Os. Schermertiorn Dr.FJ.FREIERIKSE intEKM, weder te Consulteeren. Varta Starter Accu's GARAGE JANSEN, Fa. Gebr. ROTGANS Ingezonden Stukken. Marktberichten. Advertentiën. SCHAGEN. Wagenmakersknecht Barometerstand op Dinsdagmorgen 9 uur: 742 m.M. Vooruitzichten: Slecht, weer. Themperatuur: 34 gr. F. is 1 gr. C. gedipl. opticien v.v.o. HOOGZIJDE E 103. Beste BAROMETERS, maar ook beste BRILLEN. Vakkundige uitvoering staat bij ons op het eerste plan. Daarom zijn onze Brillen zoo besten zoo goedkoop. was flink bezet. De verschillende zangnummers dte ten gehoore werd gebracht, werden heel goed gezongen. Als tooneelspel wer» opgevoerd „Bergopwaarts" van St^effer. Alle rollen zaten er heel goed in en er werd prachtig werk geleverd. Jammer zou het wezen, als dit stuk door één keer op te voeren voor afgedaan zou worden ge rekend. De moeite en de studie aan dit stuk besteed, maar vooral de manier waarop het gespeeld werd, zijn waard dat het ook in andere plaatsen eens wordt opge voerd. De spelers zou den veel cucces hiermede berei ken. Varia kan op een goed geslaagden avond terugzien. Een gezellig bal besloot den avond. Z IJ P E - BURGERBRUG. 2en Kerstdag gaf de Gvmnastievereeniging „Zijper Sportclub", in d zaal van den heer P. Langendijk eene openbare uitvoering. Na de opening, welke bij de opstelling der geheele club. onder vaandclgroet plaats had, werd dra met de afwerking van het programma, bestaande uit een elftal nummers, een aanvang ge maakt. Alles werd vlug en correct uitgevoerd. Wij konden dan ook wel bespeuren dat de verceniging sinds de laatste uitvoeringen, wederom vorderingen gemaakt had. Zoowel door groot als klein werd rustig <>n goed werk gegeven. Het. tooncelstukje, hetwelk tot besluit opgevoerd werd, mocht ook de volle aandacht verwerven, zoodat het geheel een gezelligen avond op leverde. NIEUWE N I EDO R v Zondagavond gaf de Centraal Bioscoop van Noord- scharwoude in de zaal van den heer Kossen voor een goed opgekomen publiek een bioscoopvoorstelling. üe eerste film Mooi Frankrijk, liet ons prachti- ge kleurde natuuropnamen zien. Reeds terstond consta teerden we zeer duidelijke beelden. Hierna volgde liet hoofdnummer Suh Marine of de Doodstrijd van de S 44, een buitengewoon mooie film, die ons laat zien de ondergane van een Amerikaansche onderzeeër en de redidng der manschappen uit de op den bodem der zee rustende duikboot. Vooral in de 9e akte. bij de laatste reddingspogin gen die worden gedaan, als do bemanning door ge brek aan lucht dreigt om to komen, was do spanning onder het publiek groot. De muzikale illustratie dezer film was prachtig, niet de muziek van het cinema- orgel. Tot slot kregen we nog een komische twee-akter, die zeer in den smaak viel. Bij deze eerste kennismaking maakte de Centraal Bioscoop een uitstekenden indruk. In het algemeen waren we hier in Nieuwe Niedorp door de verschil lende bioscopen niet verwend. Wat ons Zondag werd freboden, was uitstekend werk. Duidelijke beelden, goede muziek, een met zorg uitgekozen programma en geen storingen. Stellig zullen de bezoekers deze bios coop ter gelegcnertijd hier weer eens gaarne terug zien. Tot slot gezellig bal. Ook de middagvoorstelling voor kinderen voldeed Uitstekend met haar zeer goed verzorgd programma. ANNA P AU LOW N A Twee bekers gewonnen. Behaalde de vereeniging van Postduivenliefheb- bers in het afgeloopen seizoen verscheidene succes sen bij de gehouden nationale concoursen, welke wa ren uitgeschreven door verschillende vereenigingen, «en zeer mooi succes werd in het bijzonder behaald door den heer W. Blaauboer. De Ned. Bond van Post- duivenliefhebbers had nl. een beker beschikbaar ge steld voor den eigenaar van de duiven, die in de 4 nat. concoursen voor oude duiven en de 4 wedstrij den voor jonge duiven tezamen het hoogste aantal Punten behaalden. De heer Blaauboer nu was de ge lukkige die op dezen beker en nog een anderen, daar voor eveneens uitgeloofd, beslag wist te leggen. Kerstfeest Ger. Kerk. In de Ger. Kerk werd Zaterdagmiddag door de Zondagsschool, uitgaande van de Evangelisatie-com- uiisie der Ger. Kerk, het Kerstfeest gevierd. opening met den Lofzang van Zacharia werd door Ds. S. U. Zuidema aan de kinderen en andere i aanwezigen het Kerstevangelie verteld. I De heer J. van Neerden vertelde een Kerstverhaal, l over: „Kees de Pijp". De leerlingen zongen ter afwis seling eenige liederen en werden door helpsters der Zondagsschool onthaald op versnaperingen. Ook «reeg elk een mooi boek ten geschenke. Na het zingen van den Lofzang van Maria 1 werd deze Kerstviering met dankzegging door den heer tan Neerden gesloten. breezand. Zondagavond werd door het Heldersche R.K. Gemengd Tooneelgezelschap voor de Katholieke Kring Breezand. bet blijspel in drie bedrijven: „Gebroeders Kalkoen" op gevoerd In de zaal van den heer Jb. Botst. Deze uitvoe ring, alleen toegankelijk voor katholieken, was heel goed ®e^°cbt Onbedaarlijk in gelachen oim het geestige stuk, «at velen van ons zich misschien nog wel zullen herin neren van de vertolking door Onmenio, en waarover we n«maar alet 21111611 uitwijden. De uitvoering werd een succes voor het genoemde too- beegezelsohap. Vermelden we tenslotte nog, dat het kap- en grimeerwerk werd verzorgd door den heer B. Pol- 01 an van Den Helder. Kerstfeest Evangelisatie. Het gebouw van de Evangelisatie bleek Zaterdagmid- te klein te zijn om allen, die er het kerstfeest kwa men vieren, te bevatten. 6 hoer Boon sprak, na het zingen van Ps. 98 vers 1 2 over Jesaja 9:5 „Want een kind is ons geboren", n kind6ren zongen vervolgens eenige liederen, waar- telde^ ®lootweS de kerstgeschiedenis uit Lucas 2 ver- Boon zong hierop een tweetal liederen: „De de J.rtjes laScn bij nacht", en „De klok der genade" en 1 kinderen, die iatussohen reeds waren getracteerd, werden daarna door den heer Boon onthaald op de ver telling met lichtbeelden: „Een Kerstnacht". Na dankgebed zong men nog gezamenlijk Gez. 180:1, waarop de pakjes aan -de kinderen werden uitgedeeld en elk huiswaarts ging, dankbaar voor het gehoorde en voor hetgeen men verder genoten had. Auto te water. Vrijdag reed de heer P. Muntjewerf van Breezand ko mend, met z'n groote nieuwe vrachtauto bij de Driebrug- gen te water. Het ongeluk werd veroorzaakt, doordat de heer M. over de brug gedraaid zijnde en de Zuider Molenvaart opwillende rijden, zijn stuur niet spoedig ge noeg om kon krijgen. De wagen kwam schuin op zij, met den voorkant in het water en bleek, toen hij door de fa. C. de Moor van Sdhagerbrug weer op den weg was ge bracht, weinig of geen schade te hebben geleden. De heer M. en de andere inzittende kwamen met den schrik vrij. Op't kantje af. De heer P. Hoogeboom kwam in den nacht van Zaterdag op Zondag met z'n auto, een bestelwagen, uit Den Helder en reed, gekomen bij de Achterbin nenhaven tegen de brugleuning. Een gedeelte daar van en een lantaarnpaal knapten af. De auto sloeg zijwaarts over den kop den wal af, maar bleef geluk kig aan den kant van het kanaal liggen. Had het voertuig nog één slag gemaakt, dan was het in het kanaal terecht gekomen en was het ongeluk van den heer H. en de vier personen, die achterin zaten, niet te overzien geweest. Zij hadden zich waarschijnlijk niet kunnen bevrijden, want door den val was de auto zoodanig beschadigd, dat de heer H. bekneld geraakte tusschen stuur en zitplaats. Ook een dei- anderen raakte bekneld, doch beiden konden zich nu vrijmaken; de heer H. moest daarvoor een deel van het stuurrad stukslaan en dit verder losmaken. Voor allen liep het ongeval nu goed af. De auto, opge haald door de firma Boers en Co, was zoodanig be schadigd. dat herstel welhaast onmogelijk is. R.K. Voetbal. Het tweede elftal van Z.A.P. speelde den tweedon Kerstdag een thuiswedstrijd tegen S.R.C. II en ver loor met 1—6. Z.A.P. 1 moest Zondag met den uitslag 13 de meerderheid van V.I.O.S. I erkennen. Voor a.s. Zondag staat een thuiswedstrijd van het eerste elftal tegen Con Zelo (Waarland) op het pro gramma. terwijl Z.A.P. II tegen Rood Wit II ('t Veld) uitkomt. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Johannes Emanuel, zoon van Cornelis Baars en van Anna Overtoom. POLITIE. Gevonden: eenige planken; een portemonnaie; een rijwielplaatje. Verloren: een portemonnaitje; een broche; een portemonnaie. Mijnheer de Redacteur, Nogmaals verzoekt ondergeteekende een kleine plaats ruimte in Uw veelgelezen blad. Naar aanleiding van het betoog des heeren De Geus. Het genoemde getal was toch goed. Dat er familie was, die de kosten voor hun gestorven bloedverwanten betaalden, vind ik prachtig en juich ik toe. Bij nadere informatie bleek dit ook het geval te zijn. zoodat het opgedragen getal door het B. A. twee wordt Maar waarde heer, h o ev e e 1 jaren is dat nu al zoo gegaan? Want die drie andere vaklui hebben nog' nimmer een opdracht gehad van voornoemd bestuur. Daarover rept U niet en ik heb toch nog meer gezegd in de Openbare Raadsvergadering, maar daarover wou u het het liefst ook maar niet hebben. Nu. mij ook goed, maar één ding is voor mij vast komen te staan, dat u aan bijbaantjes van Gemeente en Armbestuur (wat toch feitelijk één is, want als er een te kort is moet de Gemeente toch bijpassen) Uw opzichterschap enz. 5 6 maal zooveel van de Gemeente- ruif heeft geconsumeerd over 1930 als één van die ove rige vaklui. Dat dit punt van beter werkverdeeling is aangeroerd door mij, moest U toejuichen door een ander ook wat te gunnen. Ook zij hebben hunne lasten op te brengen. En nu maar weer naar den post van 1931. Daar zal het verschil procentsgewïjs nog wel schriller tot uiting komen. Met vriendelijken dank voor de toegestane ruimte, teeken ik S. VAN DRUNEN. NOORDSCHARWOUDE. 28 Dec. Aangevoerd: 3500 Kg. roode kool f 1.402.90, 2e soort t 11.70, 1600 Kg. Deensche witte kool f 1.20140. BROEK OP LANGENDIJK, 28 Dec. Aangevoerd: 16200 Kg. roode kool f 0.802.20, 9300 Kg. gele kool f 0.601.60, 4200 Kg. Deensche witte kool f 1.30 1.70, 2800 Kg. uien f 5.90, grove uien f 5.806, drie lingen f 5.40. AMSTERDAM, 28 December 1931. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 352 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 7080 ct, 2e kw. 6068 ct., 3e kw. 5060 ct., mindere soorten 40—50 ct., per Kg. slachtgewicht; 80 melk- en kalfkoeien f 210 310, 811 vette kalveren le kw. 7682 ct., 2e kw. 6474 ct., 3e kw. 5662 ct., per Kg. levend gewicht; 63 nuch tere klveren f 611, 12 lammeren; 900 varkens: vleesch- varkens 90110 Kg. 4142 ct, (enkele hooger), zware varkens 3940 ct., vette varkens 3839 ct. per Kg. slachtgewicht: 53 paarden f 80130. Aan het abattoir werden aangevoerd 18 wagons ge slachte runderen uit Denemarken. AMSTERDAM, 28 December 1931. Aardappelen: Zeeuwsche bonten f 4-505.10, id. blau wen f 4,505, id. bravo's f 44.50, id. bl. eigenheimers f 3-503.75, id. roodstar f 3.403.50, id. klei-industrie f 2.75—3, id. juin per 50 Kg. f 1.80—2.20, id .Eigenhei mers f 33,30, ld blauwe poters f 22,25, id oonte po ters f 2—2,25, id Bevelanders f 3310, Vlaamsche zand- eigenheimers f 33.35, LJpolder eigenheimers f 33.30, id. bravo's f 4—4.50, id. blauwe Eigenheimers f 3-50 3.75. ld. roodstar f 3 40—3.50, id. Bevelanders f 33.10, nAdijker blauwen f 2.402,50, Noord-Holl. eigenheimers f 3—3.10, id. blauwe elgenh. f 3.40—3.50, id. roode star f 3.403.50, Anna Paulowna zand f 2.803.50, Hillegom- mer Zandaardappelen f 2.803.50, Castricumsche Zand- f 3.503-75, Drentsche Eigenheimers f 2.103-50, Flak- keesche eigenheimers f 3.503.60, id. juin f 1802.20, id. Eigenh. poters f 2.502.60, Spuische Eigenheimers f 3.503.75, id. Eigenh. poters f 2.753, Friesche borgers f 33.20, id. blauwe borgers 3.403.50., id. roodstar f 3.40—3 50, id. Friso f 2.903.10, Limbugsche industrie f 2.40—2.60 per H.L. ALKMAAR, 28 December 1931- O pde heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 44 vette koeien f 180325, 4 vette kalveren, geen noteering; 23 nuchtere kalveren f 8—20. 538 vette varkens (zware) per Kg. 3238 cent. Handel goed. WIERINGEN, 28 December 1931. Aanvoer aan den Vischafslag: 215 balen Kruikels f 3.90 tot f 5.50 per baal. SPOORWEGONGELUK BIJ LEIPZIG. VÜf zwaargewonden. V. D. verneemt uit Leipzog: Gisteravond tegen tien uur reed bij het station Kie- rltzsoh op het traject LeipzlgHof een personentrein op een aantal goederen-wagens. De voorkant van een wa gen werd door een goederenwagen ingedrukt en een goederenwagen werd geheel vernield. Vijf personen wer den zwaar gewond en moesten naar het ziekenhuis te Zwenkau worden overgebracht. Noodlottige brand teTilburg. Vijf menschen in de vlammen omgekomen. i In den afgeloopen nacht is door tot nu toe onbeken de oorzaak brand uitgebroken in het café Roeien, aan den Heuvel, no. 77. Het schijnt dat de brand ontstaan is in de cafézaal en dat de buren nog getracht heb ben de bewoners te waarschuwen, maar ze niet heb ben kunnen bereiken. Het smalle perceel was snel één vuurzee. De bewoner en zijn vrouw, twee kinderen en een dienstbode, dus vijf personen, zijn in de vlammen omgekomen. GEEN BAUW VARKENSVLEESCH. Trichinose te Utrecht. Op den eersten Kerstdag werden door een deT Ut- rechtoche doktoren bij twee verschillende families ziek teverschijnselen waargenomen, welke den arts deden vermoeden, dat hij hier met trichinose te doen had. De G.G.D. werd direct gewaarschuwd en bij een nader on derzoek bleek zijn diagnose juist te zijn. In verband hiermede wordt er thans de aandacht op gevestigd, dat men varkensvleesch of producten, die van varkensvleesch gemaakt zijn, vooral niet anders moet nuttigen dan in volkomen garen toestand. Trichinose is een zelden voorkomende ziekte onder de varkens. De directeur van de gemeentelijke slachtplaats te Utrecht zeide, in zijn veeljarige praktijk nog nimmer een ziektegeval als hier bedoeld, te hebben meegemaakt. De Vleeschkeuringswet bevat geen voorschriften omtrent keuring op trichinen. Gebruiken de menschen varkens vleesch, dat besmet ia met triohinen, dan treedt, als re gel eerst na verscheidene dagen, trichinose op, zich ken merkende door braken, temperatuurverhooging en spier pijnen, soms gepaard gaande met buikloop. Hevige sneeuwval in Zweden. Gepaard met een krachtigen storm. V-D. verneemt uit Stockholm: Een buitengewoon hevige sneeuwstorm heeft in den nacht op Maandag boven Zweden gewoed en In het bij zonder aan de kusten groote schade aangericht. De storm bereikte op eenige plaatsen wel een snelheid tot 25 M. per seconde. De uit Duitschland komende trein had uren vertraging. Ook sneeuwstormen in Engeland. Een zware sneeuwstorm heeft gisteren in Noord-Wales en Zuid-Lancashire gewoed. In het gebied van don Snowden is drie voet sneeuw gevallen In 18 uur. Te Manchester werd de sneeuwstorm begeleid door hagel, donder en zelfs enkele bliksemstralen. Een nieuwe herstelconferentie? Nog niets definitiefis bepaaid- In de bladen van gisteravond waren berichten opge nomen over het houden van een nieuwe herstelconie rentie waarvoor reeds tusschen MacDonald en den Franschen minister-president Laval besprekingen zouden zijn gehouden. De conferentie zou te Den Haag worden gehouden. Naar aanleiding van deze mededeelingen heeft het bureau van den Franschen ministerpresident nu een verklaring gepubliceerd, waarin, gezegd wordt, dat geen enkele uitnoodiging tot Laval is gericht om zich naar Londen te begeven, ten einde met MacDonald te confe reeren. De Engelsche en Fransche deskundigen, aldus vervolgt de officieele mededeeling, houden besprekingen over de herstelbetalingen en de mogelijkheid van een ontmoeting der twee premiers zou niet overwogen kunnen worden voor de deskundigen hun werkzaamhe> den voltooid hebben. Ondanks deze mededeeling blijven in diplomatieke kringen te Londen geruchten de ronde doen, dat ongeveer tien dagen geleden door MacDonald een brief is gezonden aan Laval, die de komende herstelconferen tie betrof. Diplomatiek incident in Rusland. Aanslag beraamd op den Japanschen ge zant te Moskou. Uit Moskou komen allerzonderlingste verhalen over een poging, die van de zijde van een Tsjecho-Slowaak- schen diplomatieken ambtenaar zou zijn ondernomen om een conflict uit te lokken tusschen Japan cn Rus land. De diplomaat, de secretaris van de Tsjecho-Slo- waaksche legatie, Wanjek, zou een beambte van het Russische spoorwegcommissariaat, met wien hij se dert jaren persoonlijke betrekkingen onderhield, heb ben trachten over te halen een aanslag te plegen op den Japanschen ambassadeur te Moskou. Dr. Wanjek over de grens gezet. Toen de regeering van dit voornemen, dat groot op zien gebaard heeft., en waarover men van Russische zijde geen officieele mededeeling wenscht te ver strekken, kennis kreeg, heeft dr. Wanjek op bevel van het Volkscommissariaat van buitenlandsche za ken bevel gekregen, om binnen vier en twintig uur UIT ONZE OOST. OM HET BEGROOTINGSEVENWICHT. Nieuwe belastingen. Drastische maat regelen ten aanzien van de ambtenaren. Aneta seint uit Batavia: De speciale begrotingscommissie, welke werd inge steld met het oog op het. in evenwicht brengen van de verminderde inkomsten met de vermeerderende uitgaven als gevolg van de snelle ontwikkeling van het land, zal binnenkort verschillende nieuwe belas ting-plannen in beschouwing nemen. Hiervan zullen de plannen tot instelling van een recht op buitenland sche en inheemsche tabak en een speciale crisisbe lasting waarschijnlijk wel het eerste bij den Volks raad worden ingediend. Naar wij vernemen moet de begrooting teruggebracht worden van f500.000.000 tot f350.000.000, teneinde in overeenstemming te zijn met de vermindering van de opbrengsten uit de Ned.-In- dische producten als gevolg van de situatie op de we reldmarkten. Dit is voorloopig alleen mogelijk door een serie van onaangename maatregelen, waaronder verdere vermindering van de salarissen der Gouver nementsambtenaren, een scherpere selectie van deze en een digoureuze formatievermindering waartoe reeds werd besloten. het land te verlaten. Zaterdagavond is hij reeds over Riga naar zijn land teruggekeerd. Over de beschuldigingen, welke van Russische zij de tegen hem ingebracht worden, uitte hij zich niet; hij verklaarde alleen, met den Japanschen gezant in Moskou persoonlijk bevriend te zijn. Bij zijn vertrek heeft hij den gezant zelfs nog zijn groeten laten over brengen. Een nadere verklaring kon hij nog niet geven. Volgens berichten uit Moskou is tot dusver komen vast te staan, dat Wajek een beambte van hot Rus sisch commissariaat van verkeerswezen, zekeren Go- rin, heeft aangespoord, een aanslag te plegen op den Japanschen ambassadeur te Moskou, Hirota. Gorin stelde de Gepoe te Moskou van eenn en ander op de hoogte. De Gepoe stelde zich direct in verbinding met het volkscommissariaat van buitenlandsche zaken, dat zich op zijn beurt tot het gezantschap van Tsje- cho-Slowakije wendde. ERNSTIG VERSTIKKINGSONGEVAL IN EEN ENGELSCHE MIJN. V«f opzichters gedood. Uit Londen wordt aan V. D. gemeld: In de Frickley-kolenimijn bij Donchaster Yorkshire) werden Maandag 5 opzichters door kooloxyde vergiftigd en gedood. De opzichters bevonden zich bij een vrij groote groep, die een inspectietocht door een mijn, wel ke Dinsdag weer zal worden geopend, gemaakt had. Toen een der opzichten die vooropliep, plotseling be wusteloos ineenzakte, schoten de vier anderen te hulp. Ook deze werden onmiddellijk door uitstroomend gas gedood. De gasontwlkkeling in deze mijn geschiedt vol gens een nog toegepast doch zeer verouderd systeem, waarbij de kolenresten in de mijn zelf worden verbrand. Het spook der werkloosheid. Sombere voorspellingen in Amerika. Mil- lioenen menschen door den honger bedreigd. Reuter seint uit Washington: Hudson, secretaris van de organisatie tot hulpverlee- ning, heeft voor de Senaatscommissie die een onderzoek instelt naar het vraagstuk der werkloosheid, verklaard, dat de hongersnood millioenen menschen in Amerika be dreig! Goldsra ith, directeur van de joodsche hulpverleening, verklaarde, dat in Chicago op het oogenblik 624.000 werk- loozen zijn. De Vereenigde Staten zullen in 1932 6 a 7000 md'UJoen dollar moeten uitgeven om de werkloosheid te verhelpen. G a n d h i's ontvangst te Bombay. Op stormaohtige wijze door een menigte van 500.000 personen begroet. Eenige in cidenten. Onheilspellende woorden. Gandhi is gister van zijn Londensclie reis te Bom- bay in Britsch—Indië teruggekeerd en op stormach tige wijze door 'n menigte van 500.000 personen be groet. Onder dezen waren echter ook tegenstanders van den grooten mahatma, zoodat een bloedige kloppartij ontstond, waaraan door de politie met wapengeweld een einde moest worden gemaakt. In een rede, die hij gisteravond te Bombav gehou den heeft, verklaarde Gandhi volgens Reuter: „In dien de strijd onvermijdelijk blijkt, noodig ik u uit, gereed te zijn. Ik zal zeer zeker mijn pogingen niet staken om het land deze groote bezoeking te bespa ren, maar als er geen enkele straal van hoop is, zal ik niet aarzelen u uit te noodigen tallooze smarten te lijden. Gandhi voegde er aan toe, dat hij niet geloofde zich zélf dezelfde terughouding op te kunnen leggen als vroe ger indien de zaken op een punt kwamen, waarop hij een krachtige beslissing zou moeten nemen. In het laat ste conflict had men aan knuppels het hoofd moeten bieden, In een toekomstig zou men het aan kogels moe ten doen.. MacDonald heeft in een interview verklaard, dat de toestand in Indië zeer betreurenswaardig is. Schager Roosjes. Te koop: Een Ford Sedan 1926, motor en banden in goeden staat, ge negen te ruilen voor vrachtauto of chassis, mits in goeden staat. Br. o. lett. ED, bureau van dit blad. IN PLAATS VAN KAARTEN. Hiermede geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter Elizabeth Merreke. B. ERKELENS. H. E. ERKELENS—Pellegrom. Kolhorn, 28 Dec. 1931. Op OUDEJAARSAVOND 8 uur, spreekt in de Kerk te Oude Niedorp. alleen bij ons ■n 19 gulden mm gevuld en geladen. Verloren, gaande van Callantsoog over Schagerbrug, Kolhorn naar Me- demblik: een Autoband met velg, merk Englebert Chevron Corde, maat 30 x 3'/j. Inlichting aan Ad. DOORN, Oosterhaven 43, Medemblik. Chirurg - Alkmaar, gevraagd. C. KUIPER, Rijtuigma» ker, Anna Paulowna. TE KOOP, wegens dubbele zaken; in het centrum van flink groot dorp in het Noorden van Noord-Holland Jaaromzet f 10.000. Goederen factuur prijs. Huis te koop of te huur. Brie ven letters G. S. Bureau v. d. blad.

Schager Courant | 1931 | | pagina 3