op, sloeg de armen hem heen en legde het hoofd op zijn schouder, •goed? k°men' Henk? fluisterde ze: voor- ®fn. kreet van vreugde drukte hij haar aan de j ,ranen weg uit haar oogen. - Eindelijk, Annie! Een poosje bleven ze zwijgend zoo staan. i nu 00,15 °P ja gemak zitten en uwo kalm blijven, zei hij. Nu je beslist hebt, is net ergste voorbij. aankijkend°op "U ^UiS* n°P' merkte zc» anKStig Dan moet je het niet doen, Annie, zei hij zacht. Je weet hoe heerlijk het voor mij zal zijn, je altijd bij me te hebben; en juist daarom, omdat ik zoo vreeselijk naar je verlangd heb en het altijd nog doe, mag je je niet door mij laten bepraten, zullen we maar zeggen. Daar is geen kwestie van. En ook niet, dat ik ooit naar hem terug wil. 'kDacht alleen: Wat moet er nu van hem worden? Hij heeft nu niemand meer om hem tegen te houden. Goed, maar heeft al je zorg voor hem gehol pen? Laten we er niet meer over praten, Henk, zei ze, opstaande; en, toen ze zich weer in zijn armen had genesteld. Ik ga niet terug. Geheel uit vrijen wil kom ik bij je. Ik wil het geluk, dat er toch in de wereld ook voor mij te vinden moet zijn, zelf veroveren en desnoods ervoor boeten. Dat eisch ik niet, zei hij; ik en niet jij, ben begonnen en dc verantwoordelijkheid ligt evengoed bij mij. Maar je kunt op mij rekenen, voor zoover 't van mij zal afhangen. Dat weet ik, Henk. Alleen de omstandigheden, of wat ze in boeken 't noodlot noemen, kan aan ons geluk een eind maken. Laten we hopen dat 't ons ontzien zal, kind lief. Jij hebt 't verdiend en ik 'k hou zoo dol veel van je, Annie, dat al 't andere van geen belang voor me is. Dien ochtend bleven ze bij elkaar. Ze dronken sa men koffie op zijn kamer en praatten toen weer door tot bij twee uur. Ze zouden in Duitschland gann wo nen. Hij kon daar ev dn goed zijn werk doen als in Holland. Als romanschrijver was hij aan geen plaats gebonden en ze hadden middelen genoeg om zich ge makkelijk te kunnen bewegen. Toen 't twee uur sloeg ging Annie even terug naar huis om 't hoogst noodige mee te nemen en 'n brief neer te leggen, op 't schrijfbureau. Ze liep vlug door en was zoo in gedachten verdiept, dat ze eerst, toen ze vlak bij huis was, zag, dat er een auto voor de deur stond Vreemd; IIcnk was nooit vóór zes, ze ven uur thuis. Er kon dus niemand bij hem zijn. Zoodra ze de hall binnenkwam, zag ze Truus haastig uit de keuken naar haar toekomen. Het meisje zag er ontdaan uit. Wat is er, Truus? vroeg ze, toen 't meisje, blijk baar niet wetend, hoe ze met 't een of ander voor den dag moest komen, bleef zwijgen. U moet niet schrikken, mevrouw, kwam cr hak kelend uit, er is 'n dokter boven, meneer is niet goed. Zonder iets verder te willen hooren, ging Annie de huiskamer binnen. Vreeselijk. tot op 't allerlaatste moment. En zóó vroeg al, midden op den dag. Zij ging voor 't venster aan den tuinkant staan en keek naar buiten. Ging dnt meisje nu niet weg? Waarom liet ze haar niet alleen, met haar schande? Truus had wel al heel wat bijgewoond, 's avonds, als meneer erg laat met 'n taxi was thuisgekomen. Maar dan had ze zich altijd bescheiden uit de voeten weten te hou den Mevrouw Annie wendde zich om. Wel, Truus? vroeg ze kalm. U moet eens gaan -ien; 't is ernstig, heeft de dokter gezegd, 't Schijnt, dat meneer eerst door de tram en toen nog eens door 'n auto Annie wachtte niet op het einde van den zin. Ze was de kamer al uit en ijlde naar de slaapkamer. Een week later was zij 's middags weer op Henk's studeerkamer. 't Is toch beter zóó, zei Annie, er was 'och niets van hem terecht gekom» n, of 't gebleven was of niet 'n Stakker was hij eigenlijk. Maar nu heb ik me niets te verwijten, gelukkig. En ik vind 't heerlijk, dat je getoond hebt den moed te bezitten om Je eigen geluk te veroveren. En ook, dat je me alles en alles toevertrouwde. uche beurscrisls belangrijk rustiger dan Maandag. De Fransche minister van financiën. Flandl, die zich Dinsdagavond naar Geneie begeeft zal daar Woensdag of Donderdag een belangryke redevoering houden, waarin hy zich voorstelt uitvoerig de laatste gebeur tenissen te bespreken. In een verklaring welke Flandin gistermiddag tegen over Fransche Journalisten heeft afgelegd, legde de minister van Financiën er den nadruk op, dat het van groot belang is, dat zoowel de New Yorksche als de Parijsche beurs zich betrekkelijk goed hebben gehou den. Bovendien kan men vast stellen dat de door de Engelsche regeering genomen maatregelen door de En- gelsche publieke opinie in het algemeen met Ingeno menheid zyn begroet Men mag de huidige moeiiyk- heden noch onderschatten nooh dramatiaeeren. De we reld zal ook deze crisis wel te boven komen. Het in de Engelsche pers verspreide bericht dat de Fransche regeering de Bank of England een crediet van 32 millioen dollar heeft aangeboden op voorwaarde, dat Amerika een even groot bedrag zou fourneeren, wordt thans in de Fransche pers bevestigd. Meubelfabriek in vlammen opgegaan. Dronken feestgangers hinderen de brand weer. Met sabel en gummistok moest de politie de orde herstellen. In den laten namiddag omstreeks half zes, is gis teren een groote uitslaande brand ontstaan in de meubelfabriek van de fa. v. d. B. aan de Korte Hout straat te Den Haag. Deze firma heeft een ruime loods, waarvan het ach tergedeelte als werkplaats en opslagplaats gebruikt wordt Een groote partij was daar opgeborgen, terwijl in de onmiddellijke nabijheid de stoelenmakerij geves tigd was. De brand werd opgemerkt door voorbijgangers, die plotseling uit de loodsen rook zagen komen en eenige oogenblikken later sloegen de vlammen naar buiten. In enkele minuten was het een vuurzee, nauwelijks zichtbaar door het dichte rookgordijn. De brandweer werd gealarmeerd en deze verscheen spoedig ter plaatse. Men kon echter niet zoo spoedig het vuur meester worden, mede door het vele brandbare materiaal, dat zich ter plaatse bevond. Op de meest krachtige wijze streed de brandweer tegen het vuur, daarbij op voorbeeldige wijze gehol pen door politie-agenten en enkele burgers. Inmiddels was een tweede spuit aangekomen en werd met een groot aantal slangen van drie zijden water gegeven. Na eenigen tijd verminderde het vuur zienderoogen en kon men zeggen, dat men den brand meester was. De belangstelling van het publiek was buitenge woon. Op de Kalvermarkt, op de daken van de huizen aan den Burgwal en in de Korte Houtstraat, vooral stond het zwart van de menschen. Met de grootste moeite kon de brandweer de Houtstraat en Koedief- straat afgezet houden; later kwam de motorpolitie he nevens eenige agenten te paard om ruim baan te hou den. De politie moet optreden tegen dronken feestgangers. Een incident deed zich nog voor, toen een open rijtuigje met enkele personen er in langs den Burg wal aan kwam rijden. Zoowel de koetsier ais de passagiers waren in een feestelijke en opgewonden stemming. De politie zou het vroolijke troepje in het ouderwetsche huurbakje rustig hebben laten passeeren, ware het niet, dat een der kameraden trek kreeg in een glaasje. En dit zou vermoedelijk nog geen ernstige gevolgen gehad heb ben, indien de vrienden dit glaasje niet absoluut in een café in de Korte Houtstraat hadden willen drin ken. floe men ook argumenteerde: het rijtuigje moest de Houtstraat in en op den hoek werd halt gchou- den. Toen de politie zag dat woorden niet meer hielpen, meende zij dat andere argumenten naar voren moes ten worden gebracht. Temidden van het blusschings- werk was het niet mogelijk een troepje dronken lui met een paard en rijtuig te hebben. Het paard werd weggeleid en de vrienden weggesleurd. Toen zij ech ter verzet pleegden kwamen sabel en gummistok er aan te pas en werden er harde klappen uitgedeeld. Twee van de vrienden moesten hun nieuwsgierig heid met enkele hoofdwonden bekoopen. Zij werden in het militair hospitaal verbonden en een van hen moest naar het ziekenhuis worden over gebracht. Twee anderen werden gearresteerd en naar het politiebureau overgebracht. Nog enkele raaien moest de bereden politie optre den om ruim baan te maken, maar voor het ovenge verliep alles zonder stoornis. Onder die bedrijven was de brand al zoo goed als gebluscht. Over de oorzaak tast men nog in het duister. WERK GEGUND. Het stucadoorswerk aan de nieuwe openbare la gere school is door den aannemer G. Koning, opge dragen aan don heer J. H. Lutjeharms alhier. De Lo-Burgcmeester van Schagen brengt ter alge meene kennis, dat hij gedurende het tijdvak van 23 September tot en met 16 October a.s. ten Raadhuize zal zijn te spreken op alle werkdagen, uitgezonderd Vrijdag, de9 namiddags van 2 tot 3 uur. Schagen, 22 September 1931. De Lo.-Burgemeester voornoemd, Jb. DE VRIES. Minister Deckeris antwoord op de VTagen van prof. Van Embden. „Voorvallen grootelijks overdreven." In het begin van dit jaar is melding gemaakt van ergerlijke tooneelen, welke zich hebben afgespeeld tijdens het verblijf van het Nederlandsche eskader voor vlagvertoon in de havens van Australië in Sep tember en October van het vorig jaar waarbij dron ken vrouwen door de Australische politie van onzen kruiser „Java' moesten worden verwijderd, enz. Naar aanleiding daarvan stelde het Eerste Kamerlid Van Embden den minister van Defensie dezer dagen eenige schriftelijke vragen, waarop de minister thans geantwoord heeft. J Reeds geruimen tijd voordat het artikel in „De Te-i legraaf' verscheen, zoo verklaart de minister, was) hij er mede bekend dat in „The News of „the World"! een bericht uit Adelalde was opgenomen over deze aangelegenheid. Naar aanleiding daarvan werd reeds 15 October 1930 aan den commandant van het eskader telegrafisch opgedragen de meest volledige inlichtin gen te verstrekken. Deze werden nog voor het einde van het vorige jaar ontvangen. Het is den minister verder bekend, dat do bewuste gebeurtenissen ter sprake gebracht zijn in het Huis van Afgevaardigden van Zuid-Australië. De politie rapporten, welke aan het Huis zijn overgelegd, heeft de eerste minister op 18 October 1930 in afschrift aan den consul-generaal der Nederlanden te Sydney toe gezonden. Deze verklaarde bij de toezending dier rap porten, dat geen klachten van het publiek ontvangen worden en het zeker wel blijkt, dat de berichten in de pers de voorvallen, waarop zy betrekking hadden, grootelijks overdreven. In antwoord op de vraag of hij niet van oordeel is dat de Nederlandsche regeering, zoolang zij met het pp bezoek zenden van oorlogsschepen voortgaat, ha rerzijds de maatregelen behoort te nemen, welke bij zondere voorzorgen der bezochte regeering overbodig maken, zegt de minister het onnoodig te achten, dat de Nederlandsche regeering nieuwe maatregelen neemt naast die, welke sedert de laatste jaren heb ben gegolden Uiteraard betreurt de minister het verschijnen der krantenartikelen, welke door hun groote overdrijving stellig den naam van ons land en dien der Nederland sche Marine kunnen schaden. Het verheugt hem dan ook zeer, dat in de door Nederlandsche en vreemde autoriteiten uitgebrachte rapporten over vlagvertoon en ook schier altijd in de pers het optreden van het Nederlandscne marinepersoneel wordt geprezen. De uitslag van het onderzoek naar aanleiding van het in Australië voorgevallene ingesteld, heeft hij den minister niet de vrees gewekt, dat dit in de toe komst anders zal zijn, te minder, omdat hij weet, dat alles gedaan zal worden om ongunstige oordeel vellingen te vermijden en den naam van Nederland en de Koninklijke Marine hoog te houden. OUDERS PAST OP UW KINDEREN. Een gevaarlijk sajet in een aato. Het 12-jarig zoontje van den heer R. van M. werd onder Murmerwoude aangesproken door een onbe kend persoon in een luxe auto. De automobilist noo- digdo het ventje uit om een ritje te maken. De jon gen ging hier niet op in en sloeg op de vlucht. De man achtervolgde hem en greep hem beet. De onver laat sloeg het jongetje daarop met een zwaar voor wen) op het hoofd. Daar de jongen luid om hulp schreeuwde was de man gedwongen hem los tc laten, waarop hij zich snel in zijn auto verwijderde. De zaak is in onderzoek. AUTO-ONGEVAL. Vader en dochtertje Q«wond. Gistermiddag 4 uur reed de heer Engels uit Venlo mot zijn auto onder de gemeente Meyel waarschijnlijk door verkeerd uitwijken voor een anderen auto in volle vaart tegen een langs den weg staanden boom. De auto werd totaal vernield. De heer E. bekwam eenige licht kneuzingen. Zijn tienjarig dochtertje liep inwendige kneuzingen en een hersenschudding op. Beide gewonden werden naar het ziekenhuis overge bracht. De wagen werd totaal vernield. VAN 12 METER HOOGTE GEVALLEN. Het slachtoffer overleden. In het Dominicanerklooster te Huissen bij Arnhem was gisteren een zeventienjarig postulant op de bo venverdieping bezig met werkzaamheden aan kachels Door het verschuiven van een lier stortte hij met een kachel van r en hoogte van 12 meter naar beneden en was oogenblikkelijk dood. BREEZAND. AUTO OVER DEN KOP GESLAGEN. En ln hef water terecht gekomen. De bestuurder met den schrik vrijgekomen. In den nacht van Zondag op Maandag is aan den Zwarte weg bij den Balgweg een auto-ongeluk gebeurd dat nog goed is afgeloopen. Het was ongeveer half drie in dien bewusten nacht dat een luxe auto, be stuurd door den heer G. Janson, uit Anna Paulowna, in snelle vaart kwam aangereden en door de een of andere oorzaak over den kop is geslagen en daarop te water geraakt Wonder boven wonder bleef de be stuurder ongedeerd en kwam met den schrik vrij. De wagen, die door den heer Janson in een garage te Den Helder gehuurd was, en die nog zoo goed als nieuw was, werd ernstig aan de kap en spatborden beschadigd. Zij is later door den kraanwagen van den heer Borg gelicht Gevraagd: Een P.O., bij D. RAAT, Schagen. Inwoners van Schagen die in aan merking wenschen te komen voor de worden verzocht zich véxr Vrij dagmiddag 12 uur in ver binding te stellen met den Gemeente- Opzichter in de Directiekeet van den Schoolbouw. op 27, 28 en 29 SEPTEMBER. Aanbevelend, K. DE HART. III VI V I I J Colffenr Ponr Dames. Wegens vertrek billijk te huur of te koop: flink beklante op flinke plaats. Direct te aanvaarden. Te bevragen bij P. N. LEERING Gz-, Makelaar te Oudorp. Telef 1086. Mevr. BEST, Nassauplein 6, Alk maar, vraagt 15 October Loon met waschgcld f 35.—, Stakmanbossestr. 65. HELDER. Laan. t.o. Postkantoor. Werkdagen 9—12 en 24. Zaterdags 9—12. gevraagd. J. OVER, Electr. Brood- cn Banket bakkerij, Heiloo. Telefoon 1421

Schager Courant | 1931 | | pagina 3