Belgie-Nederland. 1-4. Schitterend revanche genomen. Lagendaal scoort viermaal. N.H.V.B. ft K.N.V.B. B.K.C. I—Schagen II. 3—2. VAN MALE'S SCHITTERENDE DEBUUT. ADAM, DE BALGOOCHELAAR. (Van onzen specialen verslaggever.) Eindelijk hebben de Oranje-jongens wraak genomen voor de nederlagen-serie in Antwerpen geleden. Sinds 1925 werd in de Scheldest&d niet meer gewonnen en dat was dan nog door het beruchte handsgeval van Van Dijke, die de gelijkmaker uit het Hollandsche doel sloeg, wat iedereen zag. behalve degene die het moest zien. n.1. de scheidsrechter. Tevens is het de revanche van de zoo teleurstel lende nederlaag te Amsterdam. De overwinning was verdiend, al waren dan ook de Belgische aanvallen, tenminste in de tweede helft talrijker. Gevaarlijk waren de Belgen niet voor doel. De voorhoede waar zoo over geroemd werd en vooral Voorhooff, had weinig in te brengen tegen onze ver dediging. Neen, dan was de Hollandsche aanval stukken be ter, veel gevaarlijker en verrassender. Lagendaal, het kanon, was geweldig op dreef. Lagendaal deed wat zijn taak was, hij zorgde voor de doelpunten. Van spelers als Adam en Mol moet het wat dat betreft niet komen en juist daarom past de Xerxes-man zoo goed bij hen. De binnenspelers moe ten in de stormlinie van ons N'ederlandsche -Elftal de vleugelspelers aan het werk zetten, openingen en kansen voor het doel der tegenstanders maken en Lagendaal moet ze benutten. Én onze middenvoor begreep dit ook. Zoodra hij een bal kreeg, gooide hij deze niet, of slechts zelden op de buitenspelers, maar ging recht op het Belgische doel af en viermaal met succes. Na Parijs werd Lagendaal verheerlijkt, na Amster dam verguisd, maar nu zullen alle „anti-Lagendaal" menschcn wel weer bekeerd zijn. Adam was op zijn best. Wat gaat er van dezen speler een werkkracht en aanvurend enthousiasme uit. Hij was overal waar de bal was. Het eene oogen- blik zat hij dicht bij het Nederlandschc doel om den bal op te halen, en enkele momenten later maakte hij het de Belgische achterhoede al weer lastig. Steeds weer trok hij de verdedigers uit elkaar en lokte zijn tegenstanders naar zich toe, zoo voor zijn medespelers de mooiste kansen scheppend. Begrijpelijk is het dat Wels steeds gevaarlijk was, na Adam naast hem zoo uitmuntend speelde. Maar ook individueel gaf de kleine Unitasman keurige staaltjes voetbal ten beste. Onze linkervleugel was minder goed, dan de rech- terwing, die momenteel niet sterker samengesteld kan worden. Van Nellen kreeg heel weinig te doen en Jaap Mol stelde dikwijls teleur, maar daar staat bij den K.F.C.'er tegenover, dat hij eenige „heldere" oogenblikken bad, waarin hij de situatie begreep en wist uit. te buiten, zooals bij de eerste twee doelpun ten. Geen onzer middenspelers heeft ditmaal uitgeblon ken. Anderiesen stuwde de aanval beter dan we van hem gewend zijn, het aangeven was zuiverder. Zijn verdedigen viel niet op, maar Van Run en Weber had den zijn hulp niet meer noodig dan zij kregen. Van Heel speelde rustig en l.ad met Van Run het spel van Versijp en Voorhoof volkomen in zijn macht. .T. Paauwe zwoegde geweldig en had het uiterst lastig tegen België's gevaarlijkste en snelste aanval ler Bastin, die zoo langzamerhand al de veteranen- leeftijd en gestalte krijgt, maar zich met zijn gezette figuur nog merkwaardig snel kan verplaatsen! Maar Paauwe heeft het er goed afgebracht en bleek voor Bastin steeds moeilijk voorbij te komen. Bij onze verdedigers komt allereerst Van Male een applaus toe. Hij heeft zich werkelijk kranig door zijn debuut heengeslagen en de lange slanke Feijen- oord-doelverdediger heeft zijn werk zoo uitstekend verricht, dat Van der Meulen het hem nauwelijks verbeterd zou hebben! Van Male is de aangewezen vervanger en met het oog op zijn leeftijd, de aange wezen opvolger voor den H.F.C.'er. Van Run en Weber vormden weer een prachtig slui tende verdediging. Weber begon ietwat weifelend, maar begon steeds beter te spelen en had op het laatsteBastin geheel in bedwang. Van Run was trapvast, redde in alle mogelijke si tuaties en zijn wegwerken was prima. Als geheel speelde het Nedcrlandsche team een schitterende wedstrijd. Er -verd met een geweldig tempo ingezet, een tempo, dat de Belgen, die toch zeer snel zijn, nauwelijks konden bereiken. In de twee de helft ging het bij Holland iets minder vlug en de Belgen kwamen daardoor in de meerderheid. Het samenspel sloot bij de Belgen wel iets beter, maar een verrassend element als bij de onzen miste het. Speciaal in de voorhoede ging het te automa tisch, als een uit het hoofd geleerd lesje. Door ons lange spel daarentegen werd de tegen stander keer op keer overrompeld. Wat het spel der Belgen betreft, nog eenige op merkingen. Allereerst dient gezegd dat Hooydoncks erg werd gemist. Hadden wij voor onzen aanvoerder een prima plaatsvervanger, de Belgen hadden die niet in Herremans. Nu moet evenwel als verontschuldi ging voor Herremans gelden het werkelijk buitenge wone spel van Wels en Adams en hoewel Hooy doncks Wet er zonder twijfel beter afgebracht had dan zijn vervanger, kan dit toch niet de oorzaak der ne derlaag genoemd worden, want ook als Hooydoncks back had gestaan, was de Hollandsche voorhoede wel eenige keeren door de Belgische verdediging gekomen. Doelman v. d. Berghe heeft weinig gelegenheid ge had om zich te ontplooien. Wat op doel kwam was of gemakkelijk of onhoudbaar! De halflinie was de eenige linie in het Belgisch elf tal waar het sloot. Goed werk verrichtte steeds spil Hellemans, die stuwend vooral prachtig werk deed. Daarnaast moet het goede plaats kiezen van Simons genoemd worden. De aanval van onze tegenstanders stelde, zooals ge zegd, teleur. Versijp, die in Amsterdam zoo bekoord had door snelheid en afgemeten voorzetten, was heel matig. Het gcheele binnentrio (vooral Voorhooff) toonde een goede bal techniek, maar een groot gebrek aan schotvaardigheid en onverwachte pogingen om het N'ederlandsche achterstel te verrassen. De linkervleugel was nog het gevaarlijkste, dank zij de invaller Bastin, die individueel opviel en waar onder de combinatie eerder op vooruitging, dan dat zij er onder leed, want zoowel Bastin als Van Beeck en De Clercf in de Antwerp F. C. spelen. De arbiter, de Engelschman Musther, kon ons goed bevallen. Hij floot weinig, maar op de juiste oogen blikken. Het terrein was uitstekend. De accomodatie van het Antwerp Stadion, dat 40.000 toeschouwers plaats geeft, liet nog wel een en ander te wenschen over. De toe gangswegen waren slecht ensmal. De verkeersregeling tusschen Antwerpen en Deurne, vaar het Stadion ligt, was goed. Voor den wedstrijd werd het publiek bezig gehou den door een aardige ontmoeting van Junior-ploegen, n.1. van Junior-Avondschool (zooiets als bij ons de oefeningen op het V.U.C.-veld, maar dan voor Ju nioren en de Antwerpsche Junioren. Uitslag 5—3 voor de „Avondschool", in welk elftal enkele heel goede spelers scholen, n.1. keeper Van Bruggen en midvoor Desmedt. Het wedstrijdverloop. Om 3 uur Belgische tijd wordt begonnen. Er wordt al direct een flink tempo ingezet, Adam onderscheidt zich onmiddellijk. Na fraai spel zijner zijds wordt Wels aan het werk gezet, maar de voor zet van den Unitas-man wordt door Nouwens opge vangen en verwerkt. Dan biedt onze rechtsbinnen Lagendaal een kans, door mooi tusschen de backs door te spelen. Succes heeft hij niet, want Lagendaal schiet tegen den uit loopenden Belgen-keeper. Dan krijgt Van Male even lastige situaties op te lossen, als Capelle ontsnapt-, maar door goed uitloopen redt hij fraai. Na een slecht weggewerkte corner op het Hol landsche doel, kogelt Hellemans plotseling in. Ook nu slaat Van Male over de lat. Na 8 minuten neemt Bastin een corner, die scherp voor het. Hollandsche doel komt. Weber probeert weg te koppen en de bal komt tusschen hem en de paal bekneld te zitten, waarbij de scheidsrechter, die er vlak bij stond, constateert dat deze het doelvlak is gepasseerd. België leidt dus met 1-0. Steeds weer gaat Adam er tusschen uit. Hij geeft weer netjes door naar Lagendaal, waarbij echter Nouwens ingrijpt. Na 12 minuten gebeurt het. Mol krijgt van Van Heel den bal toegespeeld, geeft met een tusschen de backs door en Lagendaal is er bij en na nog even doorloopen, knalt hij onhoudbaar hoog in. De stand is gelijk, 1—1. Holland is nu geregeld voor het Belgische doel. Goed samenspel van Mol en Van Nellen besluit de K.F.Cer met naast schieten. Even later schept hij zich een goede schietkans, maar laat die weer ver loren gaan ook. Weer krijgt Lagendaal een kans van Adam en de Belgen mogen van geluk spreken dat zijn kei net langs de paal gaat. Weber begaat een overtreding en de vrije schop wordt door J. Paauwe weggewerkt. Van Male moet ook weer optreden, als de Belgen aanvallen, doch ook nu is onze doelman op zijn post en het schot van Capelle heeft bij hem geen kans. Nadat na een half uur Van Heel een combinatie Versijp-Voorhoofd onderbreekt en naar Mol speelt, herhaalt deze het spelletje bij het le doelpunt ver toond en weer is Lagendaal er bij, passeert nog op keurige wijze Herremans en weer kan v. d. Bergh aan zijn schot zelfs niet tippen. Holland heeft de leiding, 1-2. Weer volgen Hollandsche attaques. Een indivi- dueele poging van Mol, wordt onschadelijk gemaakt door v d. Berg. Dan is het woord even aan de Bel gen. Vier corners achter elkaar worden op ons doel genomen, maar vooral door Van Male komen er geen doelpunten. Capelle en Lagendaal breken door en de keepers redden door uitloopen. Dan is rust aange broken. Rust. Nauwelijks is weer begonne, of nadat Van Run Voorhoof den bal heeft ontfutseld, geeft Adam door naar Lagendaal, precies als bij de andere doelpunten en op buitengewoon handige wijze deponeert hij het leer ten derden male langs v. d. Berg. 13. De Hollanders zijn nu vrij zeker van hun zaak. Een verrassing als te Amsterdam wordt niet gevreesd want de Belgische aanval is tegen onze verdediging niet opgewassen. Spannend is het voor het Oranje-doel als de bal via Weber naar ons doel springt, maar Van Male kon nog net over de lat tippen. Dan probeert Voor hoof nog een kansje, en schiet hoog over. Bastin en Versijp glippen langs onze verdedi gers, maar iets levert dit niet op. Na een kwartier plaatst Van Nelle een slecht weggewerkte voorzei voor de voeten van Lagendaal en met v. d. Bergh voor zijn voeten, wipt hij den bal over den doelman m het net. 1—4. België wordt sterker, mede door het windvoordeel. Dit laatst deel is het minst interessant. v. d. Bergh krijgt lastig werk als Lagendaal een voorzet van Wels in den hoek kopt. Voorhoof geeft een prachtige voorzet, die Van Heel net over kopt. Lagendaal krijgt nog een kans. Zijn verre schot is echter te zacht om resultaat te hebben. Bastin heeft het steeds met Paauwe en Weber te kwaad. De talrijke Belgen aanvallen blijven onge vaarlijk en hetzelfde valt te zeggen van de nog ko mende N'ederlandsche pogingen en er wordt dan ook niet meer gescoord. De elftallen waren: België. Van den Berghe Nouwens Herremans Simons Hellemans De Clercq Versijp, Voorhoof, Capelle, Van Beeck, Bastin. O Van Nellen, Mol, Lagendaal, Adam, Wels. Van Heel Anderiesen Paauwe Sr. Van Run Weber. Van Male. Holland. UITSLAGEN 20 MAART. 2D: Texel 2—B K.C. 2, 3—2 Adsp. M. Helder eHelder d 025 OVERZICHT. M.L.D. kampioen. Juist toen we maatregelen zouden gaan treffen om de beslissinsmatch tusschen Petten en M.L.D. te ver slaan, lazen we de gevolgen van de kwestie-Mieldijk bij J.V.C. Aangezien deze speler de zes eerste com petitiewedstrijden ongerechtigd heeft meegedaan, met de blauwzwarten, zijn de behaalde resultaten in die wedstrijden alle omgezet in 0—5 nederlagen, eventueel verhoogd met de gemaakte doelpunten in die wed strijden door de tegenpartijen. Deze beslissing is hard, o.i. te hard voor de Julia- nadorpers. tenzij inderdaad mocht blijken, dat het on gerechtigd laten meespelen van Mieldijk willens en wetens door het bestuur is geschied. De situatie is nu zoo geworden, dat M.L.D. hier door plotseling den kampioenstitel uit den hemel ziet vallen. De vliegkampmenschen toch hadden eenmaal van J.V.C. verloren en Petten had tegen hen gelijk gespeeld. Het is duidelijk dat het omzetten in over winningen aan M.L.D. juist één puntje meer voor deel bracht dan aan de Pettemers, voor wie deze gang van zaken hoogst onaangenaam is. En ook de meeste neutrale sportliefhebbers zullen beamen dat een beslissingswedstrijd op neutraal gebied onder de huidige omstandigheden de meest sportieve beslis sing geweest zou zijn. Intusschen, zoo vernamen wij in den loop van den middag, kan het er toch nog van komen. H.R.C. 4 heeft nl. nog een protest loopen tegen M.L.D. Als we ons goed herinneren heeft M.L D. destijds met 4—3 onder protest der roodjakken van H.R.C. 4 ge wonnen. Aan de protestcommissie ligt dus toch nog de taak om uitspraak t» doen. We hebben evenwel een idéé dat deze mogelijkhe den M.L.D.'s kampioenschap niet zullen belagen, vandaar dus onze welgemeende felicitatie. De veran derde uitslagen zijn: H.R.C. 4—J.V.C. 5-0 wordt 10—0; J.V.C.—Sparta 2 3-1 wordt 0-6; J.V.C. 1—B.K.C. 2 0—1 wordt 0-6; Petten—J.V.C. 0-6 wordt 5-0; J.V.C—M.L.D. 5-2 wordt 07; Texel 2J.V.C. 1 14 wordt 60. Voor het overige won Texel 2 Zondag op het eiland van B.K.C. 2 (3-2). Racing 4 en Sparta 2 komen elk nog eenmaal tegen de Texelaars uit en dan is ook deze klasse uitge speeld. De gewijzigde stand is: M.L.D. 16 13 1 2 80—29 27 Petten 16 12 2 2 5526 26 H.R.C. 4 15 9 3 3 51—39 21 D.O.S.K.O. 16 7 2 7 41—32 16 B.K.C. 2 16 6 3 7 29—35 15 J.V.C. 16 5 2 9 28—57 12 Sparta 2 15 2 7 6 30—32 11 Texel 2 14 4 10 26—61 8 Helder 4 16 1 2 13 32-66 4 ADSPIRANTEN. Alleen de adsp. match Helder de werd gespeeld. De d-mannen wonnen met 250, waarvan aanvoerder Taylor met 14 doelpunten Lagendaal volkomen in z'n schaduw stelde! KAMPIOENSCOMPETITIE. Op zoo'n interland-dag zinkt de rest hoe belang rijk ook volkomen in het niet. Toch mogen we niet ualaten te vermelden dat Enschedé een buitengewoon moeilijken wedstrijd heeft gewonnen in Veendam. Slechts met een 1—0 zege konden Nagels c.s. terug- keeren. Ajax 1 1 0 0 4-0 2 Feijenoord 1 1 0 0 2—1 2 Enschedé 2 1 0 1 2—2 O Veendam 2 0 0 2 0—5 0 P.S.V. 0 0 0 0 0-0 0 AFDEELING IV. In afd. IV werd het programma besloten. Aller oogen waren gericht op de prestaties van N.A.C. in Bleijerheide. Door de geweldige activiteit van Paffen c.s. brachten de Bredanaars het niet tot een zege. Zelfs dolven ze met 3—1 het onderspit, waardoor de onzekerheid omtrent P.S.V.'s kampioenschap volko men is weggenomen. Bleijerheide bereikte door deze krachtprestatie het fatale getal 13, dat door twee andere clubs eveneens bereikt werd. nl. B.V.V. en De Valk. Een nacompeti- tie tusschen deze drie zal de beslissing moeten bren gen. P.S.V. 18 12 2 4 54—32 26 Eindhoven 18 12 0 6 4631 24 N.A.C. 18 11 2 5 46—34 24 AFDEELING V. Voor de promotiecomp. speelden F.V.C. en Noord ster te Leeuwarden gelijk rft—0\ SneeVs kansen stij gen. Zou het „D.H.C. van het Noorden" nu eindelijk eens slagen. De sympathieke club van Daan vnn Del den verdient het ruimschoots, 't Zou voor dë ver breiding der voetbalsport in Friesland's Z.W. hoek een groote propaganda zijn. Sneek 1 1 0 0 41 2 F.V.C. 10 10 0—0 1 Noordster 3 0 11 14 1 AFDEELING I. PROMOTIE-OOMPETITIES. K.F.C. 2 verloor op eigen terrein van E.D.O. 2 in den strijd om één plaats in de res. le klasse (02). W.M.S. klopte Purmersteijn (32). Hier gaat het tus schen W.M.S., Purmersteijn en de hekkesluiter Q.S.C. Wij wijzen er op dat de twee eersten In deze competitie promoveeren. ter aanvulling van de onvolledige 3e klass se. De stand is: Q.S.C. 1 1 0 0 1—0 2 W.M.S. 2 1 0 1 3—3 2 Purmersteijn 1 0 0 1 0—1 0 Reserve 3e klasse. West-Frisla 2. toch al kampioen, liet zich met 21 door O.S.C. 2 kloppen. Meervogels 2 verloor met 20 van W.F.C. 3. Andere afdeellngen. In afd. 3 is thans ook de Tweede 2e klasse kampioen bekend. Enschedesche Boys heeft het n.1. weer eens tot een kampioenschap gebracht. Het gaat dus tusschen Z. A.C., Quick en Enschedesche Boys, drie clubs dus met een verleden! In afd. 4 ging Juliana nog maar steeds door met winnen. Met 30 ging Miranda er aan. K.N. V.B. -beker. Ajax, dat het twee jaar geleden met z'n tweede elf tal tot de finale bracht, verloor nu met 30 van Tu- bantia. P.E.C. bleef nog aan door een magere 10 op Rood Geel. Hilversum behoort ook nog tot de kanshéb- benden door een 64 zege op Haarlem. Dat H.F.C. het tot de sterkste belager van Gouda niet verder kon brengen dan 00, lag in de lijn der verwachtingen. Gouden Kruis N.H.V.B. B.K.C. 1 won met 3—2 van Sparta 2, terwijl H.R.C. 4 met 21 van H.R.C. 3 won. Een vingerwijzing ongetwij feld aan de E.C. van Racing! Juniorendag N.H.V.B. Alle vereenlgingen kunnen voor dezen dag een of meer ploeg formeeren uit spelers tot en met 18 jaar. Sluiting van aangifte 1 April, volgens het Alg. Sport blad. Wij teekenen hierbij aan dat onze gewestelijke clubs zeer zeker kunnen meedoen en nog niet eens een slecht figuur behoeven te slaan. Een gellatteerde overwinning voor B.K.C. L Een wedstrijd waar g.een pit in zat. Onder leiding van scheidsrechter Goudswaardt trapt B.K.C. voor zon en tegen wind af. Onmiddel lijk zitten de Schagenaars op de B.K.C. helft, maar door stug verdedigen der B.K.C. achterhoede kunnen ze er niet doorkomen. Dan valt B. aan en ontkomt het Schager heiligdom ternauwernood aan een door boring als Bijlsma misgrijpt, maar Tauber schiet naast. Dan is het weer S. dat aanvalt. Op drie kwart veld krijgt aanvoerder Breebaart een vrije schop te nemen, welke door hem wordt achterge- schoten. De B.K.C. keeper trapt uit en B. valt vin nig aan. Verscheidene hunner aanvallen stranden op buitenspel. Na 12 minuten spelens krijgt B. de eerste corner op het S. doel te nemen. Deze wordt door den B. rechtsbuiten echter achtergeschoten. Een mooi staaltje begrijpen en samenspel krijgen we dan te zien tusschen Boontjes en Buiskool, laatstge noemde geeft een mooie voorzet, welke door den naar voren gekomen Breebaart naast gescholen wordt. Schagen is nu het meest aanvallend en B.K.C. bepaalt zich uitsluitend bij enkele uitvallen, welke niet geheel van gevaar ontbloot zijn. Weer is het Boontjes en Buiskool die de B.K.C. achterhoede voor een delemma plaatsen. Boontjes trapt naar binnen, waar Molenaar een dot van een kans mist. B. valt dan goed aan. maar verder clan de ver opgedrongen Gebr. Rempt komen ze niet. Toch vinden wij het wat gevaarlijk zoover op te dringen. B.K.C. maakte er geen gebruik van. maar een andere vereeniging. die het doorziet, profiteert er meestal van. Tunker van B.K.C. wil Rempt Sr. pnsseeren, maar moet den bal aan Rempt laten, die hem mooi doorgeeft naar Buiskool. Ongeveer op het middenterrein krijgt deze den bal te pakken en onderneemt een pracht van een rennetje, alles op z'n weg passeerend. Geen spe ler kon hem meer inhalen als B. hem gepasseerd had. Dit rennetje wordt besloten met een mooien voorzet, die door Boontjes net langs wordt gescho ten. Even daarna stopt de Breozand keeper van dicht bij een schot van Molenaar meesterlijk. Een beetje geluk had hij hierbij wel. Maar zonder geluk vaart geen keeper wel. Dan krijgen we 2 corners op het S.-doel, welke mooi worden voorgeschoten, maar door het B.K.C. binnentrio niet worden benut. De B.K.C. speler Tromp hoede zich voor natrappen. Verscheidene malen ontging den scheidsrechter dit. B. valt dan goed aan van ongeveer de helft van het veld lost de B.K.C. linksbuiten een hoog schot, op het S. heiligdom. Bijlsma twijfelt een oogenblik, wat hem noodlottig wordt. De bal springt op den grond. Net als Bijlsma den bal wil grijpen, schiet Tromp voor B.K.C. in, 10. Kort hierop probeeren de B.K.C.'ers het weer op een dergelijke mp~«"er. maar Bijlsma is op z'n pest en stopt goed. Scheidsrechter Goudswaardt maakte nog al eens fouten, vooral de buitenspelregel mag scheidsrech ter Goudswaardt nog wel eens grondig nazien. Bij een mooi aangegeven bal van de Moor scoort Paulusma met een effectvol schot den gelijkmaker 11. Het spel gaat nu even van doel tot doel, waar na de rust ingaat. Na de rost. Na de rust kan Boon niet verder spelen en wordt na ongeveer 10 minuten vervangen door Chr. Tial- kens. De E.C. mag wel eens optreden tegen het niet aanwezig zijn van een in sporttenue gestoken resér- ve. Ongeveer 3 minuten na de rust neemt B.K.C. de leiding. 21. Het spel wordt eenigszins fitter, maar blijft toch een slappen vertooning. vergeleken bij den wedstrijd Succes ISchagen II. S. II kan beter spelen dan nu het geva! is. Na een mooien open aanval van B.K.C. wordt dit besloten met een hard schot van Tauber. wat doel trof. 31. Dit is de Scha- genaren toch te bar. Onophoudelijk vallen ze aan, maar B.K.C. verdedigt met harid en tand. Enkele malen wordt door S. nog goed werk te zien gegeven, Er wordt nu echter veel te kort gespeeld. Vooral ae linkervleugel werd totaal verwaarloosd. Had de lin kervleugel maar eehad. dan had B.K.C. een neder laag geleden Eenmaal zien we nog een mooi staaltje kunnen van G. J. Boontjes, waaruit hij onhoudbaar doelpunt. 3—2. Dan is het echter gedaan met de ge- heele spanning en de wedstrijd eindigt met S. in den aanval. ADSPIRANTENDAG „SCHAGEN—HOLLANDIA", HOORN. De heer Overdijk, toenmaals secretaris der V.V. „Sparta", nu voorzitter der V.V. „Hollandia" te Hcorn, kwam met twee adspirantenelftallen bij Schagen op bezoek. Binnenkort zullen de Schager adspiranten een tegenbezoek brengen in de oude Hoornsche stad. Een aardig uitje voor de jeugdige Spartanen. Deze ontmoetingen verliepen beiden in nederlagen voor de Spartaantjes. Voor den aanvang van den wedstrijd Schagen bHollandia b werd laatstgenoemd elftal gehuldigd wegens het behaalde kampioenschap harer afdeeling. Sparta a verloor van Hollandia a met 32. Sparta b verloor van Hollandia b met 4—2.

Schager Courant | 1932 | | pagina 8