SPORT Frankrijk-Nederland. 3-4. DE COMPETITIEWEDSTRIJDER Voetbal. Grootsche strijd in bet Parijsche Stadion. HOLLAND MAAKT IN DRIE MINUTEN DRIE DOELPUNTEN. (Van onzen specialen verslaggever.) In het Stadion de Columbcs. gelegen in een der Wes telijke voorsteden van Parijs hebben de spelers van het Nederlandsche elftal door hun hnrd werken en hun on vervaarde wilskracht de kroon gezet op het allergenoe glijkste uitstapje dat honderden Hollanders van hun trip naar de Lichtstad hebben gemaakt. Er hing omstreeks het aanvangsuur van den wedstrijd een lichte nevel over het veld. die het betonnen stadion tamelijk frisch maakte. Een militair orkest hield de stemming er In, en zoo konden de 25000 bezoekers het Stadion was. aan de korte zijden bijna niet bezet den tijd nog genoeglijk doorbrengen. Om 2 uur 7 komen de Hollanders het veld op; ditmaal zien we hen in zwarte broeken. Daarna komen de Fran- rehen. die een uiterst fleurige klleding hebben, n.L blauw hemd. witte broek en roode kousen. Er worden bloemen gewlseld en Van der Meulen tost met Thépot, do Franache aanvoerder en doelman. De Franschman wint en speelt voor den wind, die er ech ter bijna niet is. De opstelling is ais volgt: Frankrijk Thépot Mattier Chardan Flnot Kauscar Hornus Kaufman Veinante Mercier Laurent Langliller Scheidsrechter Ruoff. Van Nellen Mol Lagendaal Adam Wels Van Heel Anderiessen Pauwe Van Run Weber Van der Meulen Nederland Het begin is al direct goed; Holland is eenigszins in den aanval en een vlijmscherpe kogel van Ven Nellen vliegt even voor 't doel langs. Langzamerhand kwam Frankrijk opzetten. Vooral in 't koppen zUn ze goed. In snelheid zijn ze ook onze meesters, maar de Nederlandsche ploeg moet het van haar combinatie hebben. Er is volstrekt geen meerder heid in het veld, als Mercier bij een vluggen aanval doorgeeft aan Veinante. dlc keihard inschiet: Van der Meulen kon er slechts met de vingertoppen bij. zoodat de bal in het net verdwijnt (1—0). Van der Meulen maakt een zekeren indruk en vangt enkele gevaarlijke voorzetten van de snelle buitenspelers. De Nederlandsche linkervleugel, speciaal Van Nellen heeft er een goeden kijk op en als Mol op de juiste wijz epasseert staat La gendaal voor open goal en het 11. Er volgen nu momenten, dat de Fransche buitenspe lers steeds aan 't werk zijn en van die zijde dreigt dan ook het gevaar. Maar in stede van een tweede Fran sche goal doen dc onzen een verrassenden aanval over links. Van Nellen zet voor en Mol snelt tusschen de backs door om zijn kans te wagen (12). Nauwelijks is er afgetrapt of Anderiessen zet naar Lagendaal, die den bal opvangt, zich een halve slag om draait en met een van z'n bekende sohoten van 85 meter afstand in de bovenhoek scoort (1—3). De Hollandsche supporters zijn buiten zichzelf, 't Is als een sprookje. Nog zijn de kelen niet stil over dat buitengewoon harde schot of weer zitten do onzen voor het doel en Lagen daal werkt no. 4 over de lijn (1—4). Er laait een gewel dig enthousiasme op. In drie minuten maakten de on zen daar drie doelpunten. Hoe is 't mogelijk. We zitten eindelijk weer en zien hoe Holland maar steeds het beste van het spel heeft. Vlug en onberekenbaar is 't Fransche spel wel. maar telkens weer kwam de gedegen eenheid ais kampioen te voorschijn; zoo kwam de rust met den zeer mooi en stand van 41. Dat dit te mooi was, geen Hollander zou 't tegenspre ken. En dat we daarom lang niet gerust waren, 't laat zich verklaren als men slechts de beruchte inzinkingen na rust uit z'n geheugen opdiept. Maar ditmaal kwam dio inzinking niet. Dat de Fran sche ploeg nu gevaarlijker en heel dikwijls sterker werd, dat lag hem niet direct aan onze ploeg. Dat was het Fransche vernuft dat zoo verstandig was Lagendaal steeds door drie man te laten bewaken en overdacht dat er nauwkeuriger moest worden geplaatst Het was een genoegen om het Fransche elftaJ met zijn hoog tempo aan het werk te zien. De linksbuiten Langiller was schitterend. Mogelijk had zijn spel iets productiever kunnen zijn als hij meer had voorgezet Maar buiten dit kunnen we tooh nog een groot deel van het Fransche succes na rust op de rekening van dezen fenomenale buitenman zetten. Want ondanks het feit dat hil een andere binnenman naast zich kreeg heeft hij meteen weer een vleugel weten te vormen en als hij z'n arsenaal van trucs op het robuste ingrijpen van We ber had zien stranden, dan wist hij altijd nog zoo voor te zetten dat heel Holland beefde. Veinante heeft na een minuut of tien met een schot van vlakbij gescoord (2—4). 't Was weer het werk van Langiller, die door Pauwe nogal werd losgelaten. Dezo steunde evenwel op goede wijze zijn voorhoede, wat ook een voordeel was. Lagendaal vuurt twee schoten af. die niet op de goal komen. Wels en Adam toonen goed onderling begrijpen maar bolden hielden ze het spel te kort en zoo kon La gendaal er geen profijt van trekken. Langiller stelt Van der Meulen tot tweemaal toe op den proel, maar zonder succes. Een spannend moment voor het Nederlandsche doel wordt heel gevuariijk. Van der Meulen kan den bal maar niet weg krijgen en Mercier schiet keihard in. Veinante loop toe en schiet in den hoek, waar noch dc toesnellende Wcbcr. noch Van der Meulen iets aan kunnen doen (34). De Fransche rechtsbinnen links- en rechtsbinnen hadden met de rust omgewis seld verrichtte zoo de hattrick, evenals Lagendaal dat al gedaan had, toen de wedstrijd een klein half uur oud was. Het zou blijken dat dit de laatste goal was en dat Nederland met 4—3 zou winnen. Maar gemakkelijk is dat niet gegaan. Allo Hollanders zaten hem te „knij pen'' en met recht, want schot op schot viel er en ketr op keer stichtte Langiller verwarring in onze achter hoede. Maar toch hebben de onzen ook nog wel wat te ver tellen gehad. Want Lagendaal schoot een paar keer enorm hard rakelings en over. Van Nellen liep er een keer of wat finaal door en Mol had pech toen hij bij een doorbraak hard tegen den staander schoot. Ook een corner die den bal op Lagendaal's schoen bracht, vergrootte den voorsprong niet. daar de lange Rotterdammer met x'n onderdanen door het luchtruim, „maalde", omdat belde backs op hem inprongen. Adem was er ook eens door. maar hij kan niet hard genoeg schieten. En Wels had met voorzetten weinig succes, evenais z'n corners, die alle achter gingen. Met een „Goddank" uit do Hollandscha kelen kwam het einde... de tweede buitenlandsche zege van 't jaar en nog wel van Frankrijk, dat Duitschland en Engeland sloeg! Spel en spelers- De onzen hebben de volle portie van hun kracht en vernuft om kunnen zetten in arbeid: de combinatie was goed en niet gekunsteld, 't Samenspel ging als vanzelf en daaruit bleek het nut van het oefenen op ondub belzinnige wijze. Allen hebben hun uiterste best gedaan. Eigenlijk was er geen enkele speler van 't Oranje-elftal die niet uit blonk. Of 't moest al zijn dat Van Run een nog onover komelijker rots was dan anders en dat Van Nellen ge vaarlijker was, dan we het van hem gewoon zijn. Gejus van der Meulen had, achter af gezegd het tweede doelpunt kunnen voorkomen. Hij gooide echter uit, omdat hem dit beter leek dan trappen. Dan 't toe vallig noodlottig werd, dat kunnen we hem gaarne ver geven. Hoofdzaak was vandaag weer het vertrouwen wat men in hem kan stellen! Van Run was onoverkomelijk, schreven we hierboven en terecht De Eindhovenaar is een steunpilaar van het Nationale Elftal geworden, die zich even goed thuis voelt links dan op z'n eigenlijke rechtsback-plaats. Zoolang we nog over een jonge voetballer als Weber hebben te beschikken, zal 't wel losloopen. Met z'n acht tien jaren, z'n onversaagd ingrijpen en z'n gemakkelijke wijze van trappen, is hij een volwaardige partner voor Van Run. De halflinle heeft heel aardig gespeeld. Men moet dan op den achtergrond stellen dat Puck van Heel niet zoo briljant was als anders. Z'n spel was ditmaal goed, d.w.z. meer dan voldoende. Alleen was 't jammer Jat hij niet zoo'n glansrijke rol speelde dan in vroegere inter nationale wedstrijden. Als linie voldeden de halfs wel. Ze steunden behoorlijk en men kon nu tenminste niet zeggen dat ze niet achter de voorhoede aan zaten. Jaap Pauwe is 't fijne tactische spelertje geweest van altijd. Helaas kon hij Langiller niet houden, die hij o.i. te veel aan Weber overliet. Anderiessen heeft onze sympathie mogen verwerven. Hij heeft absoluut niet gefaald en al heeft het snelle heen en weer gaan hem niet altijd gelegen, hij was tenslotte toch wel de spil, die bij constanten vorm z'n internationalen loopbaan niet behoeft te eindigen. In de voorhoede staat men eigenlijk voor een zeer eigenaardig feit Alles is gericht op het spel van den midvoor. Vier kleine spelers, aan weerskanten van dien langen schut ter probeeren dien lange steeds maar den bal voor de voeten te leggen. Dit gaat goed zoolang de tegenstan der zich hierop niet heeft ingesteld. En dit was in het eerste half uur het geval, toen alles lukte, omdat La gendaal er oog op had. Men moge zeggen, dat de Rotterdammer laks is en dat hij niet bewegelijk genoeg is; dat alles is maar zeer betrekkelijk, want zU die Lagendaal enkele malen let wel enkele malen heeft zien spelen, weten dat hfl direct omringd wordt door een twee- of drietal verdedi gers, want hij heeft het ongeluk of 't geluk? dat z'n moordend schot direct zijn gevaarlijkheid In t licht stelt. Eerder is hij een harde, plezierige werker. Met zijn lange beenen voegt hij als het ware de ballen naar dc vleugels en is daarom een goed spelverdeeler. Een na deel van zijn lengte is, dat die lange leden iets trager in beweging schijnen te komen dan bij een normaal ge bouwd mensch. Zij. die nog niet pro-Lagendaal zijn, wa re toegewenscht dat zij hem maar éénmaal zoo'n ge weldig sohot zagen geven! Van Nellen was de bewegelijkste en na Lagendaal ds gevaarlijkste man in onze voorhoede. De Delftenaar maakte ook op de Franschen indruk van zeer gevaarlijk Mol, onze provinciaal, heeft het er niet kwaad afge bracht. Dat hij, wat Individueel speler betreft, nog niet op één lijn met Adam, Van Nellen, Van Heel etc. te stellen is, dat bleek op de manier, waarop hij soms den bal kwijtraakte. Maar verder kunnen ze dezen negen- tlenjarigen voetballer gerust nog eens laten meedoen, want zijn spelbegrip is goed en de opvatting van zijn taak als binnenspeler begreep hij ook. Hij smaakte het genoegen dat hij z'n debuut begon met de goal die ons de leiding gaf. Hij toonde daarmee dat hij absoluut niet bedeesd is, want dat het een brutaal partijtje inloopen was, zoo tusschen die backs door, daarover waren de toeschouwers het roerend eens. Adam is wat individueel speler betreft, vandaag niet zoo tot zijn recht en. Z'n trucs vonden niet veel ingang. Adam's spel is weinig productief; 't is meer gezicht op fijn kort spel met Wels voorna melijk dan op een verrassende doorbraak met een schot. Daaraan ontbrak het Adam's spel wel vandaag! De combinatie met Wels werd op 't laatst te een tonig. Er zat niet genoeg variatie in om veel gevaar te kunnen scheppen en een belangrijke fout van onze rechtervleugel vonden we dan ook het weinige open houden! Wels, als elfde man, kent betere wedstrijden. Hij miste jammer genoeg de stevigheid om een speler op zij te kunnen zetten. Van het Fransche elftal het volgende. Als we alles nog eens nagaan, dan is 't ons een raadsel waarom dat elftal niet meer doelpunten heeft gemaakt. Of beter zou men in verband met de kracht der Holland sche defensie kunnen zeggen: hoe komt het dat er in drie minuten drie doelpunten tegen gescoord kon den worden? Op deze vraag zal 't antwoord wel nooit komen. Mogelijk is de Fransche geest erg ontvankelijk voor tegenslagen en kwam het daardoor dat de Holland sche jongens er drie maal „zonder slag of stoot" door komen. Thépot. de doelverdediger, maakte een betrouw baren indruk, evenals zijn backs. Van dezen kan ech ter gezqgd worden dat ze het in het eerste halve uur leelijk bij hebben laten zitten, dat ze het eeno misverstand op het andere stapelden. In de halflinie zouden we den spil wel als do meest op den voorgrond tredenden speler willen noe men. Terwijl in de voorhoede de linksbuiten een lust voor de oogen was. Hij paarde een groote snelheid aan een goed begrip en dit werd juist zoo gevaarlijk. Want in oogenblikken, dat hij zich. om zoo te zeggen, over den kop liep, wendde hij het roer zoo verrassend, dat de bal, zonder obstakels onderweg, in het bin- nentrio belandde. Dit trio ondertusschen was geens zins onproductief, al maakten ze „slechts" drie goals. Vooral Veinante schoot goed verrichtte hij niet de hattrick en Mercier verdeelde het spel heel goed. Kaufmann was voor rust beter dan daar na. 't ls aan den Hollandsche tegenstand te dan ken, dat er van dit snelle kwintet niet meer gevaar uitging. De scheidsrechter was niet erg sterk in buitenspel; het gefluit dat U voor de radio gehoord zult hebben, moet U niet al te veel au serieux nemen. De Fran schen fluiten nl. al direct als ze iets onaangenaam vinden. Of de zege verdiend is? Dat is voor een Hollander, die zich zoo'n langen tijd in niets dan een echt en thousiaste Hollandsche voetbalmenigte bevonden heeft, niet zoo maar te zeggen Wij zouden alleen willen zeggen, dit; de wedstrijd had geen kwartier langer moeten duren. De onzen hebben door beter ploogverband en door het benutten van makkelijke kansen gewonnen l VEENDAM'S EERSTE NEDERLAAG. K.N.V.B.-overzlcht van 29 November. In de eerste klasse kon geen volledig programma af gewerkt worden, uitgezonderd het Oosten. In de lagere klassen waren ook nu geen terreinafkeuringen. AFDEELING L H.V.V. verloor alweer nu van de Stormvogels. Toch zijn de cijfers ditmaal niet slecht (53), want op eigen veld zijn de IJmuidenaren niet voor de poes. West-Frisla sleepte togen 't Gooi haar derde overwin ning uit het vuur, wat ook wel te verwachten was, daar in Hilversum de punten gedeeld werden en West-Frisla In Enkhuizen toch altijd beter speelt dan ergens anders. De stand ls nu: Ajax 9 7 2 0 23—15 16 Stormvogels 10 6 2 2 31—21 14 West Frisla 10 3 5 2 27—19 11 K.F.C. 9 4 2 3 2618 10 R.C.H. 9 5 0 4 2521 10 H.D.V.S. 9 3 3 3 22—22 9 't Gooi 9 2 3 4 2023 7 H.B.S. 9 2 2 5 27—34 6 Sparta 9 2 2 5 11—26 6 H.V.V. 9 1 1 7 21—44 3 AFDEELING II. Hier werd geen enkele wedstrijd gespeeld. AFDEELING III. Dat Heracles, vooral op eigen veld, niet meevalt on dervond P.E.C., dat tot de ernstigste candldaten voor de eerste plaats behoorde, maar nu door een 21 neder laag leelijk achterop raakte. Er is alle kans op een hernieuwd kampioenschap var» Go Ahead. Met cijfers (70) die aan duidelijkheid niets te wenschen overlaten, ging Z.A.C. er in Zwolle in. Intusschcn behield ook Enschede haar kansen en sloeg Tubantia met 1—3, evenals A.G.O.V.V., dat Elf ring c.s. met 21 overwon. Voor de laatste plaats was van belang VitesseWageningen. Vitesse won met 10, waar door zij haar positie veel verbeterde. De stand is: Go Ahead 9 7 1 1 28—12 15 Enschede 9 7 0 2 25—8 14 A.G.O.V.V. 9 5 2 2 28—17 12 P-E.C. 8 4 2 2 18—12 10 Heracles 9 3 3 3 1620 9 Robur 8 3 1 4 21—25 7 Wageningen 9 3 1 5 17—26 7 Vitesse 9 2 2 5 15—27 6 Tubantia 9 1 2 6 22—29 4 Z.A.C. 9 1 2 6 13—27 4 AFDEELING IV. In het Zuiden werd een wedstrijd gespeeld die van groot belang was voor de bezetting van de laatste plaats, de ValkBleijertieide. Bij een nederlaag was het lot der Valkenleren vrijwel beslist geweest, maar zoover hebben ze het niet laten komen en behaalde een fraaie 41 zege. B.V.V. dat af en toe aardige dingen doet, klopte Willem II met 32. De derby LongaNoad was met 13 voor de bezoekers. De stand is: P-S.V. 8 6 0 2 29—15 12 N.A.C. 7 5 0 2 18—16 10 M.V.V. 8 5 0 3 22—22 10 N.OAD 9 4 2 3 25—17 10 Eindhoven 9 5 0 4 20—21 10 Willem II 9 4 0 5 24—18 8 L.O.N.G.A. 8 3 14 19—15 7 B.V.V. 9 3 1 5 22—25 7 Bleijertieide 8 2 1 5 11—20 5 De Valk 9 2 1 6 17--38 5 AFDEELING V. Veendam is niet meer ongeslagen gebleven. De laatste wedstrijden werden steeds op het kantje gewonnen te gen zwakkere tegenstanders dan G.V.A.V., dat dit sei zoen goed voor den dag treedt, komt de eer toe Veen- dam haar eerste nederlaag bezorgd te hebben. Of er meerderen zullen volgen? Als de Veenkolonialen zich niet spoedig beteren, dan is er alle kans op, want mo menteel schijnt er een inzinking bij hen ingetreden te zijn. De stand is: Veendaan 10 8 1 1 33—12 17 Velocltas 8 7 0 1 41—11 14 Be Qulok 9 5 2 2 13-21 12 G.V.AV. 10 4 4 2 30—24 12 Leeuwarden 9 4 3 2 24—21 11 Aloides 9 3 1 5 2122 7 Friesland 9 3 1 5 16—28 7 Achilles 10 3 0 7 16—23 6 F.V.C. 10 1 2 7 14—27 4 Frisia 10 2 0 8 18—42 4 AFDEELING L Tweede klasse A. Met H.R.C. gaat het op het oogenblik slecht. In Bloe- mendaal kregen de Racers hun derde achtereenvolgen de nederlaag te slikken (3—1). Dat mag wel hard ver anderen, anders eindigen z(j nog op de onderste helft van de ranglijst Een goed resultaat inmiddels van Bloe- mendaai, dat heel wat sterker is als in het begin van het seizoen en nog een kansje op de eerste plaats heeft De leidende clubs wonnen allen. Haarlem bracht het tot een tiental doelpunten tegen Z.V.V., dat er toch ook nog vier scoorde. D.W.S. gaf Kinhelm flink klop (4—1), ter wijl AJ cm aria een benauwde 4—3 zege tegen W.F.C. wist te boeken. Spartaan had een goede dag. zy liep 2 punten op haar mede-candldaten voor de laatste plaats in, door haar overwinning op V.V.A. (3—2), de eerste der Spar tanen. De standt luidt nu: Haarlem 9 7 1 1 37—15 15 DW.S. 10 7 1 2 27—11 15 Alcmaria 9 6 1 2 28—14 13 Bloemendaal 8 4 2 2 19—13 10 H.R.C. 10 4 2 4 13—18 10 Kinheim 10 4 1 5 20—26 9 V.VA. 9 3 1 5 13—22 7 W.F.C. 9 1 4 4 12—20 6 Z.V.V. 10 1 3 6 19—37 5 De Spartaan 9 1 2 7 825 4 TWEEDE KLASSE B. E.D.O. denkt nog steeds niet aan verliezen. Met 73 moesten the Reds in Haarlem het onderspit delven. Zee- burgia blijft goed volgen, zij het dan ook door magere overwinningen. Met slechts 32 hielden de Amster dammers B F.C. er onder. Velox en D-E.C., die beide nog een theoretische kans hadden, speelden gelijk (3—3). Hercules bracht T-O.G. alweer een nederlaag toe. De stand is: E.D.O. 10 9 1 0 43-13 19 Zeeburgia 10 7 1 2 27—17 15 Velox 10 6 1 3 34—22 13 D-E.C. 10 5 2 3 35—29 12 Hercules 9 4 1 4 22—20 9 Zandvoort 9 3 3 3 15—20 9 T.O.G. 9 2 2 5 19—26 6 Baarn 9 3 0 6 12—22 6 B.F.C. 10 1 1 8 12—32 3 DERDE KLASSE A. Helder verraste door Meervogels te verpletteren met 7—1. Maar dit was Sn deze afdeeling niet de eenlge. Wat te denken van O.S.V., dat zich warempel met 31 liet slaan door Zaandijk. Ook hierbij blijft het niet. v.znt Hollandia verrichtte het kunststukje. Assendelft Sn eigen omgeving twee punten te ontfutselen. Door dit al krijgen K-V.V. en Kennemers, dat het zwakke Q.S.C. versloeg, ook nog een kans. De stand is: O.S.V. Kennemers Assendelft K.V.V. Hollandia Helder Zaandijk Meervogels Q-S.C. Bel EB SP* HB He!' 3^1 Suc. 2^-1 EK 1H 24-: UH tts VIERDE KLASSE- De retummatch tegen Purmersteijn is ook da ta verloren, maar tenminste met eervolle ei# De Purmerenders staan door meer gespeelde geld 8 7 0 1 44- 6 4 2 0 21- 7 4 1 2 23- 8 4 1 3 25- 7 4 0 3 14- 7 3 0 4 14- 7 1 0 6 13- 8 0 0 8 15- er ER FBO den nog aan den kop. E.V.C. werkte zioh tot de middelmoot op, (j kade te kloppen, dat er tot nu toe weinig vjj breng. Purmersteijn Beverwijk Uitgeest Sparta E.V-C. D.T.S. Verkade Vrone RESERVE 2o KLASSE A V.S.V. 2, dat met haar wedstrijden iets ta schijnt nog grootsche plannen te koesteren. Bk III moest het met 50 afleggen. K.F.C. II verrtj mooie prestatie, door R.C.H. met 41 te slaai staat nu 2 punten achter. Spartaan II won a van W.F.C. II. K.F.C. 2 R-C.H. 2 V.S.V. 2 H.R.C. 2 Alcmaria 2 W.F.C. 2 D.E.C. 2 Spartaan 2 Blauw Wit 3 De Volewijckers RESERVE 3c KLASSE A. De leiders behaalden weer 2 punten. DI bracht Helder 2 een 3—0 nederlaag toe. Wi r 2 won met 4—2 van de Meervogels-reserves e: van W.F.C. 3 met 53. De stand is: West-Frlsia 2 Z F.C. S Hollandia 2 O.S.C. 2 O.S.V. 2 Meervogels 2 W.F.C. 3 Alcmaria 3 Helder 2 SeU Held J.V< BR EK. Spai 1. C. Texel 1—Helder 3 B.K.C. 1—H.R.C. 3 Succes 2—Nieuwe Niedorp 2 D. H.R.C. 4—Texel 2 Sdhagen 2M.L.D. Petten—B.K.C. 2 Helder 4—D.O.S.K.O. 1 3 E. D.O.S.K.O. 2—Helder 5 4 D. Wieringerwaard 2Callantsoog 1 J.V.C. 2—BJC.C. 3 L. Sohagen aH.R.C. a M. J.V.C. aB.K.C. a Schagen bH.R.C. c Helder cHélder e H.R.C. d—Helder d OVERZICHT EERSTE KLASSE j Texel blijft nog steeds winnen. Helder 3 u verpletterd. Zooals de zaken nu staan kan 1 voor een St Nioolaasverrassing zorgen. Do«| Wieringerwaard te winnen en als Succes tegsl een punt verspeelt, kan dan het kampioensèt beslist zijn. En anders zal dit waarschijnlijk cember gebeuren indien Texel dan tenm.n* want zij heeft nog slechts 3 punten nood!?. B.K.C. bracht H.R.C. 3 een geweldige e«Ji Racing brengt er evenals Helder 3 weinig De Polderschen hebben hun doelcijfers de 1m* Texel 1 11 10 1 0 Succee 1 10 7 1 2 Nieuwe Niedorp 10 6 1 3 B.K.C. 11 5 1 5 Wi e r i ngerwaa r d 8 4 0 4 H.R.C. 3 9 3 0 6 Helder 3 10" 1 1 8 Succes 2 9 0 1 8 Tweede klasse. De leiders handhaafden zich allen. H.R.C. af. want Texel 2 kwam niet op. M.L.D. heeft er weer lustig op los gescoord! moest Sparta 2 het afleggen. Ze maakt nog J tige kans. Petten ls ook nog niet uitgeschakeld. Nu wr* met 52 geklopt. Tenslotte had D.O.S.K.O. te met Helder 4. De stand is: Petten 11 7 2 2 J.V.C. 9 6 2 1 M.L.D. 8 6 0 2 H.R.C. 4 8 5 2 1 D.O.S.K.O. 10 5 2 3 B.K.C. 2 8 3 0 5 Sparta 2 8 0 3 5 Helder 4 10 1 1 8 Texel 2 8 1 0 7 Texel zal w.r. 2 verllespunten krijgen. Derde klasse. Slechts 1 wedstrijd werd gespeeld. Hdd« de D.O.S.K.O. reserves (0—3) Eindelijk tal dus wat te gaan presteeren, Het werd s] D.E.S. Sparta 3 H.R.C. 5 Succes 3 Helder 5 Kolhorn D.OB.K.O. 7 10 9 3 t tan Vierde klasse. J.V.C. 2 werkte zich op tot de tweed» I B.K.C. 3 stevig klop te geven en doordit in Wieringerwaard verloor. tffl-Yi Dat valt mee van de reserves der ^oc£zm u'.V-! H.R.C. 6 7 7 0 0 f—- J.V.C. 2 8 5 0 J Helder 6 8 4 1 3 Callantsoog 8 4 0 B K.C. 3 7 1 2 j Wieringerwaard 2 5 1 1 Succes 4 6 1 0 5 ADSPIRAJOETN Ér H.R.C. a speelde eindelijk ?ni. nj| waar van Sparta a. wat de - ï:e' wel eens kon ontgaan. Holdci u. hceftj» liespunten, zoodat de ontmoeting tussci* I

Schager Courant | 1931 | | pagina 6