Radioprogramma Bont Allerlei. ^a°'*cf)UVfW Het gestolen luchtballonnetje De geschiedenis van twee deugnieten. ...rrlnrhte zou de heer J. Wever geweigerd Y? rUn controlehewijs te vertoonen. Hij gehoor- hebben zijn vo|doende aan de instructies van famscLidsrechter Voorts ontkende de heer W den den schetdsrecnie mishandeld. Hij had Si^ bTdè borat Willen grUpen om hem terug te drfngen docb was per ongeluk in zijn gelaat te- reDotgero0vètld'wachter Keg had gezien dat verdach'e iemand uit het publiek een stomp toediende; deze I.ïnd achter niet op de eerste rij. X heer Schicks. Hoofdonderwijzer te Venhuizen, aanwezig als getuigen a décharge, op verzoek van «prdachte gewaagde van het irriteerend optreden var. «pn gedeelte supporters, afkomstig van Bovenkarspel !n verklaarde voorts, dat de heer Wever na het ge huurde nog verschillende café's had bezocht, wat in «triid was met zijn bewering dat hij zich in twee dagen niet in het publiek had durven vertoonen van- wptre zijn opgezwollen koon. Volgens den heer Key was Wever flink verwond. Hii droeg nog het litteeken. Eiscb f '-ó boete of 25 dagen. De match eindigde daarop voor den getuig* met 1—0. daar verdachte ierd veroordeeld tot f20 boete of 20 dagen. EEN DRIFTIGE BUURVROUW UIT DE LIEFDELAAN! De niet verschenen mej. Kniertje Gr., huisvrouw j t wonende in de vermaarde Liefdelaan te Alk maar had op 13 Dec jl. een viertal glasruiten ver brijzeld in het door haar buurman D. Th. Schouten bewoonde perceel aldaar. Dit vandalisme was ge- uleegd bij afwezigheid van de bewoners, die echter bij hun thuiskomt op deze wijze verrast werden. Zij vonden echter in hun woning de heer J. A. T. de echtgenoot van de vernielzuchtige dame. die mede deelde. dat zijn vrouw, met wie hij in onmin leeft, om de vernieling grondig te bewerkstelligen, een putdek sel had gebezigd. Mej. Stoutjesdijk, 'n onderwijzeres, die toevallig mot haat- verloofde voorbij wandelde, had een jonge vrouw den daad zien plegen en haar hard zien weglocpen. Eisch f 10 boete of 10 dagen. Vonnis conform. EEN ONHANDELBARE GRAANTJESPIKKER. De 50-jarige arbeider Dirk D. had zich te Heider op 28 December met geweld verzet tegen den agent Allant die hem. op grond dat hij zich in kennelijken staat bevond, zooals bleek uit de wartaal die hij sprak, de slingerende gang en de jenevergeuren, die hij verspreidde wenschte over te brengen naar den ge meentelijke ontnuchteringsgelegenheid. De verdachtee heden terecht staande, beweerde zich van het gebeurde niets te herinneren. Tegen den heer D.. die zich op een respectabel strafregister uit vroe ger daeen kon beroemen, werd gevorderd 14 dagen gev.. vonnis f30 boete of 30 dagen en 2 maanden gev. voorwaardelijk met 3 proefjaren. Ingezonden Stukken. Dirkhorn, 2 Februari 1932. Mijnheer de Redacteur, Wilt u het volgende voor mij plaata De meeste lezers van deez' krant Zitten net als ik ook in den kant; Helpt allen ala éénen man En wel zooveel gij kan. Ds werkers en gebruikers van de aarde. Zij hebben toch de volle waarde. Weg met geur, of kleur, Rang of stand. Zet alles vlug aan kant Wij hebben allen dezelfde schrift in onze vaan, Zij luidt: Strijd voor je bestaan! Maar Neutraal Neutraal Dar te ons Ideaal!! Dankend, J. SCHOUTEN. Secr. v. d. Neutr. Boeren Land- en Tuinbouwerbond, afdeeling Haren karspel. DONDERDAG 4 FEBRUARI. HILVERSUM (1875 M) A.V.R.O.: 800 Tijdsein en gramofoonmuzlek; 10.00 Mor genwijding; 10.1^—10.30 Gramofoonmuziek; 10.3011.00 Soliatenconcert; 11.0011.30 Knipcursus klnderkleedlng; 11.30—12.00 Voortzetting Solister.concert; 12.00 Tijdsein; 12.01—12.15 Gramofoonmuziek; 12.152.30 Het Omroep orkest o.l.v. Nico Troop; 2-303.00 Rustpoos zender; 3.00—3.45 Knipcursus voor gevorderden; 3.454.00 Gra mofoonmuziek; 4.00—5.00 Ziekenuur; 5.005.30 Gramo foonmuziek; 5.306.30 Kovacs Lajos en zijn Orkest; 6.30 —7.00 Sportpraatje door H. Hollander; 7-00—7.30 Kovacs Lajos: 7-30—8.00 Engelsche les voor beginners; 8-00 Tijd szo; 8.018.15 Gramofoonmuziek; 8-15—10.30 Symphonie- concert o.l.v. Pier re Monteux; 10.30—10.45 Vaz Dias; 10.45—11.00 Gramofoonmuziek; 11.0012.00 Dansmuziek. HUIZEN (298 M.) K.R.O.: 8.00—9.15 Morgenconcert; N.C.R.V.: 10-00—10.15 Cramofoonmuziek; 10.1510.45 Korte Ziekendienst: 10.45 —11.00 Gramofoonmuziek; K.R.O.: 11-0011.30 Gramo foonmuziek; 11.30—12.00 Godsdienstig halfuurtje; 12.00— 12.15 Politieberichten; 12.15—«.00 Het KR.O.-Orkest o.l.v Johan Gerritsen; NC.R.V.: 2.003.00 Cursus fraaie handwerken; 3-00—3.30 Vrouwenhalfuurtje; 3.30—4.00 Verzorging zender; 4.005.00 Ziekenuurtje; 5.005.45 Cursus Handenarbeid; 5.45—6.45 Concert; 6.45—7.00 Cursus knippen en stofversieren; 7.007.30 Vragenha'.f- uurtje; 7.30—7.45 Politieberichten; 7.45—8-00 Peisbe- richten van het Ned. Chr. Persbureau; 8-009.00 De Chr. Zangvereeniging „Soli Deo Gloria" te Glanerbrug; 9.09—9.30 Lezing; 9.3010.30 Liederen-recital door Hans Gruys; 10.30—10.40 Persberichten Vaz Dias; 10.40-11-30 Gramofoonmuziek. HAMBURG (372 M.) WO Concert door het kleine Norag-orkest; 10-20 Gramo- tottunuzlek; 11.50 Middagconcert; 6.50 „Alceste" Opera- togedle; 9.50 Oude dansmuziek. LANGENBERG (472 M 625 Concert uit Hamburg; 11.20 Gramofoonmuziek; 12.25 Concert; 4.20 Harp-trio; .7.20 Dansen door klein orkest; 6 "7 Concert. KALUNDBORG (1158 M) 11.20 Strijkorkest; 3.10 Concert; 7.30 Operette-concert; 10.05 Dansmuziek. DAVENTRY (1554 M.) 1220 Orgelconcert; 1.35 Concert; 4.50 Concert; 8.20 Het B.B.C.-Orkest; 10.40 Orgelconcert; 11.15—12.20 Het B.B. C.-dansorkest o.l.v. Jack Payne. PARIJS-RADIO (1725 M. 12.50 Gramofoonmuziek; 9.05 Radio-toneel; 9.50 Gramo foonmuziek. MILAAN (331 M 4-05 Gramofoonmuziek; 6.25 Concert 7.35 Populaire mu ziek; 8.20 Opera-uitzending. ROME (441 M o.uo Orkest-concert; 7.20 Gramofoonmuziek; 8.20 Sym- phonie-concert, n WARSCHAU (1411 M.) J-w Gramofoonmuziek; 4.55 Kamermuziek; 6-55 Gramo- roonmuzlek; 7.35 Omroep-Orkest; 9.50 Dansmuziek. WE ENEN (517 M-) Svmn. (!ert 7-40 Concert; 8.55 Concert Concert door Symphome-orkest; 9.55 Dansmuziek. Wybert-tabletten zijn alleen echt in de hygiënisch verpakte blauwe doozen a 25,45 en 65 ets. Weigef namaak en let op het ongeschon den sluitstrookje. Vraag steeds Comité ran Actie tegen Wetsontwerp Terpstra. III. Geen bestaanszekerheid voor de Openbare School. Bij de beoordeeling van het Wetsontwerp Terpstra tot wijziging van de Lager Onderwijswet 1920 trekt in de eerste plaats wel de aandacht: de verhooging van de leerlingenschaal. Begrijpelijk is dit; die wij ziging tast zóó ernstig de vitale belangen van hei onderwijs aan, dat hiertegen van alle zijden, zoowel door de voorstanders van het openbaar als door die van het bijzonder onderwijs, met klem opgekomen wordt. Deze wijziging is echter niet de eenige, die het Wetsontwerp onaannemelijk maakt; vooral niet voor de voorstanders van de ojienbare school, terwijl ook de voorstanders van het bijzonder onderwijs zoo lang zij nog prijs stellen op het behoud der Pacificatie, aan hun zijde moeten staan. In de Memorie van Toelichting toch, behoorende bij het adres van het Comité van Actie tegen het Wetsontwerp Terpstra, tot de Staten-Generaal gericht, wordt geconstateerd, dat bij deze voorgestelde wets wijzigingen en dit na de aanvaarding aer finan- cieele gelijkstelling voor de eerste maal en nog wel van de zijde van de Regeering zelf voorstellen worden gedaan, die in strijd zijn met het denkbeeld der Pacificatie zelf. Het uit de Lager Onderwijswet wegnemen van de zekerheid, dat bij een genoegzaam aantal leerlingen in elke gemeente minstens één openbare school be staat. kan immers niet anders dan als zoodanig wor den aangeduid. In Art. 19 van de L. O. Wet is bepaald, dat in elke gemeente gelegenheid moet bestaan tot 't ontvangen van openhaar onderwijs in een genoegzaam aantal scholen en dat in een gemeente een openbare school moet bestaan, indien door de ouders (verzorgers) van 12 leerplichtige kinderen openbaar onderwijs wordt begeerd of zoo lang er nog 8 leerplichtige kinderen op een school zijn. Afwijking van die verplichting wordt alleen toegestaan, en dit niet langer dan voor een termijn van vijf jaren, als de Kroon, den Onder wijsraad gehoord, daartoe toestemming verleent. Deze bepaling, de eenige in de Lager Onderwijswet, die aan het openbaar onderwijs in een genoegzaam aantal scholen in elke gemeente bestaanszekerheid geeft, wordt in het voorgestelde nieuwe artikel 14 weggenomen. Voorgesteld wordt, dat een gemeente aan de ver plichting om te zorgen voor de gelegenheid tot het ontvangen van openbaar onderwijs, voldoet, als zij slechts een overeenkomst aangaat met een naburigs gemeente en de kinderen dus gezonden worden naar de openbare school in die aangrenzende gemeente. Is de afstand meer dan 4 K.M. geen nood: er rij den allicht autobussen! En de jonge kinderen van b.v. 5X jaar gaan in den winter bij donker, de deur uit en komen terug, als de lamp alweer brandt! Bijzondere goedkeuring door de Kroon om geen en kele openbare school in de gemeente te hebben is niet meer noodig. De Gemeenteraad krijgt de beslis sing en Gedeputeerde Staten moeten 't besluit goed keuren. Belanghebbenden kunnen dan nog in beroep komen bij de Kroon wonder genoeg, dat dit be roep nog toegestaaji wordt, want bij de oprichting van ongcwenschte bijzondere scholen wordt het thans bestaande recht van beroep voor ingezetenen afgeschaft Wat voor een paar jaar geleden bij het gedwongen opheffen van do eenige openbare school in de ge meente Peursum, tegen de wensch van den Gemeen teraad, in breede kringen als onrecht werd gevoeld, zal nu door minister Terpstra. daarin ook al weer volgende de meerderheid van de Staatscommissie Rutgers, tot wettelijk racht worden gemaakt. Dat daarmede afbreuk wordt gedaan aan het paci ficatiebeginsel, belichaamd in Art. 195 van de Grond wet, schijnt de meerderheid der Staatscommissie en den Minister niet te deren. Moge de Volksvertegenwoordiging beseffen, dat op die wijze geen waarachtige pacificatie, geen duur zame schoolvrede te verkrijgen is. Het Comité van Actie tegen Wetsontwerp- Terpstra. PLANTEN IN KAMER EN TUIN. (Vragen en mededeelingen, deze rubriek betreffen de, in te zenden aan den heer K. van Keulen, Loots- straat 24, He étage, Amsterdam (West). GLADIOLUSZIEKTE. J. P. te Winkel bericht ik hiermede, dat ik zijn vraag heb doorgezonden naar Wageningen, vanwaar mij het volgende antwoord gewerd: „Uw schrijven, gericht aan den heer Van Keulen, indertijd controleur van onzen dienst te Hoorn, werd ons ter beantwoording toegezonden. Voor zoover wij dit uit de paar plakjes, afgesne den van uw zieke gladiolusknollen konden nagaan, zijn uw knollen aangetast door schurft. Dat is een ziekte, veroorzaakt door bacteriën. Deze ziekte kwam dit jaar op verschillende perceelen voor. doch hoewel zoodanige zieke knollen niet voor export in aanmer king komen, heeft deze ziekte voor de cultuur nog de minste beteekenis, daar zulke zieke knollen als regel een goede bloem voortbrengen en de mogelijk heid niet uitgesloten is, dat de het volgende jaar ge vormde knollen weer gezond zijn. Dit hangt hoofd zakelijk af van de grondgesteldheid en de weersom standigheden. Vooral vochtige bodem en veel regen val schijnt het optreden der verschillende gladiolus- ziekten in de hand te werken. Er is helaas geen enkel ontsmettingsmiddel be kend om deze ziekte en andere ziekten, die de gla diolusknollen aantasten,te bestrijden. Daar het zeer goed mogelijk is, dat uw gladiolusknollen niet al leen door schurft, maar ook door andere ziekten zijn aangetast, verdient het wel aanbeveling, dat u ons eenige zieke gladiolusknollen toezendt. Wij deelen u hierbij tevens mede. dat de heer Van Keulen opgevolgd is door den heer W. J. Drost, con troleur bij den Plantenziektenkundigen Dienst te Hoorn, Drieboomlaan. en de heer Van Keulen voor onzen dienst nog werkzaam is gesteld te Amsterdam. CACTUSSEN. Hier volgt het antwoord aan M. de W. te Nieuwe Niedorp, wiens brief wij voor veertien dagen in deze rubriek opnamen: Door een kennis kreeg ik een goed adres waar U Cactuszaden en zaden van andere vetplanten kunt bestellen. Het luidt: N.. Hollandsche Zaadteelt en Zaadhandel, Singel 510, Amsterdam (Centrum), Die kennis had ook een oude catalogus, waarin een goede honderd soorten voorkwamen. U kunt zaaien van Februari tot April, zoo moge lijk op wat bodem warmte. Denkt U er om dat de za den vaak zeer ongelijk opkomen. De temperatuur van het kasje moet zijn 65—70. graden Fahrenheit. Waarom zoudt u de potten doorzagen. Dat is vol strekt niet noodig. U kunt ze best zoo gebruiken. U moet zaaien in zanderigen bladgrond en de pot ten goed draineeren. U strooit pl.m, een centimeter aarde over het zand, dan voorzichtig aangieten en de pot met glas bedekken. Wanneer de plantjes zoo groot zijn. dat u ze kunt aanpakken, dan zet U ze in een potje in zanderigen bladgrond, met wat goed verweerde klei er doorheen gewerkt. Wanneer de plantjes goed geworteld zij'n, clan pot u over in het volgende grondmengsel: bladgrond,, verweerde klei, kleine hoeveelheid kalkpuia en wat oude koemest. De door u opgenoemde planten (het waren niet alle vetplanten, tenminste niet Euphorbia, Saxifraga, Thymus en Evonymus) kunnen in hoofdzaak bui ten gekweekt worden, dus althans niet in de ver warmde kamer. Als u ze 's winters bedekt, houdea de meeste het buiten wel uit. U kunt ze nu natuur lijk wel in een vorstvrij vertrek plaatsen. Amsterdam, K. VAN KEULEN. Of 274. 'k Zal doen, wat u zegt, zij Pim, gerust; Graag wil ik naar Uw raad hooren, Misschien bereiken wij nog het land. Alle hoop ia nog niet verloren, Of wordt ik wat zwaar, of U wat moe, Dan geeft U maar een seintje, Dan laat U mij zakken in de zee. Ik zwem dan wel een eindje. 275. En Wim blij om zijn geslaagde streek, Liet een luid grinniken hooren, Ja sahreeuw maar, riep hij tot den agent, Ik zal me niet aan jouw storen. Hij trok daarop het touw stevig aan, Maakte daarin tal van knoopen, Ik wil nu eens zien, beste agent, Of je hier vandaan kunt loopen. Hoe Amerika den geboortedag van Washington zal herdenken. Over enkele weken zal het 200 jaar geleden zijn, dat George Washington geboren werd. De Amerika nen hebben Washington den glorieuzen titel „Vader van het Vaderland" gegeven; het spreekt dus van zelf, dat het geheele land dezen dag op grootsche wij ze zal vieren. Alle steden, alle dorpen en alle ge huchten houden zich nu reeds mei de viering, die overigens het geheel jaar zal duren, bezig. In de eerste plaats heeft de federale commissie voorgesteld, liet geboortehuis van Washington in Wakefield (Virginia) te laten restaureeren. Tegelij kertijd maakt men plannen voor den aanleg van een uitgestrekte avenue, die zal leiden van Mount-Vernon, de stad waar Washington gestorven is. naar de hoofd stad der Vereenigde Staten. Deze avenue zal een on vergankelijk en bovendien een nuttig monument zijn, zooals bijv. de „Avenue de la grande Armée" in Pa rijs. Verder zal in Washington, dicht bij het Witte Huis, een prachtige weg worden aangelegd. Om de herinnering aan dezen Amerikaanschen held te vereeuwigen, zal er een atlas worden uitge geven, die den naam van Washington draagt, en waarin al zijn reizen door Amerika uitvoerig zijn aangegeven, mét dé plaatsen, waar hij verblijf heeft gehouden. Het belangrijkste is echter het verschij nen van een werk van meer dan 25 deelen over het leven, het werk en het karakter van Washington. Dit zijn de herdenkingen van blijvende waarde. Het spreekt vanzelf, dat daarbij een ontelbaar aantal feesten, voorstellingen, redevoeringen enz. gehouden zullen worden. Koning Gustaaf en de visschers. (Stockholm.) Wanneer men zou vragen, wie er al- zoo tot de goede vrienden van Koning Gustaaf van Zweden behooren, dan zou men den persoon, wiens naam hier volgt, niet onder de adellijke lieden van het land moeten zoeken, want men zou den heer C. E. Erickson, visscher van beroep, er niet bij vinden. Deze heer Erickson, die dezer dagen zijn zeventig sten verjaardag vierde, woont in Tullgarn, het oord, waar de koning ieder jae.r zijn vacantie doorbrengt. De relatie tusschen den koning en den visscher be staat reeds vanaf 1886, en iederen zomer weer kon men hen samen zien, en voeren zij in een roeiboot op de kleine meren die men in de buurt van Tull garn vindt. Men ontmoette beide met hengels en net ten om te visschen of met den buks over den schouder in het bosch, om er op klein wild te jagen. Natuurlijk is Erickson ter gelegenheid van zijn zeventigsten verjaardag door verscheidene journalis ten der Zvveedsche dagbladen geinterviewd. Als een echt diplomaat had hij een zacht glimlachje op som mige vragen die hem betrefende den koning werden gesteld, maar op één vraag antwoordde hij toch, dat dat Gustaaf een uitstekend hengelaar is. Op een mid dag haalde de koning niet minder dan twintig snoeken op en eenmaal gelukte het hem uit een klein binnenmeertje een snoek van negen kilogram te vangen. Het gebeurt niet zelden, dat koning en visscher den geheelen dag samen in een boot op het water zwerven. Tegen vier uur wordt de koning meestal hongerig en dan wordt de proviand-mand te voorschijn gehaald en aan een grondige inspectie onderworpen. Ja, visscher Erickson kent hunne Ma jesteiten, Koningin Viktoria kwam ook dikwijls in de bescheiden woning der visschers binnenloopen. Zij kwam dan een half uurtje met moeder Erickson babbelen, en de prinsen Gustaaf Adolf en Wilhelm van Zweden herinneren zich nog heel goed den tijd toen vader Erickson hen op den arm nam en hun de schoonheid van de natuur liet zien en ondervinden. Toen koning Gustaaf zeventig jaar werd, verleende hij zijn visschersvriend een buitengewone onderschei ding en toen Erickson zijn zeventigsten geboortedag vierde, gaf de koning hem ondubbelzinnig blijk van zijn genegenheid. Maar omtrent de bijzonderheden van 's konings gelukwenschen bewaart de visscher een volkomen stilzwijgen. De aarde wordt kaal. De aarde wordt oud. Zij wordt steeds kaler en ka ler. De kale plekken zijn de woestijnen, welke zich op alle werelddeelen steeds meer uitbreiden. Een zesde van de oppervlakte van de Vereenigde Staten is woestijn, waarvan slechts 5 in aanmerking komt voor irrigatie. Bijna het geheele Noorden van half Afrika is woestijn. De Sahara loopt van de At lantische kust tot het Nijldal. Aan den overkant van de Roode Zee is Arabië, waarvan het geheele op pervlak dor is. Het grootste gedeelte van de binnen landen van Azië is woestijn. Hetzelfde is het geval met Europa. Europa is aan het opdrogen. Opmetingen van het stroomgebied gedurende een eeuw, jaar in jaar uit, hebben een regelmatige afname van de hoeveelheid water, van den Rijn, de Oder, de Donau en andere groote rivieren in dit werelddeel aangetoond. Waarom deze progressieve opdrooging van de aard korst? Omdat, zeggen de geologen, de rotsen van de aardkorst het water in zich opnemen. Aangezien de onderste rotsgronden van vulkanischen oorsprong zijn en geen vocht bevatten, worden deze in den loop der tijden kouder en kouder, zakken de wateren aan de oppervlakten hoe langer hoe dieper, om in che mische samenstellingen, om met de mineralen van de rotsen een geheel te vormen. Aldus zullen vroeg of laat de oceanen verdwijnen en de aardkorst zal even weinig wateren hebben als de maan. Het slechte handschrift. In Berlijn stierf eenige dagen geleden een zeer be kende figuur uit de geldwereld, de heer Von Gwin ner, een bankdirecteur. Hij genoot de achting van zijn geheele personeel, alleen beklaagden zij zich altijd over het slechte handschrift van hun directeur. Het gebeurde zeer dikwijls, dat een zijner ondergeschik ten bij hem kwam en, wijzend op een of ander on leesbaar gedeelte van een geschreven stuk, vroeg; „Wilt U misschien zoo goed zijn, mij even te zeggen wat hier staat?" Even dikwijls was dan het antwoord nadat de heer Von Gwinntr eenige oogenhlikken op de bedoelde plaats had zitten turen: „Dat kan ik niet lezen; wie heeft dat in 's hemelsnaam zoo sme rig geschreven?" Nu was aan de bank een jongmensch werkzaam, dat meer om zijn uiterlijk dan om zijn werk gaf. Iedereen had klachten over den jongeman, maar deze was erg zeker van zijn baantje omdat' hij nogal goe de relaties had. Deze relaties hadden hem ook aan zijn betrekking bij de bank geholpen. Maar toch be gon zijn ongeschiktheid den directeur te vervelen en op een keer, toen er door zijn domheid weer een groote fout gemaakt was, riep hij den fat op zijn pri- vé-kantoor en gaf hem een ongemakkelijk standje. De jongeman gaf een brutaal antwoord en hierop werd Von Gwinner zoo woedend, dat hij het jonge mensch op staanden voet ontsloeg. Schriftelijk be vestigde hij dit ontslag en gaf meteen eenige niet heel gunstige getuigen. De ontslagene was echter niet te zeer uit het veld geslagen, maar nam het ge schreven stuk op en begaf zich linea recta naar een anderen bankdirecteur, dien hij om een betrekking vroeg. De directeur vroeg natuurlijk het allereerste naar een getuigschrift van zijn laatste betrekking en de sollicitant gaf hem zonder blikken of blozen de door Gwinner geschreven ontslagbrief. Mitsgaders de slechte informaties. De nieuwe „baas" keek het stuk eens in, zette zijn bril wat steviger op zijn neus, hield hem toen eens onderst boven maar blijkbaar was het hem onmogelijk het handschrift te ontcijferen. „Ziet U wel?" vroeg het jongmensch beminnelijk, „der Herr Direktor heeft dat prachtige getuigschrift zelf geschreven." Hij kreeg de betrekking.

Schager Courant | 1932 | | pagina 7