lm Pil ii 1931. Radioprogramma Drukke dag voor het Callantsooger strand. VAN DEN AUTO GESLINGERD. De onbewaakte overwegen Ingezonden Stukken. Bloembollentrust. c a iiayrsooG Zondag heeft vooralsnog het record geslagen van *et badseizoen van dit jaar. Reeds vroeg kwamen ■uit den omtrek de talrijke bad- en strandvermaak- Uevenden per auto, fiets of met lijn 2 naar ons prachtige strand, dat dan ook ruimschoots een verre tocht vergoedde. De wapperende vlaggen van de Cal lantsooger V.V.V. riepen van hun verhevenheid het welkom toe aan het publiek, de fleurige strandten ten en -stoelen lokten tot een prettig zitje in de schaduw of een zonnebad. Groot was 't aantal baad sters en baders, dat genoot van het heerlijke koele water, terwijl- door de straudexploitanten, door mid del van een wachter In een vlet. voor de veiligheid werd zorggedragen. Als attractie was een bal geor ganiseerd, waarvan door velen, ondanks het warme zomerwer, druk gebruik werd gemaakt. Een keurig strijkje verzorgde het rhythme en de melodie. De heeren strandexploitanten hebben zeker wel de pri meur van dit evenement wat betreft de badplaat sen benoorden Bergen aan Zee. Het aantal bezoe kers van dezen dag wordt op ongev. 3000 geschat. ZEER ERNSTIG ONGELUK NABIJ CALLANTSOOG. Het slachtoffer zwaar gewond opgenomen. Zondagavond j.1. te ongeveer 6 uur had aan de Schinkeldijk alhier een ernstig ongeluk plaats. De 56-jarige G. Boon, wonende te Schagen. had aan der. chauffeur van de firma De Nijs te Schgen toestem ming gevraagd en gekregen om met de vrachtwagen mee te rijden. Ongeveer halverwege de kluft en het dorp moest de auto uithalen voor eenige fietsers hier door maakte de wagen, die overigens niet te hard reed, een onverwachte beweging, met het gevolg dat Boon van den wagen viel. Ernstig bloedend aan het hoofd, bleef hij aan den kant van den weg liggen. De chauffeur eener paseerende auto meldde het on geluk in het dorp, vanwaaruit direct telefonisch Dr. E. E. Oterdom werd gewaarschuwd. Spoedig was 'deze ter plaatse van het ongeluk. Hierna werd de bewustelooze man ten huize van den heer J. vam Honschoten binnengedragne, waar hij verbonden werd. Op advies van den geneesheer was inmiddels de heer Boontjes te Schagen opgebeld, welke spoe dig met zijn autobrancard verscheen, waarmede het slachtoffer in zorgwekkender toestand naar het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar werd vervoerd. Den bestuurder der vrachtauto treft geen schuld. Dit ongeval bewijst duidelijk hoe gevaarlijk het Is om op een vrachtwagen zonder zijkleppen plaats te ne men. Wanneer men zulks doet, betrachtte men de uiterste vorzichtigheid of nog beter... men neme geen plaats op een dergelijk voertuig. Zangvereenlging „Zamglust". Bij een, een dezer dagen gehouden bestuurs verkiezing werd het bestuur als volgt samengesteld: Mevrouw H. C. v. Meerten-Zuilen, voorzitster; Mevr. y*. Visser-van der Werf, secretaresse; Mej. T. Luikes "Mevr. N. Vos-Seymour en Mevr. N. Vriesman- Oosterman. Circus Amerettie. Het Circus Amerettie heeft Zaterdag- en Zondag avond op het dorpsplein alhier twee voorstellingen gegeven, welke door een talrijk publiek werd bijge wond. Het programma viel zeer in den smaak en was goed verzorgd. heerhvgowaard Van de zijde van het comité dat jaarlijl^ de autotocht voor de ouden van dagen organiseert, wordt ons ver zocht, mede te deelen, dat na langdurige besprekingen men er uiteindelijk toe besloten is dit jaar den gewonen tocht niet te houden. Met leedwezen werd door het bestuur dit besluit ge nomen. doch gezien den finantieelen toestand van de velen van, wie de vrijwillige giften binnenkomen, en ook In verband met het tegenvallen van de opbrengst der aardappeloogst, meende men aldus te moeten han delen. In beginsel werd besloten de tocht het volgend jaar weder door te laten gaan. Zondagmorgen half zeven ontdekte de dochter van de wed. S. alhier, die met haar bejaarde moeder samen woonde, dat deze zich niet meer te bed bevond. Een in gesteld onderzoek wees uit dat de oude vrouw zich ge durende den nacht naar buiten had begeven en vermoe delijk door de duisternis misleid, in de nabijzijnde sloot is geraakt, waar haar lijk werd opgevischt. h 00 (!\v ou d Ingevolge de Crisiszuivehvet is in deze gemeente uit betaald een bedrag van f 4828.50 aan 191 veehouders met een aantal melkkoeien van 2146. De afbraak van de school en schoolwoning aan den dorpsweg is door den Raad gegund aan J. Habbé, slooper te Alkmaar, voor een bedrag van t 415. Met ingang van 22 Augustus a.s. is aan Mej. K. P. Schoorl. onderwijzeres aan de openbare lagere school in de Kerkelaan alhier op haar eigen verzoek eervol ontslag verleend. Onze plaatsgenoote Mejuffrouw J. J. M. de Bruyn, wijkverpleegster alhier behaalde dezer dagen te Haar lem het diploma voor Zuigelingenbescherming. Ophefing der bewaking op een drnkken overweg te Dordrecht. Naar den heer Van Zadelhof f ter oore kwam, be staan er plannen om den bewaakten overweg bij wachtpost 3i aan den Zuidendijk op de grens van Dordrecht en Dubbeldam te veranderen in een onbe- waakten overweg. In verband daarmede, vraagt hij aan den Minister van Waterstaat, of deze weet. dat daar ter plaatse per 24 uren pl.ni. 160 treinen passeeren; dat het ver keer over dien overweg zeer druk is en nog voortdu rend toeneemt.; en dat de toestand daar zoodanig is dat er geen vrij uitzicht op de spoorbaan is. In deze omstandigheden verzoekt hij voorts den Minis ter al het mogelijke te willen doen om te bevorderen dat de bewaking van dien overweg daar een zeer ge vaarlijken toestand zal scheppen, die tot de ernstigste gevolgen kan leiden? DE VERMISTE GOUDEN TIENTJES. VIJF DOODEN TENGEVOLGE VAN BLIKSEM. Een premie uitgeloofd. Door den officier van Jusitite te Utrecht is een be drag van f 1000 uitgeloofd voor hem of haar, die in lichtingen kan verstrekken, welke leiden tot opspo ring van de uit de Rijksmunt vermiste 1646 gouden tientjes. AUSTRALISCH STOOMSCHIP GEZONKEN. 10 dooden. Melbourne, 10 Juli (V.D.: Het Australische kust- schip „Casino" dat 425 ton. meet, is tijdens een ern- stigen storm in de Apollo-golf (staat Victoria) gezon ken. Tien personen zijn bij de ramp om het leven ge komen. GEEN LAST VAN DE CRISIS. HET STROOMVERBRUIK MET BIJNA 20 ft GESTEGEN. De crisis heeft den groei van het P.E.N. in 1931 niet gestuit. Het aantal verkochte K.W. steeg van 115 mil- lioen op 137.660.000 K.W.. dat is met 19.6 ft. Telt men de Hoogovens en de levering aan de Wieringermeerpol- der niet mee. dan is de stijging nog 10 ft. Tusschen het aantal opgewekte en het aantal ver kochte K.W. is altijd een vrij groot verschil. In 1931 be droeg dit verlies ruim 10 millioen K.W. of 6.8 ft. Hier tegen schijnt geen kruid te zijn gewassen. Geleverd werd aan de onderscheiden klanten: Gemeenten Groot-industrie Polders Wieringermeer Hoogovens Ned. Spoorwegen In 1930 In 1931 42.999.493 K.W. 48.316.135 K.W. 49.116.136 K.W. 51.439.181 K.W. 6.921.592 KW. 5.261.995 K.W. 9.008.368 KW. 2.277.382 KW. 7.055.510 K.W. 26.441.506 K.W. 3.923.899 KW. Totaal 115.101.099 KW. 137.660.098 K.W. Blijkbaar ligt de daling voor de polders aan het weer. Het aantal dat electrisch wordt bemalen, steeg in 1931 met 11 en is nu 95. behalve een 10-tal dat op gemeente lijke laagspanningsnetten is aangesloten. In 56 gemeenten levert het P.E.N. rechtstreeks aan huis. Aan 52 andere wordt nog en gros geleverd en bestaan dus gemeentelijke distributiebedrijven. De winst- en verliesrekening van het P.E.N. sluit voor 1931 me,t een saldo-winst van f 592.579.75 Dit be drag is toegevoegd aan de reserve. Eigenlijk is de uitkomst nog gunstiger geweest. Het voordeelig overschot was n.1. f 1.168.237.21. doch hiervan werd 575.657.70 aangewend voor een extra afschrijving op buiten bedrijf gestelde activa (de centrale te Naar- den, die nu geheel uit het bedrijf is genomen, op kabels enz.) Het P.E.N. gaat dus goed, maar de gewenschte reserve, die naar wij meenen, op 10 pet. wordt gesteld, is nog niet bereikt. Zij bedraagt nu f 1.160.687.44, doch moet stijgen tot ruim 3 millioen. Intusschen schijnen Ged. Staten niet met tariefsver laging te willen wachten tot de volle reserve aanwezig is: Bij het debat over de derde turbine in de nieuwe Centrale bij de Hoogovens, deelde Gedeputeerde Mr. Bruch mede, dat er reeds sinds Januari 1932 over tariefs verlaging wordt gesproken. Waarschijnlijk zal het er dus in 1933 wel van komen, doch men stelle zijn ver wachting vooral niet te hoog: een geringe prijsverlaging per K.W. loopt onmiddellijk in de tonnen. Ook houde men dit in het oog: in de gebieden, waar de Provincie aan huis levert, in de laagspanningsgebie- den dus, bedraagt het voordeelig exploitatie-saldo slechts f 29.562.21. De groote winst komt dus van de levering en gros en daar heeft de Provincie geen in vloed op de prijzen, welke worden berekend. In het Jaarverslag lezen we: „Het uniform tarief voor verlichting en huishoude lijke doeleinden, het vastrechttarief, is weer ongewij zigd gebleven. Het blijkt zoodanig, gesteld, dat het over het algemeen gunstig werkt en dat een aanzienlijke uit breiding van het huishoudelijk verbruik mag worden geconstateerd." De klanten zijn dat niet alle met de directie eens. Mop peren geeft echter niets. Wie gerechtvaardigde en goedgefundeerde klachten heeft, doet het best, die ter kennis van Gedeputeerde Staten te brengen. Ten aanzien van heetwaterinstallaties wordt opge merkt, dat het bedrijf er toe overgegaan is om deze niet alleen in abonnement te verstrekken, doch ook in huur. Het betreft Installaties met reservoirs van 25 tot 150 liter inhoud met stroominkoop a 214 cent per K.W. Tevens werd bepaald, dat aan huur- en eigen instal laties stroom a 2*4 cent zou kunnen worden toegevoerd tusschen 12 en 14 uur. In den loop van dit jaar is inge voerd, dat voor electrisch koken en aan alle boilers ook stroom wordt toegevoerd tusschen half 11 en 12 uur. Sinds den aanvang van 1932 stelt het P.E.N. in haar heele laagspanningsgebied tegen contante betaling of op afbetaling electrische keuken-apparaten beschikbaar. Deze maatregel houdt tevens in, dat het bedrijf den kooper van een electrische keukeninrichting tegemoet komt in de kosten van het op zijn aanwijzing gereed maken der keukeninstallatie. Zoo wordt de zekerheid ver kregen, dat het electrisch koken goed en veilig zal ge schieden. Tevens worden electrische keukeninrichtingen op proef gegeven. Tot slot nog een enkel cijfer. De Provincie heeft in het P.E.N. een kapitaal ge stoken van ongeveer 37 millioen. Dat heeft zij moeten leenen en met dat bedrag is dus haar schuld vergroot. Zulk soort schuld mag men echter hebben. Daar staan bezittingen tegenover en inkomsten: rente en aflossing komen geregeld in de Provinciale kas terug. Nog twee dagen, juichte de Kromme, en dan ma ken ze ons niks meer. ouwe jongen! Ik kan er met m'n pet niet bij, dat die tijd nou al voorbij is. De Kromme en ik, we lagen met z'n tweeën op de sergeanten kamer. Zatérdag zouden wij afzwaaien, wan neer er niets tusschenbeide kwam. Eensklaps kreeg de Kromme het kolder in den kop. Zijn waschbak in den steek latend, danste-ie met zijn bemodderde kistjes en met een bezeept gezicht over de kamer. Loshangende galgen zwaaiden hem staartsge- wijze achterna. Op m'n krib liggend zag ik hem lachend aan. Sta op, tijger, schreeuwde hij. Kleed je aan. Van avond gaan we een begin maken met het afscheid nemen van de meisjes en de kroegbazen. De kromme was een aardig jong. Hij dankte zijn re putatie aan het feit licht-rood golvend haar. een groo- ten neus en ietwat kromme beenen te hebben, zonder leelijk te zijn. V.D. verneemt uit Warschau.: De Dombrowa-streek werd Zaterdag door een he vig noodweer geteisterd. Vijf personen werden door den bliksem getroffen en op slag gedood, terwijl zes anderen ernstig werden gewond. Nou, zijn we toch te laat. Kromme. Ik ga op m'n gemak verder! Als je me straks niet zoo lang had laten wachten, hadden we tijd genoeg gehad, zei ik over straal loopend alsof ik alleen op de wereld was. Ze was zoo zoet als bruidsuiker, hikte de Kromme. Wat is de wereld toch schoon en fijn, hé. Ze kuste me of ze me nooit meer terug zou zien. Ik kon dat fluweelen halsbandje van haar niet gejat krijgen, daar om duurde het zoolang. Laat es ruiken, zei de sergeant-planton met z'n neus bii de Kromme z'n mond komend, toen we een half uur later bij de kazerne gekomen wa ren, Je bent in kennelij- ken staat en bijna een uur over tijd. Dat is erg, mees muilde de kromme, die nu pas de portée van het geval begreep en er aan dacht dat hij Zaterdag af zou zwaaien. Heb je iemand ge zien? vroeg de sergeant voor zich uitkijkend. Niemand als Leentje met den Halsband, mij merde de Kromme. Maak dan dat je over vijf minuten op je «Laat e® ruiken,,' zei de stroozak ligt, sergeant-planton. Tjeu Peters zat bij een stel vrienden in „De Com- merce" zijn dienstherineringen op te halen. Tot den dag voor zijn afzwaaien had hij in der. rats gezeten, dat ze hem nog een tijdje daar zouden houden. De quintessence van zijn vertelling was: hoe hij een zwaar rapport kreeg en hoe hij er langsaf draaide. Toen de Kromme en ikhet zoover geschopt hadden, meenden we, dat ons niets meer kon gebeuren, ver volgde hij. Laten we met ons dom gezicht naar de kamers van een troep collega's gaan, de dekens van de bedden aftrekken en afscheid nemen. Een beestenstal was het. En zoover hadden we het al gebracht, dat we midden in den nacht aan tafel zaten te gokken. Er werd worst gesneden, kuch geknauwd; enfin, het was een bende. Tot de sergeant van de wacht de ronde deed en ons snapte. We waren zoo zuur als ik weet niet wat. Twee keer liet hij ons niet schieten. Rapport! Er moest een half wonder gebeuren, wilden we daar bij den Bal gehakt, die onze Compagniescommandant was, zonder kleerscheuren afkomen. 's Anderendaags volgde de laatste bataljonsoefening. Om acht uur moest het bataljon klaar staan onder commando van den Bal-gehakt. Vijf voor acht lagen wij nog op onzen stroozak te pitten als een tijger. Hals over kop maakte de majoor ons wakker. Ongewasschen en nuchter op den maag gingen we mee. Had je dat stel landsverdedigers moeten zien. Op het nippertje presenteerden we de compagnie. De Bal-gehakt stond onder de snorrebaarden en barsehe blikken van grootmajoors en kolonel al water en bloed te zweeten. In denk dat-ie precies de maat had. Grooter was ie niet! Zijn beenen waren net carbonaatjes. Zoolang ik hem kende had ik hem altijd standjes hooren krijgen. Elke meerdere snauwde hem af. Dien morgen was het net een opgejaagde kip. Hij was overal en nergens. Men stuurde hem van de muur naar het kastje vice versa. Intussohen hadden onze belangen door die laatkomerij opnieuw een knauw gekregen. We stonden slecht. Tot overmaat van ramp vernamen we. dat deze oefening over de promotiekans van den Balgehakt beschikte. Ons afzwaaien konden we minstens een week uitstellen, straks liep alles verkeerd en op het rapport vond de kapitein in ons een voorwerp om zijn woede te koelen. Het liep zooals we verwachten. De groepen van de compagnies hadden absoluut geen verband meer met elkaar. Links en rechts lagen ze over de hei verspreid. De oefening, zooals de kapitein ons ze had uitgelegd, liep hopeloos in de war. Tenslotte kwam hij naar de verbindingsafdeeling om met behulp daarvan nog te redden wat er te redden viel. Terwijl hij enkele bevelen gaf, kwam de kolonel aan gereden. Zijn knevel stond recht overeind. Ik hoor het hem nog zeggen: Maar kapitein Jennes, waar moet dat toch naar toe! Sterren en balken, allen kruiden rondom hem tesa- men. Hij was zoo zenuwachtig als een verschrikt jong veulen. Catastrophale gebeurtenissen dreigden. Daarop kreeg ik een edelaardig idee. Og slag liep ik naar hem toe. Kapitein!, zei ik, mn hakken tegen elkaar klappend. Zullen we het bericht per seinpistool be kend maken? Met de lampen neemt het nogal tijd in beslag. Uit het roode pufge- zichtje keken me zijn krieloogjes wantrouwend aan. Ga je gang, zei hij niet-begrijpend. Een oogenblik later suisde een patroon door de lucht. Drie sterren vie len brandend omlaag in de kurkdroge, meterhooge hei. In de verte dook een gestalte op. Dan zweefden op die hoogte dria lichtende ballen. Patrouilles kropen over „Kapitein!" zei ik m'n hals de hei. Vale linten waren ken tegen elkaar klappend, het. Op verschillende plaatsen stegen rookzuilen op. De seinpatronen hadden de hei in brand gestoken. Vuur en vlammen stonden dreigend op. Iedereen keek angstig toe. De „Balgehakt" nam zijn fluitje in den mond: oefe ning afgelast; brand blusschen! Met man en macht stormden we op het vuur af. Onze kapitein voorop. Hij glunderde. Wij werden de vlam men meester... Kapitein Jennes maakte ondanks alles een goede beurt. Je begrijpt wel, dat we erin slaagden met een schoon leitje van het rapport te komen! GOTTFRIED VAN GRIENSVEN. Geachte Redactie, 'tZal onnoodig zijn veel over den slechten toestand te zeggen, waarin het bloembollenbedrijf verkeert. Wat ik daarover in Breezand kon wijs worden, en wat ik speciaal voor dat doel eens bezocht, weet iedereen die er belang bij heeft. Minder bekend mag echter heeten wat met een trustorganisatie of maat schappij in het bloembollenbedrijf te bereiken kan zijn voor wie zich daarvoor mocht willen interessee ren. Vooraf kan ik er bij zeggen dat het bezigen van Trustmethode als door mij bedoeld, wel eens meer berucht dan beroemd is geweest, waarbij ik dan op merken wil tevens, dat men van liefde alleen niet leven kan. Dc werkelijkheid is echter dat een Trust zich wel eens met politiek bemoeit als het. voor haar voordeelig kan zijn, zonder dat ze zich echter bij po litieke partijen aansluit of zich daarmee rechtstreeks bemoeit. Nu moet men hierbij aannemen dat de interna tionale toestand voor 't bloembollenbedrijf zeer slecht is. En dus is hot. Bloembollenbedrijf geïnteresseerd bij een welvarende massa-bevolking in alle landen waarheen we bloembollen export.cercn. En daarbij zooveel mogelijk vrijhandel, om de bloembollen onbe lemmerd overal heen te kunnen vervoeren. Buiten het bloembollenbedrijf om zien we echter, dat wanneer iemand als onze oud-minister Colijn zich beijvert voor meerderen vrijhandel, dat Z.Ed. dan verstoken blijft van den noodigen steun welke zooiets van de zijde der belanghebbenden verdiend. Hetzelfde viel te constateeren toen b.v. de Franscne staatsman Briand met bepaalde voorstellen naar vo ren kwam, en ook de vroegere Amcrikaansche Presi dent Wilson, om de hoogstcn alleen maar te noemen, lederen keer viel waar te nemen dat genoemde men- schen voor hun diverse voorspellen uit de kringen der belanghebbende zakenmenschen en daarbij be trokkenen niet dien steun voor hun gedane voorstel' len kregen, welke die voorstellen verdienden. En als ik nu van Bloembollentrust schrijf, bedoel ik daarmee een exporthuis of een combinatie voor bloembollenverkoop, welke er van uitgaat die voor stellen wèl te steunen, en de doorvoering te helpen bevorderen, indien dit den verkoop en massa-export van bloembollen kan bevorderen. Niets nieuws? Misschien niet, zoolang ik tenminste niet verder schrijf over de voorstellen van Briand en Wilson die ik bedoel, en die door gebrek aan steun niet zijn doorgevoerd. En om dat te doen zou te veel plaats vragen hier. Mc r een combinatie van bloem- bollenmenschen die zich openlijk uitspreken zou voor doorvoering van die voorstellen, welke betere internationale verhoudingen en welvaartstoestanden kunnen bevorderen en waarbij het bloembollenbe drijf is geïnteresseerd kan daarna een enorme re clame voor haar bedrijf en haar bloembollen maken, wat haar eigen verkoop van bollen direct ten goede zou komen. Meer in détails over deze aangelegenheid te schrij- van, zou in dit blad te veel plaats vragen, al zou ik daarover voor verdere belangstellenden gaarne te spreken zijn. Cocksdorp, Texel. H. BRAAM. WOENSDAG 13 JULI. HILVERSUM (1875 M.) V.A.R.A. 6.45 Lichaamsoefeningen o.l.v. G. Kleereko- per; 7.30 Idem; 8.00 Gramofoonmuziek; V.P.R.O. 10.00 Morgenwijding; V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor arbeiders in de Continubedrijven; 12.00 Varaseptet o.l.v. Is Eyl; 1.45 Verzorging zender; 2.15 Onze keuken door P. J. Kers Jr.; 3.00 Pianorecital; 3.30 Voor de kinderen mm. v. het Vara-tooneel o.l.v. Willem van Capellen; 5.30 Gra mofoonmuziek; 6.00 O.V.D.B.; 6.30 Orgelspel door Johan Jong; 7.00 I. Lessing: „Offert Uw oude belastingplaat- jes e.a. metalen ten bate der t.b.c.-bestrijding; 7.15 Or gelspel; 7.45 A. M. de Jong vertelt van zijn Roemeen- sche reis; 8.00 Varaorkest o.l.v. Hugo de Groot; 8.30 „Overgeschakeld op Geneve" Sentyre in één bedrijf van Heyn Macer, op te voeren door het Groot Volkstooneel en Ben Groeneveld; 9.10 Ouverture „De geest der Woi- woden", Grossmann; 10.00 Uitzending voor den alge- meenen Nederiandschen Bond van Handels- en Kan toorbedienden. Opvoering „De Wederwaardigheden van Wakker en Tropenduit". door het Varatooneel; 10.15 Orkest; 11.00 Persberichten van Vaz Dias; 11.15 Gra mofoonmuziek. HUIZEN (296 M.) 8.00 Schriftlezing; 8.15 Morgenconcert; 10.00 Zang door het N.C.R.V.-Dameskoor; 10.30 Korte ziekendienst door Ds. P. N. Kruyswijk; 11.00 Harmoniumbespeling; 12.00 Politieberichten; 12.15 Middagconcert; 2.00 Ver zorging zender; 2.30 Gramofoonmuziek; 3.00 Concert; 5.00 Kinderuurtje; 6.00 Concert... 6.30 Rede door H» Amelink; 6.45 Ouverture „Anakreon Cherrubini", 7.30 Po litieberichten; 7.45 Persberichten van het Persbureau Vaz Dias; 8.00 Tijdsein en Carillonbespeling; 9.00 Ds. P. N. Kruyswijk; 9-30 Liederenrecital door Hans Gruys; 9.45 Persberichten van het Persbureau Vaz Dias; 10.30 Gra mofoonmuziek. BRUSSEL (509 M.) 5.50 Gramofoonmuziek; 6.50 Idem; 8.20 Concert; 9.20 Concert; KALUNDBORG (1153 M.) 3.20 Omroeporkest; 5.20 Gramofoonmuziek; 10.20 Om roeporkest; 11.20 Dansmuziek. BERLIJN (419 M.) 11.20 Dansmuziek. HAMBURG (372 M.) 2.30 Gramofoonmuziek! 4.50 Concert; 6.15 Gevarieerd programma; 10.40 Populair concert. KONIGSWUSTERHAUSEN (1635 M.) 2.20 Gramofoonmuziek; 4.50 Concert. LANGENBERG (472 M.) 1.20 Concert; 5.20 Vesperconcert; 10.55 „Deutsche Tan- ze; Concert DAVENTRY (1554 M.) 1.55 Concert; 3.50 Idem; 5.05 Orgelconcert; 7.50 Con cert: 8.20 Dansorkest; 10.00 Concert; 11.00 Maurice Winninck en zijn band. PARIJS-EIFFEL (1448 M.) 8.50 Liederen en kwartet; 9.25 Concert. PARIJS RADIO (1725 M.) 12.50 Gramofoonmuziek; 9.05 Radiotooneel. MILAAN (331 M.) 7.50 Gramofoonmuziek; 8.50 Radiotooneel. 9.05 Opera in 3 acte's; 7.55 Concert; 10.05 Concert ROME (441 M.) WE ENEN (517 M.) WARSCHAU (1411 M.) :5.20 Concert; 6.40 Idem; 8.20 Vocaal concert; 9.11 Vioolrevcital; 10.20 Dansmuziek; 8.20 Concert; 10.05 Concert BERG MUNSTER (460 M.)

Schager Courant | 1932 | | pagina 7