Plaatselijk Nieuws. De Internationale Motor-zesdaagsche. De toestand in Mandsjoekwo. Oorlog Bolivia—Paraguay? Twee nieuwe zaken geopend. Tariefsverlaging? Boot gestrand. Boerder ij brand. Staatsloterif, HOORN HARDDRAVERIJ TE HOORN. Maandagmiddag werd als onderdeel van de Vee marktfeesten een goedgeslaagde Handicap-harddraverij gehouden, met flinke deelname van dravers, zoodat de 6trtjd pa9 om over zevenen beslist was. De uitslag was als volgt: de le prijs (f 250.werd behaald door Edna M.. eig. J. M. Schoon, Medembltk; de 2e prijs (f 125.—) miss Zelda Peter, eig. S. v. d. Oord, Haarlemmermeer; 3e prijs (f 75.Navarra eig. A. Witteveen, Schoorl; 4e prijs (f15.—) Janette Har- vester, eig. Taums, Amsterdam; 5e prijs (f 15.Hil- degard I, eig. K. Hart, Medemblik. ANNA PAULOWNA BLOEMBOIJLENVEILING BREEZAND. Dinsdag 6 Sept., des morgens half elf hield de Coop. Bloembollenveilingsvereeniging „Breezand" W. A. een droge velling. De volgende prijzen werden gemaakt: Enkele vroege tulpen: Ibis z 10 f 0.65, Proserplne f 0.60—0.65, Diana z 11 op f 1, idem z 10—11 f 0.70, Fied Moore 11 op f 0.65, Gen. de Wet 12 op f 1.30, La Reine 11 f 1, idem 10 f 0.85. Leonardo da Vinei 12 f 0.70, idem 11 f 0.55, Grand Duc z 12 op f 2, idem z 11 f 1.55, idem z 10 f 0.70. Couleur Cardinal z 11 op f 1.05, Eclipse z 11 op f 0.80, Pr. v. Oostenrijk z 11 op f 1.25, Rijzende Zon z 11 fl.30, idm z 10 f 0.85. Artus II f 1.50. Dusart H fl.55, Gele Prins 11—12 f 1, Witte Valk II f 1.20, Dubbele vroege tulpen: Pach Blossom 11 op f 2.50, idem z 10 op f 1.25, Theeroos z 12 op f 1.55, idem z 11 op f 1.05, idem z 10 f0.80, Murillo z 12 op fl.60, idem z 11 op f 1.30, L'Aurore z 11 op f 0.85, idem z 10 f0.65, Mr. v. d. Hoeff z 11 op f2.90, idem z 10% f 1.65, Tri- umphator z 12 op f3.20, idem z 11 f 3, Vuurbaak z 12 op f 0.90, Azalla z 10% op f 1.20, idem z 10 f 0.65, Boule de Neige z 11% op f 2.10, idem z 10%11% f 1.65. Darwintulpen: Franc. Sanders z 12 f 1. idem z 10% f 0.60. Pr. Elisabeth z 12 op f 1.35, idem z 11 f 0.75. Will Copland f 0.50—0.60, Mad Krelage f 0.55—0.65, Peking f 3.05, Rol d'Islande 12 op f 0.56. Fra Angelico z 10—11 f .0.50, Will Pitt z 11 op f 1, idem z 10—11 f 0.55. King Harold z 11—12 f 0.50. Prof. Rauwenhof z 12 op f 0.65— 0.70. Rev. Ewbank z 13 op f 1. Le Nótre z 11 op f Llö. Arladne z 12 op f 0.50, Baron de la Tonnaye z 12 op f 1.10, idem z 11—12 f 0.65, Palnted Lady z 11 op f 0.70. Enkele late tulpen: Moonlight z 10% op f 1.80, idem x 9 f 0.80, Inglesc. Yellow z 10 op f 0.70—0.75. Picotee z 11 op f 1.05. idem z 10 f 0.770. Ingleec. Pink 10 op 1.05. La Merveille z 10 op f 0.90. Brt. Panorama z 12 op f 1, idem z 11 f 0.60, Lodewijk XIV I f 0.60. E. N. Emperor f 0.50—0.70, Barry Conap. f 0.60—0.85, Golden Spur f 0.751.40. H. I. Everdingen 8 op f 0.70, Yellow Queen 8 op f 0.70, idem 7—8 f 0.50, White Exselsior 8 op f 1.20. Z IJ P E SCHAGERBRUG. Voor de op 13 September a.s. alhier te houden Korte- baan-draverij zijn de volgende paarden Ingeschreven: Nonny B., eig. T. Slikker; Sally Harvester, eig. J. Hof land; Frettchen. eig. H. Beets; Lady Bon. eig. A. C. v. d. Veen; Miss Selda Peter idem; Pieternel. eig. W. Ves- sies; Navara, eig. A. Witteveen; Janet Harvester, eig. G. Haams; Our Ulhan B. eig. J. A. Mooij, Minne Tonka eig. J. A. Mooij; Catrien Spier, eig. K. Hart; Notterman B.. eig. K. Hart; Uniform, eig. Joh. Borst; Odessa, eig. Joh. Borst; Peter Kerrlgan, eig. Th. Schermer; Kaptein de Bmanna, eig. N. de Groot; Mary Magowan, eig. G. Visser; Oplooper, eig. P. Weohuizen; Clo Watts. eig. P. Weehuizen: Eulogie. eig. Gebr. de Roo; Queen Ethel. eig. P. J. Bakker; Silent Nancy, eig. Th. Smit; Monte Carlo, eig. J. C. Out; Ockland Baron B., eig. B. ter Haa- gen; Noma B., eig. J. W. van Hoorn; Othella, eig. A. Borst; Rudi, eig. T. Broere; Grettche®, eig. J. Vergaay; Braqe, eig. C. Vergaay; Cotta, eig. C. Vergaay; Fatima, eig. J. Haan. SINT MAARTEN GEMEENTE ST. MAARTEN. Burgerlijke stand over de maand Augustus 1932. Geboren: Hiltje, dochter van Willem Rus en Aaltje Ru». Gehuwd: Barend Kistemaker, oud 29 jaren, wonende te Zijpe en Aafje Bakker, oud 24 jaren, wonende te Sint Maarten; Riemer Veenstra, oud 23 jaren, wonende te Barsingerhorn en Adriaantje van Oudenaarden, oud 19 jaren, wonende te St. Maarten. Overleden: levenloos aangegeven kind van A. Klaver en B. Heijne. HARENKARSPET GEMEENTE HARENKARSPEL. Geboren: Geertruida Agatha, dochter van Johannes Bruin en Johanna Veldman. Cornelis, zoon van Adri- anus Schrama en Catharlna Bleeker. Maria, dochter van Cornelis Hoogéboom en Elisabeth Olgers. Simon, zoon van Gerrlt Slikker en AnnJgje Lena Vos. Johan nes Hendrikus, zoon van Petrus Johannes Muileboom en Adriana Kramer. Petrus Nicolaaa, zoon van Corne lis Hoedjes en Anna Jacoba Bakker. Johannes, zoon van Jan Quant en Jansje de Moei. Ondertrouwd: Petrus Stroet en Anna Maria Gieling. Gehuwd: Cornelis Moras en Petronella Bakker. Pe trus Stroet en Anna Maria Gieling. Overleden: Jan Bood, oud 1 jaar. Anna Bakker, oud 14 jaren. Cornelis Johannes Tijm, oud 2 jaren. Hendrik Rentenaar, oud 76 jaren, weduwnaar van Maartje de Geus, eerder van Elisabeth Rijs. LANGEND IJ K GEMEENTE ZT7IDSCHARWOUDE. Burgerlijke stand over de maand Augustus 1932. Geboren: Cornelis. zoon van Christlaan Goedhart en Catharina Sijts; Martinus. zoon van Jan de Haas en Aal tje Thomasz; Piet. zoon van Gerard de Haan en Trijn tje Veter; Hendrika, dochter van Johannes Mul en Hen- drilca Jongbloed; Maria Catharina, doohter van Johan nes Frederiks en Emma Beemsterboer. Ondertrouwd: Jacob Peters en Grietje Schrijver; Pe trus van Straaten en Elisabeth Maria Bommer. Getrouwd: Geene. Overleden: Geertje Borsten, oud 4% maand; 1 leven loos kind van Wolfert Cornelis Kouwen en Jantje Gut ter; Petrus Bartholomeus Bakker, oud 17 jaar. GEMEENTE OUDKARSPEL. Burgerlijke stand over de maand Augustus. Geboren: Arie. zoon van Leo Stokman en Cornelia Alida Dignum; Marle, doohter van Jan Hink en Antje van Bergen; Johannes. zoon van Hendricus Simon Greu- ter. Loop der bevolking: Ingekomen: A. M. Kaas van Alkmaar naar A 200; G. W. Noord van Odoorn naar A 99. Vertrokken: C. Maars en gezin naar Alkmaar, Aoh- terweg 2a; H. Volkers en gezin, naar Oudorp, Kievits straat 1; A. P. de Groot naar Utrecht, Bremstraat 20; P. Raven en gezin naar Noordscharwoude, Spoorstraat 9; B. D. van den Hooff en echtgenoote, naar Noord- soharwoude, Tegelstraat; C. P. IJff en echtgenoote naar Schagen, Molenstraat 6L GEMEENTE BROEK OP LANGENDIJK. Geboren: Dirk, zoon van C. vai^ Schoorl en van G. Swart; Gerrit, zoon van G. Glas en van IJ. van der Meij; Antje. doohter van G. Koedijk en van G. Boon; Bregtje, dochter van P. Dekker en van D. Glas. Ondertrouwd en getrouwd: Geene. Overleden: Grietje Kansen, oud 65 jaar, echtgenoote van G. Stins; Pieter Plugboer, oud 55 jr., echtgenoote van A. van der Molen; Neeltje Pluister. oud 90 jaren, weduwe .van Simon Schoon; Dirk Hoogland, oud 27 jaar, overleden te Utrecht; Antje Wagenaar, oud 4 jaren, dochter van H. Wagenaar en van A. Glas; Gerrlt Vis ser, oud 89 jaren, weduwnaar van Elisabeth Keppel. BARSINGERHORN Door Burgemeester en Wethouders is aan het Be stuur van den Kaagpolder vergunning verleend tot het verbouwen tot woonhuis van het machinegebouw nan den Hemmerweg. Het werk wordt uitgevoerd door den heer A. Droog Kz. te Kolhorn. Aan het Departement Kolhorn van de Maatschappij tot nut van het Algemeen is door Burgemeester en Wethouders vergunning verleend tot het houden van een verloting. W I E R 1 N OE ft Het aantal krenten In het krentenbrood waarnaar men op de tentoonstelling van „Volksonderwijs" kon raden, was 1367. De naam van de pop was „Mathilde". Zoowel het aantal krenten als de naam van de pop is door niemand geraden. DEN OEVER. Met de voorbereidende werkzaamheden voor aanleg van den nieuwen verbindingsweg vanaf Hofstraat bij den molen BakkerZwinstraatOeverdijk ia reeds een begin gemaakt. Het werk is opgedragen aan den aan nemer Hermans alhier. MOTORSPORT. Of het motorseizoen nu al zijn hoogste punt bereikt in de Nederlandsche T.T. te Assen, het internationale seizoen culmineert in de Internationale monsterrace te Merano In Italië. Nederland nam aan deze zesdaagsche deel met twee teams, nJ. Nederland A, bestaande uit Eyslnk en Ha- mersveld belde op Eyslnk en Bakker Schut op Rudge Whitworth, en Nederland B, bestaande uit P. Nortler, Fijma en De Ridder, allen op Ariel, Verder als indlvi- dueele rijders Van Vilsteren (Rudge), Moos (B.S.A.), Sijbrandy (B.S.A.). In totaal deden er 128 deelnemers uit alle landen mee. Er vielen er 26 uit (w.o. de pechduivel Van Ha- mersveld en Piet Nortier, belde team-measchen, zoodat onze ploegen uitgeschakeld waren). Verder liepen er 33 straf punten op. Het percentage onzer rijders dat de verschrikkelijke race beëindigd heeft zonder strafpunten 7 van de 9 is heel fraai te noemen. Jammer genoeg ging door het uitvallen van Van Hamersveld de Zilveren Vaas voor ons land verloren. Engeland legde er voor een jaar beslag op, vóór Italië, Tsjecho-Slowakije en Duitschland. Aanval op Charbin. Duizenden vrij willigers. Volgens berichten uit Charbin hebben de Chinee- sche vrijscharen opnieuw een aanval op Charbin ge daan. Duizenden vrijwilligers trachtten de stad bin nen te dringen, doch zij stuitten daarbij op krach- tigen tegenstand van de Japansche troepen, die er na een gevecht van eenige uren in slaagden, de Chinee- zen terug te werpen en eenige honderden hunner ge vangen te nemen. Ter versterking van het garnizoen te Charbin zijn twee Japansche regimenten uit Tsjangtsjoen aange komen. Nader wordt gemeld, dat opstandige troepen ten oosten van Kirin de Mandsjoerijsche stad Timasjoea wisten te bezetten. Er ontstond een heftig gevecht tusschen de opstandelingen en Mandsjoerijsche troe pen, die de opstandelingen tenslotte wisten te dwin gen de stad te ontruimen. Voor de ontruiming sta ken de opstandelingen de stad in brand. Parlementslid uit Bolivia stelt oorlogsver klaring voor. De afgevaardigde Molena heeft in het parlement een voorstel ingediend om Paraguay terstond den oorlog te verklaren. Uit Buenos Ai ree wordt gemeld, dat Argentinië, Chili en Peru een economische blokkade afkondigen tegen Bolivia en Paraguay, indien deze beide landen de vij andelijkheden in den Gran Chaco heropenen. HET ECONOMISCH HERSTEL VAN CENTRAAL. EN OOST-EUROPA. De conferentie van Strcsa geopend. De op grond van een besluit der conferentie van Lausanne gevormde commissie voor Centraal- en Oost- Europa is Maandagmiddag om half vier in aanwezig heid van vertgenwoordigers van alle uitgenoodigde mogendheden en van den Volkenbond onder voorzitter schap van president Georges Bonnet, te Stresa aan het Lago Maggiiore in eerste zitting bijeengekomen. De president opende de zitting met bet uitspreken van den wensch dat de conferentie den economlschen vrede van Europa ten zegen moge strekken. De president schetste in het kort het program der conferentie, zooals dat te Lausanne in algemeene lijnen was vastgesteld. „Indien wij", aldus besloot Bonnet, niet tot een bevredigende overeenstemming komen, zal de internationale economische wereldconferentie onder een duister gesternte staan. Wij verwachten geen won deren, doch den goeden wil en de politieke wijsheid van alle naties die vertegenwoordigd zijn. EEN GRIEZELIGE VONDST. Geheimzinnige misdaad. Men schrijft uit Brussel: Reeds sinds geruimen tijd steeg een verpestende stank op uit den regenput van een garage-houder op den Wa- verschensteenweg te Elsene. Toen nu met de reiniging van den put werd aangevangen, vonden arbeiders een onooglijk pak. De brandweer en politie werden ter plaatse ontboden en geconstateerd werd, dat zich in met touwen omwon den zakken en iapakgoed een vrouwenlijk in vergevor derden staat van ontbinding bevond. Spoedig was het nieuws in de buurt bekend en de tongen kwamen los. In Maart j.1. was een winkelierster, zekere Amelie Degueldre uit de Limangestraat te Elsene, spoorloos verdwenen. Zij zou echter tevoren een bezoek hebben afgelegd bij een echtpaar, dat als huisbewaar ders In dienst van den garagehouder was en aan wie zij geleend geld zou hebben willen terug vragen. Bedoeld echtpaar heeft sinds enkele maanden den dienst van den garage-houder verlaten. Het gerecht liet nog heden deze beide personen opsporen en bracht ze in tegenwoordigheid van het lijk. De ondervraging le verde niets bezwarends op. Toch werden zij ter be schikking van het gerecht gehouden. Waar eens de rooie haan kraaide! Het is alweer heel wat weken geleden, het was in den nacht van Zondag 6 Februari op Maandag 7 Fe bruari, dat de kapperszaak van den heer Van Halm aan de Laagzijde, met den in hetzelfde pand onder- gebrachten vischwinkel een prooi der vlammen werd. De puinhoopen, die we toen te aanschouwen kregen, gaven hen, die ter plaatse minder goed be kend waren, eens een duidelijk beeld van het primi tieve gebouw, dat achter een eenigszins fatsoenlijke pui verborgen was en menigeen zal de opmerking hebben gemaakt, „dat zal opknappen, als er een nieuw perceel voor in de plaats komt". En we hebben daar zien verrijzen het houten ge bouwtje, waar de heer Van Halm zijn kapperszaak tijdelijk zou uitoefenen; de puinhoopen verdwenen, de schutting werd geslagen, onzen plaatselijken ar chitect, den heer Chr. Dekker, opdracht gegeven, plannen te ontwerpen voor den bouw van een dub bel woon- en winkelhuis en we hebben langzamer hand het nieuwe pand zien verrijzen. Het nieuwe pand, dat door de gele steentjes, waarin de voorge vel geheel werd opgetrokken, zoo bijzonder afstak bij zijne omgeving. En gister dan is. tot groote blijd schap van de nabije neringdoenden het hulpgebouw gesloopt en prijkt daar het nieuwe winkelpand. De nieuwe dames- en heerenkapperszaek. Heden. Woensdagmiddag, om 5 uur opent de heer R. P. van Halm zijn nieuwe dames- en heerenkap perszaak en toen we gisteravond eens een kijkje na men, was alles nog druk in de weer om de zaak voor de opening klaar te doen zijn. De voorgevel is voorzien van een teakhouten pui, waarvan een breede lijst met glas in lood. De ruime portiek geeft allereerst toegang tot den winkel, waar in een groot aantal diverse merken sigaren, siga retten en tabak wordt aangetroffen. Een toonbank met opstand, een afgesloten étalagekast, enz., ze bie den alle gelegenheid om een goed overzicht te krij gen van alles wat de dames en heeren aan rookge rei behoeven. Achter den winkel is de ruime scbeer- salon en heeren kapperszaak, waar een driepersoons modern toilet, plu3 waschgelegenheid, gecompleteerd door diverse wandspiegels, geplaatst zijn. De mooie lambrizeering met bijpassend behang, afgezet met dito schilderwerk, geeft het geheel een keurig aan zien, terwijl een ruime collectie stoeltjes de wach tende klanten een zitplaats aanbiedt. Tusschen de beide winkelzaken is de gang, die niet alleen toegang geeft tot de beide woonhuizen, doch vanwaar men ook, wat de kapperszaak van den heer Van Halm betreft, in de dameskapsalon komt. Er is dus thans een aparte ingang naar dezen salon. Ook hier worden we getroffen door de keurige installatie. Een paar fraaie toilets en kaptafeltjes, de aller nieuwste droogmachine en permanentmachine, en de mooie aankleeding, dat alles maakt het tot een ge heel, dat er zijn mag. In deze damesafdeeling zal de cliëntèle door een speciale bediende zeer zeker tot volle tevredenheid worden geholpen. En de moderne electrische verlichting verhoogt het aanzien nog meer en strekt de ontwerpers en uit- BIJ DE SPOORWEGEN. Naar verluidt heeft de Minister in beginsel goed gekeurd de plannen van de directie der Ned. Spoor wegen om over te gaan tot een algemeene tariefsver laging voor het vervoer per spoor. Over de wijze, waarop die verlaging zal plaats vin den is nog niets verders bekend. De Directie zal met het uitwerken der plannen een aanvang nemen. Het scheepje lek en zonder schroef. Maandagavond pijn. halftien bemerkte men te Eg- mond aan Zee, dat er een boot op het strand zat. Het scheepje zat vlak voor het hotel „Zeezicht." aan den grond. De leden van de Egmondsohe reddingsbrigade brachten een boot te water en het gelukte een bewoner van Egmond het gestrande schip te bereiken. Het bleek de Urker botter U. K. 166 te zijn met een 35 P.K.-motor en een driekoppige bemanning, waaronder de eigenaar. Er was een lek bij de schroefas ontstaan en hoewel men goede pompen had, stroomde het water vlugger binnen dan het weggepompt kon worden, zoodat de schipper den botter op het strand gezet had. Later bleek, dat de geheele schroef was afgebroken. De bemanning van den botter is naar Egmond aa.n Zee gebracht en heeft daar den nacht in een hotel doorgebracht 's Morgens bleek, dat van het schip, dat niet verze kerd was, niet veel te redden zal zijn. Men zal trachten den motor er uit te halen. OUDE MAN TE WATER. Door duisternis misleid. Maandagavond is te Rotterdam de 70-jarige A. J. W., een verpleegde van het R.K. Oudemannenhuis aan de Kruiskade door de duisternis misleid in de Leuvehaven geloopen. Door eenige burgers werd de man uit het water gehaald en in bewusteloozen toe stand naar het ziekenhuis aan den Coolsingel ver voerd, waar hij bij aankomst reeds bleek te zijn over leden. De gelten maakten alarm. Maandagmiddag verbrandde door onbekende oor zaak de boerderij van den arbeider J. Beffers te Let- tcle in de gemeente Diepenveen. De vrouw des hui zes, die met de kleine kinderen thpis was, werd op den brand opmerkzaam gemaakt door het schreeu wen van de geiten. Toen zij de deur naar het achter huis opende, stond daar alles in lichtelaaie en sloe gen haar reeds de vlammen tegemoet. Daarop kon zij nog haar kinderen in veiligheid brengen. De drie gei ten kwamen in de vlammen om. De geheele inboedel verbrandde. Huis en inboedel waren verzekerd. BOERENSTAKING IN POLEN. Om de prijzen te doen stijgen. De Poolsche boerenvereenigingen hebben besloten den toevoer van levensmiddelen naar de steden voorloopig voor een week te staken. Het is de bedoeling om door vermindering van den aanvoer de prijzen der landbouw producten omhoog te brengen. Deze boerenstaklng is Maandag aangevangen. voerders tot eer. Het bouwontwerp is van den heer Chr. Dekker, architect alhier, aannemer van het werk was de heer A. van Eekeren te Keinsmerbrug, het metselwerk werd uitgevoerd door den heer P. Keuris alhier en het schilderwerk door de firma Baltus Le Avenhorn En ook bij dezen bouw en in richting hebben al deze uitvoerders weer getoond voor hun taak berekend te zijn. We feliciteeren den heer Van Halm met zijn mooie zaak en wenschen hem gaarne alle succes toe. De nieuwe zaak in fruit en oomestibles. En toen stapten we meteen de nieuwe zaak in fruit en comestibles binnen, die in het andere winkel pand is gevestigd en waar de heer M. Hoep zijn tweede zaak opent, eveneens hedenmiddag om 5 uur. Het is nog maar enkele jaren geleden dat de heer Hoep zijn fruit- en groentenzaak begon in de Land- bouwstraat. Maar in dien korten tijd heeft de familie Hoep door concurreercnde prijzen en uitmuntende kwaliteit haar debiet zeer zien toenemen. Steeds grooter werd de omzet, steeds grooter het aantal ar tikelen dat met succes verkocht werd en dat groote succes is Voor de firma Hoep blijkbaar aanleiding geweest om op dit bij uitstek zoo mooie winkelpand beslag te leggen en naast haar bloeiende zaak in de Landbouwstraat nog een tweeden winkel te openen. Ook hier was alles nog niet op dreef, maar men was toch reeds zoover gevorderd, dat wij onze lezers reeds het een en ander kunnen mededeelen over deze nieuwe zaak. In den zeer ruimen winkel is een groo te toonbank geplaatst, waarop vitrines, waarin een groote verscheidenheid van bonbons, chocolade enz. enz. keurig gerangschikt een plaats heeft gekregen. Maar de clou vormt de vitrine die voor de geheele toonbank is aangebracht en waarin, electrisch ver licht. ene uitgezochte collectie fruit wordt geëtaleerd. De geheele betimmering is van eiken hout, ook de opstand aan den westkant, een opstand die geheel is afgesloten, van de nieuwste snufjes is voorzien en waarin de bonbonafdeeling is geborgen. Achter de toonbank vinden we een groot aantal fruitvakken, ook weer van eikenhout en keurig afgesloten. De op stand geeft hier een groote ruimte voor de verschil lende verpakte artikelen, de blikken groenten, zalm, enz. enz. In het midden van dezen opstand zijn nog een paar marmeren platen aangebracht voor de af- deeling boter, kaas en visch. Verder is nog op de toonbank geplaatst de nieuw ste Van Berkel's bascule, in wit emaille, is de toon bank voorzien van uitschuifbare inpakbladen. Ook hier vinden we de modernste electrische verlichting. Zoo is bijv. de verlichting van den bonbon-opstand onzichtbaar, n.1. aangebracht tusschen het boven- glas en de betimmering. In een diepe afgesloten étalagekast worden de ver schillende artikelen, die den voorbijgangers tot koo- pen zullen nooden. geëtaleerd. Ook hier een moderne verlichting, terwijl de wandspiegel het zeer goed zal doen. Aan den onderkant van den étalagevloer is eveneens in eikenhouten betimmering de firma naam aangebracht. De geheele binnenhetimmering werd geleverd door de firma Groen te Amsterdam, de stoffeering door den heer F. Poorter alhier, de electrische installatie door de firma Schaafsma. Het geheel ziet er keurig uit. Schagen is weer een paar zeer mooie zaken rijker geworden. Ook de familie Hoep feliciteeren we met hare nieuwe onderneming en wenschen we gaarne suc ces toe. SPOORWEGONGELUK BIJ MARSEILLE. De sneltrein ParijsMarseille is tusschen de sta tions St. And ré en St. Henry in de nabijheid van Marseille ontspoord. Trekking van Dinsdag 6 Sept. 1932. 4a klase 2e lijst Noe. 9533 16925 22854 f 1000. No. 10012 f 400. Nos. 599 1639 14002 21857 f 200. Nos. 12872 14306 15232 18304 20894 22650 22887 f 100. Prijzen van f 65. 64 119 132 142 219 301 321 323 333 367 368 409 413 431 484 548 601 778 779 830 852 931 953 1123 1166 1186 1251 1289 1315 1338 1356 1472 1510 1665 1682 1717 1867 1880,1900 1907 1939 2059 2111 2123 2184 2202 2215 2275 2284 2291 2329 2341 2428 2470 2532 2534 2636 2685 2711 2787 2867 2920 2937 3024 3053 3145 3178 3185 3374 3428 3522 3615 3789 3818 3832 3906 3999 4041 4151 4183 4187 4209 4284 4307 4376 4471 4572 4587 4625 4639 4667 4675 4687 4727 4815 4888 4896 4917 4956 5004 5108 5239 5275 5300 5356 5384 5403 5405 5462 5478 5513 5626 5552 5567 5571 5606 5697 5738 5763 5817 5904 5909 5950 5974 6040 6041 6057 6086 6157 6159 6266 6313 6351 6417 6424 6457 6485 6516 6574 6643 6726 6765 6786 6946 7075 7101 7138 7192 7246 7353 7421 7430 7468 7502 7516 7522 7559 7560 7562 7693 7858 7903 7930 7939 7996 7997 8047 8110 8210 8245 8280 8369 8428 8492 8511 8583 8622 8647 8681 8739 8787 8796 8820 8888 8889 8914 8920 8923 8972 9088 9329 9350 9360 9399 9511 9550 9570 9617 9637 9672 9749 98T7 98& 3 9894 9950 10156 10167 10179 10271 10379 10383 10392 10446 10487 10627 10647 10674 10730 10738 10764 10787 10791 10792 10828 10917 10975 11120 11161 11350 11399 11405 11457 11504 11570 11574 11577 15598 11710 11727 11786 11926 12044 12064 12081 12088 12278 12294 12321 12407 12413 12583 12606 12664 12669 12690 12725 12812 12869 12945 12976 12998 13238 13241 13249 13270 13282 13295 13489 13510 13549 13616 13637 13638 13707 13737 13771 13806 13815 13820 13844 13896 14044 14125 14248 14323 14328 14391 14496 14500 14548 14737 14787 14818 14833 14917 14978 15026 15058 15107 15202 15206 15350 15390 15472 15474 15502 15543 15557 15574 15626 15709 15729 15746 15823 15855 35956 15977 15980 16149 16201 16324 16369 16371 16393 16415 16600 16564 16601 16663 16744 16763 16771 16813 16833 16960 16984 17081 17137 17234 17303 17372 17417 17453 17557 17573 17580 17582 17623 17725 17727 17750 17773 17779 17799 17855 17920 18016 18095 18186 18191 18221 18275 18307 18418 18429 18447 18498 18611 18522 18569 18574 16827 18649 18662 18682 18694 18707 18805 18807 18827 18852 18853 19097 19123 19157 19186 19198 19222 19283 19375 19410 19495 19504 19506 19545 19554 19556 19623 19737 19762 19822 19910 19913 20011 20076 20137 20202 20245 20258 20274 20375 20419 20532 20550 20632 20638 20639 20649 20722 20734 20808 20931 20954 20965 21026 21030 21056 21092 21095 21134 21163 21173 21223 21260 21269 21345 21402 21485 21648 21665 21753 21776 21776 21847 21938 21948 21981 21987 22061 22116 22132 22168 22239 22320 22395 22403 22419 22480 22527 22549 22561 22572 22577 22583 22591 22680 22688 22755 22854 22954 22957 23005 23157 23162 23303 23381 23439 23444 23483 23490 23652 23709 23788 23806 23912 23955 23966

Schager Courant | 1932 | | pagina 7